DESTEM DecoSol '159 '128 ƒ129 'Je ii De ma] NETWERKBEHEERDER (M/V) Gemeentesecretaris Kansen in tijdelijk werk ^25 ƒ184 collaboratrice commerciale/administrative (m/f) Gemeente Prinsenbeek van Pir>:4eren RTL4-baas I n.v. waterleiding maatschappij "noord-west-brabant" VERKOOPLEIDER DAKELEMENTEN NEDERLAND Bedrijfsleider m/v Ervaren textielmedewerkers m/v ■v randstad uitzendburea HjKempenbos 04254-1567 'ImbRecreatie u 3-8-4 i; Vlissingen®?±Sheerness(G|) Acht programim v DE STEM ZATERDAG 19 FEBRUARI 1994 verzorgt de drinkwatervoorziening voor 750.000 inwoners van 45 gemeenten in West- en Midden-Brabant. In 72 drinkwater- produktiebedrijven wordt jaarlijks 74 miljard liter drinkwater geproduceerd dat de consument bereikt via een leidingnet van 5500 kilometer. 282 medewerkers staan borg voor de constante levering van drinkwater dat voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen. De zorg voor goed drinkwater, een klantgerichte dienstverlening en een milieubewuste bedrijfsvoering vormen de basis voor het functioneren. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Doornboslaan 37 te Breda. De afdeling Automatisering heeft te maken met een krachtige groei van het netwerk. Ook is er voor gekozen om dat netwerk met het bestaande mainframe te integreren. Daardoor is er een vacature ontstaan voor een Taken Voorstellen doen m.b.t. de inrichting van het geïntegreerde netwerk en het voorbereiden van de daarvoor benodigde investeringen. Het opstellen en onderhouden van een handboek automatisering. Op de hoogte zijn en blijven van marktontwikkelingen op het gebied van hardware en met name op het gebied van netwerksoftware. Voorstellen doen op het gebied van infrastructuur. Gevraagd Diploma informatica-opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur HIO. Minimaal drie jaar ervaring met het beheer van een geïntegreerd systeem, bestaande uit: PC-Lan(s) en mini-of mainframecomputers. Ervaring met VTAM, VM/ESA én OS/2-LAN. Leeftijd tot maximaal 35 jaar. Geboden De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor personeel in dienst van waterleidingbedrijven in N.V.-vorm. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Reacties Als u geïnteresseerd bent in de functie, nodigen wij u graag uit om vóór 5 maart a.s. schriftelijk te reageren. Uw sollicitatiebrief kunt u zenden aan de N.V. Waterleiding Maatschappij "Noord-West-Brabant", t.a.v. mevrouw E. Philippi, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3444, 4800 DK Breda onder vermelding van NWB in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer B. van Buitenen, hoofd Automatisering, tel. 076-791450. Met het oog op een evenwichtige personeelsopbouw streven wij naar een groter aantal vrouwen in ons bedrijf. Zij worden daarom met nadruk verzocht te solliciteren. ISOLERENDE BOUWELEMENTEN Opstalan B. V. is een vooraanstaand producent van isolerende bouwelementen met vestigingen in Oisterwijk, Wijchen en Hoogstraten (België). Het bedrijf bestaat meer dan 25 jaar en telt circa 210 medewerkers. Co-makership, met de nadruk op een perfekt produkt, is kenmerkend voor onze opstelling naar de markt. Opstalan streeft met kracht naar versterking en verdere uitbouw van de huidige marktpositie in binnen- en buitenland. Op korte termijn ontstaat de vakature van De funktie. De afdeling verkoop buitendienst bestaat uit 7 rayonmanagers en 3 technisch kommercieel adviseurs. De verkoopleider dak elementen wordt belast met het aansturen, be geleiden en vooral coachen van de verkoop buitendienst. Daarnaast wordt een aantal gro tere accounts door u verzorgd. U levert een bij drage aan de verdere professionalisering van de afdeling en rapporteert aan de kommercieel di- rekteur. De kandidaat. U heeft ruime aantoonbare en succesvolle direkte verkoopervaring met aan nemers, tussenhandel