DE STEM De geniepigheden en de twijfel 'Lastige jongen heet je al gauw' Het decembergevoel Te veel symboliek in 'De Groene Vogel9 Indringend concert door Haydn Kwartet |Groot Dictee is vooral bekende Nederlanders te machtig :uri urval HENST Weervrouwen op tv I reisbureau D2 M/V Tekst van het Groot Dictee RO Theater in familievoorstelling Henk Terlingen ruilt Week X/Week Y in voor Sportnieuws Feestelijke opening van cyclus kamermuziek UIT GIDS straat 22 3Ut traat 1b lur 'psmolenstraat 57 laai jp Zoom Istraat 8 „De heb een grote sympathie voor mensen die het onmogelijke nastreven." Louis Andriessen, musicus Gids ZATERDAG 18 DECEMBER 1993 [mandeling, eft opgebouwd, f ristiek voor Gebr. Kin nens onze opdracht- ptu: edrijf met een open en no- uur. Ide functie die nog volledig 1 krijgen en alle mogelijke bouwen biedt, f d salaris met goede secun- trden. (roller met een ruime blik? I brief met uitgebreid B.V. |oven ng van ref.nr. 112.7505. y pe producent van flexibele prmd door de voedings- en Hen volgens de wensen van E'd op rollen. Schut Superflex Digen van zakken voor met elt - zijn wij op zoek naar tiding aan een team van 5 ldermeer te maken met het lachinepark, onderhoud van pische inkoop en de daarbij m aankoop en installatie van Lrt u aan de bedrijfsleider. ktuigbouwkunde, eventueel Tonica. affiniteit met de grafische Irdigheden is beheersing van Ijn zelfstandigheid en initiatief de heer A.J.M. Harmsen, chten aan Schut Superflex bv, AA Etten-Leur. Door John Jas 11 had in voorgaande jaren steeds voor de buis gezeten met pen en papier. Dat was natuurlijk minder overdon derend dan een bankje in de senaat. Pracht en praal van Se Eerste Kamer brachten Marianne Santana (30) uit het Zeeuws-Vlaamse Zuidzande echter niet van haar stuk. Net zo min als de felle lichten en de camera's van het NOB. Van de vijf beste makers van het 'Groot Dictee der Nederlandse Taal' was zij de enige Nederlandse. Een derde plaats, met elf fouten. Santana was een van de 750 mensen die zonder fouten door je voorronde van het dictee wa ren gekomen. Het lot bepaalde vervolgens dat zij een van de met-bekende deelnemers mocht ajn die zonder hulp van de tech niek de volzinnen direct uit de mond van presentator Philip Freriks konden noteren. Ofschoon het datumbordje in de Kamer 17 december aangeeft, worden de opnames al de dag ervoor gemaakt. De druk van een live-uitzending ontbreekt derhalve op de donderdag, maar dat wordt ruimschoots gecom penseerd door de spanning bij de diverse deelnemers. Niet bij Ma rianne Santana zoals gezegd, wel bij diverse prominenten. Vlak voor de opnames is bij menigeen de vrees voor een na tionaal uitgezonden flater groter dan de eer te mogen deelnemen. Verzekering De samenkomst op het Binnen- hof heeft iets weg van het inmid dels gestopte tv-programma 'Glamourland'. Een bonte verza meling bekende Vlamingen en Nederlanders wordt tussen de opnames door gevolgd door een 'clandestiene' camera, waarvoor natuurlijk even uit de doeken moet worden gedaan, hoe vrese lijk moeilijk het dictee wel niet is. Een soort verzekering. Keuri ge dialogen, met veel zelfver trouwen uitgesproken. Achter de camera's dan toch moeilijke ge zichten en veel gezucht. Zn is