Gouden Schoen' uitgebreid H VS V-vrouwen strijden om titel tief ter lijke plaats. Berry Dallinga sterk in driebanden W STEEN staat eerstkomende jaren borg voor organisatie ADVISEUR aeSTEM SPORT ZEELAND B3 "driebanden Trainer/coach Louis Verburg tevreden over prestaties in Belgische competitie BRIDGERUBRIEK Gezakt sportnieuws KORT sport AGENDA badminton handbal korfbal tennis voetbal volleybal 18 en 20 jaar er voor jou geen ep zie je niet op porten, het voeren van nze niéuwe (m/v) le Elektronika ijkse administra- n een afdeling 36, verwerk je erwerking en tbeheer van valt onder je - en verkooporders om assistentie te ige funktie bieden dat in de lijn ligt jalonav ICtCTO* (jnonze sportmedewerker St-Jansteen - De verkiezing van de beste voetballer van leeuws-Vlaanderen en de daarbij behorende omlij sten activiteiten krijgen dit jaar een vervolg. Daarnaast is iet programma zelfs uitgebreid. ia het initiatief van Cees van al zwaar genoeg tegenwoordig. 1st nam de voetbalvereniging Je ziet er steeds meer afhaken, onder de voortdurende kritiek ■ISO 900211 mand met ruime al'een afgeronde in bestuurlijke en redactionele onmisbaar. m deel te nemen nze volkshuis- en e'rvaring be- 66,- bruto per pn de gemeente aanstelling, woortruimte zal. innen bij de chef Milieu, de heer sollicitatie kunt u inummer 94/01 - ester en Wethou- g, Postbus 2.7, ZATERDAG 15 JANUARI 1994 ,0nze biljartmedewerker r,meuzen - Berry Dallinga 1, de biljartvereniging SBC it sluiskil en Etiënne van Lmevan HGL/KOT'86 uit Lvan Gent maken een goe ie kans op kwalificatie voor wt kampioenschap hoofd- driebanden van het ge- 0t Zuid-Nederland. Tij de plaatsingswedstrij- tai ia het Racketcentrum te lemeuzen kwamen zij als be- öen uit de bus. Mal het optreden van de jeug- Berry Dallinga wekt be- wordt. wondering. Anderhalf jaar terug maakte deze 23-jarige kaste- leinszoon uit Sluiskil nog deel uit van het eerste elftal van de voetbalvereniging Sluiskil en toonde hij zijn fysieke capacitei ten in de aanval van de blauw witte formatie. De zoveelste knieblessure speelde hem toen parten. Een gescheurde kruis- en binnenband waren er debet aan dat hij definitief afscheid nam van zijn geliefkoosde sport. Als alternatief sloot hij zich aan bij de in hotel-café-restaurant van zijn vader gevestigde biljartver eniging SBC en liet eveneens snel blijken over veel aanleg te beschikken in die tak van sport. Van jongs af aan had hij in vrije uurtjes de biljarts in de zaak regelmatig verkend, maar nu hij lid was van een biljartvereniging en verder geen andere sportieve activiteiten aan zijn hoofd had, stortte hij zich vol overgave op het biljarten. Dat leverde resul taat. In het libre liet hij zien uit het goede biljarthout gesneden te zijn met een moyenne van 7,59 en de titel in de eerste klasse van het district Zeeuws-Vlaanderen. Ondanks dat knappe resultaat ging zijn voorkeur toch uit naar het driebanden. In die spelsoort was hij eerder dit seizoen recht streeks vanuit de tweede klasse naar de hoofdklasse gepromo veerd. Menigeen plaatste toch enige twijfel bij die promotie, omdat in de hoofdklasse de par tijlengte aanzienlijk langer is (40 caramboles tegen 25 in de twee de klasse) en omdat hij daar tegen meer veredigend ingestel de tegenstanders zou op moeten boksen. Men - verkeerde in de veronderstelling dat hij het moeilijk zou krijgen. Niets was minder waar, want Berry Dallin ga kwam in het Racketcentrum te Terneuzen