Peuterspeelzaal teleurgesteld Sarah VAN FOTO Herstel natuurgebiedje bij Kuitaart voor Raad van State legenheid g KORTING WERING SPORT IN HET KORT UITSLAGEN DAG KLAPPER Bedankt ii &emeente Hontenisse: 4Geen geld voor vervangen oude stoeltjes' D66 Axel maakt goede sier op forumavond 6Groenen' doen gooi naar waterschapszetels En om u heen rijden nog slechts bewonderende blikken. Politieke partijen Hulst dwepen met sociaal beleid Winter is nog niet weg de Stem ZEELAND C2 articulieren KORTING standaard rmschermen VERSCHOORE AAR IN 1 MINUUT! 'Stemadvies kb o 's niet in strijd met de kieswet' VOLVO CAPPENDIJK AUTO'S TERN6UZ6N Verwachting IJzel 1994 _X_80 ZATERDAG 26 FEBRUARI 1994 s, bedankje, jubileum, huwelijk, verloving, g, prestatie, examen, rraham, enz. sr kolom 1.09 incl. BTW, egel verplicht. Foto of formaat 35 x 40 mm iTW. Overige tarieven op Foto's worden niet iretourneerd. 6882 of geef uw tekst plaatsing af bij één van in. Schriftelijke opgaven tend geaccepteerd indien s bekend zijn, ook indien iling bijgevoegd is. ons het recht voor teksten van redenen te weigeren, gever klachten bereiken ïgeven tekst behoudt de iet recht voor om de naam htgever bekend te maken. ger gefeliciteerd rman - Verploeg in Oostburg r Melicellis in Dorst 5l Blanken in Breda 3rd as. ie. Jorpe. Deze Speedy ziet vandaai H.G. van Ben, Samantha, Luc, Barry en Ingeborg. iedereen, die ons met onz 25- jarig huwelijksverjaar- dag heeft gefeliciteerd of met een kaart vereerd. Josef en Tilly van Overmeeren-Mortierei kinderen. 55-Axel-01155-63565 foto tijdschrift, tekening, etc. yan onze verslaggever pen Haag - De kans bestaat dat u naar A. Roctus van het water de peine Vogel bij Kuitaart het na- jnirgebiedje weer in zijn oude staat „oet herstellen. Hij had daar aller- graafwerkzaamheden verricht, jaar is door de provincie op de lingers getikt. je hele zaak diende deze week voor de jaad van State in Den Haag, die over een paar weken uitspraak doet. De kwestie dateert al uit 1984. De eigenaar vroeg toen B en W van Hontenisse om toestemming voor het plegen van on derhoud aan het gebiedje. Die toestem ming kwam er, maar er gebeurde vier jaar niets. In 1988 constateerde de pro vincie dat er werkzaamheden aan de gang waren die niet door de beugel konden. Er zou eerst een ontgrondingsvergun ning moeten worden aangevraagd bij de provincie en een zogenaamde aanleg- vergunning bij de gemeente. De eige naar zwaaide met zijn toesteming van de gemeente, die vervolgens de provin cie op haar dak kreeg. Tegen het advies van eigen ambtenaren in besloot het toenmalige college geen actie te onder nemen. Er was eigenlijk niets bijzon ders aan de hand, zo vond men. De provincie stelde echter dat er sprake was van een forse aantasting van het natuurgebied. Min of meer gedwongen vroeg de eige naar bij de provincie de vereiste ont grondingsvergunning aan, die uiteraard prompt werd geweigerd. Roctus besloot daarop in beroep te gaan van de Raad van State. Inmiddels drong de provincie er bij de gemeente op aan een aanleg- vergunning te eisen. B en W besloten echter niets te doen en de behandeling bij de Raad van State af te wachten. Dat is nu, inmiddels jaren