&ame 78 wedt op twee paarden 24® 8® Run op Java-bier Exklusief bij de Polaroid elegenheid Jaalvoetbalclub heeft toch struisvogels voor Hulster evenement W199-3622 «IJ Vb ÖE3STEM l^l'Agstijden: Roselaer wint biljartcompetitie ouderen Programma Bertha-3 in Hulst is nu rond PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER UITSLAGEN fennisclub uit Clinge heeft twee opties voor uitbreiding banen QESTEM ZEELAND C2 r particulieren VOLDS&WALES linartlappenfestival I één van onze reisburo's: 2! en voor alle berken stuk-voor-stuk jiproevers u bent weer van I-slijter. Ilia 1990 Herplaatsing Reynaertbank editie zeeland Honderden belangstellenden verwacht Fanfare Grauw geeft concert Nieuw-Namen Sas van Gent St.-Jansteen Clinge Kloosterzande Hulst Axel KAARTINGEN SCHIETINGEN RIL 1994 WOENSDAG 27 APRIL 1994 wens, bedankje, jubileum, ptie, huwelijk, verloving, inning, prestatie, examen, Abraham, enz. (jn onze correspondente - De grootste zorg van de Ijjster zaalvoetbalclub BVS om •nisvogels te vinden voor het Jrtha-evenement '94 komende za- jdag is voorbij. Gisteren meldde fh struisvogelkweker T. Raem- cnck uit Westdorpe. Hij wil de ;tren leveren. fi hebben echt met de handen in het haar gezeten. We hadden een toezeg ging uit België, maar vanwege de nega tieve publiciteit trok die struisvogelk weker zich terug. Andere dieren vinden op kort termijn was moeilijk want de dieren zitten in de broedtijd en zijn erg duur. Bovendien is er een vervoersver- bod vanwege de vogelpest. Voor ons was de negatieve publiciteit naar aan leiding van de brief van dierenbescher ming aan de gemeente en de daaruit voortvloeiende mening van burgemees ter Kessen, bijna een doodsteek," stelt Evert Verwer. De dierenbescherming heeft ondertus sen gebeld en nadat uitgelegd was hoe het Bertha-evenement in elkaar zat, is de klacht ingetrokken. Evert Verwer en Peter Bouman gingen daarom praten met de directie van de Blaauwe Hoeve. Zij kregen alle mede werking om de emoes van het verzor gingshuis te gebruiken. Maar de be heerder van de dierentuin dacht er anders over. Volgens hem zouden de dieren te veel stress krijgen. „Ik ben er varf overtuigd dat zijn me ning onbewust beïnvloed is door de negatieve publiciteit. We hadden daar om al een alternatief bedacht. In plaats van struisvogels zouden we werken met twee kamelen en een ezel. Dat kostte echter 1500 gulden. Echt, de gemeente en burgemeester Kessen zouden nog eens goed moeten nadenken over de subsidie die we niet kregen omdat we geen gemeenschappelijke doelstelling behartigden. Als tegemoetkoming in de kosten had de gemeente toch best een waarderingssubsidie kunnen geven." lflonze verslaggever Inge - De kans bestaat dat de Clingse tennisclub Same 78 toch naar het noorden gaat uitbreiden in plaats an in oostelijke richting. Onze kleine prinses Kylie-Adrienne ert vandaag haar eerste erjaardag. Kusjes van ama, oma, opa, Petra, Patricia, Nicole RÖS :s met de eigenaar overeen- ïMiung bereikt over de grond- lijs, maar het doorgaan van de jtsactie hangt nog af van de svulling van enkele randvoor- aarden die de eigenaar heeft arnaast