TWEEDE AUTOMONTEUR Weetje wat fantastisch is? jongeneel i tempo k F1 M U) 0 2 m m B TOYOTA hoofd m/v facilitaire dienst WATERSCHAP DE BOVEN-MARK schouwburg MARKETING-MANAGER m/v BIJSTANDS-MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER destem BaByliss VERTEGENWOORDIGERS onderhoudsmonteur kleine blusmiddelen «Pasteurziekenhuis receptionist(e)-telefonist(e) opzichter (m/v) tilbu rg Telefoniste/Receptioniste bij BaByliss. VOORNEVELD BRANDBEVEILIGING B. V. DE STEM ZATERDAG 26 MAART 1994 LOUWIW1&PARQUI Louwman Parqui B. V maakt deel uit van de Louwman Groep en is één van de oudste en onafhankelijke auto-importeurs in Nederland. Al meer dan 30 jaar importeert en distribueert zij Toyota, het eerste Japanse merk in de toenmalige E.E.G. Sinds een aantal jaren wordt ook het pres tigieuze merk Lexus gevoerd, eveneens een produkt van Toyota Motor Corporation, de op twee na grootste autofabrikant ter wereld. Binnen de doelstelling om perfecte kwaliteit te bieden, klan ten langdurig tevreden te houden en een bedrijfsresultaat te realise ren dat continuïteit garandeert, worden de circa 200 medewerkers ondersteund door een erkend, uit stekend en innovatief produkt, ei gen opleidingen in het "Louwman College", een geavanceerde onder- delenvoorziening en de homogeni teit van de organisatie. De diepge wortelde affectie voor de auto wordt gesymboliseerd in het tot de organisatie behorende Nationaal Automobiel Museum. Er wordt naar gestreefd de in middels bereikte reputatie op het gebied van merkentrouw en klan tentevredenheid op een nog hoger niveau te brengen. Een boeiende uitdaging voor de komende jaren. Het Technisch Centrum adviseert over de praktische toepassing van de hoogwaardige Toyota/Lexus-technieken en accessoires. Tevens fungeert het als afleverings- en servicepunt voor personeels- en zaakwagens. Wij hebben momenteel in het Technisch Centrum een vacature voor een: Functie-inhoud Binnen een team van 6 personen gaat u afleveringsbeurten uitvoeren, onderhouds- en reparatiewerkzaamheden verrich ten en LPG en airco inbouwen. Gevraagd - een opleiding LTS-autotechniek/tweede automonteurs diploma - enige jaren ervaring als tweede automonteur - rijbewijs B M - leeftijd: 18 tot 30 jaar hLt «0 -J Sollicitatieprocedure U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan de afdelii Personeel Organisatie van Louwman Parqui B.V, Postbus 212,4940 AE Raamsdonksveer. Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer T.EM.C. van Riel, chef Technisch Centrum, telefoon 01621-85397. Schouwburg Tilburg is het bruisende hart van het Midden-Brabantse theaterleven. Jaarlijks vinden er meer dan 250 theatervoorstellingen en tal van andere activiteiten plaats. Een goed geoutilleerd theatergebouw, een groep enthousiaste medewerk- (st)ers en een modern theaterbeleid maken deel uit van de schouwburg in Tilburg. In de toekomst zal de schouwburg de exploitatie op zich nemen van een nieuw te bou wen muziekzaal, waardoor onder meer de congresfunctie sterk in belangrijkheid zal toenemen. Schouwburg Tilburg is een sterke, slagvaardige en klantgerichte organisatie, die op zoek is naar een dito medewerk(st)er voor de functie fulltime U maakt deel uit van het managementteam waarin u beleidsvoorbereidende werk zaamheden verricht. Daarnaast zal uw functie bestaan in het ontwikkelen en realise ren van een marketingbeleid, leiding geven aan de afdeling Theaterbalie en het uit breiden van een netwerk van zakelijke relaties. U bent een energieke, creatieve en flexibele marketing-manager. U bent mensge richt, sociaal vaardig en in staat op niveau zakelijke relaties uit te bouwen en te on derhouden. Vernieuwing en verandering zijn voor u een uitdaging. U heeft aanwijs bare ervaring op marketinggebied en in leiding geven. U beschikt over een goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal. U heeft een relevante opleiding op HBO-niveau en ten minste een aantoonbare affiniteit met theater. Het salaris is mede afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Vaststelling ge schiedt in onderling overleg. De pensioenvoorzieningen zijn ondergebracht bij het ABP en de ziektekostenverzekering bij het IZA. Als u deze functie als een uitdaging beschouwt, dan kunt u uw schriftelijke sollicita tie binnen 10 dagen richten aan de directeur van Schouwburg Tilburg, de heer J.L. Pot, postbus 3035, 5003 DA Tilburg. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met mevrouw I. van Vlokhoven, telefoonnummer 013-490390. gemeente <~lDoenód.recht GEWIJZIGDE OPROEP Bij de afdeling Sociale Zaken van de sector Burgerzaken kan in verband met uitbreiding van het takenpakket worden geplaatst een Functie-informatie: De te benoemen medewerk(st)er zal onder meer worden belast met de na volgende werkzaamheden: - intake, onderzoek, rapportage en advisering met betrekking tot de ABW, RWW, IOAW en de WBO; - het verrichten van periodieke heronderzoeken; - het verstrekken van informatie en advies aan cliënten; - het verrichten van overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Daarnaast zal de medewerk(st)er betrokken worden bij het (verder) mede ontwikkelen, vormgeven en invoeren van het beleid in het kader van de Wet voorzieningen gehandicapten (Wvg). Functie-eisen: U kunt voor deze functie in aanmerking komen als u beschikt over: - een MBO-diploma Sociale Dienstverlening; - de vaardigheid om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen wer ken; - goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden; - kennis van administratieve processen en geautomatiseerde gegevensver werking; - kennis en ervaring op het gebied van sociale verpleegkunde en/of ergono mie strekken tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden gebo den van maximaal 4.019,- bruto per maand (niveau 7). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer M. de Beer, hoofd van de sector Burgerzaken en de heer R. Klaassen, afdeling Sociale Zaken, tel. 01646-12955. Sollicitaties Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatiebrief vóór 6 april 1994 te zenden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Woensdrecht, Postbus 24, 4630 AA Hoogerheide. Degene die reeds eerder hebben gesolliciteerd op de advertentie van Medewerk(st)er Wvg d.d. december 1993, behoeven niet opnieuw te reageren. E Nyhar BV is alweer 10 jaar importeur van het succesvolle merk BaByliss. BaByliss levert een zeer complete range van produkten op het gebied van persoonlijke verzorging. Produkten die dankzij niet aflatende aandacht voor innovatieve techniek en verrassend design steeds weer de harten van zowel vakmensen als de con sument veroveren. Ter uitbreiding van ons dynamische en hardwerkende team in Breda, zijn wij op zoek naar een Wij vragen Representatief voorkomen Leeftijd 19-25 jaar Mavo/Havo Kennis van Wordperfect (Kennis van Exact is een pré) Ervaring met telefooncentrale Beheersing van Engels (Kennis van Duits en Frans is een pré) Wie voldoet aan bovenstaande eisen, licht administratief werk wil verrichten en bovendien deel wil gaan uitmaken van een zeer gemotiveerd team stuurt binnen 14 dagen een schriftelijke sollicitatie naar BaByliss/Nyhar BV., ter attentie van Els Ouborg. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Els Ouborg, telefoonnummer 076-221009. Beautiful with BaByliss.. BABYLISS NYHAR BV, BARONIELAAN 1 4818 PA BREDA TELEFOON 31 (0) 76 - 221 009 Internationaal bedrijf vraagt voor onmiddellijke indiensttreding Wijvragen-: leeftijd 21-35 jaar - onmiddellijk beschikbaar - in bezit eigen wagen Wij bieden: - vast dienstverband - vast loon hoge commissie - wagenvergoeding of firmawagen - interne opleiding Reacties maandag tussen 14.00-19.00 uur tel. 076-873066. De Jongeneei-groep is leverancier van hout, plaatmateriaal en afbouwprodukten voor bedrijven die werkzaam zijn in de professionele bouw en industrie. Met een landelijk netwerk van 36 regionale vestigingen, een importeur/grossier en gespecialiseerde produktie- afdelingen, is de Jongeneei- groep toonaangevend in haar branche. De groep wordt gecompleteerd door zeven vestigingen in België. In totaal zijn ca. 1000 medewerkers bij Jongeneel werkzaam. Jongeneel B.V. Postbus 171 5000 AD Tilburg Bij Jongeneel Tilburg ontstaat de vacature voor de functie van VERKOPER BINNENDIENST M/V il» Als verkoper vormt u een zeer belangrijke schakel tot de omzet. U onderhoudt hiertoe telefonische contacten met de afnemer. De