eld voor behoud Ter Walle DE STEM [erneuzens ziekenhuis verbetert trauma-opvang gewonden fmiERS Pétanque nog in de kinderschoenen nkwestie, Jo Ivens leidt veertigste Mattheus Passion in Gent [eeuws-Vlaamse verzorgingshuizen betalen instandhouding bejaardenoord Mercari kooptj uw huis! WèW IAAT* Loodgieter vrijgesproken van diefstal van wc-bril Partijen vragen onderzoek naar rol burgemeester bij vorming van Sasse college SIRE Vrije excursies in Verdronken Land Saeftinghe 'Inzet vrijwilligers geen ondermijning van hulpverlening' Enige Zeeuws-Vlaamse 'jeu-de-boules'-vereniging in Clinge Drukte verwacht bij verkiezing van bestuur waterschap Denktank voor hoger onderwijs Zuid-Nederland Man gewond bij bij werk aan dak in Hulst 994 ■Ü60 h.st. jteu, |Tel: g.st. Verzamelingen POSTZEGELALBUM zegels uit Europa Mn 076-810431 /d0'-- bi- pal, |lndu 1, Tel. BUIZENVERSTERKER- 50 Watt, org. 50-er ja,™ met aparte, grote L.S bnl samen 500,-. 076-810734 Watersport SCHROEF v. Mercurv u t.m. 70 PK 14 p. 01641-83501 u' Onroerend Goèri Zeeland ATELIER te koop gevraan in Breda. Tel. 01684-36®? T.K. Kruiningen, Mooi afgewerkt staand woonhuis Zeeland, halfvrij. met gen nieuw aangebouwd portui toilet, douche en slaan! mer. Achtertuin met schilt ting en gesloten poort deling: entree, meterkast nieuw), complete inbouw keuken, licht tegelwer! zonnige woonkamer aan bouw Verdieping: 0V6r. loop, 2e douche met was tafel, 3 slaapkamer! nieuwe C.v. kombiketel' Vliering. Algemeen: wonino in perfecte staat. Achter in tuin royale stenen schuur I (spouw). Vr.pr. 189 000-! k.k. Tel. 01606-2130. HOOGERHEIDE Vriist I woonh., m. gar. Wouwbaari kamer m.o.haard balkenplaf.en plav., keuken1 m. inb.app., kantoorruimte 1e Verd. 3 slaapk.. 2e Vera' !d onze verslaggever irneuzen - Het streekziekenhuis (Honte in Terneuzen verbetert de lïang van slachtoffers van onge- jjen. Bij spoedeisende gevallen jat een team bestaande uit een lirurgj anaesthesioloog en neuro- o» al' in het ziekenhuis paraat rdat de patiënt daar arriveert. De verbeterde structurering van de trauma-opvang levert belangrijke tijd winst en hogere kwaliteit van zorg op, leggen M. de Lijser (hoofd onderzoek en behandeldienst) en P. Zomers (anae sthesioloog) uit. In het verleden werden bij ongevallen afhankelijk van de aard van het letsel bepaalde specialisten opgeroepen. Dat werkte evenwel niet in alle gevallen even bevredigend, aldus De Lijser. Daarom stelde de ziekenhuisgroep een protocol op om bij werkelijk ernstige ongevallen standaard de drie hierboven genoemde specialisten gereed te hebben staan. „Want je boekt de grootste kans' op overleving met een snelle opvang in het eerste uur", verklaart anaesthesioloog Zomers. „Niet alleen voor en tijdens het ambulancetransport, maar ook tijdens de ziekenhuisfase. Vroeger had je een dienstdoend arts die na diagnose ande ren er bij haalde. Nu staat een team van drie belangrijke specialisten al klaar. Er is in het verleden altijd wel naar gestreefd dat team gereed te hebben staan, maar het gebeurde niet structu reel. Dat gebeurt nu door een sterk verbeterde en vereenvoudigde commu nicatie wel." De nieuwe structuur in de trauma-op vang geldt uitsluitend voor de hele spoedeisende hulpverlening. Te denken valt aan slachtoffers van zware ver keersongelukken, branden, ernstige fa- brieksongevallen, of mensen die schot- of steekwonden hebben opgelopen. ■ZIE OOK ZEELAND C4 'Het verlengstuk van de intensive-care' slaapk., 2e Verd! slaapk. Vr.pr. ƒ315.000- k.k. Tel. 01653-88006. Wij kopen zelf. Bel vooreen vrijblijvend bod. Mercari 01684-3452 Lage Zwaluwe. Jeh_uur gevraagd^ WOONRUIMT^r^reS met tuin of dakterras huur- pr. in overl. 