BESTEM P E R S ON E L aat laai Franchise-manager tempo-team uitzendbureau Alles wat nodig, nuttig, leuk, lekker of machtig mooi kan zijn, staat dagelijks voor alle leeftijden in de advertentiekolommen van de krant. T GROEPSLERAAR m/v MEDEWERKER R.-K. BASISSCHOOL „DE ELSENH0F" ACTIVITEITEN- Informatie voor Generaties sales representatives m/v met commerciële achtergrond EEN KAASMAKER Bettinnehoeve B.V. WATERSCHAP ESSÏÏ HULSTER AMBACHT PC-CURSUSSEN BREDA cantrijn b.v. g CITY jU ELECTRICAL [jj FACTORS BV geul branch manager m/v SIMFH KWALITEITSKONTROLEUR M/V Autotaalglas is gespecialiseerd in het repareren en vervangen van autoruiten. Met 34 operationele vestigingen en een aantal in oprichting is Autotaalglas een belangrijke aanbieder in de markt van autoglas. Doordat we met zelfstandige ondernemers op franchisebasis werken, is een grote mate van service en 'kwaliteit gegarandeerd. Voor het onderhouden en optimaliseren van de franchiseformule zijn we op zoek naar een franchise-manager. Taakomschrijving: Profiel Zuiderhout KEUKENS BADKAMERMEUBELEN VACATURE MEDEWERKER BELASTINGEN MEDEWERKER BELASTINGEN EN HEFFINGEN Adviesbureau Lijnbach Lotus 1 -2-3 DOS Quatro Pro x 73 ia een soort boeteregeling halen. In uw geval zai ai wallen. U sloot uw hypotheek af in de peril t de minimale looptijd was en dan loopt die boei 1 op na het 7e jaar. T, oordig is dat 15 jaar (Vo, agen tot 50.000) respe( lijk 20 jaar (voor bedrt ot 220.000). In dat gevi de boete sterk op van: veer het 11e jaar. bestaat nog een uitwij! oeuvre in de vorm van eel "inimale voortzetting. Dat kent dat u door een klei je premie (l/10e van er betaalde hoogste pn door te betalen alsnog ijn vol kunt maken L die fiscale boete te ontki Maar hoe dan ook, plicaties bij een spaarb eek kunnen dus extra f STEM ZATERDAG 26 FEBRUARI 1994 X 79 ermogensbelasting kan eij lijk niet echt een rol spelen maakt voor het totaal vai vermogen immers niet uj uw geld op de bank heen n dan wel in uw huis heefj en. Dit was de laatste aflevering van q raag-antwoordrubriek. Vanaf volgej e week gaan we op deze plaats in eel~ iets gewijzigde vorm aandacht beste, den aan onroerend goed. Suggestief blijven welkom. ■M 167 luxe appartementen in diverse typen op één van de mooiste lokaties van Nederland.. M Huurprijzen v.a. 1.065,- per maand fexcl. servicekosten) lende hoofdtypen, o.a. met een let open keuken, twee of drie Ruin en/of balkon, een badkamer Itche en vaste wastafel, een [ïste woningen, een separate In dit souterrain zijn tevens de erd. ^antal penthouses gerealiseerd. i leuke architectuur, zijn luxe In schitterend uitzicht over het DND EN WILT U BOUWEN? Prijf Irhout IS U GRAAG VAN DIENST 15 basisvormen Itrouwde bouwwijze rijd en een vaste prijs _f ca. 145.000 - incl. btw rti-bunqalows fel 25, 4811 ab breda fel. 076-225700 Volg de Willem Dreesweg langs id van de wijk Tolberg. Deze weg s de wijk in richting winkelcen- s om het winkelcentrum heen en f de Heulberg in. Deze gaat over Aan het eind ervan linksaf de n. Volg de bordjes modelwoning. f)pStal 01650-49054 kt 18, 4701 }B Roosendaal groothandel in elektro technische materialen duidelijk anders, duidelijk beter City Electrical Factors BV is een groot- -andel in elektrotechnische materialen -et filialen in Rotterdam en Haarlem. CEF is een dochter van een Britse orga- nsatie, die als een van de grootste elek trotechnische grossiers met meer dan 600 vestigingen en fabrieken in Europa, Amerika en Canada actief is. In de filialen opereren kleine en zelfstandige teams, die zich onderscheiden door een goed produktenpakket en een optimale servi ceverlening, die net even verder gaat dan