p E R S O 1 1 E E 1 L CHEF GEREEDSCHAPMAKERIJ Instructeur Ketel- simulator SCHELDE KETELBOUW IE ZAL'T ZES KEER PER WEEK TE6 EN KOMEN... Tencef gediplomeerde apothekersassistente JLg personeel projecten DISTRICTSBEHEERDERS Partner in human resources management Apotheek van Kalmthout te Bergen op Zoom zoekt op korte termijn een voor 4 a 5 dagen per week. Geïnteresseerden worden verzocht schriftelijk of tele fonisch contact op te nemen met de heer J.F.C.M. Pas, apotheker. Correspondentie-adres: Apotheek van Kalmthout T.a.v. dhr. J.F.C.M. Pas Zuivelstraat 5 4611 PD Bergen op Zoom Tel. nr. 01640-34371 VAN BUSTERVELDT middelbeers B.V. VERTEGENWOORDIGER 0NTERNATIONAAL) m/v ZONDER NIEUWE HELDEN IS DE KRANT NERGENS. loskou is soms net één grote bazaar SCHELDE GROEP /ergrootglas op inpoldering loord-Beveland Fiscale ethiek is een actueel sociaal probleem DE STEM ZATERDAG 18 OFCFMBER 1993 In opdracht van de Dienst Stadsbeheer van de gemeente Breda zoeken wij: (vakdirectie aanleg en onderhoud) Onder rechtstreekse verantwoordelijkheid van het afdelingshoofd draagt u zorg voor het optimaal functioneren van de medewerkers van het district. U coördineert en stuurt de werkzaamheden en zorgt voor een optimale inpassing van de werkzaamheden in het totale werk van de vakdirectie aanleg en onderhoud. U bent samen met de andere districtsbeheerders verantwoordelijk voor afstemming van de activiteiten van de Dienst Stadsbeheer, zowel intern als extern. Samen met de medewerkers organiseert u het werk binnen het district, zodanig dat er een grote betrokkenhied ontstaat tussen bewoners en organisaties en het gemeentelijk bestuurlijk en ambtelijk apparaat met betrekking tot het integraal werken bij het aanleggen, beheren en onderhouden van de openbare ruimte. U heeft minimaal een HBO-opleiding met betrekking tot management en projectorganisatie. U heeft ervaring in een leidinggevende functie, bij voorkeur opgedaan in een uitvoerende beheersdienst op het tenein van aanleg, onderhoud en beheer van de openbare ruimte. Uiteraard heeft u ervaring met normeringen, budgettering en kostenbegrotingen. Ten slotte verwachten wij van u een brede ervaring op het gebied van inspraak en informatieverstrekking en weet u om te gaan met bestuurlijk-politieke doelstellingen. Wanneer u geïnteresseerd bent in deze functie nodigen wij u uit te sollicteren. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar onderstaand adres, ter attentie van mevrouw M.A.G. Neger-Maas. Kantoor Breda Prinsenkade 10a 4811 VR Tel. 076-217421 Fax 076-146888 Ternenzen Middelburg Breda Eindhoven Tènce! personeel en projecten is een orga nisatie met een viertal vestigingen in Zuid- Nederland. Als divisie van de Stoffels Groep hebben wij een jaren lange ervaring in de commerciële dienst verlening. Wij zijn actief op het gebied van detacheringwerving selectie en interim- management. Onder de opdrachtgevers van Tènce! personeel projecten bevinden zich zowel profil als non-profit organisaties. A W PR0DUKT1EBEDRUF VAN TUINMEUBELKUSSENS ACCESSOIRES Een jong, dynamisch en snelgroeiend seizoensbedrijf met produktie en verkoop van tuinmeubelkussens en allerlei denkbare accessoires die in binnen- en buitenland worden afgezet bij o.a. grossiers, inkoopcombinaties, grootwinkelbedrijven, tuincentra, detailisten, e.d. Ter uitbreiding van onze commerciële activiteiten zoeken wij een zeer gemotiveerde Het gewenste profiel: afgeronde HEAO CE-opleiding of een hoger te waarderen ervaringsniveau; vloeiende mondelinge en goede schriftelijke kennis van Engels en Duits (Frans, Spaans of Italiaans strekt tot aanbeveling); goede communicatieve en sociale vaardigheden gecombineerd