Henny Stoel er 'finaal ingestonken'. „Vooral het ge bruik van hoofdletters. Dat heb ik nog speciaal in de boeken opgezocht. Laat ik het nu toch verkeerd doen," zegt de nieuws lezer van de NOS. Later blijkt zij met 21 fouten nog een van de betere deelnemers onder de 'be roemdheden' te zijn. Mr. J.F. Glastra van Loon is zich er wel van bewust de nek vrij willig in de strop te hebben gelegd. „Ik vraag me overigens wel af of ze mijn handschrift kunnen lezen," zegt de oud staatssecretaris, waarna een veelzeggende stilte volgt. Vonnis Lijsttrekker M. Rabbae van Groen Links vreest met een glimlach om de mondhoeken dat het lange wachten op de uitslag zijn schuld is. Voor hem is de jury waarschijnlijk niet bezig met het nakijken van de papie ren, eerder met het vellen van een vonnis. Voor de dochters van Gert en Hermien Timmerman viel het al lemaal ook niet mee. „Dit geeft toch het gevoel dat we misschien iets te vroeg van school zijn gegaan," zeggen de zusjes, die nog maar kort geleden in het gilde van de echt bekende Ne derlanders zijn opgenomen. Absoluut overtuigd van een slecht resultaat is Elske ter Veld. Haar criticasters denkt zij nog vóór de uitslag te snel af te zijn: „Zie je wel, zullen ze zeggen, dat mens kan niet spellen, die ver dient het niet staatssecretaris te zijn." Twijfel Oud-journalist van dagblad De Stem, Joop Bartman (75), heeft het over kleine geniepigheden die hem deden twijfelen. „Ik ben toch bang dat ik na afloop snel wat veranderd heb, dat er nu fout in staat." De éminence grise wacht gelaten af. Nog ongewis van haar prestatie blijft ook Marianne Santana op het eerste gezicht kalm. Ze weet het echt niet. „Ging wel redelijk, maar vind je ook niet dat we nu wel erg lang moeten wachten op de uitslag..." Santana heeft kort geleden in Kortrijk de Vlaamse Spellingtest met succes afgelegd. Behalve in de Nederlandse taal is zij ook geïnteresseerd in Frans en Duits en volgde ze cursussen Engels en Spaans. Voor een plaatsje in de top had ze van tevoren laten weten toch zeker onder de tien fouten te zullen moeten scoren. Terug in de bankjes wordt de correcte tekst van het dictee ver spreid. Nog voor de laatste op name, waarin de geschreven tekst wordt teruggegeven, klin ken de geluiden van diepe op luchting en licht protest door elkaar heen. De jury betreedt vervolgens opnieuw, op statige wijze, de Kamer en maakt aan alle nog resterende onzekerheid een einde. Na afloop van deze vierde editie De beste Nederlandse, Marianne Santana uit Zuidzande, naast oud-Stem-journalist Joop Bartman in de bankjes van de Eerste Kamer. foto Robert van stuyvenberg van het dictee blijken de ver schillende prominenten toch wat minder prominent aanwezig te willen zijn. Zoeken onder het groene kleed van de tafels helpt niet, de vogels zijn echt gevlo gen. Nog wél even aanwezig is Manon de Hingh (20), afkomstig uit Bre da. Zij is net als Santana door het lot aangewezen. Met een enigszins bedremmeld gezicht vraagt ze om discretie van de pers. De studente Nederlands aan de universiteit van Nijmegen wil slechts bekend hebben dat zij even boven het gemiddelde van 26 fouten heeft 'gescoord'. Naast haar staat Marloes van der Goot uit Sittard, met twaalf jaar de