meert WM Fauner wint 'wielersprint' B im«*HENDIUK DE STEM Succescoach Kristiansen verlaat schaatssport Investering Aaftink betaalt zich niet uit Vier Italiaanse langlaufers dompelen heel Noorwegen in rouw Jens Weissflog bezorgt Duitsers opnieuw goud Olympische schaatssprint voortaan in twee manches Ruiten- winiger Brillo schuur sponsjes Akku- kruimel- zuiger Aluminium snoeischaar aren udenbosch, West Vaardeke 74. Nederland! CS uw baby-doorgroeikamer lorraad leverbaar ane beter op elke vierkante meter I Kristiansen ontvouwde gisteren I jp een persconferentie in Hamar I njn toekomstplannen. Zijn af- I scheid als bondscoach van de Rode wijn goed voor De Zolt 'Ik wil volgend seizoen niet weer als enige vrouw in de kernploeg zitten' A alt ink tegen Hordobetiu B Televisie-records Elanden Gratis toegang Drie miljoen passagiers Nerveuze Japanner geeft zege uit handen Lillehammer ook in voor Spelen 2010 LILLEHAMMER94 OP TV i_5§ Blinkend schoon in een handomdraai Voor hel reinigen van glas en alle afwasbaie opper vlakten. zonder amoniak, mei alcohol. 500 ml IO 10 stuks per verpakking. Snoerioze handstofzuiger mei voeding via oplaad bare akku's, mei afwasbaarstoffilter, oplaadunit mei kontrolelampje en wandhouder. 1 jaar garantie. I* Met stalen antikleefmessen. erceriseerde katoen, frisse j> i |iren. Per knot ca. 125 meter. U ll 11 Per 4 knotten a 50 gr. Lange Vorststr. 28 Goes (tel. 01100-27623) ANTOORDESIG N Tramsingel 88-Breda-Tel. 076-201200 Sport ,-jn een verslaggever Hamar - Hans-Trygve Kristi- ;en wordt geen technisch- I Jirecteur van de Noorse schaatsbond. De 45-jarige bondscoach zet aan het einde tan dit seizoen definitief een aunt achter zijn loopbaan als shaatstrainer. Hij blijft nog a-el betrokken bij de topsport n zijn land als adviseur van jet Noors Olympisch Comité. mannen-allrounders kwam niet als een verrassing. Al enige tijd circuleren de namen van Geir Karlstad en Ab Krook als moge lijke opvolger. Kristiansen noemde gisteren zelf Svein-Ha- vard Sletten, de clubcoach van Johann-Olav Koss en Kjell Sto relid, een geschikte kandidaat. Kristiansen lichtte maandaga vond Koss en de andere leden van de Noorse selectie in over zijn naderende afscheid. „Ik ben negen jaar bondscoach geweest. Dat is lang genoeg, vind ik. Voor mezelf wist ik al heel lang dat dit mijn laatste seizoen zou wor den. Ik heb het bewust stil ge houden om de rust te bewaren." Volgens Kristiansen hebben de drie gouden medailles van Jo hann-Olav Koss en de twee zil veren van Kjell Storelid hem niet aan het twijfelen gebracht. „Nee integendeel. Deze Olympi sche Spelen waren het hoofd doel. Een mooier afscheid had ik niet kunnen wensen. Vanaf nu kan het alleen nog maar minder gaan." Technisch-directeur wil hij niet worden. „Een kantoorbaantje is niets voor mij." Hij wordt de rechterhand van Bjorge Stens- bol, topsportmanager van het Noors Olympisch Comité. „Op die manier houd ik contact met sporters, ook 's zomers. Ik word een soort puinruimer." Daar naast zal Kristiansen voor een organisatie-bureau gaan werken. Pupillen van Kristiansen hebben in de loop der jaren zes gouden, vier zilveren en vier bronzen medailles gewonnen op de Olym pische Spelen. Kristiansen is in genieur van beroep. Op z'n acht tiende begon hij als trainer van de schaatsclub in zijn woon plaats Larvik. Hij leidde Björg- Eva Jensen (goud in 1980 in Lake Placid) en Tom-Erik Ox- holm (2x brons in '80) naar de top. In 1985 trad hij in dienst van de Noorse schaatsbond als mannen-coach. De Olympische Spelen van 1988 liepen voor de Noorse schaatsers uit op een fiasco. Vier jaar later, in Albert- ville, vielen Johann-Olav Koss, Geir