'Lawaai bij school Clinge weren' enheid Begroting Hontenisse zonder kleerscheuren door de raad destem Over 14 dagen gaat de eerste commercial* de lucht in! Naar de film om te leren lezen PLAATSELIJK NIEUWS DAG KLAPPER UITSLAGEN w>< destem zeeland c2 ERSCHAP VRIJE SLUIS rburg 'MAKING PvdA Hulst wil geld uit pot van Molenstraat gebruiken voor geluidisolatie Geen verrassingen bij selectie WD-kandidaten Dansen voor ouderen in Malpertuus ulieren ORTING Lijsf Terneuzen en Sas van Gent vastgesteld editie zeeland Vrees bij WD voor ontslagen in off-shore PvdA Hulst houdt symposium over wonen in de regio W. Kayser weer lijsttrekker WD Hulst Theater Chantant Axels cultureel centrum De Halle Graauw Kloosterzande St.-Jansteen Nieuw-Namen Hulst Clinge Sint Jansteen -X 6 1 nkje, jubileum, k, verloving, tatie, examen, enz. 1,07 incl. BTW plicht. Foto of 135 x 40 mm erige tarieven op worden niet eerd. geef uw tekst ng af bij één van iftelijke opgaven accepteerd indien d zijn, ook indien gevoegd is. recht voor teksten enen te weigeren, lachten bereiken tekst behoudt de voor om de naam bekend te geven. WOENSDAG 17 NOVEMBER 1993 Op 11 november 1993 L door de gerechtsdeur waarder M.H. Pieters uit gebracht een exploit tei verzoeke van Antoniu Franciscus Cornells Basti aansen, wonende te Wa genberg, gemeente Terhe ijden, te dezer zake woon plaats kiezende te Bredi aan de Nieuwe Bosch straat 24 ten kantore vai na te noemen gerechts deurwaarderskantoor, bi welk exploit aan Rob Lan sen, voorheen wonende ti Breda aan de Haagdiji 217, thans zonder bekend woon- of verblijfplaats zo wel in als buiten Neder land, is betekend een ta laste van gerequireerde oj 9 november 1993 maakte proces-verbaa van derden-beslag. Eei afschrift van het onderha vige exploit kan wordei bekomen ten kantore vai na te melden gerechts deurwaarder. Gerechtsdeurwaarders kantoor Pieters Voeten, Nieuwe Bo schstraat 24. Breda. vaterschap Het Vrije van fene kennis, dat een open- pering zal worden gehou- december 1993 gs om 09.00 uur in bestraat 1 te Oostburg. |ind aan de opening van de toehoorders gelegenheid i met betrekking tot de op unten aan de leden van de kenbaar te maken, ider mèer: tstellen van de kostentoe- itstellen van de begroting het aangaan vaste jeldlening(en) en het vast- rekening-courant met de irschapsbank N.V. vöor 'aststellen van de Omslag- in Omslagklassenverorde- tstellen van de 9e wijziging verontreiniging opper- i, ststellen van de Legesver- angaan van een overeen- ta Nutsbedrijven inzake in- van een automatiserings heden tot de dag van bo- lering, in het kantoor van de Brouwerijstraat 18 te >er 1993. >e dijkgraaf, C.J. Almekinders. yan onze verslaggever Kloosterzande - Een gehavend col lege van burgemeester en wethou ders heeft gisteren de Hontenisser begroting zonder al te veel kleer scheuren door de gemeenteraad ge haald. Alleen de PvdA en Algemeen Belang waren tegen en bleken niet van hun standpunt af te brengen Beide fracties kantten zich tegen de voortgaande reservering voor een sport hal, evenementenhal, of activiteitencen trum in Kloosterzande. Niet terecht, zo meende loco-burgemeester B. Pauwels, om daar de goedkeuring van de begro ting vanaf te laten hangen. Dat reserve- ringsbesluit is immers al een paar jaar geleden genomen. Pauwels verving gisteren burgemeester Th. Steenkamp, die wegens kinkhoest het bed moest houden. De haven van Walsoorden was ook aanleiding voor discussie. Die haven schreeuwt al jaren om onderhoud. Dat kost 2,5 miljoen gulden en dat geld heeft de gemeente niet. De verschillen de fracties hamerden er nog maar eens op dat er toch iets moest gebeuren. Dat vond ook Pauwels, maar op de vraag waar het geld dan wel vandana moest komen reageerde