verder, ge beurd. Tijdens de zitting in Den Haag werd de gemeente flink de mantel uitgeveegd, omdat men de provincie niet had ge volgd. De ambtenaren konden tijdens de zitting alleen maar verontschuldi gend de schouders ophalen. Zij konden er niets aan doen, want het was een collegebesluit. Gezien het verloop van de zitting gaat men er in Hontenisse van uit dat de Raad van State de provincie in het gelijk zal stellen. In dat geval is de kans groot dat Roctus het gebiedje in zijn oude staat moet terug brengen. max formaat 29.7 x 21 cm avenhof plein 8, 01140-16162 (an onze verslaggever Vogelwaarde - De peuterspeelzaal in Vogelwaarde is iiep teleurgesteld omdat de gemeente Hontenisse geen geld wil geven voor de aanschaf van nieuwe stoeltjes. De huidige, ongeveer vijfentwintig jaar oude stoeltjes, zijn helemaal versleten en leveren gevaar op voor de kinde ren. Sa gesprekken met de gemeente tas het peuterspeelzaalbestuur topvol gestemd, maar nu is er plotseling een brief binnengekó- jen dat men de zaak voorlopig iel kan vergeten. Dit omdat de {emeente geen geld heeft. „On begrijpelijk", zegt voorzitter Mie Jansen. „B en W hebben destijds gezegd dat ze goede roorzieningen in de peuterspeel- ralen belangrijk vinden. Dan aappen wij echt niet hoe dit aoukan." De peuterspeelzaal klopte in juni vorig jaar al bij de gemeente aan. De huidige stoeltjes verto nen allerlei mankementen en re gelmatig vallen de pootjes er onderuit. Een gesprek met de gemeente verliep positief. Op een gegeven moment kwamen er an dere stoeltjes, die nog over wa ren van een of andere basis school. Het meubilair bleek ech ter veel te hoog voor de peuters. De gemeente zag in dat dit in derdaad niet kon en de peuter speelzaal bleef nog steeds vol verwachting. Met het oog op de komende gemeenteraadsverkiezingen had men nog de stille hoop dat een en ander nog wel geregeld zou worden. Vandaar ook de grote teleurstelling nu de negatieve brief van de gemeente in de bus is gevallen. De peuterspeelzaal in Vogel waarde wordt wekelijks door 42 peuters bezocht in groepen van ongeveer 16 kinderen. Er zijn dan ook 20 nieuwe stoeltjes no dig. Dat hoeft voor het bestuur niet in één keer. „De gemeente had bijvoorbeeld kunnen zeggen, we geven dit jaar 10 stoeltjes en volgend jaar nog eens 10. Van onze verslaggever Axel - Nieuwkomer D66 heeft gisteravond tijdens een druk bezochte forumavond in De Halle in Axel een goede indruk achtergelaten. DIA FOTO DIRECT VA" po% VOORWERP(EN) x 21 cm) I (Niet hoger dan 1 cfr1' Lijsttrekker Jan Harpe, helder en krachtig formulerend, kreeg met momenten de hele zaal ach ter zich. Op het favoriete onder werp van D66, de strijd tegen de varkensinvasie, behaalde Harpe zelfs een winstpuntje op de ge routineerde PvdA-lijsttrekker en huidig wethouder J. van Schaik. Axel heeft de schade van de invasie van Brabantse varkens- mesterijen weten te beperken tot een. Dit kon gebeuren, zo hield Van Schaik (20 'dienstjaren') gisteravond zijn gehoor voor, doordat de gemeente voor de aanvragen massaal binnen stroomden maatregelen had ge nomen om de mesterijen te we ten. Eén bedrijf was echter door le mazen van de wet geglipt. En aan dat bedrijf