Karlstad en Adne Söndral in de prijzen. Op Europese en wereldkampi oenschappen was Kristiansen minder succesvol dan zijn Ne derlandse collega Ab Krook. Op de schema's van Kristiansen werd Koss twee keer wereld- en een keer Europees kampioen. Kristiansen: 'Een kantoor baantje is niets voor mij'. foto de stem/ben steffen Lillehammer - Jean-Paul van Poppel en de Oezbeek Abdoesjaparov hadden het gisteren in het Birkebeine- ren-stadion bij Lillehammer de Italiaan Silvio Fauner en de Noor Björn Daehlie niet kunnen verbeteren. Beide wielerprofs, begenadigd net een super-eindschot vochten zij aan zij menig bikkelhard duel uit in de laatste meters van vele etappes. Voor hun eigen porte monnee meestal. Fauner en Dae hlie, als de laatsten van hun uit I vier man bestaande cross-coun- try-team gisteren voor Italië en Noorwegen. De Italiaan won de sprint a deux met viertiende van een seconde verschil en dompelde heel Noorwegen tege lijkertijd in diepe rouw. I Immers, de vier maal 10 kilome- ter langlauf voor landenteams dt als dé Noorse specialiteit bi] uitstek. Het bewijs van ka- maraadschap onderling. Noor wegens vaste gouden medaille, zoals twee jaar terug in Albert- ïille, toen koning Harald op Franse bodem nog voorop ging in de polonaise. Dit keer klonk echter het 'Italia, Italia' door de wouden even buiten Lilleham mer. In het decor van een kerst kaart ging het Noorse kwartet ten onder aan de Italiaanse furie, die bestond uit brandweerman Maurilio de Zolt (43), Marco Al- barello (33), Giorgo Vanzetta 132) plus dus Silvio Fauner (25). De Noren brachten voor een paar grijpstuivers aan de start. In volgorde van opkomst: Sture Sivertsen (wereldkampioen 10 kilometer klassiek, 27 jaar), Vegard Ulvang (drie maal goud in Albertville, een keer zilver, 30), Thomas Alsgaard (goud der tig kilometer vorige week maan dag, 22) en naast schaatser Koss volksheld Björn Daehlie (vorige week twee keer goud plus zilver, 26). Niet voor de poes uiteraard, maar het bleek geen garantie voor goud. Even terug naar het waarlijk zinderende wedstrijdgebeuren op het tien kilometer lange par cours, dat dus door vier verschil lende skilopers een keer moest worden afgelegd. De Finnen kwamen als eerste door bij het ingaan van de laatste omloop, lari Raesaenen tikte Isometsae aan. Italië volgde op een halve seconde met Giorgo Vanzetta en Silvio Fauner. Op zestiende van een tel daar achter de Noren, waarvan Alsgaard Daehlie aan tikte. Drie leiders, het spel kon beginnen. En juist dat hebben de meer dan 100.000 vrolijk met hun vlaggen wuivende Noren geweten. Iso- Van onze verslaggever Lillehammer - Twee jaar geleden tijdens de Winter spelen van Albertville gaf Björn Daehlie, nadat de Noor Maurillio de Zolt op de 50 kilometer langlauf in dividueel naar het zilver verwees, een goede raad. »Je moet meer rode wijn drinken, daar word je ster ker van," zo gaf Daehlie als welgemeend advies. Gisteren kwam dat tijdens de persconferentie na afloop van de Italianen gewonnen landenwedstrijd over vier maal 10 kilometer skilopen opnieuw ter spraken. En toen bleek dat De Zolt zich wat de wijn betreft de afge lopen 24 maanden niet on betuigd had gelaten. „Ik neb het me goed laten sma ken. Hoeveel liters? Ach, dat kan ik beter niet vertellen, w^dan zou de Italiaanse skitederatie wel eens moei- llJk kunnen gaan doen." metsae moest afhaken bij een versnelling van Daehlie heu- velop. De Noor bleef dus over met de Italiaan. Toen kreeg deze dinsdag (ook geen Noorse triomf bij het schansspringen voor teams) ineens een boze aanblik voor Noorwegen. Daehlie sleur de, Daehlie sprintte, maar Fau ner liet niet los. Beet zich als