DE STEM P E R S O N E aankomend manager produktiebedrijf biemans sport INTER) UTE INTERNATIONAAL VERKOPER m/v LINAK Vrouwei SPORTPRIJZEN Biemans Sport Postbus 225 5120 AE Rijen. M alphons coolen INKOPER LABORATORIUM MEDEWERKER m/v lig STEM ROOZEN &VAN HOOF advies, werving en selectie GEMEENTE DAAR1E-NASSAU IBC Projektontwikkeling b.v. hts-er bedrijfskunde met ervaring in produktievoortgang, werkvoorbereiding en inkoop/logistiek MEDEWERKER WVG/verhaal m/v Systeembeheerder/Administratief medewerker AANNEMINGSBEDRIJF B.V m/v PRO J E KTO NT Wl KKE LAAR (M/V) Koninklijke IBC INTERNATIONALE ZAKEN IN DE HANDEL EN FABRIKAGE VAN (JUTE) ZAKKEN Met ervaring in de internationale handel en export SECRETARIAATSMEDEWERKSTER Cugla DE STEM ZATERDAG 22 JANUARI 1994 Voor Rioned zijn de grenzen al lang open. Vanuit het verkoopkantoor in Riel worden, naast Nederland, markten in Zuid en West-Europa, in de Scandinavische landen en in het Midden- en Verre Oosten voorzien van rioolreinigings-, inspektie- en ontstoppingsapparatuur. Met haar eigen produktiebedrijf in Goirle, een 24-uurs servicedienst, een perfekte produkt- en marktkennis en met 1000 vierkante meter showroom staat de Rioned-bemanning paraat met de kleinste rioolontstopper tot de meest geavanceerde hogedrukreiniger. Om in de toenemende produktiedruk de efficiency te optimaliseren ontstaat uimte voor een -« -a -g -i De functie U groeit gefaseerd naar het niveau van produktie- manager, waarbij u start met de supervisie van het bedrijfsbureau. Hier worden inkoop- en produktie- orders en stuklijsten aangemaakt, manuals vervaar digd, de produktie gepland, de materiaaluitgiften en gerealiseerde uren bewaakt en na-calculaties verricht. Vanuit het verkregen inzicht op het bedrijfsbureau geeft u vervolgens sturing aan de afdelingen inkoop en magazijn. Hierbij gaat het om het bepalen van prioriteiten, voorraadbeheersing en het creëren van duidelijke kaders waarbinnen gewerkt kan/moet worden. Daarna geeft u tevens leiding aan de produktie-afdelingen, waarbij u organisatie en ren dement optimaliseert. Hiermee bent u eindverant woordelijk voor de totale standaard-produktie. Roozen van Hoof is als arbeidsbemiddelingsbureau erkend door het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. De kandidaat U heeft een hts bedrijfskunde-opleiding (of vergelijk baar) en sterke affiniteit met techniek en organisatie. In een produktieomgeving heeft u ervaring opgedaan op de terreinen inkoop/logistiek, werkvoorbereiding en planning. Met verkregen inzicht in en ervaring met pro duktievoortgang en een sterk ontwikkelde persoonlijk heid bent u uitgegroeid tot een manager met een brede visie. U organiseert en geeft leiding op duidelijke en inspirerende wijze, bent alert op voorraadbeheer en werkbare afspraken met leveranciers en voortdurend op zoek naar het verbeteren van organisatie en efficiency. U onderkent en benut daarbij de mogelijkheden die automatisering kan bieden. Uw leeftijd ligt rond de 35-40 jaar. Rioned biedt u een - baan waarin u uw kwaliteiten en opgedane vaardig heden ten volle kunt benutten; - functie waarin u snel door kunt /moet groeien naar managementniveau; - informeel werkklimaat binnen een snel expanderende onderneming; - goed salaris. Sollicitatieprocedure: Verzoekt u telefonisch of schriftelijk om toezending van het sollicitatie/oriëntatieformulier van Roozen van Hoof, advies, werving en selectie, Ringbaan Noord 91b, Postbus 4271, 5004 JG Tilburg, tel. 013-434748. U ontvangt tevens informatie over de verdere procedure. Baarle-Nassau