Vermeulen denkt aan heroptreden 4Ik denk er klaar voor te zijn' Driebandentoernooi ABC/'t Zonneke 'Districtsbestuur werkt demotiverend' DE STEM SPORT ZEELAND Scheldesport-atleet krijgt groen licht van doktoren Getraind Wielrenner Marcel Remijn heeft genoeg kilometers in de benen Palmares Ambitie Johniïy Rottier, titelverdediger Beker-kader, laaiend: West-Zeeuws-Vlaams zaalvoetbaltoernooi BRIDGERUBRIEK Thuisbridge Monsterscore Yan der Gucht ZAALVOETBAL Europese titel Luc Verheije Oefenduel HVY '24 pB STEM ANDORRA (9- BELGIE COLOMBIA ZATERDAG 26 FEBRUARI 1994 B4 Breskens - De biljartvereni ging ABC en stuwende kracht George Roets staan van dins dag 1 maart tot en met zon dag 17 april garant voor de organisatie van het zevende ABC/'t Zonneke-toernooi driebanden in café 't Zonne- ke te Breskens. Evenals in voorgaande jaren kan de or ganisatie rekenen op een sterke bezetting. De belangstelling voor dit toer- nooi neemt jaarlijks toe. Ditmaal meldden zich 28 regionale en Belgische deelnemers bij George Roets om de strijd aan te binden in dit toernooi. Daarmee krijgt de opzet van de organisatie, een zo sterk mogelijk driebanden- toernooi op Hein biljart, steeds meer gestalte. De 28 deelnemers zijn verdeeld over zeven {joules van vier en de winnaars daarvan plaatsen zich voor de finale die op 9,10,16 en 17 april afgewerkt wordt. De winnaar van de vorige editie, Roger Lierman uit Knokke, is automatisch voor de eindstrijd geplaatst. Dinsdag 1 maart begint dit spek takel om 18.30 uur met poule 1. Daarin zijn via loting onderge bracht: Pierre Rammeloo én Ka- rel de Koeyer uit Sluiskil, Rob Claerhoudt uit Hulst en Eddy Misman uit het Belgische Boek- houte. Er wordt gespeeld in twee sets van 12 caramboles met ge lijkmakende beurt. Aan het slot van de poulewedstrijden beslis sen in eerste instantie de match- punten wie doorstroomt naar de finale, daarna de setpunten en tenslotte het algemeen gemiddel de. INDELINGEN POULES Poule 1 (dinsdag 1 maart): Pierre RamOieloö en Karei de Koeyer (Sluiskil), Rob Claerhoudt (De Smickel), Ëddy Misman (Boek- hbute). Példe 2 (maandag 7 maart): Jo d'Hooghe (Kloosterzande), Eddy de WiSjDelSere (St.-Kruis), Cor de Jonge (Axel), Johan de Taeye (Maldegem). Poule 3 (dinsdag 8 maart): Ton Koomen (Terneuzen), Eddy Aerts (Clihge), Meerten Dallinga (Sluis kil), Eric Gryp (Ertvelde). Poule 4 (maandag 14 maart): Eddy de Baere (Maldegem), Peter Snel- ders (Sas van Gent), Ro Baart (Walsoorden), Ronny Roets (Eede), Poule 5 dinsdag 15 maart): Jo Leeraert (Hulst), Ramon de Nijs (Waehtebeke), Felix Bouwens (Westdorpe), Cees Wissel (Terneu zen). Poule 6 (donderdag 17 maart): Jacky van de Wege (Breskens), Carlo van Dam (Sas van Gent), Robin Claer houdt (Hulst), Louis Dallinga (Sluiskil). Poule 7 (maandag 21 maart): Theo Platjouw (Axel), Jo van Krey (Knokke), Piet de Koeyer (Hoek), George Roets (Breskens). Van onze atletiekmedewerker Koewacht - Terwijl Hans van de Griendt in de kantine van camping 'Den Inkel' in Kruiningen tot nieuwe Zeeuwse veldloopkampioen werd gekroond, zht de onttroonde kam