ERVAREN C0B0L- PROGRAMMEURS M/V RUCPHEN J UI UI 0 (0 Administratief medewerker(ster) SILIIIII mimi BELEIDSMEDEWERKER pE STEM I^ÜIJD HABO GEMEENTE ALL ROUND ADMINISTRATEUR Adriaanse UITDAGING VOOR FRANCHISE-NEMERS ONDERNEMENDE TECHNISCHE VERKOPERS SYSTEEMBEHEERDER/ APPLICATIEBEHEERDER drie medewerk(st)ers in de buitendienst KEUKENS KEUKEN- EN BADMEUBELVERKOPERS Van den Boom Keukens TRANSPORT (36 uur) mij gemeente roosendaal en nispen STADSERF1 TELEFOON 016508991 DE STEM ZATERDAG 15 JANUARI 1994 morres meubelbedrijven bv te Hulst, is een sterk expanderende, zeer gezonde onderneming met een ervaring van ruim 80 jaar in de meubelbranche. Onze zaak heeft een komplete woninginrichtings- kollektie te bieden en is één van de grootste van Europa. Via ons unieke 724 pagina's tellende meubelboek en onze grote moderne showroom, gelegen op het Industrieterrein, bedienen wij -uit voorraad- onze gestaag groeiende kring van meer dan 1.250.000 vaste klanten tot ver over de landsgrenzen. Ruim 600 medewerkers zorgen dagelijks voor de verdere groei en bloei van onze zaak. Wij zoeken met spoed voor een groot te realiseren projekt binnen onze automatiseringsafdeling op 3-jarige kontraktbasis enkele Wij vragen: enige jaren aantoonbare ervaring in Cobol-programmering goede kennis van de Engelse taal vrij van dienstplicht O leeftijd tot 35 jaar Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling personeelszaken van morres meubelbedrijven bv Postbus 22, 4560 BB Hulst, ta.v. de heer T. Steel, Hoofd Personeelszaken Voor eventuele nadere informatie over bovenstaande funktie kunt u bellen met het hoofd van de automatiseringsafdeling jj dhr. R. van Kerkhoven, telefoon 01140-88.210 op werkdagen van 16.00-17.00 uur. Bij de sector Gemeentewerken kunnen wordén geplaatst ten behoeve van onderhoud wegen, riolering, vervoer, plantsoenen, reiniging en alle verder voorkomende werkzaamheden zoals bijv. inroostering gladheidsbestrijding. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring: niveau 3 (minimum f 2.314,- maximum f 2.914,- bruto per maand met een diensttijduitloop tot f 3.192,-. De gemeente Rucphen kent daarbij nog de mogelijkheid van uitloopschalen. Op deze bedragen wordt de zgn. "vereveningsbijdrage" ingehouden. Vakantietoelage 8%; rijwieltoelage f 175,- en kledingtoelage f 250,- per jaar. Bijzonderheden: Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst. Bij gebleken geschiktheid zal na één jaar een benoeming in vaste dienst geschieden. Voor personen beneden de leeftijd van 22 jaar wordt jeugdkor- ting toegepast. Het bezit van het vrachtwagenrijbewijs strekt tot aanbeveling. De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een persoon zal specifiek worden ingezet voor werkzaamheden in de plantsoenen, doch ook bereid moeten zijn eventueel,alle andere voorkomende werkzaamheden te verrichten. Als specifieke opleidings/ervaringseis waaraan betrokkene moet voldoen wordt gedacht aan: - aankomend hovenier of studerend hiervoor (richting aanleg en onderhoud); - ervaring met snoeien van straat- en laanbomen of bereidheid hiertoe cursussen te volgen. Het gemeentelijk beleid is erop gericht te voldoen aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden zoals bedoeld in voornoemde wet worden daarom nadrukkelijk verzocht om te solliciteren Bij gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Inlichtingen: Bij de adjunct-directeur sector Gemeentewerken, de heer P Vermuë, of bij personeelszaken, de heer R. Jongeneelen (telefoon: 01654-6000). