College vorming Axel rond jsdag geopend Beelden te zien tussen het sanitair f§pl iB 06-8340 BEVEILIGING DE STEM VVD schopte te vaak tegen zere benen elegenheid I ^een VI) kan zich niet vinden in nieuw beleidsprogramma ■199-3622 M PLAATSELIJK nieuws DAG 1 - GOUDEN STAD Het wordt warmer PESTEM ZEELAND C2 particulieren i0% KORTING ta Bock of bel voor meer informatie HE VOOR MINDER GELD! Burgerzaken in Hontenisse ook 's avonds open Schoolvoetbal in Hulst van start het veiligste adres Paashaas op bezoek in Hulst Zonneschijn Hogedrukgebied Socialistische Partij bijeen in Terneuzen uur Fotoservice KRT1994 ZATERDAG 26 MAART 1994 wens, bedankje, jubileum, btie, huwelijk, verloving, pning, prestatie, examen, Abraham, enz. 1 per kolom 1.09 incl. BTW, Ite regel verplicht. Foto of |ng, formaat 35 x 40 mm BTW. Overige tarieven op |aag. Foto's worden niet geretourneerd. 1-236882 of geef uw tekst (óór plaatsing af bij één van (toren. Schriftelijke opgaven (sluitend geaccepteerd indien lidres bekend zijn, ook indien (betaling bijgevoegd is. len ons het recht voor teksten laaf van redenen te weigeren. 1 uitgever klachten bereiken ■pgegeven tekst behoudt de lh het recht voor om de naam Jrachtgever bekend te maken. lorger gefeliciteerd Iruyne-Novak in Sas van Gent. de Wiel-Elegeet in St.Jansteen Ir 27 maart gefeliciteerd ■an Hurck in Westdorpe. Getrouwd Iny van den Brande en 1 Gina van Poele j maart 1994, Clinge. •de ■Ar busvokanKes per luxe touringcar! IARANDEERD VERTREK! 20 daagse rondreis incl. goede hotels, ama prachtige excursies, Ned. reisleiding 57 vertrek 1 en 29 mei 17/24 daagse rondreis, halfpension, aiai non-stop vluchten, prima hotels, Bex Jlfe J J.» reisleiding vertrek 6, Ï3, 20, 27 mei 15/ 22 daagse rondreis, halfpension, mooie excursies, goede hotels, Ned. J." reisleiding vertrek 6, 20, 29 mei v.a. 8/15 daagse rondreis Granada, J jë Af IE Cordoba, Seville, Jerez, halfpension, j ■r Ned. reisleiding vertrek 5 en 12 mei j 09.00 - 21.00 en zaferdag 10.00 -15.00 uw I ata: 11 april, 2 en 23 mei, 6 juni 1994 gesfaagd een aantal zeer voordelige 7-daagse stede"' ar een van Europa's mooiste en meest interessante ste- lag met haar vele bezienswaardigheden. We bezoeken arelsbrug, Wenceslasplein, 't Gouden Straatje en Joods 3 naar het plaatsje Dobrichovice gelegen in een heuvel- zuiden van Praag. Voordat we arriveren brengen w® i bezoek aan Praag. Op de voorlaatste dag (6e) brengen j naar huis ook nog een kort bezoek aan Praag. We J uddenklassehotel Kartik; een eenvoudig doch vriendelyK eel van de kamers heeft douche toilet. INBEGREPEN- ïuringcar (Tourist Class) overnachting op heen- en te- n 4 overnachtingen nabij Praag o.b.v halfpension- verzorgde standaardkamers (toeslag douche korter touringcarchauffeur 2 dagen gids ter plaatse kot- nreis afscheldskoffretafel in Nederland (toeslag J;PK DE UITGEBREIDE REISBESCHRIJVING! reisnr. HZ 648 informatie boekingen >én van onze reisburo's: Tegelen: Grotestraat 54 - 077-737906 Tilburg: j van Stolbergstraat 25b - 013-4384W Venfo: Parade 84 - 077-519759 Waalwijk: Stationsstraat 118a - 04160-44155 yan onze verslaggever Axel - De collegevorming in Axel is rond. Partijen, met uitzondering van de WD, hebben elkaar gevonden in een voortzetting van de huidige CDA/PvdA coalitie. Er is ook in grote lijnen overeenstemming over het be leidsprogramma voor de komende vier jaar. TEAKHOUSE Kfii BEEFHUNTER"e£fl v" is ook op [l 4, Zaamslag, tel. 01153-2300 Greot Northern Hotel l.o. incl. overtocht, BA Q Jrit en -gids, lichttour en Windsor vertrek 9/5 TT Hotel te Bourgef f.o. incf. uitgebreide 48 méif en deskundige gids vertrek 15/4 117 f vAKIJE/WENEN 12 daagse rondreis QÖ0 a e excursies, prima hotels vertrek 27/4 wllf Hp dagen Hotel Op den Boud volpension incl. 006 a I xcursies Brussel en Maosfricht vertrek 8/4 *'*1 fietsvakantie Hotel Agena halfpension incl. 