DESTEM P E R S O N E IB HAAKE huilt Tencef intercedent m/v IMAR WEST-BRABANT VERKEERSLEIDER GROUPAGE FRANKRIJK m/, IIIINII Nimar B.V. UITDAGING Y00R TECHNISCHE VERKOPERS TOEKOMSTIGE ONDERNEMERS HABO magazijninrichtingen HTS'ER WEG- EN WATERBOUW- OF WERKTUIGBOUWKUNDE m/v VAN ONS KRIJGT U DE RUIMTE Midden-Brabant LOGOPEDIST M/V I Knuffel f'\ PËSTEM PRIMAGAZ NEDERLAND Vertegenwoordiger (m/v) ADMINISTRATIEF-TECHNISCH MEDEWERKER (M/V) HOOGHEEMRAADSCHAP IJCffNJPEa personeel projecten Partner in human resources management LABORATORIUMMEDEWERKER m/v Hogeschool FteJi 'éi instrumenten SERVICE-TECHNICUS HTS-E (m/v) éj> ULLEHAMMER94 KUNSTRIJDEN SKIËN DE STEM ZATERDAG 19 FEBRUARI 1994 PRIM»G/IZ ENERGIE (8) Primagaz Nederland B.V. te Zutphen is een zelfstandige dochtermaatschappij van Primagaz S.A., een aan de beurs in Frankrijk genoteerde onderneming met vestigingen in 11 landen van Europa. 50% van de aandelen van Primagaz S.A. is in handen van de SHV te Utrecht. Primagaz Nederland B.V. is leverancier van vloeibaar propaangas in flessen en tanks, alsmede autogas, met een landelijk sterke positie in de verschillende marktsegmenten. Onze afnemers worden geleverd vanuit 5 eigen depots verspreid over het land. De distributie vindt plaats door middel van een 30-tal tankauto's. Wegens een sterke groei van onze activiteiten zoeken wij voor de regio Brabant, kandidaten voor de funktie van Naast het onderhouden van kontakten met bestaande relaties heeft het ontwikkelen van nieuwe afzetmogelijkheden een hoge prioriteit. Wij zoeken pragmatische resultaat gerichte kandidaten met commercieel talent en technische affiniteit. Uw opleiding is op middelbaar niveau met een aantal jaren verkoopervaring in een soortgelijke funktie. Vanzelfsprekend geven wij u een effectieve ondersteuning bij uw activiteiten en kunt u een goed salaris verwachten, aangevuld met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun schriftelijke reaktie met CV binnen 14 dagen te zenden aan Primagaz Nederland B.V., t.a.v. de heer G. Witteveen (afdeling P&O), Postbus 85, 7200 AB Zutphen. Telefoon 05750-10820. Binnen de Technologische hoofdafdeling is de afdeling in dustriewater belast met werkzaamheden inzake vergun ningverlening in het kader van de Wet Verontreiniging Oppervlaktewateren (WVO), verontreinigingsheffing en controle en toezicht op industriële en bedrijfsmatige af valwaterlozingen. Binnen de afdeling Industriewater wor den ondersteunende werkzaamheden zoals verwerking en rapportage van bedrijfsmatige lozingen verricht door de sectie gegevensverwerking. Wegens vertrek van een medewerkster Is een vacature ontstaan voor een Het Hoogheemraadschap West-Brabant (circa 515 medewerkers), gevestigd in Breda, is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, water kering en waterbeheer sing in haar gebied (165.000 ha). (In beginsel voor) 24 uur. Functie-inhoud: het inbrengen en verwerken van controle- en meet gegevens; het vergelijken van eigen gegevens met de bedrijfs- rapportage; het opstellen van overzichten en rapporten ten be hoeve van vergunningencontrole; het behulpzaam zijn bij het opzetten van geautoma tiseerde informatiesystemen; het mede uitwerken van controleprogramma's bij bedrijven of communale lozingen en rapportage. Functle-elsen: een diploma op MBO-nlveau richting procestechniek en/of chemie; ervaring met voornoemde werkzaamheden en ken nis van automatisering strekt tot aanbeveling; in staat tot het werken In teamverband. Overige informatie: De mogelijkheid bestaat dat de functie in de toekomst uitgebreid zal worden naar een full-time betrekking. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing, maximaal 3.716,- bruto per maand (bij een full time functie). Op termijn wordt de functie gewaardeerd. De standplaats is Breda. Voor nadere Inlichtingen kunt u contact opnemen met de chef van het bureau Handha ving dhr. R. Rensen (telefoon 076-631382) of met de afde ling Personeelszaken (telefoon 076-631275). Belangstellenden voor deze vacature wordt verzocht hun °t sollicitatie voor 7 maart 1994 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap West-Brabant, Postbus 2212,4800 CE Breda, met vermelding van turenummer 02/94 op zowel brief als enveloppe. HOLLAND Scansped Holland is een toonaangevende, logistieke dienstverlener in Nederland met een uitgebreid distributienetwerk in heel Europa. Scansped Holland is een on derdeel van het Zweedse expeditieconcern Bilspedition AB met circa 10.500 mede werkers wereldwijd. Binnen het concern bestaan ook netwerken in de Verenigde Staten en het Verre Oosten. Scansped Holland profileert zich als een 'co-maker in logistics op vier continenten'. In Nederland opereert Scansped vanuit de vestigingen Tilburg (hoofdkantoor), Ede en Oldenzaal. In totaal zijn er circa 400 mensen werkzaam, van wie 260 in Tilburg. Met een wagenpark van 240 eenheden wordt zowel een fijnmazig Europees lijnnet- werk als een nationale distributiedienst onderhouden. De Scansped Holland-organisatie wenst op korte termijn invulling te geven aan de volgende vacature. (met als standplaats Tilburg) Naast het leidinggeven aan de afdeling, bestaat deze functie uit: ir het onderhouden van contacten en het maken van (prijsafspraken met agenten en klanten het participeren in innovatieve ontwikkelingen binnen het verkeer maximale aandacht voor kosten- en kwaliteitsbeheersing en is hij/zij verantwoordelijk voor: de zendingsontwikkeling het afdelingsbudget de financiële handelingen van de afdeling, waaronder tijdige en juiste facturatie het optimaal functioneren van alle processen binnen de afdeling Voor deze dynamische functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met: aantoonbare ervaring, gericht op Frankrijk ~k sterke, marktgerichte instelling ondernemersmentaliteit vermogen zelfstandig commerciële contacten te onderhouden met buitenlandse agenten en klanten beheersing Franse en Engelse taal leeftijdsindicatie: circa 35 jaar Indien u vragen heeft over bovengenoemde vacature, dan kunt u telefonisch contact opnemen met de heer F.J.M. Smeets (directeur Personeel Organisatie), telefoon 013-625355. U gelieve uw sollicitatiebrief met uitgebreid curriculum vitae voor 7 maart 1994 te richten aan: Scansped Holland B.V., t.a.v. de heer F.J.M. Smeets, postbus 718, 5000 AS Til burg. #*L\\ Xiv *>C die zelfstandig ondernemer willen worden Habo Nijkerk BV is een jong productieverkoop- bedrijf van een exclusief hoogwaardig kwaliteits product, op het gebied van bandenvernieuwing tb.v. bedrijfswagens. Habo Nijkerk BV zoekt voor de uitbouw van haar netwerk die als zelfstandig franchisenemer, een bijdrage aan de uitbouw zullen leveren. U krijgt uw eigen gebied met: m ondersteuning van het hoofdkantoor op commercieel, technisch en administratief gebied; ruime training; een ruim