niemand. Voorlopig probeert de gemeente zoveel mogelijk de zaak bij te houden, zodat er geen gevaarlijke situaties ontstaan. Op de vraag van PvdA-raadslid mevrou M. Ie Roy hoeveel een aanpassing van het gemeentekantoor moet gaan kosten kwam vanachter de collegetafel geen antwoord. De geneeskundige dienst is tot de slotsom gekomen dat het gemeen tekantoor in het voormalige pand Collot niet aan de eisen van een goed werkplek voldoet. „Alleen een ingrijpende ver bouwing zou een oplossing zijn", stelde Pauwels. Maar dat ziet het college voor lopig niet zitten. Wat noodzakelijke aanpassingen wel. De roep om de reconstructie van de Bossestraat in één keer uit te voeren en niet te spreiden over drie jaar kreeg geen gehoor bij het college. Ook al om financiële redenen. De eerste fase voert de gemeente volgend jaar uit. Voor de rest is er nog geen geld. Hontenisse hoopt op een subsidie van de provincie, maar is daarvan nog niet zeker. Van onze verslaggever Clinge - Uit het spaarpotje voor snelheidsremmers in de Clingse Molenstraat moet 60.000 gulden worden gehaald om de geluidsoverlast bij de basisschool in Clinge te bestrijden. De gemeente moet dan voor de Molenstraat maar een soberder plannetje ontwikkelen dat niet meer dan een ton mag kosten. den gevuld door 60 mille uit het spaarpotje voor de Molenstraat te snoepen. Dat potje heeft de gemeente al geruime tijd achter de hand. In juni werd een plan gepresen teerd dat 160.000 gulden zou kosten. Onder de bewoners van de Molenstraat ontstond echter flink wat onenigheid over de door de gemeente voorgestelde maatregelen. De plannen werden weer mee terug naar de tekenta fel genomen en liggen daar nu nog steeds. Nu het spaarpotje gaan afromen zou overigens wel in strijd zijn met eerder gedane beloften. Tijdens een hoorzitting over de Molenstraat werd des tijds pledhtig beloofd dat, on danks het uitstel, het geld be schikbaar zou blijven voor de Molenstraat. De PvdA ziet in de problemen van de school echter een goed argument om er toch aan te gaan tornen. „Voor ons stelt het schoolbestuur hier een urgente zaak aan de orde", aldus de PvdA, „waarvoor wij onze ver antwoordelijkheid willen to- De Hulster gemeenteraadsfractie van de Partij van de Arbeid oppert dat in de algemene be schouwingen bij de gemeentebe groting voor volgend jaar. Het intensieve zware vracht- en landbouwverkeer in de 's Gra venstraat stelt de basisschool daar voor grote problemen. Er is een hoop geluidsoverlast waar door de lessen veelvuldig ver stoord worden. Bovendien drin gen ook de trillingen tot in de school door. Regelmatig zitten ie kinderen op hun stoeltjes te schudden als er weer eens een grote vrachtwagen door de straat dendert. Het zal overigens nog een heel karwei worden om de overlast te verhelpen. De enige afdoende oplossing is het geheel vernieu wen van de voorgevel van de school. Volgens de PvdA moet in ieder geval de de subsidie voor gevelisolatie die de gemeente via de provincie krijgt in het project worden gestopt. Daarnaast valt er volgensvde sociaal-democra ten nog geld te halen uit de onderwijspot. Het 'gat' dat dan nog open blijft zou kunnen wor- Van onze verslaggever Temeuzen - De zittende ge meenteraadsleden voor de WD in Terneuzen en Sas van Gent genieten ook bij de ko mende gemeenteraadsverkie zingen in maart het vertrou-, wen van de achterban. Dat is gisteravond gebleken bij de definitieve vaststelling van de kandidatenlijsten in hotel L'Es- caut te Terneuzen. De leden van de afdeling Ter- neuzen/Sas van Gent plaatsten weliswaar enkele kritische kant tekeningen bij het functioneren van de Terneuzense WD-wet- houder W. de Zeeuw, maar dat had geen gevolgen voor zijn kan didaatstelling. Geheel volgens de eerder opgestelde