als sterkste uit de bus. Via bijzonder regelmatig Spel veroverde hij tien match- punten en een algemeen gemid delde van 0,887. Hij verloor slechts één partij. Dat was tegen zijn belangrijkste concurrent Etiënne van Damme. Met het behaalde resultaat is Dallinga vrijwel zeker van een plaats in de gewestelijke finale die van 18 tot en met *20 februari in Het Wapen van Rennesse gehouden Ook Etiënne van Damme maakt een goede kans op plaatsing met acht matchpunten en een alge meen gemiddelde van 0,855. Hij speelde overigens de kortste par tij in de poule. Tegen Jac de Maat, die nipt tegen een halve degradatie aanliep, had Van Damme slechts 34 beurten nodig om de 40 caramboles vol te ma ken. Eindstand poule Terneuzen: 1, Berry Dallinga (SBC Sluiskil) 10 match- punten. algemeen gemiddelde 0,887 en hoogste serie 8 caramboles, 2. Etiënne van Damme (HGL/KOT'86 Sas van Gent) 8-0,855-8, 3. Eric Gryp (HGL/KOT'86 Sas van Gent) 6-0,775-8, 4. Jac de Maat (KOT Terneuzen) 4-0,693-6, 5. Koos Zwa- nink (KOT Terneuzen) 2-0,644-6. 'emeuzen de organisatie van de ne eerste verkiezingen op zich, liet tijdens de tweede ver- ig blijken dit gebeuren in anden van een andere voetbal- reniging te willen geven. De e'.balvereniging STEEN stapte ia en staat de eerstkomende :en borg voor deze verkiezing. ,Wij willen het in ieder geval de Kiste jaren, en dan denk ik aan sn jaar of vijf, organiseren. De- eerste verkiezing is voor ons ligszins nieuw en na de slotdag b 4 juni willen we de zaken salueren en kijken of we het in Ie komende jaren anders aan akken. Zou na enkele jaren ilijken dat een andere voetbal- iging staat te popelen om lit gebeuren te organiseren, dan alt er altijd over te praten," ildus STEEN-voorzitter Tonny lotthier. )e organiserende vereniging leeft enkele verkiezingen aan iet lijstje, beste voetballer, voet- lalster en trainer, toegevoegd en et ook de beste scheidsrechter a bet beste elftal in de schijn- «etpers. tav Rottier en zijn mede-or- janisatoren Adrie Totté, Benny feepoel en Joop de' Vliegere uden vooral dat ook de iheidsrechters aan bod moesten imen. „Die mensen hebben het euwe kantoor in de isendaal - Etten-Leur sn n interessante, ze"' ctie aangeboden »n: ding op 'havo/meao. igstechnisckie ople'" jrantie B) ontactuele en com- ^genschappen in ervaring als hyp°" seur -30 jaar. interesse heeft voor <unt -u uw sollicita ïen 14 dagen zenden onder nr. 10° f Stem, Postbus 3ZZ», sda. SPORT KORT Hockey 1TD-K0REA heeft het hockey- «nooi voor vrouwenteams om !e Indira Gandhi Gold Cup in taritsar gewonnen. De ploeg ton vier wedstrijden zonder ook «aar één tegendoelpunt. Vrijdag M India met 1-0 verslagen. Waterpolo ffi WEDSTRIJDEN voor.de ein- bnde om de Europacup water- B voor landskampioenen rouwen) zullen van 16 tot en 1120 maart in Athene of Paler- 'o worden gehouden. De Neder- Wse deelnemer Nereus, die on- ~?s de voorronde (groep C) in anstad organiseerde, heeft be lt® af te zien van de organisa- h'an de volgende fase. iki REUZENSLALOM voor f-annen van Adelboden, die eer- "er deze week werd afgelast we bgebrek aan sneeuw, staat nu 18 januari op het program 'sin Crans-Montana, eveneens f Zwitserland. De Internationa- Ski Federatie (FIS) besloot sorts de Super-G voor vrouwen 'a afgelopen zaterdag in Alten- •arkt ongeldig te verklaren. We- de moeilijke omstandigeden en slechts 33 van de 85 l~r. eemsters starten. de van vooral supporters en spelers. Mogelijk dat deze