Flinke naweeën van verhuizing ;enheid jok cs. Blaauwe Hoeve koor viert jubileum KERST BOMEN Nieuwe golfbreker voor haven van Walsoorden Hontenisse nu ook in voor werklozenproject DE STEM ODI uit Vogelwaarde brengt pikante klucht PLAATSELIJK nieuws UITSLAGEN DAG klapper W. BAKKER W. BAKKER W. BAKKER Hulst zit met kosten sloop voormalig stadskantoor en kantoren gemeentewerken Kerstnachtshow in Axel Axelse ouderen willen meer subsidie voor Tafeltje Dekje [993 DE STEM ZEELAND C2 Ik voor lerapie ^huizen. bandag 13 dec. J/oortgezet aan de 8, 7571 DA Axel, 11418 10 dec. i.v.m. Defonisch niet paar). ;mber 1993 \f 2700.— Tuincentrum KERST STUKJES Amnesty houdt fakkel wake in Hulst Na basiliek- nu ook stadhuis wijn Hulst Het dilemma van een fraude Bankje, jubileum, Ijk, verloving, ptatie, examen, enz. i 1,07 incl. BTW, Irplicht. Foto of pt 35 x 40 mm verige tarieven op worden niet heerd. If geef uw tekst ling af bij één van riftelijke opgaven laccepteerd indien Ind zijn, ook indien Jgevoegd is. f recht voor teksten penen te weigeren. i ■een paar (citeerd oen, pa, ma, lard en Jvette DONDERDAG 9 DECEMBER 1993 SPECIAALZAKEN /oor Ijzerwaren, Gereedschappen en Machines IN NEDERLAND >FT- CN HAWWAXc [23 4564 ED SINT JANSTEEN 73 Fax 01140-19823-0005 maat. Ook voor Upgrades, |rhoud computers en netwer- |-44 mb Wit A-klasse 15.00 100.00 225.00 86 - 40 Mhz 60 mb HD, 1 mb SVGA, fcreen monitor, muis mat 8 KERSTSTERREN alle kleuren 3 maten Tuincentrum Guido Gezellestraat 27 Temeuzen Tel. 01150-17911 altijd vers gekapt Guido Gezellestraat 27o Temeuzen Tel. 01150-17911 I Tuincentrum Guido Gezellestraat 27 Temeuzen Tel. 01150-17911 i Van onze verslaggever Walsoorden - De afgelopen novemberstorm heeft de ge meente Hontenisse onver wacht op kosten gejaagd voor wat betreft de haven van Walsoorden. Tijdens die storm is het betonnen ge bouw van scheepswerf De Klerk, dat als golfbreker diende, zwaar beschadigd. De werf zag geen andere moge lijkheid dan het gebouw te slo pen. Dat betekent dat bij een nieuwe storm of hoog water zo wel aan de havendam als aan de kaaimuur schade kan optreden. De gevolgen zouden kunnen zijn dat er veel schade ontstaat aan de dokken van de scheepswerf en aan de stabiliteit van de zee wering. Omdat ook de bestaande houten golfbrekers nabij het betonnen gebouw hun beste tijd hebben gehad, willen B en W meteen maar een nieuwe gesloten golf breker aanbrengen. De voorzie ning wordt 46 meter lang en bestaat uit een te heien stalen damwand. Het karwei kost bijna 53.000 gulden en wordt over 25 jaar afgeschreven. Dat betekent dat de golfbreker al die jaren voor een deel beslag zal leggen op het jaarlijkse spaargeld voor het onderhoud van de haven. Een ander deel daarvan gaat al op aan de aanleg van ligplaatsen voor pleziervaartuigen. De haven van Walsoorden is al vele jaren een blok aan het been van de gemeente Hontenisse. De totale onderhoudskosten lopen in de miljoenen guldens. Die heeft de gemeente niet. Vanuit de politiek wordt ieder jaar bij de behandeling van de begroting weer geroepen dat er iets moet gebeuren. Zonder echter dat daarbij wordt gezegd waar het geld vandaan moet komen. B en W doen hun best om er toch iets aan te doen. Door jaarlijks 25.000 gulden opzij te zetten kunnen in ieder geval de hoogst noodzakelijke onderhoudswer ken gedeeltelijk worden uitge voerd. Van onze verslaggever Hulst - De verhuizing van het ambtenarenapparaat naar het nieuwe stadskantoor bezorgt de gemeente Hulst nog een paar flinke naweeën. De sloop van de nu leegstaande noodlokalen op de verschillende lokaties gaat heel wat meer kosten dan gedacht. Het gaat om het voormalig stadskantoor aan de Korte Be- lingstraat en de kantoren van gemeentewerken aan de Sport- laan. Bovendien staat er bij de basisschool Nobelhorst ook nog een