DESTEM het Hooghuys HM# BELASTINGADVISEUR Snel Sneller 085 517498 Snelst p E R S O 1 E E 1 L_ aa ndachtsf u nctiona ris vrouwenhulpverlening TECHNICIANS seRres kOzijnen Sales EUROCONTROL POSTMEDEWERKER (MA/) WEST-BRABANT VERTEGENWOORDIGER m/v Vanaf 3 januari vervalt de tweede kiestoon. a OOSTERHOUT B.V. COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (32 uur) HOMEMIIMP Brabers/Rutten Groep M N DE STEM ZATERDAG 8 JANUAR11994 Stichting "Het Hoog- huys" Is een middel groot algemeen psychiatrisch zieken huis. Het verzorgings gebied van de stich ting valt samen met dat van het stads gewest Breda, om haar regionale functie te vervullen, heeft de stichting vestigingen In Etten-Leur, Breda en oosterhout. De projectgroep vrouwenhulpverlening bevordert de Integratie van vrouwenhulpverlening in ons instituut. De projectgroep besteedt met name aandacht aan het stimuleren en volgen van de ontwikkeling van sexe-speciflek beleid binnen de werkeenheden. De projectgroep rapporteert hierover rechtstreeks aan de directie. Ter ondersteuning van deze projectgroep zoeken wij een voor 16 uur per week Het betreft een tijdelijke arbeidsovereenkomst van een Jaar. Gezien de aard van de functie komen alleen vrouwen in aanmerking. Haar taken zijn o.a.: - het coördineren en eventueel begeleldien van de studiegroepen op unitniveau; - het ondersteunen van nieuwe Initiatieven op het gebied van vrouwenhulpverlening; - het praktisch en secretarieel ondersteunen van de projectgroep Vrouwenhulpverlening; - het onderhouden van externe contacten. Functle-elsen: - een afgeronde opleiding op H.B.o.-niveau; - affiniteit en deskundigheid op het gebied van vrouwenhulp verlening. werkervaring binnen de Intramurale psychiatrie Is zeer gewenst. Arbeidsvoorwaarden: conform de C.A.O. voor het Ziekenhuizen. inlichtingen: informatie over deze vacature Is te verkrijgen bij dhr. A. Hertroijs, directeur geneesheer en mevr. M. Jonkers, voorzitter projectgroep Vrouwenhulpverlening. Schriftelijke reacties: Binnen 14 dagen te richten aan Stafdienst sociale Zaken, Van Bergenpleln 39,4871 CD Etten-Leur, onder vermelding van vacaturenummer VHV94-022. ;d l zoekt op korte termijn een t.b.v. de afdeling industriële tochtwering. Hoofdtaken: - Het plegen van telefonische acquisitie. - Het opstellen en calculeren van offertes. - Het telefonisch onderhouden van contacten met onze relaties. - Het maken van afspraken voor de medewerkers in de buitendienst. Functie-eisen: - Opleiding MMO-C of MEAO-CE. - Enkele jaren ervaring in gelijkwaardige functie vereist - Leeftijd ca. 25 jaar Kandidaat: - heeft affiniteit met (bouwjtechniek. - moet zelfstandig kunnen werken. - moet zich zakelijk/commercieel kunnen uitdrukken, zowel verbaal als schriftelijk. - Beschikt over een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden een baan met veel variatie binnen een goed gemotiveerd team en een expansief bedrijf. Uw sollicitaties waarin uitgebreid vermeld uw ervaringen en opleiding richten aan: Indeko Oosterhout B.V., Postbus 71, 4900 AB Oosterhout, t.a.v. de heer J.P. de Koning. INDEKO is een energiek bedrijf dat opereert op het gebied van tochtwerende systemen en verladingsapparatuur voor de industrie. Tot onze klanten behoren o.a. industriële bedrijven, architecten en aannemers. Een greep uit ons assortiment; dockshelters autolaadbruggen snel-sluitdeuren pvc strokengordijnen pendeldeuren branddeuren industriedeuren The European Organisation for the Safety of Air Navigation requires for its CENTRAL FLOW MANAGEMENT UNIT in the Brussels (Belgium) area Engineers Technicians (m/f) with varying levels of experience. They will have the exciting opportunity to become an integral part of a new and dynamic team for its Maintenance Division \«l «V. s services, Technical Documentation (1 post) FM-93-BT/176/BP Sound experience in managing of technical documentation using modern computer document managing tools (word processors, AUTOCAD,Proven ability to understand technical systems and their relevant documentation on electricity, HVAC and data communication. A good knowledge of French would be an advantage. Heating Ventilation Air conditioning Technicians (2 posts) FM-93-CT/175/BP Sound experience in the installation/maintenance of complex HVaC systems for business critical including modern digital control techniques. Power Electrician (1 post) FM-93-CT/174/BP Sound experience in the installation/maintenance of electrical power installations for business critical services (distribution network, UPS, Emergency Power Supplies, Digital control techniques, Fire Detection/Protection systems, Skilled Worker Maintenance (1 post) FM-93-CT/173/BP Several years experience in running a workshop, and in the maintenance, repair and operation of electrical equipment and in particular of emergency power supply system (diesel engines generator). Technical Clerical Worker Stock/Store (1 post) FM-93-CT/177/BP Sound experience in managing a store for technical equipment (Electrical and HVAC equipment, Computer Hardware,using computerised procurement and stock control tools. Graduation from a technical college or equivalent professional training is required for the position referenced BT. Certificate of secundary technical education or equivalent professional