REEN OTHEEK MAAT 6,1% e Idas vloer, Recordaantal inschrijvingen tennistoernooi Kiwanis 'Niet Dennis de Glazenwasser' Benny Sport zet opmars in en de krant ZILVEREN SCHOEN Bergkamp heeft het na aarzelende start gemaakt in Italië 'an Meerendonk GEMEENTE AXEL meentelijke diensten SPORT ZEELAND B3- rT BRIDGERUBRIEK Wilddrives TOPSCORERS-KLASSEMENT SPORTNIEUWS KORT BER 1993 SSURANTIE- EN BEORIJFSADVIESBURO rzekeringen - hypotheken - pensioenen - sparen 8, Sluiskil. Tel.: 01157-1691 ethouders van Axel maken bekend ntesecretarie als de afdeling openbare eente Axel, in verband met Kerstmi jaarwisseling, vroegtijdig VOOR Pu uilen zijn op de volgende dagen: ber 1993 vanaf 15.30 uur nber 1993 vanaf 15.30 uur verzocht met deze vroegtijdige sluiting e diensten rekening te houden, ecember 1993 ester en wethouders voornoemd, ster, W.J. de Graaf J.P. van Sabben 'ng Krant in de Klas oh. Vermeerstraat 14 071DR Amsterdam Tel. (020)6647536 \r DESTEM ZATERDAG 18 DECEMBER 1993 yan onze tennismedewerker Henk van de Voorde g0ek - Het Kiwanis-tennis- •oernooi mag zich dit jaar verheugen in een record aan- .jl inschrijvingen. Er is spra ke van een stijging naar 354 inschrijvingen, tegenover 278 In 1992. Het aantal te spelen partijen bedraagt 328. Het toernooi begint vandaag. De finales vinden plaats op zon dag 2 januari. Het hoeft geen betoog dat wed- jtrijdleider Hans van den Akker dik tevreden is met de grote belangstelling voor het toernooi. „Wellicht speelt mee dat er tij dens het Kiwanis-toernooi spra ke is van een heel andere sfeer. Met tennissen zelf is er namelijk niets te verdienen waardoor de sfeer op de baan ontspannen is. Alle prijzen worden onder alle deelnemers verloot, terwijl iede re deelnemer voor zijn inschrij ving een attentie krijgt aangebo den. Overigens wordt de finale dag een speciale dag met bij voorbeeld live-muziek, in de geest van een dweilorkest en het bakken van oliebollen". Kiwanis Axel Zeeuws-Vlaande- ren houdt alweer voor de zesde keer het Kiwanis-tennistoernooi. Evenals vorig jaar is als locatie gekozen voor de Adorhal in re creatiegebied De Braakman, waar men over een ruime capa citeit van vier banen beschikt. Kiwanis is een serviceclub met ideële doelstellingen. Ieder jaar zet Kiwanis zich in voor een goed doel. De organisatie van een tennistoernooi is één van de activiteiten van Kiwanis om een goed doel te bekostigen. Dit jaar wordt de opbrengst aangewend voor het herinrichten van de Doorman-scoutinggroep in Ter- neuzen, waarvan de tenten on langs door brand verloren gin gen. Het betreft een toernooi voor dubbel- en mixedparen en wel in de speelsterkte-categorieën B tot en met E. Er is een splitsing in senioren en junioren. Er wordt gespeeld in een poule-systeem waardoor men minimaal drie partijen (van drie kwartier) speelt. De winnaars van de pou les gaan over naar een afval- schema. In het herendubbel B vormen Kim Langeraert en Mike Simon de te kloppen formatie. Hetzelfde kan gezegd worden van de combinaties Adrie Ris- seeuw/Tony Seen en Karin de Bruyckere/José de Wit in de C- categorie. In het gemengd dub bel C gaan Monica Schram en Adrie Risseeuw als favoriete koppel van start. OVERIGE PLAATSINGEN MANNEN Dl: 1. De Rechter/De Waal, 2. Van de Griek/Nijsten; 3. Van Driel/Huis- man. D2: 1. Gijsen/Potvlieger, 2. Diele- man/Van Tatenhove, 3. Kersten/ Taalman, 4. Den Hollander/De Pae- pe, 5. Kirkenir/Scherbeijn, 6. Lou- rens/Mackaay. E: 1. Lievens/Van de Vijver, 2. Tom- mel/De Vlieger. VROUWEN Dl: 1. Boddaert/Kunst, 2. Mulder/ Vercruysse. D2: 1. Krijger/Vantricht, 2. De Bart/ De Paepe, 3. Dutree/Pattijn. GEMENGD DUBBEL Dl: 1. Geuze/Geuze, 2. Boddaert/ Boddaert, 3. De Ridder/De Ridder. D2: 1. De Kraker/De Kraker, 2. Krijger/Steenbakker, 3. Gijsen/Gij- sen, 4. Oosthoek/Den Hollander, 5. Pattijn/Pattijn, 6. Karreman/Karre- man. E: 1. De Milliano/De Milliano, 2. Heezius/Heezius. JONGENS 16 tot en met 18 jaar: 1. Angelo van Drongelen, 2. Niek Stellenaar. 