Buthelezi staat verkiezingen toe Qua fiscale vrijstellingen is de koek op. Wat nu?" politie doorzoekt hoofdkantoor politieke partij Berlusconi Bonn wil militante Koerden uitwijzen Korea's dreigen elkaar met oorlog Suriname verwerpt eis bezetters bij Olau regeling Leider Inkatha zegt dat eigen partij echter niet meedoet in Kwazulu Leger Israël bestookt Harnas urenlang Joegoslavië klaagt Navo aan A5 OMIE kort t achter nd DAF verkocht bedrijf te redden goedkoper nt duurder an 100 miljoen ïenvaart nodig' DE STEM BUITENLAND A4 Actie militairen om gezochte Palestijnen op te pakken Venetiaan: 'Regering en volk laten zich niet chanteren' Britten verdeeld over herdenking Duizend doden bij gevechten Burundi BUITENLAND kort Akkoord over hulpverlening Sudan VS: 20 leden in Veiligheidsraad Vredesoverleg Somalië mislukt Nederlander dood na val van 150 nieter Twee Fransen vermoord in Algerije 300 fundamentalisten opgepakt in Cairo 55 Het Postbank Vermogensgroeifonds met belastingvrije koerswinst. Beleggen doe je gewoon bij de Postbank. G 24 MAART 1994 rco is teleurgesteld over het De melkprijs (de vergoeding er honderd kilo melk uit 0* 992. Gecorrigeerd voor het aagt de daling twee gulden t de slechte gang van zaken ïjfers over 1993 vooral aan de e marktontwikkelingen ziin Coberco met de melkprijs t dan de collega-coöperaties ico Domo. ie is februari van dit jaar uit duktie van 328.000 wagens februari 1993 gehaald en anhoudende produktiedalin- e de organisatie van Duitse n zijn er meer opdrachten ens. In januari was nog een en. De exporten namen in r omdat januari niet zo sterk erste twee maanden van 1994 jaar daarvoor. van Leyland in Lancashire e onderneming Leyland DAF betaling moest aanvragen, is n de directie. Daarmee is het hter van de vorig jaar failliet te vrachtwagenfabrikant uit "en. Het nieuwe bedrijf krijgt ks, de vrachtwagenfabrikant eveneens voortkwam uit de Amerikaanse speelgoed- en vliegt dinsdag 5 april naar moederconcern Hasbro op te iet per 1 mei te sluiten. In Ter anuari besloot de directie in (winst 1993: 15 miljoen) te tsen naar Spanje en Ierland tie zou worden overgeheveld anje) en Waterford (Ierland). in 1993 een winst van 15 an 96 miljoen gulden. Het et zijn actie nu overeind te M verlagen de tarieven van ingang van 15 april. In het erdam-Paramaribo 1999 gul- rocent ten opzichte van het n gaat de prijs met bijna 4 Dat hebben de KLM en de ij gisteren bekendgemaakt, e mogelijk geworden doordat rt worden gecombineerd met urde de KLM vorige week een vliegtarieven werd geëist. De tariefsverlaging hiermee iets n dieselolie gaat morgen met bben marktleider Shell en de benzinehandelaren, gisteren nzine komt daardoor op 186 r 203 cent, beide aan de olie gaat 132,2 cent per liter iergroep KNP BT mikt erop nste honderd miljoen gulden in dividendbeleid (uitbetaling te kunnen uitvoeren zullen we t moeten uitkomen." an Oordt heeft dat gisteren aarcijfers over 1993. Die zijn inneming een verlies van 343 joen aan reorganisatiekosten, n voor dit jaar verwachten we hebben meteen schoon schip slid R. Bonnier. in staat de komende twintig ederentransport naar zich toe echter wel dat men in deze ie komt. Dat stelde directeur lijk Havenbedrijf Amsterdam ilegenheid van de uitdieping jke vervoersvorm, die door de nkanaal van 3,3 naar 4 meter n- en afvoer van goederen in Van den Heuvel. Nodig is t is maatwerk te leveren via ze overslagstations zullen de iddelen bij hun bestemming monden FNV en CNV gaan ctie van de Olau-line in een afvloeiingsregeling n van Olau is de directie nog n een opvolger voor de lijn x ook het walpersoneel zou zijn nog geen gegadigden, en hebben de ondernemings- levraagd," aldus Van Boven, eel er tijdens een bijeenkomst aan te geven nu al te gaan- ng. „Mocht er toch nog een trechten komen dan zijn die afgebroken," redeneert Van veerdienst en wil de twee een andere maatschappij. 