koninklijke ptt nederland M [kwaliteit leasen flRMI Wie regelmatig vracht naar het buitenland stuurt, verdient een nadere kennismaking met het trackingsysteem van PTT Telecom, dat in staat is om via de satelliet elke zending nauwkeurig te volgen. Van Almelo tot Zielona Góra, en van Athene tot Zaandam. PTT Telecom maakt, net als PTT Post, deel uit van Koninklijke PTT Nederland. Kortweg KPN. Een veelzijdig bedrijf met de ambitie om één van de beste dienstverleners ter wereld te zijn. Een realistische ambitie. Want PTT Post en PTT Telecom staan wijd en zijd bekend om de hoge kwaliteit en de relatief lage prijs van hun diensten. Mede daardoor staat PTT Post in de Top 3 van winstgevende postbedrijven en geldt PTT Telecom overal ter wereld als een geduchte concurrent. KPN- ondernemingen kunnen dus ruim investeren. Bijvoorbeeld in alle telecommunicatie die nodig is voor het goederenvervoer. U zult nog veel horen over onze activiteiten, onze plannen en ambities. En intussen wijzen we steeds meer goederen de kortste, zekerste route door Europa. Waarop een klein land trots mag zijn. Ithrysler leasen h/arTDorstCh Binnenkort naar de Beurs. Hoe vinden 3 ton bananen draadloos de kortste weg naar Rome? kpn I gpooihuislaan 156 - Breda - Tel 4E In de 85e Milaan-San Remo zal vandaag vol gens de wetten der logi ca een Italiaan zegevie ren. Van de 119 wed strijden in dit seizoen eindigden 50 in een Ita liaanse zege. Zestig wed strijden, meer dan de helft, werden gewonnen door renners van een Italiaanse ploeg. De armada der Azzurri blijkt in de eerste maan den van het wielerjaar dikwijls onoverwinne lijk. Vorig jaar hadden Italiaanse renners vóór Milaan - San Remo der tig wedstrijden gewon nen. Nu dus 20 méér. Het overwicht is nog na drukkelijker, zelfs be schamend groot. Door Jean Nelissen Milaan - Op zaterdag 20 maart 1993 klonk op de Corso Cavallotti in San Remo het onheilspellende piepen van remmen. Lut tele seconden achter win- naar Maurizio Fondriest botste het eerste peloton met grote snelheid tegen de auto van wedstrijdlei der Carmine Castellano, die vijf meter achter de streep moest stoppen, om dat het dolenthousiaste pubhek zover was' opge drongen. Jean-Claude Colotti (twaalf hechtingen in zijn linkerbeen), Steven Rooks (gat in elleboog), Pascal Richard, Mario Cipollini, Scott Sunderland, Giorgio Fur- Ian en Maximilian Sciandri sloegen tegen de grond. In het Door Wilber Hack ET toernooi om de Afrika Cup, het kampioenschap van het ruim vijftig landen tellen- jde 'zwarte' continent, is twee Kaar ouder dan zijn Europese [tegenhanger. In*1957 organi seerde Soedan de eerste Cou- J>e d'Afrique des Nations KCOCAN). Maar waar het Eu- lropees kampioenschap in de Voetbalwereld een begrip is, staat de COCAN - zoals de titelstrijd officieel heet - nog [altijd in de kinderschoenen. vee jaar geleden moest Zaïre |de organisatie van de 19e editie vegens geldgebrek teruggeven. nesië fungeert nu van 26 naart tot 10 april als gastheer. |Pas twee maanden geleden kon leen definitief speelschema opge- Isteld worden. Het stadion in de I badplaats Sousse - waar twee Ivan de vier groepen hun wed- Istrijden afwerken - is door de [devaluatie van de Afrikaanse [franc maar half voltooid. [Op sportief gebied kenmerkt het Afrikaanse voetbal zich door 1 tweeslachtigheid. Het is nog [steeds op zoek naar een eigen [identiteit. De gedachte dat alles [wat uit Europa komt beter is, overheerst, maar moet soms I weer wijken voor de opvattingen I van de 'puristen'. Tijdens de ein- I dronde van de 19e editie zijn nog altijd vier Europese trainers ac- Itief. Meer dan een derde van de 1264 spelers staat onder contract I bij clubs in Europa. De verwach- J te ommekeer na de triomftocht van Ivoorkust in Senegal is uit gebleven. I Puur Afrikaans Ivoorkust veroverde de Afrika Cup twee seizoenen geleden met Puur Afrikaans en dus op tech niek gestoeld aanvallend voet bal. Het deed een beroep op spelers van de twee topclubs uit eigen land, ASEC en Africa. Vedette Fofana, een van de wei nigen die bij een Europese top-

de Stem | 1994 | | pagina 8