VERKOC OCCASIONS GARAGE SMAAL De Nieuwe Erotiek Katologus PROGRAMMEUR/ AIUALIST M/V Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland OPROEPKRACHT PATIËNTENZORG MA/ De betere Belgische keuken B-9990 Maldegem Aalterbaan 183 Infobon: Naam: Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. XL n e u z e <z> Ford Escort Estate 1987 Ford Escort 1.6 CLX 3-drs.1991 Ford Escort 1.6 CLX 5-drs1990 Ford Sierra 2.0 CL.1989 Ford Sierra 1.8.1985 Ford Sierra 2.0 5-drs. HB1988 Ford Scorpio 2.0 CL.1991 Fiat Panda 34.1983 Fiat Panda 750 CL 1988 Opel Kadett 1.6 D1988 Opel Ascona 1.81987 Renault 21 Sedan.1987 Seat Ibiza 1.2.1989 Seat Malaga.1987 Volvo 360 2.0 GLT1987 ALLE OCCASIONS MET 3 ZEKERHEDEN Molenstraat 36, Standdaarbuiten (01652) 12903 Bekendmaking I Het eerste Drie Koren Festival speelt zich tot en met zondag af op verschillende plaat sen in Breda. Er wordt aan het festi val meegwerkt door het Worcester Cathedral Choir, de Cantorij van het Ka thedrale Koor St Bavo Haarlem en deChoralen van de Grote of OLV Kerk Breda. 8 Het Nederlands Danstheater komt °P 27 april naar Breda met een pro gramma van vier choreografieën. 'Heidi' van Martin Muller, Hans van Manens 'Visions Fu gitives' op muziek van van Prokofjev, er> 'Seconds' van paul Lightfoot op re'igieuze muziek van Vivaldi. De West-Afri kaanse zangeres/ danseres Salimata labaté speelt van avond in popcen trum Para in Breda. Afrikaanse ritmes vermengd met wes terse Afro-beat. De Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland (PZZ) maakt deel uit van de geestelijke gezondheidszorg in de provincie Zeeland. Tot de Stichting PZZ behoren het Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland; Ithaka, het centrum voor kinder- en jeugd psychiatrie en vanaf eind 1994 een centrum voor verslavingszorg. De Stichting PZZ verkeert in een opbouwfase. De behandelcapaciteit neemt de komende jaren nog aanzienlijk toe, zowel voor de algemene psychiatrie als voor verslavingszorg en kinder- en jeugdpsychiatrie. Tot het jaar 2000 zal het aantal bedden worden uitgebreid tot 400 verspeid over de regio. Momenteel zijn ongeveer 450 medewerkers in dienst bij de Stichting PZZ. Binnen de hoofdafdeling psychiatrie voor ouderen is met ingang van 1 februari j.l. de afdeling geronto-psychiatrie te Terneuzen van start gegaan met 16 behandelplaatsen. Het betreft een afdeling voor langdurig opgenomen bejaarde psychiatrische patiënten. De nadruk komt te liggen op het verzorgen en begeleiden van deze patiënten en het aanbieden van een zo prettig mogelijk leefklimaat. In verband hiermede ontstaan vakatures voor de funktie van Vakaturenummer 8.836.94.17 Van kandidaten verwachten wij dat, zij: - In het bezit zijn van één of meerdere van de volgende diploma's/getuigschriften: HBO-V, A-, B-, Z-verpleging, zieken verzorgende; - in teamverband kunnen werken; - affiniteit hebben met de doelgroep; - bewust kiezen voor het verrichten van werkzaamheden op afroep. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Indelingen over deze funktie kunt u inwin nen bij de heer L.A.J. van de Velde, team leider geronto-psychiatrie Terneuzen. Telefoon: 01150-21000. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, kunt u binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de dienst personeel opleiding van de Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland, Postbus 253, 4460 AR Goes. DE STEM VRIJDAG 22 APRIL 1994 Pabo is dé trendsetter in Nederland op het gebied van erotiek per postorder. Onze filosofie is gebaseerd op vrijheid en respect voor ieders erotische wensen. We bie den daartoe een breed assortiment aan, maar houden er in de presentatie rekening mee dat niet iedereen dezelfde wensen heeft. Wegens continue groei van ons bedrijf, ook internationaal, zoeken wij op korte termijn voor onze vestiging in Walsoorden (op 30 min. afstand van Antwerpen): Funktie-inhoud: Voor de sturing van een groot aantal processen in alle niveaus van onze organisatie is een geautomatiseerde informatievoorziening onontbeerlijk. De programmeur zal verantwoordelijk zijn voor de verdere software-matige ontwikkeling van deze processen, waardoor de efficiency en de controle op de informatiestroom geoptimaliseerd wordt. Gezien de expansieve groei van PABO zijn er nog vele wensen op het gebied van systeemontwikkeling, zowel voor de interne als voor de externe communicatie. Sinds enige jaren werken wij met een Novell netwerk-systeem, waarop momenteel door een dertigtal medewerkers wordt gewerkt. Funktie-tvnering Zeer veelzijdige funktie met een grote eigen verantwoordelijkheid. Een uitdaging voor een zelfverzekerde persoonlijkheid, die in staat is wensen van diverse afdelingen te vertalen in uniforme systeem-aanpassingen. Persoonlijkheid - Goede kontaktuele eigenschappen - Kennis van administratieve organisatie - Stressbestendig - U beschikt over een goede portie zelfkritiek - Inlevingsvermogen - Flexibele instelling waar mogelijk, maar vasthoudend indien noodzakelijk - Ervaring met probleem-analyse Opleiding HBO-niveau (hetzij door opleiding, hetzij door ervaring). Kennis van Novell-netwerken en met (multi-user) programmering in een X-base. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan Pabo B.V., afdeling personeelszaken t.a.v. Mw. M. Blommaert, Postbus 274, 4560 AG Hulst showroom 1000 m2 alles op maat gemaakt in eigen fabriek (sinds 1964) sterk in eiken en design, vakkundige plaatsing ook een volledig kastenprogramma voor hal, slaap- en badkamers en kantoren ATAG inbouwapparaien vrijblijvend ontwerp en offerte Tel. 09-32.50.71.16.09. - Fax 09-32.50.71.81.41 Open van 9 tot 12 u. en van 13.30 tot 19 u. Op zaterdag tot 18 u. Gesloten op zaterdagvoormiddag en zondag Fabriek: Industrielaan 1 B-9990 MALDEGEM Adres: Postcode:Plaats: En de makelaar weet van wanten en kranten. OPENBARE RAADS VERGADERING De burgemeester van Terneuzen brengt ter al gemene kennis dat op donderdag 28 april I994 om 19.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een openbare vergadering van de raad der gemeente zal worden gehouden. OPENBARE CZOAAAAIS- Sl EVERGADE RING De burgemeester van Terneuzen brengt ter al gemene kennis dat op maandag 25 april 1994 om 9.30 uur in het stadhuis van Terneuzen een open bare vergadering van de commissie voor het midden- en kleinbedrijf zal worden gehouden. De agenda en voorzover van toepassing de daarop betrekking hebbende concept-raadsvoorstellen zijn voor de aanvang en tijdens de vergadering voor een ieder ter plaatse verkrijgbaar. Het publiek heeft gelegenheid direct na de opening van de commissievergadering gedurende maximaal een half uur over één of meer agendapunten het woörd te voeren. VOORBEREIDINGSBE- SLUIT/ARTIKEL 1 WRO De burgemeester van Terneuzen geeft er van kennis, dat van Bouwbedrijf Imotec B,V. te Terneuzen een verzoek is ontvangen om medewerking te verle nen ten behoeve van de bouw van 10 woningen van het type twee-onder-éên-kap op de percelen Mozart- hof 17 t/m 35 (oneven nummers) te Terneuzen. In verband hiermede is het college van burgemeester en wethouders vcornemens een voorstel te doen aan de gemeenteraad ex artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) tot het in voorberei ding verklaren van een partiële herziening van het bestemmingsplan "Zuidpolder". Tevens Is het college voornemens met toepassing van artikel 19 WRO vrijstelling/bouwvergunning te verlenen voor de bouw van de hiervoor vermelde woningen. Alvorens een voorstel te doen aan de raad c.q. de vereiste vrijstelling/bouwvergunning te verlenen wordt, op grond van het bepaalde in de artikelen 4:8 en 4:9 van de Algemene wet bestuursrecht, een ieder in de gelegenheid