Oh, bekende klacht. Typisch geval van parkeersyndroom. Nee, naar de Opel dealer, want daar staat de Astra met standaard stuurbekrachtiging. het Hooghuys vakman/-vrouw civiel-onderhoud DESTEM Boodschappen 5.- Echt HEMA Be wc Moet ik daarvoor naar een haptonoom DjESTEMj GROOTSTE KIJKDOOS VAN ZW-NEDERLAND 'Bouw ni« ADMINISTRATEUR m/v Alles wat nodig, nuttig, leuk, lekker of machtig mooi kan zijn, staat dagelijks voor alle leeftijden in de advertentiekolommen van de krant. Gemeente Te Streeklandb gaat nog dez 2U DE STEM BKB, PPB, MBA, SPD Informatie voor Generaties nu Fusie Sluise scholen loopt volgens plan DE STEM DINSDAG 8 FEBRUARI 1994 Dat ondefinieerbare gevoel in uw armen. Die v; kramp. Veel automobilisten hebben er last van; het parkeersya droom. Oorzaak; te inspannend aan het stuur draaien. De remedie; een Opel Astra met standaard stuurl, krachtiging. Met één hand parkeert u voortaan soepeitjes op i moeilijkste plaatsen. Heerlijk comfortabel. En dat gevoel wordt nog eens versterkt door de riati: stoelen waarmee elke Astra is uitgerust. Door het overzichtelijk dashboard met info-display en niet te vergeten, het 6-speakersj; teem dat zorgt voor een fenomenaal geluid. Astra Sportive Stationwagon 1.6i (v.a. ƒ35.450,-) heeft o.a.: Opel-veiligheidspakketstuurbekrachtiging 'getintglas centrale deurvergrendeling brede "185/60 Rl4"-banden met stalen "51/2 Jx 14 "-velgen sportstoelen met "Petit-Point bekleding toerenteller leren sportstuur bumpers en vanbinnen uit verstelbare buitenspiegels in carrosseriekleur 6-speakersysteem en antenne close-ratio 5-versnellingsbak in hoogte verstelbare bestuurdersstoeldakreling afdekzeil voor bagageruimte GSi-wieldoppen. Afgebeeld: Opel Astra Young 5-deurs 1.4i. Astra GLS 4-deurs 1.6i (v.a. ƒ35.050,-) heeft o.a.: Opel-veiligheidspakket stuurbekrachtiging elektrisch bedienbare ramen vóór 'getintglas centrale deurvergrendeling metallic-hnicalak in delen neerklapbare achterbank met skiluikelektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels hoofdsteunen achter toerenteller 6-speakersysteem en antenne velours bekleding in hoogte verstelbare bestuurdersstoel. Maar ook graag uw speciale aandacht voor het Opel-vè ligheidspakket, bestaande uit o.a. gordelspanners, dubbele stalt balken in de portieren en veiligheidsprofielen in de voorstoeltt waardoor u maximaal beschermd wordt. Kortom, de Astra voldoet aan uw hoogste eisen. Volgen ons bent u toe aan een proefrit. En dat maakt weer plaats vw een ander vraagstuk: Welke Astra moet u kiezen? De aantrel ke Astra Young, de dynamische Astra ^4^ Sportive, de luxueuze Astra GLS... OPEL S| De Opel dealer adviseert u graag. Voor wie meer wi Astra Young 5-deurs 1.4i (v.a. ƒ31.450,—) heeft o.a.: Opel-veiligheidspakket stuurbekrachtiging getint glas centrale deurvergrendeling •"Primavera"- bekleding 6-speakersysteem en staafantenne in hoogte verstelbare bestuurdersstoel vanbinnen uit verstelbare buitenspiegels in carrosseriekleur speciale wieldoppen striping in bumpers antracietkleurig dashboard. Normale prijs Young-pakket 5-deurs f1005,—. Nu: f500,—. Uw voordeel: ruim 50%! Opel Astra 3-deurs 1.4i met stuurbekrachtiging, vanaf j~ 28.930> OPEL FINANCIERING. Uw partner in geldzaken. Prijzen inclusief B.T.W exclusief kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehoudt! KM Stichting "Het Hoog- huys" Is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda. Om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen In Etten-Leur, Breda en Oosterhout. Binnen de Facilitaire Dienst ontstaat, voor het circuit Lang-verblijf en wonen in Etten-Leur, een vacature voor een voor 40 uur per week Taken.- - verricht uiteenlopende civlel-onderhoudswerkzaamheden in een aangewezen verzorgingsgebied; - verricht regelmatig assisterende werkzaamheden binnen de Facilitaire Dienst; - draagt bij tot de ontwikkeling van kwaliteitsbeleid op het gebied van civiel-onderhoud. Functle-elsen: - ruime ervaring en een vakgerichte technische opleiding; - hulpvaardig, nauwkeurig en bewegingsvaardig; - gevoel voor hygiëne. Arbeidsvoorwaarden: conform de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen, inlichtingen: in te winnen bij de heer R. Heeren, Afdelingschef civiel-onderhoud, telefoonnummer 01608 - 26281. Schriftelijke sollicitaties: Binnen 14 dagen richten aan stafdienst sociale Zaken, van Bergenpleln 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer FD94-001. Sedrijfshogeschool Katholieke L e n In febr Jmaart starten bovenstaande cursussen met examengarantie. Bel voor gratis prospectus, Bedrijfshogeschool Katholieke Leergangen. Tijdens kantooruren 013-394333. Een van onze relaties, een middelgroot aannemingsbedrijf in West-Brabant met ca. 15 medewerkers, zoekt op korte ter mijn een die verantwoordelijk zal zijn voor de fi nanciële administratie, projectadmini stratie en budgetbewaking. Het spreekt vanzelf dat kennis van au tomatisering tot uw voordeel strekt. Degene die gewend is zelfstandig te werken en die geïnteresseerd is in deze functie wordt verzocht zijn sollicitatie schriftelijk te richten aan ons kantoor adres: Deloitte Touche Accountants Belastingadviseurs Chasséveld 9, 4811 DH Breda, t.a.v. de heer J.P.J.F. van Vugt RA. 