01180-34554. VIOLIST vraagt t.h. woning of etage in Breda e.o., max. 750,- incl., 076-650339. kg onze verslaggever kneuzen - De verzorgingshuizen in Zeeuws-Vlaande- L trekken zestigduizend gulden uit om van bejaarde- ioord Ter Walle in Biervliet een alternatieve woonvorm Lr ouderen te maken. Een deel van de beschikbare lidgetten wordt doorgesluisd naar Ter Walle. de zorg is gescheiden. Er wordt zorg op maat geleverd. De geza menlijke verzorgingshuizen zien de noodzaak hiervan in en trek ken dus zestig mille uit om -het alternatief in Biervliet van de grond te krijgen. Voor Ruschevliet in Schoondijke ligt de zaak anders. De verzor gingshuizen in West-Zeeuws- Vlaanderen hebben vier plaatsen teveel ingeleverd. Dat wordt door de provincie gecompen seerd in de vorm van een finan ciële bijdrage voor de alternatie ve woonvorm in Schoondijke. 1 AN DOEN e Stichting Ideële Reclame gaat om de financiering van itt zorggedeelte. Binnen het Ifaws-Vlaams Zorg Overleg is overeenstemming be- :ikt over de financiële bijdrage, [to dit samenwerkingsverband men deel alle verzorgings- en inpleeghuizen en de thuiszorg Zeeuwsr Vlaanderen. [Als gezamenlijke verzorgings- :en steken we onze nek uit Ter Walle overeind te hou- litn. Het komt erop neer dat de Ipamenlijke verzorgingshuizen m verzorgingshuis overnemen. [Een simpele oplossing", zei soorzitter A. Janse van het [ZVZO gisteren. „Dat is het unie- jvan deze samenwerking." ■Irritatie IKet samenwerkingsverband is ■geboren uit irritatie over de be- Isissing van de provincie Ter lïalle in Biervliet en Ruschevliet h Schoondijke te sluiten, zonder |éit er met de ouderenzorg in de overleg is gepleegd. Janse: I„Dat kan pertinent niet. Wij die- |Meen nadrukkelijke rol te spe- a. Het plan van de gedeputeer- tom de twee bejaardenoorden ■sluiten is niet acceptabel. Want ■er zijn alternatieven. Onze irri tatie was aanleiding voor de ver- I zorgings- en verpleeghuizen en thuiszorg om de tafel te zit- |ten. Het ZVZO spant zich in om ouderenzorg in de toekomst inhoud te geven. We spelen in op veranderde behoefte van louderen," aldus Janse. [Zelfstandig wonen [De Stichting Protestantse Oude renzorg (SPO) heeft alternatie- ren bedacht om Ter Walle en Ruschevliet in stand te houden. [Het gaat om een alternatieve I woonvorm waar zelfstandig wo- I ten centraal staat. Het wonen en grootste muziekinstrumenten warenhuis grs MuziekMetropool de hand weten te collectie piano's en vleugels, digitale keyboards van INTERNATIONALE TOP- Ide merken August Förster, Fiedler, Dach, Bechstein, Samick, Hoffmann, Iha, Steinway Sons, Roland, Technics, |ic, Wersi enz. collectie wordt fengeboden met |welke kunnen 1 sons, Koiano, lecnnics, 50% IGEVENDE REDENEN OM BIJ POPPEIIERS IE KOPEN: ine, laagste prijzen. I Totaal 6000m2 muziek- dwongen sfeer, deskundige voorlichting. 4. Alles uit par. 5. Bezorging en service door het hele land. in eigen centrum. 7. Inruilgarantie op elk moment, edige fabneksgarantie. 9. Cliëntvriendelijke betalings- ■rads pendeldienst vanaf het NS station in Culemborg. ekMetropool Plantijnweg 29, (Industrieterrein Pavijen)- 19. Maandag t/m Zaterdag open. Vrijdag koopavond. Van onze correspondente Emmadorp - Er zijn bin nenkort weer een aantal vrije excursies in het Verdronken Land van Saeftinghe onder leiding van een gids. Omdat jaarlijks vele bezoe kers een kijkje willen nemen in het natuurgebied heeft de Stichting het Zeeuwse Landschap die Saeftinghe beheert beslist dat er niet al te veel excursies mogen plaatsvinden omdat dan het natuurlijke ritme van de flora en fauna in het gebied verstoord zou kunnen wor den. Daarom is de formule van de vrije excursies be dacht naast deze van de groepsexcursies. 