DE STEM P E R S O M CQNT E N florijn SIERBESTRATING hoofd verkoop DIRECTIELID ONDERWIJS M/V ADMINISTRATIEF MEDEWERKER n» TRAIN(ST)ERS I I I l l MET OOR VOOR DE MARKT Divisie Manager GEMEENTE DUSSEN -ISPC ISPC Trots Ruime koers muziekliefhe Ziekenhuis Bank in Huls| contact met ADVISEUR MEDISCHE AUDIOTECHNIEK regio Zuid-Nederland (m/v) S U L T A N T S Het Florijn College voor economisch onderwijs te Breda vraagt: CARING PROMOTIONS parttime/oproepmedewerksters INVENTIEVE EN CHARMANTE DAMES Caring Promotions, schoener 8 3961 KZ Wijk bij Duurstede, 03435-78413 L.W.vqiden BROEK b.v. SHOWTUIN AANWEZIG INDUSTRIESTAD HESSELS die; - in staat is een vertaling te leveren van klantwensen naar fabricagemogelijkheden en omgekeerd; - creatief is en marktgericht kan denken; - de verkoopfunctie verder kan uitbouwen en exportmogelijk heden kan onderzoeken; - in teamverband kan werken en organiseren. Functie-eisen; - leeftijd tot 40 jaar; - niveau HTS-wtb met aanvullende commerciële opleiding; - ervaring in marketing en verkoop van industriële produkten en/of produkten t.b.v. winkelinrichting en displays. Uw sollicitatie met c.v. kunt u richten aan dhr. L. Hessels. vletev een commercieel medewerker (m/v) textielafdeling AUTOMATISERINGS- Ij Vpiee JJHi Veenhuis Medical Audio, marktleider op het gebied van medische audiotechniek, onder andere hoortoestellen en diagnostische meetapparatuur, zoekt wegens voortdurende groei van haar activiteiten een Het bedrijf kenmerkt zich door een open en plezierige cultuur, waarin hard werken ook aangenaam moet zijn. Naast uitstekende service en korte levertijden wordt veel aandacht besteed aan persoonlijke informatie van haar relaties, produkttrainingen en opleidingen. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat deze met een grote mate van zelf standigheid de bestaande relaties bezoekt, welke voornamelijk bestaan uit KNO-artsen, audiologen en audiciens in de provincies Brabant, Limburg, Zeeland en de Zuid- Hollandse eilanden. Adviseren over toepassingen van nieuwe en bestaande produkten van internationaal gerenommeerde fabrikanten en het opbouwen en onderhouden van een uitstekende relatie met de doelgroep zijn de voornaamste taken. Daarnaast heeft u een open oor (en oog) voor nieuwe doelgroepen en marktontwikkelingen. Voor de juiste invulling van deze interessante functie in een uniek bedrijf zoeken wij een kandidaat die: - tussen de 25 en 35 jaar oud is - commercieel, sociaal voelend, enthousiast en open minded is - bij voorkeur commerciële ervaring in de medische wereld heeft - representatief is en de Nederlandse, Duitse en Engelse taal beheerst - minimaal een middelbaar denk- en werkniveau bézit. Naast een bij deze functie passende honorering, kent Veenhuis een aantal uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. winstuitkering, flex-pensioenregeling en reprr ?ntatieve auto van de zaak. Indie u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw gegevens, vergezeld van een duidelijke motivatie, voor 1 april sturen naar Content Consultants, Binnenrotte 102, 3011 HC Rotterdam, t.a.v. dhr. C. Bokma. U kunt hem ook bellen voor meer infor matie, tel. 010-4114140. Zonder uw nadrukkelijk bezwaar kan uw reactie, na een eerste selectie door Content Consultants, ter inzage aan Veenhuis Medical Audio worden gegeven. COLLEGE die belast wordt met/verantwoordelijk is voor: - implementatie van het onderwijskundig beleid; - afstemming onderwijskundige aspecten van de verschillende opleidingen; - implementatie van nieuwe