DE STEM PEf R S O N E E tempo-team uitzendbureau DIRECTEUR AUTOBEDRIJF Vleulei TRAINER u M ZONDAG OPEN ESSEN 15 t/m B-O-U-W- ALGEMEEN DIRECTEUR m/v PLASTIMA BREDA B.V. Hij/zij zocht Ik vond InüSTEM StMê MtWflWA [Oostburgs colle Sluiskils gemeens Kinderen 't Zwin pp met Scapino- MOBIELE HIJSKRAANMACHINISTEN Ook zo geschrokk uw nieuwe autop O KIEZEN UIT 1 OO SLAAPKAMERS PROFIEL NADERE PROFIELSCHETS COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Pizzabezorger m/v Stoffeerder m/v De uitzend-CAO -ir randstad uitzendbureau V.V. Riel, voor haar seniorenselectie. wij staan garant voor het Keuken Totaalkonsept Adviseur/Verkoper Keukens m/v H. VAN OORSCHOT KRANEN B.V. MADE H. van Oorschot Kranen B.V. BEDTIME geeft U de kans, de mooiste slaapkamers te kopen aan sterk verminderde prijzen. Kwaliteitsmeubelen liggen nu in uw bereik. DE STEM ZATERDAG 15 JANUARI 1994 STICHTING OUDERENZORG WEERT De stichting beheert twee verzorgingshuizen gezamenlijk plaatsbiedend aan 217 bewoners. Daarnaast wordt incidenteel zorg verleend aan de bewoners van 106 aanleunwoningen, waarbij nog 48 woningen in aanbouw zijn. In verband met het vertrek van de huidige directeur die gebruik maakt van de OBU zoekt de Raad van Toezicht een De Algemeen Directeur bestuurt de stichting en is belast met de algehele leiding van de twee zorgcentra. De Algemeen Directeur is verantwoordelijk voor: Het bevorderen van een goed woon- en werkklimaat. Het bevorderen van de kwaliteit van de zorgverlening en de integratie daarvan, waarbij zoveel mogelijk zorg op maat verleend wordt. Het geven van leiding aan het managementteam en het voeren van een intensief overleg met de diverse geledingen binnen de stichting. Een doelmatig personeelsbeleid. Het initiëren van beleidsvernieuwingen en het opstellen van de beleids plannen. De financieel-economische gang van zaken. Functie-eisen: Een opleiding op HBO-niveau. Organisatorische en leidinggevende kwaliteiten, ruime management-er- varing in de zorgsector. Sturing kan geven aan veranderingsprocessen en samenwerkingsver banden. Bereid zijn zich in de gemeente Weert te vestigen. Een christelijke levensovertuiging. Leeftijdsindicatie 35 tot 45 jaar. Deze uitdagende functie maakt deel uit van een organisatie met groeipo tentieel die zich autonoom profileert, waarbij samenwerking met andere in stellingen vanuit een krachtige uitgangspositie aan de orde komen. Arbeidsvoorwaarden: Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor de bejaar denoorden. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Sollicitaties voorzien van een uitgebreid curriculum vitae dienen voor 1 fe bruari 1994 te worden gericht aan de voorzitter van de Raad van Toezicht van de Stichting Ouderenzorg Weert, de heer K.W. de Boer, Kazernelaan 2, 6006 LW Weert. Een psychologisch en/of een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Informatie kan worden ingewonnen bij de directeur, de heer L. Janssen, telefoon 04950-38555. KANTOOR Europees secretaresse m/v voor een technisch bedrijf in Breda. Als secretaresse voor 5 projectmanagers voert u correspondentie, werkt rapportages uit en doet u de verslaglegging. Ook hebt u voor het project-department een coördinerende en organisatorische taak. Naast een Schoevers-diploma hebt u minimaal enkele jaren relevante werkervaring. Beheersing van het Neder lands, Engels, Frans en Duits in woord en geschrift is vereist Eventueel beheerst u ook het Spaans. Voor deze uitdagende baan hebt u verantwoordelijk heidsgevoel en bent u full-time beschikbaar. Informatie: 076 - 22 25 