ALS U ALLEEN HET BESTE WILT. De Regenboog Docenten m/v De Honda Civic Splash 29.990,- De Honda Civic Sedan v.a. 33.990,- jA^wij willen met 1/2* personen deelnemen aan de voor lichtingsbijeenkomst op 23 december 1993 in het Turfschip VERTEGENWOORDIGERS Openbare basisschool Zoom De Honda Civic Splash steelt de show. Neem z'rt spetterende Splash-striping en de fraaie wheelcovers. Ook van binnen is de Civic Splash voorzien van de nodige extra's, zoals speciale vloermatten, luxe tunnelcon sole en ingebouwde radiocassetterecorder. En dat alles voor 29.990,-1 Bij de aanschaf van elke Civic kunt u rekenen op een extra gunstige inruilprijs voor uw huidige auto. De zakelijke Civic Sedan rijder kan nu profiteren van een extra voordeel: een AG LPG installatie kost bij Honda tijdelijk maar 1.500,- in plaats van ruim 3.000,-. Wie nu een Honda Civic Sedan of een 3-deurs Civic aanschaft, betaalt voor een automaat niets extra? Als u er ten minste snel bij bent, want deze aanbieding geldt zolang de zeer beperkte voorraad strekt. Alle reden dus, om nu te profiteren. U bent van harte welkom in onze showroom! officieel dealer Emco-Hegner etc. MACHINES B.V. Tel. 076-228898 gratis voorlichtingsbijeenkomst TURFSCHIP Donderdag, 23 december 1993 AANVANG 13.30 UUR Plaats: HOGESCHOOL WEST BRABANT Marketing Marketing/Algemene Economie Bedrijfskunde/Kwaliteitsmanagement Administratieve Organisatie/Controleleer MBER 1993 IE STEM ZATERDAG 27 NOVEMBER 1993 23 november 1993 is 0 gerechtsdeurwaar- J.H. Voeten uitge- jjcht een exploit ten trzoeke van Basilia ;:|,apendonk, wonende .Tilburg, te dezer zake ;0Onplaats kiezende te jlburg, aan de Bern. 'jjerstraat 39, ten kan- ijre van de advocaat en „ocureur Mr. A.W.J.P. [eijters, bij welk exploit (betekend aan Patrick jenricus Josephus Al- ytus Dessein, zonder j.fcende woonplaats of Kerkelijk verblijf zowel j als buiten Nederland afschrift van het ver- lekschrift strekkende jt echtscheiding met ne- (nvoorziening waar- <ede requirante zich op november 1993 tot de jrrondissementsrecht- jjnk te Breda heeft ge- éend (aldaar geregis- jeerd is onder rek.no. FA RK 93-9107) net aanzegging dat pH.J.A. Dessein voor- ioemd, via een procu reur uiterlijk 25 februari ;994 een verweerschrift jan indienen danwel om [stel hiervan kan ver taken danwel, indien seen verweer wordt ge werd e.e.a. schriftelijk jan worden bericht aan Ie in hoofde dezes ge- toemde advocaat alwaar levens een afschrift van jit exploit kan worden «kregen. (erechtsdeurwaarders- kantoor Pieters en Voe- J Nieuwe Boschstraat 14,4811 CX Breda. Bij akte op 21 oktober 1993 verleden voor nota- is Mr H.C.A. de Kort- iCramer te Zevenbergen en ingeschreven op 25 iktober 1993 onder num mer 042628 in het huwe lijksgoederenregister ter Griffie van de Arrondis sementsrechtbank te Amsterdam, hebben de keer Hendrik Frederik Oosterling en mevrouw Hilda Lisette Maria Gre- mdonk, beiden wo nde te Zevenbergen, staande huwelijk huwe- tjksvoorwaarden opge raakt. !ij akte op 4 november 1993 verleden voor notaris H.C.A. de Kort- Sramer te Zevenbergen en iigeschreven op 5 novem- :r 1993 onder nummer 311 in het huwelijks- iederenregister ter Grif- t van de Arrondisse- sitsreehtbank te Dord- ecU, hebben de heer Iradus Johannes Evers en nevrouw Ingrid Christine an Huuksloot, beiden onende te Zevenbergen, staande huwelijk huwe- 'ijksvoorwaarden opgemaakt. 'jHMi Prijzen inclusief BTW en exclusief kosten rijklaar maken. Afgebeeld: Honda Civic Splash met striping, fraaie wheelcovers, vloermatten, tunnelconsole en ingebouwde radiocassetterecorder en de Honda Civic Sedan 1.6 ESi. THE BEST OF ALL WORLDS HONDA H. Verhulst Auto's B.V. Autobedrijf Ranters B.V. Slingerweg 87, Breda, 076-226306 Mon Plaisir 45, Etten Leur, 01608-16054 •»- >rr* rrrr' r»r :-'T Autobedrijf Van der Poel Autobedrijf Van Putten Centraal Automobielbedrijf Stationsplein 9, Hulst, 01140-14485 Hoolstraat 6, Teteringen, 076-713229 A. de Graaft B.V. Grotestraat 109, Waalwijk, 04160-32561 Leverancier van professionele hout- en metaalbewerkingsmachines. Slingerweg 89 - Breda GAK Breda organiseert in samenwerking met BGD Ooster hout, BGD West-Brabant en ArboNed een derde en laatste voorlichtingsbijeenkomst voor werkgevers over de nieuwe wetswijzigingen TZIARBO en TBA. Er zijn nog 200 plaat sen vrij. Schrijf snel in, laatste