DE STEM PERSON E L PRimARKT KlDM u. na de opleiding tot ziekenverzorgende in Sancta Maria A O STEM JLTATEN Kiezen lonstance Sars ergotherapeut m/v B.V. SLIJTER (m/v) KANTOORLEI DER M/V V na BEDRIJFSLEIDER M/V Secretaresse in de klas (assistent van de) MAKELAAR o.z. Assistent-Makelaar (M/V) Administratief medewerker (M/V) Twee receptionistes/telefonistes (M/V) STRUYK BETON NHTV ice ïtje Relatiebemiddeling mer voor Kwaliteits- role Relatiebemiddeling lees de krant Het advocatenkantoor MRS RASSERS, JACOBS SPIEGEL EEN SECRETARESSE MRS RASSERS, JACOBS SPIEGEL van horssen receveur bv Stichting Gasthuis St. Joseph m/v 3RIL 1994 X 58 In, verliefd (en meisje i meisje? Bel toe. van .30-21,30u figs! 6662, lat 10. Inden (dansavond |ren, Grote amsdonks- 120.00 uur. 621-13138/ B3jr. rokend zoekt prin- oor vriend- Jtegenspoed (n, huwelijk ding, twijfel I met foto o pd en altijd is beloofd kkt. vriendin l mee uit te dere leuke pen. Omg. 1839. [liet onaantr. It leuke prin por serieuze oké). Br.o. vereniging Inden orga- pn ontmoe- Voor inl. |529 of 2751. jr.zkt. lieve om samen te bouwen, 3553. zkt. ser. ken zonder kind. nr. 6700 van Ige man zkt. samenwonen Iskleur, br.m. 8554. vrouw, 's ffst thuis, niet r.o.nr. 3262. I beter: JONGE man vijftiger waterman, een middeel- maatje in roken, drinken en dansen z.k.m. leuke vrouw om er samen nog wat van te maken. Br.o.n. 5761. MAN 28jr., goed uitz., z.k m. jonge vr. 20/3Ójr' Hobby's: muziek, sport motorrijden. Br.o.nr. 668 "Dansen" Iedere zat. en zondag zaal Prins Bernhard, Polderstraat 4, Breda. Aanv. 20 uur. 076-710419 MAN 48 jr. zkt. leuke vrouw om samen een toekomst ,op te bouwen. Br.o.nr.1466 JONGEMAN 32 jr. zkt leuke dame of stel voor 1 eroti sche avond i.d. 2 wkn tot 40 jr., diskretie geboden, met tel. direkt antw. Bi geen pro. B.o.nr. 3564. IEDEREEN die zoekende is, zoekt naar die ene speciale persoon, in mijn geval zoek ik (man) één vrouw 30/40 jr. Die een beetje eigenwijs is, niet te lang(dradig), in voor uit en thuis, die ook be hoefte heeft aan warmte, maar ook geven kan. etc. Gewoon iemand waarvan je kunt houden als van jezelf, br.o.nr. 2910. NETTE hr.zkt.vaste vriendin voor vriendsch. int. rel. Br. met tel.nr. o.nr. 6702. SLANKE blonde vr. zkt ser. kennism. met man tussen 42-49 jr, tenminste 1.80m lang, liefst donker haar. Ben zelf fin. onafhankelijk. Br.m.f.o.e.r. o.nr. 2917. JONGEMAN 30 jr. zkt. leuke, gezellige jongen van 28 tot 35 jr., nationaliteit onbelangrijk, om leuke dingen te ondernemen, b.o.n. 3556. JONGEMAN 29 jr. zkt. jongens van 24 tot 34 jr. voor contact, nationaliteit onbelangrijk, br. m. tel. nr, of afspreekpl. o.n. 3557. EENZAME weduwe 72jr. wil graag kennism. met vriend of vriendin. Br.o.nr. 670 ongen 24 jr., sport, stijl- zoekt leuke f jr. om samen te onder- 3265. WEDUWE 65+ zoekt man of vriend. Br.m. tel.nr. Reageren ond.br.nr. 675 WERK. jongeman 36jr. slechth. z.k.m. lieve vr. tot 40jr. Br.m.foto o.nr. 3558 (61) zoekt leeft, tot 65jr. man 48 jr. |van watersp. een LAT rel. btbus 3146, tan een waar- pr, zkt. voor vriendin, om I verrijken met re momenten. Ids 14 jr. wed. Ikig huw. nog Ibedr. van zijn |ndelijk, goed j van gez.heid P'n tijd buitens- I bartype). I.b.v. vol Ie verstand. vitaal, gez. en arakter. Reden [tief, m'n vader varme vriendin lamen een leu- Ir te brengen r waard is! Brie- rgeopend naar 1598 29 jr., 1.84 m. pig meisje 22- eerlijk, leuk, Doel: Irelatie. 