Graauw: twee eigen raadsleden iMMEL B.V. /ASPIK Sas van Gent krijgt er een wethouder bij DE STEM Topbiljarter Yan Delft viert uniek jubileum De menselijke stem centraal op festival '94 PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER enheid Hele luxe voor kleine kern in gemeente Hulst Prijs de dag niet. En om u heen rijden nog slechts bewonderende blikken. DE STEM ZEELAND C2 diesel benzine :rie diesel Hoera!! nieuw Bouw- en Houtbond huldigt jubilarissen Info natie over ruilverkaveling Stelende broers uit Terneuzen in Breda gepakt Programma festival rAP Buien Record Hulst Rommelmarkt op de Ark in Hulst 1 uur Fotoservice VOLVO CAPPGNDIJK AUTO'S TGRNGUZGN x 82 ZATERDAG 5 MAART 1994 Van Harte gefeliciteerd Bennie, Bengie, Fred, Angelique, Bo, Bas, Joan, Anita, Lotte en Bubbeltje. oen met. (2 st.) div. acc. NIEUW rt met. div. acc. NIEUW met. div. acc. NIEUW div. acc. NIEUW n (2 st.) div. acc. NIEUW .met. div. acc. NIEUW div. acc. NIEUW ft div. acc. NIEUW net. div. acc. 1992 lauw div. acc. 1991 net. div. acc. 1992 div. acc. 1991 auw div. acc. 1991 dmet. div. acc. 1991 tmet. div. acc. 1991 wart met. div. acc. 1991 wart met. div. acc. 1989 jvart met. taart met. lauw wart met. smet. aod iren (3 st.) «ren (2 st.) kleuren (2 st.) div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. 1992 1993 1993 1992 1992 1991 1990 1989 1988 1987 Imandin div. acc. 1993 jantzilver div. acc. 1993 kleuren div. acc. 1991 wart met. div. acc. 1988 met. div. acc. 1988 js met. :wart met. it met. itgroen met. uw-zwart'met. it met. met. jkzilver met. it met. jren (2 st.) uren (3 st.) :raciet met. uren (3 st.) :uren (2 st.) div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. met. zilver met. zwart met. ijs met. zwart met. lietgroen met. ne-uitvoenng luren (2 st.) blauw, ver met. rblauw (2 st.) art met. (2 st.) jtria met. ■zwart met. zwart suren (2 st^ am div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acq. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. div. acc. 1991 1990 1989 1992 1991 1991 1991 1989 1988 1987 1992 1991 1990 1990 1989 1993 1990 1991 1990 1990 1991 1990 1989 1987 1990 1988 1992 1990 1989 1988 Iver met. jt. wit met. div. acc. NIEUW div. acc. 1991 div. acc. oodmet. div. acc. 1990 blauw met. div. acc. 1989 -zwart met. div. acc. Iver met. div. acc. groen met. div. acc. 198<» met. div. acc. 19°1 Silver Shadow r zwart div. acc. 1992 lab 2.5 TD 4-WD 'div. acc. o 4 0 antraciet OLD Van wit div. acc. ■LD briljant-zwart met. anastraat 30 tel. 04168-2392 Van onze verslaggever Hulst - Het dorp Graauw krijgt de komende vier jaar twee eigen raadsleden in de Hulster ge meenteraad. Dat zijn J. Steijaert (CDA) en A. Bruggeman (eigen lijst). Voor een kleine kern als Graauw is dat een hele luxe. Steijaert, de tweede man van het CDA, boekte een opmerkelijke stemmenwinst ten opzichte van vier jaar geleden. Toen scoorde hij als pas beginnend politicus al als beste achter lijsttrekker G. van de Voorde met 267 stemmen. Dit keer haalde Steijaert er 448. Het opmerkelijke is dat hij in zijn woonplaats Graauw achteruit ging. Daar is echter een verklaring voor. Omdat de inwoners van Graauw wisten dat Steijaert toch wel in de raad zou komen, is massaal gestemd op A. Brug geman om een tweede Graauwse raads- zetel veilig te stellen. Bruggeman scoor de op persoonlijke titel vier jaar gele den 248 stemmen. Dit keer stemden 410 kiezers op hem. Ook al een spectaculai re winst. Bij het CDA gingen de meeste stemmen (1106) naar lijsttrekker G. van de Voorde. Verder scoorden G. Naes- sens (252) en de nieuwkomers J. van Eek (156) en A. Totté (110) goed. Ondanks het succes van Groot Hulst/ Gemeenschappelijke Belangen moest lijsttrekker B. Picavet flink wat stem men inleveren. Nu 