DE STEM P E R S O N E Vertegenwoordiger assurantie-adviseur buitendienst particulieren m/v Uit het ziekenfonds? Verdien honderden guldens! maas I VERTEGENWOORDIGER STOKVIS HBS Rabobank S L i ALLROUND 1E SC HADEMONTEUR ERVAREN PROJECTLEIDER BINNENDIENST (HOOFD) UITVOERDER De kater1 de vrijhei m/v AMBITIEUZE ELEKTROTECHNICUS m/v Rabobank Oosterhout (N.-Br.) Ziektekostenverzekeringen voor mensen met gezond verstand Nederlandse Bouw Unie pESTEM STEENBERGEN installatiebedrijf part-time commercieel/ administratief medewerker m/v. TAPES LIJMEN Uiterst lage premies Unieke korting! Zeer volledige dekking Uitgebreide aanvullende verzekering Snelle vergoedingen DE STEM ZATERDAG 8 JANUARI 1994 PontMeyer Steenbergen B. V. maakt deel uit van PontMeyer N. V., een toonaangevend concern op het gebied van hout- en bouwmaterialenhandel in Nederland. PontMeyer Steenbergen ft l, is met name gespecialiseerd in de verkoop van hout- en plaatmaterialen aan de professionele verwerker. Binnen ons team zoeken wij als gevolg van uitbreiding van werkzaamheden een: Na een gedegen inwerkperiode gaat u zelfstandig een, aan u toegewezen, rayon bewerken. U onderhoudt contacten met bestaande relaties en legt contacten met nieuwe relaties. Hierbij wordt u onder steund door een actieve binnendienst. Wij vragen een opleiding op middelbaar niveau. Als representatief, actief persoon bent u in staat zelfstandig te werken en als betrouwbaar gesprekspartner relaties met klanten te onderhouden en op te bouwen. U heeft een commerciële instel ling. Verkoopervaring is een pré. Kennis van hout- en plaatmaterialen strekt tot aan beveling. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Voor deze functie bieden wij u een prima salaris, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden (onder andere een auto van de zaak). Doorgroeimogelijkheden zijn in ons gezond en groeiend concern zeker aan wezig. Wanneer u denkt deze functie met suc ces te kunnen vervullen, schrijf dan een brief met C.V. t.a.v. de directie naar onderstaand adres. Uw reactie zien wij gaarne binnen twee weken tegemoet. PontMeyer Steenbergen B.V. Graaf Hendrikstraat 2, Postbus 55 4650 AB Steenbergen Telefoon: 01670-63850. PontMeyer r zoekt een De afdeling Verzekeringen ope reert onder leiding van het hoofd Verzekeringen met een groep van 9 medewerkers. De aan te stellen functionaris is als assurantie-adviseur werkzaam in de buitendienst met als aan dachtsgebied de particuliere sector. Functie-eisen: - opleiding op MBO- /HBO-niveau aangevuld met tenminste Assurantie-B, bij voorkeur aangevuld met branchediploma's of A- deelcertificaten; een collegiale en flexibele opstelling; goede commerciële en con tactuele vaardigheden; bereidheid om buiten de nor male kantooruren te werken; affiniteit met het bancaire gebeuren; leeftijd tot circa 35 jaar. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende se cundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Wilt u meer weten over de aard en inhoud van deze functie dan kunt u bellen met de heer A. Bergmans, hoofd Verzekeringen, telefoon 01620-92230. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, wordt met belangstelling binnen 14 dagen verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 56, 4900 AB Oosterhout. Centrale verwarming, airconditioning, energiebesparende systemen, gas-, water- en sanitaire installaties, Brink luchtverwarming. Maasair is op haar gebied uitgegroeid tot een van de grootste installatiebedrijven in de regio. Er werken momenteel ruim 50 mensen. Naast de nieuwe hoofdvestiging in Halsteren beschikt de onderneming tevens over een vestiging in Oosterhout. Op korte termijn gaan we ons werkgebied uitbreiden en kompleteren met een afdeling elektrotechniek. Er zal een team van ongeveer 10 vakmensen worden aangetrokken. De afdeling zal onder leiding staan van een elektrotechnisch specialist die ook verantwoordelijk zal zijn voor de selektie van het team. voor deze funktie zoeken we iemand die het een uitdaging