is de Nederlandse gemeente binnen het unieke enclave- gebied Baarle-Nassau/Baarle-Hertog. Baarle-Nassau telt bijna 6.000 in woners. Voor de sector Burgerzaken, onderdeel individuele dienstverle ning, zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor 32 uur per week Algemeen De organisatie is opgebouwd uit de sectoren Grondzaken, Middelen en Burgerzaken. De sector Burgerzaken omvat 8,5 formatieplaatsen. Een van de taken van de sector Burgerzaken is de uitvoering van de WVG en het uitvoe ren van werkzaamheden op het gebied van sociale zaken. Functie-inhoud De werkzaamheden bestaan uit: 1het behandelen van aanvragen in het kader van de WVG, zoals: het verzorgen van de intake; de coördinatie van adviezen van deskundigen; de rapportage en advisering aangaande de WVG; de verstrekking en de bemiddeling; de hercontrolewerkzaamheden; het verzorgen van de financiële afwikkeling van deze voorzienin gen en de budgetbewaking; het verzorgen van bezwaar- en beroepzaken in het kader van de WVG. 2. het onderzoeken en rapporteren over verhaal en terugvordering van bijstand; 3. het behandelen van bezwaar- en beroepzaken voor sociale zaken. Vanwege de integratie binnen de taken op het gebied van sociale zeker heid zal hij/zij zo nodig behulpzaam moeten zijn bij alle overige op de sector voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen relevante opleiding op MBO/HBO-niveau; (juridische) kennis van sociale wetgeving; sociale instelling met daarnaast goede contactuele eigenschappen; communicatieve en redactionele vaardigheden; op de functie gerichte ervaring, opgedaan bij een bedrijfsvereniging, GMD of sociale dienst; in staat tot accuraat, flexibel en klantgericht werken; vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te opereren. Kennis van en interesse in automatisering geldt als een pluspunt. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij voor deze functie een brutosalaris van 3.008,- tot maximaal 4.099,- per maand (functieni veau 7 per 1-4-1993). Definitieve inschaling van deze functie zal na enige tijd plaatsvinden aan de hand van een functieherwaardering. Inlichtingen Voor nadere informatie over deze functie kunt u telefonisch contact op nemen met mevrouw H. Krijger, sectorhoofd Burgerzaken, bereikbaar onder telefoonnummer 04257-8031 Sollicitatie Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Baarle-Nassau, postbus 105, 5110 AC Baarle-Nas sau. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Biemans Sport, toonaangevend in de sportprijzenbranche. Onze groothandel van onderdelen voor sportprijzen verkoopt over geheel Europa en daarbuiten. Dit doen we met een klein team medewerkers. Sinds april 1993 zijn wij gevestigd in ons nieuwe pand op het indus trieterrein 'Haansberg' te Rijen. Wegens uitbreiding van onze automatisering en administratie hebben wij een vacature voor een: Onze automatisering is een pc-netwerk Novell-3.11 en wij werken met o.a. de volgende applicaties: Exact Software VS 6.1, WordPerfect VS 5.1, WP Office VS 4.0, Lotus 1-2-3 VS 3.4, Coraldraw VS 3.0. De administratie betreft hoofdzakelijk inkoopadministratie, debiteurenbewaking en rap portage. Leeftijd van 25 tot 35 jaar. Uw reacties (met foto) uitsluitend schriftelijk richten aan: Alphons Coolen Aannemingsbedrijf b.v. te Tilburg is een middelgroot bouwbedrijf met 70 medewerkers. Zij is actief op het gebied van nieuw bouw en onderhoud van woningbouw- en bedrijfshuisvestingsprojecten. Alphons Coolen Aannemingsbedrijf b.v. bouwt grotendeels direct voor op drachtgevers, maar ook in eigen