afnemer verlangt deskundigheid en volop service. Een zakelijk instinct II overtuigingskracht, gekoppeld aan prettige omgangs- vormen, kennis en teamgeest zijn vereisten. U bekleedt immers een verantwoordelijke post. U heeft een opleiding op MBO-niveau of hoger en een leeftijd tot 35 jaar. De benodigde produktkennis opgedaan in een soortgelijke commerciële functie of door enkele jaren ervaring in de bouwwereld, is een vereiste. Voor de man of vrouw met doorgroeikwali- teiten biedt ons bedrijf interessante perspectieven. Jongeneel biedt naast een goed salaris, uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals: 39 vakantie- en rooster- vrije dagen, pensioenvoorziening en een 13e maand. Een medische keuring maakt deel uit van de selectie-procedure. Als u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatiebrief - binnen 14 dagen - zenden aan Jongeneel B.V., t.a.v. de heer H.C.A Heestermans, Postbus 171, 5000 AD Tilburg. Telefoon 013 - 434680. Postbus 44,1230 AA Kastanjelaan 2a, 1231 ZA Loosdrecht, 0 02158-23452, fax 02158-26230 erkend REOB onderhoudsbedrijf les- zoekt wegens uitbreiding Functie-informatie: het controleren van onderhoud verrichten aan kleine blusmidde len kandidaat moet met een grote mate van zelfstandigheid en ver antwoordelijkheid kunnen opereren. Uitstekende salaris- en ar beidsvoorwaarden. Functie-eisen: voltooide L.T.S.-opleiding. Dient woonachtig te zijn in de te bewerken regio, in bezit zijn van het R.E.O.B.-diploma en/of bereid zijn dit te behalen. Rijbewijs B-E Leeftijd 23-30 jaar Eigenhandig geschreven sollicitatie kunt u richten aan: dhr. B. Voorneveld hfd. techn. dienst. Het Pasteurziekenhuis te Oosterhout is een algemeen zieken huis. In het ziekenhuis zijn ca. 50 medisch specialisten en 700 medewerkers werkzaam. "Top in basiszorg" wordt nagestreefd. Het ziekenhuis heeft onlangs een fusieproces afgerond alsmede een ingrijpende renovatie/aanpassing van het ziekenhuisgebouw. Het eindresultaat is een patiënt gerichte, moderne organisatie. Het ziekenhuis beschikt over 251 klinische bedden waarvan 8 dagbehandelingsplaatsen. Binnen het managementteam van het ziekenhuis bestaat een vakature. De direktie wil gaarne in kontakt komen met belangstellenden voor de funktie van Deze funktionaris geeft leiding aan die afdelingen die zich voornamelijk richten op de interne dienstverlening t.b.v. patiënten, medisch specialisten en medewerkers. Het gaat om interne dienstverlening op het gebied van techniek, receptie, onderhoud en schoonmaak, voeding, inkoop en goederenlogistiek, vergaderservice etc. Deze dienst dient te funktioneren vanuit de filosofie dat elke aktiviteit is te her leiden tot een vraag van een (interne) klant die snel en adekwaat moet worden uitgevoerd. Kandidaten dienen te beschikken over een opleiding op minimaal HBO-niveau, ervaring in een leidinggevende funktie in een complexe en klantgerichte omgeving en over de overtuigingskracht en het enthousiasme dat van interne sleutelfiguren mag worden verwacht. De funktie is nieuw en ontstaan uit de samenvoeging van de technische en de civiele dienst. Gewenst zijn een direkte benadering van mensen en problemen en een meer dan gewoon kommunikatievermogen. Diensthoofden zijn lid van het managementteam en worden geacht mede het beleid te bepalen en dat vervolgens voor hun eigen dienst te vertalen in een praktische en resultaat gerichte aanpak. Voor de resultaten is men bereid verant woordelijkheid te nemen. Gegadigden kunnen voor informatie terecht bij de heer drs. J. Th. Kedzierski, Algemeen Directeur a.i. of bij de heer G.B.G. Nibbelke, Hoofd P&O (01620-88000). Reakties binnen twee weken aan Pasteurziekenhuis, afdeling P&O, op onderstaand adres. pasteurlaan 9, postbus 67, 4900 AB oosterhout telefoon 01620 - 88000. r Het waterschap „De Boven-Mark" is gelegen ten zuiden van Breda, strek zich uit over 1 gemeenten of gedeelten daarvan en heeft een oppervlakte van ca. 23.000 na. Het waterschap is belast met de zorg voor het kwant- teitsbeheer en alle daarmee samenhangende aspecten. Ingevolge een besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant zal hë waterschap per 1 januari 1995 samengevoegd worden met de watersch pen