worden strenge nilieu-eisen opgelegd, trachtte Van Schaik, die de PvdA had ingedoopt tot Partij van de Waars, de pijn weg te masse ren. Maar Axel had zelfs dat bedrijf kunnen weren als de B en W in december 1992 maar naar D66 geluisterd, haakte Harpe meteen in. „Toen al hebben we erop gewezen dat de huidige bestemmingsplannen ontoerei kend waren". Met de aspiraties van de WD de komende periode met drie Van onze verslaggever Hulst - Het geven van een ste madvies zoals de Katholieke t van Ouderen Hulst dat jeeft gedaan is niet in strijd met le kieswet. Tot die conclusie is 'et hoofd van het stembureau iemeester A. Kessen geko- Jen, nadat hij daar gisteren j|aar had geïnformeerd. KBO heeft alle 700 leden het 'dries gegeven te stemmen op «aar secretaris A. de Deckere, °P de lijst staat voor Groot ™dst/Gemeenschapelijke Belan k-u Dat heeft in politiek Hulst oor de nodige commotie ge en die verontwaardiging wethouders te regeren maakte CDA-lijsttrekker A. van Waes, voor zover hij daar straks wat over te vertellen krijgt, korte metten. De noodzaak is voor het CDA niet aanwezig. De afgelo pen periode, waarin PvdA samen met het CDA in het college zat, heeft volgens Van Waes bewezen dat Axel het heel goed met twee wethouders af kan. Van Waes hield lijsttrekker Apers voor dat de WD die weg eigenlijk zelf al heeft afgesneden door te wijzen op alle investeringen waar Axel de komende jaren voor staat. Een wethouder erbij zou de las tendruk voor de burgers alleen maar verhogen. Apers daarentegen vond het sca la van dure maatregelen juist wel een argument om een derde wethouder aan te wijzen. „Alle wensen die de komende jaren moeten worden uitgevoerd ver dienen zo breed mogelijk gedra gen te worden", zei hij. Voor de fijnproever was er giste ren slechts met momenten te genieten, echt politiek wapenge kletter bleef uit. Voor de partijen zelf viel er echter des te meer te genieten. In tegenstelling tot de sombere verwachting die uit re cente peilingen spreekt geeft de relatief grote belangstelling gis teravond hoop op een redelijk opkomst woensdag. De drie 'groene' kandidaten voor een bestuurszetel in de waterschappen. Vlnr. G. Sponselee, A. Paauwe en B. Grootjans. foto cees hamelink Van onze verslaggever Hulst/Terneuzen - Behalve de ver schillende politieke partijen doen ook de natuurbeschermers een poging een bestuurszetel te bemachtigen in de waterschappen. Voor het waterschap Hulster Ambacht is dat George Spon selee die op komt voor de categorie 'ingezetenen'. Voor het waterschap de Drie Ambachten zijn dat Adri Paauwe (ingezetenen) en Bouke Grootjans (ge bouwd). De kandidaten zijn lid van Natuurbescher mingsvereniging De Steltkluut en al jaren actief in allerlei functies op het gebied van de milieu- en natuurbescherming. De 'groene' mannen denken dan ook vanuit een geheel eigen invalshoek te kunnen meebesturen in het waterschap. „Het wordt natuurmensen nogal eens verweten dat ze de zaken vanuit een enge invalshoek bekijken", zegt Sponselee. „Maar het is eerder een brede invalshoek. Wij denken niet in politieke of economische belangen, maar aan het algemeen belang. Dat bete kent niet dat wij de boeren willen