DE STEM PERSON RUCPHEN E L DagbladNoord-Limburg Voe cd REDACTEUR EN BUITENLAND m/v Etaleur m/v STADSSCHOUWBURG WERKBEGELEIDER OC m/v s G E M E E N T E Een Assistent Expediteur m/v Hoe krijgt het leven van een inspecteur meer kleur? Enthousiaste Inspecteurs Leven (m/v) de Bijenkorf HOOFD HORECA/CIVIELE DIENST Verdeeldhf MEEUS Vluchtelingenkerk ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Advies van si I Sluis - Voeg de christelijke b I openbare basisschool Van De |l augustus 1994 samen en i I Hendrik Jan van Daleschool. 'Beheersstic dorpshuis ei assura ntienjg ACCEPTANT MEDISCHE VERZEKERINGEN (M/V) Vluchtelingenwerk is de landelijke organisatie die zich inzet voor vluchtelingen in Nederland BADMEESTERS M/v ^jMHSBinSir EAGLE STAR Eagle Star brengt kleur in het leven. voor ons warenhuis in Eindhoven n.v. waterleiding maatschappij "noord-west-brabant" VESTEM I De stuurgroep, hierin gesteund I door. beide directeuren, beveelt I aan de nieuwe school onder een éénhoofdige leiding te plaatsen. I Wat betreft de signatuur van de I nieuwe school beveelt de stuur- I groep aan onderwijs te geven I met eerbiediging van ieders I godsdienst of levensbeschou- Iwing. Secretaris dorpsraad I Van onze correspondent Waterlandkerkje - Een nieuw o gaat de exploitatie van het d overnemen van de gemeente. Boomfeestdag in Aardenburg DE STEM ZATERDAG 12 MAART 1994 Meeüs Assurantiën bv is een onderdeel van de Meeüs Groep. Behalve op het gebied van verzekeringen, hypotheken, pensioenen is Meeüs ook actief in bedrijfshuisvesting, makelaardij o.g., beheer onroerend goed, financieringen, risicobeheer en reizen. In totaal werken bij Meeüs ruim 300 medewerkers. Meeüs heeft vestigingen in 8 plaatsen, verspreid over West en Midden-Brabant; daarnaast is er een kantoor in Antwerpen. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken richten aan: Meeüs Assurantiën bv t.a.v. de heer W. Broekman Afd. personeelszaken Willemstraat 1-15 4811 AH Breda Telefoon 076-255111 Op onze afdeling medische verzekeringen is een vacature voor een: Tot de taken van deze medewerker behoren het maken van offertes, het beoordelen of ver zekeringen geaccepteerd kunnen worden, het adviseren van klanten en de administratieve afhandelingen. Ook in de afwikkeling van aan gemelde schadeclaims heeft u een rol. In deze functie heeft u in uw rol als tussenper soon veel contact met klanten en verzeke raars. U zult derhalve moeten beschikken over contactuele en tactische vaardigheden om de wensen van de klant en de mogelijkheden van de verzekeraar bij elkaar te brengen. Het is daarom ook noodzaak, dat u over rele vante werkervaring beschikt, zodat u in korte tijd zelfstandig kunt gaan functioneren. Naast praktische ervaring dient u te beschikken over een assurantie B diploma, alsmede het A- certificaat Varia of eventueel studerend hier voor. Een leeftijdsindicatie voor deze functie is circa 23 jaar. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. W. Brandenburg (telefoon 076-255210). tm Ruim 7300 vrijwilligers werkzaam in 550 gemeenten houden zich bezig met de opvang, begeleiding en juridische ondersteuning van asielzoekers en vluchtelingen. Zij worden in hun werk ondersteund door consulenten van regiobureaus in Deventer, Den Bosch en Amsterdam, en het Bureau Cen trale Opvang te Utrecht. In Amsterdam bevindt zich het Landelijk Bureau met de afdelingen Beleidsontwikkeling, Voorlichting, de bureaus Advies Informatie, Scholing Training, alsmede de directie en de ondersteunende diensten. Er zijn momenteel 180 medewerkers werkzaam binnen de werk organisatie. Eind 1991 heeft de regering tot het instellen van Opvang- en Onderzoek centra (OC's) besloten, waar alle asielzoekers worden opgevangen en een eerste beoordeling van het asielverzoek plaatsvindt. In de OC's worden asielzoekers juridisch bijgestaan door vrijwilligers van Vluchtelingenwerk, door medewerkers van het Bureau