met een flexibele klantgerichte instelling; een enthousiaste stressbestendige pionier met verantwoordelijkheidsgevoel en een grote mate van zelfstandigheid en integriteit; leeftijd tussen 25 en 39 jaar. Ons aanbod: een zelfstandige, initiatiefrijke, uitdagende functie, waarin u volop kans krijgt u te bewijzen met medewerking van enthousiaste collega's en een flexibele organisatie; bij gebleken geschiktheid (na ca. 2-4 jaar, mede afhankelijk van uw eigen inspanning en prestatie) doorgroei naar zelfstandig opererend verkoopleider; een goed salaris plus auto van de zaak. Uw reactie: Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, dan verzoeken wij u uw zelf geschreven sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto, binnen 2 weken te richten aan: Van Bijsteiveldt Middelbeers B.V. T.a.v. de heer H. van Bijsterveldt Postbus 11 5090 AA Middelbeers £zeëss ygr^jti Eja-intemational is een internationaal georiënteerd bedrijf met ca. 300 medewerkers dat zich in hoofdzaak toelegt op de produktie van mechanieken en briefhouders die naar meer dan 100 landen in de wereld worden geëxporteerd. International Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn kontakt met belangstellenden voor de funktie van De chef gereedschapmakerij ressorteert onder de chef technische dienst. Tot de voornaamste taken van de chef gereedschapmakerij behoren o.a.: het toezicht houden op en koördinerend leiding geven aan een 25-tal medewerkers binnen de gereedschapmakerij; ontvangt en verdeelt opdrachten voor het verrichten van onderhoudswerkzaamheden van de chef TD en chefs produktieafdelingen voor het betr. vakgebied; lost zonodig met de chef TD c.q. produktie de problemen op t.a.v. storingen; zorgt voor een juiste uitvoering van het preventief onderhoudsschema; pleegt overleg met de chef TD inzake konditie van stempels, gereedschappen, machines en installaties, alsmede over vernieuwingen. zorgt voor een juiste werkverdeling rekening houdend met de kwaliteit van de medewerkers, urgentie en moeilijkheidsgraad van de opdrachten; instrueert de medewerkers over de wijze van aanpak en houdt tijdens de uitvoering toezicht op de kwalitatieve en kwantitatieve vorderingen; signaleert stagnaties bij het uitvoeren van geplande werkzaamheden om stagnatie in de produktievoortgang te voorkomen; ziet toe op een goed gebruik van outillage, gereedschap en machines; bewaakt de veiligheidsvoorschriften en voert de nodige afdelingsadministratie; voert beoordelings- en funktioneringsgesprekken. Voor het vervullen van deze vakature gaan onze gedachten uit naar een zelfstandige en initiatiefrijke kandidaat, die beslist aan de volgende funktie-eisen moet voldoen: MTS/HTS FijnmechanischeTechieken. Kennis van de volgende vakgebieden: stempels, gereedschappen, verspanende technieken, mechanica, machinebouw, hydrauliek en pneumatiek, draad-en zinkvonken. Ruime ervaring in een soortgelijke technisch leidinggevende funktie. Beschikken over een ruim organisatie- en improvisatievermogen. Beschikken over een ruime mate aan zelfstandigheid en initiatief. Leeftijd minimaal 35 jaar. Geïnteresseerden kunnen hiervan schriftelijk blijk geven binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan Egidius Janssen N.V., Witveldweg 14 te 5951 AV Belfeld, tel. 04705-7444, t.a.v. de heer J.G.L. Geeraets, hoofd Personeel en Organisatie. Het lijkt zo vanzelfsprekend dat de krant dagelijks in de bus glijdt. Maar weinig men- keer op keer als het tegenzit door regen, wind, knorrige abonnees of lastige honden, sen realiseren zich nog wat een enorme prestatie duizenden jongens en meisjes zes keer Om nog maar niet te denken aan die kilometers