pioen, Sepp Vermeulen, thuis in Koewacht. De halve mara thon van Egmond begin januari maakte abrupt een einde aan zijn winterseizoen. Benauwdheid en pijnen in de borststreek tijdens die wedstrijd maakten hem patiënt van de cardioloog. Toch treffen we, een aantal weken na al die ellende, een ontspannen Sepp Vermeulen aan. Zes kilo zwaarder dan rond de jaarwisseling (onbegrijpelijk hoe vlug dat gaat) maar al weer, zij het voorzichtig, uitkijkend naar het komende baanseizoen. „Ik train weer iedere dag. Zo'n kilometer of acht. Wat duur- werk. Ik denk zelf dat ik licha melijk weer een wedstrijdje aan kan. Geestelijk wellicht nog niet, al heb ik nooit echt angst gehad. De doktoren hebben me immers vrij vlug groen licht gegeven. Tot nu toe hebben ze niets kunnen vinden. Ik moet nog een keer een test van een dag of drie in Oost burg en Gent doen en dan hoop ik dat alle ellende verleden tijd is. Achteraf is het trouwens alle maal te verklaren. Ik deed ge woon te veel. Om half zes op om te trainen, daarna een volledige weektaak in het onderwijs en het gezinsleven. Dit betekende, dat ik pas om half een in de koffer dook. Dat gebeurde niet één keer, maar week in week uit. Zo lang het goed gaat en je niets voelt ga je door. In Egmond kreeg ik de rekening gepresen teerd via een ernstige waarschu wing. Dit terwijl ik me uitste kend voor die halve marathon had voorbereid. (iav) v. Ik ging er dan ook goed getraind naar toe. Verzeilde eerst in een tweede groep, maar kon ook dat tempo niet bijbenen. Daarna viel ik terug vari negentien kilometer naar dertien kilometer per uur. Ik zat er op een gegeven moment totaal doorheen, dikke benen, moeite met de ademhaling. In mijn jeugd heb ik te kampen gehad met astma. Diezelfde ver schijnselen kreeg ik weer. Ik dacht dat het terugkwam. Na de finish pijnen in de borststreek, dus vlug naar huis en de dokter. Drie dagen in het ziekenhuis. Gelukkig kreeg ik van de behan delende cardioloog vrij vlug het bericht dat het wellicht niets met mijn hart te maken had. Gezien de verschijnselen denk je daar op zo'n moment toch aan. Mijn probleem was dat ik van alles te veel en te goed wil doen. Die levenswijze zal ik moeten veranderen." Hij kaö ër nu rustig over praten. Ontspannen, al zegt hij wel dat er periodes zijn dat hij zich erg onrustig voelt. „Ook dat is te begrijpen denk ik. In de kleine drie jaar dat ik met het lopen bezig was, was iedere minuut gevuld. Een aantal marathons gelopen. Ik liep eind vorig jaar nog 2.22.00 in Eindhoven. In de voorbereiding daarop draaide ik weken met 180 kilometer. Dat kost niet alleen tijd, maar ook energie. In mijn géval was af trainen er niet bij. Dan valt een lichaam gelijk een stuk terug. Dat krijgt piet meer waar het jafeh aan gewend was en ge draagt zich daar ook naar." „Ik kom terug. Niet meer die marathons, maar van de zomer wat baanwedstrijdjes. Een vijf en tien kilometer. Dat moet kun nen. Niet meer op het niveau waarop ik zat. Er zullen er zijn die vroeger achter me liepen die me nu kloppen. Daar heb ik totaal geen moeite mee. Ik zal