DE STEM P E R S O INI E een v.d. SANDE MEDEWERKER ACCEPTATIE EN HANDHAVING (M/V) Hill'S Oproepkracht Administratie EQUIPE-BEZORGERS PABRI PROFILE KLM Varen op vei hoord-brabant KRAANMACHINIST/CONTROLEUR (M Al beleidsmedewerker onderwijs m/v ,edeputeerde| DOCENT (m/v) voor BIOLOGIE v.d. SANDE VERZORGENDE C LEIDINGGEVENDE HUISHOUDELIJK LICHT VERZORGEND m LEIDINGGEVENDE VERZORGEND VERPLEGEND westelijk brabant Gebruikte fietse stadsfietsen - mounts race- en kinderfiei Streekgewest Westelijk ('Minder banen Aannemingsbedrijf BV Thuiszorg Midden-Brabant Hill's Pet Nutrition Benelux - BALKMAN ASFALTMACHINE (ervaren) - ASFALTAFWERKERS (ervaren) - LEERLING-OPPERMANNEN (vanaf 18 jaar) Verdachte van schietpartij in Goes meldt zich DE STEM ZATERDAG 8 JANUAR11994 Thuiszorg Midden-Brabant. Dat is een nieuwe naam voor vertrouwde dienstverlening. Thuiszorg Midden-Brabant is per 1 januari 1993 ontstaan uit een fusie tussen de vier gezinszorginstellingen en de beide kruiswerkorganisaties in de regio Midden-Brabant. Thuiszorg Midden-Brabant telt meer dan 3.000 medewerkers en Is daarmee een van de grootste werkgevers in de regio. Thuiszorg Midden-Brabant verleent uiteenlopende diensten op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg. Werken bij Thuiszorg Midden-Brabant betekent werken bij een organisatie die voortdurend op zoek is naar verbetering en vernieuwing van haar dienstverlening. Trefwoorden in dit proces zijn klant gerichtheid, doelmatigheid en slagvaardigheid. Medewerkers die zich in deze principes herkennen, krijgen bij Thuiszorg Midden-Brabant ruim baan. Ten gevolge van de uitbreiding van het bestand oproepmedewerkers zoeken wij op korte termijn contact met kandidaten voor de functies van OPROEPMEDEWERKERS: (Vac. nr.: 93-1240-H) én (Vac. nr.: 93-1241-H) én (Vac. nr.: 93-1242-H) om werkzaamheden te verrichten ten behoeve van een of meerdere van de volgende rayons: rayon 1 (Waalwijk e.o.), rayon 2 (Loon,op Zand, Drunen en Heusden), rayon 3 (Dongen, Gilze en Rijen), rayon 4 (Udenhout, Oisterwijk e.o.) rayon 5 (Tilburg Noord-Oost), rayon 6 (Tilburg-West), rayon 7 (Tilburg Zuid-Oost) en rayon 8 (Alphen, Goirle en Hilvarenbeek). De functie van verzorgende C: - De verzorgende C verricht naast verzorgende taken ook huishoudelijke taken, beperkt in tijd. De functie van leidinggevende Huishoudelijk Licht verzorgend (H L): - De leidinggevende H L begeleidt o.a. medewerkers uit het team H L. - De leidinggevende H L verricht eventueel planningsactiviteiten en pleegt zo nodig overleg met cliënten. De functie van leidinggevende Verzorgend Verplegend (V V): - De leidinggevende V V begeleidt o.a. medewerkers uit het team V V. - De leidinggevende V V is verantwoordelijk voor een juiste planning en pleegt zo nodig overleg met cliënten. Wij bieden: - Een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring en conform de CAO Gezins verzorging. Overige arbeidsvoorwaarden eveneens conform de CAO Gezins verzorging. Wij vragen: - Voor de functie van verzorgende C: diploma verzorgende MDGO-VZ (lang) of diploma OVDB. - Voor de functie van leidinggevende H L: afgeronde MBO-opleiding gericht op de zorgsector en relevante werkervaring. - Voor de functie van leidinggevende V V: afgeronde HBO-opleiding gericht op de zorgsector en relevante werkervaring. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw A. van Rossum, personeelsfunctionaris, dagelijks tussen 08.30 uur en 12.00 uur, telefoon 013-636620. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 21 januari richten aan Thuiszorg Midden-Brabant, t.a.v. mevrouw A. van Rossum, Postbus 1035, 5004 BA Tilburg, onder vermelding van het juiste vacaturenummer in de linker bovenhoek van de envelop. STRtEKGEWEST Het Streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van 18 gemeenten. Het streekgewest voert gezamenlijke taken uit op terreinen als volksgezond heid, regionale brandweer en milieu. Daarnaast zijn er koördinerende taken op terreinen als volkshuisvesting, ekonomische- en rekreatiezaken. De ambtelijke organisatie omvat circa 250 personeelsleden, werkzaam in vijf semi-autonome sektoren, tw.: Centrale Funkties Streekgewest Westelijk Noord-Brabant Markt 37,4701 PB Roosendaal Tel. 01650-69 550 Voor onze Regionale Milieu Dienst zoeken wij voor het bureau acceptatie en handha ving, afdeling Kragge 2, een: (full-time) Funktie-informatie: - de medewerker bezoekt bedrijven i.v.m. aangemelde afvalstromen (en legt gemaakte afspraken schriftelijk vast); - neemt monsters op lokatie ten behoeve van analyses in milieu laboratoria; - draagt mede zorg voor de registratie van aangeboden afval stoffen; - draagt mede zorg voor de naleving van het stortreglement en handelt overtredingen af; - geeft voorlichting aan bedrijven inzake het acceptatie- en handhavingsbeleid. Funktie-eisen: - een opde functie afgestemde M.B.O.