.P. Winkels op zondag eerder open imen! legenheid Graauwse lijst Bruggeman komt op voor Dorpsstraat en milieu optie" PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER SPORT IN HET KORT UITSLAGEN IEUW! Wethouder Van de Voorde hoopt verkeerschaos in binnenstad Hulst te verminderen Rechter heeft geen oren naar 'telepathisch leven' Duivenmelkers houden zondag kampioenendag 'Onze dia's zijn spannend en romantisch pgSTEM ZEELAND C2 '12 februari De Ji vriendelijke Irmanent lK haartype. RISKÉ OPTIEK en stijl s, ierd. Niets staat fusie van waterschappen nog in de weg Ambras treedt op voor ouderen in Sint-Jansteen Actie voor Limburg levert ruim negen mille op Hulst Kloosterzande St.-Jansteen 994 VRIJDAG 14 JANUARI 1994 Van onze verslaggever Graauw - De vernieuwing van de Dorpsstraat in Graauw, vrij parke ren voor bezoekers van het stads kantoor en belonen van milieube wustzijn. Dat zijn de drie prioriteiten waar mee de Graauwse lijst Bruggemen je komende gemeenteraadsverkie zingen in Hulst in gaat. Voor de Graauwse lijst staat de recon structie van de Dorpsstraat uiteraard bovenaan de lijst. Volgens de gemeente lijke meerjarenplanning kan het nog wel twee jaar duren voordat dit karwei aan de orde komt, maar dat wijst de lijst Bruggeman van de hand. „Het al jaren aanslepende probleem van steeds opnieuw gaten dichten moet nu eens en voorgoed opgelost worden", aldus de partij in een persbericht. „Er zal reeds dit jaar aan dit project begonnen moe ten worden". Daarnaast pleit de lijst Bruggeman voor vrij parkeren voor bezoekers van het stadskantoor in de Hulster binnenstad. „Het moet toch te realiseren zijn dat mensen die voor normale handelingen op het stadskantoor moeten zijn hun auto daar kunnen parkeren zonder dat ze hiervoor moeten betalen", aldus de partij. „Als men praat over bereikbaar heid en goede service aan de burgers is dit dat toch een eerste vereiste". Ook wil de lijst Bruggeman het milieu bewustzijn van de burgers belonen. „Wij streven ernaar om de afvalstroom in te dammen, bijvoorbeeld oor diege nen die zelf compost maken van groe nen, fruit en tuinafval een ontheffing te verlenen,,, stelt de partij. „Ook door meer nadruk te leggen op het apart aanbieden vaii glas, papier, puin en ander groot vuil, zodat dit op een verantwoorde wijze verwerkt kan wor den". De politieke groepering lijst Bruggeman heeft op dit moment één raadszetel. A. Bruggeman is voor de komende verkie zingen opnieuw de lijsttrekker. De an dere kandidaten op de lijst zijn P. Steijaert (Graauw), G. Weemaes (Nieuw-Namen), t. Blanckaert-Picavet (Graauw), P. Taelman (Hulst), P. Boën- ne (Graauw), E. de Caluwe (Graauw), P. van Hove (Graauw), E. Mahu (Graauw), A. Buijsrogge (Hulst), J. Theenaart (Graauw), C. Maes-Bruggeman (Graauw) en T. Maenhout (Clinge). TREFLEXOLOGIE gen van 10.00-12.00 uur jn vóór 1 februari (euwstraat 7, Koewacht 101146-1984 |idvies bij UJJNNO CVSOfll iii:\\o cysoM Van onze verslaggever Hulst - De winkelopening op zondagmiddag een uurtje vervroegen biedt misschien een oplossing voor de weke lijkse opstoppingen in de Hulster binnenstad. Die conclusie hebben burgemeester en wethouders en het bestuur van de Hulster Middenstandsvereniging in gezamenlijk overleg