experience is required for the positions referenced CT. An attractive international salary, including social security and pensions provisions, is offered Application forms and further details may be obtained from EUROCONTROL, Recruitment Section, Wetstraat 72, 1040 Brussels, fax n° 32 2 729 39 72' for enquiries only. Enquiries must bear the appropriate reference n" quoted above. Completed application forms clearly indicating the reference number must reach the above address by 18 March 1994 at the latest. Candidates are advised in their own interest to ensure that they meet the above deadline since closing dales are applied strictly. Binnen de hoofdafdeling Algemene Zaken is de afdeling Registratuur belast met postverwerking, beheer van diverse archieven, tekstverwerking en reproduktiewerkzaamheden. Op de postkamer is een vacature ontstaan voor de functie van Het Hoogheemraadschap West-Brabant (circa 315 medewerkers), gevestigd in Breda, is belast met de zorg voor de kwaliteit van het oppervlaktewater, de zuivering van het afval water, water kering en waterbeheer sing in haar gebied (165.000 ha). De functie is voorlopig op tijdelijke basis ter vervanging van een medewerkster die met zwangerschapsverlof gaat. Waarschijnlijk behoort daarna een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. De werkdagen zijn vastgesteld op dinsdag t/m vrijdag. Functie-inhoud: Het in teamverband verrichten van de volgende werkzaamheden: openen en selecteren van ingekomen post; inboeken van ingekomen en te verzenden post in een geautomatiseerd postregistratiesysteem; bediening van het faxapparaat; administratie van, controle op en verzending van post; verzendklaar maken van partijen post. Functie-eisen: minimaal in het bezit van MAVO-diploma op D-niveau; flexibele en accurate instelling; service verlenende werkhouding; enige ervaring in bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Overige informatie: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 3.185.- (schaal 3 van de salarisschalen waterschapspersoneel) bruto per maand op basis van een volledige werkweek. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De standplaats is Breda. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling Registratuur, de heer A.A.J. van Alphen, telefoonnummer 076-631203 of tot de afdeling Personeelszaken, telefoonnummer 076-631275. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie voor 22 januari 1994 te richten aan het Dagelijks Bestuur van het Hoogheemraadschap West-Brabant, Postbus 2212, 4800 CE Breda, onder vermelding van vacaturenummer 93/94 op zowel brief als enveloppe. RO-SALES V.O.F. HUIZERSD1JK 2A/B 4761 PV ZEVENBERGEN TELEFOON: 01680-30359 Als aanvulling op ons jong en dynamisch team zijn wij op zoek naar een die zelfstandig particulieren bijstaat bij het (verjbouwen. De functie: Na een inwerkperiode gaat u zelfstandig toekomstige klanten bezoeken. Door uw vakkundig advies, het kwalitatief sterk produkt en de goede service weet u het vertrouwen van de klant te winnen. Doordat uw verkoopgesprekken bijna altijd in de avonduren zijn, zijn uw werktijden verschoven: u werkt van maandag tot en met donderdag van 13.00 tot ongeveer 22.00 uur. De kandidaat: Als basis beschikt u over een goede commerciële instelling, met een ruime ervaring op dit vlak. U bent resultaatgericht en beschikt over de drive om te scoren. Daarom spreekt een vast basissalaris met daarnaast een goede provisieregeling u zeer aan. Uw leeftijd is minimaal 25 jaar. RO-Sales biedt: - Een goed produkt met veel kansen op de markt. - 4-daagse werkweek. s - Goede arbeidsvoorwaarden met een auto van de zaak. Registeraccountants en Belastingadviseurs Beneluxweg 37, 4904 SJ Oosterhout. Tel. 01620-28824, fax 01620-56642. Wij zijn een jonge gestaag groeiende kantoororganisatie van registerac countants en belastingadviseurs en richten ons op de managementbege- leiding van kleine tot middelgrote ondernemingen. Wij willen onze groep graag uitbreiden met een aan wie wij navolgende eisen stellen: - voltooide academische opleiding of Fb-diploma; - ervaring in advisering en begeleiding van cliënten; - leeftijd tussen 30 en 40 jaar; - representatief, enthousiast en slagvaardig in voorko men en optreden. De functie kent een goede beloning en biedt uitste kende carrière- en toekomstmogelijkheden. Uw handgeschreven sollicitatie met curriculum vitae te richten aan ons kantooradres. Voor telefonische informatie kunt u ons overdag op kantoor bellen (01620-28824) en 's avonds drs. J.E.M. Rutten (04258-2523). Tussen 3 en 15 januari 1994 vervalt de tweede kiestoon, de toon tussen het netnummer en het abonneenummer. U hoeft er dan niet meer op te wachten. En u hebt sneller contact. Na het horen van de eerste kiestoon (die iets hoger gaat klinken) kunt u het hele nummer in één keer drukken of draaien. Belangrijk voor u om te weten is nog dat: de verbinding automatisch verbroken wordt, als u langer dan acht seconden op de tweede kiestoon wacht; u in het geheugen van uw toestel uw telefoon nummers zonder kiestoon moet programmeren. Werkt het geheugen van uw toestel met een kies- toondetector, dan adviseren wij u de nummers opnieuw te programmeren, nu zonder pauze. Hebt u nog vragen? Bel gratis 06 0402.

de Stem | 1994 | | pagina 8