advieslijst prijkt De Zeeuw voor zijn partij op de tweede plaats. Ook verder vielen er geen ver rassingen te noteren. Dat bete kent dat het huidige raadslid W. Gosselaar zoals verwacht de ver kiezingen in Terneuzen ingaat als lijstrekker. De overige zitten de vertegenwoordigers van de «vD in de gemeenteraad van Terneuzen bekleden op die lijst de derde (W. Broekhuysen) en vierde (K. van der Hoofd) positie op de lijst. Op de vijfde plaats staat V. van der Laan-Boef. Ook de twee mensen die momen teel namens de liberalen zitting hebben in de gemeenteraad van Sas van Gent staan bovenaan de kandidatenlijst. Op de eerste plaats staat R. Noët, gevolgd door M. Sparreboom-Dupain. (ADVERTENTIE) Kantoren Terneuzen, Hulst en Goes. Adressen en telefoonnummers °P pagina A2. Openingstijden: «•30-12.30/13.30-17.00 uur. Redactie Terneuzen: Rein van der Helm Peter Oggel (editie-chef), frank van Cooten, Frank Deij, Ion Koomen (sport), Harold de Puijsseleijr. Goes: Cees Maas, (provincie redacteur). Hulst: Eugène Verstraeten (plv. editiechef) Advertentie-exploitatie [pspecteur Zeeland: c- Menu, 8-93 Privé tel. 09-3293459940. Kanaalstraat 64 Oost-Souburg 01184 -67985 *Snelders/Roth/Partners Middelburg 01180-24200 De Katholieke Bond van Ouderen hield gisteren een culturele middag in het gemeen schapscentrum Malpertuus te Clinge. Aan het evenement werd meegewerkt door de volksdansgroep van de KBO Clinge, een Bel gische volksdansgroep uit De Klinge, het ouderenzangkoor en verschillende leden van de KBO Clinge. De volksdansgroepen traden op met binnen- en buitenlandse dansen. Het koor bracht verschillende liederen ten gehore en tussen de bedrijven door zorgden verschillende voor drachten en liedjes voor een vrolijke stem ming. Het evenement had het karakter van een open dag, om alle belangstellenden eens te laten zien wat er aan culturele waarde onder de ouderen bestaat. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE Van onze correspondente Hulst - De havo-4 en vwo-5 klassen van de Jansenius Scholengemeenschap in Hulst doen mee aan een lan delijk leesproject dat het le zen moet bevorderen. de op tek- De Janseniusschool in Hulst en de Stedelijke scholengemeen schap Middelburg dienen als proefkonijn. Als de opzet slaagt wordt het project in 1994 en 1995 ook op alle andere middel bare scholen in Nederland ge daan. Het project 'Odysseus', onder deel van het landelijke project 'Sirene' voor leerlingen tussen 12 en 18 jaar, heeft een tweeledig doel: leesbevordering voor scholieren met het accent kwalitatief hoogwaardige sten en het bevorderen van een structurele samenwerking tussen de bibliotheken en het voortge zet onderwijs. Na de vwo-klassen gingen giste ren de havo-klassen naar de bio scoop waar ze de film 'Spoor loos' bekeken. Deze film is ge maakt naar het boek 'Het gou den ei' van Tim Krabble. In het lespakket wordt dit boek behan deld en Tim Krabble komt zelf zijn boek bespreken tijdens een spreekbeurt woensdag 24 no vember om 13.00 uur. Hij praat over de relatie boek en film. In de lessen Nederlands wordt Leerlingen van de Hulster Jansenius Scholengemeenschap gingen gisteren naar de bioscoop in het kader van het landelijk FOTO CAMILE SCHELSTRAETE leesproject. de materie verder uitgespit en de neerlandici van Jansenius doen vandaag, woensdag 17 november mee aan een studiedag over lite ratuuronderwijs in Westkapelle. Er wordt in de lessen extra aan dacht besteed aan de literatuur, het project gaat er van uit dat er veel veranderd kan worden aan het leesgedrag van jongeren en het boek (en film) van Tim Krab bé is spannend en leent zich uitstekend om de leeshonger aan te wakkeren. De openbare bibliotheek geeft haar volledige medewerking en hoopt dat het