weg- schoffelen. Nee, die moeten ruimte blijven houden om te blijven werken, te blijven produceren. Wat wij wel willen is een integratie van alle belangen, waarbij we de natuurbelangen niet ondersneeuwen, maar even zwaar meetellen". Waterkwaliteit De kandidatuur van de Steltkluut-kandi- daten wordt ondersteund door de Zeeuwse Milieu Federatie. „Het milieu is een be langrijk onderwerp binnen het water- schapsgebeuren", stelt Adri Paauwe. „Denk aan de waterkwaliteit, aan de wa terhuishouding in de polders die van groot belang is voor de natuur. Maar ook aan wegbermen, beplanting langs wegen, be heer van dijken. Kijk, het waterschap houdt zich met taken bezig die ook groten deels overeenkomen met onze belangen". De natuurbeschermers hebben regelmatig overleg met de waterschappen over allerlei zaken. „Maar het is beter om ook van binnenuit te kunnen werken. Dan kun je wat bereiken". Tot nu toe hebben de natuurbeschermers nooit overdreven veel steun gehad binnen het waterschapsbe stuur. George Sponselee is wat dat betreft al jaren een roepende in de woestijn van het Hulster Ambacht. „Ik verwacht dat die steun toch breder wordt", zegt Paauwe. „Vooral in de Drie Ambachten, waar de boeren behoorlijk wat macht lijken kwijt te raken. In het Hulster Ambacht komen nog wel veel boeren voor op de lijsten". Ommezwaai Volgens het drietal is er binnen de water schappen een ommezwaai te bespeuren naar meer aandacht voor de natuur. Daar bij loopt het bij de Drie Ambachten vol gens hen wat sneller dan bij het Hulster Ambacht. „In de Drie Ambachten zul je bijvoorbeeld niet meemaken dat in het kader van de ruilverkaveling aangeplant groen wordt omgezaagd omdat boeren er last van hebben. Zoals dat in het Cambron gebeurd is". De natuurbeschermers willen de water schappen ook warm maken voor landin richtingsprojecten. De ZMF en de Stelt kluut hebben een aanvraag ingediend voor zo'n project ten behoeve van de Putting. Maar daar is wel de medewerking van het waterschap voor nodig. Andere zaken waar ze voor pleiten zijn milieuvriendelijk bermbeheer en natuurvriendelijke oevers van waterlopen. „Je trekt daar beplanting mee aan en ook dieren", zegt Bouke Groot jans. „Beplantingen langs wegen en ook de sloten moeten eigenlijk ecologische verbin dingswegen worden in de steppen, die de akkerbouwpercelen toch vanuit een na- tuurgezichtspunt zijn". Vertrouwen In de verkiezingsstrijd werpen ook andere kandidaten zich op als pleitbezorgers voor het milieu. „Ze maken gebruik van de mode van deze om het milieu ten tonele te voeren en zo stemmen te winnen", zegt Sponselee. „Er zijn best mensen bij die het menen, maar ik ken er ook waar ik wat dat betref weinig vertrouwen in heb". Voortaan gaat iedereen meebetalen voor de traditionele taken van het waterschap en de natuur is in ieders belang, zo stellen de groene kandidaten. „Als mensen er op uit trekken willen ze mooie kreken zien, vo geltjes, bloeiende wegbermen. „Wij hebben vanuit onze achtergrond de kennis. Wij weten hoe dat moet. Anderen missen die deskundigheid". (ADVERTENTIE) klonk gisteren nog door tijdens Je 'orumavond in het Houten- kwartier. 