'0 5 len. CDA tegen privatiseren Dullaert Nogmaals Hof te Zande en Van Dale >tuk :en ■ken Geen geld voor buitendijks bezoekerscentrum Land van Saeftinghe Carnavalsvereniging De Kastanje zwaar gedupeerd DE STEM a rrm n f DAG KLAPPER UITSLAGEN BUURT! Alleen verdere commercialisering bespreekbaar voor Hulster christen-democraten Frans de Waal overleden DE STEM ZEELAND C2 3622 iM I Middelburg - Het Zeeuwse Land- I schap werkt aan een plan om bin- Inendijks een bezoekerscentrum op I te zetten in het Land van Saefting- Ijte. Voor een bezoekersschip kreeg ■de stichting bij de provincie en het I ministerie van Natuurbeheer de Ihanden niet op elkaar. Bejaardencarnaval in Kloosterzande Huldiging FNV'ers Verkeersongeval op rijksweg N60 PvdA-statenfractie op bezoek in Hulst WOENSDAG 2 FEBRUARI 1994 |iten 40 -52. bw matras! 5 hebben wij kennis ge overlijden van de U. PIJS r van het water- Vij verliezen in hem en karaktervol be en kinderen veel ke periode, ap De Markgronden van Rosmeulen J.P. van Hal en rondreis 18 mei 1994 mma. Deze we U vliegt me ondreis, waarbij Alöerobello en ie reis ons uiterr.3 liddeleeuwse hoogtijdagen En dus staan e tempels van Segesta en Agrlgento, net i Piazza Armerina op ons programma. En door Zuid-ltalie) bezoeken we o.a. Paes- ekkende Pompei. Een dergelijke reis voor msterdam-Ftome v v de rondreis per jrvaren chauffeur diensten eersteklas minste 3-sterrenhotels verzorging op teerste en laatste nacht logies en ontbijt) ISCHRIJVING! Reisnr. HZ 631. *cti& loekingen ze reisburo's: otestraat 54. Tegeien 077-737906 i van Stolbergstraat 25b, Tilburg 013-438200 rade 84. Venlo 077-519759 ationsstraat 118a. Waalwijk 04160-44155 9 bij onvoldoende deelname 7 dagen voor vertrek. Van onze verslaggever Voor een buitendijks bezoekerscentrum, een schip, voelen Gedeputeerde Staten van Zeeland niets. Een verzoek van het Zeeuwse Landschap aan zo'n centrum mee te betalen wijst het dagelijks be stuur van de provincie dan ook af. Het Zeeuwse Landschap had gevraagd om een subsidie van 175.000 gulden, zijnde de helft van de kosten voor zo'n bezoekersschip. Van een particuliere stichting had de organisatie al een toe zegging van 125.000 gulden binnen. Gedeputeerde Staten hebben echter grote moeite met het plaatsen van zo'n schip bij Emmahaven. De natuurbelan- gen zouden hierdoor in het gedrang komen. GS werden hierin gesteund door de consulent natuur, bos, land schap en fauna van het ministerie van Natuurbeheer. Bovendien vinden GS het zonde om 175.000 gulden uit te trekken voor een tijdelijke voorziening. Het Zeeuwse Landschap wil immers binnendijks een permanent bezoekerscentrum creëren. Dit kost, volgens de berekeningen van het Zeeuwse Landschap, meer dan een miljoen gulden. Een binnendijks bezoe kerscentrum is op korte termijn niet van de grond te krijgen en daarom koos de stichting voor een, aanzienlijk goed koper, bezoekersschip. De consulent van het ministerie is niet tegen een binnendijks bezoekerscen trum en hij is van mening dat zo'n centrum voor heel wat minder dan een miljoen kan geschieden. Gedeputeerde Staten laten in een naschrift bij de afwijzing van de subsidieaanvraag voor het schip blijken, wel mee te willen werken aan het binnendijkse centrum. De carnavalswagen van De Kastanje is mogelijk onherstelbaar beschadigd. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze verslaggever Groenendijk - Carnavalsvereniging De Kastanje uit Kloosterzande zit in zak in as. Bi] de storm die vorige week over Zeeuws-Vlaanderen trok is de acht me ter hoge carnavalswagen, die op een terrein aan de Zoutedijk wordt ge bouwd, omgekieperd. De vereniging vreest dat de schade onherstelbaar is en dat ze dit jaar verstek moeten laten gaan bij de optocht in Kloosterzande. „Elf maanden werk in een klap naar de knoppen. Daar ziet het wel naar uit",' zegt Cornelle Middelhuis van café De Kastanje, het thuishonk van de carna valsvereniging. Het voorste gedeelte van de trekcombi- natie is bewaard gebleven, maar de wagen zelf, waar acht meter hoge figu ren uit polyester zijn opgetrokken, ligt gekanteld. In het café is spontaan een actie op gang gekomen om geld voor het overeind halen van de omgevallen wa gen bijeen te krijgen. „Daar moet een kraan aan te pas komen en zoiets kost geld. Pas als de wagen weer overeind staat kunnen we zien hoe groot de schade is. Maar de figuren zijn van polyester gemaakt. Een beetje be schadiging kunnen ze wel hebben, maar we zijn bang dat de figuren bij het omhoog trekken van de wagen zullen breken", zegt Cornelle. „Als dat gebeurt, zal het ons waarschijnlijk niet meer lukken om de wagen voor de carnaval af te hebben". Het bouwen van de carnavalswagen ge beurt met zo'n dertien man. Drijvende kracht achter de bouw is Alex Durinck van Groenendijk die het bouwen van carnavalswagens als een levenswerk be schouwt. De Kastanje rijdt mee in de optocht van Kloosterzande en van Osse- nisse en daarna gaat de familie Durinck op pad om ideeën voor de volgende wagen op te doen. De Kastanje probeert vandaag al de wagen overeind te trek ken. Van onze correspondent Kloosterzande - Traditiege trouw openen bejaarden het Kloosterse carnavalsgeweld met hun speciale middag. De ze is zaterdag in zaal Van Leuven. Om 14.00 uur worden de oude ren. al of niet in boerenkiel, in bet 'Hol van de Kloorianen' ver wacht. Daar wacht hen een ge varieerd programma met mede werking van het orkest Ambras. Natuurlijk zal prins Ginus 1 met zijn gevolg aanwezig zijn om dies in carnavaleske banen te leiden. Ouderen die moeilijk zit ten met vervoer, kunnen een be- wep doen op de bejaardenbond via A. Kint of M. van Acker. EDITIE ZEELAND Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers op pagina A2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm Peter Oggel (editie-chef), frank van Cooten, Frank Deij, Ton Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (provincie redacteur). [felst: Eugène Verstraeten (plv. editiechef) Advertentie-exploitatie rispecteur Zeeland: C. Menu, 8-93 privé tel. 09-3293459940. „Blijft dat pap-eten nou du ren?" verzucht u wellicht als u merkt dat het deze keer alweer over de gemeente Hontenisse gaat. Tja... we zouden het af ronden daar en voor de ingang van het gemeentekantoor op het Hof te Zandeplein bevindt zich namelijk nog een gedenkplaat of liever gedenkzuil. Men kan daar lezen: 'De Commissaris der Koningin dr. C. Boertien heeft op 7 april 1989 het gemeentekantoor offi cieel geopend'. Heel eenvoudig staat het er, genoeg evenwel om het voor eeuwig en drie dagen vast te leggen, genoeg ook voor ons, want bestuurlijk Hontenisse hebben we nu wel gehad. Het geeft ons de gelegenheid wat ontvangen reacties te verwer ken. Allereerst een die allang in de portefeuille zit en afkomstig is van Wies Strobbe uit Klooster zande naar aanleiding van ons stukje over het monument van J.H. van Dale uit Sluis. Hij wees ons op het artikel: 'Stand beeld voor een lexicograaf in het 'Jaarboek van de Stichting Instituut voor Nederlandse Lexicografie, overzicht van het jaar 1984', uitgegeven te Leiden in 1984. Dr. A.M.F.J. Moerdijk jr., redacteur van het Woorden boek der Nederlandse Taal, gaat uitvoerig in op een om vangrijke correspondentie die hij aantrof in de nalatenschap van zijn vader, A. Moerdijk. Daaruit blijkt dat de 'Zeeuw- sch-Vlaamsche Studentenver- eeniging', een genootschap waarin studenten uit dat ge biedsdeel een thuishonk had- J iJLiliT A Gz i ..