ondernemersinkomen. Van u wordt gevraagd: inzet; montagewerkzaamheden kunnen verrichten; eigen financiële inbreng. (Uw opleiding zal liggen op het niveau van MTS Autotechniek of gelijkwaardig.) Ook ondernemers, die reeds werkzaam zijn in de bandenbranche en op zoek zijn naar meer dynamiek, kunnen reageren. Indien u geïnteresseerd bent schrijf dan naar: Habo Nijkerk BV Talmastraat 20, 3864 DE Nijkerkerveen ta.v. de heer H.D. de Greef, directeur U ontvangt zo spoedig mogelijk een prospectus. Voor onze zusteronderneming Tènce! uit zendbureau zijn wij op zoek naar een: voor de vestiging Roosendaal. Het betreft een veelomvattende, boeiende functie in een collegiale werksfeer. Voor deze functie achten wij het noodzake lijk dat u: - een MBO/HBO werk-en denkniveau be zit; - aantoonbaar succesvol bent in een com merciële functie; - met plezier en enthousiasme werkt; - tussen de 23 en 28 jaar oud bent; - woont in Roosendaal of omgeving. Voor meer informatie en een sollicitatiepak ket kunt u bellen met mevrouw M.A.G. Neger-Maas of mevrouw drs. N.C.A.M. Zandbergen (076-217421). U kunt ook direct reageren door uw brief met curriculum vitae te richten aan mevrouw M.A.G. Neger-Maas op onderstaand adres. Kantoor Breda Prinsenkade 10a 4811 VB Breda Tel. 076-217421 Fax 076-146888 Terneuzen Middelburg Breda Eindhoven Tètice! personeel projecten is een organi satie met een viertal ves tigingen in Zuid- Nederland. Als divisie van de Indigo Services Group hebben wij een jarenlange ervaring in de commerciële dienst verlening. Wij zijn ac tief op hel gebied van detachering, werving <6 selectie en interim- management. Onder de opdrachtgevers van Tènce! personeel projecten bevinden zich zowel profit als non profit organisaties. NIMAR B.V. is fabrikant van MAGAZIJNINRICHTINGEN en zoekt voor onmiddellijke indiensttreding een: leeftijd 25-35 jaar Hij/zij moet beschikken over een goede kennis van en ervaring in het tekenen met autocad en moet beslist zelfstandig kunnen werken. De voornaamste werkzaamheden zullen bestaan uit het voorbereiden van offertes en het ondersteunen van de commerciële activiteiten, die in combinatie met het maken van sterkteberekeningen van maga zijnstellingconstructies en het ontwerpen hiervan. Wij bieden de potentiële kandidaat behalve een goede salariëring en een prettige werksfeer een baan met flinke uitdagingen. Uw reactie samen met een uitgebreide c.v. kunt u zenden aan: Postbus 245, 5100 AE Dongen. j In Brabant is nog ruimte. Om te werken en te wonen. Om je te ontplooien. Bij de Hogeschool Midden-Brabant bijvoorbeeld. De Hogeschool Midden-Brabant is een instelling voor Hoger Beroepsonderwijs met zeven studierichtingen en zes differentiaties. De school heeft 1700 studenten en I Is personeelsleden. Doelstelling van de school is het bieden van een marktgerichte opleiding op kwalitatief hoog niveau als voorbereiding op een functie in de beroepspraktijk. Tevens wordt onderzoek verricht in het kader van dienstverlening aan bedrijven en instellingen. De betrekkelijk kleine gemeenschap biedt volop ruimte aan mensen die hun capaciteiten willen ontplooien. Wilt u graag met intelligente jonge mensen werken! Wilt u zich graag met moderne technieken bezighouden! Wilt u veel contacten met de beroepspraktijk? Kom dan onze gelederen versterken. De Hogeschool Midden-Brabant heeft, binnen de faculteit Bouwnijverheid, tb.v. de onderwijs ondersteuning een vacature in de functie van: civiele techniek (fulltime) Taken: Onder verantwoordelijkheid van de desbetreffende docent voorbereiden van en assisteren bij practica voor de vakken Asfalt Grondmechanica, Landmeten en Vloeistofmechanica en het assisteren van studenten bij afstudeeropdrachten. Het beheren van de laboratoria, de daarin aanwezige apparatuur en de bijbehorende computer programmatuur. Het verrichten van beheers- en adminstratieve werkzaamheden. Functie-eisen: Een recente civiel-technische M.B.O.