12 tot en met 14 jaar: 1. Jan-Willem van Doorn, 2. Ralf Vervaet. MEISJES 14 tot en met 16 jaar: 1. Monique Carels, 2. Jantien Dhont. Door Michel Bongers Appiano Gentile - Dennis Bergkamp lijkt soms op een hersenloze robot als hij de dagelijkse vragen van de Italiaanse sportverslaggevers 'dient' tebeantwoorden. „Je moet onderhand een casettebandje afdraaien, want ze vragen elke dag hetzelfde. Daar word ik wel eens een beetje moe van, maar ik doe er niet moeilijk over. Dat hoort erbij als je in Itabë voetbalt en als een soort heilige vereerd wordt. Want mijn naam is toevallig Dennis Bergkamp en niet 'Dennis de Glazenwasser'." Een paar dagen terug, 12.30 uur. De ochtendtraining op het trai- mngscomplex van Inter Milan (Appiano Gentile) zit er op. Tijd voor de middagmaaltijd. Maar niet voor Bergkamp, de speler die aan het begin van het jaar voor 21.5 miljoen werd getrans fereerd van Ajax naar Inter en daarmee de vette knipogen van Barcelona en Juventus negeerde. Voordat hij zich achter een bordje spaghetti kan zetten, heeft een legertje sportverslag gevers zich al als een web om hem heengeweven. Felle camera- lichten zijn op hem gericht en diverse microfoons worden als een lolly voor zijn mond gehou den. De voorspelbare mini-inter viewtjes worden in het Italiaans gesteld en Amsterdamse Dennis antwoordt diplomatiek met de twee woorden Italiaans die hij machtig is. „En zo gaat dat elke dag op nieuw," aldus Bergkamp. „Ze hopen altijd dat ik bepaalde uit spraken doe. Maar dan zijn ze bij mij aan het verkeerde adres want de interessante dingen ver tel ik toch niet. Soms denk ik wel eens: kunnen jullie geen an dere vragen stellen. Want waar om al die heisa om Dennis Berg kamp? Er gebeuren zoveel ande re belangrijke zaken in de we reld dat ik mezelf soms afvraag: moeten jullie daar niet over be richten? Maar ja, hier' in Italië heerst een voetbalcultuur, die niet te vergelijken is met die in bet 'nuchtere' Nederland." Hij, door de media vergeleken met een slang omdat-ie in de wedstrijd vaak onzichtbaar is, maar toch altijd een keer toe slaat, voelt niet de behoefte om ai en toe giftig op die vragen te reageren. „Dat zit niet in mijn karakter. Ze doen hun werk en dat respecteer ik. Ik ben nou een maal een ander persoon dan bij voorbeeld Ruud Gullit, die via de media wel zijn visie geeft op allerlei zaken, die buiten het voetbal om plaatsvinden. Mijn stelling is: over het voetballeven van Dennis Bergkamp mag men alles weten, over het persoonlij ke leven van Dennis Bergkamp niets." Niet super Dennis Bergkamp (24) heeft het gemaakt in de Zuideuropese laars. Na een wat aarzelend be gin, ligt men inmiddels aan zijn voeten. „Als ik het afgelopen balf jaar terugkijk, mag ik niet ontevreden zijn. Ik heb niet su per goed en niet super slecht gespeeld. Eigenlijk redelijk con stant. Voor mij is dit jaar een soort acclimatiseringsjaar, of schoon je dat als topvoetballer bij een topclub als Inter Milan in Principe niet mag zeggen. Maar •k heb mezelf voorgenomen om de ogen en oren goed open te "ouden. Hoe werkt het wereldje, hoe zijn de spelers, hoe sterk zijn de andere ploegen? Ik kijk mo menteel gewoon een beetje