DE STEM PERSONEEL iifi DAGRETOUR NAAR ENGELAND! Medewerker Service Center m/v Schut Superflex cappg AUTO'S TERl CHEF TECHNISCHE DIENST m/v Grootste k Zeven ton vo| Stremming s< Schelde-Rijn Nieuw: de Dus comple» Lawson Mardon Group consultants Provincie Zeeland Medewerker metingen/kartografie (v/m) VOOR ALLE PERSONEN OP ONZE ROUTE DUINKERKEN-RAMSGATE. UW AUTO VAART MEE VOOR DFL. 60,- RETOUR. Een ideale mogelijkheid om bijvoorbeeld het historische Canterbury te bezoeken. U mag uw ver blijf met maximaal 1 nacht verlengen. Ruime keuze in sfeervolle hotels. Voor inlichtingen en boekingen: 076-223912/223452 Duinkerken-Ramsgate Oostende-Ramsgate 11 PRODUCTIEMANAGER GRAVURE PRINTING Ervaren boekhouder m/v PharmaRartners DE STEM [H. j. Reinders nu [dominee Zaamslag VOL DE STEM ZATERDAG 19 MAART 1994 LAWSON MARDON BRABANT B.V. i.o. De Lawson Mardon Group is een toonaangevende multinational op het gebied van hooggekwalificeerde verpakkingsmaterialen. Deze dochter onderneming van de Alusuisse-Lonza Verpakkingsdivisie heeft een jaaromzet van 4 miljard gulden. Voor haar nieuw te starten tabakskartonnagefabriek in Bergen op Zoom zoeken wij een dynamische m/v die een belangrijke rol zal vervullen bij het opzetten en begeleiden van deze fabriek. De kandidaat die wij zoeken beantwoordt aan het volgende profiel: - opleiding minimaal MTS Grafische Technieken, aangevuld met enige jaren werkervaring in de grafische printing industrie - in staat leiding te geven en mee te werken als deel van het team - weet te motiveren - goede contactuele vaardigheden en doorzettingsvermogen - goede beheersing van de Engelse taal; Duits is een pré - bereid in ploegendienst te werken - leeftijd tussen 28 en 35 jaar. De juiste kandidaat zal, tot het bedrijf operationeel fa, worden ingewerkt en getraind in onze fabrieken in Duitsland en Engeland. In een later stadium zal hij betrokken worden bij de werving en selectie van het nieuw te formeren Uw schriftelijke sollicitatie (bij voorkeur in de Engelse taal), met curriculum vitae, kunt u tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Alusuisse-Lonza Nederland B.V., t.a.v. mevrouw F.E. de Boer, Aluminiumstraat 14823 AL Breda. DTV consultants is een commercieel werkend, dienstverlenend bureau dat onderzoeks opdrachten uitvoert, adviseert en cursussen en trainingen verzorgt. De activiteiten strekken zich uit over cle vakgebieden recreatie, toerisme, planologie, verkeer, vervoer en logistiek. DTV consultants heeft ca. 30 medewerkers, verdeeld over twee vestigingen: Breda en Tilburg. Per september zullen beide vestigingen samengaan in een nieuw kantoorgebouw in Breda In verband met het vertrek van de huidige medewerker zijn wij per 1 april 1994 op zoek naar een voor 24 «ut per week De functie Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van de financiële administratie, gevoerd m.b.v. Exact Senior. Uw profiel MEAO opleiding BE en/of MBA; Ruime ervaring in het werken met Exact; Zelfstandig kunnen werken; Goede contactuele eigenschappen; Leeftijd 25-35 jaar. Wat wij u bieden U kunt voor deze functie rekenen op een grote mate van zelfstandigheid, een passende honorering en een collegiale werksfeer. De standplaats is Breda. Uw sollicitatie kunt u binnen 7 dagen richten aan de directie van DTV consultants Nieuwe Ginnekenstraat 38 4811 NS Breda o.v.v. Sollicitatie Choose a job you love and you will never have to work a day in your life" (Confucius) PharmaPartners B.V. bouwt en onderhoudt informatiesystemen voor apotheken, huisartsenpraktijken en gezondheidscentra. Zo'n 1000 zorgverleners maken er momenteel gebruik van. Na ruim 15 jaar zijn we gegroeid tot een organisatie met vestigingen in Rotterdam, Zwolle, Breda en Oosterhout De persoonlijke dienstverlening van het PharmaPartners Service Center te Oosterhout is van een hoog niveau. Het Service Center is het directe aanspreekpunt voor onze klanten in geval van vragen of storingen. We werken met een klein team, zonder hiërarchie maar in een open werksfeer met veel ruimte voor zelfstandigheid, initiatieven en flexibiliteit. