hebben elk dubbeltje voor u omgedraaid Schindler Geen hulpvc Nederlandse na 'Schindle Bij uw nieuwe Edah zijn de prijzen laag. Dat is bekend. Maar dat voor deel merkt u niet alleen tijdens en vlak na de ope ning, maar het hele jaar door Het ene voordeel na het andere. Dus kom ook 30 maart naar Edah xg; en profiteer JEn niet alleen in de Edah-winkel hebt u de ruimte. Ook daarbuiten heeft Edah gedacht aan uw gemak. Uw winkel is gemakkelijk te bereiken en op de parkeerplaats vindt u makkelijk een plekje voor uw U moet nog even geduld hebben. Het komt er aan: volop lage prijzen en uw dagelijkse boodschappen vers en voordelig op één adres gehaald. Dat is bij uw nieuwe Edah aan de St. Anna- straat 41 in Sluis. De deuren gaan open op 30 maart om 9.00 uur en u bent van harte welkom. U kunt dan niet alleen genieten van een gezellige opening, maar ook van een berg extra openingsvoordeel. Wij zien u graag op woensdag 30 maart in uw nieuwe Edah. Noteert u 30 maart alvast in uw agenda, want op die dag komt u naar de St. Annastraat 41 in Sluis om de grote, feestelijke Edah-opening mee te maken. Dan gaan de deuren open naar lage prijzen, vers voordeel en gemakkelijk boodschappen doen. Dat mag u beslist niet missen. Uw nieuwe Edah is ingericht voor uw gemak. De winkel is opgezet met extra brede gangpaden en de produkten zijn zo uitgestald, dat u direkt ziet waar alles staat. Dat is duidelijk en overzichtelijk en u hoeft nooit lang te zoeken. Al met al winkelt u in uw nieuwe Edah veel liprettiger U vindt uw dagelijkse bood schappen snel en gemakkelijk in uw eigen Edah. Veel verse produkten hebben we namelijk alvast voor u voorverpakt. Dat scheelt u een hoop gT" tijd èn geld. Niemand minder dan de bekende T.V.-presentator Hans Kazan zal om 9.00 uur de opening verrichten van onze nieuwe Edah. En dat belooft wat. Alleen deze keer met Hans Kazan geen hoge prijzen, maar lage prijzen. Zoals u van Edah gewend bent. St. Annastraat 41Sluis. voor Ach, die feestjes en eerste borrel red ik De elfjarige Anna Paqu niet de Oscar die ze kreeg vo haar rol in 'The Piano', foto a van onze verslaggever Breda - Bij instellingen vo< ding van de film 'Schind binnengekomen. Op initiatief van filmmaatscha Pij UIP wordt aan iedere bi scoopbezoeker - sinds 3 maa trekt de film volle zalen - ei stencil uitgereikt met vijftien t lefoonnummers van instelling waarmee gepraat kan word over problemen met oorlogst varingen. De behoefte aan hv blijkt minimaal te zijn. De hulpverlening is mede g coördineerd door de ICOE (stichting Informatie- en Coörc natieorgaan Dienstverleni Oorlogsgetroffenen). Deze he zelf, net als de bekende 'opva gers' van Stichting Korrelat

de Stem | 1994 | | pagina 20