••V topvertegenwoordiger ALL-ROUND EXPEDITEUR M/V BEDRIJFSLEIDSTER verzekeringen zlm COUPON klrix ÖIDilB ma I»/'»* Pasteurziekenhuis O IM E E KLE Kansen in tijdelijk werk Tapijttegeli twee bestuursleden m/v BIONAGRO tXP£OYT\E PXSTRXBVmOM TECHNISCH MEDEWERKER Basan Nederland BV, PER Chef financieel beheer v/m Ansink F Bankstelk SIER BEST m© (leden van de Raad van Toezicht) Functie-eisen: Deventer Expeditie B.V. Verpleegkundige m/v Basisarts m/v -ir randstad uitzendbureau Met een autopolis bij Verzekeringen ZLM wordt je vakantie nog leuker. Want met het geld dat je uit spaart kun je honderden kilometers verder weg. In Zeeland en Brabant ontdekken steeds meer men sen de voordelen van onze autopolis; vandaag willen wij ook u laten profiteren van onze lage premies. Verzekeringen ZLM in Goes is al meer dan 40 jaar een begrip op het gebied van autoverzekeringen, met als werkgebied Zeeland en Brabant. Profiteer mee en stuur vandaag nog de coupon in voor een vrijblijvende offerte. Of bel tijdens kantooruren 01100-38880 Naast een lage premie hebben we natuurlijk ook prima voorwaarden en een uitstekende service. Een paar voorbeelden: géén eigen risico gratis rechtsbijstand bij verhaal van schade snelle schade-afwikkeling 24-uurs bereikbaarheid HET VERTROUWDE ADRES VOOR VERSTANDIG VERZEKEREN I algemene voorwaarden Te koop aangt Bedrijfssoi uit eigen f BART POP] DE STEM ZATERDAG 26 MAART 1994 ÖS/< 'S-?0; Het Pasteurziekenhuis te Oosterhout is een algemeen zieken huis. In het ziekenhuis zijn ca. 50 medisch specialisten en 700 medewerkers werkzaam. "Top in basiszorg" wordt nagestreefd. Het ziekenhuis heeft onlangs een fusieproces afgerond alsmede een ingrijpende renovatie/aanpassing van het ziekenhuisgebouw. Het eindresultaat is een patiënt gerichte, moderne organisatie. Het ziekenhuis beschikt over 251 bedden. Binnen het Bestuur van het ziekenhuis bestaan thans vaka- tures. Hiervoor zoeken wij kontakt met Het bestuur van het ziekenhuis is op weg een Raad van Toezichtmodel te realiseren in 1994. In verband met een evenwichtige samenstelling van het Bestuur gaat de voorkeur uit naar kandidaten die ervaring hebben met: - het terrein van marktontwikkelingen in de gezondheidszorg in het algemeen en over verzekeringstechnische en politieke zaken in het bijzonder; - organisatiekundige en personele aspekten van de bedrijfsvoering. Tevens kennis van (toepassing van) kwaliteitsbeleid. Gedacht wordt aan mannelijke en vrouwelijke kandidaten met bestuurservaring, brede maatschappelijke belangstelling, gepaard met specifieke deskundigheid op genoemde terreinen, voor wie de problematiek van de gezondheidszorg Belangstellenden voor de positie van lid van de Raad van Toezicht wordt verzocht hun belangstelling kenbaar te maken aan de heer H. Leeflang, voorzitter van het Bestuur (telefoon 01623-17090) of aan de heer drs. J.Th. Kedzierski, Algemeen Direkteur a.i. (01620-88207). Zij die het ziekenhuis willen attenderen op geschikte kandidaten worden nadrukkelijk verzocht daartoe kontakt op te nemen. pasteurlaan 9, postbus 67, 4900 AB oosterhout telefoon 01620 - 88000. Is een sterk groeiende direkte ver kooporganisatie, die met name zeer hoogwaardige natuurprodukten en homeopathische middelen recht streeks aan de agrarische onderne mer verkoopt. Werkend in een klein verkoopgebied met unieke mogelijkheden, zoeken wij voor de verkoop van deze hoog waardige produklen een: Gevraagd wordt: - verkoopervaring (dit is een vereiste) - uitstekende kontaktuele eigenschappen - commerciële inventiviteit - middelbare schoolopleiding -leeftijd tot 40 jaar - bezit van auto en telefoon Geboden