ze feliciteren. Soms zal het even slikken zijn." „De halve marathon van Roo sendaal, die ik afgelopen jaar won, was een geweldige beleve nis. Veel publiek doet een spor ter wat en bovendien waren daar heel wat kennissen en familie present. Het zal best even slik ken zijn op de dag dat die weer gelopen wordt. Maar het leven Marcel Remijn blaakt van strijdlust, foto tannie de jonge Van onze medewerker Rien de Jonge Wilhelminadorp - Marcel Remijn was vorig jaar zeer onfortuinlijk. Hij blesseerde zich liefst vier keer bij een valpartij, waardoor het sei zoen voor hem de mist in ging. Uiteraard hoopt hij dat hij dit keer de wind meer in de zeilen krijgt. De 25-jarige wielrenner uit Wilhelminadorp, die tot de be tere amateurs in Zeeland be hoort, is in ieder geval niet bij de pakken gaan neerzitten. Zijn motivatie en strijdlust om er in het komende seizoen iets goeds van te maken, is groot. Aan zijn voorbereiding zal het niet liggen. Remijn heeft in de wintermaanden heel wat trai- ningskilometers afgelegd op de Zeeuwse wegen. Tevens heeft hij in februari een dag of tien aan zijn conditie geschaafd in het Zwitserse Davos. „Ik denk er klaar voor te zijn," ventileert hij. „Dus nu maar afwachten hoe het deze keer voor me ver loopt. Van de tegenslagen die ik in 1993 moest incasseren, hoop ik natuurlijk bespaard te blij ven. Want dat was echt een pechjaar voor me." Vrouwe Fortuna flirtte inder daad niet met Remijn. Reeds bij aanvang van het seizoen werd hij in Gent-Staden door een valpartij uitgeschakeld, wat zich kort daarop herhaalde in de Ster van Zwolle en weer wat later ih de Ster van Brabant. De daarbij opgelopen blessures waren toen nog niet van dien aard dat MJ lange tijd op non- actief kwam te staan. Dat ge beurde wel nadat Remijn op nieuw een smak op het wegdek had gemaakt tijdens de Omloop van de Kempen in mei. „Ik liep een hersenkneuzing op, wat me wel een week of acht heeft gekost. Dat was dus een -lelijke streep door de rekening, maar daar blijf ik niet langer over zeuren. Mijn blik is ge richt op de toekomst." Evenals vorig jaar rijdt Marcel Remijn dit seizoen weer in het blauwe tricot van Swift-Casba uit Leiden, de ploeg waarin ook zijn provinciegenoten Peter Hoondert, Vital Timmermans, Franklin Klaasse en Davy Dub beldam, onderdak hebben ge vonden. Van de veertienmans- formatie, bij wie de schoonva der van Jelle Nijdam, Jan Zwaan, als ploegleider fun geert, maken onder anderen ook deel uit de talentvolle Mark Rasch en de ex-beroeps- renner Michel Cortielisse. Voor Marcel Remijn, die vanaf zijn achttiende jaar in het ama teurpeloton opereert, heeft het weinig problemen opgeleverd om binnen te geraken bij een gerenommeerde sponsorploeg. De capaciteiten van de Zeeuw werden achtereenvolgens on derkend door Giant, de ploeg waarvan hij deel uitmaakte in 1990 ën 1991, Toyota in 1992 en Casba, waarbij hij vorig jaar terecht kon. In zijn eerste jaar bij Giant kwam Remijn al aardig uit de verf. Werd onder andere win naar van de proloog in de Tour de Vaucluse (Frankrijk), weer de zich ook goed in