-vi 1L 1 vAiJii/iA. Al-kVi. L2 A 1 AV-A-L.C.A— - O »De zuil met tekst voor het gemeentekantoor van Hontenisse. FOTO WIM KOOYMAN den, er voor gezorgd heeft dat het gedenkteken er kwam. Dat wil niet zeggen dat zij zelf op het idee gekomen zijn. Dat stamt namelijk uit Sluis. De studenten namen hun be sluit op 4 juli 1922 tijdens een vergadering in 'Hotel du Pays Bas' in Terneuzen en zodra het bericht naar buiten kwam was er prompt trammelant, want vanuit Sluis liet men weten: „....aangezien 't gedacht voor 't monument van Sluis is uitge gaan.,.. Het geld is bijneengebracht door inzamelingen, hetgeen evenmin van een leien dakje ging. Een zeker Puype, beeld houwer te Apeldoorn, maar Zeeuws-Vlaming van geboorte, vervaardigde het beeld en bij de onthulling werden er 26 toe spraken gehouden. Koningin Wilhelmina stuurde een geluk stelegram. De plaquette op het voetstuk is onthuld op 25 september 1984 door de heer Knevel, een ach terkleinzoon van Van Dale. In dat jaar is het beeld ook ver plaatst van de Wallen naar zijn huidige plek en het werd ver guld. Vanuit Nieuw-Namen kregen we al enkele malen de aanma ning dat de gedenksteen aan Gemeenschapscentrum De Kauter nog altijd niet opge schilderd is, zodat de tekst nog altijd niet te lezen is. De ge meente heeft dat toegezegd (zei men) en of wij er iets aan konden doen. Nee, echt niet, alleen hetzelfde als u: blijven hopen! De heer Ewald Baecke, even eens Nieuw-Namen, gezworene van het waterschap Hulster Ambacht, wees ons op een fout je in het artikel over de gedenk plaat aan de sluis in de Herto gin Hedwigepolder. Alleen de Hedwigepolder namelijk watert langs die sluis af en niet de Prosperpolder e.d. zoals wij be weerden; die hebben een eigen systeem. Tal van reacties kwa men er binnen over het gedenk teken voor de Franse vlieger Erwine Boudry. Dat waren er zo veel dat we daar een andere keer op terug moeten komen. WOENSDAG OSSENISSE -Café De Jachthoorn, 14 uur, vleeskaarting. ST.-JANSTEEN -De Waranda, 13.30 uur, KBO, bieden. - Café 't Centrum, 13.30 uur, schieting. I CLINGE - Malpertuus, ANBO, 13.30 uur, koersbal. I AXEL - Gregoriuscentrum, 14 uur, koersbal. I SAS VAN GENT - De Engelenroos, 14 uur, kaarting. Van onze verslaggever Hulst - Het CDA in Hulst zal zich met hand en tand verzetten tegen privatise ring van gemeenschaps centrum Den Dullaert. Voor het CDA is hoogstens een verdere commerciali sering van een aantal losse activiteiten (autoshows, bedrijfsfeesten) bespreek baar. En uiteraard alles dat kan bijdragen aan een doelmatigere exploitatie van het gemeenschapscen trum. Lijsttrekker en huidig wethou der G. van de Voorde lichtte dat speerpunt gisteren uit het ver kiezingsprogramma van het CDA. „Wij staan pal voor het instandhouden van de gemeen schapscentra". De roep om privatisering van Den Dullaert klonk vorige maand bijna raadsbreed op tij dens een vergadering van de commissie financiën. Jaarlijks verdwijnt er zo'n zeven ton ge meenschapsgeld in Den Dullaert. Ook nieuwkomer D66 spreekt in haar verkiezingsprogramma uit dat de oplopende kosten van het gemeenschapscentrum niet ac ceptabel zijn. Voor