de kat uit de boom." Slechts een maal viel men over Bergkamp heen. Dat was in het begin van het seizoen, toen hij aan een verslaggever van De Telegraaf vertelde dat captain en ploeggenoot Bergomi (in Ita lië een monument) maar een be perkte voetballer was. „Dat ver haal hebben ze in de Italiaanse kranten weer vertaald en daar ontstond wat commotie over. Van dat akkefietje heb ik wel geleerd om nooit meer namen te noemen." „Maar over het algemeen heb ik het hier ontzettend naar mijn zin. Wat dat betreft is het ook fijn dat Willem (Jonk, red.) hier zit. Je komt toch helemaal vreemd bij zo'n ploeg binnen en dan is het lekker als je een maatje hebt. Met Willem kan ik tenminste een beetje babbelen en nog eens een keertje klaverjas sen." WimJonk Bergkamp baalt er echter wel van dat Wim Jonk regelmatig buiten de ploeg wordt gelaten. „Iedereen weet natuurlijk dat Wim voor mijn spel ontzettend belangrijk is. Hij voelt mij per fect aan. Maar ja, de trainer beslist soms anders. Ik snap het ook niet zo goed. Bagnoli (trai ner Inter, red.) heeft Willem bij Ajax een jaar lang gevolgd. Hij zou dus precies moeten weten wat-ie aan Wim heeft..." Een verklaring geven voor die onzekere positie van Jonk, is echter niet zo moeilijk. Osvaldo Bagnoli is gecharmeerd van werkvoetbal en derhalve laat hij in de regel de 'Jan Wouters van de Serie A' (Manicone) prevale ren boven de stylist Wim Jonk. Bergkamp: „Ze willen hier graag in de achterhoede en het mid denveld harde werkers zien. Dat is typische voor het Italiaanse voetbal. Van de aanvallers moet het dan vervolgens komen. Zij moeten iets extra's brengen." En dat is volgens Bergkamp in de Serie A een stuk moeilijker dan in de eredivsie. „Die verde digers grijpen alle middelen aan om je af te stoppen. En als je al eens een keer een mannetje ge passeerd bent dan kom je er onherroepelijk nog eentje tegen. Het geeft me hier in Italië ook meer vreugde als ik scoor. In Nederland was het vaak; hup een mannetje uitspelen en sco ren." Professioneler „Het voetbal is hier gewoon veel professioneler. Natuurlijk, bij Ajax was het ook professioneel, maar anders. Ik kan een klein voorbeeld geven. Bij Ajax had je elke week wel een dag vrij. Ik Dennis Bergkamp scoort in dienst van Inter Milan. ben nu een half jaar bij Inter en ik heb in die hele periode zeggen en schrijven één vrije dag gehad. Dat komt ook wel omdat ik tevens verplichtingen had met het Nederlands elftal. Spelen voor Oranje vind ik trouwens wel iets bijzonders. Het is een eer om voor het Nederlands elf tal geselecteerd te worden. Bo vendien ontmoet ik dan altijd weer de jongens waar ik jaren mee heb samen gevoetbald en dat is gewoon ontzettend lek ker." Hij blikt vooruit naar het we reldkampioenschap. „In kwali tatief opzicht zijn we misschien wel de sterkste deelnemer. Maar ja, dan zou je ook mogen ver wachten dat we de groepswed strijden hadden moeten winnen. Nu is Noorwegen voor ons geëin digd, ofschoon ik dat zou willen bestempelen als een 'foutje'. Ik denk dat de spelers van het Nederlands elftal pas goed spe len als er druk op de ketel staat. Dat zag je wel in die twee laatste wedstrijden tegen respectievelijk Engeland en Polen." Gullit De naam Ruud Gullit wordt ge noemd. Bergkamp zwijgt en zegt vervolgens veelbetekend: „Wat wil je van me horen? Dat Gullit wel of niet moeten worden opge roepen voor het WK? Ik geef daar geen antwoord op." Wel wil hij kwijt dat-ie een grote waar dering heeft gekregen voor Dick Advocaat, die als het ware de kastanjes uit het vuur haalde voor Johan Cruijff. „Het