wordt ook de proce- b doorgezet voor een uitbrei- hg in oostelijke richting, zodat tennisclub op twee paarden ]t. Tegen die plannen in oos- jjke richting zijn drie bezwa- ingediend en het is nu duide- kdata:21 mei, 16 Juni, 2 e an onze correspondent is van Gent - Voor de negende aal wordt zaterdag het Smart- ijpeniestival gehouden in Sas a Gent. De organisatie en pre- 30 juli 1994 ilds, het meest romantische en Engelse stukje van pewoon aantrekkelijke excursies naar oa.: Blenheim Statie van het festival zijn in de geboortestad van Shakespeare, Warwick Castle. Sul ,„Hm van Claudine Dnitem- :ote Manor Gardens, Het Romeinse Bath, tiet beeldS 7 vaauoine uunem les. We reserveerden voor u het sfeervolle Hatherly Mi ïer-Mljnsbergh en Herman van Iers zijn voorzien van badkamer, televisie, radio, teleh wshem iiten Het hotel beschikt over een lounge, zitruimtes enn Ér zijn slechts 2 verdiepingen inbegrepen: comlom - laar zlln organisatoren er Ir en van uw vakantiebestemming 2x overtocht reaeens in geslaagd een keur Ircurslepakket 7 ovemachtlnQen In Hatherly Manor artipctpn van Sasse bodem Ivan haltpension goedverzorgde kamers diensten art'esle" van Ttgcarctiaufteur Nederlandse misleiding {toeslag 1 i contracteren. Traditioneel (TGebreide reisbeschrijving! Reisnr. hz 630 j jmaken zij live het publiek I id liedjes en sketches, die goed ti -oor een lach en een traan. K festival wordt gehouden op I informatie bookings terrassen van de diverse hore- abedrijven in Sas van Gent. Bij t weer nemen de smartlap- i van onze reisburo's: ^Hfc-vertolkers htm toevlucht tot it cafés zelf. Het smartlappen- iestival begint om 13.00 uur en lordt rond 17.30 uur met een Me afgesloten in zaal Planeta- ■IIVIMIUUV V» MvumnyB |j[| Tegelen: Grotestraat 54 - 077-737906 15-455578 4-18484 6-380210 Venk>: Parade 84 - 07 f-519759 -073-140860 WaalwiJKiStationMtraat 118a-04160-44155 - 040-448886 lijk geworden dat de bezwaar makers hun poot stijf houden. Ze zijn het niet eens met het ver dwijnen van een stuk jong eiken- bos. Bovendien zou met de aanleg van twee nieuwe tennisbanen een historisch wandelpad naar de nabijgelegen kapel verdwij nen. De verzekering dat de boompjes in de onmiddellijke nabijheid opnieuw worden aan geplant en dat een nieuw pad wordt aangelegd om het tennis- complex kon de bezwaarmakers niet vermurwen. Toch zeker niet toen de ten nisclub al te enthousiast van start ging door alvast te begin nen met het uitgraven van de ongeveer zevenhonderd jonge boompjes. Daarmee werden de standpunten alleen nog maar verhard. De boompjes zijn ver huisd naar een vlak bij gelegen perceel. Mocht de uitbreiding in oostelij ke richting niet doorgaan dan is er volgens wethouder G. van de Voorde nog geen man overboord. Dan worden er op het nu kale stuk grond opnieuw jonge boom pjes geplant. „En krijgen we daar dus eigenlijk een verdubbe ling van de natuur". Volgens de wethouder betekent overeenstemming met de eige naar van de noordelijk gelegen grond overigens niet dat dan de aanleg van twee nieuwe tennis banen wel verzekerd is. Ook daarvoor moet namelijk eerst een ruimtelijke ordening