DESTEM PER O N E E L intergas SM kleintje y lilt informatie-adviseur/ systeembeheerder v/m PROGRAMMEUR/ ANALIST M/V MEDEWERKER AUTOMATISERING TECHNISCH OPZICHTER Doens Vermue B.V. VERHUUR HORECARU1MTE ADMINISTRATIEBEHEERDER/ AFWIKKELAAR CONTRACTEN (M/v) Bon uitsluitend t.b.v. particulieren. Vrederust GEVELBEPLATINGS- MONTEURS Vilde GEMEENTE HOEVEN POSTADRES: BETALING: WILLEMSEN ISOLATIETECHNIEK B.V. DESTEM Als sluipmoordenaars mei onuitputtelijk geduld bed: landmijnen het leven van miljoenen mensen. In veel oorlog geteisterde landen gevaar nog generaties lanj bestaan en ontwrichten dt ontelbare en onvindbare n economie en samenleving, mondiale ramp. Met hulp van agenten gaa Frankrijk de kruistocht te verloedering van de eigen lijf. Een zinloze aanpak vi Nederlandse taalliefhebbe -deskundigen. Taal laat zi dwingen. Maar het zou we zijn als er Hollandse alten gevonden werden voor wo carpooling of airbag. De fi ls toch ook vervangen dooi trap? DE STEM ZATERDAG 5 MAART 1994 X 59 Intergas NV is een regionaal energiebedrijf dat voor zo'n 120.000 huishoudelijke en industriële klanten in West- en Midden-Brabant aardgas levert, veiligheidsinspecties ver zorgt en adviseert op het terrein van energie en milieu. Intergas is een produktgerichte en klantvriendelijke organisatie, met aandacht voor doelmatigheid, effectiviteit en gemo tiveerd personeel. Verdergaande informatisering ondersteunt hierbij de organisatie processen. In de afdeling Informatievoorziening en Automatisering is de full-time functie vacant van Functie-informatie: Het doel van de functie is: - het actueel houden van systemen door het inventariseren van informatiebehoeften en knelpunten in de informatievoorziening en het doen van voorstellen daaromtrent; - het ondersteunen bij ontwikkeling en implementatie van informatiesystemen; - het ondersteunen van applicatiebeheerders. De hoofdtaken voor de te benoemen functionaris zijn: - het uitvoeren van taken op het gebied van informatieplanning; - het zelfstandig opstellen van definitiestudies en basisontwerpen; - het coördineren van het applicatiebeheer en het kennisbeheer; - het uitvoeren van het systeembeheer voor het geografisch informatiesysteem; - het verhelpen van storingen in en buiten werktijd. Vereiste bekwaamheden: - een HBO-diploma, bij voorkeur HEAO-BI of HTO-informatica; - minimaal enkele jaren relevante praktijkervaring; - een grote mate van zelfstandigheid; - een flexibele en klantgerichte instelling; - stressbestendigheid; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Kennis van Unix is een pré. Overige informatie: Met de te benoemen functionaris wordt vooralsnog een dienstverband aangegaan voor de periode van één jaar. In verband met de beschikbaarheid bij storingen buiten werktijd dient hij/zij bij voorkeur woonachtig te zijn in of in de directe omgeving van Oosterhout. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Algemeen: Intergas NV kent goede arbeidsvoorwaarden op basis van de CAO Energie- en Nutsbedrijven in NV-vorm, de bedrijfs-CAO en bedrijfsregelingen. Wij achten deze vacature geschikt voor vervulling door een gehandicapte medewerker. Kandidaten uit deze doelgroep worden daarom nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de afdelingsmanager, de heer ing. M. Delemarre, tel. 01620 - 81251 Schriftelijke sollicitaties kunnen tot uiterlijk 15 maart 1994 worden gericht aan Intergas NV, t.a.v. de heer J.S. Hol, Afdelingsmanager Personeel Organisatie, Postbus 17, 4900 AA Oosterhouf. Warandelaan 2, Oosterhout, Telefoon 01620 - 81200. gemeente klundert De organisatie van de gemeente Klundert is onderverdeeld naar 3 sectoren, t.w. Middelen, Burgerzaken en.VROM. Binnen de sector VROM ontstaat binnenkort een full-time vacature. Daarom zijn wij op zoek naar een Functie-omschrijving: het uitoefenen van toezicht/inspectie