879 stemmen tegen 1420 vier jaar geleden. Tweede man W. de Brouwer scoorde precies hetzelfde als vier jaar gelden, toen hij lijsttrekker was van Gemeenschappelijke Belangen, namelijk 809 stemmen. De belangrijkste andere stemmentrek- kers bij Groot Hulst/Gemeenschappelij ke Belangen waren de van de PvdA overgekomen P. de Cock (231), H. Neefs 313 en A. de Deckere (306). De laatste scoorde vier jaar geleden nog 86 stem men. Zijn forse winst is te danken aan een actie van de Katholieke Oude renbond in Hulst, die de leden opriep op De Deckere te stemmen. Met zijn 306 stemmen heeft De Deckere, die als zevende op de lijst stond, op eigen houtje een raadszetel gewonnen. Vol gens de afspraken komt hij echter niet in de gemeenteraad. De partij heeft zes zetels. Afgesproken is dat de eerste vijf kandi daten zonder discussie in de gemeente raad komen en vervolgens degene die dan de meeste stemmen heeft. De Dec kere wordt daarbij net geklopt door Neefs. De PvdA kiezers stemden met 978 stem men bijna massaal op lijsttrekker p. Weemaes. Tweede op de lijst A. Hegger duikelde van 298 naar 155 stemmen. J. Habraken toonde zich met 101 stemmen een standvastige kracht op de lijst. Nieuwkomers A. van Damme en J. van Van onze verslaggever Sas van Gent - De gemeente Sas van Gent krijgt er de komende vier jaar een wethouder bij. De grootste fractie na de afgelopen week gehouden raadsverkiezingen, Gemeentebelan gen Groot Sas (GGS), sprak zich gisteravond met de PvdA uit voor een samenwerking met het CDA. /Vat een feest, bij onze opa is Abraham geweest. Marjolein, Valerie, Maxim, Timothy Als dat allemaal rondkomt, krijgt de gemeente Sas van Gent een sterke coalitie. GGS, PvdA en CDA bezetten samen negen van de dertien zetels in de Sasse gemeenteraad en maken zo een sterke vuist tegen de oppositie partijen WD (twee zetels) en D66 (twee zetels). Lijsttrekker L. Marquinie van GGS maakte gisteren melding dat het evenwel om een samen werking met het CDA 'onder voorwaarden' gaat. Die partij moet bereid zijn de eerste twee kandidaten op de kieslijst te passeren ten faveure van R. de Mul. GGS en PvdA hebben na melijk nadrukkelijk gesteld dat de toekomstige derde wethouder uit het kamp van de christen-de mocraten de nummer drie van de CDA-lijst, R. de Mul, moet zijn. ,Hij is bereid om namens het CDA zitting te nemen in het nieuwe college," aldus Marqui nie. „Wij zien in deze nieuwe Van onze verslaggever Hulst - De Bouw- en Houtbond FNV Hulst houdt vrijdag 11 maart de jaarlijkse algemene le denvergadering in restaurant De Eendracht in Hulst. Aanvang 19.30 uur. Tijdens de bijeenkomst worden zeven jubilarissen gehuldigd door districtsbestuurder H. Len- ting. In de rondvraag kunnen de aanwezigen vragen of problemen voorleggen aan de districtsbe stuurder. Na het officiële gedeel te wordt de avond doorgebracht met gezelschapsspelen en een verloting. Kloosterzande - Het bestuur van drie Zeeuwse Lanbouworga- nisaties in Oost Zeeuws-Vlaan deren houdt woensdag een voor lichtingsavond over de mogelijke ruilverkaveling in het gebied De Putting. Dat gebeurt in zaal De Reizende Man in Kloosterzande. Aanvang 19.30 uur. De ruilverkaveling zou een 3000 hectare groot gebied omvatten fflet als kern het natuurgebiedje De Putting en als oostelijke be grenzing de Kruispolder en in liet westen lopend tot aanhet Gemaal Kampen. Voor de bijeenkomst zijn alle leden van de landbouworganisa ties die gebruiker zijn van de grond in het gebied uitgenodigd. H. Okma, Inspecteur Landin richting en Beheer Landbouw gronden, en J. Busser, Hoofd Ontwikkeling en Evaluatie zul len die avond het woord voeren. Daarna is er gelegenheid tot het stellen van vragen. combinatie een goede garantie om het succesvolle beleid van de afgelopen