vindt om de juiste vakmensen om zich heen te verzamelen en dit team inspirerend en suksesvol te leiden, voor deze verantwoordelijke en zeer zelfstandige job denken wij aan een met gevoel voor sukses u voelt zich aangesproken? U beschikt over voldoende praktijkervaring om deze uitdaging tot een sukses te kunnen maken? U hebt alle nodige papieren op zak en beschikt over een gedegen theoretische onderbouw? En u wilt uw carriere in een hogere versnelling brengen? Dan moeten wij eens een vertrouwelijk gesprek hebben. C.Morsink, Direkteur. Maasair b.v., Postbus 45,4660 AA Halsteren. Telefoon 01641 - 83800. J f'\ Sweegers Advies Sweegers Vastgoed is een jong dynamisch kantoor dat zich toelegt op onroerendgoed en hypotheek bemiddeling in de regio Breda. Ter uitbreiding van ons enthousiaste team zoeken wij op korte termijn een Indien u over comm./adm. kwaliteiten beschikt en een eerlijke, persoonlijke en creatieve manier van zaken doen u aanspreekt, zien wij graag uw met de hand geschreven sollicitatie brief met pasfoto tegemoet. T.a.v. mw. A. v/den Bosch, Etnastraat nr. 20,4814 AA Breda. Uiteraard worden alle sollicitaties vertrouwelijk behandeld en genieten zij die ervaring in deze branche hebben de voorkeur. is een van de modernste autoschadeherstelinrichtingen in de regio. Met geavanceerde technieken en vakbekwaam personeel kunnen wij onze kwaliteit op een hoog niveau houden. Onze opdrachtgevers zijn zowel garagebedrijven, verzekeringsmaatschappijen, leasemaatschappijen als particulieren. Voor ons team van 14 medewerkers zoeken wij ter versterking een Uw sollicitatie kunt u richten aan AUTOSCHADEBEDRIJF A. VAN HAM Kanaalstraat 23, 4905 BH Oosterhout Tel. 01620-22609 t.a.v. de heer Van Ham. Stokvis T apes Lijmen is specialist in zelfklevende tapes en lij- men voor industriële toepassingen. Wij beschikken over machi nes om tapes op klantenspecificatie te snijden en te stansen. Stokvis Tapes Lijmen profileert zich in de markt door een klantgerichte benadering waarin advies, kwaliteit en service een essentiële rol spelen. Voor onze afdeling verkoop zijn wij op zoek naar een voor het rayon Zuid-Nederland - woonachtig tussen Breda en Eindhoven. De nadruk van de funktie komt te liggen op het winnen van nieuwe klanten. U wordt verantwoordelijk voor de verkoopresultaten van tapes en lijmen, o.m. aan de papier/grafische en elektronika industrie. Dit geldt zowel voor eindverbruikers als han delaren. U werkt hiervoor samen met de binnendienst. Heeft u aantoonbare successen behaald in een soortgelijke funktie, schrijf dan een bon dige brief met daarin uw motivatie. Taken Maken van afspraken bij geselecteerde adressen Verkopen aan bestaande en nieuwe relaties door middel van bezoeken. U zorgt hierbij voor kontakten met de beslissers en beïnvloeders Continu verbeteren en bewaken van de relatie met onze afnemers. Funktie-eisen Leeftijd 25-35 jaar Middelbare opleiding Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift Aantoonbare commerciële successen gedurende minimaal 2 jaar Technisch inzicht Accuraat en flexibel Goede communicatieve vaardigheden. De juiste kandidaat bieden wij: een verantwoordelijke en afwisselende funktie bij een gezond bedrijf een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden een representatieve auto van de zaak. U kunt uw brief binnen een week toesturen t.a.v. de heer C.J. Naeijé. Touwslagerstraat 5, Postbus 4190, 2S Geen enkele andere ziektekostenverzekering is tegelijkertijd zó compleet en zó voordelig als de Prima Premie Polis van ZHV. Een overstap naar ZHV levert u per jaar al gauw honderden guldens op: Volwassenen al vanaf 52,55 per maand. Acceptatie tot 50 jaar. Korting bij niet declareren kan oplopen tot 30% van de totale gezinspremie. Omvat o.a. ook second opinion, preventieve behandelingen, alternatieve geneeswijzen, thuis verpleging en orthodontie (tot 4000- per ver zekerde). Voor ondermeer diverse AWBZ-verstrekkingen. Declaraties als regel al binnen 10 dagen ver goed. Onze offerte