'aar wercj vanujt zaai (je 'schillende fractievoorzitters eens om hun mening ge- 'ajjgd. Iedereen, op lijsttreker sor i°aVet van ^root Hulst na, Pax er nog maar eens zijn genoegen over uit. Picavet zag ®een kwaad in. „We hebben I gebroken djt iedereen van Hst zich zoveel mag profi- als hij wil", luidde zijn c°wmentaar. Volvo 850 al v.a. 61.950.-. De Volvo 850 Sedan of Estate maakt een onuitwisbare indruk. Op u èn op uw mede-weggebruikers. Alles is opvallend: de styling, z'n prestaties, de souplesse en 't comfort. Als 2.5i, GLE, GLT en de met topsnelheidbegrenzer uitgeruste 850T-5! Bij ons wacht u de uitdaging! bewijst het. 5 Consumentenprijs incl. BTW. excl. 645.- kosten rijklaar maken. Wijzigingen voorbehouden. Mr. F.J. Haarmanweg 49, Terneuzen, tel. 01150-97455 Van onze verslaggever Hulst - De meeste politieke partijen die in Hulst aan de gemeenteraadsverkiezingen meedoen blijken toch een heel sociaal gezicht te heb ben. Dat bleek gisteravond tijdens een politieke foruma vond in Hulst, waar het so ciaal beleid bij de verschil lende lijsttrekkers hoog scoorde. Of dat te maken had met de kritiek die eerder deze week is geuit door het platform Sociale Zekerheid Hulst is niet duide lijk. Naast het sociaal beleid werd ook hoge prioriteit toege kend aan bestrijding van crimi naliteit en de leefbaarheid van de kleine kernen. Opvallend was verder dat de Dorpsstraat in Graauw gedeeltelijke uit het po litieke gezichtsveld verdwenen is. De verschillende lijsttrekkers konden tijdens de forumavond uit tien onderwerpen aangeven aan welke vijf ze de meeste prio riteit geven. Ze konden dat nog eens extra benadrukken door de hun gekozen onderwerpen fiches toe te kennen. P. Weemaes (PvdA) gaf de hoog ste prioriteit aan het sociaal be leid en vervolgens gaf hij fiches aan de onderwerpen gemeente lijk belastingen, criminaliteit, kleine kernen en toerisme en recreatie. Th. Blommaert (D66) liet het kleine kernenbeleid het hoogst scoren. Ook sociaal be leid, criminaliteit, belastingen en het verkeer- en parkeerbeleid in de binnenstad scoren voor D66. Bestrijding van criminaliteit scoort het hoogst bij W. Kayser (WD), die gaf verder punten aan sociaal beleid, belastingen, klei ne kernen en toerisme en recrea tie. A. Bruggeman (Lijst Brugge- man) gaf de hoogste prioriteit aan de Dorpsstraat, gevolgd door gevaarlijke kruispunten, kleine kernen, belastingen en toerisme en recreatie. B. Picavet (Groot Hulst/Ge- meenschappelijke Belangen) gaf het sociaal beleid en de crimina liteit de meeste punten, bij hem scoorden ook de kleine kernen, belastingen en vluchtelingenbe leid. Bij G. van de Voorde (CDA) A. Bruggeman... Dorpsstraat... foto de stem ten slotte kreeg het sociaal be leid eveneens de meeste fiches. Verder de Dorpsstraat in Graauw, het woonwagenbeleid, kleine kernen en bestrijding van criminaliteit. De winter is nog niet helemaal verdwenen. Dat valt op te maken uit de laatste computerberekeningen. Hou dus nog rekening met terugkeer van vorst en sneeuw! Vandaag valt daar weinig van te merken. Gisteravond arriveer de een front met zachte lucht, maar ook met wat motregen, boven onze streken. Dat bracht een nachttemperatuur van 2 graden. Vandaag wakkert de naar het zuidoosten