D66 Hulst, die voor het eerst aan de verkie zingen meedoet, staat het vast dat Den Dullaert moet blijven, maar om de kosten binnen de perken te houden is volgens de democraten op korte termijn een drastische ombuiging noodzake lijk. Goed recht Lijsttrekker G. van de Voorde zou het een slechte zaak vinden als particulieren zich over Den Dullaert zouden ontfermen. Hij voorspelt een verhoging van de tarieven omdat een particulier winst wil maken. „Zijn goed recht maar dat is niet in het belang van de gebruikers". Daarnaast vraagt Van de Voorde zich hardop af of een particulier het wel zal redden. Hij vreest toestanden zoals in de De Vlaan- derenhal in Sas van Gent waar welwillende ondernemers in het recente verleden keer op keer hun hoofd stootten. „Dan heb ben we om de paar jaar een faillissement", aldus Van de Voorde. Vrije hand De voorkeur van het CDA gaat er naar uit om scherp te blijven op het terugdringen van de te korten. Daarnaast wil het CDA bestuderen of het mogelijk is Den Dullaert wat meer de vrije hand te geven voor het organise ren van commerciële, en dus winstgevende, evenementen. Van de Voorde denkt dan aan auto shows, grote meetings en con gressen waarvoor de bestaande horeca-voorzieningen in Hulst ontoereikend zijn. Van onze correspondent Kloosterzande - Het bestuur en de leden van de afdeling Groe nendijk van de Bouw- en Hout bond FNV komen vrijdag samen in zaal Van Leuven voor de jaarvergadering, waarbij tien le den gehuldigd worden voor hun 50-, 40- en 25-jarig lidmaat schap van de bond. Op de agenda staan ook be stuursverkiezingen. Aftredend zijn W. Asselman en F. Buys. Beiden zijn herkiesbaar. Dis trictsbestuurder H. Lenting zal de aanwezigen ook toespreken. De Zingende Timmerman ver zorgt ter afwisseling een paar optredens. Hulst - Bij een eenzijdig ongeval werd maandagavond de perso nenauto, bestuurd door een 62-jarige inwoner uit Graauw, geheel vernield. De man reed over rijksweg N60 en raakte door onbekende oor zaak de macht over het stuur van zijn voertuig kwijt. Het ge volg was dat de auto tegen een verkeersheuvel op het kruispunt Verrekijker-Grote Kreekweg botste. De bestuurder bleef on gedeerd. KAARTINGEN Nieuw-Namen - De Verenigde Kaarters: 1. G. Verhulst-P. van Roeyen, 2. H. van den Eede-A. Smet, 3. M. de Berge-G. Bogaert. Clinge - Bieden een tegen drie, 36 personen: 1. A. Seghers, Clinge; 2. E. van Mullem-van der Ha, 3. A. de Bruyn, beiden Hulst. Stand wisselbeker: 1. R. d'Hooghe, Ka- pellebrug, St.-Jansteen - Zaal De Kroon, 25 personen. Bieden: 1. J. Zwartelee, 2. J. van de Velde, 3. C. Jonkers. Jokeren: 1. mevrouw Pieters, 2. F. Buys, 3. mevrouw Ferket. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve, 68 personen. Bieden: 1. J. van de Hende, 2. F. de Waal, 3. A. Pica- vet. Hulst - Zaal De Lieve, veertig personen. Jokeren. 1. mevrouw Reyns, 2. mevrowu de Cock, 3. O. Weemaes. Sas van Gent - Zaal De Roselaer, veertig personen. Bieden: 1. A. Destombes, 2. A. van Aerde, 3. A. de Caluwé. Jokeren: 1. mevrouw De Wit, 2. mevrouw De Pan, 3. mevrouw Claessens. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man, 34 personen. Bieden: 1. mevrouw Goossen, 2. N. Goossen, 3. J. Tieleman. Jokeren: 1. me vrouw Schal je, 2. mevrouw Jan sen, 3. mevrouw Domines. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers, 28 personen. Bieden: 1. me vrouw Sturm, 2. Ch. Ongenae, 3. A. Martens. Westdorpe - Zaal Concordia, twintig personen: 1. A. Plaschae- rt, 2. C. Audenaerd, 3. R. Dhaene. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag, 32 personen. Bieden: 1. J. van de Velde, 2. P. Jonkers, 3. L. vam Cadsand. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw De Kort, 3. E. van Vooren. Axel - Gregoriuscentrum, veertig personen. Bieden: 1. M. van Grembergen, 2. P. Peeters, 3. me vrouw Dieleman. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis, 31 personen. Bieden: 1. Th. Weemaes, 2. mevrouw Boone, 3. P. van Dorsselaer. Kloosterzande - Zaal De Kastan je, 44 personen Bieden: 1. J. He- melaar, 2. J. Schalje, 3. mevrouw Van Goethem. Jokeren: 1. A. de Waal, 2. mevrouw Jonkheym, 3. mevrouw Trommelen. Hulst - Zaal De Vrijbuiter, twin tig personen. Bieden: 1. R. Tille- man, 2. L. Blommaert, 3. E. Bo gaert. Jokeren: 1. mevrouw Long- Bogaert, 2. mevrouw Haulez, 3. L. de Bruyn. Kloosterzande - Zaal 't Rozenhof, 34 personen. Bieden: 1. mevrouw Van Goethem, 2. J. Valckx, 3. D. van Damme. Jokeren: 1. mevrouw De Kort-Reyns, 2. E. van Vooren, 3. mevrouw De Waal. Axel - Gregoriuscentrum, 58 per sonen. Bieden: 1. A. de Brouwer, 2. J. Buyse, 3. P. Cornelis. Joke ren: 1. mevrouw Hamelink, 2. mevrouw De Rijke, 3. mevrouw Verbogt. Eede - Hof van Eede, 24 perso nen. Bieden: 1. J. de Jager, 2. K. Delsaert, 3. L. Standaert. Klooserzande - Zaal De Reizende Man, twintig personen. Bieden: 1. mevrouw Van Goethem, 2. Th. Bolsens, 3. T. Kegels. Sluiskil - Zaal Atlanta, negentig personen. Bieden: 1. H. Prins, 2. E. Neve, 3. J. van de Velde. Joke ren: 1. J. Hamelinck, 2. J. de Bruyn, 3. mevrouw Hamelink. Hengstdijk - Camping De Vogel, 61 personen. Bieden: 1. mevrouw Goossens, 2. G. de Deyn, 3. J. Bogaert. Jokeren: 1. mevrouw Dreessen, 2. mevrouw Hamelink, 3. mevrouw Hisella. Boschkapelle - Zaal Ons Ver maak, 44 personen. Bieden: 1. G. Gelderland, 2. G. de Lijs, 3. C. van Doorn. Graauw - Kantine voetbalvereni ging Graauw, 42 personen. Bie den: 1. L. van Ietegem, 2. A. Tielens, 3 mevrouw Goossen. Jo keren: 1. Y. van Eerdenburg, 2. L. Bogaert, 3. L. de Bruyn. Sas van Gent - St.-AIbert, 95 personen. Bieden: 1. P. Kornelis, 2. J. Buyze, 3. P. Bleyenberg en F. de Bruyn. Jokeren: 1. mevrouyw Scheele, 2. mevrouw Manhave, 3. mevrouw Hanlou. Oostburg - Oostburgse Bridge club, zaal Du Commerce, zestien paren. Groep A: 1. Hermans-Wa genaar, 2. Hendriksen-Plasschae- rt, 3. Van As-Christiaansen. Groep B: 1. Langedijk-De Ruyter en echtpaar Legrand, 3. echtpaar Van Wanrooy. SCHIETINGEN Koewacht - Zaal 't Hoekske, 41 schutters. Hoge vogel: L. de Have, eerste zijvogel: O. de Schrijver, tweede zijvogel: M. Suy, grootste aantal (4): G. de Block. Hulst - Bejaardenschieting, zaal De Blaauwe Hoeve, 36 schutters. Eerste hoge vogel: J. de Caluwé, tweede hoge vogel: J. van Kerk hoven, eerste zijvogel: B. Verley, tweede zij vogel: D. de Bakker, grootste aantal (3): J. Maas. Lamswaarde - Bejaardenschie ting, zaal De Vier Jaargetijden, 26 schutters. Hoge vogel: mevrouw Van Meelen, eerste zijvogel: B. Verley, tweede zij vogel: J. Cocqheyt, grootste aantal (4): J. Cocqheyt en M. van Meelen. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, 28 schutters. Eerste hoge vogel: M. Suy, tweede hoge vogel: J. de Jonge, eerste zijvogel: M. van Hoeke, tweede zijvogel: F. Dob belaar, grootste aantal (6): H. Dobbelaar. Koewacht - Zaal 't Hoekske, 51 schutters. Hoge vogel: G. Baart, eerste zij vogel: D. van Meerschae- rt, tweede zijvogel: L. Slok, grootste aantal (4): O. de Moor. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, 29 schutters. Hoge vogel: R. de Kort, eerste zij vogel: E. Hulshout, tweede zijvogel: Th. de Kort, grootste aantal (5): E. Picavet. Hoofdplaat - Zaal De Vriend schap, 21 schutters. Hoge vogel: L. Martens, eerste zij vogel: E. Kesbulk, tweede zijvogel: A. van Moorhem, grootste aantal (3): B. van Petegem, L. Martens en M. van Oost. Koewacht - Bejaardenschieting, zaal 't Hoekske, dertig schutters. Hoge en tweede zijvogel: O. de Schrijver, eerste zijvogel: R. D'Hondt, grootste aantal (6): M. Bambost. Van onze verslaggever Hulst - In ziekenhuis De Honte in Terneuzen is dinsdag Frans de Waal uit Graauw overleden. Hij werd 66 jaar. Frans de Waal: akkerbouwer, landbouwbestuurder en politi cus. Hij genoot in bestuurskrin- gen tot ver buiten de Zeeuwse grenzen bekendheid. In oktober 1992 werd hij bij zijn afscheid uit bestuursfuncties bij de Noordbrabantse Christelijke Boerenbond (NCB) benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Maar ook daarna bleef Frans de Waal bestuurlijk actief, onder meer als lid van Provin ciale Staten voor Zeeland voor het CDA. Frans de Waal zat de bestuurlij ke betrokkenheid in het bloed. En die betrokkenheid gold voor al het wel en wee van de land bouw en 'zijn' NCB. Aanvanke lijk in zijn directe omgeving; later -juist door zijn grote inzet- ook in groter verband. Het maakte Frans de Waal tot een man die -mede door zijn per soonlijke en gemoedelijke bena dering- decennia lang een groot aantal bestuursfuncties in de landbouw bekleedde. In 1953 werd hij voorzitter van de kring Hulst van de rooms- katholieke Jonge Boerenstand. Vijftien jaar later hanteerde hij de voorzittershamer van de NCB-afdeling in zijn woon plaats. In 1969 werd hij voorzit ter van het rayon Zeeland van deze boerenbond, een jaar later ook voorzitter van de kring Hulst. Zijn bestuurlijke kwaliteiten brachten hem in 1970 ook buiten de provincie. Aanvankelijk lan delijk hoofdbestuurslid van de NCB, vanaf 1979 lid van het dagelijks bestuur. Als uitvloeisel daarvan had hij tevens zitting in landbouwcommissies in en bui ten Zeeland. Onder meer was hij voorzitter van de Gewestelijke Raad van het Landbouwschap voor Zeeland en bestuurslid van de stichting Mestac. Deze stich ting stelt zich tot doel de afzet van mest naar akkerbouwgebie den te bevorderen. Bij dat alles vergat hij de lokale gemeenschap niet. Hij was er enkele jaren voorzitter van de plaatselijke voetbalvereniging en van het feestcomité. Hij schuwde de politiek evenmin. Van 1962 Frans de Waal ...grote be kendheid... FOTO CEES HAMEUNK tot 1966 raadslid in de voormali ge gemeente Graauw en Langen- dam, aansluitend vier jaar wet houder. Na de gemeentelijke herindeling van 1970 hield Frans de Waal de politiek voor gezien. Tot zijn terugkeer in maart 1991 als lid van Provinciale Staten. Frans de Waal wordt zaterdag morgen begraven op het rooms- katholieke kerkhof in Graauw, voorafgaand aan een uitvaart dienst in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart om 10.30 uur. Van onze verslaggever Hulst - De PvdA-statenfractie brengt vrijdag een bezoek aan de gemeenteraad van Hulst. De provinciale en gemeentelijke politici praten dan over het Baalhoekkanaal, de bio-indus- trie, het Milock-complex en de gemeentelijke herindeling. Alvo rens dat te doen brengt de Pv- dA-fractie een bezoek aan het waterwingebied van Clinge en Sint-Jansteen. .Vanaf 17.00 uur is idereen wel kom in het café Bellamy aan de Stationsweg om met de statenle den en de Hulster Raadsfractie van gedachten te wisselen over allerlei onderwerpen.

de Stem | 1994 | | pagina 15