DE STEM PERSONEE L MeijeR D00VE MEDICAL rivwiJH Dat betaalt pas makkelijk. Jeug Raadsman Chef inpak m/v administratief medewerker m/v VERTEGENWOORDIGER m/v Onderwij sraai WATERSCHAP DE DONGESTROOM Maxwell Is een vooraanstaand kerngezond en modern bedrijf, met bijna 20 winkels van Utrecht tot Maastricht. 60 Jaar lang hebben goede service en merk-elektro-apparaten (bruin en wit) tegen concurrerende prijzen voor groei gezorgd. En wij groeien nog steeds. Zo openen wij In mei van dit nieuwe Jaar een prachtige winkel in het dan te openen nieuwe winkelcentrum de Haagse Beemden In BREDA-NOORD. Tussen Hema, Albert Hein enz. En honderden gratis parkeerplaatsen. Alle omstandigheden geven ons hoge verwachtingen. Wij zoeken voor dit nieuwe filiaal een De baan: U kunt zeer goed verkopen. Bij Maxwell krijgt u een groot stuk commerciële vrijheid. U kunt zich zo bewijzen. Vanuit het hoofd kantoor krijgt u professionele ondersteuning, maar van u zelf wordt een flinke verantwoordelijk heid verwacht ten aanzien van omzet, marge, personeelsbeleid, winkelbeeld enz. Gevraagd: Een goede algemene ontwikkeling en beschaafd optreden. En natuur lijk de onmisbare elektro-branche- ervarina. Wellicht bent u thans 1e verkoper. Een blijvend enthousias me, dat u helpt de inzet te leveren die dagelijks nodig is in onze boeiende branche. Maar ook een stuk opbouwmentaliteit. Geboden: Behalve het uitstekende salaris dat u kunt verdienen krijgt u een zeer grote zelfstandigheid en vrijheid. Bij al uw vrijheden mag u wel reke nen op ondersteuning waar dat nodig is. Verder vindt u bij ons een goede en collegiale sfeer met begrip voor mensen. Wilt u niet langer wachten en nü vooruitkomen, schrijf dan a.u.b. aan: Hoofdkantoor Maxwell B.V. t.a.v. de directie, postbus7173,5980AD Panningen. (tel. info, directie 04760-72455) Trendy bromfie scooters en hc oPROFILE KLA Bandvaraan geboren in Vlissingen Hasj gevonden DE STEM ZATERDAG 5 MAART 1994 X 7; Meijer is een van de belangrijkste bedrijven op het gebied van diepgevroren aardappelprodukten, consumptie-aardappelen, poot-aardappelen en uien. De onderneming biedt werk aan ca. 400 medewerk- (st).ers. 75% van de omzet wordt gerealiseerd in het buitenland. De vooraanstaande positie van Meijer in zowel binnen- als buitenland is het resultaat van een flexibele bedrijfsvoering, stringente kwaliteitscontro les en een continu proces van produkt-ontwikkeling en innovatie. Maar wat Meijer vooral zo bijzonder maakt is het enthousiasme van de werknemers die, verspreid over 9 vestigingen, ervoor zorgen dat de naam Meijer borg blijft staan voor kwaliteit. MEIJER FROZEN FOODS B.V. Meijer Frozen Foods is een van de werkmaatschap pijen van Meijer. Deze werkmaatschappij produceert ondermeer in het eigen Butlermerk een breed assorti ment diepgevroren aardappelprodukten en aardap- pelpureevlokken.Deze kwaliteitsprodukten worden voor meer dan 95% geëxporteerd. C.MEIJER B.V. Deze werkmaatschappij is uitgegroeid tot een van de leidende groothandelsbedrijven in Nederland. Hier vindt de handel, teelt, rassenontwikkeling, sortering, opslag en transport van aardappelen plaats. Bovendien vindt er doorlopend research plaats om de kwaliteit van de Meijer-produkten blijvend te kunnen garanderen en waar mogelijk te verbeteren. Voor Meijer Frozen Foods B.V. te Kruiningen vragen wij ter versterking voor de afdeling inpak een ervaren: op HTS-niveau Op de afdeling inpak zijn 40 medewerkers in 3-ploegendienst werkzaam, die met behulp van computergestuurde apparatuur onze kwalitatief hoogwaardige frites inpakken. Als chef inpak geeft u, in dagdienst, leiding aan de inpakafdeling en bent u verantwoordelijk voor de technische-, organisatorische- en kwaliteitsaspekten van deze afdeling. Van u wordt een verdere optimalisering van het inpakproces verwacht, waarbij u ondersteund wordt door de afdelingen kwaliteit en techniek. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een opleiding op HTS-niveau. U heeft een ruime ervaring als leidinggevende, bij voorkeur opgedaan in de levensmiddelenindustrie. U bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te opereren en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. Geboden wordt een uitdagende funktie bij één van de leidende aardappelverwerkende bedrijven ip Nederland met een internationaal werkklimaat en een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie kunt u uw schriftelijke sollicitatie binnen 10 dagen richten aan: Meijer Frozen Foods B.V. Afdeling Personeel en Organisatie Postbus 17, 4416 ZG KRUININGEN Waterschap De Dongestroom is ca. 32.000 ha groot en omvat een gebied in het midden van Noord-Brabant. Het kantoor is gevestigd te 's Gravenmoer. De taak van het waterschap betreft in hoofdzaak het kwantiteitsbeheer van het op pervlaktewater. De ambtelijke organisatie bestaat uit een administratieve en een technische dienst. Ongeveer 35 personen zijn in totaal werkzaam bij het waterschap. Bij de administratieve dienst ontstaat per 1 mei de vacature van Functie-informatie: De te benoemen medewerker zal worden belast met de volgende