gedraaide wind wat aan en voert nog meer zachte lucht naar onze streken. Het kan zelfs 10 tot 12 graden worden. Het weer is vandaag wisselend. Opklaringen, zware bewolking en nu en dan regen. Ook zondag en maandag vrijwel hetzelfde weerbeeld als vandaag. Dinsdag is ook nog redelijk, alleen zijn de opklaringen dan schaarser. Vanaf zondag komt de wind uit het zuiden met een kracht van 3 Beaufort. Die wakkert aan tot 4 a 5 Beuafort. De temperaturen blijven positief. In de nacht van zaterdag op zondag wordt het zelfs 6 graden boven nul. Het verwachtingspatroon in cijfers: Vandaag een zuidwesten wind van 4 Beaufort, opklaringen, bewolking, regen en positieve temperaturen tot maximaal 12 graden. Morgen en maandag komt de wind uit het zuiden. Die wakkert aan van 3 tot 5 Beaufort. Het is bewolkt, nu en dan opklaringen en perioden met regen. Maandag is de kans op opklaringen het grootst. De nachtelijke minima zijn dan 2 tot 3 graden en overdag wordt het 7 tot 9 graden. Hoe was het weer vorig jaar op 26 februari? Overdag was het 2,9 graden, 's-nachts vroor het 3,5 graden en het regende 2,4 millimeter. De zon scheen helemaal niet. De extreme temperatu ren op 26 februari sinds 1900: In 1964 werd het overdag 15,9 graden en in 1956 vroor het 13,7 graden. Afgelopen week kregen we een vraag wat ijzel precies is. IJzel is een soort ondergekoelde regen. Als het gaat dooien gebeurt dat door warme lucht, die zich manifesteert op drie- tot vierhonderd meter hoogte. Daaronder bevindt zich koudere lucht. Dat is verklaarbaar, want warmere lucht is lichter en stijgt hoger. In die zachte lucht zit regen die door de koude lucht valt en onderweg bevriest. IJzel voorspellen is erg moeilijk. Kalendermatig begint de lente dinsdag 1 maart. Maar de meer bekende astronomische lente van 1994 begint zondag 20 maart om 21.28 uur. Dan staat de zon even lang boven de horizon als het moment waarop ze niet te zien is. Dit moment rekenen sterrenkundigen uit. De zomertijd breekt aan in de nacht van zaterdag op zondag 26 op 27 maart. Dan gaat de klok een uur vooruit. De weerspreuken: 'Speelt maart de zon in haar kaart, dan kent mei de winter in haar staart'. 'Is Sint-Pieter zijn stoel koud, dan wordt dit 14 dagen oud'. BeVoBo Terneuzen Terneuzen - De competitie in de eerste klasse A van de Ter- neuzense BeVoBo leek span nend te worden door de gelij ke stand van de twee toppers, Dees 1 en Lichtland 1. Dees 1 leverde vier punten in omdat het tegen Stuntmarkt slechts met vier spelers aantrad en dat is om te spelen één te weinig. Gevolg: 0-3-verlies aan de broek en bovendien een straf- punt. Dees zal ook in deze tweede competitieronde naast de titel grijpen. UITSLAGEN Eerste klasse A: CIS-Scharmga 1 3-0 (15-10, 15-12, 15-7), Dow 1-Lichtland 1 1-3 (3-15, 0-15, 16-14, 2-11). Eerste klasse B: De Pooter-PTT/ Post 3-0 (15-7, 15-8, 14-11), Lichtland 2-PSV 1 2-1 (15-8, 13-15, 13-9), Echo/Audio-Neele- mans 1-2 (15-10, 5-15, 8-15). Tweede klasse A: VC Notabene- Aster 1-2 (12-15, 15-12, 8-11), Dow 2-Beldo 0-2 (14-16, 8-15), Dees 2-Zeevla 0-3 (1-15, 1-15, 1-15). Tweede klasse B: Deltan 1-PSV 2 3-0 (15-10, 15-3, 15-7), Philips- Rabo 2-1 (15-8, 15-10, 6-8), Ge