t.b.v. kapitaalswerken op het terrein van de civieltechniek (bestratingen én rioleringen); het uitoefenen van toezicht/inspectie voor de afdeling BWT, waaronder controle aan de hand van de afgegeven bouwvergunningen en controle op de constructieve ele menten; het verrichten van ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de afdeling Civieltechniek. Hierbij moet gedacht worden aan: - ondersteuning op het gebied van ontwerpen, besteksgereedmaken en begroten van rioleringswerken; - bewaken van een geautomatiseerd systeem voor rioolbeheer; - ondersteuning in het behandelen van vergunningsaanvragen in het kader van de lozingsverordening alsmede het toezicht op de naleving hiervan; - landmeten, waterpassen en het verrichten van daarbij behorende diverse teken werkzaamheden. Verwacht wordt dat 60% van de werkzaamheden zal worden verricht voor de afdeling Civieltechniek en 40% van de werkzaamheden wordt verricht t.b.v. de afdeling Bouw- en Woningtoezicht. Functie-eisen: een afgeronde MTS-opleiding (richting bouwkunde) met aanvullende studie op het gebied van de civieltechniek; minimaal 2 jaar ervaring in genoemde werkzaamheden. Salariëring: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal 4.099.- bruto per maand (niveau 7). Inlichtingen: Uitgebreide informatie over bovenstaande vacature is te verkrijgen bij het sectorhoofd VROM, dhr. A. van Elewout, of het waarnemende sectorhoofd VROM, dhr. P. v.d. Made. Beiden zijn tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 01682-2350. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke reactie binnen 14 dagen na het ver schijnen van deze advertentie te richten aan: het College van Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Klundert, Postbus 1, 4790 AA Klundert. De ontmoetingsruimte in de sporthal 'De Parrestee' in Hoeven wordt geëxploiteerd als horecabedrijf, die op grond van een exploitatieovereenkomst wordt overgelaten aan derden. In verband met tussentijdse beëindiging van deze overeenkomst worden belangstellenden uitgenodigd te reageren middels inzending van een daartoe te verkrijgen aanmeldingsformulier. De exploitatie van de ontmoetingsruimte vindt plaats binnen de belangenbehartiging van de gebruikers van de sporthal zoals deze door het college wordt beoogd. Daarnaast wordt van de exploitant verwacht, dat deze tegen een vergoeding het beheer waarneemt van de sportzaal met bijbehorende ruimten gedurende de avonduren en in de weekeinden alsmede op feestdagen waarop de sporthal geopend is. Verder dient de exploitant-huurder te voldoen aan de in de Drank- en Horecawet gestelde eisen ten aanzien van de ondernemer, de bedrijfsleider en de beheerder. Belangstellenden kunnen binnen 10 dagen schriftelijk reageren. Het daarvoor te gebruiken aanmeldingsformulier kunt u opvragen bij de afdeling SozaAVelzijn van de gemeentesecretarie. Nadere informatie kan verkregen worden bij de heer Van Haperen, tel. 01659-9210 (doorkiesnr.). Skil Europe bestaat uit een in Nederland gevestigd produktie- bedrijf/hoofdkantoor en verkooporgani saties in diverse Europese landen. Skil heeft ais doelstel ling het ontwikkelen, produceren en verko pen van hoogwaardig elektrisch gereedschap. Als gecertificeerde organisatie werkt Skii volgens de ISO 9001 kwaliteitsnorm. Onze Nederlandse vestiging biedt werk aan ca. 400 mensen. Skil Europe BV Systems Development and Data Processing (SDP) is de afdeling van waar- uit de automatisering voor zowel het hoofdkantoor in Breda als de buitenlandse verkooporganisaties wordt geleid. Op deze afdeling, waar onder meer wordt gewerkt met een IBM S/38 systeem, zoeken wij op korte termijn een ervaren De programmering en systeem analyse vindt plaats in een klein team van medewerkers. Met de betrokken kandidaat wordt in nader overleg de meest optimale taakinhoud vastgesteld. Kandidaten met een opleiding op H.B.O.