'VEA en gebruik fiets vertrek 7/5, 21/5 en 4/6 CDA-lijstrekker A. van Waes en pvdA-lijsttrekker j. van Schaik, straks allebei opnieuw wethou der, lieten de witte rook gisteren uit het stadhuis van Axel ont snappen. De WD heeft uit teleurstelling over de gang van zaken niet aan de laatste besprekingen meege daan en heeft ook het be leidsprogramma niet onderte kend. De WD, dat net als het CDA vier zetels heeft, wilde dol graag een wethouder leveren maar de hoop daarop werd kort na de verkiezingsuitslag al de grond ingeboord omdat de GPV- fractie haar steun aan het CDA en de PvdA gaf. De WD weigerde gisteren haar besluit nader toe te lichten. „Wij komen op 12 april met een ver klaring naar buiten. Voor de rest onthouden we ons van commen taar", aldus lijsttrekker P. Apers. Volgens Van Waes en Van Schaik bestaat er met de aanna- Van onze verslaggever Kloosterzande - Inwoners van de gemeente Hontenisse kunnen vanaf 7 april voorlo pig ook op donderdagavond terecht op het bureau burger zaken in het gemeentehuis. De openingstijden zijn van 18.30 tot 20.30 uur. Met ingang van dezelfde datum zal burgerzaken op vrijdagmiddag vanaf 12.00 uur gesloten zijn. De burgerlijke stand blijft dan overigens wel bereikbaar. Reden voor de avondopenstelling is het feit dat het voor mensen vaak moeilijk is onder werktijd het gemeentehuis te bezoeken voor zaken zoals paspoorten en rijbewijzen. Die inwoners kun nen straks dus op donderdaga vond terecht. Voorlopig gaat het om een proef van drie maanden. Na afloop van die periode zal bekeken worden of het zinvol is de avondopenstelling voort te zet ten. me van het beleidsprogramma door PvdA, CDA, D66 en GPV een groot draagvlak in de raad. De vier partijen bezetten samen elf van de vijftien zetels. D66 spartelde op slechte een onder deel tegen, de afwijzing om de Pinksterkermis ook op zondag te laten draaien. D66 is er princi pieel voorstander om alle bur gers vrij te laten in hun doen en laten op zondag. CDA, GPV en PvdA willen echter geen veran dering in de huidige opstelling. De wens van de GPV-fractie om de openstelling van de winkels op zondag tegen te houden, die mogelijkheid zit er aan te komen door een wijziging in de winkel sluitingswet, is niet in het be leidsprogramma opgenomen. De raad, met uitzondering van de GPV-fractie, sprak zich eerder uit om daar in principe aan te werken. Het GPV zou dat princi pebesluit graag willen terug draaien. CDA en PvdA hebben die klip handig omzeild door de GPV-fractie te wijzen op de pro cedures die nog gevolgd moeten worden voor het zover is. De Kamer van Koophandel, het mi nisterie van Economische Zaken en de Axelse middenstand moet zich er eerst nog over uitspreken voordat de raad een definitief besluit mag nemen. Van onze correspondent Hulst - In het rayon Hulst begin nen woensdag 30 maart de voor ronden schoolvoetbal voor het basisonderwijs. In totaal doen veertig teams, uitgespreid over zeventien scholen uit de gemeen ten Hulst, Hontenisse, Axel en Sas van Gent, aan het school voetbal mee. De jongenselftallen spelen hun wedstrijden op de sportparken van St.