Competence ORTHOPEDISCH SCHOENTECHNICUS LEKKER SLAPENDE HONDEN WAKKER MAKEN. ADIA Best BEHEERDER m/v zijderlaan bv fTT stolwijk ERVAREN HEFTRUCK CHAUFFEUR Hij/zij zocht Ik vond Projectleider m/v Werkvoorbereider m/v (Hoofd)uitvoerder m/v CONSULENT 'Bewoners Directrices g< NS gaan rei op perron c SPORTPOINT - KI WATERSCHAP DE BOVEN-MARK Medewerker op M.T.S.-niveau Weg- en Waterbouw M/V. BEDRIJFSMAATSCHAPPELIJK WERKER m/v voor 20 uur per week. i Nieuwendijk Dussen EERSTE KAPSTERS(PERS) JULES INTERCOIFFURE, Representatieve bijrijders m/v De uitzend-CAO ADIAKESER "ir randstad uitzendbureau Reynaertruikertje voor bewoners binnenstad Hulst Van Oisterwij k tot en TENNISRACKET SLAZE normaal 229.- NU zolang de voorraad Passage-Axel-0115, DE STEM ZATERDAG 4 DECEMBER 1993 Onze opdrachtgever is Albouw-BBM B.V. te Breda. Albouw-BBM is een zelfstandige werkmaatschappij van het NBM-Amsteiland concern. De specialisatie van dit moderne en professionele bedrijf ligt in de algemene en industriële utiliteitsbouw. Enkele spraakmakende projec ten van de laatste jaren zijn: Hoofdkantoor Shell Moerdijk, Bibliotheek en Schouwburg te Breda, Afvalverbrandingscentrale regio Nijmegen en Huisvuilcentraie te Alkmaar. Met 180 medewerkers werd de laat ste jaren een gestage groei bereikt, waarbij het accent steeds meer komt te liggen op "ontwerp en uitvoering". Wij zijn namens onze opdrachtgever op zoek naar een: De functie: de projectleider runt zelf standig een project van begin tot eind. Hij geeft daarbij leiding aan een projectteam bestaande uit werkvoorbereider(s) en uitvoer der® en vaak ook aan een calculator, kwaliteits medewerker en adviseurs. Rapportage ge schiedt aan de directeur produktie. De projectleider is verantwoordelijk voor: totstandkoming ontwerp- en uitvoerings- documenten, Arbo- en Kwaliteitsplan, inkoop, kostenbewaking en samenwerking met neven aannemers; voert regelmatig overleg met de projectteamleden en vertegenwoordigt Albouw- BBM naar de opdrachtgever. Uw achtergrond: de projectleider heeft ruime ervaring in de bouwwereld, minimaal HTS diploma bouwkunde of civiele techniek bij voorkeur aangevuld met een bedrijfskundige/ financiële opleiding; bezit leidinggevende capaciteiten en een helicopferview; is zelf standig en stressbestendig; heeft affiniteit met turn key-achtige projecten. De functie: de werkvoorbereider moet kunnen "bouwen op papier". Dit vergt een theoretische maar zeker ook praktische ervaring in de bouw met daarbij een gedegen materiaal kennis. Als lid van een projectteam zorgt hij voor controles op tekeningertplanning, project voortgang, kostenbewaking en inkoop; bereidt de bouwmethode voor en de opdrachten aan onderaannemers en leveranciers. Hij rapport eert formeel aan het hoofd bedrijfsbureau en functioneel aan de projectleider. Uw achtergrond: de werkvoorbereider heeft HTS of MTS+ niveau (bouwkunde of civiele techniek) met voldoende praktijkkennis; moet, met een voortdurend vooruitziende blik, uitstekend in teamverband kunnen waken. De functie: de (hoofdjuitvoerder.draagt zorg voor de dagelijkse uitvoering van de activiteiten op de bouwplaats. Voert overleg met de projectleider en over planning, uitvoering Ons aanbod: de servicegerichte van Albouw BBM vereist van al de ms kers dat zij teamgeest bezitten, klantgericht denken en handeten, oog heb' maninzet en werkvolgorde. Rapporteert aan de projectleider en geeft leiding aan (assis- tentjultvoerders en bouwpiaatsmedewerkers en coördineert de werkzaamheden van neven- en onderaannemers. en geen "9 tot 5" mentaliteit hebben. Daar stelt Albouw BBM een uitdagende werkkring, een uitstekend salaris en goede secundaire 'svoorwaarden tegenover, in overeen- uitvoerder Uw achtergrond: heeft minimaal MTS-nlveau (bouwkunde); heeft leidinggevende capaciteiten, is een echte teamworker en