gedeelte van de noodlokalen' dat moet worden gesloopt. De gemeente wil dat karwei zo snel mogelijk klaren, omdat alle drie de bouwsels asbest bevatten. Bij vandalisme of brand kunnen as bestvezels vrij komen en dat kan gevaar opleveren voor de volks gezondheid. Omdat dergelijke leegstaande gebouwen snel uit nodigen tot vandalisme is het volgens B en W zaak dat ze zo spoedig mogelijk worden afge broken. De vrijkomende gronden van de gemeentelijke kantoren zijn be stemd voor woningbouw. Het vrijkomende terrein aan de No belhorst zal worden ingericht als speelterrein voor de school. Het slopen van gebouwen waar in asbest zit mag enkel gebeuren door gespecialiseerde bedrijven, omdat daarbij beschermende maatregelen moeten worden ge troffen. Deze aangescherpte mi lieumaatregelen hebben tot ge volg dat de sloopkosten, die ruim 155.000 gulden bedragen, aan zienlijk duurder uitvaDen dan gedacht. Er is overigens een kans dat die kosten wat minder kunnen wor den. De Muziekvereniging St. Jan en schuttersvereniging St. Jan uit Sint-Jansteen hebben namelijk wel belangstelling voor een deel van de gebouwen aan de Sportlaan. Ze wiHen die ge bruiken als clublokaal en den ken daarbij aan een terrein dat grenst aan het uitbreidingsplan de Oversprong. Voordat daar echter iets gebouwd kan worden moet eerst een bestemmings planprocedure worden gevolgd. Daarbij kunnen eventuele be zwaren nog roet in het eten gooien. Als gedeelten van de gebouwen straks rechtstreeks naar de vere nigingen kunnen worden ge bracht scheelt dat naar verwach ting een flink stuk in de sloop kosten. Vari onze verslaggever Kloosterzande - In navolging van Axel, Hulst en Temeuzen wil nu ook de gemeente Hontenise een Project Intenisieve Begeleiding Langdurig Werklozen invoeren. Het project is bedoeld voor langdurig werklozen die alleen door een zeer intensieve belegeleiding weer kans maken op een baan. Aan de orde komen onderwerpen als beroepenoriëntatie, sollicita tietraining, zoeken van werk of stageplaatsen en het versterken van sociale vaardigheden. Soms komen ook psychologische hulp verlening en maatschappelijk werk eraan te pas. Het gaat er om dat alle barrières die zijn ontstaan weggenomen moeten worden om iemand weer aan de slag te krijgen. B en W vam Hontenisse wijzen er op dat de resultaten van het project in Hulst veelbelovend zijn. Een groot deel van de deel nemers kan weer instromen in de De prijzen van warme maaltij den gaan in januari van het volgend jaar met twee kwartjes per maaltijd omhoog. Die verho ging is voor veel ouderen niet op te brengen, vreest het bestuur van de stichting. „In een tijd waarin de opname in verzorgingshuizen slechts in zeer EDITIE ZEELAND Kantoren Temeuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers op pagina A2. Openingstijden: 8.30-12.30/13.30-17.00 uur. Advertentie-exploitatie Inspecteur Zeeland: C. Menu, privé tel. 09-3293459940. reguliere arbeidsmarkt. Het pro ject wordt uitgevoerd door het Regionaal opleidingen Centrum (ROC) voor Zeeuws-Vlaanderen. Financieel gezien valt Hontenis se zich geen buil aan het project, omdat de kosten vrijwel geheel kunnen worden gedekt met sub sidie uit het Europees Sociaal Fonds. Voorlopig wil men in Hontenisse het project voor één jaar opstarten. Gerekend wordt op ongeveer tien deelnemers. Die worden gelecteerd door het bu reau Sociale Zaken en het Ar beidsbureau. Het Blaauwe Hoeve Koor oefent. Van onze medewerkster Jeanette Vergouwen Hulst - Het koorleven in Zeeuws-Vlaanderen leeft als nooit tevoren. Dit jaar rijgen de jubiléa zich aaneen. Dit weekend is het de beurt aan het Blaauwe Hoeve koor uit Hulst dat 25 jaar bestaat. Axel - In Axel wordt vandaag voor de derde achtereenvolgende keer de kerstnachtshow gehouden. De nieuwe ondernemersorganisatie Axclusief tekent voor