0p 16 april vertrekt een dergelijke excursie om 12.45 uur. De belangstellenden moeten zich melden bij het vertrekpunt: het café Het Verdronken Land in Emma dorp. Het is aan te raden passende kleding aan te trekken en knielaarzen aan te doen. Het terrein is niet erg gemakkelijk en het is zelf zwaar. Kinderen onder tien jaar kunnen deze tocht die drie tot vier uur duurt beter niet meemaken. De andere data van vrije excursies zijn: donderdag 12 mei en zondag 12 juni, ver trektijd: 9.45 uur. Groepsexcursies moeten worden aangevraagd bij het Zeeuwse Landschap in Heinkenszand. Personeel Het ZVZO probeert ook die per soneelsleden van Ter Walle en Ruschevliet die hun baan verlie zen ergens anders onder te bren- .gen. Dat is het ZVZO voor ons erg belangrijk, aldus Janse. Directeur H. Masclee van de SPO weet nog niet hoeveel per soneelsleden worden ontslagen. „Het exacte aantal is nog moei lijk aan te geven. Dat hangt onder andere af van het sociaal plan." Eén loket Het samenwerkingsverband be perkt zich niet tot de problema tiek van Ter Walle en Rusche vliet. Het ZVZO presenteerde gisteren het beleidsplan 1994-1997 en het werkplan 1994. Het gaat om een gezamenlijke kijk op de toekomst van de ouderenzorg van bejaardenoor den, verpleeghuizen en thuiszorg in Zeeuws-Vlaanderen. Een aan tal beleidsvoornemens is gefor muleerd. Zoals het realiseren van één loketfunctie per ge meente waar ouderen terecht kunnen met allerlei vragen, meer samenwerken op diverse terrei nen zoals een gezamenlijke in koop en salarisadministratie, het verbeteren van de positie van de vrijwilliger en het nemen van gezamenlijke initiatieven op het gebied van scholing. Ook wil het samenwerkingsverband een on derzoek starten naar de wensen en behoeften van ouderen. Het ZVZO wil optreden als een overlegpartner voor de instanties die de zorg betalen, zoals zorg verzekeraars en provincie. „Ge deputeerde Dijkwel heeft toege zegd te willen overleggen met dit samenwerkingsverband," aldus Janse. Van onze verslaggever Temeuzen - De werving van vrijwilligers voor de nieuwe alternatieve woonworm voor ouderen Ter Walle in Bier vliet is zeker geen ondermij ning van de professionele hulpverlening. Volgens het Zeeuws-Vlaams Zorg Overleg (ZVZO) gaat het puur om een aanvullende zorg. De Biervlietse huisarts Slinger land startte onlangs een actie om vrijwilligers te krijgen voor Ter Walle. Deze actie leverde forse kritiek van de patiëntenvereni ging Samen Beter en Groen- Links in Zeeuws-Vlaanderen op. Zij vinden dat de professionele hulpverlening door het inzetten van vrijwilligers geweld wordt aangedaan. Volgens Samen Be ter is een dergelijke ontwikke ling funest voor de kwaliteit van de zorg en voor de werkgelegen heid in de zorgsector. Volgens voorzitter A. Janse van het ZVZO is daar geen sprake van. Walter van Tienen: „Deze regio is landelijk gezien nog een witte vlek op de kaart van de pétanque-sport in Nederland." )l - foto wim kooyman Van onze correspondent Clinge - Pétanque, hier te lande beter bekend onder de naam jeu de boules, kent een forse opmars in Nederland. De nationale bond telt momenteel al zo'n 30.000 leden en dat aantal onder schrijft de duidelijk toenemende popu lariteit van dit van origine Franse balspel. Maar ten opzichte van die landelijke ten dens blijft Zeeland ver achter. Boven de Westerschelde zijn er weliswaar verschil lende clubs, maar ook dat aantal steekt schril af bij het landelijk gemiddelde per regio. Zeeuws-Vlaanderen kent slechts één vereniging. Dat is Game'78/Pétanque in Clinge. Deze club bestaat 23 april één jaar, heeft momenteel een bescheiden ledental, maar is daarom niet minder enthousiast bezig. Elf leden Stimulerende kracht achter de vereniging is voorzitter Walter van Tienen, die op ondersteuning van clubgenoot Winand Bolsens kan rekenen bij organisatorische activiteiten. „Het loopt nog niet storm," begint Van