heeft gevoel voor arbeidsomstandig! stemming met het belang van de functie en de kennis en ervaring van de kandidaat Competence Search Selection Group maakt zich sterk als dienstver lener van management en organisatie Inzake werving selectie van midden en hoger kader, (n Nederland is er een netwerk van regionale kantoren die landelijk samenwerken. Er zijn diverse contacten met collegabureaus in het buitenland. EAR C M 8 SELE T I O Uw .reactie: geïnteresseerden worden uitgenodigd binnen 14 dagen schriftelijk te reageren. Uw brief met c.v. kunt u richten aan, mevrouw mr. A.M.E. Snijders, Competence Search Selection Group, Terheijdenseweg 104, 4816 AA Breda. Wilt u meer weten, dan kunt u met haar bellen, tel.:076-719685. Slichting Jeugdbuilenverblijven is een landelijke dienstverlenende instelling, die haar accommodaties beschikbaar steil aan verenigingen, instellingen, gezinnen en scholen voor hel houden van groepsvakanlies, werkweken, familiereünies, e.d. Zij zoekt voor haar buitencentrum te Oosterhout een op seizoenbasis ca. 9 maanden per jaar Het jeugdbuitenverblijf - het Schiedams Schoolbuitenhuis - heeft een capaciteit van 100 personen en ligt in een prachtig bos- en heidegebied. De beheerder is belast met de materiële verzorging van de groepen van vooral jeugdigen. Voor deze functie zoeken wij een praktijkgericht persoon, die beschikt over een flinke dosis flexibiliteit en initiatief. Goede contactuele eigenschappen en vaardigheden zijn daarbij onontbeerlijk. Tot zijn/haar taak behoort o.m.: - het verzorgen van de maaltijden; - het schoonhouden, c.q. doen schoonhouden van het gebouw en terrein; - het uitvoeren van dagelijks onderhoud; - het ontvangen en rondleiden van groepen en deze informeren over gebouw en omgeving; - het voeren van een eenvoudige administratie. Hij/zij dient bereid te zijn in de op het terrein gelegen dienstwoning te gaan wonen, ook buiten het seizoen-dienstverband. Bezit van rijbewijs BE en diploma EHBO is vereist. De CAO-Welzijnswerk is van toepassing. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring minimaal 2.739,01, maximaal f 3.478,48 bruto per maand. Datum indiensttreding 1 februari 1994. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na heden te richten aan: Stichting Jeugdbuitenverblijven. Postbus 160, 3700 AD ZEIST Woudenbergseweg 43, 3711 AA Austerlitz Nadere inlichtingen bij de heer F.J. Schutte, 03439-1482 Voor de regio West-Brabant vragen wij een met uitstekende kontaktuele eigenschappen. Leeftijd 35 jaar. 9 Salariëring 110.000,- per jaar en auto van de zaak. Geheimhouding verzekerd. Sollicitaties onder nr. U7001 van Brabant Personeel, postbus 534, 5600 AM Eindhoven. ding en Beroep Brabant biedt een gevarieerd dienstenpakket op het gebied van studie- en beroepskeuze en de aanslui ting tussen onderwijs en ar beid. Het is een onafhankelij ke, marktgerichte en profes- opdracht van onderwijsinstitu ten, Arbeidsvoorziening, indivi duele cliënten, bedrijven en in- Adviesbureau voor opleiding en beroep Brabant Voor de regio Bergen op Zoom Roosendaal zoeken wij een Het takenpakket bestaat onder meer uit: - voorlichting over het beroepsonderwijs in het algemeen en het leerlingwezen in het bijzonder (klassikaal, groepsgewijs en indivi- via spreekuren op Streekschool West-Brabant en ar- opvang en advisering werving en begeleiding ig in Regionale en voorlichting aanzien van t.b.v. het platform onderwijs/arbeid. - Opleiding op HBO-niveau bij voorkeur Academie Mens-Arbeid - ervaring in genoemde activiteiten - kennis van het leerlingwezen - communicatieve vaardigheden zowel in woord als in geschrift - contactuele vaardigheden (inlevend, maar toch ook zakelijk) i uitgenodigd hun schrif- 5 voorzien van een curriculum vitae binnen 2 weken te richten aan het AOB Brabant, regio Bergen op Zoom/Roosendaal