1 is al een afvloeiingsregeling DONDERDAG 24 MAART 1994 Van onze correspondent Aart Peering Rome - Agenten van de spe ciale opsporingsbrigade Di- g0S hebben gisteren huiszoe king verricht in het hoofd kantoor van Silvio Berlusco ni's partij Forza Italia (FI) in Rome. De agenten namen lijsten in beslag met namen van de kandidaten van Forza Italia in Zuid-Italië. Tegelijk legde de politie in Mil aan beslag op lijsten met namen van alle voorzitters van Fl-clubs in het land. Beide acties geschiedden op ver zoek van de rechtbank van de Calabrese stad Palmi. Daar leidt officier van justitie Maria Grazia Omoboni een gerechtelijk onder zoek naar de relaties tussen maf fia, politiek en vrijmetselarij in Calabrië. In de loop van dit onderzoek, dat al drie jaar geleden is gestart, zijn verschillende geheime loges ontdekt die als dekmantel ble ken te fungeren voor een poli- tiek-maffiose 'koepel'. Daarmee wordt het politieke de bat alweer gedomineerd door de maffia en haar veronderstelde banden met FI. De eerste die daarop heeft gewezen, was geen politieke tegenstander van Ber lusconi, maar Don Peppino Piro- malli, een topman van de Cala brese maffia, die op 24 februari vanuit zijn cel zijn aanhangers opriep om op FI te stemmen. Sedertdien gonst het in Zuid- Italië van de geruchten over FI- kandidaten die rechtstreeks of indirect met gangsterclans te maken zouden hebben. Helemaal onlogisch is dat trouwens niet, omdat de maffia nu eenmaal altijd de kant van de gedood verfde winnaar kiest om die ver volgens tegelijk te steunen en te corrumperen. Berlusconi zelf heeft bij herha ling bezworen dat 'een stem op FI een stem tegen de maffia is', echter zonder aan te geven hoe hij de maffiose zwart-geldstro- men wil indammen. Berlusconi betitelde de huiszoe king als een 'aanval op de vrij heid van de Italianen', die 'alleen in een totalitaire staat' kan plaatsvinden. Hij heeft president Scalfaro gevraagd in te grijpen tegen dergelijke acties. Scalfaro is tevens voorzitter van de Hoge Raad voor de Magistratuur, een orgaan dat toezicht houdt op de rechtsgang. Ook premier Ciampi verklaarde zich gisteren 'bezorgd' over de gang van zaken. Hij heeft minis ter van Justitie Conso gevraagd om toezicht te houden, 'opdat gerechtelijke acties de campagne niet nog verder verstoren'. Van haar kant ontkent de recht bank van Palmi elke politieke intentie. Volgens de magistraten gaat het 'niet om een huiszoe king maar om een eenvoudige verwerving van materiaal'. Bisho (afp/rtr/dpa/ap) - Inkatha-leider Mangosuthu Buthelezi heeft gisteren gezegd de verkiezingen in het thuisland Kwazulu toe te staan. Hij is daar eerste minister. Buthelezi zal de regeringsgebou wen beschikbaar stellen als stembureaus. Ook moeten amb tenaren van Kwazulu helpen bij de verkiezingen. Hij sprak echter met geen woord over het geweld dat als grootste bedreiging voor de verkiezingen wordt gezien en zei nogmaals dat de Inkatha Vrijheidspartij niet aan de verkiezingen zal deelnemen. Buthelezi heeft zich lang verzet tegen de verkiezingen. Volgens hem leiden die tot de vestiging van een dictatuur van het Afri kaans Nationaal Congres (ANC). Hij heeft zijn aanhangers, voor namelijk Zulu's, opgeroepen te vechten vpor een eigen Zulu-ko- ninkrijk. De thuislanden gaan na de eerste multi-raciale verkie zingen in Zuid-Afrika, eind april, weer horen bij Zuid-Afri ka. Kwazulu heeft als thuisland nooit gestreefd naar de 'onaf hankelijkheid' die de regerende Nationale Partij de landen in de voorbije jaren aanbood. Het maakt in alles deel uit van Zuid- Afrika. Inkatha-aanhangers hebben de afgelopen week twee keer een stadion in Kwazulu bezet om te verhinderen dat het ANC er een campagnebijeenkomst zou hou den. De strijd tussen ANC-leden en Inkatha-aanhangers heeft het leven gekost aan duizenden