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie met vermelding van zoveel mogelijk gegevens ten aan zien van leeftijd, opleiding, verrichte werkzaamheden en huidige werkkring binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan burge meester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen. z PI Technische Groothandel Van Gurp BV is een dynamische onderneming die zich toelegt op de verkoop van sanitair en bijbehorende produkten alsmede technische artikelen voor de installatie-branche. Ter versterking van ons team zoeken wij eep Wij denken aan een jonge, energieke medewerker(ster) met een administratieve opleiding op MEAO-niveau. Wij bieden u een gevarieerde baan waarbij uw taken bestaan uit: fakturering, orderverwerking, telefoon- en andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Uw schriftelijke reaktie kunt u richten aan: Technische Groothandel Van Gurp BV, Postbus 4790,4803 ET Breda. SANITAIRGROOTHANDEL Technische Groothandel Van Gurp BV, Allerheiligenweg 85, Breda, tel. 076-657751 Van den Boom Keukens en Badmeubels. Wij zijn een bedrijf dat zelf de keukens en badmeubels maakt naar wens en op maat. Van den Boom Keukens en Badmeu bels is een groeiend bedrijf dat meerdere toonzalen heeft. Voor deze toonzalen zoe ken wij enthousiaste Functie-eisen: Commerciële instelling Doorzettingsvermogen Zelfstandig werkzaamheden kunnen verrichten Verantwoordelijkheidsgevoel Ervaring in de keukenbranche is een pré. Wij bieden: Goed salaris Fijne werkplek Afwisselend werk Auto van de zaak behoort tot de mogelijkheden. Bent u geïnteresseerd, stuur dan snel uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., zo mogelijk naar: Ekkersrijt 2013, 5692 BB Son Tel. 04990-72766 Fax 04990-72125 N. Adriaanse Transport B.V. verzorgt dagelijks met een modern wagenpark van 20 eenheden transporten binnen de Benelux en naar Duitsland en Frankrijk. In Raamsdonksveer, op de industrieterreinen Dombosch en Boterpolder, beschikt het bedrijf over 20.000 m' opslagcapaciteit. Het personeelsbestand telt circa 50 mensen. Ter vervanging zoeken wij op korte termijn een enthousiaste kandidaat (m/v) voor de functie van: (SPD/HEAO-niveau) Die geheel zelfstandig alle voorkomende financieel-administratieve activiteiten van de onderneming voor zijn rekening neemt. Deze activiteiten omvatten: - het optimaliseren van de administratieve organisatie - het voeren van de financiële administratie - de verantwoording voor de salarisadministratie - de zorg voor de periodieke rapportering - het opstellen van de jaarrekening. U dient verder te beschikken over ervaring met geautomatiseerde informatiesystemen en een goede beheersing van de moderne talen. Voorts verwachten wij dat u in teamverband kunt werken en dat u over een resultaat gerichte instelling in combinatie met een energieke uitstraling beschikt. Uw leeftijd is circa 30 jaar. Geïnteresseerden kunnen hun solliciatiebrief voorzien van een curriculum vitae, binnen 14 dagen richten aan onderstaand adres t.a.v. de directie. Verhuizingen^" ransporten/Opslag N. Adriaanse Transport BV Sandoel 10a, Postbus 12, 4940 AA Raamsdonksveer Telefoon (01621) 12000 Telefax (01621) 18082 j Habo Nijkerk BV is een jong kapitaalkrachtig productieverkoopbedrijf van een exclusief hoogwaardig kwaliteitsproduct, op het gebied van bandenvernieuwing t.b.v. bedrijfswagens. Habo Nijkerk BV zoekt voor de uitbouw van haar netwerk BANDEN die als zelfstandig franchise-nemer, een bijdrage aan de uitbouw zullen leveren. De franchise-nemer krijgt een eigen gebied met: ondersteuning van het hoofdkantoor op commercieel, technisch en administratief gebied, ruime training, een ruim ondernemersinkomen. (Uw opleiding zal liggen op het niveau van MTS Autotechniek of gelijkwaardig) Ook ondernemers, die reeds werkzaam zijn in de bandenbranche, en op zoek zijn naar meer dynamiek, kunnen reageren. Indien u geïnteresseerd bent schrijf dan naar: Habo Nijkerk BV Talmastraat 20, 3864 DE Nijkerkerveen t.a.v. de heer H. D. de Greef, directeur. U ontvangt zo spoedig mogelijk een prospectus. ALGEMENE ROOSENDAALSE WONINGBOUWVERENIGldj De ARWON is een jonge sociale woningbouwvereniging, ontstaan