wordt: - vast salaris provisie verkoopbonussen - een onkostenvergoeding - een beschermd rayon - werk in een supergemotiveerd team - binding met een gerenommeerd bedrijf dat u steunt in de vorm van research, administratie, verkoopopleiding en intensieve praktijkbegeleiding - doorstromingsmogelijkheden naar een leidinggevende functie voor mensen met ambitie en aantoonbaar succes Indien u geïnteresseerd bent in bovenstaande functie en u voldoet aan de gestelde eisen, kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen vergezeld van een pasfoto richten aan Bionagro B.V., t.a.v. de heer L.J.G.M. van Duijnhoven, Postbus 10053,5000 GB WEERT, o.v.v. 'sollicitatie' linksboven op de enveloppe. Deventer Expeditie B.V. is een internationaal georiënteerde expedi teur. Voor onze klanten verzorgen wij de gehele goederenstroom van producent tot consument. In verband met uitbreiding van onze activi teiten zijn wij op zoek naar een die als contactpersoon tussen onze klant(en) en de diverse afdelin gen een spilfunctie binnen ons bedrijf zal bekleden. relevante ervaring opleiding op MBO/HBO-niveau goede kennis van Duitse taal in woord en geschrift stressbestendigheid leidinggevende capaciteiten goede contactuele eigenschappen goede motivatie leeftijd tussen 25-35 jaar. Wij bieden u een uitdagende functie binnen een expanderende orga nisatie van een team met jonge mensen. Naast een goed salaris bie den wij u uitstekende doorgroeimogelijkheden. Indien u deze uitdaging aandurft kunt u uw schriftelijke reactie richten aan: Den Aart 30-34 4891 RR RIJSBERGEN t.a.v. dhr. J.M.P.C. Menheere. j Topsport is een klein druk team, hard bezig om de Nederlandse duiker te voorzien van het beste dat er op het gebied van deze leuke sport is. Voor een jonge enthousiaste administratief medewerker M/V ruimen we graag een plaatsje in. En wel meteen, want we hebben snel assistentie bij de boekhouding en orderafhan delin g nodig. Je bent zo tussen 18 en 21 jaar en je brengt naast een behoorlijke dosis werkdrift minimaal een MEAO of MDS diploma mee. Vanzelfsprekend ben je gewend om met de computer te werken en al enigszins bekend met het programma Exact. Je woont in de directe omgeving van Breda. Inzet is belangrijk, ervaring een pré en het zou leuk zijn als je onze passie voor de duiksport deelde. Schrijf vandaag nog een bondige brief met c.v. aan Dhr J. Hamelink (directeur) en zorg dat die niet later dan donderdag 31 maart met de post bezorgd wordt. llOp/DOfl TOPSPORT DIVING EQUIPMENT BV Takkebijsters 46,4817 BL Breda. Uw werkzaamheden dienen ter ondersteuning van een adequaat, preventief geneeskundig onderzoek, uitgevoerd door een arts. Naast de uitvoering van algemeen verpleegkundig werk, gaat u o.a. voorlichting geven aan de asielzoekers over de gezondheidszorg in Nederland en het voorkomen van ziekten. Vereiste opleiding voor deze functie is Ziekenverpleging A, aangevuld met een MGZ-aantekening of HBOV. Ervaring met de behandeling van psycho-somatische klachten is een pre. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit preventief medisch onderzoek, doorverwijzing voor benodigde curatieve zorg en het signaleren en registreren van medische en psychosociale problematiek. Voor deze functie is een voltooide opleiding tot basisarts ten minimale vereist. Tropenervaring is een pre. Bij voorkeur bent u woonachtig in de directe omgeving van Breda. Informatie bij Marjan Sprengers, tel. 076-22 46 60, Breda, Kloosterplein 7. Basan Nederland BV, een toonaangevend internationaal opererend bedrijf in Cleanroomprodukten en Laminar Flow systemen met kanto ren in Breda, Frankfurt en Boom