verkiezing een stimulans is voor velen om door te gaan en anderen zich geroe pen voelen om met arbitreren te beginnen. Hopelijk komt uit ons initiatief meer voort," verwoord de mede-organisator Joop de Vliegere de reden waarom men deze verkiezing op. de agenda plaatste. Hans Stoffijn, die erg hoog scoort bij de scheidsrechters, is blij verrast. „Het verraste me. Ik wist helemaal niets van die ver kiezing. Het is natuurlijk leuk als je zo in beeld komt, maar ik vind die verkiezing van de beste scheidsrechter toch erg moeilijk. Persoonlijk heb ik dit seizoen nog maar twee keer in Zeeuws- Vlaanderen gefloten. Ik zal niet de enige zijn, meer van mijn collega's komen hier nauwelijks aan bod. Als je dan tijdens dat sporadisch optreden hier in de regio een matige wedstrijd fluit, maar daarnaast in Brabant erg goed op dreef bent, is toch dat ene duel van beslissende aard. Deze hoge klassering verrast me vooral omdat ik dit seizoen min der goed op dreef ben. Op zich is het initiatief van deze verkiezing leuk. We komen eens heel anders in beeld, dan meestal het geval is. De regionale pers werkte in de kantine van de W STEEN de eerste stemronde af. Na de reeds genoemde hoogst genoteerde voetballers, trainers, elftallen en scheidsrechters, waren er echter nog tal van anderen die een puntenwaardering kregen. Niet de voetbalsters, want die worden in een later stadium door de trainers van de vrouwenelftallen gekozen. De complete lijst van genomineerden is als volgt: Voetballers: Remco van Keeken, Geert de Poorter, Geertjan de Smet (Hoek), Angelo Verbraeken, Dennis Rietjens (HVV'24), Werner Bisschop (STEEN), Jurjen Swiers, Peter van Dorsselaer (HVV'24), Osmund Ogali, Wim Verpoorte (Hoek), Patrick Baumgarte (Terneuzen), Obrey Cur- ran (AZW), Jos van der Walle (STEEN), Rob Wieland (Koewacht), Harm Rietjens (HW'24), Willy de Jaeger (Breskens), Rudy Raas (Vo gelwaarde, Robin de la Ruelle (Vo gelwaarde) en Jacjcy Lambert (Koe wacht). Elftallen: HSV Hoek, HW'24, W STEEN, Vogelwaarde, AZW, Bres kens, Koewacht, Sluiskil, Axel en Philippine. Trainers: Dick Buitelaar (Hoek), Paul Telussa (HW'24), Nobert Samson (STEEN), Ad Roovers (Vo gelwaarde), Bert Pentury (Bres kens), Eddy van der Hooft (Sluiskil), Rinus Zegers (Axel), Ronny van Kerkvoorde (Philippine), Rudie Rietjens (Koewacht), Paul van Kou teren (AZW), Henk Ottens (Hoofd plaat) en George de Block (ex-Ter- neuzen). Scheidsrechters: Hans Stoffijn, Paul Vink, William Roegiest, Cees Floren, Loek Zaman, Richard van de Plasse, Frank Boussens, Tommy Meert ens, Willy van Gremberghe, Piet Huijs- sen, Ko Pijpelink, Miel Asselman en Peter de Bok. Van onze handbalmedewerker Hans Radt Terneuzen - De vrouwen van de Terneuzense handbalver eniging HVSV presteren goed in het eerste jaar in de Bel gische competitie. Zij strijden met de Belgische ploegen Squadra Femina en Middel- kerke om de titel. Een welkome opsteker voor de selectie van trainer/coach Louis Verburg. Hij is dan ook tevreden over de huidige gang van zaken: „Vorig jaar zijn we in competi tieverband niet in actie gekomen door een administratieve fout. Onze inschrijving was niet ver werkt, dus waren we ook niet ingedeeld. We hebben ons een jaar lang moeten behelpen met trainen en oefenduels en enkele bekerwedstrijden voor de Zeeuwse beker. Het was dan ook enorm sterk van de vrouwen dat ze door bleven spelen. De selec tie van vorig jaar is vrijwel in tact gebleven en presteert nu