IING EK CHT )INGEN Pak verkeersoverlast aan' ïgenheid 4G Keuken uitgebrand in woning Axel 140-20113 GS gaan niet akkoord met bouw woning op Oude Graauwsedijk Inwoners Koewacht willen dat B en W maatregelen treffen op Emmabaan Failliet bedrijf kost gemeente Axel geld Nieuwe lichting jeugdnatuurwachters in Axel Zevenhonderd ouderen op culturele dagen PLAATSELIJK nieuws DAG klapper UITSLAGEN ZAKEN nieuws Hulst presenteert nieuwe Prins van het Vossenrijk KORTING DE STEM ZEELAND C2 Hillegersberg jren in Hulst 3.95 SJ nglycerine handcréme Karaoke in café Maks in Axel Zaal in Etten-Leur twee dagen uitverkocht Clinge 1993 jedankje, jubileum, velijk, verloving, irestatie, examen, lam, enz. Dlom 1,07 incl. BTW, I verplich*. Foto of maat 35 x 40 mm Overige tarieven op ito's worden niet Durneerd. S2 of geef uw tekst iatsing af bij één van Schriftelijke opgaven f geaccepteerd indien ekend zijn, ook indien 3 bijgevoegd is. het recht voor teksten t redenen te weigeren. Niet te geloven, maar van daag word je 40 harte gefeliciteerd van Jemp. WOENSDAG 10 NOVEMBER 1993 irzacht, i ontvet. ïn ideale crème ig van een iteerde huid. in schrale il hersteld. Jigde huid i desinfecte- rmend Ideaal voor ft 180 ml. voor irtiï i7n7 7 M 7 MIM Tl WAARDEBON ƒ1. bij aankoop van een pot uiercrème 180 ml. ie is door zijn snel in de vieze vlekken angerschaps- /ve g willen en douche ijn JmiuUPil TING ?n 200 ml. ie E-olie ë|j crème ter verzorging van de han- gelriemen. lie, voorkomt irritaties en is aange- 180 ml. voor i inlevering van deze waaïdebon. 7 221 i riNG i een pot [s I 80 ml. J M11.WK RUZKNGIYtlFKlM Van onze verslaggever Middelburg - De gemeente Hulst is opnieuw in aanvaring gekomen met Gedeputeerde Staten van Zeeland. De gemeente wilde de eigenaar van een transportbedrijf in Graauw toe stemming geven aan de Oude Graauwsedijk in Graauw een be drijfswoning te bouwen, maar GS hebben daar nu een streep door gezet. Eigenlijk, zo vinden GS, had Hulst al nooit toestemming mogen geven voor de vestiging van een transportbedrijf op die plaats. Op het bewuste perceel ligt een agrarische bestemming, maar voor puur agrarische activiteitem wordt het al jaren niet meer gebruikt. Er was een agrarisch technisch hulpbedrijf geves tigd. „Eén en ander is in strijd met de bestemming", merkt de provincie fijn tjes op. De gemeente gaf vervolgens transportondernemer R. de Jong toe stemming de gebouwen te gebruiken voor zijn bedrijf. Volgens de provincie is de gemeente daarbij wel 'erg ruim hartig' met de vrijstellingsregeling om gegaan. Want in feite is de bestemming van het perceel gewijzigd. GS stellen dat de aanwezigheid van het bedrijfje in strijd is met het streekplan- beleid. „Een transportbedrijf hoort in principe thuis op een bedrijventerrein en niet op een willekeurige plaats in het buitengebied". Dat het gaat om een eenmanszaak, dat die louter agrarische produkten vervoert en dat omwonenden geen enkel bezwaar hebben, kunnen GS niet milder stemmen. Door toestemming te geven komt er gewoon een nieuwe burgerwoning in het buitengebied bij, zo meent men. En dat is in strijd met het beleid. De gemeente probeerde de provincie vorige week met een brief nog tot andere gedachten te brengen. Daarin wordt de conclusie getrokken dat De Jong er 'in alle redelijkheid' vanuit kon gaan dat hij ter plaatse een woning zou mogen bouwen. De provincie vindt van niet en vindt ook dat de brief inhoude lijk geen nieuwe elementen aan de zaak toevoegt. GS blijven tegen de bouw van de woning. Van onze verslaggever Koewacht - De ruim honderd bewoners langs de Emma baan in Koewacht willen dat B en W van Axel maatre gelen treffen om de snelheid van het verkeer terug te dringen. Het actiecomité Emmabaan Ver keersveilig overhandigt deze week een rapport aan B en W waarin een aantal aanbevelingen staat om het onveilig gevoel dat de bewoners hebben weg te ne men. Die variëren van het aanbrengen van snelheidsremmers, een voet en fietspad tot het overzichtelij ker maken van de rijbaan en meer controles door de politie. Het verzoek is onderbouwd met recente snelheidscontroles en een enquête onder de bewoners waarop 83 van de 103 