-opleiding (bij voorkeur aangevuld met een appli catiecursus milieutechniek); - kennis en ervaring met uitvoering van milieuwetten, met name het BACA; - bezit van het milieu-BRON certificaat chemie en chemisch afval of de bereidheid deze opleiding te volgen; - ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen; - goede communicatie eigenschappen; - bezit van auto en rijbewijs B. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tegen een salaris van maximaal f. 4.099,- bruto per maand, zijnde het maximum van de funktie- schaal 7. Op het personeel van de Regionale Milieu Dienst zijn de rechtspositieregelingen van het Streekgewest Westelijk NoordBrabant van toepassing. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent de funktie kan worden ingewonnen bij de heer W. in 't Veld, hoofd bureau Acceptatie en Handhaving (tel. 01640-43150). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Het dagelijks bestuur van het Streekge west Westelijk NoordBrabant, t.a.v. de heer C.H. Melaard (personeelsconsulent), Post bus 90, 4700 AB Roosendaal. Division of Colgate-Palmolive Company Producent van en wereldleider op het gebied van voe- ding voor gezonde en zieke honden en kaften zoekt met onmiddellijke ingang een Ter ondersteuning van onze dierenartsen en marketinggroep verricht u alle voorkomende administratieve en secretariële werkzaamheden. U bent op oproepbasis inzetbaar, dus wanneer de nood hoog is. U hebt een goede kennis van Frans en Engels en bent bekend met het gebruik van tekstver werkers en spreadsheets. Ervaring in de medische sector is een pre. Geïnteresseerd, stuur uw curriculum vitae naar: Attn. E.G.M. Oortman Business Development Manager Essendonk 3A 4824 DA Breda. I Pabri Huis aan Huis Verspreidingen vraagt voor bezorgwerkzaamheden van folders en weekbladen met name in de omgeving van Breda en Roosendaal en Bergen op Zoom In groepsverband moeten er kranten en/of folders huis aan huis bezorgd worden. Geboden wordt een leuke bijverdienste in de vorm van een vaste uurvergoeding en eventuele kilome tervergoeding. Voor inlichtingen bel naar Pabri 01650-67447 en vraag naar dhr. J. Cox. Bellen kan van maandag t/m vrijdag tijdens kantooruren 09.00-17.00 uur. Huis aan Huis Verspreidingen Nucleonweg 7 4706 PZ ROOSENDAAL Vanwege uitbreiding en intensivering van acceptatie- en controletaken in het kader de afvalstoffenwetvergunning zoeken wij voor onze Regionale Milieu Dienst voor bureau Uitvoering, afdeling Kragge 2, een: PASSAGE-AXEL 0115E ui Het Streekgewest Westelijk Noord- Brabant is een intergemeentelijk samenwerkingsverband van (full-time) Functie-informatie: - de kraanmachinist/controleur bedient de kraan t.b.v. (intensieve) controles van afva stoffen; - beoordeelt visueel de aangeboden afvalstoffen; - verwijderd alle afvalstoffen die niet mogen worden gestort; - draagt zorg voor een juiste sortering en verwerking van onjuist aangeleverde afvalstol ten; - neemt taken van de controleur waar bij diens afwezigheid; - bij toerbeurt openen ensluitenvanhettoegangshekvan Kragge 2, danwelopzaterd^ «hipper wordt vermist. De autoriteite: dienst doen als toezichthouder/controleur. /an onze verslaggever fansweert - Het varen naar di rerkeerde boei lijkt de 36-jarig. j 3 L.binnenvaartschipper eider'dorp, donderdagavond op d. Vesterschelde fataal te zijn gewor- [en. rijn schip, geladen met klei, werd vond voor de haven van Hansweei vervaren door een supertanker. D. Het streekgewest voert gezamenlijke taken uk op terreinen ah volksgezond heid, regionale brandweer en milieu. Daarnaast zijn er koördinerende taken op terreinen als volkshuisvesting, ekonomische- en rekreatiezaken. 