goed. Overigens moet ik stellen dat het niveau niet zo hoog is. Ik vergelijk het met de tweede klas se afdeling van enkele jaren te rug hier in Zeeland. Ook nu zijn er maar een paar sterke ploegen die de dienst uitmaken. Geluk kig zijn wij daar bij en dat is goed voor het moreel." „We hopen dan ook dat de hui dige prestaties aanleiding zullen zijn voor een aantal oudgedien den om terug te gaan handballen en dat er ook nieuwe leden bij komen. Handbal is een fijne sport waar ik al jaren plezier aan beleef. Het is een aantrekke lijke sport met veel snelheid en veel wisselende kansen voor bei de partijen. Ik vind het dan ook jammer dat handbal het momen teel zo moeilijk heeft. Hopelijk ontdekken aan aantal sporters de prettige kanten van deze sport, zodat we weer een gezon de aanwas krijgen. Dan krijgt onze sport weer de noodzakelij ke. uitstraling en daardoor kan het niveau opgekrikt worden." Goed bezig „Momenteel mogen we van de huidige smalle selectie, we be schikken over tien speelsters, niet meer verwachten. Ze zijn goed bezig en in een sfeervolle teamgeest worden goede presta ties neergezet. Daarnaast is de Belgische competitie aantrekke lijk qua reistijd naar uitwed strijden. Over de accommodaties mogen we eveneens niet klagen en de onderlinge contacten met de Belgische clubs zijn goed. We zouden het dan ook jammer vin den als we het volgend seizoen in de landelijke derde divisie uit Louis Verburg: „Persoonlijk streef ik wel een hoger niveau na, maar met de huidige groep zou dat te hoog gegrepen zijn. moeten komen. De kans is groot, want zoals het er nu naar uitziet moeten HVSV en Hontenisse strijden voor een plaats in de derde divisie. Wij spelen name lijk het hoogste in België en Hontenisse is de hoogst spelende vertegenwoordiger in de afdeling Rotterdam. Het beslissingsduel zal wel aan het einde van de huidige competitie gehouden worden. Persoonlijk streef ik wel een hoger niveau na, maar met de huidige groep zou dat te hoog gegrepen zijn. We moeten dan zeker versterking krijgen, want uit de jeugdafdeling is geen doorstroming. We streven naar een bredere selectie en hopen in de toekomst over twee ploegen te beschikken. Dan pas kun je uit gaan bouwen. Nu zijn we tevreden met de huidige presta ties." (anp) - Ook als hij nationale'elftal KS Frank Berghuis: 'Nederland beter dan België' v-j-Ltai van uat J bunnen komen. Hij heeft ers één keer in Oranje Peeld. Hij zou het een 2? vülden om bij de 22 Nederland in de eindron- k vaiJ het WK-voetbal te A „Maar ja," verzucht de ,,.,van SK Lommei, „Advo- L k 20 22 topvoetbal- M] elkaar. Als Van Bas- W?telt en Gullit ierug- ietiwe^ scblud" ooJ'f ®"§huis reist hoe dan HerWiar Odando voor de kraker SiDnm?" el§ië- Dan rnaar ais he t,„rvn het Oranje-legioen. feeebilirtt Z1ïn besteld. en~ lard ïl en 8eritseld. - „Neder- /L5aa wnnen. Het moet. Ik Zoniet h- 0p een finaleplaats. 5l« betalen ™et Wer een Vat -et Nederlands Elftal mag ver weg zijn, de hoop ooit een top- voetballer te zijn in een topclub heeft hij nog niet opgegeven. „Ik ben nu 26, ik speel lekker en ik weet dat ik gevolgd word. Het is nu van belang de tweede compe titiehelft zo goed te spelen als de eerste. Mijn club heeft me be loofd me niet tegen te houden." Drie jaar geleden speelde Berg huis in Volendam zo goed dat hij in de vriendschappelijke inter land tegen Brazilië (0-1) de linksbuitenplaats kreeg. Zijn de buut was verdienstelijk. Na zijn voortreffelijke