bewoners reageerden. Serieus De bewoners hadden al eerder het gevoel dat er veel te hard werd gereden maar wilden dat serieus onderzoeken. Acht snel heidscontroles hebben dat be vestigd. Er werden binnen de bebouwde kom snelheden geme- Van onze verslaggever Axel - De gemeente Axel is 4500 gulden kwijt aan de reparatie van het dak van een noodlokaal bij de Antonius- school, omdat het bedrijf dat het dak gelegd heeft failliet is. Er zat weliswaar tien jaar ga rantie op het dak dat in 1987 is gelegd, maar er is geen aanne mer meer die de garantie kan waarmaken. B en W hebben er dan ook niets op tegen de Anto- niusschool uit de brand te hel pen, zo blijkt uit een voorstel aan de raad dat de commissie Van onze verslaggever Terneuzen - Axel maakt komend weekend ook kennis met het fe nomeen Karaoke, zangwed strijdjes voor amateurs in het zalen- en cafécircuit die in Zeeuws-Vlaanderen steeds meer ingang krijgen. Café Maks aan de Markt zorgt zaterdag 13 november voor de Axelse primeur. Een belangrijke inbreng wordt verwacht van een ploeg uit Sluiskil onder aanvoe ring van Mark de Feijter. De Karaoke-show begint om 22.00 uur. Entree gratis. ten van 93 kilometer per uur. Het rakeling passeren van auto mobilisten en het snijden van het langzaam verkeer is ook een doorn in het oog van de bewo ners, die eerder dit jaar hun actie kracht bijzetten door waar schuwingsborden in hun tuinen te plaatsen. Er deden zich meer dere aanrijdingen voor. Verder zijn er nogal wat bermpaaltjes uit de grond gereden door auto mobilisten. De buurtbewoners zijn niet over een nacht ijs gegaan en hebben, aldus de bevindingen in het rap port, deskundig onderzoek laten verrichten. Zij kregen de mede werking van Veilig Verkeer Ne derland, de politie Axel en ver- keersspecialisten. Daarnaast is veel informatie uit literatuur ge haald. Alles bij elkaar is volgens C. Leijssen van het buurtcomité de stelling gerechtvaardigd dat de Emmabaan voor het lang zaam verkeer erg onveilig is. De gemeente Axel telt in 1994 precies 1994 jeugdnatuurwach- ters. De laatste groep van 72 kinderen werd gisteren op de Antoniusschool in Axel door burgemeester W. de Graaf geïnstal leerd. De nieuwe lichting kreeg, zoals gebruikelijk, een insigne en een oorkonde. De Jeugdnatuurwacht (JNW) bestaat inmiddels 23 jaar. Axel is de enige afdeling die nog bestaat in Zeeuws-Vlaan- deren. De club groeit elk jaar gemiddeld met zo'n tachtig kinderen. Dit jaar liep het kinderaantal terug naar 72. Volgens J. Lijbaart, secretaris-penningmeester van de JNW Axel is de animo nog steeds groot om lid te worden. „We gaan zeker door tot het zilveren jubileum". Opzet van de wacht is om bij de jeugd de liefde voor alles wat groeit en bloeit bij te brengen en vernieling van natuurgoed te voorkomen. Dat gebeurt op een aantal manieren. Dit jaar volgen bezoekjes aan de dierentuin in Antwerpen en het Verdronken Land van Saeftinghe. Volgend jaar gaan ze naar het schoolmuseum in Gent en naar 't Zwin. Traditiegetrouw zijn de nieuwkomers ook present bij de Nationa le Boomfeestdag. foto wim kooyman Sociale Zaken, Welzijn en On derwijs woensdag 10 november onder ogen krijgt. Niet alleen de Antoniusschool staat bij de gemeente op de stoep. Ook de Marijkeschool in Axel en de basisscholen in Koe wacht, Zuiddorpe kloppen bij de gemeente aan voor steun. De Marijkeschool wil een verrijdba re kapstok hebben waar zo'n zestig jassen aan kunnen han gen. De kapstok kost een kleine 1200 gulden. De Eikelaar in Koewacht wil nieuwe tafeltjes en stoelen voor twee leslokalen en voor de ge meenschapsruimte 14 tafels en 84 stoelen. De setjes in de leslo kalen zijn versleten. De stoelen in de gemeenschapsruimte niet, maar ze zien er zo oud en ge bruikt uit dat B en W ze in combinatie met de nieuwe tafels in bijpassende kleuren willen vervangen. De Canisiusschool in Zuiddorpe wil een klim- en klauterwand. De commissie Sociale Zaken, Welzijn en Onderwijs vergadert woensdag 10 november om 20.00 uur. Van onze verslaggeefster Etten-Leur - De zaal van de Nobelaer in Etten-Leur is beide dagen uitverkocht. Zevenhonderd ouderen uit West-Brabant en Zeeland (en leden van de ouderenbond