DE STEM PERSONEEL Loon op zand NISSAN i OPEL CENTRUM RVU duik CASUAL DEPARTMENT VERKOOPSTER BREDA jonge energieke automobielverkoper m/v LEENDERT V.D. BORN B.V. I i ■■yl een chauffeur Kansen in tijdelijk werk engineers m/v HOOFD ONDERHOUD EN SERVICE (M/v) medewerker informatie automatisering m/v CASUAL DEPARTMENT HUIZE ASSISIE UDENHOUT MOTORFIETSVERKOPER MOTORFIETSMONTEUR TER Heinz Friesen G EMEENT E representatieve, ervaren li in m w w coördinator marketing services m/v Wij vragen; Tot uw taken behoren: Van Dijnsen Installatiewerken biedt u: tielbeke transport Commercieel binnendienstmedewerker m/v Caissière m/v ■V randstad uitzendbureau KIEKENS B.V. O.I.T. HARLEY-DAVIDSON Sint Antoniusstraat Oosterhout ÏT 55455 DE STEM ZATERDAG 19 MAART 1994 Ik heb nooit voor een willen werken, want mijr moet hevig blijven HERHAALDE OPROEP In verband met het vertrek van de huidige medewerker, roept het college van Burgemeester en wethouders van Loon op Zand kandidaten op voor de vacature (38 uur per week) algemene informatie: De organisatie maakt voor haar voornaamste automatiseringstoepassin gen gebruik van de IGA GIS-programmatuur op een P4000. Ruim 100 werkplekken zijn voorzien van automatiseringsapparatuur. Op het gebied van automatisering zijn 3 medewerkers werkzaam, waarvan één coördinator. functie-informatie: Tot het takenpakket van de aan te trekken medewerker behoort ondermeer: - het operationeel houden van het P4000 systeem, alsmede het invoeren en onderhouden van de PC's, randapparatuur en het PC-netwerk; - het ondersteunen van de gebruikers van het P4000 systeem en de P.C. s; - het verhelpen van storingen op systeemtechnisch en applicatieniveau; - het vervaardigen van gebruikersapplicaties binnen de aanwezige PC- programmatuur (bv. makros, databases etc.); - implementeren en testen van nieuwe applicatietoepassingen en hard ware; - uitvoeren beleid t.a.v. informatievoorziening naar technische specifi caties. furictie-eisen: - een relevante opleiding op M.B.O.-niveau en bezit van enkele passende ambi-modules; - aanvullende opleiding op het gebied van systeembeheer, programmeren, besturingssystemen - enkele jaren ervaring in het vakgebied, bij voorkeur opgedaan bij de gemeentelijke overheid en P4000 omgeving strekt tot aanbeveling. wat mag u verwachten: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f 4.099,- bruto per maand (functieniveau 7), exclusief een vakantietoe slag van 8%. De bij de gemeente Loon op Zand gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing (opname ABP, IZA e.d.). selectieprocedure: In de procedure zal er, naast een selectiecommissie, eveneens sprake zijn van een adviescommissie, bestaande uit medewerk(st)ers van het bureau. Zij die in december reeds hebben gesolliciteerd behoeven niet meer te reageren. inlichtingen: Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H. Onrust (04167-89226). Sollicitaties, aangevuld met een uitgebreid c.v., kunt u binnen 10 dagen na verschijning van dit blad richten aan Burgemeester en wethouders van Loon op Zand, t.a.v. hoofd bureau P&0, Postbus 7, 5170 AA Kaatsheuvel, o.v.v. "vac.l&A 94-05". Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LEENDERT VAN DE BORN dealer voor Breda e.o. vraagt met spoed een: Van u wordt gevraagd: leeftijd 20-24 jaar; middelbare opleiding of IVA; eventueel ervaring in het ver kopen van nieuwe en ge bruikte auto's; representatief zijn; doorzettingsvermogen. U wordt geboden: een uitdagende en afwisse lende baan bij een succesvol Nissan-dealer; een grote mate van zelfstan digheid met ruimte voor ei gen inbreng; een goed salaris; goede secundaire arbeids voorwaarden. Uw uitsluitend schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: t.a.v. mevr. C.J.M. van de Born Spinveld 37 4815 HR Breda „een nieuw concept in vrijetijdsmode" In onze zaak waar wij merken als: Camel, Portobello's, Armani, Imitz etc. verkopen hebben wij op korte termijn plaats voor een (full-time) Van de nieuwe medewerkster verwachten wij dat ze: - met groot enthousiasme én gevoel voor mode onze klanten advi seert - goed binnen een gemotiveerd team kan werken - flexibel en ca. 23 jaar is Aan de juiste kandidaat bieden wij, naast een prettige werksfeer, een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor deze baan Dan nodigen wij u uit om binnen 8 dagen uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae te richten aan: Ridderstraat 23,4811 JA Breda, tel. 076-227444 Voor eventuele tel. informatie kunt u contact opnemen met mevr. Liesbeth Schoone t sSfpsR!'