seizoen 'in het andere Oranje' met dertien doel punten, waarbij een stel fameuze vrije trappen, trok Feyenoord aan hem. Helaas werd Lagen dijk ontslagen," herinnert hij zich. FC Twente was ook bereid heel ver te gaan. „Ik voelde er veel voor. Die club speelde ten slotte ook Europa Cup, maar Steegman heeft die transfer te gengehouden. Hij wilde me voor Volendam behouden." Berghuis speelde nog een rede lijk jaar voor Volendam. Daarna wilde hij per se hogerop. Hij werd verkocht aan Galatasaray, de kampioen van Turkije. Een droomtransfer. Hij ging met de club in trainingskamp, maar kreeg het stadion waarin hij wil de schitteren nooit te zien. De club maakte de gevraagde trans fersom niet over en betaalde de 'aankoop geen salaris. „Ik speel de vier, vijf wedstrijden zonder een cent te zien. Toen we met de club in Nederland waren, ben ik hier gebleven. Uiteindelijk heb ik een schadeloosstelling van 35.000 dollar gekregen, maar dat had ik liever 24 maanden lang gehad." Berghuis belandde weer bij Vo lendam, nadat Go Ahead Eagles door zijn eigenaar was afgewe zen. Hij speelde er doorgaans met de pest in zijn lijf. „Ik was teleurgesteld in bepaalde men sen bij Volendam en ik baalde dat mijn loopbaan door een transfersom geblokkeerd kon worden. Mentaal kwam ik in een dal terecht. Ik zat vast." Hij werd vorige zomer verkocht aan SK Lommei, een kleine club zonder internationals. Met Frank Berghuis erbij ging Lom- mei opvallend presteren. Twintig punten uit achttien wedstrijden, goed voor een plaats in de bo venste helft van de ranglijst en de kwartfinale van de Belgische beker. „Andere club, andere mensen, ander land, nieuw sys teem, lekkere sfeer, goede trai ner, ik ben daar heel gevoelig voor. Een verademing na Volen dam. Ik kwam los. Voor de com petitie heb ik er al zeven inge- schopt, voor de beker vier." Berghuis vormt bij Lommei een spitsenduo met Mathy Peeters. „Het klikte meteen. We voelen elkaar aan en lopen elkaar niet in de weg. We werden al gauw vergeleken met een Siamese tweeling." Hoe belangrijk Berghuis voor Lommei is geworden, bleek afge lopen zaterdagavond thuis tegen Club Luik. Hij was geschorst voor drie gele kaarten. De aan val drong wel aan, maar de schoten misten precisie. Veel kansen, veel schoten rakelings naast en tegen paal of lat. De Waalse club van Gerets zege vierde, met fortuin, met 2-1. „Ik heb me zitten verbijten." In een halve competitie heeft hij een groot deel van de Belgische internationals tegenover zich ge had. „Degryse schijnt de beste voetballer van België te zijn. Ik heb het niet met eigen ogen gezien, want hij was geblesseerd. Nilis is natuurlijk ook een goeie. Hij scoort veel, heeft niet veel kansen nodig voor doelpunt. Al- bert is dè verdediger van België; groot, sterk, hard. Ik vraag me af wat bondscoach Van Himst met hem tegen Nederland doet, als Oranje met drie spitsen speelt. Als ze Albert tegen Overmars zetten, wordt hij aan alle kanten voorbijgelopen." „Ik denk," filosofeert Berghuis over de de komende WK, „dat Nederland tegen België van ei gen kracht uitgaat en dat België de tactiek op Oranje zal afstem men. Ik denk dat de Belgen weer op de nul zullen spelen. Dat kunnen ze beter dan wie ook. Niemand wint gemakkelijk van ze, hoewel: ik schat Nederland hoger in. België is, denk ik, al blij als de tweede ronde wordt gehaald. Nederland gaat voor het hoogste. was mijn partner. Ook een ander spel van die avond, waarin