DE STEM P E R S O IM E tempo-team uitzendbureau IE STEM Laur com Hi j/zi jzocht Ik vond N I.A.T.A. MEDEWERKER M/V De Vierkan Jongeren VERKOPER PROCES ANALYSE VERKOPER INDUSTRIËLE AUTOMATISERING X PUTTING TECHNOLOGY IN ITS PLACE Thermo Instrument Systems B.V. Thermo Instrument Systems B.V. ThIS Automation B.V. ThIS Automation BV Heftruckchauffeur m/v Vuilnismannen m/v op afroepbasis Technisch functioneel analist m/v De uitzend-CAO -r randstad uitzendbureau <o beins zakenreizen b.v. GEMEENTE ZEVENBERGEN sektor Burgerzaken; 2 ASSISTEREND BIJSTANDMAATSCHAPPELIJK MEDEWERKERS M/V sektor Middelen: BELEIDSMEDEWERKER M/V FINANCIEEL MEDEWERKER M/V MEDEWERKER CENTRALE DIENSTVERLENING M/V DE STEM ZATERDAG 8 JANUAR11994 Thermo Instrument Systems B.V. is de Europese dochter van Thermo Electron Inc. (USA) en is inmiddels meer dan 20 jaar gespecialiseerd in verkoop, systeem- engineering, projektbehandeling en service van analytische apparatuur en proces computersystemen. Voor onze hoofdvestiging in Breda willen wij, ten behoeve van onze afdeling Proces Analyse, in kontakt komen met een ambitieuze Wij zoeken iemand van een hoogstaand technisch niveau met daarbij van nature commerciële aanleg. Hij moet in staat zijn om de mogelijkheden van onze produkten volledig te kennen en, nog belangrijker, hij moet in staat zijn om zich te kunnen inleven in de problematiek, de processen en de wensen die onze relaties en poten tiële klanten hebben. Voorwaar geen eenvoudige taak, maar wel een boeiende! U bent de belangrijkste schakel tussen ons bedrijf, de prospects en de klanten. Uw voornaamste taak wordt het lokaliseren en verwerven van interessante projekten en opdrachten bij bestaande en nieuwe relaties. U heeft binnen uw'doelgroep vooral commercieële/technische kontakten met proces specialisten op managementniveau. U maakt gebruik van en verzorgt audiovisuele presentaties en nodigt relaties uit voor een bezoek aan onze hoofdvestiging. Essentieel bij al uw aktiviteiten is dat u ade quaat inspeelt op situaties en zodoende uw inventiviteit en klantgerichte instelling toont. U rapporteert rechtstreeks aan de manager van de afdeling Proces Analyse en be paalt samen met hem het beleid en de aktiviteiten binnen deze groep. In het enthou siaste team van relatief jonge medewerkers kunt u verwachten dat u zich snel thuis zult voelen. De afdeling Proces Analyse biedt oplossingen t.a.v. kwaliteitsmetingen in vloeistof fen en gassen (dichtheid/concentratie, viscositeit, deeltjesgrootteverdeling, etc.) en houdt zich bezig met optimalisatie van processen alsook met turnkey analyser- en (ijkwaardige) flowmeetsystemen. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - ervaring heeft in een soortgelijke funktie en bekend is met de voornoemde doel groepen. - een HTS-opleiding heeft voltooid, studierichting Chemische Technologie of Tech nische Natuurkunde (leeftijd ca. 25-35 jaar). - gewend is om via individuele kontakten en benadering van D.M.U.'s zijn doel te bereiken (een doorzetter). - mede dankzij een goed produktenpakket en goede ondersteuning zijn verkoopre sultaten weet te behalen (werken in een team). - geen probleem heeft met het spreken van en schrijven in de Engelse en Duitse taal. - in de buurt van Breda woonachtig is of bereid is te verhuizen naar deze omgeving. Wat wij bieden: - een uitdagende, zelfstandige baan binnen een dynamische afdeling van ons be drijf. - een afwisselende baan met veelzijdige kontakten in vrijwel elke tak van industrie, met ruimte voor eigen initiatief en de daarbij behorende verantwoordelijkheid. - ruime