voor Rechtshulp of door een advocaat. De vacature In verband met de vooralsnog tijdelijke uitbreiding van formatie vraagt Vluchtelingenwerk OC-Rijsbergen een (voor 40 uur per week) De werkbegeleider 'coacht' vrijwilligers, zodat deze in staat gesteld wor den optimalé juridische bijstand te verlenen. U draagt bij aan het signale ren van de scholings- en trainingsbehoefte van de vrijwilligers en bewaakt de kwaliteit van de hulpverlening. De werkbegeleider werkt onder leiding van de coördinator. De werkbegeleider heeft een afgeronde relevante HBO-opleiding, ervaring in het werken met vrijwilligers, ervaring met juridische bijstand aan asiel zoekers en administratief inzicht. Minimumleeftijd 25 jaar. Ons aanbod Wij bieden arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Welzijn, salarisschaal 25 t/m 33 (max. bruto 4.817,- per maand, exclusief 8% vakantietoeslag). U wordt aangesteld op projectbasis, het project loopt in principe tot 1 juli 1994. Een uitloop behoort evenwel tot de mogelijkheden. Reacties Uw beknopte schriftelijke reactie, waarin u uw opleiding en ervaring aan geeft, kunt u sturen voor 19 maart a.s. aan: Vluchtelingenwerk OC-Rijsber gen, t.a.v. Mieke Paulussen, p/a OC-Rijsbergen, Ettenseweg 97, 4891 SX Rijsbergen. Helaas kunnen wij geen telefonische informatie verstrekken. Wel krijgt u, als u wordt uitgenodigd voor een gesprek, een informatiepakket toegezon den. Bij het openluchtbad van het gemeentelijk sport- en vrijetijds centrum De Vijfsprong te Rucphen kunnen voor het seizoen 1994 worden geplaatst (op basis van oproep) Functie-informatie: Het zwembadseizoen loopt van 30 april tot en met 4 september 1994. Functievereisten: - een van de brevetten c.q. diploma's van de KNBRD of gelijk waardige opleiding; - minimum leeftijd 18 jaar; - de bereidheid om in het weekend en op feestdagen werkzaamheden te verrichten. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring een maximum bruto-uurloon van f 20,42. Inlichtingen: Bij het hoofd bureau Sport en Recreatie, de heer F. Roggenkamp, of bureau Personeelszaken, mevrouw D. Vermetten (telefoon 01654-6000). Sollicitaties: Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun sollicitatie binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. Het Dagblad voor Noord-Limburg is - al 132 jaar - dé krant van Noord-Limburg. Het hoofdkantoor is gevestigd in Venlo, terwijl er ook nog een rayonkantoor is in Venray. Als ochtendblad met ca. 52.000 abonnees, maakt het Dagblad onderdeel uit van de VNU- Dagbladengroep BV. Ook is er een samenwerkings verband met andere regionale dagbladen, verenigd in de Zuidoost Pers. Behalve de krant geeft Uitgeversmaat schappij Dagblad voor Noord-Limburg onder meer het huis-aan-huis-blad E3 Journaal uit. Bij de Uitgeversmaat schappij werken ruim 180 mensen. Op onze redactie in Venlo ontstaat binnenkort een vacature voor een beginnende die, ter vervanging van een vertrekkende collega, wordt geplaatst in een team van zeven mensen. Zij doen in wekelijkse afwisseling dag- en avonddienst. Het is, in verband met de verwachte fusie van de Limburgse VNU-dagbladen, zeker niet uitgesloten dat deze redacteur op korte termijn een andere journalistieke functie zal krijgen. Daarvoor zullen bij de aanstelling nadere afspraken worden gemaakt. Van de gevraagde redacteur wordt aantoonbare betrokkenheid en ambitie voor de genoemde functie verwacht. Daarnaast zijn in dit specifieke geval goede schrijvende kwaliteiten onontbeerlijk. Een voltooide journalistieke HBO- of daarmee te vergelijken opleiding is vereist. Enige ervaring is gewenst. De honorering geschiedt op basis van de cao voor dagbladjournalisten. De uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden van de VNU-dagbladengroep zijn van toepassing. Uw - uitvoerige - sollicitatiebrief, waarin vooral de motivatie tot functie en beroep moet doorklinken, kunt u vóór 26 maart a.s. richten