178. irzoeken Iverteerders, brieven o.nr. an en belo- s en brieven jrneren c.q. antwoorden, werkelijk te vilt reageren irtenties met onder num- leve u links- jp de enve- duidelijk het ïmer uit de tie te ver en uw brief sseren aan: m, postbus 00MB Breda GESCH. vr. 56 zoekt gezel lige vriend, veelzijdige inte resse. Br.o.nr. 6117. JONGE MAN 34 jr., jeans- type, huisl., rustig, ben i.b.v. huis, auto en hond, zoekt werkende vrouw z. kind ±25-40 j. Kenmerken betr., eerlijk, sexy. Interesse br. m. foto o.nr. 4360 v.d. blad. HEER goed gesit. lang, slank, mist warmte en ge negenheid. U ook? Zoek jongere vr.(± 55 jr). Bent u ook eenz.? Proberen is de moeite waard, Br.o.nr.2131. WED. 60 jr. zkt aardige man tot 65 jr, net milieu, wederz. respect en vertrouwen. Br.o.nr. 3567 v.d.blad. JE hebt voldoening in je baan, je bent redelijk tevre den maar je mist zijn arm. Hij die bij je wilt horen en een trouw maatje voor het leven wilt zijn. Ben je ook nog aanhankelijk en een beetje slank, dan zoek ik jou. Man, gesch. 48 jr. 1.70 m. MBO, 3 pl. dienst. Ik hoop dat je reageert o.nr. 6703. REIS: j.m. 29 jr, slank, ondern., interesse: squash, tennis, reizen, uit eten zkt spont. vr. om op reis (evt. Azië) te gaan en/of mis schien meer. Br.o.nr. 4362 v.d.blad. VROUW 49 jr. MBO zkt vriend met eerl. zacht karakter die ook van muziek en dieren houdt. Br.o.n.r. 679. J.VR. 28 jr z.k.m. sympath. man tot 35 jr., omg. Z.VI. Br.m.foto o.nr. 4356 v.d.bl. GOEDEMORGEN, ben jij die leuke meid (23-29 jr) die net als ik, jongeman 29 jr., het alleen zijn beu is. Klim dan snel in de pen en schrijf even een briefje (foto mag) naar nr. 677. DE STEM ZATERDAG 30 APRIL 1994 X 59 GOED uitz. gezellige vrouw weduwe zkt lieve man 60+, HBO nivo, om in goede harmonie te genieten van het leven. Br.o.nr. 3565. J.MAN 30 jr. met vaste baan, d.blond, zkt langs deze onsympatieke weg, kennism. met een leuke j. dame om samen iets van het leven te maken. Omg. Bergen op Zoom. Br.m.f. o.e.r. o.nr. 2918. j Je veilig voelen bij een bureau? raag informatie bij de onafhankelijke 18710 2502 ES Den Haag tel. 01736-99615 door de bomen het bos niet meer? Wij bieden ligheid, meer dan 25 jaar ervaring, een landelijk in gediplomeerde en vakbekwame consulentes atsoenlijke, persoonlijke bemiddeling voor m.n. Tiers, HBO'ers, academici. Kies daarom voor: adviesbureau sinds 1968, erk. AVR Breda 076-410305 Stichting Gasthuis St. Joseph Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 01680 - 24050, telefax 01680-29518. De Stichting bestaat uit 4 instellingen, verpleeghuis Sancta Maria en 3 verzorgingshuizen, Huize Zevenbergen, St. Antonius Abt en St. Martinus allen gevestigd in en rondom Zevenbergen. Zevenbergen wordt omgeven door de plaatsen Dordrecht, Breda en Roosendaal, De instellingen werken onderling nauw samen. Het verpleeghuis Sancta Maria bestaat uit 2 somatische afdelingen waaronder de functie intensieve zorg en reactivering en 4 psychogeriatrische afdelingen. Elke afdeling heeft 30 a 35 bewoners. Tevens heeft het verpleeghuis een somatische en een psychogeriatrische dagbehan deling. In de verzorgingshuizen wonen samen 120 bewoners. Door verhuizing van