kans. Voor meer informatie: 076-262300 Afknippen langs de stippellijn. ^aam bedrijf: Adres: ontactpersoon: Tel. nr.: Git formulier versturen in een ten aan: GAK, T.a.v. Mevr 4800 MH, BREDA gefrankeerde envelop en rich- Korzilius-Nix Postbus 3276, Doorhalen wat niet van toepassing v. Internationaal bedrijf vraagt voor onmiddellijke indiensttreding Wij vragen: - leeftijd 21-35 - onmiddellijk beschikbaar - in bezit eigen wagen Wij bieden: - vast dienstverband - vast loon hoge commissie - wagenvergoeding of firmawagen - interne opleiding Reacties maandag tussen 13.00-19.00 uur. Tel. 076-873066 Gevraagd voor onze Regenbogertjes een groeps leerkracht voor 33.30 uur aan een kleine en leuke school. Die - samen met ons 's morgens met koffie begint om vervolgens enthousiast naar de klas te vertrek ken; - er zin in heeft om keihard te werken, ook buiten schooltijd en hecht aan een goede, plezierige sfeer; - zeer breed inzetbaar is (groep 1 t/m 5) en flexibel is in denken en handelen alsmede ervaring heeft met combinatieklassen; - tevens bereid is intensief met onze actieve ouders samen te werken; - een open houding heeft naar kinderen en ouders; - zo mogelijk creatieve kwaliteiten bezit; - zeer kindgericht wil werken en het idee van ont dekkend leren onderschrijft; - voorstander is van openbaar onderwijs. Op de vacature is de TWAO van toepassing. De beschikbare formatie valt voor een omvang van 25.30 uur te rangschikken onder de Fa-categorie en voor het overige onder Fc (tijdelijk schooljaar 1993- 1994). Voor meer informatie betreffende werkuren en school kun je bellen naar Lian van Oers (dir.). School 04169-1222 (na schooltijd). Privé 04169-2400 (voor 22.00 uur). Brieven met opgave van referenties en een c.v. bin nen 10 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan: het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Dussen p.a. De Regenboog Postbus 19 4270 BA Dussen De sector Economisch Administratief Onderwijs (HEAO) van de Hoge school West-Brabant is een op kwaliteit genchte opleiding met een dynamisch team van mede werkers. Het kwaliteits- streven vindt zijn vertaling m een op professionalise ring gencht personeels beleid, in een welover wogen selectiesysteem van studenten en in een effectieve mix van onder wijswerkvormen. Dit kwaliteitsstreven betekent ook dat hoge eisen worden gesteld aan de rol van docenten. De werksfeer wordt gekenmerkt door goede collegiale ver houdingen, waarbij voor elkaar vanzelf sprekend zijn. Voor diegenen die zich tot onze bedrijfscultuur aangetrokken voelen, ontstaan er met ingang van 1 februari 1994 vacatures voor in de volgende vakgebieden: Functie-inhoud Het takenpakket dat geboden wordt, kan mede afhankelijk van expertise en ervaring van betrokkenen zeer afwisselend zijn en, binnen het reguliere onderwijs en de contractactiviteiten, bestaan uit: - verzorgen van onderwijs - begeleiden van stagiaires en afstudeerders - ontwikkelen van nieuwe cursussen - verzorgen van trainingen - advies geven aan bedrijven. Functie-eisen - bereid zijn in teamverband te werken - een academische of vergelijkbare opleiding in een relevant vakgebied - een flexibele instelling met uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden - ervaring in het bedrijfsleven en/of het onderwijs - didactische bevoegdheid of bereidheid die te behalen. Voor de vacatures op de vakgebieden Marketing en Algemene Economie gaat de voorkeur uit naar docenten die de colleges (eventueel op termijn) in het Engels willen verzorgen. Arbeidsvoorwaarden Geschikte kandidaten bieden wij een prettige, uitdagende werkomgeving met goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een maximum salaris van 7.832,- bruto per maand (schaal 12 BBRA) bij een volledige weektaak. Informatie en sollicitatie Nadere inlichtingen over de functies kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. R. Schwiebert, telefoon 076-250650 of de heer drs. M.P. Brouwers, telefoon 076-250653. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u - voor 10 december a.s. en onder vermelding van vacaturenummer 314 - richten aan Hogeschool West-Brabant, t.a.v. de heer B.H.P.J.M. de Louweren, hoofd Personeel Organisatie, Postbus 90.116, 4800 RA Breda. De Hogeschool West-Brabant beschikt over een eigen kinderopvang.

de Stem | 1993 | | pagina 21