proce dure worden gevolgd. Van onze verslaggever Hulst - Naar aanleiding van het bericht in De Stem over de her-introductie van het Hulster Java-bier heeft giste ren de telefoon bij bierbrouwerij De Halve Maan rood gloeiend gestaan. Pisang Ambon *flO(fó bananenlikeur fles 0,70 liter, van19.95 nu: Teacher's schotse whisky fles 0,75 Itr, van 26.95 nu Cambridge port ruby, tawny of white fles 0,75 liter, van 9.95 nu Grolsch meibok six-pack lix wijn, fles 0,75 liter Vele horeea-exploitanten wil den fusten van het nieuwe bier bestellen, maar ze moeten nog even wachten. De dobbele-Ja- ra wordt pas volgende week gedistribueerd. Maandag, gisteren en ook van daag nog wordt het nieuwe bier geïntroduceerd tijdens proefbijeenkomsten voor ge nodigden. Dat zijn in hoofd taak bestaande afnemers van de al bestaande Zeeuwsche Witte. De reacties waren tot nu toe lovend. Door een misverstand is in het bericht in De Stem gemeld dat de dobbele-iava de smaakrichting uitgaat van Geuze. Dat is echter niet het geval. De karakteristiek van dobbele-Java is dat het een donker bier is, dat in de rich ting van de Trappistenbieren gaat. Hetis alleen wat zwaar der. Zaterdag, zondag en maandag houdt de brouwerij aan het Stationsplein open huis. Er is een proeflokaal in gericht waar belangstellenden het nieuwe Java-bier kunnen tes ten. Verder is er ook een expositie van foto's die het Staionsplein en omgeving tonen uit de tijd dat er nog een trein reed. Het beeldmateriaal is afkomstig uit de collectie van Eddy Tael- man. Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 7 m en zolang de voorraad strekt. Prijswijzigingen voorbehouden. onze correspondent Klinge - Op het Reynaertplein in De Klinge wordt zaterdag om [WO uur de Reynaertbank herplaatst. Tijdens wegwerkzaamheden 5 De Klinge was de bank veilig ondergebracht en is die helemaal jMeknapt. Hjd is nu gekomen om de Reynaertbank terug te zetten op de hts waar iedere voorbijganger die heeft gemist. Tevens wordt om jUü uur een toeristische wegwijzer geplaatst op het kerkplein. Voor W vroegere stadhuis, die nu klaar gemaakt wordt om de bibliotheek 'Haan huisvesten, wordt een Reynaertbeeld, gemaakt door kunste aar Albert de Smet, onthuld. middag wordt besloten met een receptie in de Polyvalente zaal. ;-Zf feetelijke middag werd georganiseerd door het gemeentebe- en de Gemeentelijke Culturele Raad met medewerking van de «isklijke muziekvereniging Sint-Cecilia uit De Klinge, folklo- «porp De Klomp en Reynaertvereniging Tiecelijn. ï'ntoren Jeuzen, Hulst en Goes, etsen en telefoonnummers '«Pagina A2. "'12.30/13.30-17.00 uur. Nactie Rein van der Helm 0ggel (editie-chef), L,an Cooten, Frank Deij, ü?°men (sport), d de Puijsseleijr. feCeesMaas. 'icie redacteur). bf'J.apène Verstraeten editiechef) feentie"exploitatie tgjrZee'and: "^tel. 09-3293459940. Wedstrijdleider Robbroek overhandigt de eerste prijs aan het biljartteam van de Roselaer. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze biljartmedewerker Sluiskil - Het team van de Roselaer uit Sas van Gent heeft de titel veroverd in de Biljartcompetitie voor Oude ren van de Kanaalzone. Met ruime voorsprong ging die formatie Het Raadhuis uit Hoek vooraf. In het Gregoriuscentrum in Axel, de lokaliteit van de kam pioen van vorig seizoen, mocht het Sasse team de kampioensbe ker in ontvangst nemen. Dat team werd terecht kampioen en gaf blijk van die superioriteit door in de laatste wedstrijd met maar liefst 26-6 van concurrent Het Raadhuis te winnen. In to taal namen 192 spelers en 12 teams deel aan deze competitie die financieel door de deelne mers wordt bekostigd. Eindstand 1. De Roselaer (Sas van Gent) 409 punten, 2. Het Raadhuis (Hoek) 380, 3. Koewacht 375, 4. De Vlaschaard (Koewacht) 368, 5. De Poort (Zaam- slag) 364, 6. Gregoriuscentrum (Axel) 357, 7. De Veste (Terneuzen) 351, 8. Het Meulengat (Sluiskil) 343, 9. Bachten Dieke (Terneuzen) 320, 10. Het Trefpunt (Axel) 320, 11. Het Kasteeltje (Axel) 299, 12 Malper- tuus (Clinge) 295 punten. Van onze correspondente Hulst - Volgens de organisatie van het Bertha-3-evenement zaterdag in Hulst zijn kosten nog moeite gespaard om het publiek een avond te verwennen. Het programma is deze week rond gekomen. Er worden zater dag vanaf 19.00 honderden be langstellenden verwacht in de grote tent op het hockeyterrein van Rapide. Om 19.00, 19.30 en 20.00 uur worden struisvogels het veld in gestuurd omdat zij de lotnum mers bepalen van de drie geld prijzen die te winnen zijn buiten vele andere prijzen waaronder een mountain bike. De eerste anderhalf uur ver maakt Francesco il Creatore de kinderen met vele figuren die hij maakt van ballonnen. DJ Eric Hemelaar zorgt tot 01.30 uur voor muziek. Vanaf 20.15 uur treedt dweilor kest de Notenkrakers op. Het duo Tremble, bestaande uit de Hulstenaren Eddie Steyaert (akoestische gitaar) en Nadine Roelands (zang) brengen om 21.15 uur eigen nummers en covers van bekende artiesten. Een uur later maakt Jane Kelly als Euro Madonna haar entree. Ze lijkt als twee druppels water op de echte Madonna. De 67-jarige Willy Batenburg begint zijn optreden om 23.15. Hij is specialist in Tirolermuziek en verzorgt een veertig minuten durende show. Het programma wordt om 00.15 uur afgerond met de Antwerpse Travestie Show. Het evenement wordt om 01.30 uur afgesloten met vuurwerk. De toegang voor het Bertha-3 op het hockeyterrein van Rapide is gratis. Elke aanwezige krijgt bo vendien bij het betreden van het terrein een gratis lot waarmee een prijs ter waarde van 1500 gulden gewonnen kan worden. Onder de artiesten op het Bertha-evenement '94 bevindt zich het Hulster duo Tremble. FOTO'S ARCHIEF DE STEM 8-93 Van onze verslaggever Graauw - De fanfare Nooit Gedacht uit Graauw verzorgt op koninginnedag een con cert in het Graauwse ge meenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. Tijdens de uitvoering treden ook de jeugdleden op, die pas een jaar in opleiding zijn, onder lei ding van direigent Joop de Poor ter. Om 22.00 uur maakt de fanfare nog een rondgang door het dorp en zorgt daarmee voor de muzi kale begeleiding van -de lam- pionnenoptocht die wordt ge houden in samenwerking met het oranjecomité. (ADVERTENTIE) VASTENACTIE - De vasten actie voor de mensen in voor malig Nederlands Nieuw-Gui- nea heeft 1500 opgebracht. ZANGKOOR - Tijdens de ge houden algemene vergadering van het zangkoor St.