getrokken. Besloten is daarom via een en quête de mening van de Hulster winkeliers te polsen over een openingstijdstip van 13.00 tot 18.00 uur. Op dit moment mogen de winkels in Hulst op zondag middag hun deur open houden van 14.00 tot 18.00 uur. „Door het tijdstip een uur te vervroegen denken we dat de toestroom van het verkeer gelei delijker zal verlopen", zegt wet houder G. van de Voorde. „Nu zie je dat de honderden kooptoe- nsten op zondagmiddag alle maal tussen pakweg kwart voor twee en kwart voor drie in Hulst Van onze verslaggever I Temeuzen - Een stuurgroep is tot de conclusie gekomen dat niets een fusie van vier Zeeuwse waterschappen in de weg staat. De samenvoeging van de water schappen Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland, Schouwen-Dui- veland en Tholen kan volgens het onderzoek van de stuurgroep per 1 januari 1996 een feit zijn. Be stuurgroep volgt met belang stelling de ontwikkelingen ten aanzien van het al of niet aan sluiten van Goeree-Overflakkee bij de provincie Zeeland. Afhan kelijk van de uitslag zal de stuurgroep nog nader bezien of en op welke wijze daarop moet worden gereageerd. arriveren. Het gevolg is dat er vaak een grote verkeerschaos ontstaat van mensen die alle maal gelijktijdig proberen een parkeerplaatsje te vinden. Het betekent ook voortdurend op stoppingen in de binnenstad. Als we die verkeerstroom wat meer kunnen spreiden dan zullen er al heel wat minder problemen zijn". Van de Voorde verwacht dat vervroeging van de openingstij den van de winkels daar een positief effect op kan hebben. In dezelfde enquête wil de ge meente ook nog eens proberen een meerheid te vinden voor openstelling van de winkels op tweede paas- en pinksterdag vanaf 9.00 uur. Vooral onderne mers in de omgeving van de weekmarkt zijn daarmee gebaat. Immers, de marktkooplieden be ginnen al om 9.00 uur te verko pen, terwijl de winkels nu pas om 10.00 uur mogen openen. Twee eerdere enquêtes over dit onderwerp pakten verkeerd uit, omdat het de meeste winkeliers niet interesseert. Dit keer zal echte met extra nadruk een be roep worden gedaan op hun soli dariteit met hun collega's. Deze week nog gaan de formulieren de deur uit. Er wordt niets aan het toeval over gelaten, want het bestuur van de middenstadsver- eniging gaat volgende week zelf alle formulieren weer ophalen. Is er een meerderheid te vinden voor de twee voorstellen, dan kan de aanpassing van de win kelsluitingsverordening nog deze maand door de gemeenteraad, denkt wethouder Van de Voorde. Drukte in de Gentsestraat in Hulst. Man uit Sint-Maartensdijk vrijgesproken van vernieling abri's Van onze duivensportmedewerker Westdorpe - De kring Midden-Zeeuws-Vlaanderen van de Afdeling Zeeland van de Nederlandse Postduiven Organisatie houdt zondag 16 janauri haar jaarlijkse kampioenendag. Het evenement wordt dit jaar georganiseert door de postduiven vereniging Volharding te Westdorpe. Plaats van handeling café Oude Raedhuijs, het clublokaal van de Westdorpse zondagvliegers. Voor deze 18e uitgave van de «ingkampioenendag bestaat een ruime belangstelling. Tal Van onze verslaggever Sint-Jansteen - Het gemeen schapscentrum De Warande hi Sint-Jansteen biedt alle ouderen uit Sint-Jansteen en Heikant een