onderwijsprojecten; - ontwikkeling in contractactiviteiten. In die functie treedt het directielid Onderwijs ook op als voorzitter van de commissie Onderwijs, waarin alle afdelingsdirecteuren participeren. Behalve onderwijskundige zaken behoren tevens tot zijn of haar taken en verantwoordelijkheden; - PR-activiteiten - assistentie voorzitter Centrale Directie in nietonderwijskundige projecten. Wij denken daarbij aan een kandidaat die beschikt over: - leidinggevende, organisatorische innovatieve contactuele en representatieve kwaliteiten; - een onderwijsbevoegdheid, bij voorkeur in een economische studierichting; - aantoonbare affiniteit met het bedrijfsleven. Het te benoemen directielid onderwijs is in de schoolorganisatie gezien de rechterhand van de voorzitter Centrale Directie. Bezoldiging vindt vooralsnog plaats in RPBO-schaal 12. Benoeming kan ingaan vanaf 1 mei aanstaande. Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan verzoeken wij u vriendelijk binnen 10 dagen schriftelijk te solliciteren. U kunt uw brieven richten aan: Florijn College T.a.v. Voorzitter Centrale Postbus 9355 4801 LJ Breda o.v.v. „sollicitatie" De voorzitter Centrale Directie, de heer P.C.M. Peeters, is desgewenst bereid u nader informatie te verstrekken, (tel. 076-203344). zoekt op korte termijn produktpromotiewerkzaamheden in winkels representatieve verschijning servicegericht, flexibel, zelfstandig commerciële instelling leeftijd tussen de 20 en 45 jaar i.b.v. auto Reakties schriftelijk (met recente pasfoto) of bel tijdens kantooruren: O Grote keuze sierbestrating uit voorraad leverbaar O Gebruikte materialen O Tevens aanleg mogelijk Bosstraat 6 - Sprundel - 01653-82871 Tilburg, moderne industriestad. Als stedelijk knooppunt is Til burg trekker van de Midden brabantse economie en vervult de stad een regionale functie als industriestad en binnen andere sectoren van werkgelegenheid. Zo voert de D.S.W. Tilburg de Wet Sociale Werkvoorziening uit voor 11 Middenbrabantse ge meenten. Binnen de industriële divisie de Vossenberg, een resul taatverantwoordelijke eenheid met een Management Team, waarin productieleiding en ondersteunende functies vertegenwoordigd zijn, vaceert de functie van Divisie Manager. Als Divisie Manager bent u verantwoordelijk voor het functioneren van de totale divisie en geeft u de sociale doelstelling vanuit een economisch en bedrijfsmatig perspectief gestalte. In overleg met de leden van het Manage ment Team ontwikkek en realiseert u het divisie-bedrijfsplan. Ook bent u lid van het Centraal Management Team, dat verder bestaat uit de directeur, het hoofd Controlling en Administratief Beheer, het hoofd Algemene Zaken en de managers van de overige drie Divisies. In die functie levert u een bijdrage aan de ontwikkeling en realisatie van het totale D.S.W.-beleid. Naast een opleiding op academisch danwel HBO-niveau in een technische, bedrijfskundige of bedrijfseconomische richting beschikt u over tenminste 5 jaar ervaring in een vergelijkbare leidinggevende positie, bij voorkeur in een productie-omgeving. U bezit een duidelijke en inspirerende stijl van leidinggeven en heeft affiniteit met de doelstelling van onze organisatie. Als 35-45 jarige bezit u tevens de flexibiliteit om te participeren in een systeem van jobrotation voor Divisie Managers. Naast een salaris van maximaal ƒ8.693,- (schaal 13) en 8% vakan tietoeslag bieden wij u opname in de pensioenregeling van het ABP en IZA-ziektekostenre- geling. Bij de werving genie ten vrouwen, leden van etni sche minderheidsgroeperingen