.- MSË- ...Jililii -fHk SS HPÉte»«Mp Van Dijnsen Installatiewerken bv is iri deze regio één van de grootste installateurs op het gebied van: - elektrotechnische installaties - werktuigbouwkundige installaties - airconditioning - sanitaire installaties - dakbedekkingen - beveiligingsinstallaties - centrale stofzuiginstallaties Het complete pakket van installatietechnieken, de hoge kwaliteit van de werkzaam heden en de directe communi catielijnen zijn voor een sterk aantal opdrachtgevers redenen om Van Dijnsen in te schakelen. - minimaal opleiding HEAO-CE - 1 a 2 jaar ervaring is een pré - leeftijd 22-26 jaar - kennis van WordPerfect - affiniteit met de bouw- en installatiebranche - woonachtig in Breda of directe omgeving - het ontwikkelen van marketing- en verkoop strategieën voor alle werkmaatschappijen - het verrichten van marketing ondersteunende activiteiten - stimuleren van en participeren in produkt- en marktontwikkelingen - organiseren van interne personeels aangelegenheden - het onderhouden van externe contacten - een goed salaris - prettige werksfeer - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Heb je interesse in deze functie? Schrijf een korte brief met sollicitatieformulier naar de heer J. Zwijsen, postbus 2243, 4800 ce breda, tel 076-710087 LEMELERVELD - OEDEMSVAART - ZWOLLE - GRONINGEN Tielbeke Transport is een transportonderneming met vier vestigingen in Noordoost-Nederland. Voor onze vestiging in Zwolle zoeken wij: Deze chauffeur krijgt als standplaats Geertrui- denberg. Van daaruit zal hij buiktransporten naar België en Nederland gaan verzorgen. Voor déze functie gelden de volgende eisen: - minimaal twee jaar rijervaring, bij voorkeur in het buiktransport - zelfstandig kunnen werken - het kunnen werken in een strak georganiseerde organisatie - een klantvriendelijke houding en voorkomen Wij bieden: - een dynamisch en enthousiast bedrijf - een uitdagende baan met veel verantwoordelijkheid Voor inlichtingen kunt u bellen met Michel van Buren, telefoon 038-213808. Brieven kunt u stu ren naar Tielbeke Transport 8042 PH Zwolle Hoekerweg 10, jjj Voor een relatie in Breda zoeken wij een HBO'er met een commerciële en dienstverlenende instelling. Je gaat je met name bezighouden met acquisitie en het uitbrengen van offerten. Daarnaast houd je je bezig met het afsluiten en opvolgen van orders. Kandidaten met ervaring in de leasing genieten de voorkeur. Commerciële werkervaring is noodzakelijk om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor de vacature richten wij ons op de leeftijdsgroep van 25-35 jaar. Graag zien wij jouw reactie tegemoet vanaf maandag na 14.00 uur. Informatie bij Esther Scholten, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Voor een bouwmarkt in Breda zoeken wij een gemotiveerde caissière. Het is een baan voor lange tijd. In principe is de baan voor 28 uur; dit kan uitlopen tot 40 uur bij ziekte of drukte. Eenmaal in de 5 weken heeft u een zaterdag vrij. Tevens wordt u ingepland op donderdagavond. Leeftijd: max. 21 jaar. Informatie bij Mirjam Leverland, tel. 076-22 30 05, Breda, Kloosterplein 7. Lucht- en milieutechniek Kiekens B.V. houdt zich bezig met het ontwerpen, fabriceren en in gebruik stellen van ventilatoren, industriële stof zuigers, industriële ontstoffings- installaties, centrale stofzuiger installaties, dampafzuiging en transport van poederachtige stoffen. Kiekens maakt deel uit van Imtech. Binnen Imtech zijn kern activiteiten gebundeld op het gebied van elektrotechniek, werktuigbouw, infratechniek, automatisering en systemen en telematica. Vanwege de mogelijkheid om van de vervroegde uittredingsregeling gebruik te maken hebben wij bij de verkoopafdeling van onze vestiging AMSTERDAM plaatsingsmogelijkheden voor voor de buitendienst. In deze functie adviseert u onze industriële relaties bij het oplossen van technische problemen op het gebied van stof- en dampafzuiging en bent u als zodanig belast