doorgroeimogelijkheden. - mogelijkheid om via interne en externe opleidingen u verder te ontwikkelen. - een goed salaris en een passend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u zich in deze profielschets herkent, en beschikt over commerciële ervaring, dan nodigen wij u uit om schriftelijk kontakt op te nemen met de direktie van: Heerbaan 220, 4817 NL Breda. T.a.v. de heer J.J.C.M. Huyben. ThIS Automation B.V. is een leverancier van procesbesturingssystemen, industriële automatiseringsservices en engineering. ThIS Automation B.V. is een dochteronder neming van Thermo Instrument Systems en maakt deel uit van Thermo Electron Inc., met wereldwijd een omzet van meer dan 1 miljard US en 8.000 medewerkers. Voor onze vestiging in Breda willen wij gaarne in kontakt komen met een Binnen deze veelomvattende funktie wordt afwisselend een beroep gedaan op uw commerciële en technische vaardigheden. U bent de belangrijkste schakel tussen het bedrijf, de prospects en de klanten. Uw voornaamste taak wordt het lokaliseren en verwerven van interessante projecten en opdrachten bij bestaande en nieuwe rela ties. U heeft binnen uw doelgroep vooral commerciële/technische kontakten met processpecialisten en op managementniveau. U maakt gebruik van en verzorgt au diovisuele presentaties en nodigt relaties uit voor een bezoek aan de hoofdvestiging. Essentieel bij al uw aktiviteiten is dat u adequaat inspeelt op situaties en zodoende uw inventiviteit en klantgerichte instelling toont, waarbij u gebruik maakt van up- to-date marktgegevens, die vastgelegd zijn in een eigen databank. Onze gedachten gaan uit naar iemand die: - een aktieve commercieel ingestelde HTS'er of akademicus is (leeftijd: ca. 25-30 jaar). - enige jaren ervaring heeft in de verkoop van industriële automatiseringssystemen/ technieken. - een doorzetter is met een inventieve analytische geest en die gemakkelijk kontak ten legt en onderhoudt. - goede verkoopresultaten behaalt dankzij een uitstekend produktenpakket en on dersteuning van goed geoutilleerde demonstratie en engineeringsdiensten. - de Engelse taal goed beheerst in woord en geschrift. - woonachtig is binnen een straal van 50 km. om Breda of bereid is te verhuizen naar deze omgeving. Wat wij bieden: - een uitdagende, zelfstandige baan binnen een jonge, dynamische organisatie. - een afwisselende baan met veelzijdige kontakten met vrijwel elke tak van industrie en ruimte voor eigen initiatief en de daarbij behorende verantwoordelijkheid. - gedegen commerciële opleiding. - ruime doorgroeimogelijkheden. - een goed salaris en een passend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u zich in deze profielschets herkent en beschikt over commerciële ervaring, dan nodigen wij u uit om schriftelijk kontakt op te nemen met de direktie van: Heerbaan 222, 4817 NL Breda. T.a.v. de heer H.G.M.J. van der Linden. KANTOOR Bank-medewerkers m/v voor diverse relaties in de regio. U hebt ruime ervaring met diverse facetten van het bankwezen en bent full- of part-time beschikbaar. Er zijn met name mogelijkheden voor medewerkers die maximaal vijf jaar geleden in de banksector gewerkt hebben. Leeftijd is niet belangrijk. Informatie: 076 - 22 25 16, Lilian van Gink Breda, Nieuwe Ginnekenstraat 30 INDUSTRIE Magazijn-medewerker m/v U gaat voornamelijk orders verzamelen, handmatig of per heftruck. Naast een MAVO-diploma of gelijkwaardig hebt u enige relevante werkervaring. Deze baan in dag dienst biedt goede verdiensten en kans op een vaste aanstelling. Informatie: 01620 - 2 35 20, Edwin Schaap Oosterhout, Leysenhoek 19 Inpakkers m/v voor een inpak-bedrijf in Etten-Leur. Je werkt met gevarieerde produkten. Ben je jong en enthousiast? Reageer dan snel. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Produktie-medewerkers m/v voor de nachtdienst in een levensmiddelen-fabriek. Deze baan is voor 1,5 maand. Informatie: 01608 - I 85 00, Margriet Royackers Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a SCHOONMAAK Schoonmakers m/v voor het corvee van een buitenterrein in het weekend. Uw taken zijn o.a. vegen, zwerfvuil opruimen en toiletten en vuilnisbakken schoonmaken. Deze baan is tot en met september. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a TECHNIEK Keukensteller m/v voor een keukenfabriek. Als ervaren keukensteller gaat u zowel bij mensen thuis als bij bedrijven aan het werk. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a Beton-werkers m/v Als betonwerker hebt u ervaring met beton storten en bent u bereid te vlechten. Het is belangrijk dat u initiatiefrijk bent en voor zeer lange tijd beschikbaar. Informatie: 01608 - I 85 00, Philippe van Wersch Etten-Leur, Bisschopsmolenstraat 125a /V.' Wij zijn op zoek naar een ervaren heftruckchauffeur die in bezit is van een EVO-bewijs. Het is op termijn mogelijk dat je in ploegendienst gaat werken. Informatie bij Gerard Verboom, tel. 076-20 20 68, Breda, Kloosterplein 7. Bent u een aanpakker en houdt u van werken in de buitenlucht, dan hebben wij een baan voor u als belader. Het betreft een baan op afroepbasis. Dus, indien u een paar dagen per week beschikbaar bent en in Breda woont, neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op. De verdiensten zijn goed. Informatie bij Monique van Westing, tel. 076-87 00 09, Breda, Brusselstraat 12. Voor een grote onderneming in Oosterhout zoeken wij per direct een technisch functioneel analist. Gevraagd wordt een HTS Informaticaopleiding, goede sociale vaardigheden en beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Verder dient u aantoonbare ervaring te hebben met het programmeren in AS 400. De werkzaamheden bestaan uit het vertalen van managementsvragen naar systeemmogelijkheden, het bemannen van de helpdesk en pc-ondersteuning in Microsoft. Tevens moet u bereid zijn korte perioden in het buitenland door te brengen. Informatie bij Cees van der Stelt, tel. 01620-2 92 80, Oosterhout, Nieuwstraat 6b. In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. a Beins zakenreizen B.V., lid van de Holland Tour groep, is een gerenom meerd zaken-reisburo voor Midden- Brabant en is gelegen in het gezel lige winkelcentrum Arendshof te Oosterhout. Wij hebben op korte termijn dringend behoefte aan een ervaren Wij denken aan een dynamische kracht tussen de 22 en 30 jaar, in het bezit van de benodigde vakdiplo ma's. Bekendheid met de bekende reserveringsystemen is eveneens vereist. Zonder I.A.T.A.-ervaring onnodig te solliciteren! Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voorzien van C.V. kunt u binnen 2 weken richten aan de directie van postbus 150, 4900 AD Oosterhout ANVR Per 1 januari 1994 is een nieuwe organisatiestruktuur in werking getreden. nieuwe struktuur bestaat uit de drie sektoren Burgerzaken, Grondgebied en Midi len en wordt ondersteund door een stafafdeling POI. Als gevolg van de herstrukil rering maar ook wegens toename van werkzaamheden zijn de volgende vakatu] ontstaan: afdeling Maatschappelijke Zaken De afdeling Maatschappelijke zaken omvat 11,7 formatieplaatsen. Op dit mond wordt gewerkt aan herschikking van taken. Het voornemen bestaat