is toch klasse van Advocaat dat hij zich netjes houdt aan het contract, door nu plaats te maken voor een ander. Daarmee kiest hij voor de moeilijkste weg, want hij had ook kunnen zeggen: ik heb de voorronden goed afgesloten dus nu wil ik ook mee naar het WK. En ik denk dat de meesten hem dat ook hadden gegund." Het WK in Amerika. Over een paar maanden kan Bergkamp zich dan onder de mythische vleugels van Cruijff zich op het hoogste internationale vlak ma nifesteren. Morgen, tijdens de loting in Las Vegas, is hij er niet bij. „Ik heb wel een uitnodiging gekregen maar ik vind de com petitiewedstrijd tegen Roma be langrijker. Bovendien weet ik dat Baggio de Gouden Schoen heeft gewonnen. Ik vind het trouwens al een eer dat ik bij de laatste drie zit. Het is trouwens wel een beetje raar. Ik heb bij Ajax hele goeie seizoen gedraaid en toen zat ik er niet bij. Nu opeens wel, ofschoon ik geen super-seizoen heb gedraaid. Mo gelijk dat de transfer van Ajax FOTO AP naar Inter ook een rol van bete kenis speelt." Nachtmis Het jaar 1993 is voor Bergkamp dus sowieso al geslaagd. „Dat kun je wel stellen. Met Inter doen we nog op drie fronten mee en met het Nederlands elftal hebben we de kwalificatie afge dwongen. Bovendien ben ik in de zomer getrouwd en dat be schouw ik toch als het hoogte punt van het jaar. Nog een paar daagjes hier in Milaan en dan ga ik met de Kerst lekker naar huis, naar mijn ouders. Daar kijk ik naar uit. Lekker zo'n zoetsappi ge kerstfilmpje bekijken, een boek van John Grisham uitlezen en met mijn familie naar de nachtmis. Heel rustig aan. Inder daad, ik kan dan eindelijk even leven als 'Dennis de Glazenwas- Van onze sportmedewerker Axel - Benny Sport heeft de opmars in de tweede klasse van het regionale zaalvoet bal ingezet. Lange tijd moest het het zonder enkele prima krachten stellen. Die zijn nu terug en dat houdt in dat de Sassenaren een stuk moeilij ker te kloppen zullen zijn. Groote Slock ondervond dat als eerste en ging met 8-4 de boot in. ITZAALVOETBAL Leider De Pooter/Koole liet te- pn Ranschaert een steek val len. De 4-1 genomen voorsprong S'ng teloor en werd omgezet in 4-4. AZWZ en Bonded Stores profiteerden van dit puntverlies door respectievelijk van HKC met 5-1 en van De Ruyter met 8-3 te winnen. Zeges die beide teams naast De Pooter/Koole mede aan de leiding bracht. Gemeente-IZV werd 5-3 en Bonte Hert 3-Dow 7-7. DE POOTER/KOOLE-RAN- SCHAERT 4-4 - Bij de doelwis- seling stond het 2-1 door rake inzetten van Jean-Marc Hen- drikse en Robert de Meyer van de thuisclub. Christof de Beule maakte intussen 2-1. Robert de Meyer en Jean-Marc Hendrikse scoorden vervolgens nogmaals en dat betekende 4-1 en een zeker schijnende zege. Tot de defensie van de thuisclub het spoor bijster raakte en het te veel op de solotoer ging. Patrick Gerritse (2x) en Carlo de Groe ne profiteerden daarvan door de Sassenaren alsnog langszij te brengen. BENNY SPORT-GROOTE SLOCK 8-4 - Luc van Hecke was de man waarop gewacht werd. Hij vierde zijn debuut tegen Groote Slock op grootse wijze. Met zes treffers was hij de gevierde man. Christian Haans en Chris Henssens maak ten de acht vol. Werner Meyer, Robert Koole en André de Regt scoorden voor de Terneuzense gasten. GEMEENTE-IZV 5-3 - Ge meente leidde bij de doelwisse- ling met 4-1 en leek zeker van de zege. Deze ging nog bijna teloor. Alex Dehulsters (2x), Piet de Blaey (2x) en Hans de Klerk schoten de winnende se rie bijeen. Mark van Troost, Tom Compiet en Frank Buijze scoorden tegen. HKC-AZWZ 1-5 - AZWZ was steeds de iets beter