middagvullend Programma met de populaire (Poep Ambras aan. gebeurt op zaterdag 22 ja nuari. Het optreden van Ambras "egint om 14.00 uur en de toe- gang is gratis. Ouderen die er bij wilen zijn kunnen zich van te voren opgeven bij de bestuursle den van de ouderenbonden in omt-Jansteen en Heikant. Van onze verslaggever Hulst/Oostburg - De actie f.n. Nationaal Rampen- voor de gedupeerden T de overstromingen in umburg heeft in Hulst 4610 suiaen opgeleverd. ui-a ^f-Zeeuws-Vlaanderen Dat u Snlden ingezameld, daoo j werc* 'ijdens een drie- i^rende collecte binnenge- Rnrio v r resPectieveIijk het Zeeni^m8 in Hulst en in West- de\«-i, nc*erenen met me~ "toert HrijnVan de suPermarkt Van onze correspondent Middelburg - Voor de 44-jarige B. S. uit St. Maartensdijk viel de vrijspraak die hij gisteren van de politierechter in Middelburg kreeg zowel mee als tegen. Mee omdat hij vond dat-ie daar recht op had en tegen omdat hij de achtergronden van zijn vergrijp niet mocht toelichten. In de maand mei van het vorige jaar had S. diverse abri's in zijn woonplaats van teksten voorzien en ook op de deur van het gemeen tehuis prijkte in die maand zijn boodschap. „Vernieling of beschadiging van andermans eigendom", oordeelde officier van justitie mr H. Mos en eiste tegen hem een boete van 600 gulden waarvan 400 voorwaardelijk plus het betalen van de schoonmaakkosten a raison van 318 gulden. De Smerdieker ging er eens goed voor staan om kennelijk erg uitvoerig te vertellen dat hij een telepathisch leven leidde, opkwam voor alle mogelijke minderheidsgroepen waar ook ter wereld en dat hij was geroepen om via de viltstift die levenstaak te vervul len. Politierechter mr. Verhoeven zag de verbale bui al hangen en sprak hem rap vrij met als argument dat het ten eerste een overtreding was die bij de kantonrechter thuishoorde en er ten tweede niets was vernield, maar alleen maar bevuild. Vrijspraak dus en dat had S. dus kunnen weten, als de telepathie hem die dag niet even in de steek had gelaten. De 35-jarige La G., eveneens uit St. Maar tensdijk kreeg een boete van vijfduizend gulden plus een maand cel voorwaardelijk opgelegd. De man, die voor de tweede keer voor een faillissement stond, had de boek houding achtergehouden, zodat de curator bij het later uitgesproken faillissement met de handen in het haar kwam te zitten. Bovendien had La G. talloze dure goederen en inventaris van zijn bedrijf, waar de fiscus beslag op had gelegd, laten verdwijnen. Het vonnis was conform de eis. De man was zelf niet ter zitting verschenen, zodat zijn zaak bij verstek werd behandeld. Vriendin afgepikt De 29-jarige M. van der S. uit Tholen werd bij verstek veroordeeld tot een boete van 2500 gulden waarvan 1750 gulden voor waardelijk plus het betalen van een schade vergoeding van 1250 gulden. Midden juni van het vorige jaar kwam hij in een bar op Tholen de man tegen die hij ervan verdacht zijn vriendin te hebben afgepikt en uit woede daarover ging hij de auto van zijn rivaal te lijf. De schade die het voertuig daarbij opliep bedroeg 1250 gulden. Het vonnis was conform de eis. van kampioenen zullen met een stand van drie duiven aanwezig zijn. De opening is gepland om 11.00 uur. Vanaf dat tijdstip zijn ook alle