vier jaar voort te zet ten." Van onze verslaggver Breda - De Bredase politie be trapte donderdagavond de drie broers H. op heterdaad tijdens een woninginbraak aan de Oude Liesboschlaan. De mannen, allen woonachtig in Terneuzen en in leeftijd varië rend van 17 tot 28 jaar, hadden zich toegang verschaft tot een huis waarvan de bewoners op vakantie waren. De door buurt bewoners getipte politie kon het drietal rond 21.00 uur in de woning inrekenen. Voor zover viel na te gaan, hadden de ver dachten nog niets ontvreemd. Omdat de politie reden had om de mannen van andere delicten te verdenken, is het drietal in verzekering gesteld. EDITIE ZEELAND Kantoren ^neuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P Pagina A2. Openingstijden: 830-12.30/13.30-17.00 uur. Kedactie Jerneuzen: Rein van der Helm 'der Oggel (editie-chef), Dank van Cooten, Frank Deij, jhn Koomen (sport), larold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, 'Provincie redacteur). Hulst: Eugène Verstraeten l'P'v. editiechef) Advertentie-exploitatie ispecteur Zeeland: fcMenu, 8-9: Privé tel. 09-3293459940. In Zeeuws-Vlaanderen heb ben in 1994 tussen 10 sep tember en 3 oktober 17 con certen plaats in zeven ge meenten. Zaterdag 10 september: Terneuzen, Grote Kerk, Brabants orkest onder lei ding van Jan Stulen. Zondag 11 september: Sluis, Stadhuishal, Fringe-concert om 15.00 uur. Dinsdag 15 september: Sluis, r.-k. kerk, Huelgas Ensemble onder leiding van Paul van Nevel. Vrijdag 16 september: Bier vliet, Ned. Hervormde kerk, Greetje Bijma en Klaas Hoek, Zaterdag 17 september: (Kerkepad), Ossenisse, r.-k. kerk, Cappella Pratensis en Hans van Nieuwkoop om 13.30 en 16.00 uur. Kloos terzande, Ned. Hervormde kerk, Indiaas concert met Ratula Sen om 13.30 en 16.00 uur en Graauw, r.- k.kerk, Clous Mertens en Bob van Asperen. Zondag 18 september: Hulst, Stadhuishal, Fringe- concert om 15.00 uur. Dinsdag 20 september: IJ- zendijke, r.-k. kerk, Anima Eterna en Collegium Vocale onder leiding van Jos van Immerseel. Woensdag 21 september: Hulst, basiliek, Limburgs Concert Koor, Keuls Symfo nisch Orkest en solisten on der leiding van Jan Hup- perts Vrijdag 23 september: West- dorpe, r.-k. kerk, (bevrij dingsconcert), Nationaal Kinderkoor. Zaterdag 24 september: Oostburg, Ledeltheater, Workshop onder leiding van Wout Oosterkamp. Lezing om 14.30 uur, Workshop om 15.50 uur en Masterclass om 19.30 uur. Zondag 25 september: IJ- zendijke, Ned. Hervormde kerk, liedrecital Wout Oos terkamp. Zaterdag 1 oktober: Sas van Gent, Vlaanderenhal, (fami lieconcert), Zeeuws Orkest en Edwin Rutten om 15.00 uur. Zondag 2 oktober: Aarden burg, Sint Baafkerk, Resi dentie Kamerkoor en Resi dentie Bachorkest om 15.00 uur. De concerten beginnen om 20.00 uur, tenzij anders ver meld. t X. Topbiljarter Jac van Delft is gisteren gehuldigd omdat hij al 25 jaar lid is van topbiljartclub Marionette in Hulst. Hij is daarmee de eerste topbiljarter in Zeeuuis-Vlaanderen die een dergelijk jubileum viert. Van Delft werd vrijdagavond in het zonnetje gezet tijdens de jaarlijkse feestavond van de topbiljartclub in het clublokaal café De Kroon in Hulst. De jubilaris kreeg een tinnen bord aangeboden. foto wim kooyman Vari orize medewerkster Jeanette Vergouwen Terneuzen - Voor de zesde maal raast straks de trein van het Festival door Zeeuws- Vlaanderen. Het thema is de Menselijke Stem als Instru ment. Het Festival van Zeeuws-Vlaanderen, met 17 concerten, start op 10 sep tember in Terneuzen en ein digt met een middagconcert op 2 oktober in Aardenburg. Directrice Yolanda Mergler pre senteert de zeven gemeenten een aantrekkelijk, afwisselend pro gramma. Dit jaar zijn er slechts twee concerten die ook in Vlaan deren gebracht worden, de ande