en architecten. U heeft minimaal 5 jaar ervaring in een leidinggevende funktie. U bent in staat gemakkelijk kennis en ervaring over te dragen. U denkt en handelt op minimaal HBO-nivo. U kunt helder en doelge richt communiceren, zowel mondeling als schriftelijk. Leeftijdsindikatie 35 a 45 jaar. Het werken in een flexibele en snel ontwikkelende organisatie ziet u als een uitdaging. Uw reaktie. Indien gewenst kunt u voor nadere informatie over bovenstaande funktie kontakt opnemen met de heer P. Knot, kommercieel di- rekteur, telefoon 04242-19110 (privé na 20.00 uur: 08360-28309). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken richten aan: Opstalan B.V., t.a.v. de heer T.W. Troost, Hoofd Perso neel Organisatie, Postbus 3,5060 AA Oister- wijk. Allpac International B.V. est un fabriquant/distributeur d'un programme de décoration "prêt a poser de la fenêtre", comprenant les stores enrouleurs DECOSOL topclass, les stores a lamelles verticales DECOSTORE allure et les stores vénitiens DECOBLIND deluxe. Ce programme est offert sur Ie marché en Europe occidentale avec beaucoup de succès via les grandes surfaces bricolage. Nóus recherchons pour notre bureau de vente France une (éventuellement mi-temps) Nous pensons a une personnalité commerciale, ayant au minimum un brevet supérieur dans une formation appropriée et quelques années d'expérience dans un emploi similaire. Une connaissance parfaite du Frangais et de l'Anglais ainsi qu'une éducation et/ou natio- nalité frangaise sont des impératifs pour réussir dans cette fonction. En plus d'une fonction indépendante dans une atmosphère internationale, nous offrons une rémunération compléte. Une voiture est mise a votre disposition. Un contrat de travail selon la loi beige, frangaise ou hollandaise est possible. Raamsdonksveer se trouve a 13 km de Breda, a 55 km de Rotterdam et a 70 km d'Anvers. Prière d'envoyer les sollicitations a l'attention de Yasmine Moors. Allpac International B.V. Postbus 149, Lissenveld 49 4940 AC Raamsdonksveer Tel. 01621-14900* Fax 01621-14951 Telex 54160 maral Prinsenbeek is een aantrek kelijke woongemeente in de omgeving van Breda en telt 10.200 inwoners. De gemeente bereidt zich voor op een fase waarbij zij, na een proces van gemeentelijke herindeling in de stadsregio, op een kwalitatief hoogwaardige wijze zelfstandig kan blijven functioneren. De ambtelijke organisatie telt 64 formatieplaatsen en bevindt zich momenteel in een organisatie-ontwikke lingsproces. De nieuwe organisatie zal gaan bestaan uit operationele sectoren voor Samenlevingszaken en Grondgebiedszaken en daarnaast een sector Bestuurszaken waarin de algemene bestuursonder- steunende functies alsmede Financiën, Interne Zaken en Personeelszaken zijn ondergebracht. ^ORGANISATIE ADVIES In verband met het bereiken van de VUT-gerechtigde leeftijd van de huidige secretaris bestaat er met ingang van 1 mei 1994 de vacature van: Algemene informatie De gemeentesecretaris is eerste beleids- adviseur, geeft leiding aan de ambtelijke organisatie en opereert als voorzitter van het managementteam. Daarnaast staat hij/zij het college van burgemeester en wethouders en de gemeenteraad in de meest ruime zin bij in de uitoefening van de bestuurstaak. De gemeentesecretaris coördineert de beleidsvorming binnen de ambtelijke organisatie en zorgt voor aansturing van projectmatige activiteiten van de gemeente. Ter ondersteuning van zijn/haar be- stuursadviserende en beleidscoördine- rende taken geeft hij/zij direct leiding aan de sector Bestuurszaken. Van de gemeentesecretaris wordt ver wacht dat hij/zij een belangrijke bijdrage levert aan de uitbouw van het proces van organisatievernieuwing. Functie-eisen De nieuwe gemeentesecretaris dient, gelet op de functie-inhoud, te beschik ken over: - een academisch werk- en