men in de branche gewend is. CEF is te vens de eerste elektrotechnische groot handel en nog steeds een van de weini ge, die gecertificeerd is volgens de ISO 9002 normen, waarmee CEF een bijzon dere plaats inneemt in de branche. De succesvolle ontwikkeling die CEF doormaakt, vraagt om een uitbreiding in de vorm van een nieuw te openen filiaal in de regio West-Brabant. Daarom zijn wij op zoek naar een: I De functie: II U bent verantwoordelijk voor uw team van medewerkers die u zult sturen en helpen waar dit nodig en mogelijk is. 11 U bent verantwoordelijk voor het leg gen van contacten met nieuwe poten tiële klanten en leveranciers. 11 U werkt aan een efficiënt voorraadbe heer. 11 U zorgt voor een vlotte en soepele af handeling van het administratieve en financiële gedeelte van uw filiaal. 11 Het oplossen van problemen moet een karaktertrek van u zijn. 11 Vanuit uw vestiging werkt u aan de groei van de organisatie en u rappor teert rechtstreeks aan de Group Ma nager. City Electrical Factors BV vraagt: Een zelfstandig en representatief per soon met aantoonbare commerciële en leidinggevende capaciteiten. Een stevige doorzetter die problemen niet uit de weg gaat. maar deze op een inventieve manier weet op te los sen. Een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur richting elektrotechniek, aan gevuld met commerciële en manage- mentcursussen en ervaring in de branche. Kennis van de Engelse taal is een pre. Een leeftijd van 25-45 jaar en woon achtig in de regio West-Brabant. De functie: i Na een gedegen inwerkperiode gaat u op zelfstandige wijze de produkten en de service van City Electrical Factors vertegenwoordigen. U bent verantwoordelijk voor het leg gen van contacten met nieuwe poten tiële klanten, het uitbrengen van offer tes en het opvolgen daarvan. i U bouwt aan de relatie met bestaande klanten en denkt mee bij het oplossen van hun technische problemen. Vanuit de nieuwe vestiging werkt u in teamverband mee aan de groei van de organisatie en u rapporteert recht streeks aan de Branch Manager. City Electrical Factors BV vraagt: Een zelfstandig en representatief per soon met aantoonbare commerciële capaciteiten en een klantgerichte in stelling, Een stevige doorzetter die problemen niet uit de weg gaat, maar deze op een inventieve manier weet op te los sen. Een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur richting elektrotechniek, aan gevuld met commerciële cursussen en ervaring in de branche. Een leeftijd van 25-30 jaar en woon achtig in de regio West-Brabant. City Electrical Factors BV biedt: Een dynamische 'no nonsense' organisatie die een gezonde groei in het vooruitzicht heeft. Een team enthousiaste en jonge collega's die met inzet de klant tot dienst zijn. Een afwisselende functie waarin u duidelijk een bijdrage levert aan het succes van de organisatie. Een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u voldoende potentieel voor een van deze functies Stuur dan uw brief met c.v. naar: City Electrical Factors t.a.v. dhr. A.G. Fraser Stadionweg 105a, 3077 AV Rotterdam Voor eventuele vragen kunt u ook bellen naar dhr. J.A.A.M. van Dorst, tel. 010-4794944. Ik reactie zal uiteraard uiterst vertrouwelijk behandeld worden. EMBALLAGE BV Simfa Emballage B.V. is een producent en handelsmaat schappij van houten pallets en kisten. In verband met pen sionering, ontstaat op korte termijn de vakature van De kwaliteitskontroleur is belast met alle voorkomende proceskOMiroies en kontrole van binnenkomende goederen. U heeft een opleiding op MTS- mvo, bij voorkeur bouwkunde en/of ervaring met kwaliteitssystemen. Leef tijd circa 30-40 jaar. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de heer A. Horsten (bedrijfsleider), telefoon 01620-27930. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Simfa Emballage B.V., Post bus 13. 4900 AA Oosterhout. De Stichting r.-k. Onderwijs Wagenberg vraagt voor bovengenoemde school I een in tijdelijke dienst, i.v.m. zwangerschapsverlof van een van de leerkrachten. Het betreft een full-time baan van 11 april 1994 tot en met 1 juli 1994. Gezien de samenstelling van het team, gaat de voorkeur uit naar: - een mannelijke collega, bij voorkeur in de leeftijd van 20-30 jaar; - in het bezit van-de akte als volledig bevoegd onderwijzer; - belangstelling, kennis en vaardigheden om te werken in de middenbouw; - bereidheid tot deelname aan buitenschoolse en schooloverstijgende activi teiten; - goede sociale en contactuele eigenschappen; - positieve houding m.b.t. inbreng van ouders; -r.-k. levensovertuiging. Eventuele informatie kan worden ingewonnen bij dhr. v. Gurp, directeur van de school, tel. 01693-1573. Sollicitaties dienen uiterlijk op 6 maart 1994 in het bezit te zijn van de secre taris van voornoemde stichting, Brouwerijstraat 14, 4845 cn Wagenberg. - onderhouden van relaties met franchisenemers - bewaken en optimaliseren van de franchise formule - leiding geven aan 4 medewerkers - initiëren en coördineren van commerciële activiteiten als lid van het managementteam functioneren Salaris en auto zijn in overeenstemming met de functie en niet de belangrijkste drijfveer. Reageer a.u.b. binnen 14 dagen met C.V. en een uitgebreide uitleg waarom juist U de geschikte- persoon bent voor deze functie. Autotaalglas Nederland B.V T.a.v. mevr. R. van Gorp Kapt. Hatterasstraat 17, 5015 BB Tilburg. - ervaring in een vergelijkbare functie is een must dlgheden instelling; creatief en inventief mentaliteit, maar ook accuraat t en planner Duitse taal in woord en geschrift. reparatie en vervanging Ons Zorgcentrum biedt plaats aan 126 bewoners, verdeeld over 2 centra waar van een voor voornamelijk religieuzen en een voor niet-religieuzen. Zuiderhout telt ruim 95 medewerkers, waaronder een team van 3 activiteitenbegeleidsters. In dit team is een vacature voor: TEJEHINGtN voor 24 uur per week (verdeeld over 5 dagen) Functie-inhoud: Het begeleiden van een vaste groep bewoners binnen één van de huiska merprojecten en tevens andere activiteiten ondersteunen. Functie-eisen: - Een positieve bijdrage leveren aan het welbevinden van de ouder wor dende en psycho-geriatrische bewoners. - De zelfstandigheid, de eigenwaarde en de sociale contacten van de bewo ners bevorderen. - Het methodisch en zelfstandig kunnen werken binnen een multidisciplinair teamverband. - Bereid zijn om ook op onregelmatige tijden te werken (thans 1 x per 3 wk. op zaterdag). - Ervaring in psycho-geriatrie gewenst. - Diploma MBO-activiteitenbegeleiding. Arbeidsvoorwaarden: Deze zijn overeenkomstig de CAO-bejaardentehuizen. Daarnaast bieden wij een prettig werkklimaat en actieve steun bij het uitvoe ren van een activiteitenprogramma. Voor nadere informatie over de inhoud van de functie kunt u zich wenden tot Margöt Testers (coördinatie activiteitenbegeleiding) of de directie, tel. 076- 713951. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijningsdatum van de ad- vertentie, aan de directie van Stichting Zorgcentrum Zuiderhout, Oosterhout- -seweg 114, 4847 DE Teteringen. Wij maken zelf onze eigen keukens en badkamermeubelen, die wij ook nog eens zelf vakkundig installeren. Voor het vervaardigen en installeren van badkamermeubelen en keukens zoeken wij een enthousiaste Wij zoeken iemand die technisch inzicht heeft. De leeftijd tussen 18 en 23 jaar. De job vereist een grote mate van zelfstandig werken. Heeft u interesse en/of vragen richt u zich dan tot; Goossens Keukens, Achter de Molen 32, Etten-Leur. Tel. 01608-12050 KANTOOR Balie-medewerkers m/v op part-time basis voor diverse relaties in de regio. Behalve een HAVO-diploma hebt u ervaring met balie- werkzaamheden bij een bank én met computers. U bent flexibel inzetbaar, representatief en enthousiast Leeftijd: 25 tot 40 jaar. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Informatie: 01620 - 3 65 20, Loes van der Zande Oosterhout, Leysenhoek 19 Financieel medewerkers m/v voor verschillende leuke banen in de regio. U hebt een diploma MEAO-BE, -BA of -CE aangevuld met ervaring in de financiële sector. Verder bent u cijfermatig goed onderlegd en hebt u kennis van WP 5.1 en Lotus. Beschikt u over eigen vervoer en bent u tussen de 20 en 35 jaar? Dan zijn er diverse mogelijkheden. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Informatie: 01620 - 3 65 20, Loes van der Zande Oosterhout, Leysenhoek 19 Internationaal directie-secretaresses m/v voor diverse bedrijven in en rond Oosterhout. Uw taken zijn: agenda beheren, archiveren, correspon dentie voeren, verslagen uitwerken en notuleren bij vergaderingen. Daarna verwerkt u de notules en doet u alle voorkomende taken. Behalve minimaal een diploma Schoevers op Directie-secretaresse niveau, hebt u een uitstekende beheersing van het Engels in woord en geschrift en bij voorkeur kennis van het Duits en Frans. Ook kunt u omgaan met WP 5.1, Harvard Graphics en Lotus. U hebt zeker 5 jaar ervaring in een grote com merciële werkomgeving en kunt daardoor zelfstandig functioneren. Verder hebt u goede communicatieve en organisatorische vaardigheden en bent u 25 tot 45 jaar. Informatie: 01620 - 3 65 20, Loes van der Zande Oosterhout, Leysenhoek 19 Boekhoudkundig medewerkers m/v voor diverse relaties in en om Oosterhout Het voeren van de boekhouding, meestal met Exact behelsc het grootste deel van uw dagtaak, maar er komen ook andere administratieve werkzaamheden bij. U hebt een diploma MEAO-BA/-BE en/of MBA en enige jaren relevante werkervaring. Voor deze baan voor langere tijd is kennis van het Duits in woord en geschrift een pre. Leeftijd: 20 tot 35 jaar. Informatie: 01620 - 3 65 20, Loes van der Zande Oosterhout, Leysenhoek 19 HORECA Kantine-medewerker m/v voor een landelijke catering-organisatie. Als regio- medewerker werkt u minimaal 13 uur per week. Voor deze baan voor zeer lange tijd bent u flexibel inzetbaar en hebt u eigen vervoer. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 INDUSTRIE Naaisters m/v voor een relatie in de omgeving van Bergen op Zoom. Kunt u met een lock-machine overweg en bent u vanaf maart beschikbaar? Dan is deze full-time baan in dagdienst iets voor u. Informatie: 01640 - 5 94 00, Monique den Toonder Bergen op Zoom, Koevoetstraat 47 Produktie-krachten m/v voor diverse bedrijven in Breda en omgeving. Je bent jong en direct voor korte of langere tijd beschikbaar. Leeftijd: tot 21 jaar. Informatie: 076 - 22 70 05, Monique van Viegen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 TECHNIEK Eerste auto-monteurs m/v voor een aantal garage-bedrijven in en om Breda. U bezit een gezonde dosis werklust en bent gemoti veerd om direct te beginnen. Bent u gediplomeerd en hebt u enkele jaren werkervaring met diverse auto merken? Dan kunt u nu korte of langere tijd aan de slag. Informatie: 076 - 22 70 05, Petra van Leeuwen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Op de BETTINNEHOEVE is een vacature. Gevraagd; (met ervaring) leeftijd: 20-35 jaar Wij willen