Nord-Rhein Westfalen (Duitsland), waar hij derde werd in de zevende etap pe, haalde een derde en vierde stek in de Franse etappe-wed strijd Poitou Cherendes en klasseerde zich als derde in Olsene-Zulle (België). Een jaar later finishte Remijn als eerste in Oostakker, werd tweede in de Ster van Zwolle en kwam als derde over de meet in Eren- bodegem. In 1992 bleven zijn resultaten beperkt tot een tweede plaats in Beveren-Kieldrecht, een vierde stek in de Omloop van de Zuidwesthoek en een vijfde plaats in een etappe tijdens de vierdaagse Ronde van Wallo nië. Remijn, die toen bij Toyota reed, over dat minder florissan te seizoen: „Ik was toen lang uitgeschakeld. Werd in aprü betrokken bij een valpartij tij dens een etappewedstrijd in Frankrijk, waarbij ik gekneus de ribben opliep." Marcel Remijn weet dus zo zoetjesaan wel wat vallen en opstaan betekent. Aan dat laat ste wil hij zeker gestalte geven. Van onze biljartmedewerker Kloosterzande - In het kam pioenschap Beker-kader, dat van 3 tot en met 6 maart in Eede gehouden wordt, ont breekt regerend kampioen Johnny Rottier. Al jaren is hij een vertrouwd gezicht in deze titelstrijd, wón reeds zes keer dit kampioenschap en is te vens houder van de wisselbe ker. Zijn afwezigheid is dan ook bijzonder verrassend. Aan zijn absentie gaat een heel verhaal vooraf. Kort samengevat komt het er op neer, dat zijn inschrijving wedstrijdleider Jo Leeraert te laat bereikte. Voor Leeraert geldt slechts één regel: „Inschijvingen die te laat zijn, worden niet geaccepteerd." Nu wil het feit dat de inschrijving van Rottier op een ietwat andere wijze tot stand kwam dan ge bruikelijk iS. De hoofdrolspeler in deze affaire doet de zaak uit de doeken en toont veel misnoegen over het handelen van het huidige be stuur van het biljartdistrict Zeeuws-Vlaanderen. „In voor gaande jaren volgde ik de nor male procedure voor inschrijvin gen. Maar in dit geval weid mij op 4 januöri het aanbod gedaan door assistent-wedstrijdleider Robin Claerhoudt om mijn in schrijving te verzorgen. De slui tingsdatum was 25 januari. Ik was dus ruim op tijd. Wat ge beurt er: Robin Claerhoudt ver geet mijn inschrijving tijdig door te geven. Hij probeert die fout nog wel te herstellen, maar Jo Leeraert blijft bij zijn standpunt te late inschrijvingen niet te ac cepteren. Ik weet van niets. Tot het moment dat de lijst met deelnemers aan het Beker-kader bekend wordt gemaakt. Op dat moment heb ik uiteraard actie ondernomen. Met Jo Leeraert viel niet te praten. Die man verzet bergen werk voor het dis trict, is dus een uitstekende kracht, maar is duidelijl te veel 'zwart-wit'. Hij is voor geen rede vatbaar, terwijl ik ervan over tuigd ben dat ik in deze geen enkele Schuld heb. Als je niet meer op een districtsbestuurder, in dit geval de assistent-wed strijdleider, kunt vertrouwen, dan weet ik het ook niet meer." „Men had in deze zaak veel redelijker moeten zijn. Ik heb ook districtsvoorzitter Cor Dir- ven nog benaderd. Op zo'n mo ment mag je van een voofzitter verwachten, dat hij zijn functie laat gelden en de