belangstellenden wel kom. De toegang is gratis. Na een gezamelijke maaltijd voor deelnemers en genodigden volgt de huldiging met prijsuitreiking aan de kringkampioenen in de verschillende categorieën. Daar na zal aan de voorzitter van de afdeling Zeeland van de Gehan dicapten Organisatie Nederland (GON), de heer G. Mechelinck uit Westdorpe, een geldbedrag worden overhandigd, bestaande uit de helft van de door de postduivenhouders bij de gehou den kringvluchten in 1993 inge legd geld als deelnemer aan de zogenaamde liefdadigheidspou le. Om 14.30 uur wordt een begin gemaakt met wat moet worden het klapstuk van de kampioe nendag: Een bonnenverkoop van door de deelnemers gratis aan de organisatie geschonken bonnen elk recht gevend op een jonge duif 'broed' 1994. Met de op brengst hiervan hoopt het be stuur van De Volharding de gen- maakte onkosten voor en op de ze dag te dekken. Eindstanden kampioenschappen 1993 Midfond oude duiven, onaangeduid: 1. P. de Poorter, Axel, 2. P. Baecke, Westdorpe, 3. P. Koers, Sas van Gent. Midfond oude duiven, aange duid: 1. P. de Poorter, Axel, 2. P. Koers, Sas van Gent, 3. P. Baecke, Westdorpe. Fond oude duiven, on- aangeduid: 1. A. Arens, Spui, 2. D. Dieleman, Axel, 3. J. du Puy, Sluis kil Fond oude duiven, aangeduid: 1. J du Puy, Sluiskil, 2. R. Herman, Axel, 3. D. Dieleman, Axel. Jonge duiven, onaangeduid: 1. Combinatie Visser-Lensen, Axel, 2. P. de Bak ker, Axel, 3. P. Baecke, Westdorpe. Jonge3 duiven, aangeduid: 1. R Herman, Axel, 2. P. de Bakker, Axel, 3. B. van de Berghe, Sas van Gent. Generaal kampioenschap: 1. P. Baecke, Westdorpe, 2. P. de Poor ter, Axel, 3. Combinatie Visser-Len sen, Axel. Van onze verslaggevers Hulst/Terneuzen/Oostburg - Ruzie gehad? Hevig verliefd? Stiekeme afspraakjes ma ken? Hoe los je dat op? Een bloemetje is zo gekocht, maar misschien wat afge zaagd. Wie het heel groots wil aanpak ken, schrijft naar de televisie en probeert bijvoorbeeld bij Robert ten Brink in All you need is love zijn relatie te lij men. Maar dan kijkt wel heel televisie-kijkend Nederland over je schouder mee. De laat ste mogelijkheid op dit gebied biedt de Love Frame zelfmaak- dia waarmee persoonlijke boodschappen in het veilige duister van de bioscoop ver toond kunnen worden. „Dat donker van de bioscoop hoort er ook echt bij," vindt Marcel van Kleeff, een van de initiatiefnemers van het be drijfje Love Frame dat de dia's op de markt gaat brengen. „Onze dia's zijn spannend en romantisch, net als de bioscoop zelf. En het leuke is, dat de boodschap precies zo persoon lijk is als de maker het be doelt." Als het aan Marcel en zijn collega Arthur Vierboom ligt, wordt de Love Frame een gi gantisch succes. „Drie jaar ge leden zijn we begonnen met het ontwikkelen van dit idee. In de tussentijd kwam ook de televi sie met shows waarin mensen openbare bekentenissen kun nen doen. We hebben de tijd wat dat betreft hopelijk een beetje mee." X Iedereen kan straks met behulp van een dia, viltstiften en een oefenkaartje een boodschap elkaar knutselen en die tijdens een bioscoopvoorstelling laten projecteren. Hij steekt niet onder stoelen of banken dat het de bedoeling is dat het bedrijfje geld gaat ver dienen aan het idee. „Maar af gezien