DE STEM PER O N E E zevij Commercieel coördinator bouw STADS GEWEST BREDA 1E GROEPSBEGELEIDER m/v GROEPSBEGELEIDER m/v MBERTIJNENHOF Calculator/bestekschiijvei Orai SIPS Mercuri Urval XOBD EEN ENTHOUSIASTE LEERKRACHT Bedrijfsgebouwen bv Dick Advoc directiesecretaresse m/v LEERLING TANDTECHNICUS TTL Sips B.V. Gemeente Dongen DE STEM spil tussen de leden, leveranciers en het centrale inkoopkantöor tandtechnisch laboratorium b.v. MiilRII Gloednieuwe woongemeenschap voor verstandelijk gehandicapten in Bergen op Zoom. arbeidsbureau ASSISTENT ACCOUNTANT BIJ VAN OERS DURFT DE UITDAGING AAN ACCOUNTANTSMAATSCHAP VAN OERS KNVB is getal van Cruijff bei Ruiters weigeren Echtpaar Tijsterr DE STEM ZATERDAG 13 NOVEMBER 1993 Zevij B.A. is een coöperatieve groothandelsvereniging voor Bouw en Industrie. De organisatie bestaat 40 jaar en bedient met een 24-tal medewerkers haar leden in het gehele land. Dit gebeurt vanuit haar vestiging te Oosterhout (N.Br.). Het doel is optimale inkoopvoorwaarden te bedingen t.b.v. de leden. Na vaststelling van het assortiment wordt dit centraal gerealiseerd. Ten gevolge van een interne functieverschuiving zijn wij op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie De functie - U wordt grondig ingewerkt. Met name het leren kennen van de orga nisatie en haar leden staat in de eer ste drie maanden centraal. Tevens wordt u geïntroduceerd in de filoso fie en de werkwijze van Zevij. - U houdt voeling met de leden. U bezoekt hen hiertoe regelmatig. U overlegt intensief met de afgevaar digden in de sectie Bouw, met wie u periodiek vergadert. Het inkoop- beleid is hierbij de rode draad. - U heeft veelvuldig contact met leve ranciers, inzake de voor de leden relevante produkten: hang- en sluit werk, bouwbeslag, gereedschap pen, bevestigingsmaterialen e.d. Namens de leden onderhandelt u met leveranciers over condities (prijs, distributie en levering). - Voor de verdere afwikkeling van een transactie kunnen u en de leden terugvallen op een ondersteunende binnendienst. - U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. Gevraagd - HBO-niveau in denken en handelen. Heeft u HTS- of MTS-bouwkunde dan is dat een pré. - Helder schriftelijk kunnen rappor teren. Goede beheersing van de moderne talen (vooral Duits en Engels). - Ervaring in de branche is een must. U bent een ideale kandidaat voor ons als u een doorgewinterde in koper bent in deze sector. - Een sterke persoonlijkheid, even wichtig en in staat om op velerlei niveau overtuigend te communi ceren. - Leeftijdsindicatie: 35 a 45 jaar. Geboden - Een dynamische functie met veel contacten in- en extern. - Een professionele organisatie met korte communicatielijnen. - U heeft direct te maken met onder nemingen die een vitale plaats innemen in 's lands handel en economie, en hechten aan kwaliteit. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u toe aan de volgende stap in uw carrière en wilt u meegroeien met Zevij? Stuur dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 120.7471 naar Mercuri Urval B.V. Boschdijk 60 5612 AN Eindhoven. De oriënterende kennismakings gesprekken zijn gepland op 2 en 8 december a.s. BREDA EN OMSTREKEN ONDERWIJSBEGELEIDINGSDIENST De Stichting OnderwijsBegeleidingsdienst Breda e.o. (OBD) is een dienstverlenend instituut in de regio Breda en begeleidt ongeveer 200 scholen voor basis-, speciaal en voortgezet onderwijs. De dienst heeft ruim 100 medewerkers en is in een afrondende fase van reorganisatie. In de nieuwe organisatie wordt de dienst vanuit de optiek integraal management geleid door de directeur en de divisiemanagers basisprodukten en speciale produkten. De OBD Breda e.o. zoekt op korte termijn een in een betrekking van 32 uur per week (vacaturenummer 93.11). Functie-inhoud: voorbereiding, notulering en coördinatie van de afwerking