-Jansteen en Westdorpe. De jongenzeventallen spelen ook op het sportpark van Westdorpe. De meisjeszeventallen zijn te gast op de sportparken van Kloosterzande en Vogelwaarde. De rayonkampioenen spelen 27 april voor het kampioenschap van Zeeland. De uitwijkdatum is woensdag 4 mei. (ADVERTENTIE) INHAAK Erkend Uneto Beveiligings- Installateur een begrip in service en de elektronica van morgen.... Oranjestraat 5 - Telefoon 01155 - 62710 5-455578 18484 360210 >-073-140860 040-448886 raarderivantoepassmg.Minimumaantaldeelnemers:30 Urteriijke voorvertrek "[dans de rai> mag inde touringcar niet qotqki wortel 30 U'terlijke datum I EDITIE ZEELAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P pagina A2. Openingstijden: 8-30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm Peter Oggel (editie-chef), Frank van Cooten, Frank Deij, Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (provincie redacteur). Hulst: Eugène Verstraeten (plv. editiechef) Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: £\MenU' 8-93 Pnve tel. 09-3293459940. Lise Biesbroeck: „Fysiek zwaar werk." foto wim kooyman Van onze correspondente Clinge - Lise Biesbroeck is een rasechte Zeeuws-Vlaamse. Ze houdt van haar streek, het landschap, kunst en tennis sen. Vandaag wordt om 16.00 uur haar eerste expositie geopend. Zij stelt beel den en bas-reliefs ten toon in de toon zaal van bouwbedrijf Clinge. Een op het eerste gezicht vreemde combina tie, kunst in een toonzaal, waar normaal gekeken wordt naar sanitair en bouwmate rialen. De wastafels, pilaren en stenen zijn echter opgeruimd of verstopt onder doeken. Op de planken prijken nu de beelden van Lise Biesbroeck die samen met Norma Deyaert de handen uit de mouwen stak om de toonzaal om te toveren tot expositiezaal tje. De toonruimte wordt door het echtpaar Lansu beschikbaar gesteld voor beginnende artiesten. „Beginners krijgen niet altijd de kans en wij bezitten deze ruimte, dus waar om zouden we het eens niet proberen," vertelt Norma Deyaert, die daarna vakkun dig met de cirkelzaag enkele uitstekende hoeken van planken wegzaagt. Voor Lise Biesbroeck is het gewoon span nend. Zij is van mening dat ze eigenlijk nog niet toe is aan exposeren, maar dat ze deze gelegenheid moeilijk voorbij kan laten gaan. Ze studeerde aan de academie van Sint Niklaas bij Bob Wellens en maakte klassieke en moderne koppen. De koppen werden eerst in klei gemodelleerd en daarna afgegoten in gips. „Soms werk ik rechtstreeks in gips en ik kap ook beelden in gasbetonsteen. Zo is eigenlijk het hele idee van exposeren begon nen. Ik kwam bij Wim Lansu vragen om gasbetonsteen, we zijn al jaren bevriend en na het zien van mijn werk, vond Norma dat ik eens naar buiten moest treden. Nou, dat doe ik dan zaterdag, ik hoop dat het een succes wordt." Zij gaat vaak naar musea en is verkikkerd op de beeldhouwer Rodin. „Als ik in Parijs ben heb ik er graag een uurtje voor over om aan te schuiven in de rij voor het museum. Ik vind zijn werk menselijk, boeiend, zonder franje en vooral eerlijk." Het ontbreekt Lise Biesbroeck niet aan idee- en. Haar inspiratie komt op de gekste en meest onverwachte momenten. Zij tennist al meer dan dertig jaar en vindt vaak inspiratie die zijdelings te maken heeft met deze sport. De inspiratie kan een onverwachte vorm zijn, een bepaalde houding of een blik op een landschap. Het Zeeuwse landschap trekt extra, onder een aquarel blokletterde zij de sprekende zin: „En God schiep voor eeuwen, op de zevende dag de Zeeuwen. Zij maakte van datzelfde beeld ook een wandpaneel, een driedimensionaal zicht op de Westerschelde. Ook Toetanchamon en een moeder met kind werden verwerkt tot grote wandpanelen. „Mijn liefste wens is een wandrelief te maken van 150 bij 200, de laatste tijd schilder ik ook, dat is mijn laatste liefde. Het beeldhouwen vereist een ijzeren conditie en je moet doorzettingsver mogen hebben. Het is fysiek zwaar werk," legt Lise Biesbroeck uit terwijl ze het hoofd van David (kopie naar Michelangelo) binnen De expositie bevat sculpturen: koppen, tor sen, wandreliefs, figuren gekapt in gasbeton en wordt aangevuld met enkele schilderijen: acryl, waterverf