één van de ergotherapeuten is er een vacature ontstaan voor een 50%, voor onbepaalde tijd, aangevuld met 10 a 20% meerwerk De ergotherapie is een zelfstandige afdeling binnen de dienst Behandeling en Begeleiding. Als ergotherapeut werkt u samen met een collega ergotherapeut en heeft u een nauwe samenwerking met andere disciplines. Door deelname aan verschillende projecten is het werkterrein van de ergotherapie veelzijdig en in ontwikkeling, Momenteel wordt er deel genomen aan de volgende projecten: ergotherapie aan huis, het screenteam van de gemeente in het kader van de WVG, Verpleeghuis Onderzoek en Advies Centrum, de meso-projecten orthopedie en neurologie, substitutie en consultatie. De taakverdeling zal plaatsvinden in overleg met de collega ergotherapeut en de manager Behandeling en Begeleiding. Taken: onderzoeken, behandelen en begeleiden van voornamelijk somatische bewoners van de afdeling intensieve zorg en bezoekers van de dagbehandeling somatiek adviseren inzake hulpmiddelen, zitvoorzieningen en rolstoelen voor zowel somatische als psycho geriatrische bewoners externe advisering en behandeling in het kader van consultatie en substitutie meewerken aan het Verpleeghuis Onderzoek en Advies Centrum eventueel deelnemen aan het screenteam van de gemeente in het kader van de WVG. Gevraagd: diploma ergotherapie, bij voorkeur aangevuld met relevante werkervaring goede communicatieve en sociale vaardigheden grote mate van enthousiasme en inventiviteit om aan nieuwe projecten en ontwikkelingen mee te werken zelfstandig kunnen werken auto ter beschikking. Aangeboden: aanstelling van 50% voor onbepaalde tijd en mogelijk aangevuld met 4 a 8 uur meerwerk in verband met projecten salariëring volgens CAO-Ziekenhuiswezen, functiegroep 45 of 50, afhankelijk van opleiding en ervaring (max. 5.052,- bij 100%). Informatie: is te verkrijgen via de afdeling Personeel en Organisatie, telefoon 01680 - 24050. Sollicitaties: voor 9 mei 1994 schriftelijk reageren ter attentie van het hoofd Personeel en Organisatie, dhr. P. van de Kar, op nevenstaand adres. is een moderne supermarktketen met een vooraanstaande positie in Noordwest-Brabant. Binnenkort gaan wij in Kaastsheuvel het 20e filiaal openen. In verband met deze uitbreiding zijn wij op zoek naar een voor 40 uur per week. In deze functie bent u volledig verantwoordelijk voor de omzet en presentatie van onze grote slijterij met een breed assortiment. Het bezit van een slijtersvakdiploma is een absoluut vereiste. Leeftijd: tot 45 jaar. Ervaring gewenst, maar niet noodzakelijk. U dient wel over een goed commercieel inzicht en hoge mate van creativiteit te beschikken. Indien u meer informatie wenst of een afspraak wilt maken voor een kennismakingsgesprek, verzoeken wij u om contact op te ne men met mevr. S. Volker, personeelsfunctionaris, telefoonnr. 