bewijst het! Vul daarom nü de bon in en verstuur hem vandaag nog. U ontvangt dan een offerte met alle 6 eigen risico-moge lijkheden. U kunt ook bellen: 01100 - 39555. Dan hoort u direct hoeveel u met ZHV kunt besparen op uw ziektekosten. De Nederlandse Bouw Unie BV te Etten-Leur, is een dynamisch bouwbedrijf dat zich met name richt op de woning- en utiliteitsbouw in Brabant en Zuid-Holland. De bedrijfsstructuur kenmerkt zich door korte lijnen zodat beslissingen snel genomen kunnen worden. Door een goed gevulde orderportefeuile, hebben wij op korte termijn behoefte aan een: Nadat de kalkulatie fase is afgesloten worden de projekten vanuit ons goed geoutilleerde kantoor door de projektleider kompleet en zeer zorgvuldig voorbereid. De inkoop van materialen en het kontrakteren van onderaannemers behoort eveneens tot zijn takenpakket. Kortom, hij is zelfstandig verantwoordelijk voor de technische en organisatorische begeleiding van meerdere bouwprojekten. Funktie-eisen: - Opleiding op HTS-niveau. - Ervaring op het gebied van werkvoorbereiding, organisatie en enige ervaring in de automatisering of bereid zich hiervoor te scholen. - Goede kontaktuele eigenschappen. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. - Leeftijd tot ca. 35 jaar. Rechtstreeks verantwoordelijk aan de bedrijfsleiding geeft u als (hoofd) uitvoerder leiding aan de medewerkers op de bouwplaats en bewaakt u de technische en organisatorische aspekten. Naast planning en voortgang van het werk hebben ook veiligheid en kwaliteit een hoge prioriteit. Eveneens onderhoudt u in deze funktie de kontakten met onderaan nemers, leveranciers etc. Funktie-eisen: - M.T.S.-opleidingsniveau, met aanvullende vak- of managementgerichte kursussen. - Ruime ervaring in de uitvoering van bouwprojekten. - Woongebied west-Brabant en zuidelijk deel Randstad. Wij bieden u een prettige werksfeer, een goed salaris, goede secundaire arbeidsvoor waarden en alle mogelijkheden om u verder te ontwikkelen. Met de hand geschreven sollicitaties binnen 8 dagen te richten aan: Postbus 110,4870 AC Etten-Leur. Met de afbraak van de Berli herfst van 1989 begonnen ii blok de communistische regii Twee jaar later stortte het ineen. Oost-Europa is nu op markt en naar democratie, dat de Oosteuropeanen opg welvarender geworden? Tev kiger? Of verlangen velen sociale zekerheid en de veil waarvoor het vroegere regir En bestaat de kans dat de cc aan de macht komen? Vier jaar na de 'meest ingrij ling van deze eeuw' probee men, tijdens een reis langs steden, een antwoord op vinden. Vandaag als laatste na democratische verkiezin op 25 juni 1991 de onafhah de Kroaten werd uitgeroep Kroatische volk niet alleen communisme van zich afscl ook losmaakte van het door neerde Joegoslavië. Door Leo van Vli D e dit Zagre huis de het F uf en moslim. Iedere zijn 'kameraden' communist - op (Turkse koffie) bi twaalf cent kost. met zijn vijven oi Ante uit het Kro: Aleksa uit Mosta Servische Kraguje Het is de herfst wordt gepraat bratstva i jedinst van broedersch: waaraan de stude hebben gewerkt e gende zomer wee Want het zijn al dochters van Tito' Mosor bestaat vie ter nog steeds en espresso voor tw studententehuis maar de directeur en er wonen allee tische studenten, inmiddels Plein v Reuzen en Techt dententehuis be hoofdkwartier va jo Tudjmans Kro tische Unie die 'i vo' voorgoed ui woordenboek hee „Het Kroatische oudste volkeren heeft altijd naa gestreefd. Ook Kroaten kozen t< fascisme, maar vc heid. Er waren anti-fascistische zelf was Kroaat, malige Joegoslav tweederangs volk Pasalie, voorzitte rend comité van diplomatie, bij hc in de economie, sleutelposities do Nu kunnen we e zaken regelen." In alle openbare ook in veel won rood-wit-geblokt penschild van h Kroatië. In de on de woorden Kro niet zelden door vangen. President Tudjr 'vadertje' genoen dertien jaar gele dertje' heette. H to-plein in Zagr zijn naam beho Engels, de Soci en de Socialistis uit de straatbei nen. Het centraa

de Stem | 1994 | | pagina 36