de organisatie. De formule is eenvoudig. Zo'n zestig winkeliers blijven tot midder nacht open en verwennen klanten met hapjes en drankjes. Daarom heen zijn tal van activiteiten gepland. Kerstmannen lopen met leuke weggevertjes door de binnenstad. Het publiek kan met de kerstman op de foto. In de Noordstraat staat een levende kerststal en zijn er optredens van een kinderkoor van basisschool Antonius, Drumfanfa re Hosanna en Henk Dieleman. Maar in principe is iedereen die een muzikale kerstbijdrage wil leveren welkom. De jeugd kan zich vanaf 19.00 uur op drie plaatsen in het winkelhart bezig houden met stokbrood bakken. Verder zijn er marktkooplui en standwerkers. De horeca zorgt voor extra attrac ties. Axel - De stichting Gecoördineerd Ouderenwerk Axel vraagt het gemeentebestuur de subsidie voor Tafeltje Dekje op te trekken van twee kwartjes naar een gulden per maaltijd. Het jubileum wordt gevierd met een concert in de Nederlands Hervormde Kerk in Hulst, mor gen om 20.00 uur. Behalve het koor werken hieraan mee Kris- tien Wauters (clavecimbel), Erik van Giesen (orgel), Frans Kayser (slagwerk), en een blazerstrio be staande uit Sabine de Grootte (dwarsfluit), Diana Gelderland (klarinet) en Corine van Harent- hals (tuba). De muzikale leiding is in handen van Filips Pieters. Het bestuur heeft de viering goed voorbereid. „We willen een aan trekkelijk concert verzorgen met voor ieder wat wils, geestelijke en wereldlijke muziek, oude naast nieuwe composities. We zijn blij dat we niet in de kapel van de Blaauwe Hoeve, waar we al 25 jaar trouw de diensten ver zorgen, concerteren maar in de Ned. Hervormde Kerk, daar kun nen veel meer mensen in." Zacht prijsje Het koor ontstond nadat het ver- zorgings- en verpleeghuis in Hulst was gestart. In het huis wordt het 25-jarig bestaan al een jaar lang met allerlei activiteiten gevierd. Het koor doet het meer beseheiden en presenteert de be volking een concert vol variatie voor een zacht prijsje. „Puur om de kosten te dekken, een tientje mag voor niemand een bezwaar zijn. Wel vrezen we een beetje de concurrentie op die avond, er is een kerstmarkt en het nieuwe stadskantoor wordt geopend. Ik hoop dat er nog wat mensen naar ons komen luisteren, ik denk dat we wat pijlen moeten neerzetten richting kerk," oppert B. Suy van het bestuur. Het Blaauwe Hoeve koor is 25 jaar geleden opgericht door Guust Pollet. Een harde werker die zijn hart verpand had aan de muziek. Hij zorgde dat zijn geest drift oversloeg naar de koorleden en mocht jammer genoeg het 20-jarig bestaan niet meemaken. Hij begon met vier zangers die zo goed en kwaad als het kon, de misvieringen opluisterden in de Blaauwe Hoeve kapel, vooral de kerstvieringen waren steeds bij zonder. Het koor groeide uit tot 25 leden. Bekwaam In september 1990 nam Filips Pieters het heft in handen. Hij is een bekwaam musicus, speelt zelf hobo en contrabas en dirigeert koren en een blazersensemble. Hij is als leraar verbonden aan de Zeeuwse Muziekschool en Toon beeld in Temeuzen. Hij wijzigde het repertoire van het koor gron dig. Naast de gezangen voor vie ringen werd ook een repertoire voor gemengd koor opgebouwd. Daardoor zette het koor de deur naar andere podia op een kier. Er werd gezongen bij koorfestivals en in kerken in Zeeuws-Vlaande ren en Antwerpen. Het concert van vrijdag is de eerste grote uitvoering buitenshuis. „En er zullen er nog vele volgen," aldus Suy. Het programma wordt in blokken gebracht met een af wisseling tussen de vocale- en instrumentale werken. Het koor zingt de missa secunda van Has- sler, een blok met werken van Elgar, Stravinsky en Ohrwall met begeleiding van orgel of blazers, Spirituals begeleid met piano en slagwerk en als uitsmijter de voetbalgavotte van Vic Nees, Claveciniste K. Wauters speelt tussen de