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: de dagelijkse telefonische ondersteuning van onze klanten; het testen van nieuwe versies software en installatiebegeleiding; het verrichten van software onderhoud en systeembeheer en het maken van bestandsconversies. In verband met het vertrek van één van onze medewerkers naar het buitenland zoeken wij een collega m/v met een opleiding op HBO-niveau richting informatica of elektronica met een sterke affiniteit met informatica. Kennis van operating systems (UNIX) en bestandsstructuren is een pre. Evenals kennis van programmeren. Onze voorkeur gaat uit naar iemand in de leeftijd van 25 tot 35 jaar met enige jaren ervaring Als je weet dat jij degene bent die we zoeken, schrijf dan een briefje met c.v. aan; PharmaPartners B.V., Teteringsedijk 97, 4817 MB Breda. Meer informatie? Dan kun je bellen met Els van Slobbe, tel. 076-222988 (van 9.00 tot 17.30 uur) of 01620-27570 buiten kantooruren. Schut Superflex is een onderneming van Koninklijke Schut. Koninklijke Schut nv te Eerbeek is een internationaal georiënteerde verpakkingsindustrie met zes bedrijven Schut Papier Plastics bv, Eerbeek Schut Vouwkartonnages bv, Eetbeek Schut Superflex bv, Etten-Leur Supertape bv, Etten-Leur Supertape Systems bv, Lisse Supertape SIV sa, Frankrijk Zes specialisten met de zelfstandigheid om alert te zijn op nieuwe ontwikkelingen. En tegelijk samen groot genoeg om uitstekende prestaties te leveren. De bedrijven vervaardigen verpakkingen uit papier, karton, folie, films en kunststoffen, alsmede zelfklevende tapes en eindverpakkingssystemen. De produkten van Koninklijke Schut worden wereldwijd geëxporteerd. Bij de onderneming werken ca. 600 mensen. Schut Superflex bv te Etteri-Leur, met ca. 120 medewerkers, is een gerenommeerde producent van flexibele verpakkingen. Haar voornaamste doelgroep wordt gevormd door de voedings- en genotmiddelenindustrie. De meeste verpakkingen worden E volgens de wensen van de afnemers veelkleurig bedrukt, gecacheerd en geleverd E op rollen. Schut Superflex is voorts gespecialiseerd in het bedrukken en vervaardigen E van zakken voor met name de diervoedingsindustrie. E Wij zijn op zoek naar kandidaten voor de funktie van Funktie-informatie i Als Chef Technische Dienst geeft u leiding aan een team van 5 personen. In uw dagelijkse werkzaamheden krijgt u te maken met het onderhouden, optimaliseren en ontwikkelen van het machinepark. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het onderhoud van gebouwen en terreinen, arbeidsomstandigheden, technische inkoop en de daarbij behorende administratie. Tevens bent u een stuwende en innoverende kracht bij aankoop en installatie van nieuwe produktiemiddelen. In deze funktie rapporteert u aan de Produktie-Direkteur. Gevraagd wordt: E - Opleiding op HTS-niveau, bij voorkeur WTB; E - Kennis van energiebeheersing en elektronica; - Ervaring in soortgelijke leidinggevende funktie; E - Affiniteit met de grafische industrie E - Goede contactuele en schriftelijke vaardigheden E - Initiatiefrijk en besluitvaardig optreden E - Een praktische instelling waaronder de bereidheid tot aktieve deelname aan de E uitvoering van (onderhouds-) werkzaamheden; E - Beheersing van de Duitse en Engelse taal - Leeftijd 30 - 40 jaar. I Geboden wordt: E - Een baan bij een vooruitstrevend bedrijf dat deel uitmaakt van een internationaal E opererend concern, gespecialiseerd op het gebied van verpakkingen; E - Een zelfstandige funktie met uitdagende verantwoordelijkheden E - Goede arbeidsvoorwaarden. I Informatie en sollicitatie E Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Seele, Produktie- E Direkteur, telefoon 01608-12444. E Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Schut Superflex bv, E afdeling P O, Postbus 16, 4870 AA Etten-Leur. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strapd, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werkne mers in dienst. De directie Milieu en Waterstaat zorgt voor de voorbereiding en de uitvoering van het beleid op het gebied van: milieu beheer; integraal waterbeheer; verkeer en vervoer; aanleg wegen en waterwe gen, alsmede beheer en exploitatie ervan. De directie is onderverdeeld in de afdelin gen Droge Infrastructuur, Milieubeheer, Natte Infrastructuur, Waterbeheer en Staf en Ondersteuning. Schriftelijke sollicitaties dienen onder ver melding van het vacaturenummer 94-2, voor 5 april a.s. in het bezit te zijn van de Hoofdingenieur-directeur van de directie Milieu en Waterstaat, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Binnen de directie Milieu en Waterstaat is het bureau Vastgoed belast rneto.a. het adviseren, coördineren en uitvoeren van activiteiten op het gebied van land meetkunde, eigendomsverwerving en -beheer, kartografie en reprografie. Bij dit bureau is de functie vacant van: Taak Het verrichten van landmeetkundige