DE STEM PER SONEEL hubt krant HAIR«PIASTICS hydnowega holland bv CNC-DRAAIER Zeeuwse FINANCIEEL BELEIDSMEDEWERKER M/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/v SYSTEEMBEHEERDER mix lees de HELMER ■rr wi r-ri ii#v« Part-time Mviteifenbegeleider m/v (20uur) FMme akiiviteitenkgekider m/v TELEFONISTE/RECEPTIONISTE hout,daar kun je niet aan voorbij! PART-TIME TELEFONISTES Ganzen in S houden ook De boot gem hee vcia de inde klas VERTEGENWOORDIGERS TELETEAM GOUDTECHNICUS m/v DE STEM ervaren verkoper r» r*. iuhmm R.-k. Stichting De Gaarshof GROEPSLEIDER(STER) De Volckaert Dongen MEDEWERKER VERKOOP BINNENDIENST fulltime m/v WAT DOE JIJ DEZE ZOMER ENTHOUSIASTELINGEN GROEPSLERAAR (V/M) R.M. Schouten Tandtechniek B.V. Toch behandeling IJ IS VAST NIE BENA1 DE STEM ZATERDAG 5 MAART 1994 Bij de gemeente Hulst werken circa 150 medewerk(st)ers. De organisatie bestaat uit 4 afdelingen, te weten Financiën, Burgerzaken, Stads- en Dorpsontwikkelingen en Be stuurlijke Ondersteuning. A: De afdeling Financiën bestaat uit drie bureaus: financieel beleid, comptabiliteit en belastingen. Bij het bureau financieel beleid is de functie vacant van: (volledige weektaak) Functie-informatie: - Aandeel in financiële/budgettaire beoordeling begrotingen en jaarstukken van ge meenschappelijke regelingen en instellingen met gemeentegarantie - Aandeel in ontwikkelen subsidiebeleid (aanpassen verordeningen, outputsubsidië- ring e.d.) - Aandeel in vervaardigen (meerjaren)begroting en gemeenterekening met bijlagen - Aandeel in financiële/budgettaire beoordeling interne en externe rapporten met advisering aan college B en W - Aandeel in uitbouwen (meerjaren)begroting tot beleids- en beheersinstrument - Aandeel in vergelijkende budgetanalyses (onderzoek, intern en extern overleg) - Secretariaat commissie financiën en uitwerking hiervan Functie-eisen: - Opleiding in financieel/economische richting, bij voorkeur op HBO-niveau of een gelijkwaardige combinatie van opleiding en relevante werkervaring - Goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheden - Kennis van en ervaring met automatisering, met name P.C.-toepassingen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring geldt als voorlopige indicatie een maximaal salaris van 4.671.- (salarisniveau 8), waarbij ingevolge de regeling bezoldigings- beleid een doorstromingsmogelijkheid aanwezig is. Nadere informatie en sollicitaties: Informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij mevrouw S.E.W. Wullaert, hoofd bureau financieel beleid tel. 01140 - 89190 en de heer W. Everaard, hoofd bureau personeel en organisatie tel. 01140 - 89185. B: De afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling is onderverdeeld in een viertal bureaus: Onderhoud en Groen, Bouwen en Wonen, Civiele Techniek en Milieu. Deze vier bureaus worden ondersteund door een secretariaat. Bij dit secretariaat is een part time functie vacant: De hoofdtaken van het secretariaat bestaan uit algehele administratieve ondersteu ning. In deze part-time functie verzorgt u receptiewerkzaamheden zoals telefoonrepresenta tie, ontvangen en doorverwijzen bezoekers. Tevens wordt de rekeningenadministratie gecoördineerd en de interne kredietbewaking verzorgd. De part-time functie omvat 20 uur. Deze uren moeten worden ingevuld in 2 volle werkdagen op maandag en woensdag en één halve werkdag op dinsdagmiddag. Functie-eisen: - Havo; MBO-opleiding strekt tot aanbeveling - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in administratieve automatisering - Cliëntgerichte instelling Salaris Aanstelling zal plaatsvinden, afhankelijk van opleiding en ervaring in schaal 4 (maximaal 3101.- bruto per maand). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de gemeentelijke overheid zijn van toepassing. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Stads- en Dorpsontwikkeling de heer G. Totté of bij het hoofd van het bureau Personeelsza ken de heer W. Everaard (tel: 01140-89000) C: De afdeling Bestuurlijke Ondersteuning is onderverdeeld in de bureaus Interne Zaken, Automatisering, Personeel en Organisatie, Juridische Zaken en Kabinet. Het bureau automatisering wordt binnenkort uitgebreid met een (volledige weektaak) Tot de voornaamste taken behoren: - PC-beheer - Gebruikers ondersteunen (incl. helpdesk). - Vervangen van de netwerkbeheerder voor wat betreft het operationeel houden van het netwerk, beheer van de kwaliteit, bewaken van het gebruik netwerk, alsmede het zorgdragen voor de beveiliging. - Vervangen P4000-systeembeheerder. - Verrichten van operating werkzaamheden zoals - veilig stellen van de bestanden - installatie- en wijzigwerkzaamheden - beheer centrale printer - Gegevensbeheer Functie-eisen - Een opleiding op MBO-niveau aangevuld met AMBI-modules. - Ervaring met netwerken, PC's en beheer minicomputer (bij voorkeur Philips) strekt tot aanbeveling. - Kunnen werken in teamverband. - Bereid zijn flexibel te werken. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring. De functieschaal is voorlopig bepaald op salarisniveau 7. (Minimaal 3008.- en maximaal 4099.- per maand). Inlichtingen Nadere inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R. Neefs, coördi nator informatievoorziening en automatisering, telefoon 01140-89121 en de heer ,W. Everaard, hoofd personeelszaken, telefoon 89185. Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen te richten aan Burgemeester en Wethouders van Hulst, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Tegelhandel Jan van Sundert, al jaren toon aangevend op het gebied van keukens - tegels - sanitair zoekt voor uitbreiding van het verkoop team op de afdeling tegels en sanitair een - leeftijd vanaf 23 jaar - een MBO-opleiding - goede contactuele eigenschappen - ervaring en enthousiasme alsmede goed kun nen werken in een jong team verkopers is een pre. - De werktijden kunnen in overleg worden vast gesteld, voorwaarde is echter dat er ieder weekend gewerkt wordt. Uitsluitend schriftelijk solliciteren naar: Tegelhandel v. Sundert Zundertseweg 14a - 4876 NK Etten-Leur tel. 01608-12505 I Ij I I II I 11 11 11 I II 1 M i i li M n ZUNDERTSEWEG 14A 4876 NK ETTEN-LEUR TEL. 01608-12505 50 keukenopstellingen - 35 badkamers - 500 soo Stichting Krant in de Klas Tel. (020) 6647536 De R.-k. Stichting 'De Gaarshof' te Baarle-Nassau beheert een tehuis voor 84 mannen die om uiteenlopende redenen niet in staat zijn zelfstandig in de maatschappij te functioneren. Ons tehuis biedt hen woonvormen met een gepaste begeleiding. De leeftijd van onze bewoners ligt tussen 30 en 80 jaar. De Gaarshof maakt op het terrein van de maatschappelijke opvangvoorzieningen deel uit van de thuislozenzorg. Bredaseweg 39 - 5111 GD Baarle-Nassau Tel. 04257-9555/9312 - Fax 04257-7784 Momenteel zijn wij op zoek naar sollicitanten voor de volgende functie: Functie-inhoud: De begeleiding door de groepsleiding krijgt enerzijds gestalte door mentorwerk met de indi viduele bewoner en anderzijds door het werken met groepen. De werkzaamheden van de groepsleiding wor den ondersteund en aangevuld door samen werking met andere disciplines. De functie-eisen zijn: leeftijd vanaf 23 jaar opleiding minimaal MBO Inrichtingswerk of Verpleegkundige B ervaring gewenst flexibele werkhouding in verband met pluri formiteit van de doelgroep kunnen werken in teamverband affiniteit met de doelgroep Geboden wordt: een dienstverband van 32 uren per week in onregelmatige diensten (in principe geen nachtdiensten) •k werkbegeleiding arbeidsvoorwaarden volgens CAO Welzijn aanstelling per 1 juni 1994 of eerder Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie dienen te worden gericht aan de R.