met de verkoop van installaties, ventilatoren en componenten. U maakt deel uit van het verkoopteam en werkt mee aan de groei van de onderneming. Het onderhouden en uitbreiden van onze relatiekring behoort tot uw werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar commercieel ingestelde kandidaten met een opleiding op HTS-niveau. Ervaring met de verkoop van kapitaalgoederen in de industrie is vereist. Kennis op ons vakgebied is noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 94.01, kunt u richten aan de Directie Kiekens B.V., Postbus 37001, 1030 AA Amsterdam. Telefonische inlichtingen 020 - 631 28 21 Huize Assisië is een moderne leefgemeenschap voor 569 verstandelijk gehandicapten te Udenhout. Ruim 700 medewerk(st)ers staan vooreen dagelijke zorg-,hulp- en dienstverlening waarbij de individuele bewoner centraal staat. Binnen de bedrijfsdienst bestaat een vacature voor de functie van: Het hoofd onderhoud en service is o.a. belast met de coördinatie van activiteiten ten behoeve van een doelmatig onderhoud en beheer van gebouwen, installaties en infrastructurele voorzieningen. De afdeling onderhoud en service is een team van 9 vaklieden en bestaat uit de diverse disciplines binnen de sector bouw en techniek. Gezien het serviceverlenende karakter van de dienst is een cliëntgerichte houding vereist. UW FUNCTIE: - u geeft leiding aan een 9-tal medewerk(st)ers waaronder een administratief medewerkster, electriciën, loodgieter, metselaar, schilder, 2 timmerlieden en 2 werktuigbouwkundigen; - u bent verantwoordelijk voor de uitvoering van het personeelsbeleid; - u beheert het personele en materiële budget van de afdeling; - u zorgt voor onderhoud en beheer van wegen, gebouwen,energievoorzieningen en overige installaties; - u onderhoudt contacten met derden (o.a. leveranciers); - u bent belast met de uitvoering van veiligheidsvoorzieningen; - u adviseert het hoofd bedrijfsdienst m.b.t. het te voeren beleid t.a.v. onderhoud en beheer; - u bent verantwoordelijk voor de begeleiding en uitvoering van onderhouds- projecten. FUNCTIE-EISEN: - minimaal een relevante MBO-opleiding; - een aanvullende management-opleiding en/of ervaring; - goede sociale vaardigheden; - een aantal jaren ervaring op bouwkundig- en installatie-technisch gebied; - ervaring met onderhoudsbeheersystemen; - een dienstverlenende instelling. BIJZONDERHEDEN: Gezien de ontwikkelingen die zich de komende jaren binnen de instelling zuilen voordoen kan de functie mee veranderen. Uw aanstelling en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Salariëring vindt plaats in FWG-schaal 50 (minimaal f 3.763,= en maximaal f 5.052,= bruto per maand). Nadere informatie omtrent bovengenoemde vacature wordt graag verstrekt door de heer H. van der Velden, hoofd bedrijfsdienst, telefoon 04241 - 8213. Uw schriftelijk sollicitatie kunt u vóór 1 april 1994, onder vermelding van vacaturenummer 11richten aan de heer J.W.V.L. Allard, dienst personeel en organisatie, postbus 12,5070 AA Udenhout. Hooghoutseweg 3,5074 NA Biezenmortel Overseas International Trading B.V. is een van de grootste Harley-Davidson dealers in Europa. Door de toenemende activiteiten is ons team wederom aan uitbreiding toe. Daarom zoeken we op korte termijn contact met: Deze zal in onze showroom, aan de balie en ook achter de schermen hel verkoopteam gaan versterken met de verkoop van voornamelijk onderde len en motorfietsen. Kennis van zaken is daarbij onontbeerlijk, evenals goede contactuele eigenschappen, inzet en karakter. In verband met hel internationale karakter van ons bedrijf is beheersing van de Engelse taal een must. (Frans en Duits is welkom). Ervaring in de motorbranche is pre. De juiste persoon zal gaan werken in een uitstekend geoutilleerde werk plaats. Bekendheid met het merk Harley-Davidson is vereist. Moet wel zelfstandig en accuraat kunnen werken. Bent u geïnteresseerd? Wij zien uw schriftelijke sollicitatie, begeleid met pasfoto en c.v. gaarne tegemoet. Liniestraat 121, 4816 BG Breda t.a.v. dhr. J. Kennis. Binnen onze onderneming werken 30 medewerkers gemotiveerd samen. Door positieve marktontwikkelingen hebben wij binnen ons verkoopteam plaats voor een ext Wij zoeken iemand die het een uitdaging vindt