terrein-opname's (waaronder complexe en specialistische metingen) alsmede uitzetwerk en landmeetkundige advisering bij grotere projecten; het uitzetten en inmeten van kadastrale grenzen; het als eerst-verantwoordelijke coördineren en bewaken van de kwaliteit van de werkzaamheden bij de inzet van de meeteenheid/meeteenheden; het voorbereiden van metingen, het controleren van meetresultaten en het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen; het verwerken van digitale terreinopname's tot digitale kaartbestanden en het op geautomatiseerde wijze vervaardigen van kaarten; het ontwikkelen en aanpassen van programma's voor terreinopnames en kaartvervaardiging alsmede het (mede-)beheren van systeem- en digitale bestanden (o.a. t.b.v. geografisch informatie systeem GIS); het opmaken van kartografische bescheiden t.b.v. grondverwerving en onteige ning en het verzamelen van gegevens voor de eigendomsoverdracht; het volgen van nieuwe ontwikkelingen m.b.t. meetmethoden en instrumenten m.b.t. de geautomatiseerde vastgoedregistratie. Functie-eisen Een MBO opleiding-landmeten danwel gelijkwaardig door een combinatie van opleiding en ervaring; Een informaticaopleiding (AMBI); minimaal 2 jaar ervaring in de werksoort. Salaris Afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring wordt bij een volledige werk week een maximaal salaris van 4.087,- bruto per maand geboden. Inschaling in schaal 8 (max. 4658,-) is een reele mogelijkheid in de nabije toe komst. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau Vastgoed, de heer ing. H.J.G. Uitterhoeve, telefonisch bereikbaar via (01180) 31935. De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, als mede indienstneming van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk verzocht te solli citeren. Er zijn in principe mogelijkheden voor kinderopvang. I*fff GRATIS SALLY Van onze verslaggever Middelburg - De werkloos heid in Zeeland is in vergelij king met dezelfde periode vo rig jaar gestegen van 7,2 naar 8 6 procent. Bij de arbeidsbu reaus is het aantal vacature- Geld Van onze verslaggever Terneuzen - Burgemeester en willen zeven ton uittrekken Scheldeboulevard. Het gaat o sen van bankjes, verlichting e de boulevard tussen het Cht serviceflat Residentie Terneuz Het geld wordt gehaald uit de opbrengst van de toeristenbelas ting. Burgemeester R. Barbé zei dat gisteren tijdens de officiële opening van de serviceflat. „Ook de omgeving van de serviceflat moet acceptabel zijn. We gebrui ken een deel van de toeristenbe lasting om de Scheldeboulevard aan te pakken. Dat past in de beeldvorming van de servi ceflat." Residentie Terneuzen is ge bouwd door Bouwfonds Woning bouw in opdracht van de Stich ting Serviceflats Zeeland uit Goes. Het gaat om zelfstandig wonen voor ouderen in een ap partement, waarbij rekening is gehouden met de eisen van de senioren. Comfort en veiligheid staat centraal. Van de in totaal 126 apparte menten is momenteel de helft verhuurd. De stichting start daarom met een uitgebreide pro motiecampagne om de servi ceflat meer naamsbekendheid te geven. Dat gebeurt door middel van een nieuwe brochure en open dagen. Zo wordt vandaag een open dag gehouden van 10.00 tot 16.00 uur. Wonen in Residentie Terneuzen is mogelijk vanaf 1.370 gulden per maand. Voorzitter van het stichtingsbestuur L. Kraak be strijdt dat de serviceflat alleen is bedoeld voor de 'happy few'. „Natuurlijk, alles moet uit eigen zak worden betaald. Toch heb ben service-flats een goede toe komst. Want veel mensen heb- len na hun 65 een redelijk pen- [Van onze verslaggeefster IGoes - Het scheepvaartverkeer o Imoeten de komende maanden rek< Igen. Zowel aan de Volkerak- als I gewerkt. De zuidelijke schutkolk van het iKrammersluizencomplex is op [Zaamslag - H.J. Reinders, kan- Ididaat in Leerdam, heeft het I beroep dat door dé hervormde I gemeente in Zaamslag op hem vas uitgebracht aangenomen, ïendrik Jacob Reinders werd I geboren in Veendam op 12 juli 11962 en studeerde aan de Rijks universiteit te Utrecht. In Zaam- Islag was hij beroepen in de vaca- lture die daar vorig jaar ontstond I door het vertrek van ds. R.H.M. I de Jonge naar Puttershoek. D Volvo 4001.8i Holidc Bij Garage Cappendijk is er nog volo van de Volvo 440/460 in speciale H bijzondere extra's voor 'n vakantiepr Maar conform uw vakantiedagen: de o zijn wij uw meest voorde bewijst 1 Consumentenprijs incl. BTW, excl. 565,- koster Mr. F.J. Haarmanweg 49, Te

de Stem | 1994 | | pagina 20