-Cecilia werden als bestuursleden her kozen A. Pollet en A. Kerck- haert. KONINGINNEDAG - Konin ginnedag begint voor groep 1 tot en met 6 van de basis school te Nieuw-Namen om 9.30 uur op het Grimbeert- plein met het versieren van de fietsen en de behendig- heidsproef. In de namiddag is er voor groepen 1 tot en met 6 een wandeltocht met spelle tjes. De wandeltocht begint om 13.30 uur op de speelplaats van de St. Jozefschool. Graag aanwezig zijn om 13.00 uur. Groep 7 en 8 gaan onder lei ding van een gids Hulst bezoe ken. Vertrek om 09.45 uur aan de St.-Jozefschool. Voor groep 7 en 8 is er in de namiddag ook een wandelrallytoeht, ver trek 13.30 uur op de speel plaats van de St.-Jozefschool. Graag aanwezig zijn om 13.00 uur. Ook leerlingen die naar het voortgezet onderwijs gaan en volwassenen kunnen deel nemen aan deze tocht. FNV - De FNV en de Indus triebond FNV afdeling Sas van Gent vieren zaterdag 7 mei het 75-jarig bestaan. De' viering wordt gehouden in De Roselaer. Het programma ziet er als volgt uit: 15.00 tot 17.00 uur receptie, 19.30-21.00 uur feestvergaderlng voor alle le den van bij de FNV aangeslo ten bonden, na de pauze dan sen met muziek van Dirk van de Voorde. De sluiting is om ongeveer 02.00 uur ABRAHAMWEDSTRIJD - Op het voetbalveld van St.-Jan- steen wordt vrijdag een Abra hamwedstrijd gespeeld voor George van Rattingen en T. Rotthier. De STEENSE vete ranen spelen tegen een selectie van Abrahammers uit Oost- Zeeuws-Vlaanderen. De wed strijd, die om 19.00 uur begint, staat onder leiding van T. Rot thier. Na de wedstrijd worden in de kantnie de Abrahamtro- fees uitgereikt. KONINGINNEDAG - De vie ring van koninginnedag begint om 14.00 uur met een ballon wedstrijd in de Malpertuus- laan. Deelname staat open voor de kinderen van Clinge tot en met de zesde klas van de lagere school. Om 14.30 uur is er in gemeenschapcentrum Malpertuus een voorstelling door circus Reinardi, bestemd voor elke leeftijd. Eveneens begint dan in café De Land bouw een oranjekaarting. Om 20.00 uur houdt fanfare Wel doen door Vermaak een muzi kale rondgang. COLLECTE - De collecte voor de nationale kinderhulp heeft 1.151,95 opgebracht. PAROCHIE - Het parochiebe stuur van de H.-Martinus te Groenendijk neemt per 1 juni afscheid van de dames Huis man en Collet in verband met statutair aftreden. Hierdoor ontstaan er enkele vacatures in het kerkbestuur, waarvoor gegadigden gezocht worwen. Belangstellenden kunnen con tact opnemen met M. Huisman aan de Hulsterweg 8A in Kloosterzande. BILJARTEN - In zaal De Kroon werd een topbiljart- wedstrijd gehouden waaraan zeven personen deelnamen. Uitslag: 1. J. Cools, 2. A. Bo- gaert, 3. J. de Cock. GOA - Hengelsportvereniging Geduld Overwint Alles (GOA) hield voor haar leden een hen- gelwedstrijd in de Wester- schelde. Gevist werd op het parkoers gelegen tussen De Griete en Ossenisse. Er waren 24 deelnemers en de vangsten waren bijzonder slecht. Slechts vier vissers slaagden erin een of hooguit twee visjes aan de haak te slaan. Na floop werden in het clublokaal van de vereniging, café Sonne- hoeck in Axel de prijzen uit gereikt. De uitslag was als volgt: 1. P. Lenssens met 44 centimeter aan gevangen vis, 2. P. Witte, 31 cm, 3, W. Cop- pens, 22 cm, 4. E. Permentier met 14 centimeter. CLINGE - Malpertuus, ANBO, 13.30 uur, koersbal. ST.