250 personeelsleden, werkzaam in vijf semi-autonome sektoren, t.w.: Centrale Funkties Gewestelijke Gezondheidsdienst Regionale Brandweer Diverse Werkvelden Regionale Milieu Dienst Funktie-eisen: - L.B.O.-opleiding of MAVO; - opleiding depothouder klein chemisch afval; - ervaring met het bedienen van (hydraulische) kranen; - bekendheid met verwijderen van afvalstoffen; - kennis van en ervaring met monstemame öf de bereidheid hiervoor een aanvullend opleiding te volgen; - goede contactuele eigenschappen. Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden tegen salaris van maximaal f. 3.101,- bruto per maand, zijnde het maximum van de (voorlopigs| funktieschaal 4. Het definitieve funktieniveau dient nog, door middel van funktiewaardering te words vastgesteld. Op het personeel van de Regionale Milieu Dienst zijn de rechtspositieregelingen vanh. Streekgewest Westelijk Noord-Brabant van toepassing. Inlichtingen: Nadere informatie omtrent deze funktie kan worden ingewonnen bij de heer J. Lauwej rijssen, hoofd afdeling Kragge 2 (tel. 01640-43150). Sollicitaties: Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na heil verschijnen van deze advertentie te richten aan: Het dagelijks bestuur van het Streekge west Westelijk Noord-Brabant, t.a.v. de heer C.H. Melaard (personeelsconsulent), bus 90, 4700 AB Roosendaal. Bergen op Zoom telt ca. 47.000 inwoners en vervult van oudsher een centrumfunctie in het westelijk gedeelte van Noord-Brabant. De stad kan bogen op een waardevol cultureel-historisch erfgoed uit een roemrijk verleden. De nabijheid van bossen en water en de gunstige ligging tussen de wereldhavens van Antwerpen en Rotterdam, maken Bergen op Zoom óók tot een stad met toekomst. Dienst Welzijn c.a. De gemeente Bergen op Zoom vervult een centrum-functie op het gebied van onderwijs. In de gemeente wordt een gevarieerd aanbod van voorzieningen primair en voortgezet onderwijs (1e en 2e fase) en van volwassenen-onderwijs geboden. In het kader van de deregulering en de decentralisatie door de rijksoverheid van onderwijstaken krijgt de gemeente als locale overheid plannings- en bekostigingstaken voor (huisvestings)-voorzieningen onderwijs. De afde ling omvat 6 formatieplaatsen, incl. een full-time leerplichtambtenaar. Bij deze afdeling is vanaf 1-1-1994 de functie vacant van (/an onze verslaggever zliddelburg - Er komt geen algemene vaarbelasting. Gedej; >en eerder dit jaar uitfebrach lands Economisch Instituut linnenwateren een heffing voor /an de hand. b,Het openbare vaarwater is een [basisvoorziening die gratis moet [blijven," zei gedeputeerde De [Kok (toerisme) gisteren. Wel zullen watersporters en an dere open-luchtrecreanten met ingang van 1996 in Zeeland ge confronteerd worden met allerlei andere nieuwe heffingen, zoals hogere tarieven in jachthavens, 'sluis- en brugheffingen en par- keergelden bij recreatiegebieden. Dit is nodig om de voorzieningen I die Zeeland heeft voor de open luchtrecreatie te kunnen blijven [betalen. De verwachting is dat ,de verhogingen per (water)recre- [ant relatief aan de lage kant [kunnen blijven, er loopt nog stu die naar. jEen en ander blijkt uit de nieu we voorstellen over de financie ring van de open-luchtrecreatie die GS de staten doen toekomen. In de voorstellen is ook een nota van antwoord meegenomen, de antwoorden van GS op de wa terval van reacties die losgeko men zijn na de presentatie van het NEI-rapport. GS stemmen in een aantal gevallen in met voor- ste Vo hel oe He (38 uur) Functie-informatie - het verrichten van beleidsadvise- rende en uitvoerende werkzaam heden met name op het terrein van het voortgezet onderwijs in het kader van de ontwikkelingen van deregulering van de huisves tingsvoorzieningen (waaronder bewaking en afwikkeling bekosti ging), "besturen op afstand" en de toekomstige lump-sum financie ring; - het in teamverband opzetten van een huisvestingsplanning, (finan ciële) onderhoudsplanning en planmatig onderhoudsbeheer schoolgebouwen; - het anticiperen op de verdere decentralisatie van onderwijsta ken naar de gemeente; - het verrichten van werkzaamhe den ten behoeve van de gemeen telijke beleids- en aktiviteitenplan- ning in hoofdzaak op het gebied van het voortgezet