16, Marika Vos Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Assistent-boekhouder m/v voor een middelgroot produktie-bedrijf in Breda. U doet de crediteuren- en debiteuren-administratie, onderhoudt contact met banken en verwerkt klok- kaarten van personeel. Verder verricht u typewerk en print u computerlijsten uit U hebt een diploma MEAO, PDB of MBA en bent bekend met computerboek- houden en Lotus. Deze afwisselende baan biedt goede toekomstperspectieven. Informatie: 076 - 22 25 16, Marika Vos Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 HORECA Kantine-medewerkers m/v voor het verzorgen van lunches en het schoonhouden van de kantine. Bent u representatief en enthousiast? Dan zijn er regelmatig mogelijkheden. Informatie: 0I620 - 2 35 20, Ellen van Zutphen Oosterhout, Leysenhoek 19 INDUSTRIE Studenten m/v voor een relatie in de omgeving van Breda. Het betreft inpakwerk in 2-ploegendienst voor een paar weken. Deze full-time baan voor langere tijd biedt goede verdiensten. Eigen vervoer is belangrijk. Leeftijd: 18 tot 22 jaar. Informatie: 076 - 22 70 05, Milly Jordans Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Magazijn-medewerkers m/v voor een bakkerij in Breda. Je gaat inpakwerk doen en bent één of meer dagen per week beschikbaar. Ben je niet ouder dan 21 jaar? Reageer dan snel! Informatie: 076 - 22 27 37, Monique van Viegen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 Produktie-medewerkers m/v voor een bakkerij in Breda. Je kunt zelfstandig werken en bent niet bang om flink aan te pakken. Voor deze baan voor langere tijd spreek je goed Nederlands. Leeftijd: 18 tot 21 jaar. Informatie: 076 - 22 27 37, Monique van Viegen Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 38 SCHOONMAAK Interieur-verzorger m/v voor een bedrijf in Oosterhout U maakt in de avond uren van maandag t/m vrijdag een kantoorgebouw schoon. Ook kunt u op zaterdagochtend werken. Voor deze baan in teamverband bent u representatief en gemotiveerd. Leeftijd: tot 40 jaar. Informatie: 01620 - 2 35 20, Ellen van Zutphen Óosterhout, Leysenhoek 19 Opelcentrum B.V. te Geldrop is onderdeel van Lathouwers Beheer B.V. Lathouwers - sinds 1848 - behoort tot de oudste familiebedrijven in de Nederlandse Automobielsector. Of het nu om nieuwe en gebruikte auto's, autoverhuur, accessoires, onderdelen, quick service of complete schade-afhandeling gaat, in Geldrop zorgt het totale team voor een optimale service. Opelcentrum is officieel dealer van Opel. Lathouwers Beheer zoekt voor dit dynamisch autobedrijf (Opelcentrum B.V. te Geldrop) een M/V Als directeur van Opelcentrum B.V. bent u verantwoordelijk voor het algemeen beleid, het samen met uw mensen realiseren van de ondernemings doelstellingen en bent u zelf actief in de verkoop. Lathouwers Beheer ziet deze functie in een strategisch perspectief. Op termijn bestaat dan ook de mogelijkheid dat u aandelen in deze dochteronderneming verwerft. Voor klanten en uw personeel staat u altijd klaar. Als ondernemer heeft u een duidelijke visie en elan en kunt u deze ook overdragen op mensen van alle niveaus. Stevige algemeen leidinggevende en commerciële ervaring in een automobielbedrijf. Woonachtig in de regio Geldrop of bereid daarnaar te verhuizen. Leeftijdsindicatie: vanaf 30 jaar. Voor nadere informatie: dhr. P.H.A. Lathouwers of dhr. A.G.E. Soons, tel. 073-124240. Uw sollicitatie (vergezeld van een CV) kunt u binnen 14 dagen sturen naar Lathouwers Beheer B. V., Willem van Oranjelaan 2, 5211 CT 's-Hertogenbosch. TOYS "R" US is 's werelds grootste keten van