en gemengde technieken. De tentoonstelling duurt tot 1 juli en is dage lijks te bezichtigen, behalve de zaterdagna middag en zondag. Belangstellenden kunnen wel op zaterdagmiddag terecht na afspraak met Lise Biesbroeck, Clausstraat in Hulst. Van onze correspondente Hulst - De Paashaas komt ook dit jaar weer op bezoek in den Dullaertbuurt. Samen met de jeugd gaat hij op zoek naar eie ren. Op zaterdag 2 april vertrekken de kinderen in twee groepen (tot vijf jaar en van 5 tot 8 jaar) om 10.15 uur stipt vanaf het ge meenschapscentrum den Dullae- rt naar een terrein waar tiental len eieren verborgen zijn. Er wordt gezocht zonder hulp van ouders of begeleiders. Iedereen komt aan zijn trekken en na afloop krijgt iedere deelnemer een leuke tractatie. De deelnemers moeten zaterdag 2 april om 10.00 uur aanwezig zijn in den Duilaert. Van onze redacteur Frank Deij Axel - „Ik geniet, ik geniet". WD-lijsttrekker P. Apers kon zijn geluk woensdag 2 maart kort na de verkie zingsuitslag in Axel bijna niet op. De WD was welis waar blijven staan op vier zetels maar toch bijna de grootste partij geworden. Het CDA duikelde maar liefst van zes naar vier ze tels en had vooral in de woonplaats van Apers, Koe wacht, flinke klappen ge kregen. En stilletjes droomde de WD- voorman van een rentree achter de college-tafel. Samen met de PvdA en gesteund door D66 in een paarse coalitie. Of des noods, samen met de PvdA en CDA in een afspiegelingscolle ge. Want de raad mocht dit jaar een derde wethouder benoemen en de WD zag daarmee de kans schoon om terug te keren. Het prille geluk van de WD duurde echter maar kort. Enke le minuten na de verkiezings uitslag vonden PvdA en CDA, met steun van de GPV, elkaar al in de voortzetting van het huidige CDA/PvdA-college, en zetten daarmee de WD op nieuw buitenspel. De teleurstelling van de libera len, die donderdag niet eens meer met de besprekingen over het beleidsprogramma wilden meedoen, is groot. Begrijpelijk. Het CDA verliest maar moet de rekening die daar bij hoort niet betalen. De VVD handhaaft zich, komt schouder aan schou der met het CDA, maar wordt toch weer in de hoek gezet. Bij zoveel vermeend onrecht rijst de vraag hoe het nu toch komt dat de WD geen voet aan de grond krijgt binnen het col lege. Het antwoord is na een vragen uurtje met de GPV, P. Apers (VVD), geluk van korte duur. foto wim kooyman CDA en PvdA simpel: de WD doet het zich zelf aan. Schopt te vaak tegen zere benen. „De WD heeft te vaak op onze ziel getrapt", zegt GPV'er J. Diele- man. En dat terwijl de GPV vier jaar geleden nog smoorver liefd was op de WD. De GPV- fractie zag het in die dagen namelijk helemaal niet zitten met de 'heidenen' van de PvdA en voelden er veel voor om de WD in het zadel te helpen. „Er kon geen c-tje zo klein voor staan of Co van Schaik was er tegen", herinnert Dieleman zich de aversie tegen de PvdA in die periode. „We hadden het toen juist op de WD zitten, maar die volhardde in het naar voren schuiven van de persoon Apers, terwijl wij Cambier als wethouder zagen. Apers was voor ons niet bespreekbaar. Zijn haan moet altijd koning kraaien, en dat ligt ons niet", legt Dieleman het stranden van die poging uit. Voor zover de GPV vier jaar geleden een vin ger in de pap te brokkelen zou krijgen want het CDA (zes ze tels) en de PvdA (drie zetels) waren samen groot genoeg om de lakens uit te delen. Nu, vier jaar later, heeft Diele man er geen enkele spijt van dat het zo gelopen is. De PvdA, die in het niet al te verre verle den wel eens hardop droomde van een college zonder christe nen, draaide in de ogen van de GPV namelijk helemaal bij. „De PvdA heeft zich de afgelo pen vier jaar anders opgesteld tegenover ons. Wat