om, samen met twee enthousiaste collega's, de verkoop van nieuwe Opeis en gebruikte auto's voor zijn of haar rekening te nemen. Hij of zij die reeds in de verkoop werkt, eerlijk en vriendelijk is, graag adviseert en het een uitdaging vindt om op een voortvarende wijze de bestaande relatiekring uit te breiden in een dynamisch en modern bedrijf en die deze taakomschrijving aanspreekt, kan binnen 2 weken na het verschijnen dezer advertentie schriftelijk zijn/haar reaktie richten aan Opel Centrum (t.a.v. de Direktie) Sollicitaties zullen vertrouwelijk worden behandeld. Met raad en daad voor U paraat Al 26 jaar lang en elke dag weer. 'HBC Door onze redacteur Hans Rooseboo Heinz Friesen heeft er de br eind gekomen aan de jaren dirigent met Het Brabants 0 chef-dirigent Arpad Joó de la vorige week vaste gastdirigenf Het Brabants Orkest (HBO) zit nu zonder dirigent. En er komt voorlopig ook geen vaste diri gent. Het orkest gaat het met invallers doen. „Dat is de mak kelijkste manier, en de slechtste manier", zegt Heinz Friesen (59). „Zo wordt het orkest er zeker niet beter op". Als je het verhaal van Heinz Friesen hoort, dan verkeert Het Brabants Orkest in een regel rechte dirigentencrisis. Hij raadt iedere dirigent aan heel duidelij ke eisen te stellen alvorens met dit gezelschap in zee te gaan. Want: „Dit orkest breekt zijn dirigenten af", meent Friesen. De vertrokken dirigent blikt te rug op zijn tijd bij Het Brabants orkest. In zijn Oudenbossche he renhuis, in de schaduw van de neobarokke replica van de Sint Pieter, vertelt Heinz Friesen waarom hij niet verder kon. „Ik was er ziek van, misselijk. Ik lag 's nachts wakker als ik de volgende dag een repetitie had. Ik zat bij Het Brabants Orkest volledig op een doodlopende weg. Er zat geen beweging, geen verbetering in het orkest. Ik merkte bij de musici geen moti vatie, geen inzet en geen disci pline, eerder soms tegenwerking. En je hebt als dirigent bij dat orkest veel te weinig artistieke inbreng. Het vrat aan me". Werkgroep De kritiek van Heinz Friesen op het reilen en zeilen van HBO is niet mals. Het is een litanie van klachten, waarbij de voormalige dirigent overigens niet verzuimt de hand in eigen boezem te ste ken. Friesen: „Het Brabants Orkest breekt zijn dirigenten af. Je hebt als dirigent geen artistieke eind verantwoordelijkheid. Die ligt bij de directeur. In de werkgroep voor het artistiek beleid en voor de aanstelling van nieuwe orkes tleden heb je als dirigent slechts één stem, net zoveel als de ande re leden van die werkgroep, die is samengesteld uit orkestleden en directie. Er kunnen dus musi ci worden aangenomen tégen je zin. De dirigent heeft bij Het Brabants Orkest een adviserende functie, meer niet. Ik kan me niet voorstellen dat deze situatie bij enig ander orkesten bestaat". De in het Limburgse Brunssum geboren Heinz Friesen was ho boïst en dirigent van talrijke muziek-ensembles toen hij een zes jaar geleden bij Het Brabants Orkest werd benoemd. De be doeling was dat hij. de opvolger zou worden van de toenmalige chef-dirigent André Vandernoot. „Maar die belofte werd afge zegd, omdat ik twee maal een hartaanval kreeg". In plaats van Heinz Friesen werd Arpdd Joó in 1990 benoemd tot chef-dirigent, M VI E k. ti k h v b e F h 1 s g Van onze rtv-redactie Als zijn klanten graag over voetbal praten, praat hij óók graag over voetbal. In de su permarkt van Gijs te Anke veen is de klant nog altijd koning. De boodschappen worden desnoods aan huis gebracht, net als in de tijd dat de supermarkt nog een dorpswinkeltje was. Het 'RVU-programma 'Werken aan Werk' is de komende vijf zondagen geheel gewijd aan de detailhandel en alles wat daarbij komt kijken. De diefstallen, het alarmsysteem, milieuvriendelij ke verpakkingen en drukte tij dens de feestdagen. In de slotaf levering werpen de makers een blik in de toekomst van de win kel. In de eerste aflevering a.s. zon dag, getiteld 'De klant is ko ning', zijn drie portretten van winkeliers te zien. Naast de su permarkt van Gijs wordt ook aandacht besteed aan mevrouw Tusveld, die al 25 jaar een die renwinkel heeft. Ze biedt meer dan kattenvoer en vogelzaad. Ie dere klant kan bij haar terecht voor adviezen, want mevrouw

de Stem | 1994 | | pagina 26