-k. Stichting 'De Gaars hof', t.a.v. mevrouw H. Hermans, Bredaseweg 39, 5111 GD Baarle-Na ssau. Tel.nr. 04257-9555. VERPLEEGHUIS VERZORGINGSTEHUIS REACTIVERINGSCENTRUM Stichting de Volckaert is een combinatie-instituut van een verpleeghuis van 120 bedden, een verzorgingstehuis van 120 plaatseneen dagbehandeling en dagverzorging. Binnen het verpleeghuis is met onmiddellijke ingang een vakature ontstaan voor de funktie van Wij zoeken collega's die: - op een enthousiaste manier aktiviteiten aanbieden, welke aansluiten bij de behoeften van de bewoners; - aantoonbare interesse hebben in het werken met ouderen en bij voorkeur ervaring hebben met zowel somatische als psycho-geriatrische bewoners; - bewoners kunnen stimuleren bij individuele- en groepsaktiviteiten; - zelfstandig en in teamverband kunnen funktioneren; - gewend zijn initiatief te ontwikkelen en op kreatieve wijze een positieve bijdrage kunnen leveren aan het aktiviteiten- programma; - in het bezit rijn van het diploma M.B.O.-AB. Wij bieden een prettige werksfeer, waarin volop ruimte is om in samenwerking met 4 collega's vorm/te gevèn aan het aktiviteitenpjrigramma» De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden rijn conform de G^O.-Ziekenhuiswezem De funktie is ingedeeld in FWG funkóegroep 35. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. Jaspers, hoofd aktiviteiten- begeleküng, dagelijks telefonisch bereikbaar tussen 13.30 en 14.30 uur, telefoon 01623-14650. Kandidaten worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitade vóór 19 maart te richten aan mevr. M.Jaspers, Middellaan 2,5102 DA Dongen. FLAIR PLASTICS te Gilze is een internationaal, dynamisch, kunststofverwerkend spuitgietbedrijf. Onder de merknaam FLAIR wordt een breed assortiment praktische kunststofartikelen voor huishoudelijk gebruik op de markt gebracht. De FLAIR PLAISIR-lijn is een compleet gamma van volkunststof tuinmeubelen. Sinds kort brengt FLAIR PLASTICS een nieuw programma voikunst- stof badkamermeubelen in de handel onder het merk FLAIR NAYADE. De produktie vindt plaats in Nederland, Frankrijk, Spanje, Hongarije en Ierland. Daarnaast zijn er verkoopkantoren in verschillende Europese landen. In totaal heeft FLAIR PLASTICS momenteel circa 400 medewerkenden. Voor de hoofdvestiging te Gilze zoeken wij ter vervanging op korte termijn een De afdeling: Hier worden, in nauwe samenwerking met de buitendienstmedewerkers, offertes en orders verwerkt en facturen en exportdocumentaire opgemaakt. De functie: Uw voornaamste taken zullen zijn: - orderadministratie, facturatie m.b.v. een computersysteem - exportdocumentatie (incl. afhandelen documentaire accreditieven, etc.) - verzorgen van correspondentie - archivering Functie-eisen: - leeftijd tussen 25 en 30 jaar - opleiding HAVO/MEAO - kennis van de Franse, Duitse en Engelse taal - accuraat kunnen werken - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie in een internationale onderneming is een pluspunt Van de kandidaten verwachten wij bovendien dat zij: - in teamverband kunnen werken - flexibel zijn - bereid zijn, indien nodig, buiten de normale arbeidstijden werkzaam te zijn - op zakelijke wijze contacten kunnen onderhouden met derden - stressbestendig zijn Wat hebben wij u te bieden: - een vrij zelfstandige functie in een dynamische onderneming die openstaat voor uw creativiteit - alle medewerking om vorm en inhoud aan uw functie te geven - goede arbeidsvoorwaarden, passend bij de zwaarte van de functie Informatie en sollicitatie: Voor informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer P. Tilleman, hoofd Verkoop binnendienst, tel. 01615-2154. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u vóór 11 maart a.s. richten aan: FLAIR PLASTICS t.a.v. mevrouw I. van Dorst, personeelsfunctionaris Postbus 5 5126 ZG Gilze Stichting rekreatiewerk Zeeland zoekt voor de zomer van 1994 voor het organiseren van aktiviteiten op cam pings in Zeeland. Wij zorgen voor huisvesting, begeleiding en een onkostenvergoeding van 140.