daarvan vinden we het leuk om iets te maken waar door mensen bioscoopbezoek mensen nog aantrekkelijker gaan vin den." Het idee werd oorspronkelijk uit woede geboren. Arthur Vierboom kreeg enkele jaren geleden nul op het rekest toen hij een hoogst persoonlijke dia- boodschap voor zijn vriendin bij een bioscoop wilde laten meedraaien met de reclame- dia's. Zelfs toen hij daar hon derden guldens voor over had, ging de pret niet door. De kwa liteit van de dia was niet goed genoeg. „Maar kwaliteit of niet, ieder een moet zoiets toch kunnen," moet hij gedacht hebben en ontwikkelde vervolgens het Lo ve Frame Zelfmaakdiapakket. Daarmee kan iedereen straks met behulp van een blanco dia, twee viltstiften en een oefen kaartje precies die boodschap ook vooral op jongeren van 17 tot ongeveer 25 jaar. Toch ga ik het binnenkort eens doen. Het lijkt me prachtig om de reactie van degene waar het voor be doeld te zien." in elkaar knutselen die hij kwijt wil en tijdens een bio scoopvoorstelling naar keuze laten projecteren. Het resultaat is dan inderdaad ook geen kwaliteitsdia. Hoe fijn het bijgeleverde stiftje ook is, eenmaal uitvergroot worden de letters grof en een plaatje al heel snel knullig. „Maar dat is juist de charme van het ding," vindt Marcel. „Daarmee kun je zien dat het iets persoonlijks is." Zelf heeft hij de dia nog niet gebruikt voor een persoonlijke boodschap. „Wij mikken dan De bedoeling is, dat alle bio scopen in Nederland in de toe komst van deze pakketjes op voorraad gaan hebben. Voorlo pig doen zes bioscopen ver spreid over heel Nederland mee. Een woordvoerder van bioscoopexploitant De Koning van Engeland, met bioscopen in Hulst, Terneuzen en Oostburg, denkt dat hun klanten weinig belangstelling hebben voor het nieuwe fenomeen. Niettemin is de Zeeuws-Vlaamse bio scoopexploitant toch geïnteres seerd in het.aanleggen van een voorraad pakketjes. VISVERGUNNINGEN - Van af vrijdag 14 januari kan men visvergunningen voor het vis water De Zandput afhalen bij de familie Crombeen aan de Rooseveltweg. Het visseizoen voor De Zandput loopt van 15 januari tot en met 31 decem ber. VROUWENVERENIGING - De vrouwenvereniging Zeeuwse Katholieke Vrouwen (ZKV) houdt woensdag 19 ja nuari een gezellige avond met oud-Hollandse spelen in De Lieve te Hulst. Nieuwe leden zijn welkom. Voor nadere in formatie kan men terecht bij de dames de Waele (01140-12298) en Van Riel (01140-11230). OUD PAPIER - De voetbal vereniging Hontenisse haalt zaterdag 15 januari oud pa pier op in Kloosterzande. Men begint om 9.00 uur. DANSEN - Dansamusement St.-Jan houdt zaterdag 15 ja nuari om 20.30 uur een dans avond in gemeenschapscen trum De Warande. De muziek wordt verzorgd door het Jum bo Trio. In verband met de werkzaamheden in de Wilhel- minastraat is het gemeen schapscentrum alleen bereik baar via de ingang aan de kerk. ST.-JANSTEEN -Café De Kroon, 14.00 uur kaar ting. GRAAUW -Gemeenschapshuis, 14.00 uur spel- en bingomiddag. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur bingo ANBO. -Malpertuus, 19.00 uur jeugdsoos. AXEL - Gregoriuseentrum, 20.00 uur vleeskaarting Thalia. - Buurtvereniging De Boemerang, 20.00 uur bingo Mozartstraat. FOTO WIM KOOYMAN Bedrijfstennis De Rooy behaalde in poule 3 van de Terneuzense bedrijf- stenniscompetitie de maxima le eindscore van 8-0 tegen Broomchemie. De hoogste sco re kwam op naam van Janny Nouwen/Lilian de Kort via 13-2 tegen Ria Siewert/Addy van Tatenhove. In het heren- dubbel versloegen Jan Nou- wen en Paul de Kort met 11-5 Kees van Tatenhove/Kees van Halst. In de mixed waren Jan ny en Jan Nouwen met 10-3 te sterk voor Ria Siewert/Kees van Halst, terwijl Lilian en Paul de Kort met 9-3 wonnen van Addy de Bree/Kees van Tatenhove. UITSLAGEN Poule 1: Trend-Botega 4-4. Poule 2: Gevos-HAS 3-5. Poule 3: De Rooy-Broomchemie 8-0. Poule 4: Verlinde-Bachten Dieke 4-4. Bedrijfsvolleybal Terneuzen - Na een winter stop van drie weken ging in de sporthal 't Zwaantje de nieu we bedijfsvolleybalcompetitie van start. Die start leverde de nodige verassingen op. De BeVoBo-kampioen Licht- land 1 ging in de eerste wed strijd al onderuit en verloor met 1-2 van het Hulster Stuntmarkt: 11-15, 11-15, 13-8. Lichtland trad aan met drie invallers en daar profi teerde het eveneens sterke Stuntmarkt van. De competi tie is uiteraard nog lang, maar in het verleden is gebleken dat een opgelopen achterstand moeilijk valt in te halen. Opmerkelijk was de 2-1-winst van VC Notabene tegen het gerenommeerde Dees 2 in de tweede klasse A: 15-13, 15-4, 15-17. Het drie keer na elkaar gepromoveerde Notabene gaf tijdens het debuut in de twee de klasse A direct haar visitie- kaartje af. Bliek en Vos zorgde eveneens voor een stunt tij dens het debuut in de tweede klasse B. Die ploeg won met 2-1 van één van de betere ploegen uit deze klasse, Rabo bank: 11-15,15-9,13-11. OVERIGE UITSLAGEN Eerste klasse A: Dow 1-Scharmga 1 2-1 (15-13, 12-15, 11-8), Dees 1-V&V 3-0 (15-10, 15-6, 15-2). Eerste klasse B: De Pooter-ING 2-1 (4-15, 15-11, 15-12), PTT Post-PSV 1 3-0 (15-6, 15-8, 15-12), Lichtland 2-Neelemans 3-0 (15-12, 15-13, 14-8). Tweede klasse A: Zeevla-Aster 3-0 (15-9, 15-2, 15-12), De Hoop- Beldo 0-3 (9-15, 9-15,8-15). Tweede klasse B: Gemeente 1-PSV 2 3-0 (15-8, 15-10, 11-6), Deltan 1-NH1 3-0 (15-6, 15-9, 15-1). Derde klasse A: Havenschap-VC Schelde 2-1 (15-9, 15-10, 6-15), Scharmga 2-Deltan 2 0-3 (2-15, 10-15, 14-16). Derde klasse B: B S-Lichtland 4 1-3 (2-15, 4-15, 15-13, 11-13), Lichtland 3-WM 1-3 (11-15, 15-6, 7-15, 1-11). Schietingen St.-Jansteen - Café 't Centrum met 25 personen. Hoge vogel: R. Schalkens, Heikant; eerste zij vogel: R. d'Hondt, Zuiddorpe; tweede zij vogel: J. Suij, Koe wacht; grootste aantal (8): J. Verstraeten, St.-Jansteen en A. d'Hooghe, Hellestraat. Kaartingen Westdorpe - Zaal Concordia met 24 personen. Bieden: 1. R. Dumez, 2. J. de Guchteneire, 3. M. van Dam. Axel - Zaal Gregoriuseentrum met 35 personen. Bieden: 1. J. Moes, 2. J. van de Bos, 3. P. van Esbroek. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 34 personen. Bieden: 1. G. van Waterschoot, 2. F. de Waal, 3. R. Linthout, 4. V. de Caluwé, 5. mevrouw Van Hooye. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 22 personen. Bieden: 1. E. Bo- gaert, 2. A. de Bruijn, 3. T. van Spaandonck. Jokeren: 1. S. van der Lee, 2. C. de Smet, 3. G. Domines. Kloosterzande - Zaal De Kas tanje met 48 personen. Bieden: 1. J. Martinet, 2. A. Kegels, 3. J. Schalje. Jokeren: 1. mevrouw Verschuren, 2. M. Dreessen, 3. J. Trommelen. Sluiskil - Zaal Atlanta met 41 personen. Bieden: 1. mevrouw Van Tatenhove, 2. A. Pirmer, 3. J. van Dixhoorn. Jokeren: 1. mevrouw Manhave, 2. mevrouw Zegers, 3. mevrouw Vonhout. Kloosterzande - Zaal De Rei zende Man met 17 personen. Bieden: 1. mevrouw Schenkels, 2. mevrouw Hemelaar, 3. mer- vouw De Waal-Baart. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 56 personen. Bieden: 1. J. Coalone, 2. J. van de Hende, 3. J. de Vos. Jokeren: 1. mevrouw Platjouw, 2. mevrouw Verbogt, 3. mevrouw Van Goethem. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 36 personen. Bieden: 1. T. Kegels, 2. Th. Tieleman, 3. me vrouw Lucasse. Jokeren: 1. me vrouw Pieters, 2. mevrouw Van Vooren, 3. mevrouw Domines. St.-Jansteen - Zaal De Warande met 44 personen: 1. J. Verstrae ten, 2. A. Vereecken, 3. me vrouw Van Dorsselaer. Stoppeldijk - Kantine VV Vo gelwaarde met 34 personen. Bieden: 1. B. Janse, 2. M. van Dijk, 3. W. Nicolaas. Heikant - Zaal Du Commerce met 46 personen. Bieden: 1. E. Peters, 2. C. de Kerf, 3. C. Weyenberg. Jokeren: 1. me vrouw De Nijs, 2. mevrouw Do mines, 3. mevrouw Ferket. Hengstdijk - Camping De Vogel met 28 personen. Bieden: 1. A. Bauwens, 2. J. Hermes, 3. J. Bogaert. Jokeren: 1. mevrouw De Cock, 2. mevrouw Sponse- lee, 3. mevrouw Martinu. St.-Jansteen - Zaal 't Centrum met 44 personen. Bieden: 1. J. van Opdorp, 2. E. Otjens, 3. B. van Driel. Jokeren: 1. mevrouw Van Opdorp. 2. mevrouw Ver meulen, 3. mevrouw Lernout. KOERSBAL Terhole - Dorpshuis, KBO: 1. P. de Kock/A. Lauwers, 2. A. van Delft-Witteman/A. Hemelaar- van Himst, 3. W. Cambeen/J. Hemelaar. Lamswaarde - De Luifel, KBO: 1. G. de Schrijver/A. Lauwers, 2. E. van Waterschoot/S. Sala, 3. P. Roelands. Hulst - KBO: 1. J. de Poorter/J. de Smet, 2. A. Emeleer/W. Bos- land, 3. C. Kegels/L. de Bot. Clinge - KBO: Mat 1: 1. A. Rodrigo/P. van Broeck, 2. M. Vonck-van de Keelen/M. Vos- Govaert. Mat 2: 1. C. Keegels- van Gijsel/M. de Groene-Fran- kaert, 2. L. Vonck/L. de Bot. Heikant - Zaal 't Heike met 32 personen. 1. P. Ringooot/E. Jon kers en A. Smet/C. van Houten, 2. E. de Betué-De Block/O. Pee- ters-Pieters en E. Weemaes- Moorthamer/L. de Wit-Boeij- kens. Clinge - Zaal Malpertuus, KBO: Mat 1: 1. S. Govaert-Van de Branden/P. van Broeck, 2. Cl. Kegels-Van Gijsel/L. Kegels. Mat 2: 1. M. Govaert-De Vos/L. de Bot, 2. E. Akkermans/L. van Hoeyland. Westdorpe - Zaal Concordia met 17 personen. 1. F. Verhoo- sel/C. de Smet, 2. L. Audenae- rd/A. Jansens, 3. O. de Kever. Sas van Gent - Zaal De Rose- laer met 15 personen: 1. A. Vervaet, 2. A. de Maarschalk/J. de Pan, 3. G. de Smet/M. Coone. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 11 personen: 1. A. Mannae- rt/R. de Waal-Cambeen, 2. A. Rottier/M. Rademakers-War- rens, 3. J. Schenkels. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 14 personen: 1. mevrouw Van der Hooft/F. Lauwers, 2. mevrouw Duerinck/J. de Waal, 3. J. Lauwers/P. Roelands. Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 27 personen: 1. H. de Gucht/C. de Kort, 2. G. Corne- lissèns/G. de Bruin, 3. A. Cort- vriendt/L. Kint. St.-Jansteen - Zaal De Waran de, KBO: 1. P. Rombout, 2. E. de Smet, 3. M. Taelman.

de Stem | 1994 | | pagina 13