jongste deelneemster. Het aantal fouten is hoog (36), maar het plezier niet minder. Meedoen was het belangrijkst. „Een aantal woorden kende ik gewoon niet, daar heb ik ge gokt," geeft ze toe. Phoenix Het geroezemoes in de historie- rijke zaal houdt even aan. Het kost nu niet veel moeite meer de betere spellers eruit te halen. De uitdrukking 'als een phoenix uit zijn as' dringt zich op als Elske ter Veld nog even de ronde doet om te tonen dat ze toch één fout onder het gemiddelde zit. De relativering slaat uiteindelijk - December is sinds mensen heugenis een maand van ner veuze verwachting. - Door de ongegeneerde acti viteiten van de commercie word je de lang verbeide komst van Sinterklaas tegen woordig al ruim van tevoren gewaar, terwijl ook de serene geneugten van het kerstfeest al vroeg tot vermoeiens tóe worden tentoongespreid. - Vroeger trad de steile ge stalte van de filantropische bisschop met minzame nijgin gen de huiskamer binnen, waar hij met veel egards werd ontvangen; hij werd steevast geëscorteerd door een frêle Zwarte Piet, die met een tak kenbos van rijshout olijk dreigde slechteriken te kastij- den. - Kinderen, die zich eerst ver meiden met ganzenborden of bij het kaartspel elkaar hals starrig de zwartepiet trachtten toe te spelen, plachten dood stil te worden; ze wachtten lijdzaam af of zij getrakteerd zouden worden op saffraan geel suikergoed, frambozerood marsepein of minuscule pak ketjes. - Op sinterklaasavond regen de het dure cadeaus: porte feuilles van slangeleer, porse leinen eau-de-cologneflesjes, esthetisch gevormde bonbon- nières, cameeën met reliëfs, sjaals van shantoeng of kasj- - Tegenwoordig lijkt de goed heilig man het veld te moeten ruimen ten gunste van de kerstman; deze schrijdt steeds vaker ten aanschouwen van velen door drukke winkelcen tra, tenzij buiig weer dat ten enenmale verhindert. - Deze ontwikkeling kan de doodsteek betekenen voor het collectieve dichterschap in dienst van het Sint-Nicolaas- rijm - o droefenis! Wat heb ben wij niet, in onze puberteit en nog lang daarna, ons best gedaan om een woordenbrij te creëren vol zoetgevooisde cli chés en uitentreuren herhaal de rijmelarijen.' - Het feest van Kerstmis, eens allerwegen een devoot festijn met dennetakken en mistletoe, wordt steeds meer naar Noor damerikaans voorbeeld gemo delleerd - een hard gelag voor. sensibele asceten en puritei nen, die nooit ofte nimmer willen meedoen aan te veel nieuwlichterij. - Mijter en tabberd, hulstguirlandes en engelen haar - zij bepalen het decem bergevoel, maar hoe lang nog? Roosendaal - Schouwburg De Kring. Familievoorstelling 'De Groene Vogel' van Carlo Goz- zi door het RO Theater. Be werking en regie: Ted Keijser. Gespeeld door o.a. Marcel Rij- aards, Esther Scheldwacht, Lou Landré, Lieneke Le Roux. Gezien op vrijdag 17 decem ber. Op 29 en 30 januari in Breda. Door Marjan Mes In familievoorstellingen rond de kersttijd heeft het RO Theater een naam op te hou den. De laatste jaren had het er vaak meer succes mee dan oet het overige repertoire. 'De Wind in de Wilgen' was v°rig jaar een kostelijk aan gekleed toneelverhaal met leuke dieren, geregisseerd door Rieks Swarte. 