een terrier vast in het spoor van 'de rooie'. De laatste bocht. Daehlie versnelde, de Italiaan in tweede positie ook. En vloog binnendoor naar de kop. Beiden staan be kend als sterke finishers en ga ven elkaar geen duimbreed toe. Alleen...Fauner hield die halve meter, die hij in de bocht pikte, vast. En won. Dolle vreugde bij de Italianen uiteraard, berusting bij de No ren. Fauner complimenteerde Daehlie beleefd met: „Daehlie maakte het me erg moeilijk. Ze ker toen hij sneller en sneller ging tijdens onze eerste 5000 meter na onze overname. De Noor gleed veel beter. Eerlijk gezegd werd ik behoorlijk ner veus." Een kilometer voor de finish kreeg Fauner zich echter weer onder controle. „Toen speelde de sprint al door mijn hoofd. Hoe moest ik dat aanpak ken? Allerlei manieren kwamen bij me op. Ik besloot alles of niets te gokken. Bij de bocht onder hem door te gaan. En dan maar zien. Die laatste meters bad ik tot God. Laat me het halen. Niet alleen voor mij, maar ook voor Maurilio, Marco en Giorgo. We hebben met z'n vie ren een heel bekeken race afge leverd. De Noren steeds getart, maar ook verstoppertje gespeeld. Op die manier maak je ze onze ker. De Noren zijn altijd bang voor ons geweest. Dat speelde psychisch gezien een voorname rol." Voor 'veteraan' Maurilio de Zolt groeiden de Noorse bomen giste ren ineens tot de hemel. Sinds 17 jaar is hij immers op jacht naar Olympisch goud. De Italiaanse laatbloeier kwam twee keer dichtbij. In 1988 in Calgary en twee jaar terug in Albertville veroverde hij zilver op de 50 kilometer individueel. Dat hij in de klassieke stijl (recht voor en achteruit) moest starten, vond De Zolt aanvanke lijk vervelend. „Niemand wil dat graag. Italianen beheersen ook het 'schaatsen' beter, maar ie mand moet het doen. Achteraf ben ik blij. Als ik niet begonnen was, hadden we hoogstens brons gehaald," wist De Zolt, die zijn afscheid aankondigde, zeker. Björn Daehlie bleek het daar helemaal mee eens. „De Zolt bezorgde de Italianen het goud. Hij alleen. Wij rekenden op hem als zwakke schakel. Dat Sivert- sen hem weg kon rijden. Het is vreemd om van zo'n man te verliezen. Hij zou mijn vader kunnen zijn," rekende de Noor voor. Duizenden verbijsterd toekijkende Noren zien de Italiaan Silvia Fauner als winnaar van langlauf-estafette over de finish 'vliegen'. Hun volksheld Björn Daehlie heeft het nakijken. foto epa Hamar (anp) - Christine Aaftink komt woensdag op de olympi sche 1000 meter in het tiende paar uit tegen de Roemeense Cerasela Hordobetiu. Annamarie Thomas treft een rit later de Oostenrijkse Emese Hunyady, de winnares van de 1500 meter. Eerste rit: Le-May (Can) - Yoo (ZKo), 2. Ye (Chi) - Blair (VSt), 3. Baier (Dui) - Auch (Can), 4. Shimazaki (Jap) - Hauck (Dui), 5. Kusunose (Jap) - Gar- brecht (Dui), 6. Schenk (Dui) - Xue (Chi), 7. Bailey (VSt) - Hashimoto (Jap), 8. Dascalu (Roe) - Yamamoto (Jap), 9. Höiseth (Noo) - Fedotkina (Rus), 10 Aaftink (Ned) - Hordobetiu (Roe), 11. Thomas Ned) - Hunyady (Oos), 12. Ravilova (Rus) - Yang (Chi), 13. Antal (Oos) - Kang (ZKo), 14. Kline (VSt) - Morton (Can), 15. Polozkova (Rus) - Jeong (ZKo), 16. Jin (Chi) - Liepa (Can), 17. Witty (VSt) - Chun (ZKo), 18. Bojarkina (Rus) - Egyed (Hon) PERS.RECORDS 1000 M VROUWEN Hamar - De persoonlijke records van de belangrijkste deelnemers op de 1000 meter vrouwen, die vandaag wordt gehouden, zijn: 1. Bonnie Blair (VSt)1.18,31 2. Angela Hauck (Dui) 1.19,29 3. Monique Garbrecht (Dui) 1.19,44 4. Sun-Hee Yoo (ZKo) 1.19,71 5. Seiko Hashimoto (Jap)1.19,75 6 Emese Hunyady (Oos) 119,82 7. Qiaobo Ye(Chi) 1.19,84 8. Rui Hong (Chi) 119,92 9. Michaela Dascalu (Roe) 1.19,97 