DE STEM PER NEE hoofd verkoop binnendienst vertegenwoordiger (m/v) Werk/ INTERCEDENT (M/V) Téncef tempo-t u itzendbu KNO' Rvarei Schouten F COMMERCIEEL VERANTWOORDELIJKE 'ARKET INFRASTRUCTUURBEHEERDER V/M DIRECTIE-ASSISTENT (m/v) fulltime met gevoel voor een bruisende markt zuid-nederlands installatiebedrijf b.v. uitzendbureau tilburg Europe Optical Disc* TAPIJTFABRIEK NOUWENS-BOGAERS BV voor het rayon Noord-Brabant, Limburg en Utrecht Mercuri urval ROOZEN VAN HOOF wy advies, werving en selectie f 684,- p.p. A. Groepsleider tekenkamer B. Ervaren tekenaar/constructeur C. Ervaren constructie-bankwerkers/lassers D. Schoolverlaters E Projectleider F Montagemedewerkers ENTHOUSIASTE ALL-ROUND AUTOMATISEERDER M/V SC houw burg Nederland mtra -«»- vaaanties/ 1REDA-DONGEN-W jrfsaaw»-- ERVAREN CHAl DE STEM ZATERDAG 16 APRIL 1994 Europe Optical Disc (Optical Media Manufacturers (OMM) BV) in Tilburg is een onafhankelijk producent van audio-CD, CD-I en CD-ROM. Europe Optical Disc produceert in opdracht van derden. Ruim 50 meest jonge medewerkers zien service en snel reageren op een continue veranderende marktsituatie als hun dagelijkse opdracht. De muziekindustrie in de Benelux, de voornaamste klant van het bedrijf, stelt zeer hoge eisen aan de dienstverlening. De Verkoop Binnendienst speelt hierin een centrale rol. Ten behoeve van de dagelijkse sturing van deze afdeling wordt gezocht naar (m/v) Onze relatie, Tapijtfabriek Nouwens-Bogaers b.v. te Tilburg, produceert en verkoopt hoogwaardig tapijt. Door de jaren heen heeft zij een geheel eigen stijl ontwikkeld en hiermee een vaste plaats verworven op markten in ver schillende landen. Ter ondersteuning van de verkoop in Nederland is zij op zoek naar een Uw opdracht: U bent verantwoordelijk voor de service die de verkoop binnen dienst biedt. Daartoe geeft u leiding aan een team van drie verkoopmedewerk(st)ers, die zorgenvoor order-intake, controle produktie-parts, inkoop van druk werk, orderbegeleiding en custo mer service. Daarnaast verricht u verkoopbevorderende activitei ten zoals direct mailing, het op zetten en uitvoeren van tele marketing en het uitbrengen en opvolgen van offertes. Voort durend optimaliseert u de performance van uw afdeling. U rapporteert aan de commercieel manager. Uw profiel: HBO-niveau (vergelijkbaar met HEAO-CE, HBO-bedrijfskunde). Minimaal drie jaar ervaring in een commerciële binnendienst en ervaring in een leidinggevende functie. Initiatiefrijk, zeer service- gericht, snel kunnen inspelen op veranderingen, teamplayer. Uitstekend Engels. 28 tot 35 jaar. U zoekt: Een volgende stap in uw commer ciële carrière, in een markt die tot de verbeelding spreekt. Een zelfstandige job waarin u een scharnierfunctie heeft tussen klant en organisatie. Een organisatie die een goede naam heeft in haar marktsegment. Herkent u zichzelf in het profiel? Schrijf dan binnen 8 dagen uw brief met c.v. onder vermelding vanref.nr. 129.7627 aan Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. Dc functie Na ccn inwerkperiode waarin u zich her produkt en de filosofie van de onderneming eigen maakt wordt u verantwoordelijk voor het opbouwen en onderhouden van relaties in een groot bestaand rayon. Met sterke, verfijn de collecticliinen als uitgangspunt, bouwt u aan stevige relaties met binnenhuisaaviscurs en betere woninginrichters. U draagt zorg voor een optimale assortimentssamenstelling, een perfecte presentatie en een uitste kende service. U blijft goed op de hoogte van de (regionale) markt ontwikkelingen. Door hierop adequaat te reageren zorgt u voor uitbreiding van het aantal verkooppunten en werkt u aan een hoger marktaandeel. Sollicitatieprocedure: Wanneer het beschreven profiel op u van toepassing is, schrijft u dan een korte brief met curriculum vitae naar Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg. Bezoekadres: Ring baan Noord 91b. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen: 013-434748. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Dc kandidaat Met een goede theoretische basis en een gedegen commerciële instelling heeft u zich ontwikkeld tot een succesvol vertegenwoordiger in de klassieke zin vin het woord. Branche-ervaring is nuttig maar geen noodzaak. Gevoel voor com- mercie en relaties maken u voor uw klanten tot een prettige gesprekspartner, iJ-,r indig werken c Talen van de Ci gekenmerkt natuurlijke resultaatgerichtheid. Nouwens-Bogaers biedt u: - een zelfstandige en uitdagende baan in de top van de markt; - ruime perspectieven voor persoonlijke groei; - een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Zuid-Nederlandse Staalbouw B.V. (Z.N.S.) is een succesvolle en toonaange vende middelgrote staalbouwonderneming met zeer moderne produktiebe- drijven in Fijnaart en Dintelmond met ca. 250 medewerkers. Z.N.S. is de belangrijkste werkmaatschappij van een holdingstructuur met in totaal ruim 325 medewerkers. Z.N.S. realiseert projecten in utiliteitsbouw, veilingbranche, hoogbouwmaga- zijnen en fabrieksgebouwen o.a. voor de procesindustrie. Een niet onaan zienlijk deel van de omzet wordt uit export verkregen. Voor onze vestiging te Dintelmond zoeken wij een: Opleiding HTS-werktuigbouwkunde/bouwkunde of gelijkwaardig. Minimaal 5 jaar ervaring in vergelijkbare functie in staalconstructiebranche. Voor het maken van werkplaatstekeningen, etc. Opleiding: HTS/MTS-niveau met minimaal 2 jaar tekenkamerervaring. Ervaring op het gebied van staalconstructies voor gebouwen en installaties is vereist evenals ervaring met mig/mag lassen. Goed van tekening kunnen werken is een voorwaarde. Opleiding: LTS-metaal aangevuld met primaire en voortgezette opleiding van de Stichting Opleiding Metaal (S.O.M.) is een pre. met een LTS-diploma metaal C- of B-niveau. Wij bieden deze medewerkers de gelegenheid tot het volgen van de opleidin gen van Stichting Opleiding Metaal (S.O.M.) tijdens het dienstverband. Voor onze vestiging te Fijnaart zoeken wij: Een deskundig en gedreven persoon, die de eisen van opdrachtgevers ver staat en daaraan weet te voldoen. U heeft een brede ervaring en kan meerdere projecten op technisch, finan cieel, organisatorisch en administratief gebied, gelijktijdig begeleiden. (Kennis van de Engelse en Duitse taal in woord en geschrift is een pre). Opleiding: HTS-werktuigbouw/bouwkunde. Voor het monteren van diverse projecten in binnen- en buitenland. Minimaal 3 jaar ervaring in vergelijkbare functie. U bent in het bezit van het certificaat 'Veiligheid voor onderaannemers in de petro-chemische industrie', dan wel direct bereid om met deze cursus aan te vangen. Geboden wordt een salaris, dat met de functie in overeenstemming is. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en er wordt een prettige werksfeer geboden. Sollicitaties schriftelijk, binnen 2 weken na het verschijnen van de adverten tie, richten aan Zuid-Ned. Staalbouw B.V. postbus 11 4793 ZG Fijnaart t.a.v. dhr. J.S.F. Nagtzaam Meeüs is actief op het gebied van verzekeringen, hypotheken, pensioenen, risicobeheer, bedrijfshuisvesting, makelaardij o.g. beheer onroerend goed, financieringen en reizen. In totaal werken bij Meeüs ruim 300 medewerkers. Meeüs heeft vestigingen in 8 plaatsen, verspreid over West en Midden-Brabant; daarnaast is er een kantoor in Antwerpen. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen zen den aan: Meeüs Holding bv t.a.v. de heer W. Broekman Afd. personeelszaken Willemstraat 1-15 4811 AH Breda In het kleine automatiseringsteam (5 medewerkers) is er plaats voor een die een bijdrage wil leveren aan de verdere uitbouw van de informatievoorziening van de Meeüs Groep. Uw taken: Tot uw taken behoren in eerste instantie het beheer van PC's en PC-netwerken, aanschaf en installatie van net werkcomponenten, PC's en randapparatuur, het beheer van de Wide en Local Area Network infrastructuur en de ondersteuning van gebruikers. Bij gebleken ge schiktheid en interesse kan het takenpakket worden uitgebreid met het beheer van een Unix server en/of het ontwikkelen van kleine programma's in Cobol of Pro gress. Tenslotte wordt van u een beperkte bijdrage aan de operating-taken verwacht. Functie-eisen: - MBO-niveau Informatica of Electronica; - enkele jaren ervaring met MS-DOS, Windows, Novell en PC-pakketten; - kennis van en ervaring met UNIX; - goede contactuele eigenschappen; - enige flexibiliteit m.b.t. de werktijden. Enige kennis van Progress en/of Cobol is een pre. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer R. Twiss, hoofd automatisering, tel. 076-255358 s ('s avonds 076-410368). TenceUitzendbureau is een snelgroeiende en eigentijdse uitzendor ganisatie met 17 vestigingen in Zuid-Nederland en in België. Tence uitzendbureau hecht grote waarde aan een open en eerlijke commu nicatie. Onze werkwijze kenmerkt zich door betrouwbaarheid en een commerciële dienstverlenende marktbenadering. Ter uitbreiding van ons team in Terneuzen zijn wij op zoek naar een gedreven en enthousiaste Als intercedent krijg je de verantwoordelijkheid voor de werving, se lectie en plaatsing van uitzendkrachten. Tot het takenpakket behoort tevens het commerciële beheer over een aantal relaties en pros pects. Voor deze uitdagende functie gaat onze voorkeur uit naar iemand met werkervaring in een commercieel-dienstverlenende organisatie. Je werkinstelling is resultaatgericht en naast een voltooide M.B.O.- opleiding beschik je over uitstekende contactuele eigenschappen. Je bent woonachtig in Zeeuws-Vlaanderen en je leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Het bezit van een rijbewijs en een auto is gewenst. Wij bieden een boeiende en zelfstandige baan in een collegiale en vriendelijke werkomgeving. Daarbij kun je rekenen op de steun van een grote en professionele organisatie. Een praktijkgerichte opleiding vormt een belangrijk onderdeel van je inwerkperiode. Uiteraard horen bij deze verantwoordelijke baan uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse in deze functie Bel voor meer informatie met de heer V.P.M. Bovens, vestigingsma nager, tel. 01150-95538 en stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen veertien dagen naar Tence Uitzendbureau ter attentie van de heer A.J.J. de Coninck, regiomanager, Axelsestraat 14537 AA Terneuzen. mm 7 U I O Schwarzkopf behoort internationaal tot de toonaangevende en innoverende cosmeticabedrijven. Niet alleen op het gebied van haarverzorging, maar ook op dat van huid- en lichaamsverzorging. Wereldwijd is Schwarzkopf een begrip met produkten voor de consument en professionele produkten voor de kapper. Schwarzkopf onderscheidt zich door de hoge kwaliteitseisen aan haar produkten en door de