-JANSTEEN - De Warande, KBO, 13.30 uur, schieting. I SAS VAN GENT - De Roselaer, KBO, 14 uur, bingo. Nieuw-Namen - Zaal Viviane: 1. A. Vergauwen-A. Verhulst, 2. J Ver meersen-F. de Bleyser, 3. A. Bruyn- ooghe-E. de Koning. Nieuw-Namen - De Verenigde Kaarters: 1. L. Timmermans-R. Sturm, 2. F. Blommaert-A. Bruyn- hooghe, 3. H. van den Eede-J. Ver meersen. Hengstdijk - Camping De Vogel, 31 personen. Bieden: 1. J. Borm, 2. A. Bauwens, 3. C. Keuker. Jokeren: 1. N. Dreesen, 2. P. van Oosterwijk, 3. M. Paaleman. Emmahaven - Zaal 't Verdronken Land, zeventien personen. Bieden: 1. P. Leeraert, 2. Th. Bolssens, 3. A. de Baar. Eindstand: 1. R. de Theye, 2. H. Beke, 3 A. de Baar. Sluis - Zaal 't dorpshuis, 49 perso nen. Bieden: 1. J. Musson, 2. me vrouw Koolmeyer, 3. mevrouw Vleeshouwer. Jokeren: 1. mevrouw Fenijn, 2. mevrouw De Baare, 3. mevrouw Sallet. Zaamslag - Zaal De Griete, 23 per sonen. Bieden: 1. C. Stoffels, 2. Th. Raptijn, 3. W Wegman. Kloosterzande - Zaal Molenhof, 48 personen. Bieden: 1. T. Kegels, 2. J. Hoogstad, 3. R. Sloot. Jokeren: 1. J. Verbogt, 2. mevrouw De Bruyn, 3. mevrouw De Koning. Sluiskil - Zaal Atlanta, 53 personen. Bieden: 1. H. Prins, 2. G. Boerjan, 3. J. van Dixhoorn. Jokeren: 1. me vrouw De Schepper, 2. J. Hamelink, 3. mevrouw Dieleman. Hengstdijk - Camping De Vogel, 53 personen. Bieden: 1. J. van Immer- seel, 2. T. Kegels, 3. P. Ferket. Jokeren: 1. mevrouw Hoek, 2. me vrouw Pieters, 3. mevrouw Ferket. Kloosterzande - Zaal 't Rozenhof, 36 personen. Bieden: 1. D. van Dam me, 2. J. Valckx, 3. P. Jonkers. Jokeren: 1. A. Rottier, 2. mevrouw Pauwels, 3. mevrouw Rademakers. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 24 personen. Bieden: 1. D Reyers, 2. A. Martinet, 3. P. Poppe. Jokeren: 1. J. van Kerkhoven, 2. R. de Vos, 3. M. Taalman. Axel - Gregoriuscentrum, 24 perso nen. Bieden: 1. M. Keizer, 2. D. Dieleman, 3. mevrouw De Groot. Hengstdijk - Camping De Vogel, 52 personen. Bieden: 1. R. Poppe, 2. F. Duviver, 3. J. Hermes. Jokeren: 1. mevrouw De Cock, 2. mevrouw Pie ters, 3. mevrouw De Kort. Kloosterzande - Zaal De Kastanje, 28 personen. Bieden: 1. N. Goossen, 2. C. de Kort, 3. T. Kegels. Jokeren: 1. mevrouw Van Goethem, 2. me vrouw De Bruyn, 3. F. Buys. Graauw - Gemeenschapshuis, zes tien personen. Jokeren: 1. mevrouw Van Himste, 2. mevrouw Van Eer denburg, 3. J. Janssens. Westdorpe - Zaal Concordia, twin tig personen Bieden: 1. W. Guineau, 2. A. de Krijger, 3. mevrouw Van Nieuwlande. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 28 personen. Bieden: 1. J. Tieleman, 2. mevrouw Lucasse, 3. mevrouw De Kort. Jokeren: 1 mevrouw De Vos, 2. mevrouw Rodrigo, 3. E. van Vooren. Koewacht - Zaal De Lange Akkers, 28 personen. Biedne: 1. M. van Ho ve, 2. E. Sturm, 3. B. Bart. Sas van Gent - Zaal De Engelen roos, 32 personen. Bieden: 1. G. Poppe, 2. C. Aarts, 3. C. de Smit. Jokeren: 1. mevrouw Verplanken, 2. mevrouw Bode, 3. Y. Saeye. Graauw - Gemeenschapshuis, 22 personen. Bieden: 1. J. van Campen, 2. A. Vereecken, 3. A. de Bruyn. Hulst - Zaal De Kroon, 38 personen. Bieden: 1. R. van Leemput, 2. L. Blommaert, 3. J. Schenkels. Joke ren: 1. A. de Nijs, 2. R. Rodrigo, 3. R. de Vos. Kloosterzande - Zaal De Reizende Man, 29 personen. Bieden: 1. T. van Spaandonk, 2. mevrouw Hoop, 3. N. Goossen. Jokeren: 1. mevrouw De Waal-de Waal, 2. mevrouw Schalje, 3. mevrouw Drubbel. Hulst - Zaal De Lieve, 44 personen. Bieden: 1. H. Martens, 2. G. Gijsel, 3. P. Witkamp. Sas van Gent - Zaal De Roselaer, 49 personen. Bieden: 1. A. Destombes, 2. E. de Cousemaker, 3. J. de Boer. Jokeren: 1. mevrouw Rammeloo, 2. mevrouw Verplanken, 3. mevrouw Frusch. St.-Jansteen - Zaal De Kroon, twin tig personen. Bieden: 1. P. Poppe, 2. J. van Es, 3. R: de Cock. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. J. Dobbelaar, 3. E. de Smet. Lamswaarde - Zaal De Lamsoren, 29 personen. Bieden: 1. F. Bogaert, 2. mevrouw Van Geertruy, 3. me vrouw Tilleman. Jokeren: 1. me vrouw Bisschop, 2. mevrouw Van Cadsand, 3. mevrouw Van Britsom. St.-Jansteen - Zaal Den Ouden Arend, 48 personen. Bieden: 1. P. Ras, 2. P. Pauwels, 3. mevrouw. Reyers. Jokeren: 1. mevrouw Riet- jens, 2. F. Buys, 3. A. van Vooren. Breskens - Zaal 't Zonneke, 51 per sonen. Bieden: 1. A. Verhelst,"2. G. Boerjan, 3. T. Verhelst. Jokeren: 1. M. Boerjan, 2. mevrouw Hamelink, 3. mevrouw Harms. 's-Heerenhoek - Vrije Schutters, veertig schutters. Wip 1: eerste hoge vogel: M. Verdonk, eerste zij vogel: P. Vette, beiden Concordia; tweede zijvogel: C. Jeremiasse, Zorgvlied; derde zijvogel: L. de Jonge, ADLM; vierde zijvogel: H. Boonman, Willem Teil; grootste aantal (7): B. Roose, Zorgvlied. Wip 2: eerste hoge vogel: M. Wisse, Concordia; tweede hoge vogel: A Poelman, Edele Handboog; eerse zijvogel: J. Rijk, ADLM; twee de zijvogel: P. de Visser, Zorgvlied; derde zij vogel: C. Wesdorp, VIOS, vierde zijvogel: N. Schipper, St.- Andries; grootste aantal (6): M, Wis se, Ccordia; extra vogel: A. de'Jon- ge, Soranus. Wolphaartsdijk - St.-Sebastiaan, veertig schutters. Eerste hoge vogel: J. Doene, Victoria; tweede hoge vo gel. J. de Jonge, ADLM; eerse zij vo gel: C. de Visser, Zorgvlied; tweede zijvogel: J. de Koeyer, Diana; derde zijvogel: J. Goetheer, Juliana; vierde zijvogel: J. de Jonge, Soranus; vijfde zij vogel: R. Kopmels, Doel naar Ho ger. Aardenburg - St.-Sebastiaan, eerste puntenschieting, 25 schutters. Eer ste hoge vogel: P. van Vooren, twee de hoge vogel: M. Minnaert, eerste zijvogel: G. de Vriend, tweede zijvo gel: G. de Valcke, grootste aantal (6): J. Thilleman. Stand kampioen schap: G. de Vriend 9 punten, J Thilleman 8, G. de Valcke, P. van Vooren en Th. Lampaert 6 punten Walsoorden - Zaal Rue du Nord, bejaardenschieting, 23 schutters. Hoge vogel: J. van Kerkhoven, eer ste zijvogel: J. Cocqheyt, tweede zijvogel: J. de Beule, grootste aantal (5): S. de Jonge.

de Stem | 1994 | | pagina 15