10. Shiho Kusunose (Jap) 1.19,98 Christine Aaftink (Ned) 1.21,20 Annamarie Thomas (Ned) 1.25,69 Wereldrecord: 1.17,65 Christa Rothen- burger (Dui) 26-2-1988 Calgary Olympisch record: 1.17,65 Christa Ro- thenburger 26-2-1988 Calgary Nederlands record: 1.21,20 Christine Aaftink 21-3-1993 Calgary Baanrecord: 1.19,97 Bonnie Blair (VSt) 5-12-1993 Winnaar Albertville '92: 1.21,90 Bon nie Blair 14-2-1992 Twee jaar geleden vocht Christine Aaftink nog zinderende duels uit met Bonnie Blair en Angela Hauck. Nu heeft ze de 27-jarige schaatsster uit Baambrugge de grootste moeite om tweederangs sprinters als Natalya Po lozkova en Peggy Clasen van het lijf te houden. Niemand moet raar op kijken als Aaftink na een nieuw echec vandaag op de 1000 meter in Hamar haar afscheid aankon digt. Hamar - Tijdens het trainings kamp in Davos kon Christine Aaftink nog grapjes maken over haar vormcrisis. Ze was nog al tijd niet aangewezen voor de zeventiende Winterspelen, slechts genomineerd. Toch moest in Davos de Olympische ploeg poseren voor een staatsiefoto. Ik ga wel aan de buitenkant staan, dan kunnen jullie mij er gemak kelijk afknippen", zei ze tegen de fotografen. Na haar belabberde race op de 500 meter was ze afgelopen za terdag in het Vikingschip van Hamar niet in voor grapjes. Ze wist vooraf dat ze niet in aan merking kwam voor een medail le of Olympisch diploma. Daar voor had ze in de maanden okto ber en november een te grote trainingsaehterstand opgelopen als gevolg van een slepende knieblessure. Maar een negen tiende plaats vond ze toch bene den haar stand. Ze was niet aanspreekbaar. Op zo'n moment zou ze willen dat ze het opvliegende karakter van een Bart Veldkamp had. „Bart reageert zich af door met schaatsen te gooien. Ik ben niet zo. Ik kan mijn agressie op zo'n moment niet kwijt. Ik ga stil in een hoekje zitten. En dan komt het relativerende in mijn karak ter boven. Het is allemaal niet zo erg, denk ik dan. Alleen in een Christine Aaftink: 'Ik weet nu alles af van snelle auto's' foto de stem/dick de boer Olympisch seizoen kun je dit niet gebruiken." Ze vindt zichzelf soms een zeur, als ze klaagt over moeie benen en bedenkt wat Monique Velze- boer is overkomen. Met de short trackster, die in december bij een val een cervicale dwarsleasie opliep, heeft ze een speciale band. „In het begin had ik voor al contact met haar zus Simone, die van mijn leeftijd is. Tijdens de Olympische Spelen in Calgary is zij zwaar gevallen. Ik heb haar toen nog opgezocht in het zie kenhuis. Sinds Simone gestopt is met shorttrack, ga ik meer om met Monique. „Over haar ongeluk heb ik veel nagedacht. Daar kan ik niet zo maar over heen stappen. Ze is een knokker, ik hoop dat ze er het beste uit weet te halen. Als ik haar ergens mee zou kunnen helpen... Tot nu toe is het be perkt gebleven tot kaarten en brieven. Ik weet uit eigen erva ring hoe hartverwarmend zo'n blijk van medeleven kan zijn. Toen het met mij slecht ging, ben ik een keer gebeld door iemand die een dubbele hartope ratie moest ondergaan. Hij zei dat hij helemaal geen verstand van schaatsen had en niet be moeizuchtig wilde zijn. Hij pro beerde me alleen maar te helpen. Hij had videobeelden van mij bekeken en er schaatsboeken op nageslagen om te kijken wat er mis was met mij. Hij had zelf ook aan sport gedaan. Hij voelde wat ik doormaakte, zei hij." Zonder waarde Steunbetuigingen kan Christine Aaftink nu ook weer gebruiken, net als twee jaar geleden na de Winterspelen van Albertville. Daar werd ze nog wel vijfde op de 500 meter en vierde op de 1000 meter, maar voor iemand die voor een medaille ging waren het prestaties zonder waarde. „Dat