076- 798888. U kunt ook een schriftelijke sollicitatie sturen aan ons hoofdkan- toor; adres: Primarkt B.V., Prinsenhil 1-3, 4825 AX Breda. s Accountantskantoor Van Kessel De Munk zoekt voor zijn kan toor te Breda een: met ruime ervaring en leidinggevende capaciteiten. Inhoud van de functie U bent verantwoordelijk voor de operationele gang van zaken en de dagelijkse leiding van het kantoor. Het opstellen van jaarreke ningen en begrotingen, het verrichten van financiële analyses en adviesverlening behoort tot uw taken. Daarnaast wordt van u ook een stevige bijdrage aan de verdere uitbouw van het kantoor ver wacht. Uw profiel U bent in het bezit van een HEAO-BA- en SPD-diploma en heeft minimaal 5 jaar werkervaring opgedaan, bij voorkeur op een ac countantskantoor. Uw persoonlijkheid is even belangrijk als uw op leiding. U bent op een prettige wijze in staat mensen te stimuleren en aan te spreken op verantwoordelijkheden. Daarnaast heeft u toime ervaring met geautomatiseerde systemen. Uw leeftijd ligt tus sen de 25 en 30 jaar. Uw sollicitatie Ms u belangstelling heeft voor de functie van kantoorleider, schrijft 1 dan vóór 15 mei a.s. een bondige sollicitatiebrief, met als bijlage een uitgebreid curriculum vitae aan: Accountantskantoor Van Kes sel De Munk, ter attentie van het hoofd personeelszaken, Post bus 179,5260 AD te Vught. accountantska nto o r Van Kessel De Munk Stichting Krant in de Klas Tel. (020) 6647536 Verbrugge Makelaardij B.V. is een groeiend kan toor met zijn werkgebied in Midden-Brabant. Onze dienstverlening staat op een hoog peil. Ons team bestaat uit 6 personen. Thans zoeken wij voor onze buitendienst een uit breiding in de persoon van een: De werkzaamheden zullen bestaan uit het taxeren van onroerende zaken, het uitbrengen van adviezen en de.begeleiding bij de aan- of verkoop van onroe rende zaken, voornamelijk in de particuliere sector. Voor deze functie zoeken wij een jonge kandidaat van ca. 25-28 jaar, in het bezit van het SVM- diploma of het HEAO-diploma met differentiatie makelaardij o.z. en met ten minste één jaar vaker varing. Goede contactuele en commerciële vaardig heden zijn vereist, alsmede een grote mate van nauwkeurigheid en een goede kennis van en uit drukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal. Wij bieden een interessante functie met goede toe komstperspectieven en uitstekende arbeidsvoor waarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Verbrugge, tel. 01621-21297. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Ver brugge Makelaardij B.V., Afd. Personeelszaken, Gangboord 114941 RE Raamsdonksveer. Gangboord 11,4941 RE Raamsdonksveer .KKM, Telefoon (01621) 21297 MAKELAARDIJ Sophiastraat 28, Breda zoekt voor plaatsing op korte termijn (in full-time) Vereisten: - ten minste HAVO/MEAO-diploma - beschaafd en representatief - goed taalgevoel - accuratesse (ervaring in het vak strekt tot aanbe veling) Sollicitaties, bij voorkeur schriftelijk, aan Postbus 3404, 4800 DK Breda T.a.v. de heer J.G. van der Pluijm. van Horssen Receveur b.v. is een actief en expansief kantoor, gericht op professionele dienstverlening in de onroerende-zaak-sector, alsmede op het terrein van assurantie- en hypotheekbemiddeling. Een belangrijke tak van dienstverlening binnen de onroerende- zaak-sector van ons kantoor wordt gevormd door makelaardij- diensten welke zich onder meer bezig houden met bemiddeling bij aan- en verkoop (huur en verhuur) van onroerende zaken in zowel bestaande bouw als nieuwbouw. Wegens uitbreiding van onze afdeling "woningen-nieuwbouw" zijn wij op zoek naar een: Vereisten o.a.: in bezit van SVM-diploma of studerend hiervoor; leeftijd tot ca. 30 jaar; sterk communicatief, klantgericht en