zwarten. Volgens officiële onder zoeken zou de Zuidafrikaanse politie de Zulu's hebben ge steund en bewapend in hun strijd tegen het ANC. De inlijving van het zwarte thuisland Ciskei door Zuid-Afri ka is al begonnen. Dinsdag nam Zuid-Afrika daar het bestuur over. De Klerk zei de bevolking toe dat haar rechten zullen worden gewaarborgd. De regering én de controlerende overgangsraad in Pretoria hebben elk een admini strateur benoemd. Die moeten het thuisland besturen tot na de verkiezingen. De verwarring in de Ciskeise hoofdstad Bisho hield gisteren aan. Opgetrommelde Zuidafri kaanse troepen bleven paraat langs de grenzen van Ciskei, maar veiligheidstroepen van het thuisland zeiden dat ze de situa tie zelf aan kunnen. Onduidelijk is of rebellerende agenten nog steeds een aantal politieofficie ren in gijzeling houden. Naar aanleiding daarvan had de voor malige leider van Ciskei Gqozo Zuid-Afrika om hulp gevraagd. Gqozo zelf trad even later af. Van onze correspondent Frans Wijnands Bonn - Bondskanselier Kohl heeft de uiterst gewelddadige protestacties van duizenden militante Koerden de afgelopen dagen in de Bondsrepubliek 'een onverdraaglijk misbruik van het recht op gastvrijheid' genoemd. De bonds- en deelstaatre geringen kondigden gisteren aan gewelddadige Koerden ogen blikkelijk uit te wijzen; óók naar Turkije. Tijdens de demonstraties zijn honderden Koerden opgepakt. Zij worden vermoedelijk uitge wezen. Zes Koerden staken zich uit protest tegen de Turkse on derdrukking van hun volk, in brand. Twee vrouwen zijn aan die verwondingen overleden. Tientallen agenten raakten ge wond bij de rellen. De Duitse overheid-wil niet dat de Turks-Koerdische oorlog op Duitse bodem wordt uitgevoch ten. De afgelopen dagen hebben Koerden tal van autowegen urenlang geblokkeerd. Ze gingen op de rijbanen zitten, zetten au to's dwars over de weg en staken tientallen autobanden in brand. De protesten waren op touw ge zet door het Koerdische Infor matie Bureau uit Düsseldorf. De acties zijn gericht tegen de steun ran Bonn aan de onderdrukking van de Koerden, aldus de groep. Volgens Kohl leven in Duitsland ruim 1,8 miljoen Turken, onder wie 450.000 Koerden. Ongeveer 40.000 van hen sympathiseren met de communistiseh-marxis- tische Koerdische vrijheidsbe weging PKK. Zij streeft naar een eigen gebied in Turkije. Vanwe ge eerder geweld is die organisa tie vorig jaar in Duitsland ver boden. Volgens de krant Die Welt zijn er ondergronds nog zo'n 600 PKK-aanhangers actief. Ze hebben nu behalve Ankara ook Duitsland de oorlog ver klaard. De voorzitter van de Duitse poli- tie-vakbond vreest voor aansla gen op hoge politie-functionaris- sen. Hij was verbijsterd over de wreedheid van een aantal rel schoppers. Zo werd geprobeerd om politie-agenten met benzine te begieten en in brand te steken. Koerdische kinderen werden bij de Autobahn-blokkades bewust in de 'frontlinie' tegenover de politie gezet, aldus de voorzitter. De politieke oppositie in Duits land verwijt de regering twee slachtigheid: enerzijds worden militante Koerden met uitzetting gedreigd en anderzijds worden door het Turkse leger in de strijd tegen de Koerdische vrijheids strijders Duitse wapens ge bruikt. Israëlische soldaten kijken in Hebron naar een gebouw dat tijdens het gevecht met de Palestijnen instort. Drie militanten en een Palestijnse vrouw werden gedood. Vier Israëlische militairen raakten gewond. foto epa Hebron/Tunis (rtr/afp) - Is raëlische troepen hebben gis teren tijdens een achttien uur durend vuurgevecht in He- bron zeker drie strijders van de militante islamitische Ha- mas-groep gedood, maakte de stafchef van de Strijdkrach ten Ehud Brak bekend. Het leger is tot grote ergernis van de PLO een grootscheepse actie begonnen om gezochte Pa lestijnen op te pakken. Barak deed de melding tijdens het openbare