was een behoorlijk gestres ste toestand in Albertville. Daar heb ik alle regels van de topsport nageleefd. Hier in Hamar pro beer ik meer om me heen te kijken. Ik had vooraf al geaccep teerd dat ik niet mee zou doen om een medaille. Na het wereld kampioenschap sprint vroeg ik me wel af wat ik in Hamar te zoeken had. Ik wilde er niet heen voor een vijftiende plek." Christine Aaftink weet nog niet of haar schaatsloopbaan na dit seizoen nog een vervolg krijgt. „Het hangt af van een optelsom van factoren. Afgelopen zomer heb ik veel tijd en energie geïn vesteerd. Verhoudingsgewijs heeft dat veel te weinig opgele verd. Ik denk niet dat ik dat nog een jaar op kan brengen. Mijn financiële vooruitzichten zijn ook niet al te best. Veel geld zit er voor mij niet in na die val op het WK. Dit seizoen had ik nog een negende plaats staan van vorig jaar. En ik had een goede co-sponsor." „De vraag is ook wat de bond gaat doen met de sprintkern ploeg? Komen er meer sprint meiden? Ik wil niet weer als enige vrouw in de ploeg. De hele zomer en de halve winter heb ik in m'n eentje op een hotelkamer gezeten. Het moet ook een beetje gezellig blijven. Met de jongens kan ik goed opschieten, maar het is toch anders dan wanneer je een kamergenote hebt. Vrouwen praten toch over andere dingen. Ik weet nu alles af van snelle auto's, maar mijn hobby is het niet." WOENSDAG 23 FEBRUARI 1994 DEEL In Lillehammer worden niet alleen sportieve prestaties ge leverd. Ook de televisie zorgt voor records. Volgens Michael Payne, de marketingdirecteur van het IOC, zijn de olympi sche wedstrijden in honderd landen op de televisie te vol gen. Dat zijn er veertien meer dan twee jaar geleden in Al bertville. Sinds het begin van de Olym pische Winterspelen zijn vijf tien elanden om het leven ge komen bij botsingen met trei nen. Dit ondanks maatregelen om de enorme dieren weg te houden van de spoorlijn. De omgekomen elanden zijn ge middeld 300 kilo zwaar en hebben een gemiddelde schou derhoogte van bijna twee me ter. Hgt geringe toeschouwersaan tal bij de vrouwen wedstrijden schaatsen in het Vikingschip is de organisatoren een doorn in het oog. Daarom hebben ze besloten voor de 1000 meter van woensdag en de 5000 me ter van vrijdag kinderen tot zestien jaar vrij toegang te geven. Ruim drie miljoen mensen zul len gebruik hebben gemaakt van het openbaar vervoer tij dens de Olympische Winter spelen. Dat is de verwachting van de afdeling transport van het LOOC, het plaatselijk or ganisatiecomité in Lilleham mer. Een miljoen mensen reist met de bussen van Transport '94, de rest met stads- en shuttle bussen. Het aantal passagiers is boven verwachting. Lillehammer (anp) - In de nadagen van zijn carrière, maar in de vorm van zijn leven. Jens Weissflog vliegt dit seizoen voor het laatst met zijn skies door het luchtruim. Als een adelaar, met succes. Na zijn olympische titel op de 120-meterschans voerde hij dinsdag de Duitse ploeg met een formidabele laatste sprong naar goud in de landenwedstrijd. Weissflog landde na 135,5 meter, waarna de nerveuze Masahika Harada de overwinning voor Ja pan verspeelde met een junio- rensprong van slechts 97,5 me ter. De Oostenrijkse ploeg hield Noorwegen van het brons af. De Duitsers vielen elkaar in de armen, de ongelukkige Japanner zakte beneden aan de schans overmand door verdriet door de knieën. Harada bleef minuten lang in die houding zitten, durf de zijn drie landgenoten niet onder ogen te komen. Hij had het eerste goud voor Japan in Lillehammer op het laatste mo ment uit handen gegeven. De Duitsers rekenden nergens meer op. De Aziatische concur rent begon aan de laatste serie