scorende ploeg en bouwde zodoende de 0-2-score halverwege uit naar 1-5. Slechts Antonio Riciardi slaagde erin de doelman van AZWZ te kloppen. Danny de Clerck, Peter Dieleman, Mels Verhelst en Frank Buijze (2x) maakten het winnende vijfje. BONDED STORES-DE RUY TER 8-3 - De gastheren domi neerden en wonnen verdiend via rake inzetten van Mark Gel derland (3x), Michel van de Walle (3x), Erwin Thomas en Ronald de Waal. Simon van Hoeve (2x) en Marco Wagenar troffen voor De Ruyter de roos. BONTE HERT 3-DOW 7-7 - Dow leidde halverwege de dans met 4-2 en moest na het wisse len van speelhelft de voor sprong uit handen geven. De gastheren misten doelman John Ducarmon, die door Roger Bo- gaert werd vervangen. Deze scoorde ook nog. Steven Ocke- loen nam vier treffers voor zijn rekening en Francois Bosch twee rake inzetten. Voor Dow was Lex Jansen opnieuw secuur in de afwerking. Hij scoorde zes maal. Hans van de Boom maak te nummer zeven. STAND De Pooter 10-16, AZWZ 10-16, Bonded Stores 10-16, Dow 11-12, De Ruyter 11-12, Ranschaert 11-11, IZV 11-10, Gemeente 11-10, HKC 11-9, Bonte Hert 3 11-9, Groote Slock 11-7, Benny Sport 11-4. In deze tijd van het jaar staat het bol van de wild- drives. De grootste en met 44 jaar oudste is de drive in Baarle-Nassau, die op de tweede zondag voor Kerstmis wordt gehouden. Ook de he ren Joels-v.d. Bogaert uit Bre da en Prinsenbeek gingen daar afgelopen zondag ieder met een haas naar huis maar op het laatste spel van die dag zat het hen niet mee. 7* Door Ruud van den Bergh W gever 4 6 5 2 Niem kw. ¥AH< HB763 4 104 4 A 1097 4 H B4 B 108 N V 2 108 W O 49542 4 V B 7 6 Z 49832 4 V 8 3 ¥97653 AV 4 A H 5 Na drie maal pas opende Zuid lHa; Noord bood 2Rui waar na Zuid zijn harten herbood (2Ha). Noord verhoogde naar 3Ha waarna Zuid de manche bood; 4Ha. Joels moest met de Westhand een goede uitkomst kiezen. Je hoeft geen wereldkampioen te zijn om te weten dat onder een aas uitkomen in een troefcontract vaak onvoorde lig kan zijn. Toch is in dit spel een uitkomst met een kleine schoppen de enige manier om het contract down te krijgen. De leider verliest dan drie schoppenslagen en een troef- slag. Joels had hiervoor geen aanwijzing en koos een kla ver. Nu incasseerde de leider klaveraas en -heer, verzilver de ruitenaas en -vrouw en troefde zijn laatste klaver op tafel. Na twee rondjes troef kwam ruitenheer. Uit Zuid ging hierop een schoppen weg en Joels troefde maar kon nu niet meer verhinderen dat Zuid zijn contract maakte. De bijna 60-jarige BC Steen bergen hield afgelopen zater-' dag hun wiiddrive waaraan ruim 100 paren deelnamen. Jan de Schutter had voor een overvolle prijzentafel gezorgd nadat hij in het verleden ook al blijk gaf een uitstekend organisator te zijn. Mijn part ner kreeg daar het volgend spel te spelen: Zuid opende ISch (belooft een 5krt) en West volgde met 2SA; (de ongebruikelijke SA, die minstens twee 5krten in de lage kleuren belooft). Met deze zwakke hand zijn hierbij vraagtekens te zetten maar de kwetsbaarheid en het directe volgbod vergoelijkt iets. Er restte mij niet anders dan met 4SA de azen te vragen en toen ik er een hoorde, legde ik in 6Sch aan waartegen West uitkwam met harten- tien. Misschien is dit spel een uitdaging eerst zelf eens te proberen dit contract te ma ken met het beste tegenspel alvorens verder te lezen. De uitkomst liep via de vrouw en heer naar het aas van Zuid. Er lijken twee hartenintroe- vers nodig om het contract kans te geven en de daarom doorgespeelde harten werd in Oost genomen. Klavertien werd nagespeeld waarop Zuid