meer gema tigd, meer begripvol. Terwijl de WD zich juist harder opstelde. Dan heb ik het over de winke lopenstelling op zondag en de kermis op Pinksterzondag. Voor ons zijn dat principiële zaken en het is maar goed dat wij niet met de VVD in zee zijn gegaan. De WD trapte ons tel kens op onze ziel als het om dat soort gevoelige puntjes ging. Het was gewoon niet leuk meer. Vandaar dat we meteen gezegd hebben, als het CDA en de PvdA met elkaar verder willen gaan dan hebben ze onze steun". CDA en PvdA komen eigenlijk op hetzelfde uit. Van Waes: „Voor mij was de WD best bespreekbaar geweest. Er lag absoluut geen blokkade. Maar wij hielden vast aan twee wet houders en al heel snel na de verkiezingen tekende zich een meerderheid af voor het be staande college. Dat is door slaggevend geweest. En de op stelling van de WD zelf na tuurlijk. Als je kijkt naar het commentaar dat ze altijd heb ben richting CDA dan is de WD voor ons niet de eerste partner om naar te kijken", zegt Van Waes. De visie dat de WD geen schijn van kans heeft gekregen deelt hij niet. „Wij hebben een open gesprek gehad met alle partijen maar daarin J. Dieleman (GPV): „WD heeft te vaak op onze ziel getrapt.foto archief de stem wel gesteld dat het bestaande college goed heeft gefunctio neerd en dat daar, indien er een meerderheid voor te vinden is, onze voorkeur naar uit ging. Die meerderheid was er". „Voor ons geldt eigenlijk het zelfde", zegt J. van Schaik. „Er lag een aanbod voor een paarse coalitie. Dat was ook de voor keur van D66. Maar wij vinden dat er in het bestuur van Axel een zekere continuïteit moet zitten. Wij werken al heel lang met het CDA samen. Dat bevalt prima. Beleidsmatig maar ook in de persoonlijke verhoudin gen gaat het goed. Het is heel belangrijk dat er flink vooruit gewerkt kan worden. Ik zeg niet dat dat met een andere samenstelling niet mogelijk is maar dan begeef je je op een vreemd pad en daar hebben we helemaal geen zin in", zegt J. van Schaik. Afgelopen zondag bereikten we de lente van 1994 om precies 2 minuten voor half tien. Gisteren was het echter nog een nare dag. Er stond een stormachtige westenwind en er vielen regenbuien. Afgelopen nacht trok die regen weg en vandaag is het droog. De wind is wel naar het noordwesten gedraaid en voert koele lucht aan. Daarom zal het vandaag niet zo warm zijn als gisteren. De zon is wel van de partij, er zijn prachtige stapelwolken en er is een piepkleine kans op een bui. In het noorden van de provincie is de kans daarop groter dan bij ons. De komende nacht wordt uitgesproken koud. Morgenochtend zelfs kans op vorst aan de grond. Na die koudegolf wordt het morgen een aangename dag. Volop zon en het is veel wanner dan vandaag. Dat komt doordat de wind naar het zuiden is gedraaid en warme lucht aanvoert. Na zondag ziet het er gunstig uit. Maandag is er nog een kleine kans op een bui, maar opklaringen en langdurige zonneschijn voeren de boventoon. De temperaturen zijn dan veel hoger dan vandaag, ondanks dat de wind uit zee waait. Boven de gebieden zuidelijk van ons heerst een reusachtig hogedrukgebied dat warme lucht naar onze streken voert. Ondanks dat deze lucht over het maar 7 graden warme zeewater stroomt gaan de temperaturen bij ons toch flink omhoog. Het weer in cijfers: Vandaag opklaringen, maximum 10 graden en een noordwestelijke wind van 5 Beaufort. Komende nacht min 1 graad. Verder prachtige stapelwolken met in het noorden van Zeeland een kleine kans op een bui. Na de koude nacht staat er morgen een zuidelijke wind met een kracht van 4 Beaufort. Er is volop zon en wordt 12 tot 13 graden.'s-Nachts 4 graden. Maandag is de wind eveneens zuidelijk met een kracht van 3 Beaufort. Het wordt dan 14 graden en de kans op een buitje in het zuiden van onze streek is erg klein. 