graag kennismaken met iemand die werkzaam is (geweest) in de zuivelsector. Uw schriftelijke reactie te richten aan: Bankenstraat 15, 4874 ND Etten-Leur. DE STEM I fl 2 MAART 1994 Het waterschapskantoor is gevestigd in de gemeente Hulst op het adres Hogeweg 6. Het beheersgebied van het waterschap is gelegen in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en heeft een oppervlakte van ca. 18.000 hectare. Het waterschap is belast met de zorg voor de waterkeringen, de wegenzorg en de kwantitatieve en kwalitatieve waterbeheersingszorg. Ter bekostiging van de met de uitvoering van deze ta ken gepaard gaande lasten wordt een aantal belastin gen geheven, te weten: omslagheffingen ingezetenen; eigenaren gebouwd; eigenaren ongebouwd en pachters ongebouwd, alsmede verontreinigingsheffing huishou delijk en bedrijven. In verband met uitbreiding van werkzaamheden op de afdeling Financiële Zaken zoekt het dagelijks bestuur kandidaten voor de functie van: m/v (38 uur) Functie-taken: Omslagheffing: - beheer en onderhoud van de kadastrale boekhou ding. Omslagheffing en verontreinigingsheffing; - beheer en onderhoud van de belasting subjectenbestanden; - beheer en onderhoud van de beiasting- objectenbestanden; - verzorgen aanslagproduktie; - verrichten of assistentie bij het verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden op het ge bied van belastingheffing; - assistentie bij andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen; Van de kandidaten wordt verwacht, dat zij beschikken over: - een voor de functie relevante administratief- economische opleiding op mbo-niveau; - een voltooide opleiding Heffingsambtenaar Lagere Overheden ofwel daarmee vergelijkbare opleiding waarin gedegen kennis is opgedaan op het terrein van belastingwetgeving; - ervaring op genoemde werkterreinen; - affiniteit met geautomatiseerde (belasting)informatiesystemen, alsmede kennis of ervaring ten aanzien van geautomatiseerde informatie-uitwisseling met het Rijkskadaster (AKR) en gemeenten; - kandidaten dienen bereid te zijn eventuele tekorten aan genoemde functie-eisen aan te vullen via ver volgopleidingen. Salaris: Aanstelling geschiedt voorlopig in niveau 6 (maximaal 3.716.- bruto per maand). Na een uit te voeren func tiewaardering zal definitieve inschaling volgen. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie worden desgewenst verstrekt door de heer F.C.M. de Vies, hoofd van de afdeling financiën (tel. 01140-13553). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties uitsluitend richten aan het da gelijks bestuur van het Waterschap Hulster Ambacht, postbus 6, 4560 AA Hulst binnen 10 dagen na het ver- g schijnen van dit blad. s werving/selectie Veemarktkade 8 Postbus 200 5222 AE 's-Hertogenbosch 5201 AE 's-Hertogenbosch Fax: 073-210065 Telefoon: 073-220775 Gevraagd voor één onzer relaties, een gerenommeerde handelsonderneming. JUNIOR VERKOPER BUITENDIENST (m/v) Een kansrijke functie in een dynamisch groeiend bedrijf. Adviseert ondernemingen in de regio West-Brabant en Zuid-Holland in de toepassing van bedrijfsformulieren en werkt mee aan oplossingen. Inzet, durf en initiatief zijn noodzakelijk. Leeftijd tot 25 jaar. Kandidaten hebben bij voorkeur een opleiding op HEAO-CE niveau. Honorering met interessante perspectieven. Schriftelijke reacties binnen een week aan bovenstaand adres. 41t- -nnnnnrr I"""""' i n n li n n i opleidingen SPREADSHEETS 7 en 8 maart Lotus 123 Windows 17-21-22 maart 7 en 8 maart MS-Excel 4 17 en 18 maart locatie; Takkebijsters 73 - Breda ook; bedrijfstrainingen en in-house Informatie en inschrijving: 01640-41087

de Stem | 1994 | | pagina 27