'De Groe ne Vogel', een bewerking van regisseur Ted Keijser van een nogal grimmige commedia dellarte van Carlo Gozzi (1720-1806), is van een heel andere orde. Hoewel sommige commedia oell arte-figuren als Pantalone en de dichter Brighella er nog in terug te vinden zijn, ligt de na- jtmk meer op verborgen symbo- nsche betekenissen. Ongetwij feld heeft de regisseur er nog een vrolijk schepje bovenop gedaan ®et freudiaanse grappen, die ®eer aan volwassenen dan aan anderen besteed zijn. e hoofdlijn van het sprookje is oe zoektocht van een eigenwijze, filosofisch aangelegde tweeling Mar zijn echte ouders. Kenzo (Marcel Roijaards) en Barbarina (Esther Scheldwacht) zijn koningskinderen die door de valse moeder van de koning na hun geboorte in de plomp zijn gegooid, terwijl hun moeder weggestopt werd achter de goot steen, waar zij achttien jaar lang wegkwijnt. De kinderen zijn opgegroeid bij doodgewone mensen, waarvan de man hen uit armoe na acht tien jaar de deur uitzet. Zij heb ben ontmoetingen met levende standbeelden en krijgen allerlei symbolische opdrachten uit te voeren terwijl hun pad ook ge kruist wordt door de mysterieu ze Groene Vogel, die met Barba rina wil trouwen om zich te bevrijden van de betovering die op hem rust. De tweeling wordt dankzij een wonder schatrijk en belandt in een kasteel, vlak naast dat van de ongelukkige koning, hun va der, zonder van eikaars bestaan op de hoogte te zijn. De koning, een komische rol van Lou Landré, wordt verliefd op zijn eigen dochter. Met zijn moeder, een grotesk-leuke creatie van Lieneke Le Roux, heeft de neu rotische koning een dwangmati ge haat-liefdeverhouding. De teneur van het stuk is nogal cynisch, want Gozzi had weinig geloof in de liefde en beschouw de machtswellust als een veel sterkere drijfveer. Er zijn verras send mooie beelden, maar alles bij elkaar is het een nogal inge wikkelde en ook visueel en stilis tisch rommelige voorstelling. Voor kinderen vanaf acht jaar is zij ongetwijfeld erg hoog gegre pen. Door Maarten van de Rakt Henk Terlingen, zijn naam doet denken aan de grijze oudheid. Aan maanlandin gen, Apollo Henkie, Sport in Beeld, rebelse Paul Meijer Shows op Hilversum 3. Hij zou een lastpak zijn met een spoor van incidenten achter zich. „Lastige jongen heet je al gauw. Dat blijft aan je kleven", relativeert Terlingen sterk. Na een tv-luwe periode is hij helemaal terug aan het front. Terwijl hij deze maand Week X/Week Y ten grave draagt, zet de 52-jarige Ter lingen voor RTL5 vol ver wachting een nieuwe sportrubriek op poten. „Elke dag een sportprogramma mo gen maken op een vast tijd stip, wie zou dat niet willen?" Het verscheiden van Week X/ Week Y en de komst van een dagelijks Sportnieuws om 22.00 uur is een budgettaire keuze, legt Terlingen uit. „De leiding ziet op RTL5 een aantal onvol komenheden en gaat per 1 ja nuari herprogrammeren. De mo gelijkheid diende zich voor ons opeens aan om elke avond klok slag tien uur een kwartier Sport nieuws te brengen in plaats van het vrij dure X/Y op zondaga vond. Dus moet je een keuze maken." De opmerking op tv van pro grammadirecteur Bert van der Veer dat X/Y geen wezenlijke bijdrage levert aan de identiteit Henk Terlingen: „Sport was vroeger het vijfde rad aan de wagen.foto dijkstra