van besluiten van bestuursvergaderingen en vergaderingen van het managementteam; coördinatie in overleg met de secretaresses van de divisie managers van de secretariële beleidsvoorbereiding en voort gangsbewaking van de uitvoering van het algemeen beleid; verzorging van het centraal archief; verzorging van de agenda en correspondentie van de directeur. Functie-eisen: opleiding op HAVO/VWO-niveau, met aanvullende secretaresse opleiding; ervaring als directiesecretaresse; redactionele en communicatieve vaardigheden; in staat tot het leveren van een eigen inventieve bijdrage t.a.v. de functie-inhoud. Rechtspositie en inschaling: rechtspositie conform RPBO, opname in IZA-verzekering; salaris schaal 7 RPBO (maximaal 4.103,- bruto per maand bij volledig dienstverband); de aanstelling is vooralsnog voor een jaar; bij gebleken geschikt heid kan de aanstelling worden omgezet in een vast dienst verband. Inlichtingen: Nadere informatie wordt verschaft door de heer drs. I. Cuppens, directeur, telefoon (076) 22 35 50, buiten kantooruren (01615)53 56. Sollicitatiebrieven kunnen, onder vermelding van het vacature nummer op de envelop, binnen tien dagen worden gezonden aan de directeur OBD Breda e.o., Brederostraat 2a, 4819 HH Breda. INTERESSE OM OP MEDISCH-TECHNISCH NIVEAU TE WERKEN?! Dan is dit een goede kans voor een 17-20-jarige (m/v) TTL Sips B.V. houdt zich bezig met het vervaardigen van kroon en brugwerk en prothesen in opdracht van onze tandartsen. Door de gestelde eisen aan esthetiek, vorm en functie zijn de te verrich ten werkzaamheden boeiend door het sterk individueel en creatief ka rakter. Wij zoeken iemand met eigen initatief die goed in een jong team kan functioneren. De functie wordt ondersteund door interne opeiding en begeleiding. Heb je interesse om deze uitdaging als leerling tandtechnicus aan te gaan en je verder te ontwikkelen, reageer dan schriftelijk voor 23 no vember bij: t.a.v. dhr. R. Sips Vorselaar 8, 4907 LK Oosterhout, tel. 01620-22477 Stadsgewest Breda, organisatie voor 21 gemeenten met samen 384.000 inwoners, actief op het gebied van volksgezondheid, afvalverwerking, milieu, sociaal economische zaken, volwassenenonderwijs, RBA, volkshuisvesting, ruimtelijke ordening, en toerisme en recreatie. De afdeling post- en archiefzaken verricht als centrale ondersteunende afdeling werkzaamheden op de volgende taakvelden: documentaire informatievoorziening (archiefbeheer, postbehandeling, abonnementenregistratie), reprografie en bodediensten. Voor het taakveld documentaire informatievoorziening zoeken wij een Functie-inhoud: - dossiervorming- en ordening; - beheer semi-statisch archief; - selektie en vernietiging; t.b.v. de post- en - uitlenen van dossiers en verstrekken van informatie; - vervanging van het afdelingshoofd voor de uitvoering van eerdergenoemde taakvelden; - onderlinge vervanging bij afwezigheid collega's. Functie-eisen: - HAVO/MEAO opleiding; - diploma's SOD-I en SOD-II; - ervaring th een soortgelijke funktie; - ervaring met toepassing van automatisering op het vakgebied; - het vermogen om zowel in teamverband als zelfstandig te werken. Overige informatie: - de rechtspositieregeling van de gemeente Breda is van - het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal ƒ4.099,— op fulltime basis zijnde het maximum van schaal 7; - het Stadsgewest voert een aktief beleid voor personen in achterstandsituaties. Daarom worden vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten nadrukkelijk uitgenodigd te reageren, mits zij voldoen aan de gestelde funktie-eisen; - het Stadsgewest kent een regeling voor kinderopvang. Voor inlichtingen over deze funktie kunt u zich wenden tot de heer M.A. van Beek, hoofd afdeling post- en archiefzaken tel. 076-282215 of bij de afdeling personeelszaken tel. 076-282254. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Stadsgewest Breda, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 3215, 4800 DE BREDA. Aan de openbare basisschool De Biezenkring, Veld 40 te Dongen, wordt door toename van het aantal leerlingen z.s.m. doch uiterlijk per 1 december 1993 gevraagd: voor 7 uur per week in de De gedachten gaan uit naar een leerkracht die: - op vrijdag de lessen in groep 3/4 wil verzorgen; - in staat en bereid is om met ingang van 1 februari, doch uiterlijk 1 maart a.s. 24 uur in de groepen 1 /2 erbij te nemen; - in staat en bereid is om in de nabije toekomst een volledige baan te accepteren; - bekend is met de uitgangspunten van het openbaar onderwijs en hieraan in de benade ring van kinderen gestalte kan geven; - bereid is deel te nemen aan buitenschoolse activiteiten. onderbouw Voor nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u contact opnemen met Dhr. L. Kalter (directeur) 01623-12868, of Dhr. J. Huijsmans (adjunct directeur) 076-877797, tel. school: 01623-12927, of Dhr. G. Verschoor 01623-83310 (gemeente huis). Voor deze vacature is ontheffing van de TWAO verleend. Sollicitaties binnen 10 dagen zenden aan: Col lege van B en W, Postbus 10153,5100 GE Dongen met vermelding op de enveloppe "Soll.Biezenkring". Wie voelt zich aangetrokken en heeft het lef om deze nieuwe woongemeenschap voor 140 mensen met een verstandelijke handicap mee op te bouwen? Wie is in staat om beleidsvisies als normalisatie en integratie te helpen vertalen in een handelen waarbij mensen iets voor elkaar willen betekenen? Onze woongemeenschap Lambertijnenhof zal op 18 april 1994 de eerste bewoners verwelkomen. De 20 sfeervol ingerichte woningen voor 5 a 6 bewoners zijn stedebouwkundig uniek geïntegreerd en liggen in een zeer fraaie omgeving. Daarnaast worden er eind 1994 op 10 minuten loopafstand 4 twee-onder- één-kap woningen (sociowoningen) in gebruik genomen. Huisvesting zal worden geboden aan bewoners in alle leeftijdscategorieën en met verschillende zorgvragen: zorgintensieve bewoners, enigszins redzame bewoners, gedragskomplexe bewoners. De groepen zijn zo homogeen mogelijk samengesteld. In eerste instantie zoeken wij voor de 20 woningen 70 enthousiaste kollega's met een gezonde motivatie voor de funktie van De groepsbegeleider is verantwoordelijk voor het verlenen van basiszorg (de dagelijkse zorg en begeleiding van bewoners). De 1e groepsbegeleider is naast het verlenen van basiszorg mede verantwoordelijk voor voorwaardeschep- pende taken in verband met de kwaliteit van zorg (methodisch werken en zorgplanaktiviteiten) en is hiervoor 10% van de arbeidstijd vrijgesteld van basiszorg. De (1e) groepsbegeleider ontvangt leiding van de teamleider wonen die voor 80% meewerkt in de basiszorg. Wij vragen - Relevante beroepsopleiding zoals verpleegkundige A, B, Z; HBO-V, HBO-IW, HBO-SPH en HBO-J (voor de funktie van 1 e groepsbegeleider), dan wel MDGO-AW, MDGO-Vp, MDGO-Vz, MBO-IW, ziekenverzorging of bejaardenverzorging (voor de funktie van groepsbegeleider) - Vermogen tot zelfstandig werken - Flexibele persoon die zich thuisvoelt in een werk omgeving waarin nog het een en ander geregeld moet worden Wij bieden - Een baan met een uitdaging - Dienstverbanden gebaseerd op diensten van 5,5 - 7,5 of 8 uur te verrichten 3, 4 of 5 dagen per week. - Indiensttreding tussen 1 april en half juni 1994 - Salariëring volgens FWG 30 (groepsbegeleider) resp. 35 (1e groepsbegeleider) van de CAO Ziekenhuiswezen. - Faciliteiten voor scholing, kinderopvang en bedrijfssport - Ruime mogelijkheden voor introduktie van het team - Deelname aan maandelijkse teambesprekingen Interesse? Inlichtingen over deze funktie kunt u krijgen bij mevrouw W. van de Sande, staffunktionaris wonen, telefoon 01650 - 93500. Tevens kunt u een van de informatiebijeenkomsten bezoeken