- per week. Ben je 18 jaar of ouder en minimaal 2 weken beschikbaar Meer weten? Bel Rekreatiewerk Zeeland: 01182-3340 Internationaal bedrijf vraagt voor onmiddellijke indiensttreding Wij vragen: - Leeftijd 21-35 jaar - onmiddellijk beschikbaar - in bezit eigen wagen Wij bieden: - vast dienstverband - vast loon hoge commissie - wagenvergoeding of firmawagen - interne opleiding Reacties maandag tussen 9.00-14.00 uur tel. 076-718646. -ooo De Helmer-groep betreft een viertal vennootschappen die zich in hoofdzaak bezig houdt met de traditionele klinkerbestrating van het wegennet en de verhuur van vuilcontainers. De organisatie is gevestigd in Breda en voert werkzaamheden uit in Midden- en Zuid-Nederland alsmede in België. Als gevolg van het vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij contact met kandidaten (m/v) voor de functie van: Informatie over de functie U fungeert als spil voor een vloeiende communicatie tussen vrachtwagenchauf feurs en huurders van containers, en kana liseert het telefoonverkeer. Tevens behan delt u in overleg alle voorkomende corres pondentie. Wij vragen Een man of vrouw die in staat is zelfstan dig het intensieve mobilofoon- en overige communicatieve verkeer binnen de orga nisatie in goede banen te leiden. Hierbij achten wij organisatorische talenten en stressbestendigheid een must. Verder ver wachten wij een gedegen kennis van au tomatiseringshulpmiddelen waaronder WordPerfect. Wij bieden Een aantrekkelijke functie in een sterk groeiende organisatie, waarbij ruim schoots ontplooiingskansen worden gebo den. Het salaris wordt in onderling over leg bepaald en is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Interesse Stuur uw brief met c.v. binnen veertien dagen naar Helmer Containerverhuur B.V., Rijsbergseweg 276, 4838 EE Breda. Indien u voorafgaand nadere informatie wenst, kunt u contact opnemen met mevr. L. Helmer-Schalk, telefoonnummer 076- 140857. Stadhuis, Slotjesveld 1, Postbus 10150, 4900 GB Oosterhout Tel. 01620-89911 Fax 01620-23174. Met 50.000 inwoners is Oosterhout de achtste stad van NoordBrabant. Oosterhout ligt in een bosrijke omgeving en heeft een aantrekkelijk woon-, werk- en leefklimaat. De stad beschikt over een uitgebreid winkelbestand, goede onderwijsmogelijkheden en veel recreatieve en culturele voorzieningen. Bij de openbare basisschool "Rubenshof' ontstaat per 1 april 199' een vacature voor een full-time Functie-eisen Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: - Beschikken over een volledige onderwijsbevoegdheid. - Gezien de functie-inhoud en samenstelling van het team, specifieke belangstelling hebben voor de middenbouw en bovenbouw. - Bereid zijn zich volledig in te zetten, ook voor groepsoverstijgende activiteiten. - In het kader van de zorgverbreding, kinderen indien noodzakelijk op school begeleiden. - Bereid zijn zich in te zetten om onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. - Bereid zijn tot deelname aan deskundigheidsbevorderende activiteiten. - Open staan voor een actieve ouderinbreng en een goede samenwerking met de M.R. en O.R. Rechtspositie Het rechtspositiebesluit onderwijspersoneel is van toepassing. Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst tot het einde van het schooljaar. Overige informatie Meer informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer A. Jansen, directeur, telefoon 01620 - 52361 (school) of 01620 - 59732 (privé). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen te richten aan Openbare Basisschool "Rubenshof Rubenshof 8, 4907 MX Oosterhout. Hydrowega Holland B.V., gevestigd op ind.terrein Weststad, is leve rancier van complete geavanceerde hydraulieksystemen. Wegens uitbreiding van het machinepark zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste voor de bediening van ons moderne CNC draaicentrum. De medewerker die we zoeken dient multi-skill te zijn en indien nodig tevens andere verspanende, conventionele bewer kingen zoals boren en frezen te kunnen uitvoeren. Bij voorkeur woonachtig in regio Oosterhout. Voor telefonische inlichtingen vraag naar: Rien van Sliedregt, tel.nr. 01620-31952 Schriftelijke sollicitaties aan: hydrowega