t.a.v. de heer J. Slokkers, regiodirecteur, Stationsstraat 22, 4611 CD Bergen op Zoom, tel. 01640-42250. Het Waterschap "De Boven-Mark" is gelegen ten zuiden van Breda, strekt zich uit over 11 gemeenten of gedeelten daarvan en heeft een oppervlakte van ca. 23.000 ha. Het waterschap is belast met de zorg voor het kwali teitsbeheer en alle daarmee samenhangende aspecten. Ingevolge een besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant zal het waterschap per 1 januari 1995 samengevoegd worden met de water schappen De Aa of Weerijs en De Markgronden. Het waterschap zal dan een oppervlakte bestrijken van ca. 52.000 ha en is gelegen rondom Breda. De definitieve vestigingsplaats van het toekomstige waterschap wordt Chaamseweg 8a te Ulvenhout. Bij de technische dienst van het waterschap kan per 1 maart 1994 worden geplaatst een: Functie-inhoud: - Het verrichten van lengtemetingen en hoogtemetingen. - Inventariseren van diverse gegevens t.b.v. de legger van watergangen. - Verwerking van diverse meetgegevens op tekening en database bestanden. - Verrichten van voorkomende tekenwerkzaamheden. - Ontwerpen lichte constructies. - Overige voorkomende werkzaamheden de afdeling betreffende. Functie-eisen: - Diploma M.T.S. weg- en waterbouw - Goede contactuele eigenschappen - Aanvullende opleiding op het gebied van de landmeetkunde - Ervaring met automatisering Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 2.643.- maximaal 3.716.- bruto per maand, op grond van een voorlopig ingeschat functie niveau 6. Bij gebleken geschiktheid zal definitieve inschaling plaatsvinden op basis van functiewaardering. Inlichtingen: Verdere informatie betreffende deze functie kan worden ingewonnen bij het Hoofd technische dienst van het waterschap de heer ing. O.H.M. van Damme, tel.: 076-601515 (kantoor) of 076-612436 (privé). Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, ervaring en referen ties binnen 14 dagen na de verschijningsdatum van dit blad te zenden aan het Dagelijks Bestuur van het waterschap De Boven-Mark, Chaamseweg 8a, 4851 SM te Ulvenhout. Op 12 nov. 1993 is onder nr. 4116 in het huwe lijksgoederenregister ter Griffie van de Arrondis sementsrechtbank te Breda ingeschreven de akte houdende wijziging van huwelijksvoorwaar den tussen de echtelie den H.W. Janus-Veen te Oosterhout. Het GIMD is een sterk groeiende organisatie met ISO mede. werkers en vestigingen in Leeuwarden, Groningen, Amersfoort, Den Haag en binnenkort ook in 's-Hertogenbosch. Wij organise, ren maatschappelijk werk in bedrijven en instellingen voor ge. zondheidszorg. Onze dienstverlening aan bedrijven richt zich met name op het gebied van de arbeidsomstandigheden. Onze diensten - be drijfsmaatschappelijk werk, vertrouwenspersonen, conflict hantering - beogen het zo goed mogelijk functioneren van mensen in de werksituatie. 130 zowel grote als kleine organisaties doen een beroep op ons. Het GIMD heeft geen winstoogmerk. Wij vragen voor een bij ons aangesloten organisatie in Geertruidenberg met spoed een Vereist: voltooide opleiding HBO-maatschappelijk werk, met bij voorkeur af studeerrichting bedrijfsmaatschappelijk werk minimaal 2 jaar ervaring in het uitvoerend bedrijfsmaatschappelijk werk, bij voorkeur in een produktiebedrijf ervaring met reorganisatieprocessen leeftijd tussen 28 en 40 jaar beschikken over eigen vervoer Geboden: rechtspositie en salariëring conform de CAO-Welzijnswerk collegiale ondersteunig in teamverband individuele werkbegeleiding ir aanstelling in dienst van het GIMD en gedetacheerd werkzaam bij een aan het GIMD deelnemende organisatie Sollicitatie: Indien u aan alle eisen denkt te voldoen, zien wij uw schriftelijke sollicita tie en curriculum vitae graag binnen 7 dagen tegemoet. U kunt deze richten aan: Stichting GIMD, Postbus 790, 8901 BN Leeu