veranderende lee spatroon zal aanzetten tot het lenen van meer en vooral kwali tatief betere boeken. Van onze Haagse redactie Den Haag - De WD is uitermate bezorgd over het dreigende mas sa-ontslag in Zeeland voor zo'n 4000 directe en indirecte wer kers in de off-shore-industrie. De kamerleden Te Veldhuis, Rempt en Blaauw vragen minis ter Andriessen (Economische Zaken) om maatregelen te tref fen om dit onheil af te wenden. Daarvoor moeten de voorwaar den voor het aanboren van klei ne gas- en olievelden in de Noordzee vergelijkbaar en dus concurrerend gemaakt worden met die in landen als het Vere nigd Koninkrijk. Omdat die voorwaarden nu in het nadeel van Nederland uit pakken, dreigt een volgens de WD'ers 'rampzalige' ontwikke ling in de off-shore-industrie. Deze bedrijfstak is in Nederland goed voor in totaal 65.000 ar beidsplaatsen. Van onze verslaggever Hulst - De PvdA Hulst houdt vanavond in Den Dullaert in Hulst een symposium over 'Wonen in Zeeuws-Vlaande- ren'. Dat gebeurt in het kader van de viering van het 20-jarig bestaan van de afdeling. De bijeekomst begint om 19.30 uur. Het programma vermeldt een drietal sprekers. Het Hontenisse PvdA-raadslid mevrouw M. Ie Roy zal het hebben over 'wonen in Hontenisse'. PvdA-fractie- voorzitter in Hulst mevr. A. Heg- ger doet hetzelfde, maar dan over Hulst. 'De toekomst van Zeeuws-Vlaanderen' wordt be licht door hoofd-beleidsmede- werker Van Dun van de Rijks dienst voor Monumentenzorg. Na een discussie wordt boven dien ook nog een kunstvoorwerp voor het nieuwe stadskantoor aangeboden aan burgemeester A. Kessen. Het kunstwerk is ge zamenlijk door de PvdA-leden gemaakt. Van onze verslaggever Hulst - W. Kayser gaat op nieuw als lijsttrekker voor de WD de gemeenteraadsver kiezingen in Hulst in. Kayser werd gisteren door de ledenvergadering van zijn partij op de eerste plaats gezet. Na hem staan achtereenvolgens R. van Haperen, R. Boogaert, W. Naessens, mevr. M. Velgersdijk- Van der Ven en J. Alberda van Ekenstijn op de kandidatenlijst, die in totaal 21 personen telt. Van Haperen is op dit moment ook al raadslid voor de WD, die twee zetels in de gemeenteraad bezet Van onze verslaggever Axel - In het Axelse cultureel centrum De Halle wordt op za terdag 27 november weer Thea ter Chantant gehouden. Dit evenement wordt voor de zesde keer gehouden. Zelfs voor diegenen die niet regelmatig naar het theater gaan is het Theater Chantant een begrip. Namen als Ambras, Frans de Schepper en Sankie Koster klin ken bij velen bekend in de oren. De eerste brengt diverse liedjes uit haar nieuwe repertoire, De Schepper en Koster gaan volop in op plaatselijke (politieke) ac tiviteiten. Theater Chantant begint om 20.15 uur. Kaarten voor de voor stelling zijn voor 8,50 te ver krijgen in De Halle. COLLECTE - De aangekon digde collecte ten bate van de EHBO gaat deze week niet door. Wegens omstandigheden is de inzameling verplaatst naar de week van 21 tot 28 november. SINT NICOLAAS - Sint-Ni- colaas komt zondag 21 novem ber naar Graauw. Om 14.00 uur staan op de Oude Kaai paard en wagen klaar om de Sint rond te rijden. Samen met zijn Pieten gaat hij na de rondgang naar het gemeen schapshuis waar voor de kin deren Graauw een leuke mid dag wordt verzorgd. COLLECTE - De collecte 'Jantje Beton' bracht in de gemeente Hontenisse 3356,80 op. Vorig jaar was dat 3074,70. TAFELVOETBAL - In zaal De Kroon namen vijftien ploegen deel aan een tafelvoetbalwed strijd. Uitslag.' 