's-Nachts wordt het 5 graden. Dinsdag, woensdag en de volgende dagen staat de wind tussen zuidwest en zuid. Ook dan met een kracht van 3 Beaufort, maar daarbij oplopende temperaturen naar 16 tot 18 graden. 's-Nachts wordt het 5 tot 7 graden. Eindelijk kan de verwarming wat naar beneden gedraaid worden. Hoe was het weer vorig jaar op 26 maart? Het was overdag 8,3 graad, 's-nachts 2,3, het regende niet en de zon scheen 5 uur. Extreme temperaturen sinds 1900 op 26 maart: in 1917 vroor het 's-nachts 4,3 graad en in 1903 was het overdag 21,7 graad. De weerspreuken: 'Voor oude lieden heeft maart, het kwaad in haar staart'. 'Maart klaar en rein, mei zal des te wilder zijn'. Kloosterzande TOERCLUB - Toerclub Disco Love start zondag het nieuwe toerseizoen. Elke zondag wordt er om 9.30 uur bij Disco Love aan de Cloosterstraat ge start voor een rit van ongeveer 50 tot 55 kilometer, zodat de fietsers rond 11.30 uur terug zijn. Er worden ook speciale ritten gehouden, zoals op ko- niginnedag, bloesemrit door Zuid-Beveland op 1 mei, he- melvaartrit op 12 mei, Dam- metocht op 25 juni en de Scheldetocht op 10 juli. Elke tocht wordt volledig begeleid door de Disco-bus. De toer club wil graag uitbreiden met mensen die ontspannend wil len fietsen. Voor inlichtingen kan men terecht bij secretaris C. Pouwels of op zondagmor gen bij Disco Love. EHBO - Leden van de EHBO- vereniging St.-Martinus gaan in de week van 28 maart tot 2 april collecteren. Doel van de ze collecte is om geld in te zamelen om materiaal aan te kunnen schaffen voor hulp verlening en voor het geven van cursussen. Hulst KLEDING - De maandelijkse kledinginzameling wordt van daag gehouden. Tussen 10.30 en 11.30 uur bestaat gelegen heid om in goede staat verke rende kleding, schoeisel, de kens en linnengoed aan de tuinpoort van de pastorie af te geven. De spullen graag ver pakken in plastic (vuilnis- jzakken. VIERING - In de basiliek worden vandaag om 19.00 uur en morgen, zondag, om 10.30 uur ter gelegenheid van palm zondag eucharistivieringen gehouden en wordt het passie verhaal gelezen. Verder wor-" den palmtakjes gewijd en uit gedeeld. Zaterdag zingt het vrouwenkoor van de basiliek en zondag de Cantorij van de basiliek. VASTENACTIE - In de perio de van maandag 28 tot en met donderdag 31 maart halen col lectanten de vastenzakjes op. De actie wordt gehouden ten bate van de Papoea's in voor malig Nieuw-Guinea. ZATERDAG CLINGE -Café De Landbouw, 14 uur prijskaarting. -Malpertuus, 14 uur modeshow ANBO. -Malpertuus, 19.30 uur dans avond ANBO. SLUISKIL - Café Dallinga, 14 uur kaarting. KLOOSTERZANDE - Café Molenhof, 19.30 uur vlees- kaarting. - Clubgebouw Kloortje, 20 uur bingo. ZUIDDORPE -Café 't Gemeentehuis, 14 uur schieting. ZONDAG HENGSTDIJK - Camping De Vogel, 10 uur kaar ting. KIELDRECHT - Café 't Sleepbootje, 15 uur schieting. KLOOSTERZANDE -Clubgebouw Kloortje, 9.45 uur vleeskaarting. SAS VAN GENT - Buurtcentrum St.-Albert, 14 uur vleeskaarting. BRESKENS -Café 't Zonneke, 14 uur prijs kaarting. (ADVERTENTIES) Terneuzen - De Socialistische Partij houdt op dinsdag 29 maart haar eerste openbare ver gadering in Terneuzen in café restaurant Dallinga in Sluiskil. Spreker is Ger Wouters, lande lijk coördinator van raads- en afdelingsactiviteiten van de SP. De SP Terneuzen werkt nauw samen met het comité Woonlas ten Omlaag. De openbare informatieavond begint om 19.30 uur. Wie maakt binnen 1 uur de helderste afdrukken op Kodak Royal Paper terwijl u winkelt? Juist! FOTO VERSCHOORE Terneuzen Noordstraat 6 01150 21575 (v.h. Foto But) Hulst 's-Gravenhofplem 8 01140-16162

de Stem | 1994 | | pagina 17