speelgoedwarenhutzen. In meer dan 600 Super Stores verkopen wij op 4.000 m2 per winkel 18.000 verschillende artikelen. Naast de meest uitgebreide collectie speelgoed ter wereld voert TOYS "R" US alle baby- en kinderartikelen waaronder luiers, kinderwagens en kinderfietsen. Voor de in 1994 te openen speelgoedwarenhuizen zoeken wij per 1 april a.s. trainees voor de functie van: (afdelingsverantwooroelijken) Van °nze verslaggever gediende s nostburg - De stichting Dijk- 1U Kreekbehoud West- ■Vlaanderen krijgt week uitsluitsel I en Zeeuws- „olgende over de eind maart vorig jaar I bij de gemeente Oostburg in- De stichtir voor het be tieke land dijken en k: Het dageli blijft ook r Na uitgebreide training van enkele maanden in onze Nederlandse Stores wordt u aangesteld als Manager. Wij zoe ken kandidaten van 20 tot 30 jaar met uitstekende leidinggevende capaciteiten die over een buitengewone inzet, pioniersgeest en stressbestendigheid beschikken. Wij bieden u carrièrekansen, een mime beloning en een veelzijdige functie In een dynamische omgeving. U kunt uw sollicitatiebrief met pasfoto en levensloop sturen naar: BV TOYS "R" US International T.a.v. Marion Keulen Atoomweg 400 3542 AB Utrecht Verkoopkantoor van machines voor de plastics- en rubberindustrie, Takkebijsters 9-G, 4817 BL, zoekt voor spoedige indiensttreding (full-time) een Wij vragen: een enthousiaste en representa tieve medewerkster voor ons technisch-commercieel team. Haar interessante en verantwoor delijke functie vraagt het vermo gen om zelfstandig te kunnen werken. Voor het contact met onze binnen- en buitenlandse re laties is beheersing van de Engel se, Duitse en zo mogelijk Franse taal alsmede ervaring met tekst verwerken (WP) noodzakelijk. Leeftijd bij voorkeur 20-23 jaar. Wii bieden: een prettige en afwisselende werkkring in een modern kantoor met een goed salaris. Sollicitaties schriftelijk aan bovengenoemd adres t.a.v. de directie. |Van onze verslaggever ■Sluiskil - De huiscommissie van geme [get Meulengat in Slu ITerneuzen zijn ongerustheid uitgesprol Inuïteit van tal van activiteiten. Door het ontbreken van gemeen- sloot accoi [telijke subsidie wordt het steeds moeilijker om de activiteiten kostendekkend te maken. Een [aantal activiteiten, waaronder het biljarten, is daardoor in de gevarenzone beland. Er is zelfs l een kleine schuld opgebouwd |bij de beheerder van het een- Ben je vlug op de weg en beleefd tegen mensen, dan hebben wij nu een leuke baan voor je als pizzabezorger. Wij zijn op zoek naar jonge, enthousiaste mensen die 1 of meer dagen per week inzetbaar zijn. Ben je tussen 16-20 jaar, neem dan snel contact op. Informatie bij Cees Brouwers, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Voor een gerenommeerde meubelindustrie zijn wij op zoek naar een ervaren stoffeerder die geheel zelfstandig kan werken. Het betreft een fulltime functie. De opdracht kan lange tijd duren. Vakkennis is bijzonder belangrijk. Informatie bij Inge Timmermans, tel. 01623-1 95 55, Dongen, Hoge Ham 108. In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. Verantwoordelijk wethouder A. Stahl-Hemelsoet (welzijn) is op ide hoogte van de problemen in 't Meulengat maar voelt zich, om- de brief nog in het college laan de orde moet komen, niet geroepen diep op de situatie in Sluiskil in te gaan. Het is volgens haar geen exclu sief probleem voor het Sluiskilse verenigingsleven. „Ik heb dit (soort geluiden al vaker ge hoord", zei ze gisteren. fTerneuzen gooide enige tijd gele iden het welzijnsroer om en be- baar te stel en verenigii te zien van melsoet: „V geacht zelf organiseren ning aan te ting Welzijn blijkt nu ds nigingen zijl ben met dez Ze hoopt bi de vrijwilli lossingen te maar wilde delijk nog nemen. Voorzitter h den van brief ook heeft toeges geen toelic brief. De br vergadering de orde. 