service aan haar handelspartners. Om ons succes te kunnen voortzetten zoeken wij een Onze infrastructuurbeheerder is verantwoordelijk voor het technisch beheer van het netwerk. De technische infrastructuur is gebaseerd op een AS/400, met daaraan via Token-ring verbonden PC's en werkstations. U lost systeemstoringen op en ondersteunt de individuele gebruikers. Vandaar dat een praktische en dienstverlenende instelling primaire eisen zijn. U bepaalt de normen van het systeemgebruik en draagt zorg voor uitbouw van het netwerk. Wij denken hierbij aan een kandidaat met een relevante opleiding en aantoonbare ervaring met netwerken (Novell), DOS, Windows, MS- err PC- appiicaties. Voorts beschikt u over een uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Spreekt deze functie u aan en voldoet u aan de gestelde eisen, schrijft u dan een brief met curriculum vitae naar de afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer R.G. van Rossum. SCHWARZKOPF POSTBUS 16 3300 AA DORDRECHT. Tilburg is behalve een moderne industriestad ook een cultuurstad met een bruisend theaterleven. Middelpunt daarvan is Schouwburg Tilburg, een prachtig gerestaureerd gebouw uit de jaren vijftig met ieder seizoen meer dan 250 voorstellingen en tal van andere activiteiten. Over een paar jaar ver schijnt naast de schouwburg een nieuwe concertzaal, die deel uitmaakt van de schouwburg-organisatie. Een slagvaardige, klantgerichte organisatie die volop in beweging is. Schouwburg Tilburg zoekt ter ondersteuning van het management een ener gieke en creatieve medewerk(st)er voor de (nieuwe) functie van U bereidt de vergaderingen van het managementteam voor, organiseert en begeleidt kwaliteitverbeteringsprojecten en bent verantwoordelijk voor een goede interne communicatie. Daarnaast verricht u ondersteunende werk zaamheden voor de theaterprogrammering, u participeert in externe overleg organen en behartigt de belangen van de vele sponsors van de schouwburg en de concertzaal. Ook draagt u (mede) zorg voor de begeleiding van voorstellin gen en andere activiteiten. U beschikt over organisatorische kwaliteiten, goede contactuele eigenschap pen en over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal. U heeft een voltooide kunstmanagement-opleiding, rele vante werkervaring en uw leeftijd is ca. 25-30 jaar. Het maximum salaris bedraagt 4.099,-. De pensioenvoorzieningen zijn on dergebracht bij het ABP en de ziektekostenverzekering bij het IZA. Als u deze functie als een uitdaging beschouwt dan kunt u uw schrifteljike sollicitatie binnen 10 dagen richten aan de directeur van de Stichtipg Schouw burg Tilburg, de heer J.L. Pot, postbus 3035, 5003 DA Tilburg. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I. van Vlokhoven, telefoon nummer 013-490 390. Onze opdrachtgever is een toonaangevende textielgroep. Deze internationaal gerichte onderneming produceert een breed gamma van kwalitatief hoogstaande technische textielprodukten (met o.m. openlucht toepassingen). Voor de verdere uitbouw van de Nederlandse markt zoeken wij voor snelle indiensttreding een (m/v) U wordt niet alleen verantwoordelijk voor het opvolgen en ondersteunen van het bestaand kliënteel (zowel industriële ondernemingen als dealers), maar tevens voor het in kaart brengen en prospekteren van nieuwe klanten. In samenwerking met de filiaaldirekteur Benelux staat u ook in voor de uitwerking en korrekte toepassing van de verkoopstrategie m.i.v. marketingakties, zowel naar het kliënteel als naar eindgebruikers. U hebt een hogere ekonomisch-commercieel