representatief ingesteld; zelfstandig kunnen werken. Ervaring in de onroerende-zaak sector strekt tot aanbeveling. Deze assistent-makelaar beschikt over een flinke portie doorzettingsvermogen en de eigenschap om, gebaseerd op een perfect gevoel voor dienstverlening, goed te willen presteren. Wegens uitbreiding van de administratie en het secretariaat ten behoeve van de afdeling makelaardij "woningen bestaande-bouw" zijn wij op zoek naar een: Functie-omschrijving o.a.: te woord staan van cliënten aan balie en telefoon; regelen van bezichtigingsafspraken en het bijhouden van het afsprakenregister; opstellen van presentaties van objecten; alle voorkomende administratieve werkzaamheden waaronder het uitwerken van overeenkomsten, uitwerken van aanbiedingsbrieven, etc. Ten behoeve van alle diensten binnen ons kantoor hebben wij tevens plaats, in parttime dienstverband (ca. 30 uur per week) Functie-omschrijving o.a.: het behandelen van binnenkomende telefoongesprekken en het ontvangen van bezoek; het verrichten van administratieve werkzaamheden zoals postafhandeling, faxen, copieerwerk; het verzorgen van de etalage en presentaties, alsmede alle voorkomende werkzaamheden. Zowel voor de functie van administratief medewerker, alsmede voor de functie van receptioniste/telefoniste zoeken wij terzake opgeleide en representatieve personen die tevens beschikken over goede contactuele eigenschappen, een service-gerichte instelling en goed kunnen werken binnen teamverband. Voor de genoemde vacatures geldt dat wij een goede salariëring, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, werken in een goede collegiale sfeer en doorgroeimogelijkheden, als tegenprestatie in het vooruitzicht stellen. Handgeschreven sollicitatiebrieven, vergezeld van opgave betreffende opleiding, werkervaring, etc., vóór 15 mei 1994 te richten aan de directie van: van Horssen Receveur b v. Ginnekenweg 310,4835 NL Breda Telefoon 076-659215; Telefax 076-613618 NVM Pastoor van Kessellaan 16, 4761 BH Zevenbergen, telefoon 01680 - 24050, telefax 01680-29518. In verpleeghuis Sancta Maria te Zevenbergen, dat onderdeel uitmaakt van Stichting Gasthuis St. Joseph, zijn er nog opleidingsplaatsen voor de tuil-time opleiding tot ziekenverzorgende. Deze opleiding start per september en december van dit jaar. Ga je graag met mensen om? Wil je een afwisselende baan? Spreekt de verpleging en verzorging je erg aan? Wil je daarnaast nog een opleiding volgen en toch ook een salaris verdienen? En wil je dan ook nog een opleiding waarmee je verder kunt komen? Dan moet je kiezen voor Gevraagd: minimaal een LBO-diploma met gemiddeld een 6 op C -niveau leeftijd minimaal 16 jaar en 8 maanden en maximaal 44 jaar. Duur opleiding: 2 jaar en 6 maanden; de eerste 7 maanden is de beroepsvoorbereidende periode (BVP) waarin uitsluitend theorie wordt gegeven. Aangeboden: een opleiding die door de werkgever betaald wordt een aanstelling voor onbepaalde tijd na het behalen van de BVP salariëring volgens de CAO-Ziekenhuiswezen; dit bedraagt gedurende de BVP 495,-; in het eerste leerjaar 1.492,- en in het tweede jaar 1.760,-. Als het minimum jeugdloon hoger is dan het leerlingensalaris geldt het minimum jeugdloon. Leerlingen vanaf 23 jaar ontvangen het minimumloon. Informatie en