en West laag bijspeelden; in Noord werd met het aas geno men. Een kleine ruiten was voor de vrouw in Zuid en nu werd een harten via schop pentien van West in Noord met het aas getroefd. De troe ven werden nu getrokken en doorgespeeld en met nog vier slagen te gaan was dit de situatie: - r - AH 9 4 8 - - 1084 H N W O Z 4 86 B 4 10 Z gever NZkw. 4 A 9 7 v 9 AH95 4 A 8 5 3 4 106 10 4 10843 2 4 HB 7 6 2 N W O Z 4 843 H B 8 6 5 3 4 B 7 4 109 4 HVB52 A 7 4 2 4 V 6 4 V 4 42 7 46 4 V Mijn partner wist uit het bie den dat West dekking in bei de lage kleuren had. Maar toen schoppentwee op tafel kwam, moest West zijn weer stand opgeven. Agenda: 19 januari start de dis- trictsparencompetitie. 1/2 M. Boekhout, Hoofdplaat; M. de Groote, SSV '65 11 doelpunten; 3. J. Honingh, SSV'65, 10 doelpunten; 4/5. J. Lambert, Koewacht, M. Utermark, Luctor '88 9 doel punten; 6 t/m 9. O. Ogali, Hoek, H. Rietjens HW'24, J.B. Knook, Kloetinge, R. van Rosevelt, RCS 8 doelpunten; 10 t/m 16. A. Curran, AZW, A. van Huizen, Goes, C. Blom- maert, HW'24, M. Strijdonk, Steen, F. Goedegebure, 's-H. Arendskerke, P. Baumgart, Terneuzen, A. Wouters, Vogel waarde 7 doelpunten; 17 t/m 27. B. van Craenen- broeck, Clinge, P. Bom, Goes, S. de Ruijsscher, Hoofdplaat, W. v.d. Dries, Kapelle, R. Pie- ters, Kapelle, A. Jeras, Mid delburg za. W. Antheunisse, Philippine, M. Schieman, Phi lippine, M. Roose, RCS, P. v.d. Hooft, Sluiskil, P. Kamstra, 's-H. Arendskerke 6 doelpun ten; 28 t/m 46. J. Frusch, Axel, M. Nieuwelink, Axel, J. de Doel- der, AZW, P. Schiedam, AZW, A. van Hanegem, Bres- kens, M. Maes, Corn. Boys, M. Astroh, Dauwendaele, G. de Poorter, Hoek, R. van Keeken, Hoek, J. Herselman, Kapelle, J. Kievits, Kapelle, J. Lensen, Koewacht, A. Krijger, Luctor '88, A. Karelse, Luctor '88, E. Thomas, Philippine, R. Bun, SSV'65, E. v.d. Bosch, Steen, W. Bisschop, Steen, J. Tim mermans, Wemeldinge 5 doel punten. CLUBSCORE 1. SSV '65 34 doelpunten; 2 t/m 4 Goes, HW'24, Kapelle 30 doelpunten. Gouddoppertje-zwemtoernooi in Goes Goes - De laatste zwemontmoeting van het jaar 1993 wordt morgenochtend in het zwembad te Goes gehouden. Dan strijden de teams van de Ganze, Luctor, Scheldestroom A en B, ZC Koewacht en De Stormvogel voor de winst in het Gouddopper tje-zwemtoernooi, dat nu als voor de derde keer wordt gehou den. Scheldestroom en de Stormvogel hebben het toernooi elk een keer gewonnen. De wedstrijd wordt in estaffettevorm gehouden met de bedoeling een aantal Zeeuwse records scherper te stellen. De wedstrijd begint om 10.30 uur. Veldrit in Hansweert Hansweert - De vierde wedstrijd in de Zeeuwse veldritcompeti- tie wordt vandaag verreden in Hansweert, waar een flink aantal deelnemers wordt verwacht. Onder hen Hulstenaar Eric Vereecken, die in de drie voorgaande crossen sterk domineerde en ook in Hansweert als favoriet van start gaat. Het programma wordt om 14.00 uur geopend door de junioren, nieuwelingen, ATB'ers en eventueel vrouwen. Om 15.00 uur gaan de amateurs/profs, trimmers en recreanten op pad. Henk Ottens verlaat Hoofdplaat Hoofdplaat - Henk Ottens bezig aan zijn vierde seizoen als trainer bij vierdeklasser Hoofdplaat heeft het bestuur te kennen gegeven dat het zijn laatste seizoen is. Ottens kende een bijzonder sucsesvolle periode in de 'Oesterput'. Hij loodste hen terug vanuit de afdeling de vierde klasse in, pakte het daarop volgende jaar een periodetitel en ook dit seizoen loopt het naar wens. „Jammer, maar we respecteren zijn standpunt," aldus Hoofdplaat- secretaris Roger Vermeere. I

de Stem | 1993 | | pagina 13