te gaan weilJ met twee werkeenheden die verantwoordelijk gaan worden voor de uitvoering d alle voorkomende taken. Efficiënte en klantgerichte werkmethodieken vormend basis voor deze eenheden. Door de herschikking van werk maar vooral als gevel van de toename van het aantal kliënten en de uitvoering van de Wet Voorzienig Gehandikapten bestaan er thans een tweetal vakatures te weten: vakaturenummer 9401. werkzaamheden: - ondersteunend bijstand maatschappelijk werk - Wet Voorziening Gehandikapten - indikatiekommissie huisvestingaangelegenheden - herkontroles en terugvorderingen - hulpfonds sociale minima - administratieve taken en loketwerkzaamheden In verband met de herschikking van taken wordt van kandidaten de bereidheid e:| flexibiliteit verwacht ook andere taken binnen de afdeling te gaan verrichten inditj daartoe de noodzaak aanwezig is. funktie-eisen: - opleiding op minimaal MBO-nivo bv MBO sd - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking - enige jaren werkervaring - goede kommunikatieve vaardigheden, salarisnivo: - schaal 7 of 8 afhankelijk van ervaring en uiteindelijke funktiesamenstelling, ma» I maal 4.671.- bruto per maand, (vaststelling van het funktienivo op basis van or- ganieke waardering zal nog plaatsvinden). Inlichtingen over de funkties kunnen worden verkregen bij het afdelingshoolil Maatschappelijke Zaken dhr. C. Buijs of het sektorhoofd Burgerzaken dhr. W. vai| den Brule beiden tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 01680-24910 afdeling Financieel Beleid De afdeling Financieel Beleid omvat 3 formatieplaatsen. Deze afdeling is verant-1 woordelijk voor het adviseren van het bestuur en het management over het tel voeren financiële beleid. De uitvoerende taken van de afdeling omvatten o.a. hel I opleggen van de belastingaanslagen, behandeling van aanvragen om gemeentegaT ranties en uitvoering gemeentelijk verzekeringsbeleid. Wegens het benoemen van I een medewerker tot afdelingshoofd en het in deeltijd gaan werken van een andere I medewerkster zijn de volgende vakatures ontstaan: vakaturenummer 9402. FINANCIEEL (38 uur per week) Door Marjolein Rotsteeg ^0- p een nationale doorbraak was m M niet eens gere- WM kend, laat staan op een grootschalige - internationale. Het is een enorme verassing," vertelt de Italiaanse Laura Pausi- ni (19) naar aanleiding van haar hit 'La Solitudine' (de eenzaam heid). „Ik kan nog steeds niet geloven dat het allemaal echt gebeurt." Ook haar platenmaatschappij werd overrompeld door het suc ces. „Anders hadden we wel voor een Engelse vertaling van de songteksten gezorgd," zegt Alda van de Italiaanse platen maatschappij die tevens fungeer^ als tolk. In Nederland was 'La Solitudine al bekend als 'Ik wil niet datje liegt' van Paul de Leeuw. Gek genoeg weet Laura pas sinds kort van deze versie. „Het was een complete verras- sing, aanvankelijk zelfs een klei ne schok. Ik ben wel benieuwd naar de Nederlandse versie. Ik moet daar een exemplaar van hebben." Waar de platenfirma bang was dat Paul Laura in de wielen zou rijden, blijkt eerder het tegendeel waar. Nog geen half jaar geleden slaag de Laura voor het eindexamen werkzaamheden: - financieel beleid algemeen - assistentie opstellen (meerjaren)begrotingen, (inkl. grondbedrijf) - gemeentelijke belastingen, (koördinatiewerkzaamheden, redigeren verordenin gen en behandeling bezwaar- en beroepschriften) - verzekeringen funktie-eisen: - opleiding op HBO-nivo bv HBDO specialisatie financieel beleid - kursus Heffingsambtenaar Lagere Overheden is een pre - enige jaren relevante ervaring op financieel beleid salarisnivo: - schaal 9 maximaal 5.366.