blokken in de Suite van Dieudonne Raick en moderne composities van Petrovics waar- Van onze correspondente Hulst - Amnesty International afdeling Hulst doet morgen mee aan de kerstmarkt op de Grote Markt. Bovendien houdt zij die avond een fakkelwake. De fakkelwake is bedoeld om eens stil te staan bij de rechten van de mens en de toenemende rassenhaat. De organisatie weet dat er die dag al het een en ander gebeurt rond de opening van het nieuwe stadskantoor en maakt van de gelegenheid gebruik om zich nog duidelijker te manifesteren. Maar de fakkelwake stond al weken vast, tenslotte is 10 december de de dag van de rechten van de mens. De deelnemers kunnen zich verzamelen bij het Amnestykraam waar de tocht om 19.00 uur begint. De tocht zelf duurt ongeveer twee uur. Er zijn een aantal fakkels voorradig. Iedereen is welkom om zich bij de fakkelwake aan te sluiten. Bij het kraam kunnen inlichtingen ingewonnen worden over het werk van Amnesty, de verschillende activiteiten en de schrijfavon- den. foto wim kooyman onder twee stukken die een hom mage zijn aan Prokofiev en Ra- vel. Voldoende variatie, een con cert dat een muzikaal rustpunt wordt in de drukte rond de ope ning van het stadskantoor. Van onze correspondente Hulst - Theo Mattheeuws over handigde gisteren M. Kessen de eerste fles stadhuis wijn. Een ini tiatief binnen de activiteiten rondom de opening van het nieu we stadskantoor in Hulst. Vorig jaar pakte AH Hulst uit met de actie baseliekwijn, waar bij de klant een gratis boekje kreeg en meteen een gulden be taalde voor de restauratie van het carillon. Nu betaalt de koper puur de fles wijn: rode Fitou of witte Macon en krijgt een gratis boekje met de geschiedenis van het Hulster stadhuis. Het boekje is geschreven door Paul Stockman en bevat alle informatie over het ontstaan van Hulst, de eerste bewoners, de rol van de heren van Maelstede, de behoefte aan een schepenhuis en de geschiedenis van het gebouw. „Het is een informatief boekje, leuk voor de verzameling", aldus de schrijver. Theo Mattheeuws sprak van een schitterende actie. „Het leuke ervan is dat we ons best doen om de slogan 'Wij handhaven het erfdeel van onze voorvaderen' waar te maken en dat zo de klanten op geestrijke wijze iets leren van de Hulster geschiede nis. We zullen nog meer van dergelijke acties houden." De wijn is vanaf heden te ver krijgen bij AH. Vrijdag wordt ook een kraam met wijn en boekjes gevuld op de eerste Hul ster kerstmarkt. beperkte mate mogelijk is in combinatie met zeer beperkte mogelijkheden tot thuishulp, vrezen wij dat deze verhoging, die wij volledig moeten doorbe rekenen, drempelverhogend zal werken en dat personen die er eigenlijk aan toe zijn op finan ciële gronden zullen moeten af zien van deze voorziening. Een slechte zaak", schrijft het dage lijks bestuur aan B en W. Het gaat in totaal om zo'n 25.000 maaltijden per jaar aan 110 ouderen. De stichting weet dankzij een subsidie van de ge meente Axel van twee kwartjes per maaltijd de prijs te handha ven op 7,25 per maand. Als de gemeente de subsidie niet ver hoogt, moeten de ouderen ƒ7,75 gaan betalen. De maaltijdvoorziening staat op de agenda van de commissie Ouderenbeleid die vandaag bij een komt in het stadhuis. De vergadering begint om 19.00 uur. Vogelwaarde - Toneelvereni ging ODI uit Vogelwaarde brengt morgen de première van de Engelse pikante klucht 'No sex please'. De voorstel ling vindt plaats in het Dorps centrum te Vogelwaarde en begint om 20.00 uur. Ook za terdag 11 december is daar, op hetzelfde tijdstip, een op voering. Het verhaal draait rond een pas getrouwd koppel. Hij is manager van een bankfiliaal, zij wil wat bijverdienen en schrijft op een advertentie van een Skandinavi- sche import-firma. Daarna volgt de ene verwikkeling op de ande re. Het is een stuk vol beweging, dubbelzinnige opmerkingen en zelfs nog een verrassende ontkno ping. De hoofdrollen worden gespeeld door Peter Dobbelaar en Mariette Schoot. Andere acteurs zijn José Jansen, René den Doelder, Frans Kolijn, Marlou Baecke, René van Wolffelaar, Willemijn van Breda, Angelique van Goethem en Alex Mannaert. De regie is in handen van Wilfried Vlassenrood. 