van RTL5, verbaast Terlingen zeer. „Daar viel mijn mond van open. Dat had ik liever eerst binnenshuis gehoord." Om dat te laten zien werd de bewuste uit spraak aan het begin van de vorige uitzending van Week X/ Week Y gemonteerd. „Als je zo'n kans krijgt, moet je niet aarzelen", staat Terlingen te popelen uit de startblokken te schieten. „Je zit een stuk dichter op het nieuws in de sportwereld dan wanneer je er op zondag mee verschijnt. We zetten alle beschikbare mankracht in, een man of vijftien. Je kan dit niet met anderhalve man en een paardekop. Jur Raatjes en Mar leen Houter zijn de presentato ren, ik doe de eindredactie." „Hoe'Sportnieuws eruitziet ligt voor de hand. We streven naar volledigheid: wat kenmerkt een dag sport? Je bent een avond krant met achtergronden, waar we heel goed in zijn, studio-ge sprekjes en reportages. Soms zullen we NOS-beelden gebrui ken, als we daar iets aan toe kunnen voegen. Je kunt niet om het feit heen dat wij niet over beelden kunnen beschikken van de Nederlandse voetbalcompeti tie, dus moeten we andere oplos singen bedenken." Sportnieuws is niet toevallig pal voor het Sportjournaal ge plaatst. „Iedereen die nadenkt zal zeggen, dat tien uur geen slechte tijd is. Het tijdstip is ook ingegeven door de sportgebeur tenissen van de dag. Evenemen ten die net zijn afgelopen kun je mooi meenemen." Nog niet zo gek lang geleden was een dagelijks sportbulletin ondenkbaar, weet Terlingen uit ervaring. „Als vroeger een ten- nisfinale uit dreigde te lopen en een kerkdienst stond op het punt te beginnen, riep men al: sorry, je moet eruit. Men keek minder naar de kijkcijfers. Sport was het vijfde rad aan de wagen. Dat waren lastige mensen die met hun evenementen door de pro grammering heenliepen. Nu is dat door de komst van de com merciële omroep allemaal anders geworden." Terlingen is niet bevreesd voor een overdaad aan sport of voet bal. „Zie de kijkcijfers, de men sen willen het graag. Bovendien is er nog een Nederland 1 en 2 en RTL4. Als de keuze naast voetbal niet divers is, weet ik het niet meer. Op RTL5 moet ook een deel van het Europees en De Bilt (anp) - Het aantal weerberichten via Nederland 1, 2 en 3 wordt met ingang van 3 januari uitgebreid. In verband hiermee zijn twee nieuwe presentatoren aange trokken: Monique Somers en Mieke Klaassen, beiden werkzaam bij het KNMI. Zij zijn de eerste weervrouwen op de Nederlandse tv. Erwin Kroll en Mieke Klaassen (30) gaan vanaf 3 januari de weerpresentaties doen in het programma '2 Vandaag' en in de NOS-journaals van 20.00 en 22.00 uur. Peter Timofeeff en Monique Somers (30) gaan voor de weerberichtgeving zorgen in het nieuwe programma 'Ontbijttelevisie'. toe, ook bij de de gewezen be windsvrouwe. „Ach jongens, het is uiteindelijk toch allemaal ge lul achteraf." De uitslag van het dictee: 1Fabien- ne de Broeck (7 fouten), 2. Luuk Gruwez (8), 3. Marianne Santana (11), 4. Jan Hauthkiet (13), Guy Mangelschots (14). De hoogste scores bij de prominen ten, op Luuk Gruwez na: Mensje van Keulen en Regine Clauwaert (beiden 15 fouten), Henk Spaan (19), Guy Mortier (20), Henny Stoel (21). Nederlands voetbal komen, dan zijn we helemaal tevreden. We dienen aan de deur te blijven