aan: Dagblad voor Noord-Limburg, afdeling P&O t.a.v. de heer H. Pansters. Postbus 65, 5900 AB Venlo. Een internationaal expeditiebedrijf, deel uitmakend van de RS.A. GROEP (Peugeot en Citroen) zoekt op korte termijn voor haar vestiging te Oosterhout: Ter ondersteuning van onze groupageafdeüng. Tot deze dynamische taak behoort onder meer: - het rechtstreeks contacten onderhouden met opdrachtgevers; - het administratief begeleiden van transporten e.d. Functie-eisen: - Middelbare opleiding - Leeftijd plusminus 25 jaar - Zelfstandig kunnen werken - Bij voorkeur ervaring op het gebied van internationaal groupagevervoer - Gedegen kennis van de moderne talen met name de Franse taal - Informatica-ervaring is een belangrijk pluspunt - Enige flexibiliteit ten aanzien van de werktijden ■den. Wij bieden naast een uitstekend salaris, een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorw: Schriftelijke sollicitaties met c.v. kunnen worden gericht aan: VANDECASTEELE NEDERLAND, t.a.v. dè Directie, Postbus 530,4900 AM OOSTERHOUT. NEDERLAND Eagle Star Leven is sinds april 1988 actief op de Nederlandse markt. Vanaf dat moment biedt Eagle Star met het LevensPlan een flexibel en op maat te maken produkt, waarmee de cliënt levenslange zeker heid combineert met uitstekende investeringsopbrengsten. De groei die Eagle Star met het LevensPlan doormaakt is specta culair. Maar zeker niet verrassend. Want steeds meer professione le tussenpersonen willen hun cliënten op creatieve wijze kunnen adviseren en nemen daarom graag het LevensPlan in hun assorti ment op. Het succes van het LevensPlan en de snelle groei van Eagle Star maken het dan ook noodzakelijk onze inspecties uit te breiden. Daarom zoeken wij voor de regio's Groningen, de Veluwe en Brabant-West. Bent u een absolute vakman/vrouw die zelfstandig en hard kan werken en hebt u ervaring in de buitendienst, dan bent u precies degene die wij zoeken. U bent niet ouder dan ca. 40 jaar en bezit kennis van levensverzekeringen op tenminste opleidingsniveau A-Leven en Assurantie-B. Degenen die aan onze wensen en verwachtingen voldoen bieden wij een plezierige werksfeer, uitste kende mogelijkheden en uitzicht op een zeer hoog inkomen. EAGLE STAR LEVEN N.V. Bent u geïnteresseerd? Vraag dan telefonisch een sollicitatieformu lier aan bij Eagle Star Leven N.V.: 02503 - 36 314. Uw sollicitatie wordt strikt vertrouwelijk behandeld. EAGLE STAR LEVEN N.V. POSTBUS 528 2130 AM HOOFDDORP een ffOTtlS onderneming orf met filialen in Amsterdam. Den etaleren en stvleren. Gevoel voor moi De Bijenkorf met filialen in Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Eindhoven, Arnhem en Utrecht is een dynamisch en toonaangevend warenhuis. Geen traditioneel warenhuis, maar meer een verzameling speciaalzaken, waar trends worden gezet. Als u zich thuisvoelt in zo'n omgeving, bent u misschien de etaleur die wij zoeken voor de afdeling Sales Service Ope rations in ons filiaal in Eindhoven. Uw functie In deze functie bent u belast met het (mede)uit- voeren en bewaken van alle display- en eta lage-activiteiten binnen het filiaal. Uitgangspunt in dezen zijn centraal opgestelde richtlijnen. Binnen deze uitgangspunten verwachten wij van u een actieve en creatieve inbreng. Functie-eisen U hebt minimaal Nimeto of MTS St.-Lucas en ten minste 2 jaar ervaring op het gebied van etaleren en styleren. Gevoel voor mode, wonen en visual merchandising is onontbeerlijk. Verder bent u in staat op een zodanige wijze in team verband aan opdrachten te werken dat er een goede creatieve samenwerking ontstaat. U bent een enthousiaste, inspirerende persoonlijkheid die goed met mensen kan omgaan. Uw leeftijd is tot 30 jaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Hommel, manager Sales Ser vice Operations, telefoon 040-444885. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - met curricu lum vitae en vóór 21 maart a.s. - richten aan Magazijn de Bijenkorf B.V., t.a.v. mevrouw D. v.d. Heijden, personeelsfunctionaris, postbus 650, 5600 MJ Eindhoven. Stadsschouwburg Eindhoven N.V. is een dynamische schouwburg met een sterk regionale functie. Primair verzorgt zij een groot aantal protessionele. culturele voorstellingen voor een breed publiek. Er vinden in de Stadsschouwburg per jaar meer dan 350 activiteiten plaats in de Grote Zaal en in het Globetheater (resp. 940 en 450 m). In het komende i worden niet minder dan 200.000 bezoekers verwacht. De secundaire functie is het doen organiseren en exploiteren van culturele en commerciële activiteiten die het maatschappelijk draagvlak van de Stadsschouwburg vergroten. Als tertiaire functie functioneert Stadsschouwburg Eindhoven als organisatie-adviesbureau met know-how op het gebied van theater, theatertechniek en horeca rondom congressen en EINDHOVEN De directie zoekt voor haar managementteam per 1 september aanstaande een enthousiaste en representatieve man/vrouw voor de functie van Verantwoordelijkheden Uw verantwoordelijkheden liggen op het gebied van horeca en civiele dienst. In deze functie begeleidt u drie duty-managers in de uitvoering van hun werkzaamheden. Tevens bent u verantwoordelijk voor het personeelsbeleid t.a.v. vast en parttime personeel in de horecasector en de civiele dienst. Vanzelfsprekend bent u verantwoordelijk voor bet deelbudget van uw afdeling. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Taken U verzorgt op het gebied van de horeca, naast de dagelijkse voorzieningen ten behoeve van de voorstellingen, de catering van congressen, vergaderingen, recepties, evenementen en festivals. Ook het actief werven van bovengenoemde activiteiten behoort tot deze functie. Onder de taken van de civiele dienst vallen o.a. de begeleiding van de dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden, klimaatbeheersing en groot en klein onderhoud van het gebouw en inventaris. Functie-eisen Indien u over grote managementkwaliteiten beschikt, opleiding en ruime ervaring heeft in de horeca, tussen de 30 en 45 jaar oud bent, bereid bent onregelmatig te werken en bovendien affiniteit heeft met de culturele sector, dan komen wij graag met u in contact. BJ i|6 Uw salaris is overeenkomstig leeftijd en ervaring. Het arbeidsreglement van Stadsschouwburg Eindhoven N. V. is van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie richt u vóór 25 maart aan: Stadsschouwburg Eindhoven, t.a.v. de heerA.M.A. Bruins, Elzentlaan 50, 5615 CN Eindhoven. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heerA.M.A. Bruins, directeur Stadsschouwburg Eindhoven, tel. 040-386850. verzorgt de drinkwatervoorziening voor 750.000 inwoners van 45 gemeenten in West- en Midden-Brabant. In 12 drinkwater- produktiebedr/jven wordt jaarlijks 74 miljard liter drinkwater geproduceerd dat de consument bereikt via een leidingnet van 5500 kilometer. 282 medewerkers staan borg voor de constante levering van drinkwater dat voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. De zorg voorgoed drinkwatereen klantgerichte dienstverlening en een milieubewuste bedrijfsvoering vormen de basis voor het functioneren. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Doornboslaan 37 te Breda. Voor de sector Distributie zoeken wij een 50% ochtenden die met enthousiasme en een heldere blik sector-brede ondersteuning kan bieden. Uw taken: Het verlenen van administratieve ondersteuning en het verrichten van secretariaatswerkzaamheden binnen de sector Distributie, zoals: het zorgdragen voor administratieve bewerking van projectgegevens; het voorbereiden, vastleggen en de nazorg van vergaderingen; het redigeren van rapporten en notities; algemene secretariaatswerkzaamheden; - het kunnen vervangen van de andere administratieve functies binnen de sector. Gevraagd: Havo werk- en denkniveau aangevuld met bij voorkeur M.E.A.O. /Schoevers ervaring met Word Perfect goede communicatieve vaardigheden flexibele zelfstandige werkhouding Geboden: Een zelfstandige baan met voldoende vrijheid t.a.v. werkmethode en werkvolgorde; Contacten met mensen binnen en buiten het bedrijf; Arbeidsvoorwaarden geregeld in de C.A.O. voor personeel in dienst van Waterleidingbedrijven in N.V.