Tienen het pleidooi voor 'zijn' clubje. „Momenteel hebben wel elf leden. Het warén er op een bepaald moment meer, maar door vervoersproblemen haak ten enkele leden af. We streven er uiter aard naar om het ledental aanzienlijk uit te breiden. Ik denk dat veel mensen hier in de regio niet op de hoogte zijn dat ze pétanque in clubverband of competitie verband kunnen spelen." Over het hoe en waarom de vereniging het levenslicht zag, zegt Walter van Tienen. „Tijdens vakantie in Frankrijk kwamen mijn vrouw en ik in aanraking met deze vorm van sport. Ik denk dat iedereen die regelmatig naar Frankrijk op vakantie gaat wel eens geconfronteerd is met dit in dat land mateloos populaire balspel. Toen wij zo af en toe eens mee mochten spelen werden we erg enthousiast. Tijdens een clubavond van de plaatselijke tennisvere niging Game'78, waar ik eveneens lid van ben, kwam pétanque ter sprake. Toen bleek dat er meer mensen geïnteresseerd waren in deze sport. Dit leidde er toe, dat we de koppen bij elkaar staken en een vereniging in het leven riepen. Met mede werking van de tennisvereniging en ge meente kregen wij een stuk grond op het tenniscomplex toegewezen waar wij speel velden uit konden zetten. Zo is het begon nen." Modderfiguur Game'78/Pétanque sloot zich aan bij de NJB (Nederlandse Jeu de Boules Bond) en dat heeft tot gevolg dat men vanaf eind april aan de competitie tegen andere vere nigingen deel gaat nemen. „We starten in de laagste klasse, omdat men natuurlijk onze speelsterkte niet kent. Een team be staat uit vier personen en we spelen drie uit- en drie thuiswedstrijden. We staan te popelen om aan die competitie te begin nen. Uiteraard hebben we inmiddels al enige wedstrijderavring opgebouwd via deelname aan toernooien. Aanvankelijk stonden wij daar wat schuchter tegenover. We dachten, dat we in die toernooien een modderfiguur zouden slaan. Ik kan je verzekeren dat je, ook als minder geoefend speler, gerust deel kan nemen aan toer nooien. Je slaat daar echt geen gek figuur." Goedkope sport Een doorn in het oog van Van Tienen is de nog geringe belangstelling voor de sport in Zeeuws-Baanderen. „Deze regio is lande lijk gezien nog een witte vlek op de kaart. Daar moet iets aan gedaan worden. Wij proberen met onze club zoveel mogelijk aan de weg te timmeren en hopen op een groei van het ledental. Dit is duidelijk te laag. Pétanque, of jeu de boules zoals vrijwel iedereen zegt, is een sport die je op iedere leeftijd kan beoefenen. Het is daar naast een goedkope sport. Niets let geïnte resseerden om aan deze sport te beginnen. Wil men er kennis meemaken, dan kan men op donderdagavond vanaf zeven uur of op zondagmorgen vanaf half elf naar onze clubwedstrijden komen kijken en een balletje meegooien," besluit Van Tienen. Dirigent Jo Ivens. Van onze correspondente Hulst - Jo Ivens uit Hulst viert dit jaar verschillende jubilea. Hij loopt dan ook al heel wat jaartjes mee in het muziekwereldje. Op 29 maart leidt hij de jubileumuitvoe ring van Bachs Mattheus Passion met het Gents Orato riumkoor. Ivens is koorrepetitor en dirigent van de Gentse Oratoriumvereni ging. Toen hij als muziekleraar met pensioen ging, ruilde hij het Residentiekoor in voor de Gentse formatie. „Ik was vier avonden op pad voor koren: Toonkunst koor in Breda, Oratoriumkoor in Middelburg, Residentiekoor in Den Haag en mijn eigen Hulster Gemengd koor. Den Haag was toch wat ver weg en Gent is dichterbij dus was het geen moeilijke beslissing." Met het Toonkunstkoor en het Hulster koor vierde hij al zijn jubileum, Middelburg komt daar dit najaar bij en hij vindt het fijn dat hij als vaste repetitor nu het Gents oratoriumkoor mag diri geren in de veertigste uitvoering. Voor Vlaanderen een uniek ge beuren. Het koor