re 15 worden alleen in Zeeuws- Vlaanderen gespeeld. Een ver schuiving dus van de Belgische inbreng naar meer optredens van Nederlandse orkesten en ensem bles. „Ik ben er bij het programmeren vanuit gegaan om zo veel moge lijk vormen van vokale muziek, te laten horen en zoveel mogelijk aspecten van de menselijke stem. Alles is onmogelijk, maar het festival biedt veel, van religieuze muziek uit de renaissance tot de moderne improvisatie stem- kunst, van opera tot en met liedrecital," legt Mergler uit. Hoogtepunten Als hoogtepunten noemt zij het openingsconcert met het Bra bants Orkest in Terneuzen. Het programma wordt pas in sep tember bekend gemaakt, want er wordt opgetreden met de win naars van het 40ste Vokalisten Concours 's Hertogenbosch. „Een uniek optreden is er in Sluis (13 september) met het Huelgas Ensemble onder leiding van Paul van Nevel. Over meer stemmigheid gesproken, dit koor zingt een 36-stemmige mis van Ockeghem en een 40-stemmige compositie van Tallis. De zan gers stellen zich op in een kring rond het publiek en bewegen langzaam, de dirigent staat in het midden tussen het publiek in. Het moet voor de toehoorders een belevenis worden, elke nu ance en klankkleur van vele ver schillende stemmen is te horen." Andere toppers zijn nog het Mascagniconcert in Hulst met het Limburgs Concert Koor en het Keuls Symfonisch Orkest (21 september) en het slotconcert in Aardenburg met vokale en in strumentale composities van Bach, gespeeld door het Residen tie Kamerkoor en -Bachorkest. Nieuw Het programma heeft ook enkele vernieuwingen ondergaan. Za terdag 24 september wordt in Oostburg een Workshop 'Mense lijke Stem' gehouden. Die dag is er een lezing en daarna kunnen liefhebbers oefenen onder lei ding van deskundigen om aan de lijve te voelen hoe de stem werkt, wat er gebeurt als je roept of fluistert met ademsteun en andere functies van de stem. De dag wordt afgesloten met een masterclass, gegeven door Wout Oosterkamp waarin met studen ten en leden van koren wordt gewerkt aan een liedrepertoire. Een andere nieuweling is het Fringe-concert (randconcert). „Deze zijn voor jonge ambitieu ze musici. Zij kunnen tijdens het concert laten horen wat ze in hun mars hebben. Ze worden er niet voor betaald, maar genieten een extra promotie omdat ze meedraaien in het festival. De toegang is gratis en Sluis en Hulst hebben kosteloos de stad huishal ter beschikking gesteld. Binnenkort adverteren we in de pers met een oproep voor ge schikte kandidaten. Ze moeten een bandje opsturen en daarna selecteren we. De maximum leeftijdsgrens is dertig jaar," stelt Yolanda Mergler, Ook dit jaar zijn er enkele spe ciale concerten zoals het Fami lieconcert in Sas van Gent (1 oktober) waar het Zeeuws Or kest onder leiding van Dirk Brosse Eriks' Wonderbaarlijke reis van WF Bon en The Young Person Guide van Britten speelt, Edwin Rutten neemt de spreek- stemrol voor zijn rekening. Een ander evenement waar veel jeugd aan meewerkt is het optre den van het Nationaal Kinder koor in Westdorpe (23 septem ber). Het is een speciaal bevrij dingsconcert in het kader van de festiviteiten in Sas van Gent. Het Kerkepad, met vijf concer ten op een dag, is dit jaar in Oost-Zeeuws-Vlaanderen. In Os senisse en Kloosterzande worden twee om 13.30 en 16.00 uur con certen gegeven. Het publiek reist dus van de ene naar de andere locatie. Na het optreden krijgen zij van een gids uitleg over het kerkgebouw en is er een rondlei ding. De programma's zijn bij zonder: in Ossenisse treedt de Cappella Pratensis op met re naissance a eapella muziek en Hans van Nieuwkoop improvi seert Gregoriaanse werken op het orgel. In Kloosterzande treedt de In diase zangeres Ratula Sen op met de instrumentale begelei ding van