rammelen. Het is natuurlijk van de gekke dat wij als belangrijke marktpartij van allerlei grote evenementen afgesloten zouden blijven." De overstap naar RTL is Terlin gen prima bevallen. Hij is er in zijn nopjes. „Het is een hartstik ke leuke club met een totaal andere mentaliteit dan de pu blieke omroep. Er wordt snel, slagvaardig en flexibel gewerkt. En ze zijn hier niet bang een uitdaging aan te gaan. Om bin nen vier jaar na de oprichting van RTL4 met 5 te beginnen, dat moet je maar durven." Kenmerkend voor zijn be roepsloopbaan is hoe zijn werk kringen in elkaar overlopen en hoe hij telkens wordt gebeld. Van Studio Sport rolde hij in de bedrijfscommunicatie en na acht jaar terug het tv-werk in (redac ties van 'Stop de persen' en 'Karei') en voor hij het wist in dienst bij RTL. Zo zegt hij over het vertrek bij Studio Sport: „Ik heb eigenlijk geen idee meer waarom, het was een beetje op, en het had ook met die stem te maken." Die stem. Niet Henks meest fa voriete gespreksonderwerp. Hij zucht eens diep. „Het is een virus op de stembanden dat re gelmatig terugkomt. Je kunt ze schoonmaken met een laser, maar dat lukt de ene keer beter dan de andere." 'Week 50/51, zondag, RTL5, 22.35 uur Breda - De Nieuwe Veste. Haydn Kwartet met Alexan der Tal, Kati Sebestyén, Ervin Schiffer en György Schiffer. Gehoord op vrijdag 17 decem ber 1993. Door Dré van Dongen Het kwartetspel is de meest gesublimeerde vorm van mu siceren; de ingewikkelde mu zikale gedachten worden te ruggebracht tot vier stem men, vier harten die één wor den zoals gisteravond in De Nieuwe Veste. Alexander Tal (viool), Kati Se bestyén (viool), Ervin Schiffer (altviool) en György Schiffer (cello) vormen samen het Haydn Kwartet, waarvan zij de naam ontleenden aan de schepper van de moderne kwartetstijl. Begonnen werd met Ludwig van Beethoven's Strijkkwartet nr. 4 in c kleine terts. Dit kwartet uit zijn beginperiode heeft nog niet de abstracte schoonheid van zijn latere, doch uitgevoerd door de ze vier rasmusiei die volkomen op eikaars spel zijn ingesteld, valt er alle schoons in te ontdek ken. Stilistisch zijn de rollen door Van Beethoven verdeeld en is er duidelijk sprake van hoofdstem ZATERDAG FILMS GOES -Grand Theater 14 u. Aladdin. 19 en 21.30 u. Beethoven's 2nd. HULST - De Koning van Engeland 19.30 en 22 u. A perfect world. 19.30 en 22 u. Beethoven's 2nd. 19.30 en 22 u. Sleepless in Seattle. 19.30 u. Aladdin. 19.30 en 22 u. Hard target. 22 u. The firm. MIDDELBURG - Cinema 20 u. Raise the red lantern. 22.30 u. Story of Qui Yu. TERNEUZEN - Luxortheater 14 u. Aladdin. 16 u. Beethoven's 2nd. 20 u. Jurassic Park. VLISSINGEN - Alhambra 1 14, 19 en 21.45 u. A perfect world. - Alhambra 2 14 u. The Muppet Christmas carol. 19 en 21.45 u. Little Buddha. - Alhambra 3 14, 19 en 21,45 u. Beethoven's 2nd. - Alhambra 4 14 en 19 u. Aladdin. 21.45 u. Sleepless in Seattle. BERGEN OP ZOOM - Cinem'actueei 1-2-3 14 en 18.45 u. Aladdin. 14, 18.45 en 21.30 u. Beethoven's 2nd. 21.30 u. Hard target. 14 u. Jurassic Park. 18.45 en 21.30 u. A perfect world. - Roxy 1 - 14 en 19 u. Aladdin. 21.30 u. The firm. -Roxy 2-14 u. The Muppet Christmas carol. 18.30 en 21.30 u. The house of spirits. ROOSENDAAL - City 1-2-3 14, 18.45 en 21.30 u. A perfect world. 