gesteld met ingang van 25 april 1994 gedurende twee weken mondelinge dan wel schrifte lijke zienswijzen kenbaar te maken bij ons college. Schriftelijke zienswijzen kunnen worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Mondelinge zienswijzen kunnen kenbaar gemaakt worden bij de afdeling bouwen en wonen van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, Herengracht 7, Terneuzen. Van mondelinge zienswijzen wordt een verslag opgemaakt. Terneuzen, 22 april 1994. De burgemeester voornoemd, drs. R.C.E. Barbé. WET AAI LI EU BEHEER Burgemeester en wethouders van Terneuzen delen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.19, lid 2, onder b van de Algemeen wet bestuursrecht mede, dat op 12 april 1994 bij hen een aanvraag is ingekomen van N.V. Delta Nutsbedrijven, Poelendaele singel 10 te Middelburg om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in wer king hebben van een warmtekrachtkoppeling en twee prefab ruimtes met elk een gasmotor en generator op het perceel plaatselijk bekend Stuyvesande 2, kadastraal bekend gemeente Terneuzen; sectie D, nummers 1694-1695. Zij zijn voornemens de vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen, onder het stellen van voor schriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieu), Herengracht 7 te Terneuzen en wel tot 21 mei 1994 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdag van 19.00 tot 22.00 uur worden ver zocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-75458). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een monde linge toelichting op de stukken worden verkregen. Tot 21 mei 1994 kunnen gemotiveerde bedenkin gen schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene, die een bedenking indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01150-75458), wordt tot 21 mei 1994 voorts gelegenheid gegeven om mondeling bedenkingen in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bestuursorgaan, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en de belangheb benden, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de beschikking beroep kunnen instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2, van de Algemene wet bestuursrecht, ter open bare kennis dat door hen op 18 april 1994 aan me vrouw F.W.L. Jansen-Butler, Van Steenbergenlaan 2 te Terneuzen een vergunning ingevolge de Wet mi lieubeheer, onder voorschriften ter bescherming van het milieu, is verleend voor het oprichten en in werking hebben van een balletschool op het per ceel plaatselijk bekend Van Steenbergenlaan 2 te Terneuzen kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie M, nummer 2225. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2, van de Algemene wet bestuursrecht, ter openbare kennis dat door hen op 18 april 1994 aan Dethon Industrie/Dethon Groen Terneuzen, mr. F.J. Haarmanweg 33 te Terneuzen een vergun ning ingevolge de Wet milieubeheer, onder voor schriften ter bescherming van het milieu, is verleend ten behoeve van een sociale werkplaats op het per ceel plaatselijk bekend mr. F.J. Haarmanweg 33 te Terneuzen kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer 1559. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.44, lid 2, van de Algemene wet bestuursrecht, ter open bare kennis dat door hen op 18 april 1994 aan installatieburo Verstraeten B.V. Schuttershofweg 13 te Terneuzen een vergunning ingevolge de Wet mi lieubeheer, onder voorschriften ter bescherming van het milieu, is verleend voor het oprichten en in werking hebben van een installatiebedrijf op het perceel plaatselijk bekend Schuttershofweg 13 te Terneuzen kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie M, nummer 2041 De beschikkingen en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieu), Herengracht 7 te Terneuzen en wel tot 4 juni 1994 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-75458). De beschikkingen zijn niet gewijzigd ten opzichte van het ontwerp. De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikkingen tot 4 juni 1994 be roep openstaat bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht te gen het ontwerp van het besluit; b. degenen die overeenkomstig artikel 3.24 en 3.25 van de Algemene wet bestuursrecht bedenkingen hebben ingediend; c. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van je gelegenheid advies uit te brengen over het on|. werp van het besluit; d. enige belanghebbende, die aantoont dat hij rede. lijken/vijs niet in staat is geweest overeenkomstig de onder b. vermelde artikelen bedenkingen inte brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht en g den te worden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: 1. de beschikkingen van kracht worden na van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is lij! gesteld en met toepassing van artikel 36 van de wet op de Raad van State, juncto artikel 8,81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor. ziening; 2. een verzoek tot een voorlopige voorziening ge. richt moet worden aan de voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State; 3. de beschikkingen niet van kracht worden voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. HOORZITTING Naar aanleiding van de d.d. I april 1994 gepubli ceerde ontwerp-beschikking op de d.d. 10 januari 1994 ingekomen aanvraag van de PTT Telecom, Van Steen- bergenlaan 14a te Terneuzen, om een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een knooppunt centrale PTT Telecom aan de Van Steenbergenlaan 14) te Terneuzen, zal op verzoek van enkele buurt bewoners een hoorzitting, als bedoeld in artikel 3,25 van de Algemene wet bestuursrecht, worden gehou den waarbij voor iedere belanghebbende de mogs- lijkheid bestaat om deze hoorzitting bij te wonen. Tijdens deze hoorzitting wordt een ieder in de gele genheid gesteld tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van het besluit en tot het mondeling in- brengen van bedenkingen daartegen. De aanvrager zal worden uit-genodigd om hierbij aanwezig te zijn. Deze hoorzitting zal plaatsvinden op dinsdag 26 april 1994 om 15.30 uur in kamer 406 (4e ver dieping) van het stadhuis van de gemeenté Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Terrorize» brengen ter openbare kennis dat zij voornemens zijn het college van gedeputeerde staten van Zeeland te verzoeken een hogere grenswaarde vast te stellen voor een appartementengebouw aan de Axelse' straat te Terneuzen op het voormalige terrein van de Watermaatschappij Zuid-West Nederland. Het voornemen houdt verband met het feit, dat uit akoestisch onderzoek is gebleken dat de geluidbelasting van de gevels van de woningen als gevolg van het verkeer in de Axelsestraat hoger zal zijn dan de voorkeursgrenswaarde. Het ontwerp-verzoek ligt met ingang van 25 april 1991 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage en in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer, sectie Milieu, Herengracht 7 te Terneuzen elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en 13.30 tot 16.30 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen beden kingen schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. Tevens kunnen mondeling bedenkingen worden geuit tijdens een openbare zitting op maandag 2 mei 1994 om 10.00 uur in kamer 4.06 van het Stadhuis. WINKELOPENSTELLING 30 APRIL EN 5 AAEI <2> <D 00 Postbus 35, 4530 AA Terneuzen Burgemeester en wethouders van Terneuzen bieden de winkeliers in de gemeente Terneuzen de mogelijkheid tot openstelling van de winkels voor het publiek op zaterdag 30 april 1994. Ten aanzien van 5 mei 1994 (Bevrijdingsdag) bestaat er geen regel geving met betrekking tot eventuele winkelsluiting openstelling op die dag is geoorloofd. Terneuzen, 22 april 1994. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, Th.J. de Brauwer. drs. R.C.E. Barbé. HET VERHAAL VAN SMAAL: ABSOLUUT DE LAAGSTE IN PRIJS! 3 mnd. Bovag-garantie garage Smaal-service APK-gekeurd EEN BEGRIP IN HEEL WEST-BRABANT mm VERKIEZING VAN DE LEDEN VAN HET EUROPESE PARLEAAENT Kandidaatstelling De burgemeesters van Aardenburg, Axel, Hontenisse, Hulst, Oostburg, Sas van Gent. Sluis en Terneuzen maken het volgende bekend. 1Op woensdag 27 april 1994 zal de kandidaatstel ling voor de verkiezing van de leden van het Europese Parlement plaatshebben. 2. Op die dag kunnen van 9.00 tot 15.00 uur lijsten van kandidaten (model H I) worden ingeleverd bij de Kiesraad, ministerie van Binnenlandse Zaken. Schedeldoekshaven 200 's-Gravenhage. 3- De benodigde formulieren voor: - de lijsten van kandidaten (model H I) - de verklaringen van instemming van de kandi daten met hun kandidaatstelling (model H 9) - de verklaringen inzake het niet-kandidaatstel- len in een andere lid-staat van de Europese Gemeenschap voor het Europese Parlement (model Y 13) - de machtigingen tot het plaatsen van de aan duiding van de politieke groepering boven een kandidatenlijst (model H 3-1) - de machtigingen tot het plaatsen van de aan duiding, gevormd door samenvoeging van de aanduidingen van politieke groeperingen of af kortingen daarvan, boven een kandidatenlijst (model H 3-2) - de verklaringen van ondersteuning van een kandidatenlijst (model H 4) - de verklaringen betreffende het verbinden van de kandidatenlijsten tot een lijstencombinatie (model I 10) zijn tot en met de van de kandidaatstelling bij de Kiesraad en bij de gemeentehuizen van deze ge meenten kosteloos voor de kiezers verkrijgbaar. Nadere inlichtingen omtrent de wettelijke voorschrif ten betreffende de inlevering van kandidatenlijsten worden bij de gemeentehuizen verstrekt. 22 april 1994. De burgemeesters voornoemd. Directie Economie, Ruimtelijke Ontwikkeling en Welzijn Provincie Zeeland Landinrichtingswet Ruilverkaveling Axel Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend, I. dat met ingang van 25 april 1994 ter uitvoering van het bepaalde in artikel 80, eerste lid, van de Landinrichtmgs- wet, gedurende een maand voor een ieder bij de di rectie Economie, Ruimtelijke Ontwikkeling en Welzijn®" de provincie Zeeland (Groenmarkt 13 te Middelburg), secretarie van de gemeenten Axel, Hulst en Terneuzen en ter griffie van de waterschappen De Drie Ambachten en Hulster Ambacht, ter kosteloze inzage wordt gelegd het ontwerp-landinrichtingsplan voor de ruilverkaveling Axel; «- II. dat uiterlijk 7 juni 1994 een ieder schriftelijk dezw^jj tegen het ontwerp bij hun college, postbus 153,43* AD Middelburg, kan indienen; III.dat het ontwerp-landinrichtingsplan met kaartbijlage - zolang de voorraad strekt - tegen betaling van Wf verkrijgbaar zal worden gesteld en wel: a. bij de directeur Landbouw, Natuur en Openluchtrec atie in de provincie Zeeland, door storting of over schrijving op postrekening 3826926 onder vermeF ding van: "bestemd voor ontwerp-plan rvk Axel b. ter secretarie van de gemeenten Axel, Hulst en Terneuzen; c. ter griffie van de waterschappen De Drie Aruba® en Hulster Ambacht; d. op de te houden voorlichtingsbijeenkomstlenJen»)' dens de stemming; IV.dat het ingevolge artikel 70 van de Landinrichtingswet met ingang van 25 april 1994 tot het tijdstip het landinrichtingsplan voor de betrokken onroerenoe goederen is verwezenlijkt, behoudens daartoe landinrichtingscommissie verleende toestemm11® boden is handelingen te verrichten, die de verweze" I king van het plan ernstig belemmeren. ,.u Overtreding van het bepaalde in genoemd wetsart" strafbaar met een geldboete van de derde cafêg"" (ten hoogste tienduizend gulden).

de Stem | 1994 | | pagina 18