een tabla, 2 sarangi's en een klein harmonium. „Een uniek gebeuren dat prima aan sluit bij de polyfonie," aldus de directrice. Het avondconcert wordt verzorgd door Clous Mer tens (bariton) en Bob van Aspe ren (clavecimbel) met een Bach- programma in de kerk in Het ensemble Cappella Pratensis. Dorsselaer deden het goed met respec tievelijk 126 en 125 stemmen. Bij de WD won lijstduwer A. de Boolj vier jaqr geleden met 413 stemmen op eigen houtje een zetels voor zijn partij. Dit keer was de lijstduwer minder suc cesvol met 133 stemmen. De WD heeft dat verlies echter goed opgevangen. Lijsttrekker W. Kayser scoorde 482 stemmen, tegen 297 vorige keer. Ook R. van Haperen (181) en R. Boogaert (154) deden het goed. Nieuwkomer op de lijst A, Dobbelaer had een goede politiek start met 95 stemmen. De kiezers voor D66 ten slotte stemden massal op lijsttrekker T. Blommaert. Tweede man E. Savooy deed het ook heel goed met 93 stemmen. Het spreekwoord: 'Prijs de dag niet voor het avond is', is vandaag van toepassing op ons weer. We beginnen goed. De zon schijnt en de temperatuur stijgt al snel van 6 tot 14 graden. Maar vanaf de Atlantische Oceaan nadert een storing. U zult dat vrij snel merken, want de bewolking wordt stilaan dikker en daaruit kunnen een paar fikse buien vallen. Ook de wind wakkert aan uit zuidwestelijke richting. Die zal boven land hard en boven zee zelfs stormachtig worden. Morgen beginnen we aan een periode van zeer wisselvallig weer. Er zijn fors wat buien, maar ook flinke opklaringen. Morgen is het fris met 8 tot 9 graden. De rest van de week is het eveneens wisselvallig. De windrichting varieert gedurende de eerste helft van de nieuwe week tussen zuid en west. De verwachting in cijfers: Vandaag zon, latere bewolking met buien, maximumtemperatuur 14 graden en 's nachts 5 graden. Er staat een krachtige zuid-westen wind van 6 Beaufort. Morgen is het somber. Er vallen veel buien en er is slechts een sporadische opklaring. Het wordt maximaal 9 graden en 's nachts 3 graden. De wind is zuidwestelijk 4 Beaufort. Maandag tot en met woensdag is het zeer wisselvallig met afnemende opklaringen. De buien nemen toe, het wordt maximaal 11 graden en 's nachts 4 tot 5 graden. Het waait behoorlijk met een kracht van 5 Beaufort. Hoe was het weer vorig jaar 5 maart? Overdag werd het 2,4 graad, 's nachts vroor het 3,5 graad. Het regende niet en de zon scheen precies 1 uur en 45 minuten. De extreme temperaturen sinds 1900 op 5 maart: In 1939 was 5 maart e en warme dag met 15,3 graad en in de nacht van 4 op 5 maart 1987 vroor het 8,4 graad. Wat bracht het weer ons in februari 1994? Het regende gedurende de 28 februaridagen 39,3 millimeter. In 1993 was dat 29 millimeter en gemiddeld is dat 53 millimeter. Het was gemiddeld 5,7 graad, vorig jaar 5,8 graad en normaal is dat in februari 3,5 graad. De koudste dag was 21 februari, toen het 14 graden onder nul werd in de avond. De winter van 1993/1994 bracht ons een record aan neerslag. Dit werd de derde natste winter sind 1888. Er werd 308 millimeter regen afgetapt. 1910 was natter met 311 en 1888 spande de kroon met 317 millimeter. Het warmst is het nu in Roemenië, waar het op sommige plaatsen gemiddeld 25 graden is. Het koudst in Noord-Zweden met temperaturen van 31 graden onder nul. Spanje en Grieken land zijn ook aan de lente begonnen met 20 tot 22 graden. De weerspreuken: 'Nooit is maart zo goed, of het sneeuwt een volle hoed'. 