denkniveau; - kennis van en ervaring met de pro blematiek van de lokale overheid; - oog voor het objectiveren van bestuurlijke processen, onder meer door juridische kennis en ervaring; - managementkwaliteiten, waaronder ervaring met veranderingsprocessen; - een enthousiaste, stimulerende en flexibele houding. Van kandidaten wordt verwacht dat zij goed kunnen werken in teamverband en een zakelijke instelling combineren met gevoel voor persoonlijke verhou dingen. Gelet op de ondervertegenwoordiging van vrouwen in de gemeentelijke organisatie, worden zij nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Salaris De salariëring geschiedt op basis van schaal 12 BBRA; salarisschaal 13 behoort tot de bespreekbare mogelijkheden. Te volgen procedure Nadere informatie omtrent bovenstaan de vacature kan worden ingewonnen bij de burgemeester, drs. C. J. G. M. de Vet, onder telefoonnummer 076-48.28.04 (kantoor) of 076-42.62.42 (privé). Bij de selectie zal een vertegenwoordi ging uit de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en de medewerkers worden betrokken. De sollicitatieprocedure wordt begeleid door Van Pinxteren Organisatie Advies; sollicitatiebrieven dienen in dat kader vóór 1 maart 1994 te worden gericht aan Van Pinxteren Organisatie Advies, Postbus 75, 2060 AB Bloemendaal, t.a.v. drs F. A. M. van Pinxteren. Voor een dameskledingzaak in Breda-Centrum zoeken wij een bedrijfsleider. U heeft ervaring in de verkoop, bent tussen 25-35 jaar en heeft ervaring in een leidinggevende functie. De baan biedt zeer goede perspectieven. Bij een van onze opdrachtgevers in Midden-Brabant hebben wij op dit moment enkele vacatures voor mensen met relevante werkervaring in de textielindustrie. Voor alle functies geldt dat de opdrachten voor lange tijd zijn en de werkzaamheden in 3-ploegendienst. De verdiensten zijn gc Informatie bij Adrienne Ogier, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Nog enkele stacaravans te koop op ons luxe recreatiepark in Diessen. Bel of kom langs voor informatie. Op de Olau-schepen vak heel wat te beleven! KIES VOOR KOMFORT EH PM DE OLAU-WAY NAAR ENGELAND Boek nu want de Olau-way naar Engeland is nog nooit zo aantrekkelijk geweest. Kies voor de komfortabele en riante Olau-schepen. Maak kennis met alle komfort waarmee Olau zijn gasten het hele jaar door verwent. Sla uw slag in onze belasting-voordelige winkels, waar de prijzen zonniger zijn dan ooit. Ontdek straks dat u tijd tekort komt met al het entertainment aan boord. Bioscoop, uitgebreid dineren of voetjes van de vloer in de danssalon met z'n leuke huisorkesten? Vraag snel de Olau-brochure aan want er zijn heel wat super-voordelige manieren om de Olau-way naar Engeland te nemen. kommodatie aan boord. Chique boutiques en beroemde waren huizen zoals Harrods, Selfridges en Liberty 's, wij brengen u er voor de spotprijs vanaf Wales ontdekken: Kies de Olau-way. Trek kris kras door Wales met z'n schit terende natuur, zijn volstrekt unieke kuituur en vooral, zijn Dinsdag-stunt: De allervoordeligste Olau-way: Elke dinsdagmorgen (t/m 29 maart '94) kunt u al naar Engeland voor slechts 25,-!Zo hou je heel wat geld over voor leuke koopjes. 53-uurs retour: Hier kunt u het hele jaar van profiteren. Geldig op alle af vaarten met een verblijf van maximaal 53 uur in het land van aankomst. Ideaal wanneer u een paar dagen wilt shoppen. Deze Olau- way kost u slechts: Dagje Canterbury: Het eeuwenoude universiteits stadje Canterbury kunt u op twee manieren verkennen. Gezellig shoppen in de talrijke winkel tjes en bekende warenhuizen zoals Marks Spencer, Liberty 's, Woolworth en Riceman. Of genieten van de vele beziens waardigheden die Canterbury rijk is. De beroemde kathedraal, •■H,' .V fd. - wauiitti u Minitarief 5 personen auto: Een bijzonder aantrekkelijk aan bod. Dan