14 en 18.45 u. Aladdin. 21.30 u. Tina - What's love got to do with it, 12 j. 14 u. Jurassic Park. 18.45 en 21.30 u. Sleepless in Seattle. KNOKKE - Beverly Screens 15, 17.30, 20 en 22.30 u. Beetho ven's 2nd. 17.30, 20 en 22.30 u. Perfect world. 15, 20 en 22.30 u. Little buddha. 15, 20 en 22.30 u. Sleepless in Seattle. 15 u. Aladdin. 17.30 u. Men in tights. ZONDAG FILMS GOES -Grand Theater 14 u. Aladdin. 19 en 21.30 u. Beethoven's 2nd. HULST De Koning van Engeland 13.45, 16.15, 19 en 21.30 u. A perfect world. 13.45, 16.15, 19 en 21.30 u. Beet hoven's 2nd. 13.45, 16.15, 19 en 21.30 u. Sleepless in Seattle. 13.45 en 16.15 u. Aladdin. en begeleiding, vooral in de bei de hoekdelen. In het Scherzo daarentegen dat fugatisch van opzet is, vormen de vier instru menten een hechte eenheid van een grote spiritualiteit. Leos Janécek is van een geheel andere tijd. In de tweede helft van de vorige eeuw trad in Mo- ravië deze wel zeer bijzondere componist naar voren, die ons prachtige muziek van de meest uiteenlopende genres heeft nage laten. Zijn drie strijkkwartetten zijn in zoverre opmerkelijk dat zij programmatisch geïnspireerd zijn; het onderhavige in e kleine terts door Tolstoi's roman 'Kreutzer Sonate'. Het is een werk vol beweging: alle vier de delen dragen de aanduiding con moto. Het Haydn Kwartet wist op in dringende wijze een groot aantal wisselende stemmingen te creë ren. De beide Adagio's stemden de toehoorders droef. Het was jammer dat het pauze werd. Dit recital werd afgesloten door Strijkkwartet nr. 3 in es kleine terts van Tsjaikowsky, waarvan het Andante er uitspringt door een duidelijk herkenbaar gege ven: dood en droefenis. Er waren bloemen en langdurig applaus aan het eind van deze feestelijke opening van de cyclus kamermuziek in Breda. 13.45, 16.15, 19 en 21.30 u. Hard target. 19 en 21.30 u. The piano. MIDDELBURG - Cinema 16 en 20 u. Het is een schone dag geweest. OOSTBURG - Ledeitheater 14.30 en 20 u. Jurassic Park. TERNEUZEN - Luxortheater 14 en 20 u. Jurassic Park. VLISSINGEN - Alhambra 1 14, 19 en 21.45 u. A perfect world. - Alhambra 2 14 u. The Muppet Christmas carol. 19 en 21.45 u. Little Buddha. - Alhambra 3 14, 19 en 21.45 u. Beethovgn's 2nd. - Alhambra 4 14 en 19 u. Aladdin. 21.45 u. Sleepless in Seattle. BERGEN OP ZOOM - Cinem'actueei 1-2-3 14 en 16.15 u. Aladdin. 14, 16.15, 18.45 en 21.30 u. Beet hoven's 2nd. 18.45 en 21.30 u. Hard target. 13.45 u. Jurassic Park. 16, 18.45 en 21.30 u. A perfect world. - Roxy 1 - 14 en 16.30 u. Aladdin. 20 u. The firm. -Roxy 2-14 en 16.30 u. The Muppet Christmas carol. 20 u. The house of spirits. ROOSENDAAL - City 1-2-3 13.45, 18.45 en 21.30 u. A perfect world. 14 en 16.15 u. Aladdin. 16.15 en 21.30 u. Tina - What's love got to do with it, 12 j. 13.45 en 18.45 u. Jurassic Park. 16.15, 18.45 en 21.30 u. Sleepless in Seattle. KNOKKE - Beverly Screens 15, 17.30, 20 en 22.30 u. Beetho ven's 2nd. 17.30, 20 en 22.30 u. Perfect world. 15, 20 en 22.30 u. Little buddha. 15, 20 en 22.30 u. Sleepless in Seattle. 15 u. Aladdin. 17.30 u. Men in tights. - Scharpoord 20.30 u. Singles. THEATER HULST -Den Dullaert - 14 u. Kerstcon cert.

de Stem | 1993 | | pagina 25