'F, Op 4 februari 1994 is door W. de Wolf, tg.knd. deur waarder te Breda, ten ver zoeke van GERARDUS JOHANNES SPIEREN BURG, wonende te Bre da, een exploit ten laste van P.P. van EMMERIK, zonder bekende woon plaats of werkelijk verblijf zowel in als buiten Neder land, uitgebracht, bij welk exploit een proces-verbaal van executoriaal beslag op aandelen is betekend. Een afschrift van het ex ploit kan door betrokkene worden verkregen bij: A. de Wit, gerechtsdeurwaarder, Wilhelminapark nr. 9, 4818 SL BREDA. Appelflap 1.25 nu 8 C 8 halen, 4 betalen VOOr km* Abrikozenrastervlaai 9.95 Aanbiedingen zijn geldig t/m 12 februari 1994, zolang de voorraad strekt. Vermelde prijzen zijn adviesverkoopprijzen. Deze artikelen zijn niet verkrijgbaar in onze vestigingen in Amsterdam Gelderlandplein, Axel, Best, Wi Dongen, Dordrecht Sterrenburg, Driebergen, Duiven, Geldrop, Gemert, Goirle, Heemskerk, Horst, Kaatsheuvel, Klazienaveen, Tegelen, Ulft, Utrecht Hoog Catharijne, Volendom, Vriezenveen en Wossenoar. Radio/TV-bedrijven stemmen af op de krant. Van onze verslaggever Terneuzen - Het bestuur van buurtvereniging Hof Zelden- j-ust/St. Annapolder in Ter- neuzen pleit voor de bouw van een volwaardig nieuw buurthuis in de wijk. Het bestuur neemt geen genoe gen met het geboden alternatief van burgemeester en wethou ders. Dit plan bestaat uit een tijdelijke huisvesting in een Van onze verslaggever Terneuzen - Bewoners van Terneuzen zijn de hondenp veldje meer dan beu. Ook willen ze dat er iets snelheid waarmee automob Om het protest kracht bij te zetten heeft mevrouw L. van den Hemel aan de Rozenstraat in twee dagen tijd vijftig handteke ningen verzameld en dat kunnenf er volgens haar nog meer wor den. Ze stuurt een brief naar burgemeester en wethouders met het klemmende verzoek maatre gelen te treffen. Het bewuste veldje is een door de gemeente aangewezen hon- denuitlaatterrein oftewel hon denspeelweide. Mevrouw Van den Hemel heeft zelf drie honden die ze op de speelwijde uitlaat er laat rennen. Baggeren „Maar je moet als het ware door de stront baggeren. De gemeente ruimt de poep niet op. Laa; alleen het veldje maaien waar door de stront nog eens wordi verspreid. Je kunt er niet meel fatsoenlijk lopen. Om hier iet: aan te doen zou de gemeente schepjes beschikbaar te stellei zodat we de poep zelf op kunner ruimen. Daar zijn we echt niet te beroerd voor. Je zou ook kunner denken aan het plaatsen var bakken waar de poep in gedepoj neerd kan worden. Maar het za allemaal wel veel te duur zijn. Ei Van onze correspondent Sluis - De fusie tussen de openbare basischool Jo- han van Dale en de pro testants-christelijke ba sisschool De Poorte in Sluis verloopt volgens schema. „Het gaat volgens het spoorboekje", deelde wet houder A. Oosterling tijdens de commissie maatchappe- lijke zorg in Sluis mede. Het betrokken personeel heeft aan de fusie tussen de beide scholen (de r.k-school haak te eerder af) zijn goedkeu ring gegeven, zodat met in gang van het schooljaar '94/'95 de zaak rond is. Het enige puntje is nog de huisvesting. In de gebouwen van de Van Daleschool waar de nieuwe fusieschool zal gehuisvest worden moet nog een gemeenschapsruimte bijgebouwd worden. Daar voor moet nog grond wor den aangekocht. Van onze correspondent Sluis - Het is de bedoeling deze zomer in St.-Anna ter mededeling kwam voorzittei de commissie maatschappeli De commissie behandelde de n< De gemeente wil in de toekom de stichting overnemen. Daarc stichting behorende gronden aa Voorwaarde Als voorwaarde is wel gesteld gulden, in het kader van het j. gemeepte vloeit. Komende don» Commissielid L. Kamphuis sp. financiering van het museum, her initiatief. Wat gebeurt er a: Oosterling deelde die ongeru: bestuurders niet verder zulli Voorts is men van plan om al te gaan met een culturee~toe aantal concerten in de kerk, ee e kosten voor het opstelle worden geraamd op 35.000 inwoners van de kern St.-A einhoudt dat de gemeente ze om woningbouw mogelijk te m "De nu* moet gehandhaafd bl Pubhe. .ribune mee.

de Stem | 1994 | | pagina 16