neemt u met maxi- voertuig met of zonder caravan/cartrailer de Olau-way vanaf Hotel-bedje gespreid: Dit is een 3-daagse reis naar Londen met overnachting plus ontbijt in een 3- of 4-sterren ho tel. U kunt kiezen uit een dag- of nachtafvaart en u kunt al boeken (exkl. hut- akkommodatie) vanaf Snowdonia in Noord-Walts vriendelijke bevolking. Met ons "Go-as-you-please"-arrangement overnacht u steeds in een hotel van de Forte groep: traditionele hotels van uitstekende klasse die u alle komfort bieden. Tijdens zo'n onvergetelijke ont dekkingsreis door het prachtige, maar vriendelijke Wales is er al een overnachting vanaf acnLigc, ~c.ii uag- ui Canterbury Cathedral het stadsmuseum met z'n ten toonstellingen over de histori sche schatten vanaf de Romeinse tijd en de fascinerende voorstel lingen in The Canter bury Tales. U onder gaat dat alles al vanaf Meer manieren om de super voordelige en komfortabele Olau-way naar Engeland te nemen vindt u in de Olau- brochures. Haal ze bij uw reisagent of bel Olau: 01184 - 88000. De Tower Bridge maal 5 personen inklusief auto, minibus/camper of een ander Dagje Londen: En dat begint al met het boeken van de Olau-way: zowel heen en terug overnacht u aan boord; dat spaart hotelkosten. Verder is dit arrangement inkl. een 2e klas treinkaartje (retour) van elk NS-station in Nederland naar Vlissingen en transfers naar en van Londen en hu tak- Olau Een onderneming van de rederijgroep TT-Line, Olau-Line en TR-Line Soms weet ik na twee eindtijd al. Bart Veldk Amsterdam (anp) - De Ame rikaanse schrijfster Donna fartt krijgt voor haar boek ge verborgen geschiedenis de Mekkaprijs van de kritiek. Tartts debuut kwam het meeste voor op de favoriete lijstjes van de critici. Vorige :aar kreeg Harry Mulisch de aan de prijs verbonden wis selbeker. Het altijd zo overvolle postbakje op zijn bureau is nagenoeg leeg. Van de imposante rij tv-toestel- len staat er ééntje perma nent afgestemd op het Amerikaans/Europese station NBC Super Channel, waar hij per 15 maart managing director wordt. Een spectaculaire overstap. Ruud Hendriks (34), plaatsvervangend 'algemeen directeur bij RTL4, vertrekt met vrouw en twee kinderen naar Londen. Een af- scheidsinterview. Door Anja van den Akker „Jaap gaat ook mee", zegt Ruud Hendriks met een vertederde blik richting de karikatuur van p van Meekren, overgebleven van het mislukte Avro-program- ma 'Medialand'. De mascotte op zijn bureau wordt met de nodige voorzichtigheid behandeld. Want Jaap zit zonder benen, heeft de neiging snel uit elkaar te vallen en geeft bovendien af. De radiotoestellen gaan óók mee. Museumstukken bijna, als eerbetoon aan Hendriks' geliefde medium, de radio. Waar hij als 15-jarige begon en tot 1984 bleef. Ruud Hendriks was een van de eerste medewerkers bij RTL4. Anno 1994 noemt Ischa Meijer hem een 'mediaknaller' en NBC Super Channel spreekt van een 'kritische nieuwe dimen sie'. Er is veel geld neergeteld voor Ruud Hendriks. En er zijn dikke cijfers genoemd die binnen drie jaar gerealiseerd moeten zijn. De verwachtingen liggen nogal hoog. Ruud Hendriks blijft er rustig onder. Of ik tegenslagen incalculeer? Nee, daar denk ik gewoon niet aan. Misschien een kwestie van bescherming. Ik ben wat dat beteft een beetje simpel mens. Mijn redenatie is: Als je je best naar doet, hoef je jezelf nooit iets te verwijten. En als ik ergens voor ga, ga ik voor de volle honderd procent. Ruud Hendriks windt geen doekjes om zijn vertrek uit Hil versum. Alle clichés zijn waar. tet geld, de uitdaging, de aan trekking van het pionieren. Maar is het niet wat vroeg, nu RTL5 nog maar amper op de nils staat?. 'Natuurlijk is het hier bij RTL net af. Toch had ik me voorge komen in oktober vorig jaar al te (aan, meteen na de oprichting an bakker presenteert 'Man en tr

de Stem | 1994 | | pagina 26