gedeelte van zijn ver hoor door de Israëlische commis sie die de toedracht van het bloedbad van 25 januari onder zoekt. Toen schoot een joodse kolonist dertig Palestijnse gelo vigen dood. Eerder hield de cen suur elke melding van de schiet partij door het leger tegen. Behalve drie militanten kwam een Palestijnse vrouw om het leven en raakten vier militairen gewond. Volgens Barak was ze door de guerrillastrijders ge raakt. VN-woordvoerder Sami Mshasha zei dat in Hebron en andere plaatsen op de Westoe ver, waaronder Nablus, Pales tijnen de straat op waren gegaan om tegen de belegering te pro testeren. Bij botsingen met Is raëlische soldaten waren 18 Pa lestijnen gewond geraakt. Yasser Arafat beklaagde zich dinsdag al telefonisch bij de Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken Christopher over de operaties in Hebron. Volgens het Palestijnse persbu reau Wafa eist de PLO-leider dat de VS tussenbeide komt om de 'agressie' tegen de Palestijnen te stoppen. Den Haag - Joegoslavië heeft woensdag bij het Internationale Hof in Den Haag een klacht ingediend tegen de lidstaten van de Navo. Het land, dat bestaat uit Servië en Montenegro, beschuldigt hen ervan te hebben gedreigd met geweld zonder toestemming van de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties. De Navo heeft Joegoslavië gedreigd met bombardementen als dit land zijn artillerie rondom Sarajevo niet zou opruimen voor 20 februari. De Navo baseerde het besluit op eerdere resoluties van de Veiligheidsraad over de Bosnische crisis. Het ultimatum betekende een einde aan de bijna twee jaar durende belegering van de Bosnische hoofdstad. Een rechtsprocedure kan pas worden gestart na toestemming van de gedaagde staten. Het hof is het justitiële orgaan van de Verenigde Naties. In Sarajevo is gisteren de brug geopend die het Servische district met moslimwijken verbindt. De brug was twee jaar afgesloten. De heropening is het gevolg van een overeenkomst tussen de door moslims geleide Bosnische regering en de Servische autoriteiten. Ze wordt gezien als een stap naar een normalisering van het dagelijks n Ven-lri Bosnische hoofdstad. Bosnische Serviërs hebben gisteren een VN-konvooi voor de mosli menclave Maglaj overvallen. De tien vrachtwagens zijn leeggehaald. De VN hadden van de Serviërs toestemming gekregen voor het transport. Paramaribo (anp) - De Suri naamse regering doet geen concessies aan de bezetters van de Afobaka-water- krachtcentrale. President Ve netiaan zei woensdagavond m een toespraak in de Natio nale Assemblée (parlement) dat de regering en het Suri naamse volk niet in de positie zijn zich te laten chanteren'. De bezetters van de water krachtcentrale stelden woens dagmiddag een nieuw ultimatum aan de regering in Paramaribo, dat uiterlijk om vier uur donder dagmorgen Nederlandse tijd (middernacht in Suriname) af loopt. Voor de Surinaamse radio verklaarde een anonieme hoofd commandant van het Surinam Liberation Front (SLF) dat Ve netiaan zijn ministers naar huis moet sturen. Doet hij dat niet, dan 'ondervindt Paramaribo nog meer problemen', aldus de woordvoerder van de bezetters. Er kan niet constant worden gebabbeld terwijl de bevolking met problemen kampt door de economische crisis, zei hij. De slechte economische omstandig heden noemt het SLF de reden voor de bezetting. Eerder eiste het dat de hele regering vertrok. Venetiaan zegt te kiezen voor een dialoog met de actievoerders en zei 'niet per se met groot vertoon' de kwestie te willen oplossen. Hij sloot het gebruik van geweld echter niet uit. Hij verklaarde dat politie en leger de situatie bestuderen, maar trad niet in details. „Ik wil de mensen op de dam niet prikkelen tot onverstandige daden." Nederland neemt een eventueel Surinaams verzoek om assisten tie serieus in overweging, ver klaarde minister Kooijmans van