De Aa of Weerijs en De Markgronaen. Het waterschap Mark en Weerijs in oprichting zal dan een oppervlakte bestrijken van ca. 52.000 ha. en is gelegen rondom Breda. De definitieve vestigingsplaats van het toekomstige waterschap wordt Chaamse- weg 8a te Ulvenhout. Bij de administratieve dienst van het waterschap kan op korte termijn geplaatst worden een: Functie-inhoud: - Het bedienenen van de telefooncentrale - Het mede verzorgen van de interne communicatie - Het ontvangen van bezoekers - Tekstverwerking - Het verrichten van allerhande overige administratieve werkzaamhe den Functie-eisen: - Diploma MAVO - Ervaring met tekstverwerking (WordPerfect 5.1 - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring met soortgelijke functie strekt tot aanbeveling Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.316.- maximaal 3.195.- bruto per maand, op grond van een voorlopig ingeschat functieniveau 3. Definitieve inschaling zal t.z.t. plaatsvinden op basis van fundie waardering. Inlichtingen: Verdere informatie betreffende deze functie kan worden ingewonnen bij de secretaris van het waterschap de heer R.A.M. van Aren don) 076-601515 (kantoor) of 076-147816 (privé). Bij de technische dienst van het waterschap kan eveneens op korte termijn wor den geplaatst een: Functie-inhoud: - De dagelijkse leiding aan de medewerkers in de buitendienst - De handhaving van de Verordening Waterhuishouding en de Keur van het waterschap - Het toezicht op de uitvoering van onderhoudswerken - Het behandelen van klachten - Het uitvoeren van de jaarlijkse schouw - Het toezicht op peilbeheer en adviseren t.b.v ontheffingen/ vergunningen Functie-eisen: - Diploma M.T.S. weg- en waterbouwkunde/MBCS richting cultuur techniek - Ruime ervaring in vergelijkbare functie - Goede contactuele eigenschappen - Vermogen om zelfstandig te werken - Ervaring met geautomatiseerde systemen - Rijbewijs B/E Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 3.011' maximaal 4.103.- bruto per maand, op grond van een voorlopig ingeschat functieniveau 7. Definitieve inschaling zal t.z.t. plaatsvinden op basis van functie waardering. Inlichtingen: Verdere informatie betreffende deze functie kan worden ingewonnen bij het hoofd technische dienst van het waterschap de heer O.H.M- van Damme 076-601515 (kantoor) of 076-612436 (privé). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en referenties binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van dit blad te zenden aan het dagelijks bestuur van het waterschap De Boven- Mark, Chaamseweg 8a, 4B51 SM te Ulvenhout. DE BIES menteel stelling, met de t mascott publieke derlande beetje hebben vergeten leen ee ook een Een ge: mensen een bel zodat h inderdê lingstet worden van de het Bie: Werkenc april op< J. Gabor komen v na tien wass Van onze Joep Trorr NEGEN oranje puntdaken ken uit boven de dijk di Hilweg vormt: het nieuwe bosehmuseum in Werken Het gebouw is moeilijk te sen, want het ligt eenzaan de rand van de Biesboscb, de gebouwen van het water bedrijf. Vlakbij wat 'De Kop 't Land' wordt genoemd: naam die boekdelen spreekt. Het oude onderkomen bovei bij de Spieringsluis gelegen taurant had meer weg van luxe rommelzolder dan var volwaardig museum en wa genlijk al vanaf de ingebrui me in 1984 te klein. De bosch-fanaten in de Stic. Biesboschmuseum en Grieni Rietcultuur hadden toen ander keus. Tien jaar later, toevallig bi de Biesbosch tot nationaal is uitgeroepen, wordt de kr jas verruild voor een mc gebouw van ruim duizend kante meter. Het interieur verre van modern, maar ook de bedoeling. Want in t( stelling tot de twee 'natrn richte' bezoekerscentra in melen en Dordrecht staa Werkendam het leven, won( werken in de Biesbosch van eer centraal. Bezoekers ku zelfs in de buitenlucht ke maken met de vroegere gr cultuur. „We zijn eindeb; wassen geworden," zegt pr< leider Peter van Beek. Rietvelden De cultuur-historie van de bosch is nauw verbonden langzaam voortschrijdend* landing van het gebied grote overstroming waar 1421 allemaal mee begon, maakten gedurende dat plaats voor riet en toen velden droger werden, mensenhanden grienden wilgen 'geoogst' werden bouwgronden aan. Een Ze ovei

de Stem | 1994 | | pagina 20