-opleiding (Weg- en Waterbouwkunde). Enige kennis van en bekendheid met gangbare software op het gebied van de Weg- en Water bouwkunde, mede opgedaan middels enige jaren praktische ervaring in de genoemde taakgebieden. In staat zijn zelfstandig te kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden: - Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.727,- bruto per maand (schaal 6). Een verdere uitloop, tot een maximum van 4.103,- (schaal 7), behoort tot de mogelijkheden. - Voor het overige is de CAO-HBO van toepassing (onder meer opname in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds). ■b Datum van indiensttreding: - Zo spoedig mogelijk. Nadere inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de faculteit Bouwnijverheid, de heer ir. LH.W. Jansson, telefoon 013-635250 (school) of 01620-32293 (privé). Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gezonden aan de Hogeschool Midden-Brabant, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 1097, 5004 BB Tilburg. STICHTING □e Stichting Reliëf biedt opvang aan mensen met een verstandelijke handicap en beheert daartoe dag- en woonvoorzieningen in de regio Breda. Met ingang van 15 mei 1994 hebben wij een vacature voor de functie van (voor 13-16 uur per week] Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd ten behoeve van onze dagcentra voor ouderen. De werkdagen zullen in onderling overleg wor den vastgesteld. Van de kandidaat verwachten wij: - een afgeronde opleiding logopedie; - ervaring in de verstandelijk-gehandicaptenzorg; - ervaring met Totale Communicatie; - kunnen werken in een multi-disciplinair team. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO Dagverblijven en Tehui zen voor Verstandelijk Gehandicapten. Het salaris behorende bij de func tie is, conform de CAO, salarisschaal 21 3.696.- tot maximaal 4.738.- bruto per maand bij een full-time dienstverband). Informatie over deze functie is te verkrijgen bij dhr. K. van der Spek, adj.- directeur, telnr. 076-718090. Schriftelijke reacties kunnen tot 1 maart 1994 gezonden worden aan het Centraal Bureau, Weilustlaan 439, 4817 TL Breda, t.a.v. afdeling j personeelszaken, onder vermelding van "vak. 120.94.06". iffmKirTwinfTirffl""nnrr thermostaten viscosimeters beproevingsapparatuur een divisie van wilten patners b.v. vraagt een Taakomschrijving: Service en onderhoud van fysische en laboratorium-(meet)instrumenten in de Benelux en in onze werkplaats. Vereisten: - HTS-E of gelijkwaardig niveau; - kennis en ervaring met pe's; - goede beheersing van de Duitse en Engelse taal; - flexibele werkinstelling; - grote zelfstandigheid; - rijbewijs B; - woonachtig in de regio. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief c.v. binnen 10 dagen te richten aan: HAAKE Instrumenten t.a.v. C.M.M. Bakkeren Albertdonk 14 4707 XZ Roosendaal pappi fjamar - Jane Danielle Jans* allemaal te begrijpen. 