Buitenlandse Zaken woensdag als reactie op de gebeurtenissen in Suriname. „We hebben erva ring met het beëindigen van gij zelingsacties en die expertise kunnen we eventueel aan de Su rinaamse regering ter beschik king stellen." Door een bemiddelingspoging van de Surinaamse mensenrech ten-activist Stanley Rensch kwamen woensdag vier gijze laars vrij. Zesentwintig mede werkers van het bauxietbedrijf Suralco worden nog gevangen gehouden. Rensch zei woensdag tegen het ANP dat hij de indruk heeft dat de actievoerders nog niet zo ver zijn 'om op basis van een dialoog met de regering' naar een oplos sing te zoeken. Paramaribo kampt nog steeds met een beperkte stroomvoorzie ning. Het SLF schakelde woens dag drie van de zes turbines van de bezette Afobaka-water- krachtcentrale uit, waardoor voor de 200.000 inwoners van de Surinaamse hoofdstad driekwart van de stroom wegviel. Van onze correspondent Londen - De uitnodiging van de Britse regering aan Duitse oor logsveteranen om aan de vijftig ste 'Victory in Europe'-parade in Londen mee te lopen, heeft oude wonden opengereten. Uit de stroom verontwaardigde reacties van oudere Britten bij een popu lair Londens radio-station bleek gisteren dat velen moeite hebben de oude vijand te vergeven. De meeste Britse veteranen staan echter achter de officiële uitnodiging. Premier Major vindt dat Duitsland volledig be trokken dient te worden bij de festiviteiten die 'vijftig jaar van vrede en verzoening vieren'. Maar met name het vooruitzicht dat 'geüniformeerde Derde-Rijk veteranen, met hun medailles opgespeld, door Londen zullen marcheren' (Daily Mail), gaat de tegenstanders te ver. Volgens het Conservatieve Lagerhuislid Sir Teddy Taylor kan men beter aan de nabestaanden van Britse oor logsslachtoffers denken. Bujumbura (rtr) - Bij gevech ten in de buitenwijken van de Burundese hoofdstad Bujum bura zijn de afgelopen twee dagen ruim duizend mensen om het leven gekomen. t. fc Si De Burundese minister van Bin nenlandse Zaken Leonard Nyangoma heeft dit tegen de Rwandese radio gezegd. Nyangoma zei dat regeringstroe pen sinds maandag duizend per sonen hadden gedood en dat drie Hutu-bolwerken door pantser voertuigen waren omsingeld. Hij voegde er aan toe dat enkele ministers zijn ondergedoken. Ook gisteren raakten rege ringstroepen en gewapende groepen met elkaar slaags, aldus hulpverleners. Duizenden burgers ontvluchtten inpaniek de wijken waar de strijd tussen de Hutu's (de groot ste etnische bevolkingsgroep van Burundi) en het door de Tutsi's gedomineerde regeringsleger uit brak. Volgens diplomaten hebben de president en de premier in be langrijke mate bijgedragen aan het geweld. Zij besloten maan dag dat het leger een eind moest maken aan het geweld in de hoofdstad. Nairobi - De Sudanese regering is gisteren met het Sudanese Volksbevrijdingsleger SPLA, overeengekomen dat humanitaire hulp kan worden verstrekt aan de bevolking in het zuiden van het land. Dit is het eerste resultaat van de onderhandelingen die de strijdende partijen houden in de Kenyaanse hoofdstad Nairobi. In Sudan heerst sinds 1983 een burgeroorlog, die vooral in het zuiden woedt. De tweede gespreksronde heeft op 16 mei plaats. New York - De Verenigde Staten hebben dinsdag voorgesteld de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties uit te breiden tot 20 leden. Washington herhaalde zijn oproep voor permanente zetels van Duitsland en Japan. Dat is volgens de VS een betere afspiegeling van de macht in de wereld. De V-raad telt nu 15 leden. De vijf permanente leden,VS, Rusland, China, Groot-Brittannië en Frankrijk - hebben een vetorecht, de overige tien niet. Deze tien wisselen om de twee jaar. Een wijziging in de structuur van de raad, die is belast met vrede en veiligheid en bindende besluiten kan opleggen, wordt naar verwachting volgend jaar tijdens