verzorgde de eerste editie op Palmzondag in 1955. Dirigent was Franz Andre. Maar liefst 2800 mensen kwa men luisteren. De Nederlandse vokalisten Corry Bijster en Aafje Heijnis waren toen van de partij. Door de lovende kritieken werd besloten de Passion-uitvoering tot een jaarlijkse traditie te ma ken. Heel wat internationaal be kende dirigenten en solisten ver leenden hun medewerking aan deze uitvoeringen die de laatste jaren gehouden worden in de Sint Pieterskerk. De afgelopen jaren waren dat Edmond Save- VRIJDAG 25 MAART 1994 DEEL Van onze verslaggever Temeuzen - „Ik geloof niet dat als een zitting vastzit aan een toilet, dat je hem dan rechtmatig onder je krijgt." In het licht van de zaak die gisteren in Terneuzen diende, kwam het juridisch jargon van officier van justititie Van der Lende-Mulder Smit bepaald komisch over. Nu was de dief stal die J. de R. uit Sint-Jan- steen gepleegd zou hebben op zich al goed voor een lach, want hij had in april van vorig jaar een wc-bril meegenomen uit een hotel in Hulst. In dat hotel verrichte De R. regelmatig loodgieterswerk zaamheden. Toen de eigena resse een rekening van zo'n' duizend gulden niet betaalde, stuurde hij haar tot drie keer toe een aanmaning. De beta ling bleef uit, zodat De R. op een gegeven moment zelf. naar de eigenaresse stapte. Hij dreigde dat hij de spullen die hij had geplaatst terug zou komen halen als hij zijn geld niet kreeg. Toen de rekening een paar weken later nog niet was be taald (de eigenaresse gaf te kennen dat ze niet tevreden was over het werk) was voor De R. de maat vol. Hij demon teerde de gloednieuwe wc en nam die mee naar huis. Hij zag daarbij echter over het hoofd dat hij ook de bril had meegenomen en die was eigen dom van het hotel. „En waar is die zitting nu? Op de pot bij u? thuis?", vroeg politierechter Janssens-van Kampen, terwijl ze met moeite haar gezicht in de plooi kon houden. „Nee, die staat in mijn magazijn. Maar ze kan hem zo terugkrijgen hoor! Ik heb trouwens aangeboden al les terug te plaatsen. Mits ze maar betaalt", antwoordde De R. De officier vond de diefstal bewezen en eiste een voor waardelijke boete van 250 gulden en teruggave van de bril. De R. gaf onmiddellijk te kennen dat hij het daarmee absoluut niet eens was: „Ik ben niet schuldig!" De politie rechter geloofde dat ook, want volgens haar had De R. de bril niet opzettelijk meegenomen. Ze sprak hem daarom vrij. „Maar ik zou wel even dat ding terugbrengen", was haar advies. „Ze krijgt hem van middag nog", beloofde De R. Van onze verslaggever Sas van Gent - CDA, WD en D66 in Sas van Gent hebben Commissaris der Koningin W. van Gelder gevraagd een onderzoek in te stellen naar de collegevorming en de rol die burgemeester J. van Rest daarbij heeft gespeeld. niers en Rudolf Werthen. Dit jaar valt de eer te beurt aan de Hulster musicus Jo Ivens die het koor wekelijks onder handen neemt. Aan het jubileumconcert op dinsdag 29 maart werken ook deze keer internationaal beken de solisten mee: Hanneke Kaas schieter (sopraan), Lucienne van Deyck (alt), Zeger Vandersteene (tenor-evangelist), Karl Marcus (tenor), Gustaaf Hehring (bas- Christus) en Werner van Meche- len (bas). Verder werken mee de jubilerende Gentse Oratorium vereniging, het meisjeskoor St. Bavo en het orkest Chapelle de Lorraine mee. De belangrijke continuopartijen worden ver tolkt door Carine Verhenneman (clavecimbel) en Piet Strijckers (viola da gamba). De uitvoering begint om 19.30 uur. D66 beweert bewijzen te hebben dat de burgemeester heeft mee geschreven aan het scenario voor een nieuw college, dat bestaat uit Gemeentebelangen Groot Sas, PvdA en CDA-dissident R. de Mul. De burgemeester ont kent tot op heden enige invloed te hebben uitgeoefend en eist