1. M. Mortier/ F. Thijs, 2. B. de Vet/F. Meijer, 3. R. van Deursen/D. Sponse- lee. UITSTAP - 18 november gaat de K.V.O. afdeling Nieuw-Na men een uitstap maken naar Wijnegem en bezoekt daar het enorme Shopping Center. Met 189 winkels onder een dak is dit centrum een bezoek meer dan waard. Vertrek om 10.00 uur aan de kerk. Indien er plaatsen over zijn mogen ook niet leden mee. LEZING - Walter Meuris uit Zwijndrecht houdt morgena vond, donderdag, een lezing onder de titel 'Kerkelijk kunstpatrimonium in het his torische Land van Beveren'. De lezing begint om 20.00 uur stipt in het zalencentrum Het Hof van Vlaanderen te Hulst. Meuris is bestuurslid van de Heemkundige Kring 't Land van Beveren en tevens onder voorzitter van het Verbond van de Kringen voor Heem kunde in Oost-Vlaanderen. Hij heeft als amateur-kunsthisto ricus met veel toewijding on derzoek gedaan naar de ker kelijke kunst in Belgie, Zuid- Nederland en Noord-Frank rijk. DANSAVOND - Dansvereni- ging Flamingo houdt een dansavond in gemeenschaps centrum Malpertuus op zater dag 20 november. De avond begint om 21.00 uur. TONEELVOORSTELLING - De Steense toneelvereniging komt na de première van het blijspel Vijgen na Kerstmis zaterdag 20 november voor de tweede keer met dit stuk voor het voetlicht. De avond begint om 20.00 uur. De eerste voor stelling was nagenoeg uitver kocht zodat belangstellenden aangeraden wordt kaarten te reserveren bij de bekende adressen. In verband met de wegwerkzaamheden in de Wilhelminastraat is er gezorgd voor een parkeerterrein schuin tegenover de Warande. CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO. ST.-JANSTEEN - De Warande, 13.30 uur jokeren KBO. HEIKANT - 't Heike, 13.30 uur schieting. AXEL - Gregoriuscentrum, 14.00 uur koersbal. SAS VAN GENT - Zaal Engelenroos, 14.00 uur kaarting. SCHIETINGEN Koewacht - Zaal 't Hoekske, bejaardenschieting met 28 per sonen. Hoge vogel: O. de Schrij ver, eerste zijvogel: E. Goossen, tweede zijvogel: J. Martens, grootste aantal (4): G. Baart. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetijden, schieting bejaar den met 16 personen. Hoge vo gel: mevrouw Van Meelen, eerste en tweede zijvogel: F. de Meijer, grootste aantal (5): R. de Rijk. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 41 personen. Eerste hoge vogel: M. Suy, tweede hoge vo gel: T. Baart, eerste zijvogel; S. Ferket, tweede zij vogel: F. Dob belaar, grootste aantal (7): W. de Roover. Koewacht - Zaal 't Hoekse met 36 personen. Hoge vogel: O. Sa- man, eerste zijvogel: F. Martens, tweede zijvogel: G. Dullaert, grootste aantal (6): F. de Waal. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren met 34 personen. Hoge vogel: L. van Eekhout, eerste zijvogel: mevrouw De Waal, tweede zijvo gel: H. de Vos, grootste aantal (8): J. Bisschop. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis, organisatie Sint-Sebastiaan met 55 personen. Hoge vogel: M. de Cock, eerste zij vogel. J. Ver- schrage, tweede zijvogel: A. de Mey, derde zijvogel: P. van Ros- sem, vierde zij vogel: M. van Hoe- ke. Lamswaarde - Zaal De Vier Jaargetijden, schieting bejaar den met 30 personen. Hoge vo gel: A. Cocqheyt, eerste en twee de zijvogel: F. de Meijer, grootste aantal (6): R. Vermeulen. KAARTINGEN Lamswaarde - Zaal De Lamso ren met 24 personen. Bieden: 1. J. Bleïjenberg, 2. J. van de Velde, 3. mevrouw Van Geertruy. Joke ren: 1. mevrouw Van Britsom, 2. mevrouw Sikkelerus, 3. me vrouw De Rijk. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 20 personen. Bieden: 1. M. Rombout, 2. P. Poppe, 3. J. van de Velde. Jokeren: 1. mevrouw Rietjens, 2. mevrouw Ferket, 3. mevrouw Rombout. Hulst - Zaal De Lieve met 36 personen. Jokeren: 1. mevrouw De Cock, 2. mevrouw Lijbaart, 3. H. Kooien. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man met 30 personen. Bieden: I. mevrouw Goossen, 2. S. Yke- ma, 3. J. Tieleman. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw Freyser, 3. mevrouw Asselman. Hulst - Zaal De Kroon met 44 personen. Bieden: 1. R. Linthout, 2. L. Blommaert, 3. H. Haulez. Jokeren: 1. M. Patijn, 2. A. de Nijs, 3. J. Dobbelaar. Sas van Gent - Zaal De Regen boog met 38 personen. Bieden: 1. mevrouw De Geus, 2. J. van Leeuwen, 3. E. Zwartelee. Joke ren: 1. mevrouw Heel en, 2. me vrouw Van de Velde, 3. mevrouw De Pan. Aardenburg - Zaal Coensdike met 44 personen. Bieden: 1. G. Vermeire, 2. P. Doorlage, 3. J. Hitser. Jokeren: 1. J. van de Velde, 2. mevrouw Vermeire, 3. J. Basselaere. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 29 personen. Bieden: 1. P. Pauwels, 2. P. Jonkers, 3. L. van Goethem. Jokeren: 1. M. de Cock, 2. C. Rijk, 3. R. de Waal. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 31 personen. Bieden: 1. R. Linthout, 2. R. Himbrecht, 3. G. Maerman, 4. A. Kouijzer, 5. E. Strobbe. Westdorpe - Zaal Concordia met 25 personen. Bieden: 1. H. van Vooren, 2. R. van Hecke, 3. R. Dumez. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 18 personen. Bieden: 1. E. Bo- gaert, 2. R. Tilleman, 3. A. de Bruijn. Jokeren: 1. P. van Delft, 2. mevrouw Haulez, 3.' R. Ver- bruggen. Kloosterzande - Zaal De Kas tanje met 26 personen. Bieden: 1. L. van Goethem, 2. S. Ykema, 3. J. Hemelaar. Jokeren: 1. J. Trom melen, 2. M. de Waal, 3. N. Dreessen. Axel - Zaal Gregoriuscentrum met 62 personen. Bieden: 1. S. Bolleman, 2. A. van Gink, 3. J. Coalone. Jokeren: 1. A. den Beer, 2 A. Verhelst. Emmahaven - Zaal 't Verdron ken Land met 24 personen. Bie den: 1. F. Piessens, 2. C. Vael, 3. J. van Duyse. Hengstdijk - Camping De Vogel met 28 personen. Bieden: 1. A. Bauwens, 2. P. Saman, 3. L. van Goethem. Jokeren: 1. mevrouw Martinu, 2. mevrouw Larmont, 3. mevrouw Van Goethem. Zandstraat - Zaal De Straete met 73 personen. Bieden: 1. R. Winne, 2. W. Riemens, 3. J. San- drini. Jokeren: 1. mevrouw De Ruyeter, 2. mevrouw Naeye, 3. mevrouw De Rijk. Hulst - Zaal de Kroon met 62 personen. Bieden: 1. 1. J. van de Hende, 2. R. van Eerdenburg, 3. R. Linthout. Jokeren: 1. me vrouw Long-Bogaert, 2. A. Nijs, 3. M. Ferket. Aardenburg - Bridgeclub Aar denburg, vierde wedstrijd. Groep A: 1. dames Goossens/Hiel, 2. F. Karels/A. Abramoff, 3. dames Vriends/Rijk. Groep B: 1. F. Vriend/D. Jansen, 2. echtpaar Plaetinck, 3. dames Küpfer/De Zwarte. Vijfde wedstrijd. Groep A: 1. F. Karels/D. Abramoff, 2. dames Abramoff/Groosman, 3. dames Vriend/Rijk. groep B: 1. echtpaar Plaetinck, 2. echtpaar De Kaesteeker, 3. dames Küpfer/ De Zwarte. Nieuw-Namen - De Nachtegael: 1. M. Berge en E. de Koning, 2. R. Sturm en G. van Rooyen, 3. H. van Keer en W. Schelfout. KOERSBAL Clinge - Zaal Malpertuus, KBO. Mat 1: 1. M. de Vos-Govaert/M. de Block-De Rechter, 2. M. Von- ck-Van de Keelen/L. Buyze. Mat 2: 1. M. van de Lavoir/L. van Hoeyland, 2. L. Boonman-Lern- out/A. Buyze. Koewacht - Zaal De Vlaschaard: 1. M. Roeland-Van der Sijpt/C, Laureijssen, 2. A. de Bock/J. Verbraeken, 3. M. Celie-De Meester/Ch. Wijnacker. Poedel prijs: M. Baert/J. Suy. Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 28 personen: 1. H. de Gucht/ A. Cornelissen, 2. A. de Waal/R. Hiel, 3. J. de Kort/A. Rombout. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 14 personen: 1. mevrouw Van der Hooft/P. Vinkenstein, 2. me vrouw Durinck/J. Vaal, 3. me vrouw Dankaert/J. Lauwers. Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 12 personen: 1. E. de Maat/ M. Rademakers-Warrens, 2. A. Rottier/A. Mannaert, 3. J. Schrauwen/M. de Maat-De Waal. Sas van Gent - Zaal De Roselaer met 10 personen: 1. J. de Pan, 2. A. de Kort, 3. J. van de Winkel. Heikant - Gemeenschapscen trum 't Heike met 36 personen. 1. A. Ferket-A. Hulshout en E. Weemaes-Moorthamer-A. Schout, 2. G. Peeters-Pieters-L. Bouvre en A.d'Hooghe-J. Baart.

de Stem | 1993 | | pagina 13