- (bij volle werkweek) bruto per maand (vaststelling van het funktienivo op basis van organieke waardering zal nog plaatsvinden). vakaturenummer 9403. (20 uur per week) werkzaamheden: - uitvoering gemeentelijke belastingen - aanvragen gemeentegaranties - verzekeringen - administratieve ondersteuning afdelingstaken funktie-eisen: - MAVO/HAVO vooropleiding - kursus Heffingsambtenaar Lagere Overheden is een pre - uitstekende kommunikatieve vaardigheden, salarisnivo: - schaal 5 maximaal 3.369.- bruto per maand, (vaststelling van het funktienivo op basis van organieke waardering zal nog plaatsvinden). Inlichtingen over deze funkties worden verkregen bij het afdelingshoofd Financieel I Beleid, dhr. J. van Dorst of het sektorhoofd Middelen dhr. R. Janssen beiden tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 01680-24910. afdeling Interne Zaken De afdeling Interne Zaken omvat 6,4. formatieplaatsen. De afdeling is belast mei archiefwerkzaamheden, postregistratie, typewerkzaamheden, receptie, huishoude lijke dienst. De afdeling maakt onderdeel uit van de sektor Middelen en is dienst- 1 baar aan de andere afdelingen alsmede aan het bestuur in de zin van sekretariaals- werkzaamheden. Wegens het verkrijgen van een andere funktie van de huidigs medewerkster binnen de organisatie is de funktie vakant van: vakaturenummer 9404. werkzaamheden: (19 uur per week). - dataverwerking - receptie - telefoon - bestuurlijk sekretariaat funktie-eisen: - MAVO/HAVO vooropleiding aangevuld met kursussen tekstverwerking, steno, en/of receptioniste-telefoniste - ervaring met het maken van notulen is een pre - uitstekende schriftelijke en mondelinge kommunikatieve vaardigheden, salarisnivo: - schaal 4 maximaal 3.101.- (bij volle werkweek) bruto per maand (vaststelling van het funktienivo op basis van organieke waardering zal nog plaatsvinden) Inlichtingen over deze funktie kunnen worden verkregen bij het afdelingshoofd Interne Zaken dhr. P. van Amelsvoort of het sektorhoofd Middelen dhr. R. Janssen beiden tijdens kantooruren bereikbaar op telefoonnummer 01680-24910. sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatiebrief te richten en te zenden aan het Kollege van Burge meester en Wethouders van Zevenbergen, Postbus 4,4760 AA Zevenbergen. S.v.p- op de enveloppe het vakaturenummer plaatsen van de funktie waar naar gesolliei- J| teerd wordt. De Vierkante Decimeter va deze week is gevuld door Te sa Koelewijn uit Ooosterhoi 'De mensen 'zouden niet zo moeten schelden en discrim neren,' zo licht Tessa haar it zending toe. Ze krijgt zo spc dig mogelijk een cd toege stuurd. Cindy van Overloop uit Hul wist, net als vele anderen, o de pagina van vorige week dm2 te vinden die nog niet eerder was gepubliceerd. D; was de vierkante decimeter over vuurwerk. Ook Cindy Door onze verslaggever ^0. cholieren van z< tien tot twintig jaar vervelen zi vaak rot in hun vrije tijd. Voor hen valt er bui tenshuis maar weinig te belev wat zowel betaalbaar als op h lijf geschreven is, Binnenshui er altijd wel de tv, maar daar hebben ze geen hoge dunk va Ze kijken alleen omdat er toe niks anders te doen is. Dat blijkt uit een onderzoek c de Vrije Universiteit van Am sterdam heeft laten uitvoeren onder leerlingen in het voortj zet onderwijs, variërend van - tot vwo. 'Het is saai als het de hele tijd hetzelfde is', luidt de titel van het onderzoeksversl en dat geeft treffend weer, hc scholieren hun vrije tijd erva De desinteresse voor lezen b

de Stem | 1994 | | pagina 24