Noord mijn partner was, liet zien dat ge duld een schone zaak is en dat zakken in het tegenspel winst kan opleveren. Door Ruud van den Bergh Vorige week zater dag gaf het dis- trictsbestuur West- Brabant haar traditionele nieuwjaarsreceptie. In zijn openingsspeech noemde voorzitter Peter Huysmans enkele feiten waaraan nor maal weinig aandacht wordt besteed. Zo is West-Brabant in ledental het tweede district van de bond en tevens het snelst groeiende. Daarna was er een bridgedri ve waarbij mij van twee spel len is opgevallen dat je een contract ook down kunt spe len door niet te hebberig te zijn en eens een slag te zak ken. W gever H 7 5 4 2 OW kw. 6 4 2 V7 943 AV H V 7 5 AH65 B105 N W O Z *863 B 10 3 1094 AV87 B 109 A 9 8 B 8 3 2 H 6 2 Z gever H 8 2 Allen kw. H 7 6 3 2 A6 AH9 A9763 B 54 7 V762 N W O Z 104 A 10 H B 10943 853 V B 5 ¥V98 V852 B 10 4 Na twee keer pas opende Noord lHa waarna via ISA van Zuid en 3Ha van Noord het contract 4Ha werd. Oost kwam uit met schoppentien; in Zuid werd klein gelegd en West zakte die slag! Noord maakte zijn heer. De doorge speelde hartentwee nam Oost met het aas waarna schoppen- vier door West met het aas werd genomen en Oost een schoppenintroever kreeg. La ter ging nog een ruitenslag voor de leider verloren en was het contract een down. Als West de eerste slag genomen had met het aas, had Noord met weinig moeite zijn con tract kunnen maken. West West opende lRui dat in een natuurlijk biedsysteem het beste openingsbod is. Oost bood ISA, waarna West het eindbod op 3SA bepaalde. Ik moest uitkomen en omdat Oost in het bieden zowel har ten als schoppen had overge slagen startte ik met schop penboer. In West werd de vrouw gelegd en Noord zakte die slag. De nagespeelde har ten was voor het aas van Zuid en schoppentien werd met het aas in West genomen. De lei der kon nu drie hartenslagen maken maar daarna mislukte de klaversnit. Met schoppen kwam Noord nu aan slag en kon drie schoppenslagen ma ken waardoor het contract een down ging. Als in de eerste slag schoppenvrouw met de heer was genomen, zou 3SA gemaakt zijn. Noord had immers geen kaart meer om aan slag te komen als schoppenaas weggespeeld zou zijn. Maar Noord wist dat Oost hooguit drie schoppens had, anders had hij die kleur immers geboden. Ik moest dus minimaal drie schoppens hebben en als ik nog twee keer aan slag zou kunnen ko men om schoppen te spelen zou het contract down gaan. Agenda: 22 januari: Lions Oos terhout, Sight First Toernooi. Voor inlichtingen: B. Groeneveld, 076-213705. 22 januari: Interpo lisvoorronde BC De Vijf Bruggen, Werkendam. Met demonstratie geavanceerde uitslagberekening. W Dow 4 vaster op eerste plaats Terneuzen - In de vierde klasse van het zaalvoetbalrayon Terneuzen is de positie van leider W Dow 4 verbeterd. Die ploeg kwam zelf niet in actie, maar zag concurrent Melk Bier met 3-3 gelijk spelen tegen het lager geklassseerde Gemeente. Daardoor is de voorsprong van W Dow 4 opgelopen naar drie punten. In dezelfde klasse speelden Atoom Boys en W De Zwaantjes eveneens gelijk: 5-5. In de derde klasse sprong de forse winst van het laag geklasseer de W Dow 3 (1-9) in het oog tegen het eveneens in de onderste regionen staande Beldo'79. Quitily versloeg met 3-2 W Crunch- time en Witte/Boussen/De Bruin won gemakkelijk (6-2) van Sporting'88 3. STANDEN Derde klasse: Ron's Fashion 11-20, Qutility 12-16, Witte/Boussen/De Bruin 12-15, VV Dow 2 11-14, W