zoekt voor de vestiging in Breda: De werkzaamheden bestaan uit: Inbouwen elektrische apparatuur. Tekenen van elektrische schema's (cad-cam). Vervaardigen technische tekeningen. Maken van calculaties en offertes en deze opvolgen. Organisatie van de werkzaamheden in de werkplaats. Installatie van apparatuur in binnen- en buitenland (wereldwijd). Administratieve werkzaamheden t.b.v. het produktiebureau. Ervaring in een leidinggevende functie is een pre. Opleiding: MTS elektrotechniek of werktuigbouw met affiniteit voor elektro techniek. Kennis van de Engelse en Duitse taal. Leeftijd: 25-40 jaar. Geboden wordt een goede baan in een prettige maar accurate werk sfeer bij een 1e klas bedrijf, waar niet gerookt wordt. Denkt u de geschikte persoon te zijn voor deze functie richt dan uw handgeschreven sollicitatie met c.v. aan de directie van: Spinveld 64,4815 HT Breda. Tel. 076-220018. Wij zijn een jong bedrijf met nu al 9 vrijetijdskledingwinkels in West-Brabant. Ons assortiment bestaat uit jonge dames- en herenmode, aangevuld met jeans. Wij hebben een gezellig team van ongeveer 40 voornamelijkN vrouwelijke medewerksters, in leeftijd variërend van 20 tot 30 jaar. Voor onze winkel in OOSTERHOUT vragen wij op korte termijn een enthousiaste Je moet zelfstandig een winkel kunnen runnen en je bent veranwoordelijk voor: de verkopen a de presentatie van de winkel de leiding aan 3 medewerksters Wij vragen: een jonge vrouw met modische uitstraling van 25 jaar met een zeer ruime ervaring in de textiel. Je moet zelfstandig kunnen werken en leiding kunnen geven aan het team, Bij voorkeur in het bezit van een MDS-C of BD diploma. Denk je dat jij diegene bent die ons team kan komen versterken, schrijf dan snel een brief aan: Allemansjop bv Roosendaalseweg 19 4876 AA Etten-Leur Bij het regionale politiekorps Zeeland vaceert de functie Zeeland Informatie De Nederlandse politie is gereorganiseerd. Hierbij zijn rijks- en gemeentepolitie samengegaan en tegelijk overgegaan in 25 regionale politiekorpsen en het Korps landelijke politiediensten. De politie Zeeland is zo'n regionaal politiekorps. Het Zeeuwse politiekorps is onderverdeeld in een regionale staf en drie districten. In ieder district vaceert de functie van Chef financieel beheer, t.w. in het district Oosterscheidebekken (standplaats Goes), in het district Walcheren (standplaats Middelburg) en in het district Zeeuwsch-Vlaanderen (standplaats Terneuzen). Functie-inhoud - Geeft leiding aan de afdeling Financiën in het district - Treedt op als plaatsvervangend hoofd be heer en ondersteuning - Adviseert op het gebied van financieel- economische bedrijfsvoering - Bereidt de opstelling voor van de begro ting en de meerjarenraming van het district - Stelt het financieel jaarverslag en de jaar rekening op - Toetst de uitvoering van het financieel- economisch beleid op districtsniveau (controlling functie) - Voert overleg met interne afdeling en ex terne instanties (o.a. accountants). Functie-eisen - Beschikt over een HBO werk- of denkni veau (bij voorkeur blijkend uit diploma SPD of HEAO-BE) - Heeft kennis van en inzicht in boekhoud kundige en financieel-administratieve sys temen, voorschriften en procedures - Beschikt over aantoonbare organisatori sche capaciteiten - Voor de functie geldt een voorkeur voor een leeftijd tussen de 30 en 40 jaar. Geboden - Afhankelijk van opleiding en ervaring kan maximaal schaal 9 3.630.- tot 5.356.