-niveau, een ruime kennis van administratieve en produktiebesturings- systemen en gevoel voor analyse, kun nen wij een aantrekkelijke funktie met toekomstperspektief bieden. Onze gedachten gaan uit naar iemand met ruime ervaring in RPG III en C.L., bij voorkeur opgedaan op een IBM S/38 of een AS/400 systeem. Kandidaten, die daarnaast ook kennis hebben van J.S.P. en S.D.M., genieten de voorkeur. U kunt uw sollicitatiebrief richten aan de afdeling personeelszaken van Skil Europe BV, Konijnenberg 60, 4825 BD Breda. LANDBOUW P-RODUKTEN IJ Z E N D IJ K E Wij zijn een (internationale handels- en verwerkingsonderneming van granen, zaden en peulvruchten zowel conventioneel als biologisch. Gevestigd te IJzen- dijke (Zeeuwsch-Vlaanderen). Ter ondersteuning van de directie zoeken wij een De werkzaamheden van deze gecombineerde functie bestaan uit: - leiding geven aan en toezicht houden op de administratie (goederen- en sala risadministratie) - verzorgen van periodieke "management"-informatie - opstellen en bewaken van budgetten - samenstellen van de jaarrekening - administratieve afhandeling van in- en verkoopcontracten - bewaken contractenpositie en rapportering daaromtrent. Voor deze zelfstandige functie gaat onze voorkeur uit naar een kandida(a)t(e), die woont binnen redelijke afstand van IJzendijke en die voldoet aan de volgende functie-eisen: - afgeronde heao-be-opleiding, vergevorderde spd-studie of gelijkwaardige op leiding - enige jaren relevante werkervaring op een administratie - goede kennis van de moderne talen zowel in woord als geschrift - uitstekende communicatieve vaardigheden - affiniteit met de automatisering - leeftijd tot 35 jaar. Indien u interesse hebt voor deze uitdagende functie, kunt u uw sollicitaties richten aan: DOENS VERMUE B.V., p/a postbus 1100, 4530 GC Terneuzen, t.a.v. W. Doens. Mocht u nog aanvullende informatie willen hebben, dan kunt u telefonisch con- tact opnemen met de heer W. Doens, tel. 01176-2020. Dagblad De Stem Antwoordnummer 112 4800 VB Breda afd. Rubrieksadvertenties Geen postzegel nodig Na invulling kunt u aan de zijkant het bedrag aflezen dat u moet betalen. Voor toezending van brieven onder nummer dient u 12.95 extra te betalen. Als contante betaling kunt u een betaalcheque, eurocheque of een girobetaalkaart (dus géén giro- of bankoverschrij- ving) insturen. Bij niet-contante betaling ontvangt u een accept-girokaart. Advertenties voor de rubrieken woningruil, kamers en te huur gevraagd worden uitsluitend tegen con tante betaling geplaatst. Dit zijn de prijzen voor uw Kleintje, incl. 17.5% BTW 18.68 24.91 ƒ31.14 37.36 43.59 49.82 56.05 62.27 Rubriek:Adres: Plaatsingsdatum: Telefoon:Postcode: Naam:Woonplaats: psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust" is het algemeen psychiatrisch ziekenhuis van westelijk Noord-Brabant, Tholen en St. Philips/and en is circa 3 km buiten het centrum van Bergen op Zoom in de gemeente Halsteren stigd. Het ziekenhuis heeft een algemeen christelijke grondslag en omvat 459 erkende bedden, waaronder een resocialisatieeenheid, 2 afdelingen voor deeltijdbehgndeling en 3 poliklinieken. In Vrederustwerken circa 670 medewerkers. Binnen de stafafdeling automatisering komt de funktie vrij van vakaturenummer: AA/94/09 Algemene informatie: De stafafdeling automatisering is een onder deel van de ekonomische en administratieve dienst en is belast met diverse werkzaam heden op automatiseringsgebied ten behoeve van het gehele ziekenhuis. De afdeling bestaat uit 4 medewerkers. Er wordt gewerkt met een AS/400 en een PC-LAN (Novell), waarop standaard- applikaties draaien. Daarnaast zijn er nog een aantal stand-alone PC's. In totaliteit zijn er circa 70 werkplekken op diverse locaties. Een datakommunikatienetwerk op TOKEN RING basis is in