zaak bijstuurt-. Maar ook dat leverde niets op. Ér valt geen beetje redelijkheid te bespeuren bij dit bestuur, dat niet toe wil geven dat het een gigantische blunder heeft be gaan. Ik vermoed wel waar de schoen wringt. Men is zoge naamd bang om een uitzonde ring te maken als men mij deel Iaat nemen. Maar daar is in dit geval helemaal geen sprake van. Ik was persoonlijk niet te laat met inschrijven. Het verliep alle maal hoogst ongelukkig en daar had üien begrip voor op moeten brengen. Als assistent-wed- Strijdleider Robin Claerhoudt, die er zelf ook behoorlijk mee in zijn fnaag zit, mij dat aanbod van Met had gedaan, dan had ik zelf via de normale weg inge schreven." „Die manier van inschrijven is overigens ook niet waterdicht, want post kan zoek raken. Een secretaris of een wedstrijdleider van een vereniging kan ook te laat voor je inschrijven. Je krijgt nooit een bevestiging dat je in schrijving ontvangen is. Je weet het pas als de deelnemers be kend worden gemaakt en dan is het te laat." „Resumerend zeg ik, in mijn ge val had het districtsbestuur de situatie anders moeten interpre teren. Zij spelden zich hiermee een brevet van onvermogen op. Dit bestuur, en niet alleen in deze kwestie, er zijn nog tal van onvolkomenheden, werkt niet si mulerend, maar demotiverend. Gelukkig kan ik in het district Limburg dit seizoen nog een ka der-toernooi spelen. Dat district behartigt mijn belangen beter," aldus een laaiende Rottier, die een maandenlange voorberei ding in de mist ziet gaan. Van onze sportmedewerker Oostburg/Hoofdplaat - De voetbalvereniging Hoofdplaat houdt, bij algehele afgelasting, zondag 27 februari het zaalvoetbaltoernooi van West-Zeeuws-Vlaanderen. Aan dit gebeuren nemen spelers van de standaardteams deel van de veldvoetbalverenigingen uit West-Zeeuws-Vlaanderen. Bres kens en Hoofdplaat zijn met twee teams vertegenwoordigd. Plaats van handeling is de sporthal De Veerhoek te Oostburg, waar de wedstrijden zondag van 14.00 tot 19.00 uur gehouden worden, Scheldesvort-dtleet Sepp Vermeulen is weer kerngezond en denkt aan een heroptreden in het Zeeuwse atletiekwereldje. foto de stem/ben steffen bestaat uit meer dan lopen. Ik heb er echt geen probleem mee om ergens in het peloton te ein digen. Het zal me evenveel ple zier geven." een leider uit de blinde laat spelen of zelf speelt, is vaak bepalend voor het maken van een con tract. Ook hier geldt dat haas tige spoed zelden goed is. Dit spel komt uit thuisbridge. gever kw. V 9 8 V742 V 6 VB62 B 10762 H 10 109 4 3 H 8 N W O Z 5 ♦98653 HB82 A107 AH43 AB A 7 5 «9543 Door Ruud van den Bergh drie hartenslagen en ook zijn contract gemaakt omdat Oost in de eerste slag hartenheer legde. Zuid speelde 3SA; West begon met schoppenboer en Zuid, liet zonder er goed over na te denken, in Noord de vrouw leggen. De uitkomst moest echter verraden hebben dat West ook schoppentien had; Noord had daarom schoppen- acht moeten spelen (tweede hand laag). Later had Zuid dan met een snit een vierde schoppenslag kunnen maken. Nu hoopte hij dat de schop pens 3-3 verdeeld