beheer. Kenmerkend is de flexibele aan pak in opzet en uitvoering van bouwprojecten met als uitgangspunt 'kwali teit'. Bent u een initiatiefrijke onderhandelaar met een goed ontwikkeld analy tisch vermogen, dan nodigen wij u uit te solliciteren naar de functie van Wij bieden een zelfstandige functie waarin u zowel projectmatig als met jaarcontracten werkt. U legt direct verantwoording af aan de bedrijfslei ding. U vraagt offertes aan, vergelijkt en beoordeelt ze, waarna u advies uitbrengt aan de bedrijfsleiding. Daarnaast assisteert u zonodig de afdeling calculatie. Functie-eisen Als basis minimaal MBO-niveau gecombineerd met enige jaren ervaring in de functie van inkoper. Ervaring binnen de bouwsector is een pré. Daar naast is uw leeftijd vanaf 30 jaar, heeft u oog voor markt- en produktont- wikkelingen en staan flexibiliteit en klantgerichtheid hoog bij u in het vaan del. De juiste persoon heeft gevoel voor commercie, is kritisch en repre sentatief. Geïnteresseerd? Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Coo len, directeur, tel. 013-321450. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u binnen veertien da gen zenden aan Alphons Coolen Aannemingsbedrijf b.v., t.a.v. mevr. E. v.d. Linden, personeelsfunctionaris, postbus 4200, 5004 JE Tilburg. IBC Projektontwikkeling is een dochteronderneming van IBC Bouwgroep Nederland b.v. Het bedrijf is actief in de ontwikkeling en financiering van bouwprojekten in de woning- en utiliteitsbouw. Het hoofdkantoor is gevestigd te Best. In verband met de groei van de onderneming zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van: die zelfstandig een deel van de ontwikkelingsactiviteiten, in al zijn facetten, voor zijn/haar rekening neemt. Hij/zij rapporteert daarbij rechtstreeks aan de directie. Voor deze functie is een uitstekend denk- en werkniveau een vereiste. Daarnaast dient de kandidaat te beschikken over ruime ervaring in een soortgelijke functie, uitnemende onderhandelingsvaardigheden, een goed ontwikkeld commercieel gevoel en het vermogen om in een ontwikkelings- team als inspirator bezig te zijn. Leeftijd tot 40 jaar. Bij gebleken geschiktheid ligt, op termijn, een benoeming tot adjunct-direo- teur in de lijn van verwachting. Belangstellenden nodigen wij uit een schriftelijke sollicitatie met een uitvoerig Curriculum Vitae te zenden aan onderstaand adres, ter attentie van de afdeling Personeelszaken .B.C.-weg 2, 5683 PK Best- Postbus 7, 5680 AA Best-Tel. 04998-68500 Interjute, gevestigd in Hulst, verwerkt, verhandelt en produceert verpakkingsmaterialen. Interjute koopt de goederen aan in landen als China en Bangladesh, slaat ze op en bedrukt ze in Hulst en verkoopt ze over de gehele wereld Snelheid, flexibiliteit en service zijn de pijlers van het bedrijfsbeleid. Op de commerciële afdeling is plaats voor een DEFUNKTIE U fungeert als kontaktpersoon voor de klant. Dit betekent dat u kontakten legt met prospects, orders afstuit en de orderafhandeling begeleidt tot en met de betaling. Als verkoper werkt u in principe vanuit Hulst, maar u bezoekt regelmatig klanten en prospects in binnen- en buitenland. Uw gesprekspartners bij de klant zijn aankopers of traders. Na een inwerkperiode krijgt u een eigen klantenkring toegewezen en zult u snel zelfstandig werken. WIJ ZOEKEN In deze funktie wordt flink onderhandeld. Uw gesprekspartners zijn geen doetjes en zeer bedreven in het onderhandelen. U bent dus stressbestendig en zeker hun gelijke voorwal betreft onderhandelingen. U kunt vlot overweg met cijfers. Qua opleiding en/of ervaring bevindt u zich minimaal op H.B.O.