meente 1-Bliek Vos 3-0 (15-12, 15-4, 15-10). Derde klasse A: Deltan 2-VC Schelde 3-0 (15-6, 15-6, 15-5), Voorwaarts-ABN/Amro 3-0 (15-10, 15-9, 15-11). Derde klasse B: Lichtland 3-Ge- meente 2 3-0 (15-3, 16-14, 13-7), URS-WM niet gespeeld. STANDEN Eerste klasse A: Lichtland 1 6-15, Stuntmarkt 5-12, Dees 1 6-11, CIS 5-8, Dow 1 5-6, Scharmga 1 5-3, V&V 5-1. Eerste klasse B: De Pooter 6-14, PTT/Post 5-1 0, Lichtland 2 6-10, Neelemans 5-8, ING 5-7, Echo/ Audio 5-7, PSV 1 6-1. Tweede klasse A: Beldo 6-12, Zeevla 5-11, VC Notabene 6-9, Aster 6-9, De Hoop 5-6, Dow 2 5-5, Dees 2 5-3. Tweede klasse B: Deltan 1 5-15, NHI 6-11, Gemeente 1 5-9, Rabo 5-7, Bliek Vos 6-6, PSV 2 6-5, Philips 5-4. Derde klasse A: Deltan 2 6-17, Voorwaarts 5-11, Scharmga 2 5-9, Havenschap 5-7, Dow 3 5-5, ABN/Amro 5-3, VC Schelde 5-1 Derde klasse B: Lichtland 4 5-14, Lichtland 3 6-11, B&S 5-9, Del tan 3 5-7, Gemeente 2 5-6, WM 5-6, URS 5-1. Tennis vrouwen in Cadzand Cadzand - In de tenniscompe- titie voor vrouwen te Cadzand heeft maar een vijftal wed strijden doorgang gevonden doordat de meeste dames het slechte weer niet durfden te trotseren. In poule G boekten Josephine ten Braak en Gusta de Waard een zwaarbevochten 9-8 zege op Hanny Heijdens/ Marleen Heijens. UITSLAGEN KAARTINGEN Hulst - Bridgeclub Hulst, achtste competitiewedstrijd groep A: 1. Bruijns/Van Wijnsberghe, 2. Bag- gen/de Nijs, 3. De Jonge/Koop man en Herman/Van den Dries. Groep B: 1. echtpaar Biesbroeck, 2. Van Gaever/Van Waterschoot, 3. Snuverink/Beuzenberg. Groep C: 1. Hofman/Seton, 2. Bogaert/ Verhelst, 3. Romson/De Nijs. Groep D: 1. Maenhout/Burm, 2. De Rijck/Van Overmeire, 3. Adriaansen/De Waele. Groep E: 1. Wendels/Mannaert, 2. Scholte/ Heiszier, 3. echtpaar Deltour. Ne gende competitiewedstrijd groep A: 1. Herman/Baggen, 2. Baggen/ Mast, 3. De Nijs/Van Leeuwen en Bruyns/Van Wijnsberghe. Groep B: 1. Van den Bogaert/Melchers, 2. Arts/Borm, 3. echtpaar De Cock. Groep C: 1. van Dorsselaer/ Van Wijnsberghe, 2. Bogaert/Ver- helst, 3. Wendels/Dierick. Groep D: 1. Seton/Van Ombergen, 2. De Waele/Nijpels, 3. De Wolf/Huis. Groep E: 1. echtpaar Du Puy, 2. echtpaar Deltour, 3. Merison/Eg- gink- KOERSBAL Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 27 personen: 1. B. Kint/A. de Gucht, 2. A. Cortvriendt/L. Neve, 3. A. de Roeck/L. Ivens. ZATERDAG HENGSTDIJK - Kantine Camping De Vogel, 14 uur biefstukkaarting. LAMSWAARDE - Café De Lamsoren, 14 uur schieting. VOGELWAARDE - Café Ons Vermaak, 20 uur prijs- kaarting. AXEL - Buurtcentrum Boemerang, 20 uur bingo. ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 14 uur vlees- kaarting. SLUISKIL - Café Dallinga, 14 uur kaarting. CLINGE - Malpertuus, 20 uur dansavond ANBO. ZUIDDORPE - Café 't Gemeentehuis, 14 uur schieting. ZONDAG HENGSTDIJK - Kantine Camping De Vogel, 10 uur kaarting. KIELDRECHT -Café 't Sleepbootje, 15 uur schieting. KLOOSTERZANDE - Café De Reizende Man, 14 uur marathonkaarting. ST-JANSTEEN - Café 't Centrum, 14 uur vlees- kaarting. SAS VAN GENT - Sint-Albert, 14 uur kaarting. BRESKENS - Café 't Zonneke, 14 uur kaar ting. VOGELWAARDE - Kantine VV Vogelwaarde, 14 uur vleeskaarting.

de Stem | 1994 | | pagina 21