zouden zijn waardoor zijn vierde schoppen hoog zou worden. Hij kwam niet verder dan drie schoppen twee harten-een ruiten- en twee klaverslagen en dat was een te weinig voor 3SA. Dit spel, dat ook uit thuis bridge komt, is iets moeilijker: Miep van Leeuwen uit Ooster hout (01620-31637) houdt op zondag 13 maart het Ooster- houts kampioenschap met een aparte afdeling voor thuisbrid- gers die misschien door de analyses van deze spellen die uit thuisbridge komen, de stap naar een echte wedstrijd eens durven zetten. Z gever «10 9 4 Niem.kw. A 109 8 975 «652 B82 53 V72 N H653 AV82 W O B63 B 10 7 Z H 8 4 3 AHV76 84 H 104 AV9 Z gever NZ kw. 76542 h8 A76 «643 A983 V10753 - 87 52 N W O Z B 10 9642 H 1098 V B 9 HV AB VB5432 «AH 10 Zuid wilde (na een 2K1 ope ning met 19 punten) per se 4Sch spelen. Er kan kritiek zijn op het bieden van Zuid maar met vlekkeloos afspel had hij zijn contract gemaakt. De uitkomst was hartentwee die via de acht voor de heer van Oost was. Zuid maakte hier zijn enige fout; hij deed hartenvier weg. Toen hij later aan slag kwam, speelde hij drie rondjes troef en daarna hartenboer maar West legde de vrouw niet. In Noord werd met het aas overgenomen en Zuid zag weliswaar de klaver snit nog lukken maar ging toch down. Als hartenboer in de eerste slag was weggedaan, had Zuid via een hartensnit Tegen 3SA van Zuid begint West met hartendrie. Het spel draait om de ruitens waarin Zuid vijf slagen moet zien te maken. Twee slagen in klaver en twee in harten maken de negen dan compleet. Hij zal van de schoppens afblijven om de controle over het spel niet te verliezen. Als West H 1098 van ruiten heeft, moet hij altijd twee ruitenslagen afstaan en kunnen de schoppens mis schien nog uitkomst bieden. Zitten de ruitens niet allen bij West dan kan Zuid door het afstaan van ruitenheer vijf rui tenslagen maken. Heeft Oost echter alle ontbrekende rui tens dan moet hij de ruitens tweemaal vanuit Noord voor spelen. Daarom moet hij de eerste slag in Noord met har tenheer nemen (hij houdt met het aas de controle over die kleur) en nu eerst ruitenzes voorspelen. Oost zal niet ne men maar nu kan Noord met ruitenaas worden bereikt om nog eens ruiten te spelen en Zuid zal met vijf ruitenslagen zijn contract maken. Van onze sportmedewerker Axel - De grootste tik viel in de eerste klasse van het regionale zaalvoetbal deze week in Temeuzen in het duel Mechielsen-Van der Gucht. Een spel van kat en muis dat 2-21 als eindstand kende. De derby Terneuzen-De Ridder/Kiss kende eveneens veel treffers, maar die vielen verdeeld: 5-f Philippine-Maas eindigde verrassend in 4-6. Bonte Hert 2 kwam niet in actie. De mannen van ABAB/NCB hadden weinig trek door mist en sneeuw over gladde wegen rich ting Hulst te vertrekken. De top per tussen BVS en leider Cocq ging woensdag eveneens niet door omdat Cocq wegens de te verwachten slechte weersom standigheden uitstel had ge vraagd en gekregen. MECHIELSEN - VAN DER GUCHT 2-21 - Halverwege leid de de Hulster ploeg met 7-1. De slag was toen al gestreden. Daarna werd het een lachertje