onderwijs, de volwassenen-educatie (in regio naal verband) en het vormings- en ontwikkelingswerk; - het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van het gemeentelijk onderwijsbeleid (onder meer voor het project "Weer Samen Naar School", schaalvergroting voortgezet onderwijs, voor de onderwijs voorrang, de onderwijsbegelei ding en -verzorging, de zorgver breding en voor regionale meld en coördinatiecentra); - het deelnemen aan vergaderingen van overleg-, advies-, werkgroe pen en ambtelijke ondersteuning van bestuursstructuren, zowel intern als extern; - bereid zijn tot het verrichten van overige op de afdeling voorko mende werkzaamheden. Functie-eisen - H.B.O. werk- en denkniveau; - kennis van de onderwijswetge- ving (met name voortgezet onder wijs), de bekostigingssystematiek en visie op de komende ontwikke lingen; - ervaring op de aangegeven werkgebieden, bij voorkeur bij de lagere overheid en kennis van geautomatiseerde gegevensver werking en tekstverwerking (WordPerfect 5.2) strekken tot aan beveling; - creatief, zelfstandig, flexibel en in teamverband met gevoel voor col legiale verhoudingen kunnen functioneren; - beschikken over goede communi catieve en sociale vaardigheden; - gevoel voor verhoudingen tussen de gemeente en de (onder wijsinstellingen en tussen de gemeenten onderling. Salaris e.d. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt maximaal bruto 5.366,— (schaal 9) per maand geboden (bij een volletijdsfunctie). De definitieve functiewaarde moet nog worden vastgesteld aan de hand van het fuwasysteem. Gedeputeerde De Kok: ...'ba- visvoorziening'.. FOTO ARCHIEF OE STEM [Bedrijfsleven verwacht afnt Middelburg - Het aantal volledigi periode mei 1993 tot mei 1194 in 7 0,3 procent. Dat voorspelt de Bedrijven en Instellingen Zeeland gen van de Zeeuwse ondernemers. Het gemeentelijk beleid is erop gericht meervrouwen, gehandicapten en leden van minderheidsgroepen in dienst te nemen. Aan hen die aan de gestelde eisen voldoen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Informatie omtrent deze vacature kan worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling educatie, de heer P.C.H.M. Evers, telefoon 01640/77662. Sollicitaties met vermelding van persoonlijke gegevens, ervaring e.d. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van de dienst Welzijn c.a.. Postbus 753,4600 AT Bergen op Zoom. PROT.-CHR. NASSAU-SCHOLENGEMEENSCHAP voor Atheneum - Gymnasium - Havo - Mavo jj Paul Krugerlaan 2 4818 BC Breda Tel.nr.: 076-224800 vraagt met onmiddellijke ingang, wegens ziekte van de huidige docent 27 lesuren, 2e graads. TWAO is niet meer van toepassing. Brieven uiterlijk woensdag 12 januari a.s. te richten aan de rector van de school, drs. G. van Steijn, Paul Krugerlaan 2, 4818 BC Breda. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de conrector personeelszaken, drs, J.A. Lans. STEENSTRMT 5 - 5056 PV BERKEL-ENSCHOT - TEL. 013-339015 Op korte termijn willen wij in contact komen met kandidaten voor de volgende functies: - U kunt telefonisch informatie inwinnen of een sollicitatieafspraak maken via nummer 013-339015. - Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: Aannemingsbedrijf bv t.a.v. Personeelszaken Postbus 28 5056 ZG Berkel-Enschot Verwachtte een jaar geleden één op de twaalf bedrijven nog het personeelsbestand uit te breiden, dit jaar is de verhouding gedaald tot één op de zeventien (6 pro cent). In arbeidsplaatsen gaat het om een toename van 1140 plaatsen bij deze bedrijven. Daar tegenover staat zes procent van de 18.000 Zeeuwse onderitemin- Van onze correspondent Goes - De man die ervan wordt verdacht op oudejaarsavond op he Oude Rijksweg te 's-Heer Hendrikskinderen te hebben ge schoten op de auto, bestuurd hoor een 19-jarige inwoner uit s-Heer Arendskerke, heeft zich gisteren bij de politie in Goes gemeld. Het betreft een 31-jarige man uit Goes, die inmiddels heeft bekend het schot waarbij de bestuurder een het been werd gewond, te hebben gelost. Het vuurwapen waarmee dat is gebeurd, is nog niet gevonden. De man is aange houden en in verzekering ge steld. Voor het misdrijf werd op nieuwjaarsdag een broer van de verdachte aangehouden, die nu °P vrije voeten werd gesteld.

de Stem | 1994 | | pagina 16