-vorm. Procedure: De eerste selectie-gesprekken zijn gepland op 8 april a.s. De tweede gespreks ronde vindt plaats op 22 april. Reacties Als U geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij u graag uit vóór 26 maart a.s. schriftelijk te reageren. Uw sollicitatiebrief kunt u zenden aan de Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant", t.a.v. mevrouw M. v.d. Ven, afd. Personeel Organisatie, Postbus 3444, 4800 DK Breda, onder vermelding van A.M.D. in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor nadere informatie kunt u zich richten tot de heer C. de Jong, sector-hoofd Distributie, tel. 076-791440. Van onze correspondent Aardenburg - De raadsleden van Aardenburg bleken don derdag tijdens het Konsulta- g Overleg Raadsleden (KOR) verdeeld over een ge deeltelijke herziening van het bestemmingsplan buiten gebied' met betrekking tot hatensieve veehouderij De raadsleden mochten zich uit- I Van onze verslaggever Dit is de conclusie van een stuurgroep, die de mogelijke ge volgen van een fusie tussen beide scholen heeft onderzocht. 'voor de schoolbudgetten heeft de fusie geen gevolgen. Wel kan i de nieuwe school over een aan- zienlijk extra bedrag beschikken door de financiële inbreng van de schoolvereniging van De Poorte. De gevolgen voor het huidige personeel zijn beperkt. „Zoals het er nu naar uitziet, kunnen de vaste onderwijsgevenden van beide scholen tot 1996 zeker blij ven werken," staat in een nieuwsbrief aan de ouders van de leerlingen van beide scholen. Door de rond negentig leerlingen in vier groepen onder te brengen ontstaan er zelfs extra onder- wijs-mogelijkheden. De eerste jaren kan er per groep een vaste .leerkracht zijn en gedurende een [aantal dagdelen zelfs een extra onderwijsgevende. Dat maakte Willy de Houck, secretaris van de dorpsraad in Waterlandkerkje gisteravond be kend tijdens de jaarvergadering van de dorpsraad. „Dat betekent dat deze stichting het dorpshuis zal gaan verhuren, de administratie gaat verzorgen en het kleine onderhoud voor haar rekening zal nemen. De gemeente blijft verantwoordelijk voor het groot onderhoud." Volgens De Houck moet, voordat tot privatisering kan worden overgegaan, eerst nog het belen dende pand aan het dorpshuis worden opgeknapt. Dit verkeert in zeer slechte staat, er zijn veel lekkages en de muren zijn door geslagen. „De exploitatie door een be heersstichting zal voor de huidi ge huurders weinig verandering betekenen. Wat de tarieven be treft praten we misschien over een stijging van een rijksdaalder hi plaats van tientallen gul dens," aldus de Houck. Volgens wethouder A. de Feijter zal de opknapbeurt van het pand naast het dorpshuis in mei in de urgentiecommissie worden be handeld en misschien in juni of iets later door de nieuwe raad worden besproken. Van onze verslaggever Aardenburg - Aardenburg is woensdag 23 maart ter gelegen heid van nationale boomfeestdag even de centrale gemeente van de provincie Zeeland. Het thema van het jaarlijkse evenement, 'Bomen en cultuur historie', past precies in de ge schiedenis van de Kikkerstad. Hit cultuur-historische thema is ju Aardenburg aangegrepen om in 'Ouwe Stad' tussen de Rijks weg en de Voorstraat bomen en struiken te planten. Leerlingen fan de drie basisscholen worden "iet deze klus belast. Gedeputeerde G. de Kok reist voor de viering van boomfeest dag naar Aardenburg. Burge weester E. Jongmans geeft rond 10.00 uur het startsein voor het Planten van de eerste boom. Bij slecht weer is er een alternatief Programma in het gemeentehuis.

de Stem | 1994 | | pagina 20