gerichte opleiding gevolgd (HEAO-niveau) en hebt ten minste 3 jaar suksesvolle ervaring in verkoop/ relatiebeheer op industrieel niveau. U bent een ondernemend en klantvriendelijk persoon, tussen 28 en 35 jaar oud. Gezien de frekwente en intensieve samenwerking met de Belgische afdeling te Antwerpen, woont u in de regio Bergen op Zoom - Breda - Den Bosch - Tilburg. Er wordt een praktijkgerichte opleiding en introduktiefase voorzien in België. Het bedrijf biedt een attraktief vast salaris, bonus, wagen met mobilofoon, telefoonvergoeding en fax (u dient uw taken en administratie van bij u thuis te organiseren). Interesse.' 5 spoedig metc.*u Mark Vereeck«"*j U kan rekenen c4 diskreteenp jgeteidin kandidaW' OH» Consulting <i Brouwersdk1 l 2000 pedaal voor de lezers van dit dagblad or l-daagse busreis naar een van de mooiste gebii iet Zwarte Woud. Uw standplaats is Ohlsl an het romantische Kinzigtal. Vanuit uw h( ïinuten naar de bossen. Ohlsbach behoort nooiste dorpen van Duitsland. en korte reisbeschrijving: U rijdt vanuit de appen, m een dag naar het Zwarte Woud, v jner aankomt. Ook de terugreis gaat in een c ijfin Ohlsbach worden de volgende excursies Grandioze rondrit door het Zwarte Woud r Freudenstadt, Mummelsee en rit over de Schwi Een tocht naar de watervallen van Triberg. Halve dag via de Badische Weinstrasse en Sc Dagtocht naar het Hoch Schwarzwald met de Titisee en tot slot een bezoek aan het Sc museum in Gutach. Iw hotel: Tijdens deze reis verblijft u in Hotel lii al meer dan 25 jaar uitstekend samenwerkei fen van douche en toilet. Jertrekdata: 18 juni, 9 en 30 juli en l'3 augusti jeissom: f 684.- per persoon, toeslag I -perso ipstapplaatsen: Breda, Tilburg, Den Bosch, lieert, Roermond, Heerlen. |ij de reis inbegrepen: de reis per comfortal moemde excursies diensten van een deskui Lrging op basis van halfpension (diner, logies, [liet inbegrepen: entreegelden verzekerin jeismimmer: 8979 Ilichtingen en reserveringen: bij uw Reisagen )ng Intra Vakanties, tel. 01804 - 57714. "ate? «i VIE AAN ONS DENKT HOEFT AAN NIETS AND^ INDUSTRIE Gediplomeerd veiligheids die de komende maanden beschikbaa basis wordt u ingezet als surveillant o Het gaat om een afwisselende baan. Informatie: 076 - 20 12 20, Mar/se Breda, Nieuwe Ginnelcenstraat 3 Produktie-medewerkers n voor diverse bedrijven. Je bent handi en gemotiveerd om vroeg op te staa Dongen, Oosterhout of Breda-Noor beginnen? Reageer dan snel. Leeftijd: Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter Oosterhout, Leysenhoek 19 TECHNIEK Metaal-bewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Oost U hebt een diploma LTS-Metaal of K woont in Oosterhout of directe om beschikbaar. Leeftijd: 17 tot 25 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Peter Oosterhout, Leysenhoek 19 Meubel-stoffeerder m/v voor een woninginrichtings-bedrijf. I LTS-Meubelstofferen of -Woninginr enkele jaren werkervaring. Deze b: langere tijd. Informatie:.076 - 22 70 05, Millyjo Breda, Nieuwe Ginnekenstraat TUINBOUW Hovenier m/v voor een hoveniers-bedrijf in de bui zelfstandig werken en hebt minsten: Pus gevolgd of een diploma LTuS. p oma hebt, maar wel ervaring op welkom. Deze baan van 40 uur per\ Informatie: °76-22 70 05, Millyjor a. Nieuwe Ginnekenstraa: «dienstenpakket bestaat uit: industrif"18'6/1 en verwerken v; »SS?'?"v»grad' w genoemde activiteiten zijn wij o VAM r._ en eontainerwagens" r Sp°ed 9evraagd een Inlichtingen: SCHOUTEN F St. Josephsst 4702 CX Roos telefoon: 016f pD INTERIEUR WA7

de Stem | 1994 | | pagina 26