sollicitatie: Bij de afdeling Personeel, Organisatie Opleidingen kan je een sollicitatieformulier en informatie aanvragen op nevenstaand adres of via telefoonnummer 01680 - 24050. Het sollicitatieformulier dien je zo spoedig mogelijk terug te sturen. Struyk Beton B.V. zoekt voor haar trottoirbandenfabriek te Oosterhout een: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het coördineren en begeleiden van werkzaamheden met betrekking tot de produktie van betonnen trottoir- en opsluitbanden en bijbehorende artikelen; het mede opstellen van de wekelijkse produktieplanning; het bewaken van de kwaliteit van de produktie; het toezien op de naleving van bedrijfs-, veiligheids- en milieuvoor schriften; rapportage geschiedt aan de directie. werktuigbouwkundige achtergrond; leidinggevende ervaring in een soort gelijk produktiebedrijf bij voorkeur uit de branche; leeftijd vanaf 30 jaar; Wij bieden u: een boeiende en zelfstandige functie; uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze functie schrijf dan een sollicitatiebrief met uitge breid C.V. naar ons hoofdkantoor: Struyk Holding B.V. t.a.v. mevrouw P.E.C.M. Koops (Hoofd Personeelszaken) Postbus 2 4900 AA OOSTERHOUT Informatie over de functie kunt u verkrijgen bij: De heer L.A.G.J. Baaten (Technisch Directeur) tel. 01620- 56655 Struyk Beton maakt onderdeel uit van de Struyk/Verwo Groep en bestaat uit een elftal bedrijven die zich hebben toegelegd op de pro duktie en verkoop van een breed pakket betonprodukten voor de grond-, weg- en waterbouwsector. Struyk Beton staat voor twee pro- duktiebedrijven in Oosterhout, gespecialiseerd in de fabricage van betontegels en trottoir- en opsluit banden met een indrukwekkend aantal standaard hulpstukken. Struyk Beton B.V. Koningsdijk 60 Postbus 2 4900 AA Oosterhout (N.B.) De sector toerisme en recreatie is een onderdeel van de NHTV Nationale hogeschool voor toerisme en verkeer. De sector biedt 4-jarige opleidingen voor managementfuncties in toerisme, recreatie en vrije tijd in voltijd en deeltijd en telt ongeveer 1400 studenten en 80 medewerkers In augustus a.s. verhuist de NHTV naar een nieuwe locatie in Breda. sector toerisme en recreatie Op korte termijn zoeken wij binnen ons team van 12 onderwijsondersteunende medewerkers een enthousiaste voor 38 uur per week Je bent werkzaam op het secretariaat van de sector, waar je voor docenten en andere medewerkers de volgende werkzaamheden verricht: - zelfstandig, met behulp van tekstverwerking (WordPerfect), verzorgen van correspondentie en notities -administratieve en organisatorische werkzaamheden i.v.m. tentamens en examens - notuleren van vergaderingen - onderhouden van interne en externe contacten - zorgdragen voor het archief van de sector Wij zoeken iemand met - teamgeest - flexibele instelling - goede kennis van Engelse taal in woord en geschrift - secretariële opleiding op MEAO-niveau of daarmee vergelijkbaar - minimaal 2 jaar ervaring als secretaresse Leeftijd minimaal 23 jaar. Het salaris wordt vastgesteld in B B.R A -schaal 4 en bedraagt maximaal ƒ3.104,- bruto per maand. Schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kun je tot 10 mei 1994 richten aan de heer P. Wielders, hoofd personeelszaken, Grieglaan 4, 4837 CB Breda.

de Stem | 1994 | | pagina 47