holland bv Postbus 329, 4900 AH OOSTERHOUT een jong en zeer snel groeiend telemarketingbureau zoekt: met een commerciële en klantgerichte instelling, leeftijd onbelangrijk. Wij bieden afwisselend werk en goede verdiensten U kunt aanstaande dinsdag 8 maart reageren tussen 9.00 en 17.00 uur. Telefoonnummer, 01650-41067 r. m. /chouten tondtechniek tw ujqoIuuijK Voor ons modern tandtechnisch laboratorium zoeken wij ter uitbreiding van ons team op de goud/porseleinafdeling een enthousiaste Gevraagd wordt: - ervaring met modelleren en afwerken - kennis/ervaring met porselein bakken, of bereid zijn om dit te leren - goede contactuele eigenschappen Sollicitaties richten aan Eerste Zeine 8a 5144 AK Waalwijk 04160-31354 't Is maar een Roostzootje bij die 2 Als al die stemmers nu ook nog o Bruijne er helemaal warmpjes bij. Vanmorgen heb ik maar eens een aangetrokken. Ontslagen werknemers Van den H De CD A-top in Axel lachtte woen: 4 Terneuzen trekt de Loopplank in. TGV: Temeuzen a Grande Vitesse. Geschiedenisliefhebber: In Hulst n, Clingse Hengelaars vingen bot. In Koewacht was de stemming niet DE TIENDUIZENDEN ganzen in van koeien als van schapen, zo redenering om van uit je stoel natuurliefhebbers bevreesd dat he het oostelijk deel van het Verdronk hebben voor de wintergasten. De schapenhouderij maakt econon daarom zijn in dat deel van het ge alle schapen vervangen door groten Biologen voorspelden dat de begra rijk onderdeel van het hele natu veroorzaken en ze hebben gelijk prima uit en ook het aantal broedei achter bij voorghaande jaren. Integendeel. De snaterfamilie van c winter zelfs een nieuw record, in 42.000 exemplaren geteld en dat zi waargenomen. Zeeland Rond verschijnt elke zater dagblad De Stem. Bijdragen deze i Theo de la Ruelle, Cees Maas, Verstraeten en Peter Oggel. De redac anonieme inzendingen, en niet op ri heden, op- en/of aanmerkingen bel' schrijven naar Postbus 145,4530 AC DE strijd om de gemeenteraads zetels is weer gestreden. In de weken voorafgaand gooiden alle partijen een hoop papier in ie ders brievenbus met daarop wervende teksten. De WD in Sas van Gent wilde de kiezers nog iets nuttigs mee geven. Begin deze week kregen alle inwoners van deze gemeen te een kaartje in de bus met de vrolijke kop: Goeie morgen. De foto's van de liberale kandi daten op de kaart toonden alle een uitgeslapen hoofd. Toch bleken de bedenkers van deze kaart niet zo erg uitgeslapen. De achterzijde vermeldde de vertrektijden van de veerdien sten over de Westerschelde. Een kritische blik leerde dat er bij het veer Kruiningen-Perk- polder hier en daar een foutje in was geslopen. Nog bonter ms tre gei me mi: UUi die ied ZE voelde zich de laatste tijd niet echt lekker. Wat buikpijn en zo. Dus een afspraak ge maakt bij de dokter. Uitkleden, op de onderzoekstafel gaan lig gen, de dokter zou wel even kijken. Maar die kon niet echt constateren dat er iets mis was. Er was dus ook geen verdere behandeling nodig. Ze kon zich weer aankleden. Meteen nadat de dokter zich had omgedraaid hoorde hij een enorme klap. De Patiënte was van onderzoeksta fel pardoes op de grond geval len. Het gevolg: een gebroken sleutelbeen. Kon de dokter toch flog in actie komen. HE gei vel Bh hoi dei ke: kw va iri Di Ar tei al ge lei ge in M; vo m< Jo bu ko aa in da he ste oo eei Bli All IJ is vast nie benaud, d'n burget altzeker nie op 'n ander dan. Thuis schijn 't wel 's anders te zijn oordeken toch 's iets van, maor eerluk gezeed: da's bij eelv mensen toch eigeluk wel 't geval en bij die t'ardste roepen da't ni meetal t'errugste van al! Nou kruiptij weer in zo'n vlugg' ai de polder te gaon scheuren, en attij da' durft - en da durftij kik nog veel meer gebeuren: yaorom zoude mensen van wijd kommen om uit n'n vlieger te sprir voor d'openuk van de jaorlukse b ammel zukken feesteluke dingen? Da kantij toch ook, en t'oef nie Uet'ouwers die springen wel mee. Nlesschien't volged jaor nog nie,

de Stem | 1994 | | pagina 22