'Waaror gedacht hebben. 'Leuk zo'n r naar waarom gaan die mense het donker?' pan Jansen huilt, omdat hij ge lukkig is. Als het Amerikaanse volkslied verstomt, brengt hij op het erepodium een groet aan zijn zus Jane, die zes jaar geleden is overleden aan bloedkanker. De mensen gaan tekeer, omdat ge rechtigheid is geschied. Omdat getuige zijn geweest van een van de mooiste momenten van deze zestiende Olympische Win terspelen. Een moment, dat maar 1 minuut en 12,43 secon den heeft geduurd. Een wereld record. Dan Jansen belooft het allemaal nog eens aan z'n dochtertje uit te leggen, zodra ze oud genoeg is om het te begrijpen. Hij zal het verhaal vertellen over het fami liedrama, dat na acht jaar toch een happy end kent. Het verhaal van de familie Jansen uit Greenfield, Wisconsin. Op de tri bune van het Vikingschip gaat Robin Jansen, de vrouw van Dan, van de emoties bijna van haar stokje. Zij drukt de negen maanden oude Jane in de ge spierde armen van haar man, voordat de Olympische kam pioen op de 1000 meter aan zijn orerondje begint. „De sage van Dan is begonnen in 1988 in Cal gary, met de dood van zijn zus ier Jane en zijn twee valpartijen op de Olympische Spelen. Ik wilde dat de sage hier eindigde met de nieuwe Jane op het ijs," legt ze uit. President De persconferentie van de fami lie Jansen wordt onderbroken door een dringend telefoontje. De president hangt aan de lijn. „Onze president?", vraagt Dan Jansen zich verwonderd af. Thank you. Yes, I am. Ja, ik wacht wel even.... Hallo, bent u daar weer. I'm just wonderfull. Ik heb er wel lang op moeten wachten, ja. Thank you again. Ik waardeer het zeer dat u even aelt. Ik heb van de week uw vrouw en dochter ontmoet. Jam mer dat het toen niet is gelukt. Ze hebben het nu op de televisie sunnen zien. Ik verheug me er nu al op u in april te zien op het Witte Huis." Dan Jansen legt de draagbare telefoon naast zich neer. „Dat was mr. Clinton. Hij zegt dat teel Amerika trots is. Hij be- Irijpt een beetje hoe ik me nu voel, omdat zijn verkiezingscam pagne ook met veel ups en iowns gepaard is gegaan." Opnieuw gaat de telefoon. 'Ik ipprecieer dit zeer. Bedankt voor het bellen. Ja, dat zal ik iker doen. Bye bye mrs. inton.' ;Dat was de First Lady, vanuit vliegtuig. Ze komt net van isconsin af." Niet alleen Amerika leefde giste ren mee met Dan Jansen. Alle 12.000 aanwezigen in het Vi- BSSK®?*..;.''.W'Nlf. aanwezigen u |™gschip wilden hem een knuf- 7 I 101 ffPVAIl Don Tawnnw X^v 0<$\ vV •vel' fel geven. Dan Jansen, de mach tige sprinter die zich op Olympi sche Spelen altijd zo klein voel de. De frustraties van vijf mis lukte Olympische races ontlaad den zich gisteren in een machti ge krachtsexplosie. De dood- van i21jn bloedeigen zuster Jane, voor fhe hij nog als donor had opge- I ,jaarrbden, stand na verplichte 1 k„?.en: L Gritsjoek/Platov (Rus) vni2?sovaZsi°elin (Rus). 3. Tor- VUl/Dean (GBr), 4. Rahkamo/ nh°, 5- Moniotte/Lavan- (Ri 6- Krijova/Fedorov L 11' 1- Romanova/Jarosienko (°ek), 8. Mrazova/Simecek (Tsj), in D00lsbee/Schamberger (Dui), R) Bourne/Kraatz (Can). Noordse combinatie ha?" ,„,na skispringen: 1. Lund- berg (Noo) 247 punten (92,5 92 Kf)' 2- Markvardt (Est) 243,5 tin?,1?1111 voor skilopen 0.23), (ian\ 240'5 <°-43>. 4 Kono ,VP (0.50), 5. Lodwick 231 i itA40'1 6- Ogiwara (Jap) (2 4k\ o 7' cuendet (Zwi) 222 nïï' Kogawa (Jap) 220,5 W'56>. 9- Kempf (Zwi) 216,5

de Stem | 1994 | | pagina 10