-niveau. U heeft een meerjarige ervaring op het gebied van internationale en industriële sales en handel in Europa. Gezien het Europese werkgebied beheerst u de Engelse, Franse en Duitse taal, waarbij de beheersing van de Spaanse of Italiaanse taal een pré is. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 38 jaar. U bent bereid zich te vestigen in een straal van 75 kilometer rond het bedrijf (Hulst). HETAANBOD Een uiterst dynamische baan in een zeer internationale omgeving, waarin een jonge ploeg in een direkte en open sfeer aan de expansie timmert. De mogelijkheid om bevoegdheden te verwerven over het gehele trajekt van aankoop tot en met de levering. Op langere termijn zult u verantwoordelijk zijn voor een aantal marktsegmenten. Het arbeidsvoorwaardenpakket past bij de complexiteit van deze funktie. INTERESSE? Bel voor meer informatie de heer Dankloff van V&K, tel. 01140-11337. Hij stuurt u desgewenst een informatiepakket. Uw schriftelijke reaktie stuurt u aan V&K Personeelsadviesbureau T.a.v. de heer drs. B. Dankloff Postbus 29 4564 ZG St. Jansteen Vergunning voor de Arbeidsbemiddeling CBA/A 93.0519 PERSONEELS Registratienummer Persoonsregistratie P-0014088 ADVIESBUREAU LINAK Actuator Systems in Breda is de verkooporganisatie voorde 3 ver- i levert, die o.a. wor- t in ziekenhuisbed- uwma- 1strooi- 5 en allerlei paramedische Vestigingen in Denemarken, Zwe den, Engeland, Amerika Linak Actuator Systems B. V. Nikkelstraat 35 4823 AE Breda Tel.: 076-424440 (Industrieterrein Haagse Beemden, nabij station Prinsenbeek). Linak Actuator Systems zoekt een nieuw teamlid. Hiervoor kijken we ui naar een medewerkster die een hoge mate van zelfstandigheid en verant woordelijkheid bezit en die een uitdaging aandurft als: U houdt van afwisselingen. U durft het aan om een belangrijke schakel te vormen binnen onze klantgerichte organisatie. U heeft de capaciteit om aan meerdere zaken tegelijk te werken met het oog voor prioriteit. Het betreft het op creatieve wijze uitwerken van offertes, het ontvangen telefonisch te woord staan van klanten, het accuraat verwerken van ver koopfacturen en het bijhouden van het verkoopirtformatiesysteem. U heeft een uitstekende kennis van de Engelse taal in woord en en ook Duits en Frans leveren geen probleem op. W.P. 5.1 heeft vooru uiteraard geen geheimen. U wacht een Interessante, zelfstandige baan. Indien u vindt dat dit de „job" voor u is, reageer dan schriftelijk F1 insluiting van c.v.) binnen twee weken. Brieven richten aan dhr. Ei- Schaap. Ze zijn er best trots op, daar in Antwerpen. Ner gens anders ter wereld bestaat er immers zo'n faculteit. In het grote Amerika is er zo eentje tot twee keer toe mislukt, jfaar in de Sinjorenstad functioneert nu al bijna dertien jaar een Faculteit voor Vergelijkende Gods dienstwetenschappen (FVG), die niet gelooft dat godsdiensten met el kaar te vergelijken zijn. Over een instituut waar de wereldgodsdiensten njet over elkaar, maar al leen over zichzelf spre ken- p00r Jan Bouwmans Antwerpen - „Dat weet ik nog altijd niet", lacht Pa trick De Ridder op mijn vraag wat hem bewogen beeft om in Antwerpen aan de Faculteit voor Ver- blijkende Godsdienstwe tenschappen te gaan stu deren. En na een olijke blik van verstandhouding net de medestudent naast rem in de 'cafetaria' ver volgt hij op half serieuze ;oon: „Wij komen hier de steen der wijzen zoeken, wetend dat we hem toch nooit zullen vinden." )e cafetaria is niet wat je den- ien zou. Snacks of ander eet waar zijn