'No sex please' is oorspronkelijk geschre ven door de Engelse auteurs Anthony Marriott en Alistair Foot. Na Vogelwaarde gaat ODI met de klucht op toernee langs andere Zeeuws-Vlaamse theaters. Op za terdag 29 januari speelt de groep in Den Dullaert in Hulst, op 26 februari in De Halle te Axel en zaterdag 5 maart in het Zuid- landtheater te Terneuzen. De aanvang is telkens 20.00 uur. Kaarten voor alle voorstellingen zijn in voorverkoop verkrijgbaar via 01147-1665. Een repetitie van ODI voor 'No sex please'. foto wim kooyman Als een jongen van negen met verende tred en stralende ogen door het leven gaat hup pelen, dan kan dat maar twee dingen betekenen: 1. Hij is verliefd (bijvoorbeeld op juf fie Gré van groep 2), of 2. hij heeft een succesformule ont dekt, alsmede een gat in de markt om er de succesformule op uit te proberen. De laatste gedragsdiagnose sloeg dezer dagen wonderwel op mijn kleinzoon Jeroen. Hij werd herhaaldelijk in stille hoekjes en gaatjes aangetrof fen, bezig met vluchtig note ren van allerlei invallen. Soms hoorden wij hem aan de tele foon met zijn vriendjes praten in een soort geheimtaal, die bij nauwkeurig toeluisteren bleek te bestaan uit omge keerde woorden: „Negrom bulk dnova," hoorde ik hem bijvoorbeeld zeggen. Mijn ei gen Enigma-vertaalcomputer decodeerde dat al snel als: „Morgen club avond!" Jawel, Jeroens gat-in-de- markt heette 'Club'. Het was een enigszins vaag genoot schap. Pas na een scherp ver hoor liet Jeroen zich ontval len, dat behalve hijzelf, ook zijn klasgenootjes Gijs, Ben ny, Joran en Herman er deel van uitmaakten. Benny was de voorzitter, de anderen wer den bij gebrek aan kennis van het moderne verenigingsjar gon aangeduid als 'achterzit- ters'. Benny, zo vernam ik verder, ging over de geldmid delen. terwijl Jeroen de cash flow in een schrift moest note ren. Het financieel beheer be rustte dus bij hun tweetjes. Het volgende brokje losge wrongen informatie betrof de naam van de organisatie. Die bleek 'H.C.V.-5/Bulldog' te luiden. De betekenis van deze op computer-software lijken de lettercombinatie was. aldus Jeroen: 'Honden Club Van 5' en de toevoeging 'Bulldog' was een toevalstreffer. Het had ook 'Ajax' of 'Sega' kun nen zijn. De organisatie ont beerde nog een doelstelling, maar, zo zei Jeroen, die zou nog wel gevonden worden. Voorlopig was 'H.C.V.-5/ Bulldog' op zichzelf genoeg. Toen Jeroens tengere schou ders zich bij het verstrijken van de tijd steeds verder rechtten, besefte ik dat het 'H.C.V.-5/Bulldog' voor de wind ging. Inderdaad, gaf voorzitter Benny toe, de kasmiddelen namen gestadig toe. Elke vrije middag die de school hen gunde waren hij en Jeroen bezig met het selecteren van statiegeld-dragende flessen bij de glasbak in de buurt. Na twee weken van fondswerving hadden ze al ƒ4,25 plus een likeurfles in de vorm van een druif, waarop geen statiegeld stond, maar die prima tot zijn recht zou komen in het club lokaal: de schuur achter Jo- rans huis. Op een dag hadden Jeroen en Benny opeens een tientje in handen: verdiend met auto- wassen. De plotselinge ver- mogensaanwas maakte het de twee fund-raisers mogelijk een particulier beleggings fonds te stichten, teneinde daarmee de aankoop van twee walkie-talkies te finan cieren. Zij zagen dat allerminst als fraude. Immers: de walkie-tal kies waren niet alleen bege- renswaard als speelgoed, maar zij konden ook de com municatie in de 'H.C.V-5/ Bulldog' optimaliseren, bij voorbeeld door het doorge ven van informatie over de situatie bij de glasbakken; goed voor snelle acties. Maar helaas: de meerderheid der in spoed bijeengeroepen clubvergadering eiste dat het geld in de clubkas werd ge stort. Jeroen en Benny echter wilden de donaties tot het flessengeld beperken. Auto- wassen, zo zeiden zij, kon je zien als een privé-inspanning, onbezwaard door de statuten. Het probleem werd opgelost door een wijs compromis. De helft van het nieuwe vermo gen was voor Jeroen en Ben ny; de andere helft voor de clubkas. „Erg sportief van je," prees ik Jeroen. „Nou, het is anders doodgewoon," vond hij. „Of denk je dat ik voor Monster van Blankenstein uitgeschol den wil worden?" Toch leuk, een Stern-lezer als kleinkind te hebben Nieuw-Namen KERSTACTIE - De leden van De Scheldezonen verkopen za terdag 11 december kerstrozen aan de bevolking van Nieuw- Namen. Dé opbrengst is ten bate van het instrumenten en uniformenfonds. BLIJSPEL - De toneelvereni ging Camere van Rhetorica St.-Jan ten Steene uit St.-Jan- steen voert zaterdag 18 de cember het blijspel 'Vijgen na Kerstmis' op. Dit toneelstuk is geschreven door Ruud de Rid der van het Echt Antwaarps Teater. De opvoering vindt plaats in het Gemeenschaps centrum De Kauter en begint om 20.00 uur. EXCURSIE - Birdlife Interna tional houdt een World Bird- watch. 163 organisaties in 90 verschillende landen zijn bij de organsiatie betrokken. Het doel van deze World Bird- watch is het grote publiek door middel van het kijken naar vogels in contact te bren gen met belangrijke natuurge bieden en zoveel mogelijk mensen te informeren over de noodzaak van bescherming van die gebieden. Op zaterdag 11 en zondag 12 december wordt in 19 reservaten de vo gelkijkdag gehouden. Ervaren gidsen zullen tijdens de excur sies informatie verstrekken over de voorkomende vogels. De gratis geleide wandelingen in de schorren van Doel begin nen beide dagen om 9.30 uur. Het vertrekpunt is de Haven Ouden Doel in Prosperpolder. Gelieve laarzen mee te bren gen. St.-Jansteen JEUGD EHBO - De plaatselij ke EHBO-vereniging houdt zaterdag 11 december EHBO- wedstrijden voor de jeugd. Vijftien jeugdploegen uit St.- Jansteen, Kloosterzande, Clin- ge en Graauw hebben inge schreven. De winnende .ploeg ontvangt de Valke-wisseltro- fee. De jury bestaat uit kader instructeurs en aan de wed strijden verlenen Lotus slachtoffers hun medewer king. De wedstrijden worden gehouden in het gemeenschap centrum De Warande en be ginnen om 14.00 uur. KERSTVIERING - De plaat selijke afdeling van de KBO houdt dinsdag 21 december de jaarlijkse kerstviering in De Warande. Om 10.30 uur is er een eucharistieviering met als voorganger pastoor Van Leemput. De gezangen wor den verzorgd door het Oude- renkoor onder leiding van di rigent G. Pollet en organist L. Vreeswijk. Omstreeks 17.00 uur is de sluiting. Men kan zich opgeven bij de bestuurs leden en wijkhoofden. ■MIK UITSLAGEN Schietingen Aardenburg - Sint-Sebastiaan met 24 personen. Eerste en tweede hoge vogel: R. Pielaet, derde hoge vogel: R. Geernaert, eerste zijvogel: K. Minnaert-Maas, tweede zijvogel: e. Menue junior, derde zijvogel: C. Stedehouder, vierde zijvogel: R. de Wispelaere, grootste aantal (5): D. van Hermon en C. Stedehouder. Prijzen: 1. G. de Vriend, 2, R. Geer naert, 3. P. van Vooren, 4. H. Menue, 5. mej. I. Hulst. DONDERDAG HULST -Café De Vrijbuiter, 20 uur prijs- kaarting. KLOOSTERZANDE - Café De Kastanje, 19.30 uur vlees- kaarting. GRAAUW - Gemeenschapshuis, 13.45 uur kaaring. CLINGE -Malpertuus, 13 uur dans- en bin gomiddag. SAS VAN GENT - De Roselaer, 14 uur koersbal KBO. HENGSTDIJK - 't Jagershuis, 14 uur prijskaarting. LAMSW AARDE - Café De Vier Jaargetijden, 13.30 uur schieting bejaarden.

de Stem | 1993 | | pagina 17