die plaatsvinden op Sterrebos, Onyxdijk 175 te Roosendaal op zaterdag 20 november a.s. om 10.30 uur en op dinsdag 23 november a.s. om 19.30 uur. Wij stellen het op prijs als u tijdig telefonisch doorgeeft aan de receptie van Sterrebos of u op een van de beide bijeenkomsten aanwezig bent. (telefoon 01650 - 93500). De werving en selektieprocedure verloopt in samenwerking met het arbeidsbureau. U gelieve een sollicitatieformulier aan te vragen bij en te retourneren (voor 26 november a.s.) aan het arbeidsbureau te Bergen op Zoom (Postbus 295, 4600 AG Bergen op Zoom, telefoon 01640 - 42920). u In december 1993 sluiten wij de wervingskampagne af met een advertentie voor medewerkers nachtdienst en aktiviteitenbegeleiders Werken bij Van Oers Werken bij Accountantsmaatschap Van Oers betekent werken bij een zelfstandig kantoor met een eigen identiteit, waar persoonlijk contact met de cliënten voorop staat. Gebo den wordt een breed scala aan diensten: ac countancy, administratie ve dienstverlening en be lastingadvies. Daarnaast behoren organisatie- en automatiseringsadviezen tot het werkterrein. Met vestigingen in West-Bra bant en België behoort Van Oers tot één van de grootste regionale ac countantskantoren in Ne derland. in de eerste fase. Wij vinden het noodzakelijk dat u daarnaast enkele jaren waardevolle er varing heeft opgedaan. Het snel kunnen ana lyseren en interpreteren van gegevens, het overtuigend adviseren, alsmede kennis van automatiseren van administraties en een ge zonde dosis ambitie zijn eigenschappen die wij van onze nieuwe assis tent-accountant venal- ten. De functie Voor onze vestiging in ROOSENDAAL zoeken wij een assistent-accountant die de uitda ging aandurft. Die na een korte inwerk- periode zelfstandig verantwoordelijk wordt voor een groot aantal cliënten. Advisering, begeleiding en controlewerkzaamheden ma ken deel uit van deze veelzijdige job. In de intensieve contacten met onze relaties zullen de assistent-accountants het imago van Van Oers - kwaliteit, flexibiliteit en slagvaardig heid - te allen tijde uitdragen en verstevigen, Profiel U (man of vrouw) bent minimaal in het bezit van het SPD-diploma, of u volgt de AA/CA- opleiding of bent studerende via het NIVRA Wat biedt Van Oers? Een afwisselende, boei ende baan met perspec tief. Een even gevarieerd cliëntenpakket als de daarbij behorende werk zaamheden. Het salaris en de secundaire arbeidsvoorwaarden zij» uitstekend. Hetzelfde geldt voor de geboden studiefaciliteiten. Sollicitatieprocedure Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief uitge breid curriculum vitae, verzoeken wij u zo spoedig mogelijk te sturen aan: de heer mr. J.G.A.A. van Sprundel FB, Accountantsmaat schap Van Oers, Bovendonk 7, 4701 ZN Roosendaal. Voor nadere informatie kunt o hem, de heer J.H. Krijger A.A. of de lieer L.A.M. Tholhuijsen A.A. bellen tijdens kan tooruren: 01650-37961. Ruts Bedrijfsgebouwen is een onderdeel van de holding Rubicon Beheer B.V., een organisatie, actief in de bouw en installatiesector. Ruts Bedrijfsgebouwen ontwerpt en bouwt bedrijfsgebouwen en kantoorruimtes voor opdrachtgevers uit het bedrijfsleven. Ruts ontwikkelt en realiseert een bedrijfsklaar gebouw, op basis van het programma van eisen. Bouwprojecten worden veelal ontwikkeld m.b.v. het stalen Astron bouwsysteem. Wij zoeken een: Uitgaande van gegevens, aangeleverd door commercie en concrete schetsen wordt door de Calculator/Bestekschrijver een kostprijsberekening gemaakt. Daarbij wordt gebruik gemaakt van diverse hulpmiddelen, waaronder een geavanceerd calculatie programma. De kostprijsberekening wordt door de Calculator/Bestekschrijver omgezet in bestekteksten Bij opdracht dient de Calculator/Bestekschrijver in staat te zijn de beschikbare gegevens om te zetten in een werK- begroting. De contacten zijn met name intern gericht. Externe contacten zijn veelal gericht op het inwinnen van informatie en verzamelen van gegevens. Wij verwachten: - HTS-bouwkunde; - bij voorkeur minimaal 5 jaar praktische calculatie ervaring; - bij voorkeur kennis van systeem-staalbouw; - vaardigheid m.b.t. omgang PC's; - kennis van begroot plus. Wij bieden: - een interessante, dynamische functie; - prettige werksfeer; - goede arbeidsvoorwaarden; - mogelijkheid tot het volgen van aanvullende studies. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer F. Spiekerman tijdens kantooruren, telefoon 013-67294" Schriftelijke sollicitaties gelieve binnen twee weken te richten aan: Ruts Bedrijfsgebouwen B.V., t.a.v. F. Spiekerman, Postbus 5050,5004 EB Tilburg. h verot driet die (tegen (t« in g in Bei door 3-1 (1 op de tegei Berlijn - Dick Jaspers eindelijk punten voor de World Cur den. De Willebrorder. wel in Oosterhout (ttc Broeders) als Istanbul de Deen Tony Carlsen) eerste partij onderuit overleefde gisteren de eerste ronde overwinning met 12-15, 15-9, 15-9) - gentienjarige Spanjaard ny Sanchez. In de openingsronde in het disson Plaza Hotel werder Belgen Raymond Ceuleman. Ludo Dielis verrassend ui schakeld. Ceulemans verloor zijn landgenoot Caudron lis leed een nederlaag Japanner Umeda. De zege betekende voor de brabander een hele opluch „Ik ben heel tevreden dat eindelijk gelukt is. En dan nog met een gemiddelde van derhalf, dat is heel goed voot in een eerste ronde. Ik wanhi te niet na die twee baalt nooien in Oosterhout en I; bul. Ik wist dat het er een uit moest komen. In je acl hoofd speelt desondanks st Door Ted van Leeuwen Noordwijk aan Zee - genoeg is voor het Nedt in de VS te bereiken, daarop niet gokken. „we moeten met de in Oranje zoekt derhalve v zijn mogelijk laatste bel Als van 17 juni tot en met 17 in Amerika om de hoogste v baleer wordt gevoetbald, is han Cruijff Oranje's roergar Mits de spelers zich kwalific en hijzelf nog trek heeft. Voc huidige man Advocaat is rolletje in de schaduw we legd. Voor hij zich daar o; mei definitief in terugtrekt, hij de oefenpotjes nog coac 'Als de oogst begint, n< Cruijff het stokje over. Advocaat verbaast zich er dat niemand hem gelooft, al zegt daarmee geen moeitt hebben. Om duidelijk te stt dat het hem ernst is, stelt zich zelfs weer beschikbaar de positie van bondscoach ni WK, de periode dus waarovt Zeist nog niet gedacht is. Van onze verslaggever Noordwijk aan Zee - Jc Cruijff zal niet de gele heid krijgen nog lang te men met zijn jawoord Oranje. Liefst nog maand wil de KNVB de spraken met Cruijff coaching tijdens het WK zijn handtekening bekr tigd zien. Zoniet, dan staat een nieuwe siti waarbij voor Dick Advo de mogelijkheid ontstaat Nederlands voetbalelftal tijdens de WK-eindrond leiden. „Cruijff zal niet tot janua februari kunnen wachten, lijkt me aan de lange kan gauw de beslissing in Poli gevallen, komt het op uitwei van de overeenkomst met C: aan. Dan kan zich de sit voordoen dat we het niet worden. Wat ik niet hoop, wij voelen ons gebonden afspraken die er liggen, len de procedure uiterst dig afwerken. Ons zal r. weten kunnen worden," Cees Wolzak, directeur voetbal bij de KNVB, Noordwijk aan Zee. „Cruijff zal onze planning bepalen. Zo snel mogelijk wedstrijd tegen Polen, definitieve afspraken Zwart op wit," voegde Jansen, bestuurslid techn zaken daaraan toe. Cruijff t°t nu toe de boot af weten pas in januari of te beslissen of hij met naar het WKwü. We t zor: niets ver be gister wille m I er :b o I feb Zuidlaren - Het concours dag opgeschort door een waren over de bodemgest nat om hun dure paarden totdat de piste in orde is g Den Haag - Het Wadd itjsterman neemt opnieu Dakar, die op 28 decern! gaat. Het ervaren autospt Ult in de T3-klasse. Het i woestijnrally van de parti

de Stem | 1993 | | pagina 10