en uiteraard mensen met een handicap bij voldoende geschiktheid de voorkeur. Nadere informatie over deze tuil-time functie verschaft u de heer JAA van Huijgevoort, directeur D.S.W., of de heer R Askamp, hoofd afdeling Control ling en Administratief Beheer, (013) 641911. Uw sollicitatie zendt u voorzien van curriculum vitae binnen 10 dagen naar Directeur Dienst Sociale Werkvoorziening, ta.v. de heer B. Beerens, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 5033,5004 EA Tilburg, onder vermelding op de enveloppe van vacaturenummer SW/HK03. Een psychologische test kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure. MODERNE METAALINDUSTRIE B.V. Postbus 9678 4801 LT Breda Haagweg 220 4812 XG Breda Tel. 076-22 64 30 Fax 076-22 15 24 Wij zijn een gespecialiseerd toeleveringsbedrijf dat op specificatie van de klant metaatprodukten maakt uit draad, plaat en buis. Onze produkten worden gefabriceerd t.b.v. winkelin richting en verkooppromotie en toegepast in indus trie, kantoor en computerbranche, horeca en agrari sche industrie. Wij zoeken op korte termijn een: De gemeente Dussen is, ten behoeve van de afdeling Algemene Zaken, op zoek naar een nieuwe administratieve medewerker. De functie kent een formatiebeslag van 36 uur. Algemeen: In het kader van de notitie personeetebeleid worden, in het bijzonder vrouwen, personen uit een etnische minderheid en gehandicapten, gevraagd te solliciteren. Uitgangspunt is dat bij een gelijke geschiktheid, aan een persoon uit deze achterstandsgroeperingen op de arbeidsmarkt de voorkeur zal worden gegeven. Functie-inhoud: - verzorgen van de procedurele afwerking en bewaking van de verschillende vergunningsprocedures op het gebied van milieu; - het, in samenwerking met de twee technische medewerkers, opzetten, bijhouden en actualiseren van het inrichtingenbestand; - verzorgen van inkomende en uitgaande telefoongesprekken; ontvangen en doorverwijzen van bezoekers aan het loket; - assisteren bij de ontwikkeling en uitvoering van beleidswerkzaamheden op het gebied van milieu; - verrichten van algemeen typewerk; - overige tot de afdeling behorende werkzaamheden. 'Functie-eisen: - een administratief gerichte MBO-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; - creatieve en dienstverlenende instelling ten aanzien van bovenstaande taken; - een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Salaris: Het niveau van de functie is bepaald op schaal 5. Het salaris ie afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Bij een volledige dienstbetrekking is het maximum van schaal 5 3.369.-. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u zich wenden tot de heer W. van Oekel, hoofd van de afdeling Algemene Zaken, tel. 04118-1431. Sollicitaties: s Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het college van l burgemeester en wethouders van Dussen, Postbus 5, 4270 BA Dussen. c ISPC is het best gesorteerde horeca-spe-1 cialiteitencentrum van Europa. Met inmiddels vesti gingen in Breda, Bodegraven en Gent (B.) zijn wij I één van de belangrijkste totaalleveranciers voor de horeca. Voor onze vestiging te Breda hebben wij op korte termijn plaats voor: (20 t/m 30 jaar) Deze afdeling is ruim gesorteerd met o.a. tafellin nen, kokskleding, schoenen, dames- en herenkle ding. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die affiniteit heeft met de textielbranche. Om in deze commer ciële functie te kunnen slagen stellen wij de vol gende functie-eisen: - commerciële instelling; - affiniteit met 'vak' kleding; - flexibel en creatief; - goede contactuele eigenschappen; - goed kunnen functioneren in teamverband. Gezien de samenstelling van de afdeling geven wij de voorkeur aan een man. Mocht u in deze functie een uitdaging zien om mee te groeien in een dynamisch bedrijf, stuurt u dan uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en pasfoto naar: t.a.v. de heer J. Christiaens Postbus 2115 4800 CC Breda een jong en gezond bedrijf,'waar door keihard wordt gewerkt. In verband BIOS is een iedereen u met het uitvoeren van een groot project zijn wij op zoek naar enkele ervaren free lance Wij vragen: ruime ervaring (2-3 jaar) in het geven van PC-trainingen; gespecialiseerd in Windows (3.1/3.11en/of Word en/of Excel; didaktische achtergrond is niet per se noodzakelijk, maar wel een pre; een informaticadiploma op MBO/HBO-viveau; bereidheid om ons team, in ieder gevat, tot begin '95 te versterken; geen problemen met flexibele werktijden, liggend tussen ca. 7.30 uur en ca. 21.30 uur. Wij garanderen je volop werk en bieden je een uitstekende dag(deel)-vergoeding. Een vast dienstverband is, op termijn, niet uitgesloten. Richt je brief mèt c.v. vóór 26 maart a.s. aan: Stichting BIOS t.a.v. mevrouw Suzan ter Beek Postbus 174 4600 AD Bergen op Zoom Zij is voor nadere informatie, ook telefonisch te bereiken op nummer: 01641 -87287. DE PASSIE muziek is volgen een groot deel van de bezoeker van de uitvoering van de Mat thaus Passion in Aardenburj stichtend. De folder met de prij zen van de uitvoering leert ech ter dat er ook minder stichtend' zaken plaatsvinden. De Bel gische muziekliefhebbers moe ten ruim 100 frank per kaartj meer betalen dan de Nederlan ders. Er is dus met een wel hee ruime koers gewerkt. Nu heeft eind 1993 de BelgischJj frank onder druk gestaan ei moesten de ondernemers ia Zeeuws-Vlaanderen zich sne aanpassen om de Belgisch! klanten niet te verliezen dool TOON VAN Driel uit Terneuzen vierde zijn tachtigste verjaar dag op een wel heel eigen wijze. Door omstandigheden wat ver laat, trakteerde hij zijn vrien den op een kaarting, met voor alle deelnemers een pond bief stuk, een dinertje en een beker met het opschrift 'Ter herinne ring aan Toons tachtigste ver- I jaardag'. Wie denkt dat Toon, voorzitter van de kaartclub 't Schelpen hoekje, de lotto of de staatslote rij gewonnen heeft, is aan het verkeerde adres. De heer Van Driel, inmiddels alweer eenënt- achtig jaar, heeft een opname van maar liefst zeven maanden in het ziekenhuis achter de rug. En daarmee is gelijk de oorzaak genoemd dat hij een passende viering van zijn kroonjaar ge dwongen uit moest stellen. OP EEN bank in' Hulst von< deze week een vreemd telefoon gesprekje plaats. „Goedemiddag, spreek ik me de bank?" „Jawel, mijnheer waarmee kaï ik u van dienst zijn?" „Welnu, u spreekt met eei cliënt die overleden is en di zou graag eens langs komen or het een en ander met u te rege len." Even was het heel stil aan d andere kant van de lijn. I Hulst kijken bankbediende: oma DAOR KRIJG'M N( MEE, OMTOUWT1 Gulder deenk vast, dan kik zo gast zogezeed. Da kan oor, da strai'k nie af, aongeleed. Zelf vinne'k mij ne gewone twee keer op e jaor, 'k betaol netjes mijn belastuk klaor. t'Ou papier gao naor de glasbak, werken bij n'n baos doenk al gemak en buiten tees stikskes ier, o gewaor. Meestal zijnk n'n opgeruimdt naojaor. At blad gao vallen en de daoi op d'and. Nie overdreven veel oor, nie nie van kant! Emaol nie, ik leef te gjèrn, ne binnen; overt leven da verbij is, ovei eigen zowa bezinnen.

de Stem | 1994 | | pagina 22