met nog veertien doelpunten voor Van der Gucht. Voor al deze treffers meldden zich Ron ny Goossens (6x), Jan en Piet de Visser (elk 5x), Pascal Braem (4x) en Marcel Verdurmen. Er- win Peeman en Gerrit Fieret scoorden voor de thuisclub. TERNEUZEN - DE RIDDER/ KISS 5-8 - De 0-4-voorsprong die de gasten namen, betekende in deze derby de doodsteek voor Temeuzen, dat de laatste tijd goed op dreef was. Het duel bleef desondanks aantrekkelijk. Voor de winnende serie kwamen Benny van Leeuwen (3x), Paul Tjen-A-Sem, Mohamed Anbar (2x), Jos van der Maarschalker- weert en Bert Wilting in beeld. Robby Vermast, Michel de Rid der (2x), Michel de Vries en Johnny de Leyser scoorden voor de roo'd-zwarte gastheren. PHILIPPINE - MAAS 4-6 - De afwerking liet het bij de thuisclub afweten. „Wel kansen, maar te weinig doelpunten," was de klacht. Maas scoorde meer si won daardoor door rake trappen van de gebroeders Jan, Bras (3x) en Mark (2x) Cornelissa Michael Clippelaar, Man» Schieman en Ivo Mohnen ten voor de Philippinenarei Stand: Cocq 14-23, Bonte Hert 2 15-23, Terneuzen 16-21, BVS 15-18, Phil»1 ne 15-18, De Ridder/Kiss 15-17, Mn: 16-15, Van der Gucht 14-12, Verw 15-7, Mechielsen 18-7, ABAB/NCB 13-3. Van onze sportmedewerker Aardenburg - Wereldkampio® kickboksen Luc Verheije vero verde in de Amsterdamse sport hal Zuid de Europese titel Mu»! Thai boksen in het zwaarge wicht. Verheije, zelf een middengt- wicht, versloeg door knock-o»1 in de vijfde ronde zwaargewid' Franky Lobman. Lobman is ker niet de minste, want de® kon terugblikken op een statut van 80 overwinningen op eö totaal van 82 gevechten, voordat hij tegen Verheije in de ring kwam. Van onze voetbalmedewerke' Hulst - HW '24 speelt (aanvang 14.30 uur) op terrein een oefenduel tegen KG Het tweede team oefent thuis tegelijkertijd tegen het ste van Koewacht. FESTINA Ploegleider: Bruno Rouxel Bagot, Jean-Claude (Fra) Cepele, Arunas (Lit) Finco, Carlo (Ita) Goubert, Stéphane (Fra) Hervé, Pascal (Fra) neo Hodge, Stephen (Aus) Koerts,-Jans (Ned) Leblanc, Luc (Fra) Lezaun, Roberto (Spa) Lino, Pascal (Fra) Maier, Harald (Oos) Pérez, Xavier (And) Pinero, Fernando (Spa) Teyssier, Francisque (Fra) Torres, Roberto (Spa) Van Poppel, Jean-Paul (Ned) Vermote, Michel (Bel) Virenque, Richard (Fra) (13.5.68 (27. (18. (24. (4- (23. (134 (17.1 (15. (22.5 (2. (29. (30. (31. (19.1 COLLSTROP Ploegleider: Willy Teirlinck Biets, Erwin (Bel) Corvers, Frank (Bel) De Clercq, Eric (Bel) De Wilde, Etienne (Bel) Eeckhout, Nico (Bel) Evenepoel, Patrick (Bel) Fleischer, Thomas (Dui) Haghedooren, Paul (Bel) (21. (12. (3. (23, (16. (20, (20 (11 Heynderickx, Jean-Pierre (Bel) (29 Lapage, Lorenzo (Bel) Peers, Chris (Bel) Piatek, Zbigniew (Pol) Streel, Mare (Bel) Szostek, Noël (Bel) Thijs, Erwin (Bel) Van Aert, Jos (Ned) Van den Akker, John (Ned) Van der Poel, Adrie (Ned) Van Itterbeek, Benjamin (Bel) Van Lancker, Kurt (Bel) Van Slycke, Rik (Bel) Veenstra, Wiebren (Ned) Verbeken, Peter (Bel) Verstrepen, Johan (Bel) (14 (3. (1.5.66; (12. (23. (6- (26 (30, (17, (16\- (21.9.71) (3 (8/ (15 (21- 71) IJ u: L5.