FABULEUS WOONPLAN VAN EUROPESE ALLURE AAN DE OEVERS VAN DE WESTERSCHELDE Bosnische 1 Start voorverkoop! Port Scaldis: - Zoveel uitzicht vindt u nergens! Fabelachtig uitzicht over de Zeeuwse stromen Uitzicht op vorstelijk wonen (recreatief én permanent) Uitzicht op schitterend rendement Privé-strand i Port eft KWALITEIT LEASEN CHRYSLER LEASEN Port Scaldis: Uniek in Europa Breskens en het Zeeuws-Vlaamse land De initiatiefnemers: Uitzicht op schitterend rendement Ongekend lage rente lifloWBHIHI ai 5,7% voor 3 jaar vast (ook mogelijk voor 5 of Opvallende Ij architectuur u g Fabelachtig uitzicht over de Scheldestromen Uitzicht op vorstelijk wonen Nieuwe zeejachthaven Speelhuislaan 156 - Breda Het heeft lang geduurd voor Minister Alders zijn goedkeuring gaf. Maar nu is het eindelijk zover: het schitterende plan Port Scaldis wordt gerealiseerd. Niet alleen het zeer exclusieve uiter lijk, maar vooral de ligging zorgt dat dit plan spraakmakend is: buitendijks aan de oever van de Westerschelde, met ongekend uitzicht over de Schelde en de Noordzee. In afwachting van de officiële verkoopstart, kunt u nü reeds een afspraak maken voor een vrijblijvend bezoek aan het infocentrum in het weekend van 26/27 maart. De bon invullen voor toezending van het infopakket kan ook. Bei nu:0 I I 17-2005* U kunt de hele week bellen, ook op zaterdag en zondag, van 10.00 tot 16.00 urn:. U bent dan verzekerd van de eerste keus Lillehammer - De Bosni sche, aan beide ogen blin de tiener Sead Bekric wordt morgenavond tij dens de sluitingsceremonie van de 17e Olympische Winterspelen in Lilleham mer het middelpunt tussen het publiek. Zodra tegen het eind van het sobere feest de Olympische vlam dooft, ontsteekt Sead Bekric zijn zaklantaarn en direct na hem de overige 40.000 toeschouwers. Het licht van Sedric moet het symbool worden van het motto van dit af te sluiten mega-evenement: 'Denk aan Sarajevo'. Een Amerikaans bedrijf stelde de lampjes beschikbaar. En bracht Sead Bekric van de Vere nigde Staten over naar Lille hammer. De jongen kreeg we reldwijd bekendheid door een foto op de cover van het gere nommeerde weekblad News week, waarop hij te zien valt met zwaar bebloed verband voor zijn ogen, die tijdens een Servische aanval op een schoolplein in Screbenica door granaatsplin ters geraakt werden. Bekric kreeg in het ziekenhuis van Tu- zla eerste hulp, maar daar kon den de doktoren door gebrek aan medicijnen en verband weinig voor hem doen. [Via de zakenman Tony Maglica [kwam Sead Brekric uiteindelijk [voor behandeling in Californië [terecht, waar de doktoren van het Jules Stein Oog Instituut er [niet in slaagden het licht in zijn [ogen te redden, maar er wel voor zorgden dat hij lichamelijk ver pier honderd procent herstelde. Volgens Harald Ogaard is de [komst van Sead Brekic naar de [sluitingsceremonie en diens PortScaldis gaat bestaan uit 3 wooneen heden met in totaal 220 appartementen en penthouses, waarvan er tijdens de eerste fase 69 te koop worden aangeboden. Port Scaldis is zowel voor vrije tijd als permanente bewoning vrij te gebruiken. n [A rr^hfow Breskens ligt op 15 minuten varen van Vlissingen en is vanuit de Randstad/ Brabant via Antwerpen uitstekend bereikbaar. De mondaine badplaats Knokke en steden als Brugge en Gent zijn in minder dan een half uur te bereiken. Het Zeeuws-Vlaamse land heeft door de invloed van twee culturen (Zeeuws en Belgisch) een heel bijzonder bourgondisch karakter. René Coltof Beheer BV en Funderingstechnieken Verstraeten BV hebben het initiatief genomen tot dit schitterende plan. De Zeeuws-Vlaamse kust is een gewilde vakantielokatie, dus wanneer u rendement zoekt, of u wilt niet altijd zelf beschikken over uw appartement in Port Scaldis, dan biedt eén professionele verhuurorganisatie u alle ingrediënten voor een aantrekkelijk rendement. De adviseurs van de Rabobank in Oostburg kunnen u een extreem lage rente aanbieden van 10 jaar). Financiering mogelijk tot 90%. Prijzen vanaf 249.500,-, inkl. BTW, v.o.n. en inklusief een garagebox in de parkeergarage. Een opvallend plan vraagt om opvallende architectuur. De ontwerper van Port Scaldis, de Belgische architect Mare Corbiau, is hier op bijzondere wijze in geslaagd. Het verrassende ontwerp is gebaseerd op de ervaring opgedaan bij het ontwerpen van vele residenties en appartementenkomplexen in o.a. Knokke, Antwerpen en Brussel. Iedereen die tot nu toe heeft kennisgemaakt met het plan is vol lof over de bijzondere wijze waarop deze gevoelige lokatie is ingevuld. Zeer verrassend. Port Scaldis ligt met haar voeten in de Westerschelde, één van de drukst bevaren wateren van Europa. Vanuit uw woonkamer en vanaf uw. balkon kunt u de zeekastelen, op weg naar'Terneuzen, Gent en Antwerpen, aan u voorbij zien varen. De sky-line van Breskens zal met de reali satie van Port Scaldis blijvend veranderen. De situering is uniek voor Europa en laat vele bekende badplaatsen met boulevards en promenades achter zich! Bovendien wordt er t.b.v. de eigenaars een privé-strand aangelegd. De appartementen en penthouses bieden u alle denkbare luxe en komfort. Met een oppervlakte variërend van 100 tot 180 m2 bieden ze royaal plaats aan 4 tot 8 personen.-Materiaalkeus en afwerking zijn van een superieure kwaliteit. In het kleur gebruik zullen primaire kleuren op Mondriaanse wijze toegepast worden. U kunt kiezen uit maar liefst 14 types studio's, appartementen en penthouses! Indeling: riante living met vrij uitzicht over de Westerschelde appartementen met 2, 3 of 4 slaapkamers luxe keuken afhankelijk van het type: 12 of zelfs 3 badkamers berging zonneterras en balkon met zeezicht afsluitbare parkeerbox in ondergrondse garage optimale veiligheid De oplevering van de eerste fase is gepland vóór de zomer f van 1995. Direkt naast Port Scaldis wordt de overvolle bestaande jachthaven uitgebreid tot een luxueuze, grote haven voor 700 zeewaardige jachten. Eén van de weinige zeehavens aan de Nederlands/ Bolduc Office Center/ Belgische kust. Kantoor van de Toekomst, s Hertogenbosch ff Port Poseidon, Den Helder ik wil mijn horizon verbreden. Stuur mij vóór 26-3 het kleurrijke informatiepakket van Port Scaldis. Naam:Straat: STEM Deze bon in ongefrankeerde envelop - opsturen naar: René Coltof Beheer BV Antwoordnummer 107, 4300 VB Zierikzee. Amstelcomplex Woonplaats:

de Stem | 1994 | | pagina 10