ontwikkeling. Funktie-informatie: De door de medewerker automatisering te verrichten taken zijn: - koördinafie van het systeembeheer op de AS/400; - opheffen van storingen in de rand apparatuur en programmatuur; - ondersteunen van gebruikers bij de invoering en toepassing van de diverse applikaties, zowel op de AS/400 als op PC-gebied; - uitvoering en verdere ontwikkeling van de informatie-beveiliging; - deelname aan overlegsituaties, zowel binnen als buiten de instelling (o.a. projekt- en werkgroepen); - inventarisatie informatiebehoeften en het ontwerpen van automatiseringsoplos singen. Funktie-eisen: - vakgerichte kennis op HBO-niveau (HEAO-BI, AMBI-S modulen of verge lijkbare opleiding); - ruime ervaring met AS/400; - aantoonbare ervaring met PCs (apparatuur en programmatuur). Programma's waarmee o.a. wordt gewerkt zijn: DOS, NOVELL, WP, Lotus, DW5, DBASE IV; - zelfstandig en akkuraat kunnen werken; - goede kontaktuele en kommunikatieve vaardigheden, zowel in woord als ge schrift. Ervaring in programmeringswerkzaam heden strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: Het bij deze funktie behorende salaris bedraagt minimaal 2,907,- en maximaal 4.446,- bruto per maand op full-time basis overeenkomende met de salarisschaal van funktiegroep 45. De overige arbeidsvoor waarden zijn conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen: Voor inlichtingen omtrent deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer R. Reijnders, hoofd Stafafdeling Automatisering, telefoon 01640-89430; RMI *811944. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder ver melding van het vakaturenummer linksboven op de enveloppe, binnen 10 dagen richten aan het hoofd van de Dienst Personeelszaken van Psychiatrisch Ziekenhuis "Vrederust", Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren. gevestigd te Maarssen, Gageldijk 55a, is reeds meer dan 30 jaar specialist op het gebied van isolatie en systeembouw van koel- en vrieshuizen, bedrijfsruimtes, geclimatiseerde ruimtes, etc. Wij verzorgen projecten door geheel Nederland, waarbij onze werknemers in teamverband zorgdragen voor een gedegen en klantgerichte uitvoering van de werkzaamheden. Voor uitbreiding van onze montageploeg uit Breda zijn wij op zoek naar twee voor het monteren van sandwich isolatie-elementen. U dient te beschikken over enkele jaren aantoonbare en/a- ring en woonachtig te zijn in Breda of directe omgeving. Voör deze functie denken wij aan mensen met een ge zonde dosis werklust, verantwoordelijkheidsgevoel en motivatie. Het bezit van een rijbewijs BE is noodzakelijk. Aanstelling geschiedt in eerste instantie voor de periode van een half jaar, bij gebleken geschiktheid behoort een contract voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden. Telefonische reacties gaarne binnen 14 dagen na het ver schijnen van dit blad. Willemsen Isolatietechniek B.V. Tel.nr. 030-625714 (na 13.00 uur). U kunt vragen naar Ernestine van der Griendt. Ms Pas toen h: lag en n ogen de w Robin W wat er get voelde nie gedachte van de Nedf nier na de explosie zijn collega's werder Hij greep zijn geweer volgende stap viel hi ring, beroepsmilitair twee kleine kinderen Chinese 72A anti- gestapt en zijn linker af de wreef verdwenej Binnen een paar uur landse VN-militair v aan de Cambodjaans per helikopter overg een ziekenhuis in B; hij werd geopereert maanden later, zit hij Helder te wachten oj operatie waarbij wordt gekanteld en va, hij daarop kan steunen Door Chris Halkes Met een prothese die vervangt moet hij maanden weer alles wat een gezond men inclusief sporten. „Nif hele wereld die op gestapt, is er zo goec als ik," zegt hij nu 'ongeluk'. Tienduizenden slach mijnen in Afghanist Koerdistan, Nicaragu landen waar oorlogei hebben gewoed, zijn kig dan Woutering. Door Hans van Alebeek

de Stem | 1994 | | pagina 36