't IVan onze correspondent loostbuig - Op maandag 17 januari en (bezoekt de Stichting Scapino weer trac [meenschap 't Zwin in Oostburg. Met de ■dan op een middag tijd een voorstelling in Idie 's avonds voor de ouders opgevoerd w jaar is 'Van zwart naar wit'. K U K N 1 N uitkomend in de klasse 202, afdeling Noord- Brabant zoekt voor het seizoen 1994 - 1995 een Schriftelijke sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan de secretaris van de vereniging, de heer J. Cleijsen, Postbus 8, 5133 ZG Riel. s - advies, ontwerp, prijsopgave - alle merken inbouwapparatuur, de nieuwste kooktechnologie - keukens voor ieders smaak, topmerken als tielsa, Lanzet, Gruco, Contessa en véle anderen - plaatsen, aansluiten en voorbereiden v/d keuken, inkl. verbouwingswerkzaamheden - ook aanpassing van bestaande keukens, nieuwe fronten of inbouwapparatuur - leveren van aanrechtbladen zoals kunststof, Corian, natuursteen (graniet), roestvaststaai e.a. - leveren van kranen, close-inn boilers, kickspace en tegels voor wand en vloer - leasekoop mogelijk - wij zijn lid van de ANVK Voor de advisering en verkoop van onze keukens aan partikulieren en projekten zoeken wij op korte termijn een ervaren en enthousiaste Eisen: Naast een positieve instelling tegenover het vak, dient hij/zij ruime ervaring te hebben in het adviseren en verkopen van kwaliteitskeukens aan particulieren en projekten. r Gedegen produktkennis en het goed kunnen vertalen van de wensen van onze klanten naar een funktioneel en kreatief plan is een voorwaarde. Wij maken bij onze werkzaamheden o.a. gebruik van het SIMAR komputersysteem voor het vervaardigen van offerten en orderverwerking van betrokken informatie. Het salaris is in overeenstemming met de gevraagde eisen. Uw sollicitatiebrief, die vertrouwelijk behandeld zal worden, kunt u riebten aan: De dlrektie van Veldhoen Keukenstyling bv v.h. Oakwood Interieur bv. Postbus 252, 4900 AG Oosterhout. Toonzaaladres: Werkmansbeemd 8a, 4907 EW Oosterhout Voor inlichtingen kunt u bellen: 01620-34907 met ing. H. Veldhoen Voor onze afdeling hydraulische kranen zoeken wij op korte termijn voor Nederland en België: voor auto-, R.T. of wegterreinkranen. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een groot rijbewijs en diploma „Machinist Mobiele Kranen" of studerend hiervoor. Sollicitaties mondeling of schriftelijk te richten aan: Blockmekerstraat 39 4921 SP Made Tel. 01626-83296 Fax 01626-86262 De zes brugklassen, die in totaal honderdzestig kinderen hebben, worden in twee groepen opge splitst. De eerste drie klassen werken maandagmiddag vanaf 14.00 uur tot 20.30 aan hun uitvoering. De volgende dag wordt het programma dan her haald. Drie leden van het Scapi no zullen de groepen begeleiden. Gedacht moet dan worden aan het maken van kleding en het verzorgen van de decors. Dat zal afwisselend plaats vinden. Tussen ze avonds woi tie gehoude den de oi optreden w school aan houden en uurtje. Na koffie gedr Scapino bf de voorooi aanzien vr nemen. 1-, - zondag: 13u.-18u. zaterdag: 10u.-18u. week: 9.30u.-18u. vrijdag gesloten ROOSENDAAL KALMTHOUT ANTWERPEN SPIJKER 57 Tel. 09-32-3-667 38 43 Roosendaal-Essen-Anlwerpen zat.-zon. 10-18u. din.-dc Ba N V A M 0 O I 1 "I 191 - ostrade Breda-Antwerpen o

de Stem | 1994 | | pagina 18