warden, t.a.v. mevrouw T. van Kouterik, staffunctionaris P O. Sollicitanten die reeds in portefeuille gehouden worden hoeven niet te reageren. Telefonische informatie: onder nummer 058-153565 op de volgende tijdstippen: 6 dec. van 14.00 tot 15.00 uur bij mw. A. de Melker 7 dec. van 10.00 tot 12.00 uur bij mw. T. v. Kouterik 8 dec. van 9.00 tot 11.00 uur bij mw. T. v. Kouterik 9 dec. van 9.00 tot 10.00 uur bij mw. A. de Melker transport - opslag - distributie postbus 2 - 2820 aa stolwijk nijverheidsweg 10 telefoon 01824-1644* Wij zoeken - in verband met uitbreiding - met spoed bij voorkeur in bezit van diploma of bereid dit te behalen. Voor deze vacature geldt als standplaats Breda of omgeving. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij onze Logistiek Manager, dhr. J. Krebbekx. Uw schriftelijke sollicitatie aan bovenstaand post-1 adres t.a.v. dhr. J. Lingen, afd. Personeelszaken. CEZOCHT: DAGBLADBEZORGERS M/V Belangstelling? Bel voor informatie Ad Suikerbuik, tel. 01620-54957 Arendstraat 14, 4901 JK Oosterhout ZONDER NIEUWE HELDEN li DE KRANT NERGENS *intercoiffure met vestigingen in Rucphen en Bergen op Zoom, zoekt in onze kwaiiteits gerichte organisatie wordt niet alleen aan onze diensten en produkten hoge eisen gesteld. Het zijn ook en vooral het persoonlijk optreden en de inzet van onze medewerkers, die bepa lend zijn voor de continuïteit van onze salons. Daarom zoeken wij kontakt met kandidaten, die een duidelijke affiniteit hebben met het begrip "kwaliteit". Uw leeftijd ligt tussen 20-25 jaar./ Als u zich aangesproken voelt, dan is het nu tijd om uw schriftelijke sollicitatie met CV en re cente pasfoto te sturen naar: Raadhuisstraat 9,4715 CB Rucphen t.a.v. J.F.M. Lindeloof. Wij zijn met spoed op zoek naar mensen met een verzorgd uiterlijk, voor wie zwaar sjouwwerk geen probleem is. Ook al ben je maar 1 dag per week beschikbaar, dan zijn er nog voldoende mogelijkheden. Er worden veelvuldig overuren gemaakt. Leeftijd speelt geen rol. Heb je interesse, neem dan zo spoedig mogelijk contact met ons op. Informatie bij Monique van Westing, tel. 076-22 08 55, Breda, Kloosterplein 7. In de CAO voor uitzendwerk zijn salaris, vakantie en sociale verzekeringen geregeld. Adia Nederland is een bloeiende tak van de internationale Adia- organisatie. Met ca. 1500 vestigingen in 26 landen behoort Adia tot de grootste dienstverlenende bedrijven ter wereld. Onder de vlag van Adia Nederland opereren vier werk maatschappijen. Samen bieden zij werkgevers en werkzoekenden een breed pakket van professionele kwaliteitsdiensten op het terrein van arbeidsbemiddeling en human resources management. Adia Nederland schept voor haar eigen medewerk(st)ers alle mogelijkheden tot zelfontplooiing in een motiverende en ongedwongen organisatie. UITZENDBURO A ONZE ORGANISATIE Adia Keser uitzendburo is al tientallen jaren professioneel actief in tijdelijk werk. Met 80 vestigingen en ruim 350 medewerk(st)ers zijn wij toonaangevend op dit gebied. Kenmerken van de bedrijfs cultuur zijn: klantgerichtheid, teamspirit, ruimte voor persoon lijke initiatieven en een goed evenwicht tussen commerciële ambities en een plezierig werk klimaat. A TAAKOMSCHRIJVING U gaat, onder supervisie van uw districtsmanager, het totale pakket personeelsdiensten van Adia verkopen aan bedrijven en instellingen. U legt nieuwe contacten, maakt offertes, voert onderhandelingen over tarieven en voorwaarden en draagt verkregen opdrachten helder over aan de vestigingsmanagers in uw gebied. A UW PROFIEL U bent een ervaren verkoper met een gedegen inzicht in gespreks technieken en systemen van relatiebeheer. U durft met harde targets te werken. U hebt een open oog voor marktontwikkelingen en -kansen. U bent zelfstandig en initiatiefrijk en u communiceert met natuurlijk Van onze verslaggever Temeuzen - De aanwezigheid van drugverslaafden, rond hangende jongeren en donke re en enge plekken in de Ronienbuurt leidt tot een aroot onveiligheidsgevoel on- |er de bewoners van de Ter- neuzense wijk. Bijna tachtig procent durft 's avonds de straat niet op. Bewo- ners zijn voornamelijk bang voor Van onze verslaggever Cees Maas Middelburg - Vier bestuursl! geraakte streng gereformeerd afgetreden. De bestuurslede^ met honderdduizenden gulc stichting. Onder hen bevindt zich de Goese dominee Schreuder en het Kort- geense SGP-raadslid Blan- kenstijn. Deze krant onthulde op 19 november het geknoei met gemeenschapsgeld. Gedeputeerde Staten van Zee land (GS) eisten vorige week het vertrek van het dagelijks be stuur, uit nieuw te maken jaar rekeningen moet blijken hoeveel provinciegeld er precies de afge lopen drie jaar verloren is ge gaan, dan kunnen de verant woordelijken worden aangepakt. Het gaat om minstens een kwart miljoen gulden overheidssubsi die, plus nog een onbekend be drag aan kerkelijk geld. Alleen al naar het boekhoudbureau van Blankenstijn vloeide de afgelo pen drie jaar een miljoen gulden, waarvan vier ton in strijd is met de provinciale richtlijnen en de statuten. Er is te veel gedecla reerd, er is belasting ontdoken en de administratie is een chaos, wat het accountantsonderzoek behoorlijk heeft bemoeilijkt. Gisteren ook presenteerde de stichting in het Middelburgse provinciehuis een nieuw inder haast gevormd dagelijks bestuur, bestaande uit leden van het alge meen bestuur. „Om de continuï teit van de zorg te waarborgen," zoals woordvoerder A. Wisse het uitdrukte. Van onze verslaggever Hulst - De bewoners van de binnenstad in Hulst krijgen dinsdag 7 december allemaal een bloemetje van burge meester en wethouders. Het college wil met dit gebaar het leed verlichten van de bin nenstadbewoners, die de afgelo pen maanden heel wat ongemak hen hebben ondervonden van de houw van het nieuwe stadskan toor. Ben W gaat kort na de wekelijk se collegevergadering op pad. Het 'Reynaertruikertje' is voor de bewoners van de Grote Markt, de Lange Bellingstraat, de Korte Bellingstraat en Baude- loo. gemak, ook op hoog niveau. Vereiste opleiding: minimaal MBO (MEAO-CE), aangevuld met bijvoorbeeld NIMA-A en salestrainingen. leeftijd: 27 tot 35 jaar. A GEBODEN WORDT Een goed salaris. Een prima onkostenvergoeding. Een inte ressante winstdelingsregeling. De mogelijkheid om uzelf via cursussen en trainingen verder te bekwamen. Een werkklimaat dat gekarakteriseerd kan worden als: open, menselijk, maar altijd primair gericht op winst en conti nuïteit. A UW REACTIE Als u denkt sterk genoeg in uw schoenen te staan voor deze zware, maar ook erg boeiende job, dan willen wij u graag beter leren kennen. Stuur uw korte sollicitatiebrief met uw curriculum vitae, onder vermelding van vacaturenummer SM/011, naar Adia Nederland Beheer B.V., ter attentie van mevrouw W. Paymans, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 575, 5201 AN 's-Hertogenbosch. Reageer s.v.p. binnen 10 dagen. Van onze verslaggever Breda - In de strijd tegen het gr zetten de NS in de regio Zuidw hieuw en tegelijkertijd oud mi Extra conducteurs controleren d de trein instappen. Die conducteurs vatten post bij 'unnels en trapopgangen. Naar gelang de te verwachten drukte wordt per keer bekeken hoeveel medewerkers worden ingezet. Om de reizigersstroom enigszins je geleiden, zullen soms drang hekken worden geplaatst. Men- sen zonder kaartje worden te- jjfggestuurd, tenzij ze aanneme- 'ijk kunnen maken dat ze reizi gers wegbrengen of afhalen. Het niet hebben van een kaartje ls de hoofdoorzaak van agressie °P de trein, zodat de NS hopen met deze actie ook dat verschijn sel te bestrijden. De ingangscon- troles zullen op verschillende stations, van Oisterwijk tot en

de Stem | 1993 | | pagina 14