er niet te krijgen, de loffie moeten de studenten zelf letten. De kantine van de facul- eit ziet er met een keukenblok En wat tafeltjes en stoelen een leetje pover uit. iet kasteeltje,' noemt rector lonck de huisvesting van zijn lelfstandige faculteit liefkozend, let ligt midden in het Antwerp- e stadsdeel Wilrijk, tegen het n-oegere dorpsplein aan. Aan de traatzijde stelt het gebouw niet 'eel voor. Maar aan wat er over svan het park aan de achterzij- is nog te zien dat het ooit een leel fraai buitenhuis moet zijn eweest. De statige hal met bo- 'en een donkerhouten balustra- le bevestigt die indruk, intwerpen ligt er die dinsdag finters bij. Het heeft licht ge- neeuwd. Een waterig zonnetje irobeert het van de neveligheid e winnen. Patrick, een Vlaamse wintiger, zorgt voor een flinke nok koffie. Even later schuift »k Rkia Houmair, een Marok- :aanse studente, aan. In de korte ijd dat ze na een jaartje Brussel lu in Antwerpen studeert, heeft :e al een aardig mondje Neder- ands geleerd. Beide zitten in het weede studiejaar van de vier die Ie opleiding aan de Antwerpse aculteit telt. iewogen fat heeft hen bewogen die op- eiding te gaan doen? En hoe «alt het hen tot nu toe? Pa- nck steekt van wal. „Ik ben itijd wel met godsdienst bezig iweest. Ik ben religieus, maar liet gelovig, niet katholiek of slamiet of boeddhist of weet ik fat. Ik heb bibliotheekweten- diap gedaan, maar eigenlijk 'ist ik echt niet wat ik wilde, loen heeft mijn moeder me aan braden in Nederland mijn licht sens op te steken. Daar kwamen 'e af met vergelijkende gods dienstwetenschappen. Ik wist liet eens dat het bestond. Ik was »el geïnteresseerd. Weer thuis wam ik overal affiches tegen 'an deze faculteit hier in Ant werpen. Ik ben gaan kijken, aar ik moest eerst naar het ®er. Tijdens mijn diensttijd ben CÜGLfi BOUWSTOFFEN CujIaBf Rudonkl' 4824 AJ Breda Tel. 076-41 Fax 076 - 4210* Cugla B.V. ontwikkelt, fabriceert en importeert bouwstoffen-. Grote en kleine bouwbe drijven in binnen- en buitenland zijn afnemers van onze produkten en diensten. Binnen ons bedrijf ontstaat de vacature voor een Op ons laboratorium zal uw taak voornamelijk bestaan uit: - controle ten behoeve van de produktie - onderzoek - laboratoriumwerkzaamheden Opleiding: MTS weg- en waterbouw of bouwkunde Middelbare laboratoriumopleiding of gelijkwaardig niveau Wij bieden een interessante, afwisselende baan in een klein team. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw H. Dikmans. Brieven met uw sollicitatie en c.v. kunt u zenden naar: Rudonk 11,4824 AJ Breda t.a.v. mevr. H. Dikmans Door Jan Bouwmans ■.Tweeduizend jaar tweede sej wordt niet plots, als in een opgeheven", merkt Roos Mad haar bijdrage aan het boek m het Nieuwe Testament. Wie tegenspreken. Maar wie oren onbevangen gebruikt, kan de i hare opmars van de vrouw twintigste eeuw niet ontgaan. Natuurlijk hebben de kerken hie r°°a0k §etepen. Al heb ik ooit eer end betoog gelezen, waarin op ni Lwijze verdedigd werd dat de fj "hteteeuwse kerk de vrouweneij afiJu voorbereid. Maar voor oi| g tüt veeleer, dat de kerken de ma hokt, ontwikkeling niet buiten en kunnen houden. Anno 1£ j. lnciPatie van de vrouw in K§onootschap ook een heel stu t v°rderd dan in het andere, vr™ gens de zwarte kousenke ra. jW. no8 altijd het mooiste st r„D?' m de Rooms-katholieke Kt nioFS Sfdjkwaardig aan de man, van Daarom wordt zij ui wart/!!6 ambtelijke functies kPrl?iiSt ers bekleden geen ambt, a e beroepskrachten). De g ken k tse kerken en de anglicai ggen wat de kerkelijke vi

de Stem | 1994 | | pagina 28