Crunchtime 12-12, Sporting'88 3 12-10, ABN-AMRO 11-9, W Dow 3 12-8, Smit 11-6, Beldo'79 12-6. Vierde klasse: W Dow 4 11-20, Melk Bier 11-17, Maas 2 11-15, Sporting'88 4 11-15, Gemeente 2 11-11. Instuif 10-9, Atoom Boys 11-8, W De Zwaantjes 4 10-5, Plantenmarkt 11-5, W Terneuzen 2 11-3. Zeeuwse combinaties maatje te klein Goes - Er waren tijdens Indoor Zeeland in Goes twee parkoer sen nodig om de finalisten aan te wijzen in de M-klasse springen met als inzet de strijd om de Zilveren Mossel. Aan het klassiek parkoers namen 63 combinaties deel. De meeste Zeeuwse combinaties reikten niet tot de barrage. Izak van Eijzeren, Mrinada De Jonge, Harold Cornelissens, Bart Bommere, Simon den Exter, Jan Noordhoek, Han Wattel, Ilyo de Loos en Piet Huige moesten afhaken. In het tweede progres sief parkoers was de schifting eveneens bijzonder groot. Op nieuw bleek het gros van de Zeeuwen een maatje te klein voor dit geweld. Bij de 25 combinaties die zich wel voor de barrage en de strijd om de Zilveren Mossel plaatsen, waren de Zeeuwen Demian Charles met de paarden Dingemanse Acapulco en Dingemanse Wien, Izak van Eijzeren met Frühling, Stef Nelisse met Desiree en Rob ter Borg met de paarden Inari van de Oosthinder, Washington DC en Jocky. UITSLAGEN Klassiek parkoers: 1. Albert Voorn met Jewels Dominair, 2. Luc Steeghs met Viona, 2. Afnik Atabek met Andoli Beli. Progressief parkoers: 1. Deminan Charles met Dingemanse Acapulco, 2. Luc Steeghs met Dolga, 3. Atta Zorlu met Astronaut. Zaterdag 15 januari: Sjuttul 1-BC Terneuzen 3, Sjuttul 2-Zierikzee 3, Sjuttul 3-Schepnet 2, sporthal Cad- zand, van 12.45 tot 16.45 uur; Schepnet 1-BC Terneuzen 4, sport zaal Sluis, van 13.00 tot 17.00 uur. Zondag 16 januari: BC Terneuzen 1-Flying Shuttle'57 3, BC Terneuzen 5-Den Ossaert 1, sporthal Oude Vaart Terneuzen, van 10.00 tot 14.00 uur. Zondag 16 januari Derde divisie vrouwen: GSC-EBHV, Sportpunt Zeeland Goes, aanvang 13.30 uur. Afdeling Rotterdam, mannen: GSC- Atomium 2, Sportpunt Zeeland Goes, aanvang 14.45 uur. Landelijk: Good Luck-TOGO (derde klasse N), sporthal Middelharnis, aanvang 14.20 uur; Tjoba-RWA (derde klasse N), Sportcentrum zaal 2 Goes, aanvang 19.10 uur. Afdeling: Stormvogels 2-Zaamslag (eerste klasse B), sporthal De Voor- borch Middelburg, aanvang 15.00 Zeeuwse indoorcompetitie: De Schelde 3-Animo 1 (mixed eerste klasse), Racketcentrum Terneuzen, aanvang 11.00 uur; SJEF 2-SJEF 1 (mannen tweede klasse), Den Dul laert Hulst, aanvang 15.00 uur; TV Goes 1-DOS 1 (mannen tweede klasse), Racketcentrum Kapelle, aanvang 15.00 uur; Animo 2-TEBO (mannen derde klasse), Racketcen trum Terneuzen, aanvang 11 00 uur. Zondagvoetbal KNVB Zeeland,-eer ste klasse: Robur-Lewedorpse Boys, Hulsterloo-Jong Ambon, Oostburg- Zeeland Sport, RIA-Graauw, IJzen- dijke-Biervliet, Hontenisse-Zeelan- dia. ZATERDAG 15 JANUARI Landelijk: Morres-Rijnmond (tweede divisie vrouwen), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur; Mytilus-Spivo (derde divisie vrouwen), Sportcentrum Goes, aan vang 16.30 uur; Morres-Rijnmond 4 (derde divisie mannen), sporthal Den Dullaert Hulst, aanvang 17.00 uur. District: Savok-Mytilus 2 (promo tieklasse vrouwen) De Vlaanderen Sas van Gent, aanvang 16.15 uur; Voorwaarts-Morres 2 (promotie klasse vrouwen), Sportuus Axel, aanvang 16.00 uur; Savok-Scheldes- port (promotieklasse mannen), sporthal De Vlaanderen Sas van Gent,'aanvang 16.15 uur.

de Stem | 1994 | | pagina 13