het 50-jarig bestaan van de Verenigde Naties doorgevoerd. Nairobi - Het vredesoverleg tussen de Somalische krijgsheren in Nairobi is gisteren mislukt. De speciale afgezant Lansana Kouyate van de Verenigde naties waarschuwde in de Kenyaanse hoofdstad voor een nieuw bloedvergieten. Eind deze maand vertrekken de VN-troepen uit Somalië. Het overleg zit vast op de vraag wie de Nationale Beweging van Zuid-Somalië (SSNM) moet vertegenwoordigen. Het SSNM is gespleten in een deel dat zich heeft aangesloten bij de belangrij ke krijgsheer Aidid en een deel dat toenadering heeft gezocht tot Mahdi Mohammed, een andere Somalische krijgsheer van formaat. Bern - Een 39-jarige Nederlander is bij een bergwandeling in de omgeving van Bern om het leven gekomen, aldus de Zwitserse politie woensdag. De man, die met een landgenoot onderweg was naar de berg Augstmatthorn, gleed uit en viel 150 meter in de diepte. Hij is later aan zijn verwondingen overleden. Algiers - Twee Fransen zijn dinsdagavond vermoord in Birkha- dem, een buitenwijk van Algiers. Parijs heeft de moorden veroordeeld en landgenoten aangeraden Algerije te verlaten. Volgens APS zijn de twee doodgestoken door moslim-funda mentalisten. Met hen komt het aantal buitenlanders dat de afgelopen twee jaar door politiek geweld in Algerije om het leven is gekomen op 32. De islamitische extremisten gaven buitenlanders eind vorig jaar een waarschuwing het land te verlaten. Cairo - De Egyptische politie heeft gisteren driehonderd ver meende moslim-fundamentalisten opgepakt in Cairo. Islamiti sche militanten voeren al twee jaar oorlog tegen de regering met het doel een moslim-staat op te richten. In die tijd zijn zeker 350 mensen, onder wie een aantal buitenlandse toeristen, om het leven gebracht. Seoul (rtr/afp) - De twee Korea's hebben elkaar gisteren in zeer harde bewoordingen gedreigd met een hervatting van hun onderlinge oorlog. Het communistische Noord-Ko- rea zei dat 'geen andere oplos sing mogelijk is dan oorlog', in dien de Verenigde Staten niet afzien van hun voornemen Pa triot-raketten aan hun bondge noot Zuid-Korea te leveren. De Zuidkoreaanse minister van Defensie, Rhee Byoung-Tae, ant woordde direct dat een Noord- koreaanse aanval voor Seoul een mooie gelegenheid zou zijn om het Koreaanse schiereiland 'te herenigen'. Zuid-Korea heeft zijn leger van 650.000 militairen in staat van paraatheid ge bracht. Noord-Korea weigert een in spectie van zijn kerninstallaties. Het Westen vreest dat het land over of meer atoombommen beschikt. Waarnemers in de Zuidkoreaan se hoofdstad Seoul menen overi gens dat de dreigementen van het Noord-Korea een voorbode zijn van een daadwerkelijk aan val. Noord-Korea gebruikt vaak hoogdravende taal als het gaat om de relatie met het kapitalisti sche zuiden. De VN-Veiligheidsraad beraadt zich momenteel over een resolu tie waarin Noord-Korea wordt gevraagd mee te werken met de inspecties van zijn nucleaire in stallaties. De resolutie is een waarschuwing voor een mogelij ke volgende verklaring waarin sancties tegen Noord-Korea kunnen worden afgekondigd. China, bondgenoot van Noord- Korea, ziet meer heil in verdere onderhandelingen. China heeft een vetorecht in de Veilighei- draad. (ADVERTENTIE) Wie meer dan 35% Inkomstenbelasting betaalt en z'n rente- en dividendvrijstelling al volledig heeft benut, is vanzelfsprekend meer geïnteresseerd in belastingvrije koers winst dan in dividend. Het Postbank Vermogensgroeifonds richt zich specifiek op dit doel. Daarom worden alle inkomsten, na aftrek van 35% vennoot schapsbelasting, herbelegd in het fonds. Een prima reden om meteen even gratis met 06-0400 te bellen en de folder 'Beleggen volgens het boekje' aan te vragen. POSTBANK De waarde van uw beleggingen kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst.

de Stem | 1994 | | pagina 5