uit een privatisering van het Gemeentelijk Woningbedrijf en een fusie met een klein woningbouwvereniging. Met een team van circa 70 medewerkers wordt ons bezit van 5.950 woningen en 700 garages beheerd en onderhouden. In ons beleidsplan speelt de ARWON in op de veranderingen binnen de Volkshuisvesting. Centraal hierin staan een sterke klant- en marktgerichte benadering. Om onze doelstellingen te kunnen realiseren is recentelijk gekozen voor een nieuwe organisatiestructuur: de organisatie werkt m.i.v, 1993 vanuit het z.g. woondienstenmodel. Binnen onze organisatie is een vacature ontstaan voor een: Functie-inhoud: U bent verantwoordelijk voor de werking van het centrale automatiseringssysteem (NCR), het ontwikkelen van een PC-netwerk, het PC-beheer (kantoorautomatisering), beveiliging, inrichting, externe contacten documentatie, controle, etc. U ondersteunt en begeleidt gebruikers bij optredende apparatuur- en programmatuurproblemen. U levert een belangrijke bijdrage aan het informatiseringsbeleid van de ARWON, onderzoekt voortdurend de informatiebehoefte van de gebruikersi draagt zorg voor een samenhangende en geïntegreerde geautomatiseerde informatievoorziening. Functie-eisen: Een relevante opleiding op HBO-niveau en gevoel voor dienstverlening zijn noodzakelijk. Kennis en ervaring met NCR is gewenst. U heeft affiniteit met automatiseringssystemen (zowel grote als stand-alone) U bent technisch aangelegd en weet kleine storingen zelfstandig op te losse U bent in staat zelfstandig te werken en u weet prioriteiten te stellen. Wat ARWON u biedt: Een zelfstandige, dynamische functie bij een dienstverlenende organisatie. Het aanvangssalaris bedraagt minimaal 4.074,-en maximaal 5.105,- (schaal 10 van de CAO voor Woningcorporaties) bij een volledig dienstverband van 36 uur. ARWON kent faciliteiten voor opleiding en kinderopvang. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw A.J. van de Ven, hoofd van de afdeling Bedrijfseconomische Zaken, telefoon 0165080320. Sollicitatieprocedure: Indien u qua opleiding en ervaring meent aan de gestelde functie-eisen te kunnen voldoen kunt u een schriftelijke sollicitatiebrief met curriculum vitae zenden aan de ARWON t.a.v. mevrouw E. Vinckx, hoofd afdeling Algemene Zaken (o.v.v. vacature BEZ op de enveloppe) binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure Postbus 231 4700 AE Roosendaal, Laan van Brabant 22. Telefoon 01650-8 03 00 Telefax 01650-8 03 70 voor 20 uur per week De afdeling Welzijnsbeleid is als lijnafdeling belast met de gemeente lijke taken op het gebied van sociale zekerheid, arbeidsinpassing, volksgezondheid, maatschappelijke dienstverlening, samenlevings opbouw, jeugd- en jongerenwerk, verslavingszorg, etnische heden, woonwagenwerk, vrouwenemancipatie, ouderenwerk onder de indicatiecommissie), asielzoekers, vluchtelingen, kinderop vang, peuterspeelzalenwerk, vrijwilligerswerk. Functie-omschrijving Tot de voornaamste taken behoren: - een bijdrage leveren in de beleidsontwikkeling met betrekking tol de toegewezen beleidsgebieden; - beleidsuitvoering van de toegewezen beleidsgebieden; - overleg met andere beleidsvoorbereiders en uitvoerenden; - het beoordelen van beleidsplannen, -notities, subsidieaanvragen en eindafrekeningen - het voeren van secretariaten. Functie-eisen De kandidaat die wij voor de vervulling van deze functie zoeken: - beschikt over een opleiding op HBO-niveau; - heeft ervaring als beleidsmedewerker op één of meer van de be leidsterreinen. Salarisindicatie Salariëring zal (afhankelijk van opleiding en ervaring) plaatsvinden i" aanloopschaal 8 (max. ƒ4.671.-) dan wel functieschaal 9 (ma* 5.366.-) (salarispeil 1 april 1993). Inlichtingen Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer P. Somers, adjunct directeur sector Welzijn, telefoonnummer (01650-)93602. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer vrouwen en allochtonen in dienst te nemen op die functieniveaus waar zij ondervertegen woordigd zijn. Bij gelijke bekwaamheid en geschiktheid w#® daarom aan hen de voorkeur gegeven. De mogelijkheid voor kinder opvang is aanwezig. Schriftelijke sollicitaties worden vóór 25 januari 1994 ingewacht bi het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 5P 4700 KA Roosendaal. U wordt verzocht het vacaturenummer »A W94-01 in.de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden. poor Max Stee, poor Max Steenberghe Jij die het voor de eerste keer zien, geloven hun ogen en oren niet. Zij die enigszins over smaak beschikken, zien het waarschijnlijk ook nóóóóóit meer. Maar de jeugd heeft er weer een koppeltje hel den bij. Anti-helden. Want Be- avis en Butt-head staan voor al les wat God, ouders en de wet verbieden. En zijn daarom dus ook onverslaanbaar populair. Beavis en Butt-head zijn twee cartoonfiguren. Jongens met een onbestemde leeftijd, ergens rond de 13 jaar. Ze ziin lelijk, hebben verkeerde tanden en fout haar. Hun leven is simpel. Iets is cool en dus leuk, of iets sucks en is dus niet leuk. Cool zijn har- drpck-muziek, meiden, grote borsten, kots, poep, snot en an dere viezigheid, hard rijden, die ren mishandelen, agenten pes ten, frog baseball en vooral: vuur en explosies. Hoe meer hoe lie ver. Zowat al het overige sucks. Beavis en Butt-head zijn te zien op de clipzender MTV. Ze heb ben hun eigen half uur durende show. Daarin draaien de manne- kes clips die ze becommentarië ren. Nee, becommentariëren is een te groot woord. Hun vocabu laire komt niet veel verder dan een vreemd hees grinnikje. Huh- huh, huh-huh, huh huh. En het commentaar verloopt vaak vol gens de volgende dialoog: Beavis: „Kijk, tieten, Huh-huh" Butt-head: „Cool, huh-huh." Beavis: „Huh-huh." Butt-head: „Huh-huh." Beavis: „Kijk, een auto." Butt-head: „Cool, huh-huh." Beavis: „Huh-huh." Butt-head: „Jesses, een oude lui." Beavis: „Hij sucks, huh-huh." Butt-head: „Sucks. Huh-huh." Beavis: „Laten we hem in brand steken. Huh-huh." Butt-head: „Ja, cool. Huh-huh." Beavis: „Of onderpoepen Huh- huh." Butt-head: „Ja, cool. Huh-huh." Beavis: „Zodat de poep tot aan zijn neus staat." Butt-head: „Huh-huh." Beavis: „En hij het inslikt als hij zijn mond opendoet." Butt-head: „Ja, cool. Huh-huh." Beavis: „En dan blazen we hem daarna op." Butt-head: „Huh-huh." Beavis: „Deze video sucks. Te weinig explosies." Butt-head: „En te weinig vuur." Tussen de clips door beleven de twee ook een enkel avontuurtje. De eerste twee zijn de bekendste geworden en maakten meteen duidelijk waar het om draaide: in de eerste aflevering laten de twee een sprinkhaan exploderen door vuurwerk achterlangs in te voeren in het dier om hem aan het springen te krijgen. En in de tweede show vonden ze het infa me frog baseball uit, waarin een kikker de plaats van de bal in neemt. Het spel komt regelmatig terug. Want het probleem is dat als je lekker hard slaat, de kikker als jnoes aan de baseball-knuppel blijft plakken. De kunst is dus zo te slaan dat de kikker wel pulp wordt, maar dan toch nog rond- vhegt om in het gezicht van te genstanders of - cooler nog - dat van publiek terecht te komen. De twee beleven van alles. Met een gejatte buks schieten ze op een vliegtuig dat brandend neer- 0rt' Dmdat ze niet kunnen le- zen, krijgen ze de nooddeuren met open en vrouwen en kinde ren verbranden hoorbaar levend, nun lerares wensen ze een y "cht in de space-shuttle toe (stortte in 1986 neer met een erares aan boord). Slechte zan gers mogen een nachtje door- rengen met Freddy Mercury (overleden aan aids) en het Der- i,fWereldprobleem willen ze op- ssen in Hiroshima-stijl (een gootje kernraketten), eze twee etterbakjes zijn op dit ment de grootste helden van

de Stem | 1994 | | pagina 22