< LH LOTTO Ploegleider: Jean-Luc Vandenbrouck Baguet, Serge (Bel) Declercq, Mario (Bel) Declercq, Peter (Bel) Desmet, Tom (Bel) Farazijn, Peter (Bel) Frison, Herman (Bel) Hennebert, Stephane (Bel) Herinne, Pierre (Bel) Magelhaes, Wanderley (Bra) Mattan, Nico (Bel) Omloop, Wim (Bel) Ribeiro, Mauro (Bra) Roosen, Luc (Bel) Tchmil, Andrej (Mol) Van de Laer, Jim (Bel) Van den Abbeele, Frank (Bel) (3 Van de Wouwer, Kurt (Bel) (24.9.71) Vandenbroucke, Frank (Bel) (6.11 neo Van Haecke, Michel (Bel) (24 Verdonck, Rudy (Bel) (7 PALMANS Ploegleider: Paul Debaeremaker (18. (5.; (2.1 (29.111 (27.. (16.< (2d (9L (8.1(1 (17.7.71) (5.10 (19. t (17.1 (22.: (11-4 Bogaert, Jan (Bel) Botteldoorn, Nick (Bel) Capelle, Marnix (Bel) Clauw, Geert (Bel) Cooman, Jerry (Bel) Declercq, Hans (Bel) De Meester, Hans (Bel) Demol, Dirk (Bel) Deneüï, Patrick (Bel) De Smul, Pascal (Bel) Dierickx, Luc (Bel) Naessens, Peter (Bel) Nottebart, Michel (Bel) Onclin, Kurt (Bel) Spaenhoven, Peter (Bel) Van Camp, Jan (Bel) (3.15 (24.? (14.8.69) (24.3.71) (6.1 (3.5 (7.1 (4. Ij (30. 1 (29.2.70) (22.5 (19.1 (9.2.71) (16.15 (18.5 (28. TRIDENT Ploegleider: Willy Vandereecken Akkermans, Theo (Ned) (6.' Cammalleri, Luca (Ita) Debaets, Philip (Bel) (14.' Dierickx, Ferai (Bel) (1.1( Heirewegh, Bart (Bel) (28.8.67] Holzmann, Sepp (Dui) (24.: Huybrechts, Glenn (Bel) (24.7.70 Kappes, Andreas (Dui) (23.1 Meijs, Raymond (Ned) (13. Remels, Johan (Bel) (2. Seis, Stefan (Bel) (24.3.71 Van Bondt, Geert (Bel) (18.11.70 Van Looy, Danny (Bel) (6. Van Petegem, Peter (Bel) (18. Van Roosbroeck, Patrick (Bel) (20.1 Vereist, Danny (Bel) (19. V1AANDEREN 2002 Ploegleider: Roger Swerts Debuyst, Franky (Bel) (22. Devos, Johan (Bel) (10. Feys, Wim (Bel) (16.12.71 Leysen, Bart (Bel) (10. Liboton, Mario (Bel) (24.3.69 Nevens, Jan (Bel) (26. Patry, Mare (Bel) (26.9.69 Poppe, Jan (Bel) (11.8.70 Roes, Peter (Bel) (4. Steels, Tom (Bel) (2.9.71 Van Brabant, Gert (Bel) (17.7.68 Van Hyfte, Paul (Bel) (19.1.72 Vanderborght, Alain (Bel) (6.4.70 Vervoort, Wim (Bel) (3.9.69 VOSSCHEMIE Manager: Demoor Dauwe, Johnny (Bel) Khrabzov, Konstantin (Bus) Mathy, Cedric (Bel) (12 Schoefs, Eric (Bel) Tourné, Stan (Bel) INDIVIDUEEL De Bie, Danny (23. De Brauwer, Paul (7. Janssens, Mare (13,1 Martens, Jan Minkhorst, Ben Van den Abeele, Peter (1. Van Dijk, Guy (21.! Van Riet, Pascal (27.! (31. 1.2.70 (4.1.67 (30.1 P1 AGUARDIENTE LOTERIA ploegleider: Raul Mesa Acosta, Raul (Col) Ban-era, Nestor (Col) Betancour, Hector (Col) tjastano, Hector (Col) fajardo, Juan (Col) (21 Jaramülo, Carlos (Col) Jaramillo, Fabio (Col) Otalvaro, Jorge (Col) Ramirez, Duban (Col) Ramirez, Juan (Col) Vargas, Oscar (Col) Zapata, Argiro (Col) Zapata, Javier (Col) Pino»! GLACIAL Am„u R°!)(-rto Sanchez g™ador, José (Col) (4 BonUla?ub.en (Col) (2.1 Cusni L"clano (Col) (28 c2^a' Demetrio (Col) (28.1 T2> Luis (Col) (27 fcJ°sé<C°I> (18 More^°' ^™ando (Col) (8 Ochao°r f (c°l) (23.2.65 nf o, Israel (Col) or anSel, Julio (Col) Ju (2 (4. (30. (23. .3.67 (16. (19. (9.1 (30.1 (21. (22. (14. (17.1

de Stem | 1994 | | pagina 14