werkzaamheden: dossiervorming en -ordening ten behoeve van het dynamisch archief; afvoering dossiers naar semi-statisch archief: vernietigen/bewaren; verstrekken van inlichtingen en gegevens uit de archieven; beheren van een geautomatiseerd postregistratiesysteem; controle op de voortgang en afdoening van de post; opstellen en plaatsen van bekendmakingen; zorgdragen voor de tervisielegging van stukken; het verrichten van overige, binnen de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: Om bovenstaande werkzaamheden te kunnen uitoefenen dient men te beschikken over: diploma HAVO; diploma SOD I en bezit van of vergevorderde studie voor SOD II (of vergelijkbare opieiding); ervaring met genoemde archiefwerkzaamheden; ervaring met tekstverwerking (WordPerfect 5.1); goede contactuele eigenschappen. Salaris en rechtspositie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3.553,- bruto per maand (schaal 5). De bij de overheid geldende rechtspositieregelingen en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder opname in het ABP en IZR, zijn van toepassing. Informatie/sollicitatie: Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J.H.M. Wissink, hoofd afdeling Financiën, telefoonnummer 01623-12451. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het dagelijks bestuur van het waterschap De Dongestroom, postbus 6, 5109 ZG 's Gravenmoer. DOOVE MEDICAL verhuurt en verkoopt al meer dan 20 jaar systemen ter preventie en behandeling van decubitus en lymphoedeem in de intra- en extramurale gezond heidszorg. Wij zoeken op korte termijn, voor het rayon Zuid-Nederland, een Functie: u wordt verantwoordelijk voor de omzet in het rayon legt en onderhoudt contacten met de klanten en prospects geeft produktdemonstraties en neemt deel aan beurzen rapporteert rechtstreeks aan de verkoopleider. Wij bieden: verantwoordelijke en uitdagende job grote betrokkenheid, inzet en teamwork goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden auto van de zaak De eisen: opleiding HBO-niveau leeftijd 27 jaar verkoopervaring affiniteit met de gezondheidszorg goede contactuele eigenschappen en representatief voorkomen resultaatgerichte instelling woonachtig in Brabant Belangstelling? Uw handgeschreven brief met c.v. en pasfoto kunt u binnen 10 dagen sturen aan Doove Medical, Nijverheidscentrum 12, 2761 JP Zevenhuizen, t.a.v. de heer J.W.C. Leukfeldt. Tel. 01802-3866 FILIAAL-CHEF met Visa en win 10.000.- Dit is fantastisch nieuws voor iedereen met de Visa-vlag öp z'n credit card! In de grootscheepse aktie Holland Welcomes Visa maakt u een jaar lang elke drie maanden kans op 10.000 dollar. Alles wat u daarvoor hoeft te doen, is uw Visa Card in Nederland te gebruiken. Elke betaling met uw Visa Card dingt van 1 maart 1 9 9 4 tot 1 maart 1 9 9 5 mee naar deze superprijzen. Overigens mogen Visa Card- van bijzondere aanbiedingen en overal. Nog geen Visa Card? Vraag houders in het kader van Holland Welcomes Visa tal verwachten! Gebruik uw Visa Card dus alt i j d 'm vandaag nog aan. Bel: 020 - 6 600 600. Het reglement van de actie Is op 28 februari 1994 gedeponeerd bij Koch A Sanders Notarissen te Den Haag. Een exemplaar van het reglement kan bij Visa Card Services, Antwoordnummer 242, 1100 VB Dlemen, worden opge*raa8 De nieuwste snufjes van de tv reeds te zien bij: PASSAGE -AXËil Van onze correspondente Middelburg - Op de tweede tingsdag van de rechtbank tegen zetmeelfabriek Cerestar Benelux uit Sas van Gent heeft de raadsm van het bedrijf gepleit voor vi spraak van alle ten laste geleg feiten. Cerestar staat, samen met vijf betrc ken topmanagers, terecht op beschut ging van geknoei met de aangiften v< ontreinigingsheffing in de periode nuari '82 tot en met maart '90. gebeurde in eerste instantie door 1 'afvlakken' van de aantallen geloos afvaleenheden en vervolgens door 1 n *Hoewel Weerman Willy ons voorspe symbool voor het naderende voorjaai Van onze correspondent Vlissingen - In de reptielen zoo Iguana in Vlissingen is voor het eerst een Bandva raan, met de wetenschappe lijke naam Vara nus Salva- tor uit het ei gekropen. De Bandvaraan, een reuzen hagedis uit Zuidoost-Azië is de op een na grootste hage dis ter wereld, die een leng te kan bereiken van drie meter. In de reptielenzoo worden al vijftien jaar Bandvaranen verzorgd, maar tot nu toe was het niet gelukt met deze dieren te kweken. De moeder (Monica) is zes jaar geleden als jong va- raantje in Vlissingen gearri veerd. De vader (Max) komt vit Hamburg. De boreling heeft de naam Doortje mee gekregen. Het ei heeft ruim 2es maanden op een tempe ratuur van 31 graden in de couveuse gelegen. dur Zeé onze correspondent ?as van Gent - De douane van 6 post Temeuzen heeft donder- ag 500 gram hasj in beslag genomen. at gebeurde tijdens een routi- econtrole op de Tractaatweg in vfvan Gent. De partij verdo lde middelen werden gevon- ,.n bi een personenauto be- uurd door een inwoner uit het w ajSe Lallaing. Proces-verbaal rd opgemaakt en na betaling n een boete van duizend gul- ,,„n mocht de man zijn reis weer vervolgen.

de Stem | 1994 | | pagina 16