sprongen met een straatlengte voorsprong. „Ik geloofde niet meer in goud. Ik dacht dat het onmogelijk was de achterstand van bijna zestig punten goed te maken", kraaide Weissflog van plezier. Slechts een volledige misser van Harada kon de eind overwinning van Japan nog in gevaar brengen. En dan moest Weissflog enorm uithalen. De Duitser, gesterkt door zijn individuele titel op de 120-me terschans, noteerde een perfecte sprong. Ondanks de inmenging van de jury, die door de vele sprongen voorbij het kritische punt de aanloop tot vier keer inkortte. Weissflog vloog op nieuw ver voorbij de rode lijn, 135,5 meter. Met twee vingers in de lucht vierde hij zijn geslaagde lucht reis. Boven op de schans schoQf Harada zenuwachtig over de balk. De Japanner behoefde geen risico's te nemen. Een nor male sprong, met een afstand van iets meer dan 100 meter, zou goud betekenen voor de Japan ners. Harada kon zijn zenuwen niet in bedwang houden, dwar relde als een aangeschoten eend naar beneden en zag tot zijn ontzetting dat de afstand niet ver genoeg reikte: 97,5 meter. Uitslag landenwedstrijd: 1 Duits land (Jackie, Duffner, Thoma, Weis sflog) 970,1 punten, 2. Japan (Nishi- kata, Okabe, Kasai, Harade) 956,9, 3. Oostenrijk (Kuttin, Moser, Horng- acher, Goldberger) 918,9, 4. Noor wegen 898,8, 5. Finland 889,5. Van een verslaggever Lillehammer - Burgemees ter Audun Tron wil voor het jaar 2010 de Winterspelen opnieuw naar Lillehammer halen. Volgens Tron is dat de beste manier voor herge bruik van de Olympische accommodaties die voor de zeventiende Winterspelen uit de grond zijn gestampt. De burgervader is er een voorstander van dat een be perkt aaiital landen bij toerbeurt de Olympische Spelen moet organiseren. Lillehammer zou bij dat se lecte gezelschap moeten ho ren. Hamar - De Olympische 500 meter van Nagano wordt in twee manches afgewerkt. De technische commissie van de Internationale Schaats Unie zal nog tijdens de Spelen in Lillehammer een voorstel uitwerken. Dat heeft Jan Charisius, de voorzitter van de technische commissie, gisteren verklaard. Met ingang van 1998 is de Olympische sprint niet langer een 'one deal shot', zoals de Amerikaanse Bonnie Blajr, de winnares van de 500 meter in het Vikingschip, het uitdrukte. Met deze beslissing volgt de ISU het model van een aantal alpine-skinummers. Ook tijdens de wereldkampioenschappen per afstand, die over twee jaar voor het eerst worden gehouden, zal de 500 meter in twee manches worden afgewerkt. De eerste mondiale titelstrijd volgens die formule wordt in Hamar gehOuden. Charisius zei niet veel te voelen voor de suggestie van de Nederlandse bondscoach Ab Krook om het internationale sehaatsprogramma in te korten. Krook pleitte in een evaluatie van het mannenschaatsen in Hamar ervoor in Olympische jaren het Europees kampioenschap te laten vallen. Woensdag 23 februari 09.05-09.25 Nederland 2 Samenvatting dinsdag en vooruitblik 09.25-11.30 Nederland 2 Alpine skiën: reuzenslaiom mannen, Ie run Biathlon: 7,5 km vrouwen 11.30-13.00 Nederland 2 Noordse combinatie: schansspringen 90 m, teams Biathlon: 7,5 km vrouwen 13.05-14.55 Nederland 2 Noordse combinatie: schansspringen 90 m, teams Alpine skiën: reuzenslalom mannen, 2e run Biathlon: 10 km mannen 14.55-16.00 Nederland 2 IJshockey: kwartfinale 16.00-17.35 Nederland 2 Schaatsen: 1000 m vrouwen 17.35-17.54 Nederland 2 IJshockey: kwartfinale 20.00-20.30 Nederland 2 Hoogtepunten van de dag 20.30-22.00 Nederland 2 IJshockey: kwartfinale Kunstrijden: verplichte kür vrouwen 22.15-22.50 Nederland 2 Studio Lillehammer 22.50-23.45 Nederland 2 IJshockey: kwartfinale

de Stem | 1994 | | pagina 9