-) worden geboden - Nadere informatie is beschikbaar bij de hoofden beheer en ondersteuning in de districten, t.w.: Oosterscheidebekken (standplaats Goes) de heer H.M. Conijn, tel. 01100-45000; Walcheren (standplaats Middelburg) de heer W.C. Krijger, tel. 01180-88000; Zeeuwsch-Vlaanderen (standplaats Ter- neuzen), de heer M.A. de Doelder, tel. 01150-94151. Sollicitaties Sollicitaties vóór 5 april 1994 te richten aan de Korpschef politie Zeeland, t.a.v. het Hoofd Personeel en Organisatie, Post bus 5009, 4330 KA Middelburg. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Gratis benzine Voorbeelden premies personenauto's premies per jaar met 70% korting, exclusief poliskosten en assurantiebelasting Oorspronkelijke nieuwwaarde WA All Risks Zeeland N. Brabant Zeeland N. Brabant 20.000,- 151,- 188,- 339,- 422,- 30.000,- 190,- 236,- 453,- 563,- 40.000,- 238,- 296,- 603,- 752,- Benieuwd naar de premie voor uw auto? ai In envelop zonder postzegel sturen naar: Verzekeringen ZLM Antwoord/nimmer 172 4460 VB Goes Merk en type Bouwjaar Aantal schadevrije jaren Oorspronkelijke nieuwwaarde Inclusief BTW Naam Adres Postcode Geboortedatum Telefoon ja/nee Woonplaats.. Kenteken: inclusief accessoires M/V (max. 65 jaar) Ik heb ook belangstelling voor informatie over: ZATERDAG 26 M/ O woonhuis/inboedel O aansprakelijkheid O O rechtsbijstand O reisverzekering O ziektekosten O gezinsongevallen Acceptatie onder voorbehoud van uzo persoonlijke gegevens 9405 Rel bovenstaand nummer uiterlijk twee wenste plaatsingsdag (eerder opgeven de rest regelen wij. U kunt ook terecht kantoren (zie elders). Wij vragen in prin> betaling voor opdrachten voor de rubri, huur gevraagd en Kamers. Geopend va kleintjes uitsluitend voor part regelprijs incl. 17'/z% BTW Brabant Brabant W.BrKoerier 18,68 6.23 23.62 7.87 min. 3 regels elke regel meer kleintjes uitsluitend voor zake mm-prijs excl. 17'/2% BTW per kolom Brabant Brabant Zeela W.Br.Koerier Z.VI.I 24.05 1.85 29.- 2.23 12.41 0.91 Fotokleintjes: mm-kleintjes met foto of editie Brabant of Brabant en Zeeland. Forma, mm of 2 kol. x 40 mm hoog. Kleurkleintjes: I uitsluitend plaatsing in d dag onder de rubriek: Te koop, auto-divers^ vans. 100 - Kleurtoeslag. Tijdig reservereri Kleintjeskrant: I verschijnt op zaterdag irj De Stem. Inleveren/opgave advertenties tot 16.30 uur verschijnt c| oplage Advertenties voor deze rubriek kunni tante betaling aan de balie van onze kantores 14.08 per regel excl. BTW. Mm-tarief 3.2 matie verplicht). - tarieven zijn gebaseerd op 1x plaatsen bij 3 achtereenvolgende ongewijzigde plaa halve prijs 1 regel omvat max. 4 woorden van gem. 6 - brieven onder nummer 12.95 extra Wij behouden ons het recht voor advertenties nen te weigeren (art. 16 Regelen voor het advl nen geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden aard dan ook, ontstaan door het niet, niet tijdi advertenties. Fouten in telefonisch opgegeven' ontstaan door onduidelijk handschrift van deJ door ons niet te worden vergoed. Opdrachten dienen uiterlijk twee dagen vóór ons bezit te zijn. Postadres: Postbus 3229,4f| maandagkrant geldt: vrijdag 12.00 uur. Afgeefadres: voor opgavebonnen p Tabakorie Teuben Rijft, Ginnekenweg Speciaalzaak in tapijtteg| Voorraad 125.0 Heuga-Esco-Dessc Reeds vanaf 5, 1 e Keus org. Heuga v.a. j Lamellen, jalouziën, plisse': Min. Nelissenstr. 37, Breda. Piusplein 17, Bergen op Zo <lantenbeheer Artikelbeheer -everanciers -aktureren.-. Offertes Voorraadbeheer banning Cobra Support b.v Tel. 076-201 De Parketzaak in Alle soorten parket en Ook voor onderhoud en reparatif, Heuvelstraat 4(centrum) Poster in stof en ru Honderden kussen Wij maken ook kussens voc Joop Brugel, winkel C Breda, 076-148563. Vrijblij Voor al i Showtuin aanwez Tuinontwerp Voordeligste Rietdijk lb 076-414,624

de Stem | 1994 | | pagina 34