fietsen. Ga d'r maar aan staan, per week leveren, 's Ochtends of 's middags. Ze Dan moet toch uit het goede hout gesneden steken de handen uit de mouwen op uren dat anderen leuke dingen doen. Zij werken zijn? Dan ben je toch een held? Laten we ons dat alsjeblieft realiseren. Want zonder hard voor goed geld en houden niet hun hand op bij pa en ma. Zij overwinnen zichzelf bezorgers is de krant nergens. Je zal 'm maar zes dagen per week moeten missen! Belangstelling? Bel voor informatie 076-236911 2'1 r- 'c i Eindredactie: Wim van Leest Vormgeving: Frank Struijer De Koninklijke Schelde Groep B.V. is een industriële onderneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskun digheid. De Schelde Groep is onder andere actief in de volgende markten: maritiem, (petro)chemie, energie-conversie, milieu en utiliteitsbouw. De tien business units van de Schelde Groep heb ben samen zo'n 3600 medewerkers. Mannen en vrouwen die ook op de internationale markt samenwerken in handel en dienstverlening. De business unit Schelde Ketelbouw realiseert in hoofdzaak grotere en kleinere projecten op het ge bied van energieconversie. Hiertoe werken Ontwerp, Engineering, Produktie en Services op projectbasis nauw samen, daarbij ondersteund door diverse diensten. Het simulatorcentrum van de afdeling Ketelbouw Services is een profiteenheid van Schelde Ketelbouw en is operationeel sinds 1987. He; centrum is uniek in Nederland en verzorgt onder andere trainingen voor medewerkers van conventionele energie centrales in Nederland en België. Een uitgekiend theorieprogramma en beproefde praktijksimulaties staan borg voor een zeer effectieve training. Het simulatorcentrum zoekt op dit moment kandi daten voor de functie van Instructeur Ketelsimu lator (m/v), die na een gedegen inwerkperiode zelfstandig groepen cursisten zal gaan begeleiden. De werkzaamheden bestaan onder andere uit: begeleiden en instrueren van cursisten, daarbij gebruikmakend van de simulator; dan wel op lokatie - verzorgen en ontwikkelen van lesmateriaal onder houden van contacten met klanten om trainings behoeften af te stemmen. Het gewenste profiel: Opleiding HBO- Scheepswerktuigkunde of Energietechniek relevante ervaring met het functioneren van ketellnstallaties, bijvoorbeeld opgedaan als operator; inbedrijfsteller; engineer of service-engineer didactische vaardig heden in deze dynamische functie wordt een beroep gedaan op kennis van en inzicht in onder andere meet regeltechniek, logicaschema's, thermodyna mica en verbrandingstechnologie de bereidheid om op deze gebieden bijgeschoold te worden dient zeker aanwezig te zijn. Nadere informatie en sollicitatie: Als u belangstelling heeft voor deze functie, dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer F. Geraets, chef van de afdeling Ketelbouw Services, tel.nr. werk 01184-82586 en tel.nr. privé 01184-18102. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie en Curriculum Vitae ont vangen wij graag binnen twee weken na het verschij nen van deze advertentie. U kunt uw brief sturen naar: Koninklijke Schelde Groep B.V., afdeling Personeelszaken, t.a.v. de heer S. Bijlsma, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen. ZIE WEEKEND 3 ZIE WEEKEND 4 In de gezondheidszorg moet ^ettelijke regelingen dwing dicht te draaien. De fondser, In het belang van hun cliënt i redden valt. Budgetteren ,etekent pijn. De ziekenfom je eerste lijn (de huisarts) ei jiekenhuis) voorlopig nog o jara-medische zorg het kim Lijvoorbeeld. Op 1 januari ■ogopediepraktijken gesanei llleen een groot aantal pati beroepsgroep zelf lijdt een g Lor Peter Schouten in, 1 E ZIE WEEKEND 2

de Stem | 1993 | | pagina 28