'Stuift het stof in maart, voor de boer is dat goud waard'. een rommelmarkt gehouden van tweedehands artikelen. ROMMELMARKT - In de ba- Ook kan men deelnemen aan sisschool De Ark wordt van- het Rad van Avontuur en een daag van 14.30 tot 18.00 uur hapje_en drankje gebruiken. Graauw. Vorig jaar was men niet zo ge lukkig met de verdeling van de locaties over Oost en West- Zeeuws-Vlaanderen. Dit jaar heeft Yolanda Mergler rekening gehouden met de locaties, de akoestiek en de voorkeuren van verschillende gemeenten. Een ideale indeling kan nooit, maar dit jaar is er een homogene ver deling uit de bus gekomen: zeven concerten in Oost, vier in de Kanaalzone en zes in West. Deze indeling was dit jaar extra moeilijk omdat Axel zichzelf buitenspel heeft gezet door als enige gemeente de jaarlijks toe gezegde subsidie niet toe te ken nen, „Ik betreur dit ten zeerste, ik hoop nu er meer duidelijkheid is geschapen in deze materie dat Axel weer de rangen zal sluiten. Maar dit jaar is er dus niets in deze gemeente, de inwoners van Axel zijn aangewezen op de con certen in de andere gemeenten." De Vrienden van het Festival, mensen die honderd gulden per jaar betalen als een soort dona tie, krijgen een aantal extra's: twee kaarten voor een voorstel ling (door de directie aan te wijzen) uit het reguliere pro gramma van het Zuidlandthea- ter. Yolanda Mergler hoopt dat zich steeds meer vrienden zullen aanmelden. „Hoe meer vrienden, hoe meer zekerheid dat we ge dragen worden door de Zeeuws- Vlaamse bevolking." Sponsors Naast de subsidies van Rijk, pro vincie en gemeente, drijft het festival op de bijdrage van spon sors en donaties. Dit jaar is men begonnen met de actie Vriend- Bedrijf. Deze bedrijven betalen duizend gulden per jaar. Een speciale folder is verspreid over duizend bedrijven in de regio. Het comité van aanbeveling is aangevuld met enkele belangrij ke namen. Jan Briers sr. gedele geerd-bestuurder van het Festi val van Vlaanderen staat in het lijstje en ook W. van Gelder de Commissaris van de Koningin van Zeeland die hiermee zijn 22e baantje kreeg. Anderen zijn de directeuren van de grote spon sors en de acht burgemeesters van Zeeuws-Vlaanderen, ook die van Axel. Een festival dat meer dan ooit een stem heeft in het culturele Zeeuws-Vlaamse landschap. ZATERDAG CLINGE - Café De Gouden Kroon, 14 uur kaarting. GRAAUW -Kantine W Graauw, 20.15 uur kaarting. KIELDRECHT - Terminus, 15 uur schieting. ZUIDDORPE - Café 't Gemeentehuis, 14 uur schieting. KAPELLEBRUG - Kapel O.L.V. ter Eecken, 14.30 uur rozenkransgebed. HENGSTDIJK - Café 't Jagershuis, 14 uur kaar ting. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14.30 uur schieting. ZONDAG WALSOORDEN -Café Rue du Nord, 14.30 uur schieting. ST.-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14 uur. vlees- kaarting. Hulst - Basisschool de Ark in de Tabakstraat in Hulst houdt vandaag haar jaarlijkse rommelmarkt. Deze rommelmarkt, georganiseerd door leerkrachten en ouders, trekt elk jaar vele bezoekers. Er wordt dan ook gezorgd voor een aantal activiteiten. In de eigen keuken worden zelfgemaakte hapjes klaar gemaakt, van wafel tot en met frites en ook zijn er drankjes. Hoofdonderwerp is natuurlijk de verkoop van zelfgemaakte en tweedehands spulletjes. Daarnaast kunnen belangstellenden een kansje wagen bij het rad van fortuin. (ADVERTENTIES) Wie maakt binnen 1 uur de helderste afdrukken op Kodak Royal Paper terwijl u winkelt? Juist! FOTO VERSCHOORE Terneuzen Noordstraat 6 01150 21575 (v.h. Foto But) Hulst 's-Gravenhofplein 8 01140-16162 Volvo 850 al v.a. 61.950,-. De Volvo 850 Sedan of Estate maakt een onuitwisbare indruk. Op u èn op uw mede-weggebruikers. Alles is opvallend: de styling, z'n prestaties, de souplesse en 't comfort. Als 2.5i, GLE, GLT en de met topsnelheidbegrenzer uitgeruste 850T-5I Bij ons wacht u de uitdaging! bewijst het. g Consumentenprijs incl. BTW, excl 645,- kosten rijklaar maken. Wijzigingen voorbehouden. Mr- F.J. Haarmanweg 49, Terneuzen, tel. 01150-97455

de Stem | 1994 | | pagina 19