openbare excuses van D66. De afspraak voor een gesprek met Van Gelder is gisteren tele fonisch gemaakt om schot in het onderzoek te krijgen. „We willen voor 12 april, wanneer de nieu we raad wordt geïnstalleerd, helderheid hebben", zegt woord voerder J. Smit (D66). De rol van Van Rest wordt door partijen nadrukkelijk belicht om de com missaris te prikkelen zich met de Sasse zaken te bemoeien. „Als we alleen de collegevorming zouden aankaarten zouden we weinig kans maken denk ik. Maar nu het ook over de rol van de burgemeester gaat is het wel een zaak voor de Commissaris van de Koningin", aldus Smit. Smit bleef ook gisteren vaag over wat de burgemeester in de ogen van D66 verkeerd zou heb ben gedaan. Hij houdt het op de 'vermeende dubieuze rol' van Van Rest, maar wil daar publie kelijk geen toelichting op geven. Juridisch medewerkers van de partij zien in het bewijsmateri- Van onze verslaggever Hulst - Het waterschap Hul ster Ambacht verwacht van daag veel belangstelling op de publieke tribune voor de verkiezing van het dagelijks bestuur. Daarom is besloten de vergade ring niet in het waterschapsge bouw te houden, maar in de grote zaal van Den Dullaert. De eerste vergadering vanhet nieu we algemene bestuur van het waterschap begint om 15.00 uur. De 25 hoofingelanden moeten dan uit hun midden zes gewore- nen kiezen. Bij het waterschap is de forse kritiek van A. Mangnus op de organisatie van de waterschaps verkiezingen inmiddels als een flinke domper aangekomen. „Het een klap in het gezicht van al die mensen die tot 's nachts keihard hebben gewerkt zegt se cretaris J. Alberda van Eken- stein. „Natuurlijk waren er wel wat minpuntjes te signaleren, maar over het algemeen waren de ver kiezingen juist wel goed georga niseerd". Dat het merendeel van de mensen daar zo over denkt bewijst volgens de secretaris het feit dat uitsluitend Mangnus kri tiek heeft geleverd op de verkie zingen. aal echter voldoende houvast om ermee naar de Commissaris der Koningin te stappen. Op de vraag wat de drie partijen van de Commissaris der Konin- ging verwachten reageerde Smit terughoudend. „Ik houd me bij deze mededeling. Meer wil ik er niet over kwijt". Van onze verslaggever Middelburg - Een groep des kundigen moet de kansen en bedreigingen voor het hoger onderwijs in Noord-Brabant, Limburg en Zeeland gaan in ventariseren. In deze 'denk tank' dienen vertegenwoordi gers van de hogescholen en universiteiten te zitten, maar ook provinciebestuurders en eventueel nog onafhankelijke deskundigen. Dat staat in een nota van de drie zuidelijke provincies en heeft tot doel een verdere versterking van de gezamenlijke hoger onder wijs- en kennisinfrastructuur in Zuid-Nederland. Daarbij wordt ook gedacht aan eventuele sa menwerking met Vlaamse uni versiteiten en hogescholen. Volgens de provincies is inten sievere samenwerking tussen het hoger onderwijs in Zuid-Neder land belangrijk voor de verdere sociaal-economische en culturele ontwikkeling en voor de interna tionale concurrentiepositie. De 'denktank' die aan de slag moet gaan, dient eind dit jaar verslag uit te brengen. De drie colleges van GS van Brabant, Limburg en Zeeland willen dan eind 1994 of begin 1995 een standpunt- innemen. Hun invloed is overigens beperkt, omdat de hogescholen en universiteiten baas in eigen huis zijn. Van onze correspondent Hulst - Een man uit Kloos- terzande is tijdens werk zaamheden aan het dak van een nieuw pand in Hulst ge wond geraakt. Het ongeluk gebeurde woensdag aan de Industrieweg. De Kloosterzandenaar viel van een hoogte van ruim drie meter naar beneden. Hij liep daarbij letsel op aan zijn hoofd. Hij werd ter behandeling naar het streekziekenhuis De Honte in Terneuzen overge bracht. <1

de Stem | 1994 | | pagina 13