in het bisdom Den Bosch) bezochten gisteren de eerste van twee culturele dagen van de Katholieke Bond van Ouderen in het bisdom Breda in De Nobelaer. Vandaag wordt een even groot aantal bezoekers verwacht. Het doel van de Bond van Oude ren met de jaarlijkse manifesta tie is ouderen kennis te laten nemen van culturele uitingen en ze te stimuleren, daar zelf aan mee te doen. Verder denkt de oond met de culturele dagen het sociaal contact te bevorderen en vereenzaming te bestrijden. Centraal stond gisteren en staat vandaag de solidariteit met ouderen in de Derde-Wereldlan den en het contact tussen jong en oud. Wat betreft het eerste ema werd gisteren een grote verloting gehouden ten bate van net missieprject in Madras. De eerste loting bracht 2.900 gulden °P-van dat geld worden huisjes gebouwd voor ouderen in Ma dras die ongeveer duizend gul den per stuk kosten. Ook van daag wordt om 17.00 uur een loting gehouden voor dit project. In verband met de solidariteit tussen de generaties stond to neelgroep Cameleon uit Prinsen beek op de planken met het toneelstuk De Jantjes. Die to neelgroep bestaat uit jongeren en ouderen. Cameleon geeft ook vandaag een voorstelling, die om 13.30 uur begint. Er waren gisteren verder optre dens van volksdansgroepen uit Etten-Leur, Steenbergen en Raamsdonksveer, ouderenkoren uit Standdaarbuiten en Etten- Leur en Senioren Muziekgezel schap Pro Musica uit Etten- Leur. Vandaag staan optredens gepland van ouderenkoren uit Hoeven, Zevenbergschen Hoek, Rijsbergen, Alphen, Lage Zwa- luwe, Sprundel en Zevenbergen, en volksdansgroepen uit Woens- drecht en Rijsbergen. Van onze correspondente Hulst - De stichting Algemeen Hulster Carnaval De Vossen is na de vakantieperiode begonnen met de voorbe reiding van het carnavalsfeest 1994. Het nieuwe thema is: Kunne gai da. Donderdag, de dag van de zotten, maken de Vossen onder de muzikale begeleiding van een boerenkapel, een rondgang door Hulst en vereren zij een jarige met een bezoek. Daarna volgt de traditionele mini-kroegentocht. Zaterdag 13 november is de presentatie van de Prins van het Vossenrijk met zijn gevolg. Wie worden de hofdames en neemt Arjaon voor de vijfde maal de staf ter hand om zo een gooi te doen naar het keizerschap dat nog steeds in handen is van Toon Biesbroeck. Om elf minuten over elf zal iedereen het weten. De Vossen hebben nu al laten uitlekken dat er verrassingen in de lucht hangen. De avond is in het Vossenhol (café de Ster) en de carnavalsvier ders worden daar vanaf 21.30 uur verwacht. Er is een aantal bevriende carnavalsstichtingen uitgenodigd en drie boerenka- pellen zorgen voor de sfeer. Na de presentatie van de Raad van Elf en de hofdames komt om 23.11 uur de prins te voorschijn. Brandweerlieden nemen de schade op in de uitgebrande keuken van een woning in Axel. foto wim kooyman Van onze verslaggever Axel - Als gevolg van een brand in hun woning zijn gisteravond twee inwoners uit Axel met rookvergifti gingsverschijnselen in het ziekenhuis De Honte in Ter- neuzen opgenomen. Het echt paar mag echter vermoedelijk vandaag weer naar huis. De brand woedde in de keuken van de woning aan de Oude Zeedijk 14 en werd even na zeven uur gisteravond ontdekt. Het vuur ontstond als gevolg van een oververhitte frituurpan. Toen het echtpaar de brand ont dekte stond de keuken al in vuur en vlam. De achteruitgang kon niet meer gebruikt worden. Met behulp van een buurman wist het echtpaar het huis via een raam aan de voorkant te ont vluchten. Heikant KOERSBAL - Koersbalmid- dag KBO Gemeenschapscen trum 't Heike 37 deelnemers. Uitslag: 1. Ch.v. Hauten-A. de Koek van Vliembergen en L.Ferket-E. Weemaes-Moort- hamer. 2. E. Jonkers-L. de Wit-Boeykens en C. Baayens- M. Ruyloft. ROMMEL - De Muziekmij Weldoen door Vermaak haalt zaterdag 13 november weer rommel op. Als mensen over tollige spullen hebben die nog bruikbaar zijn, kunnen ze contact opnemen met de fami lie Stienen. Tussen 10.00 en 12.00 uur zal een en ander dan worden opgehaald. KOFFIECONCERT - De Fan fare Weldoen door Vermaak houdt zondag 14 november een koffieconcert in gemeen schapscentrum Malpertuus. Aan dit ochtendconcert dat om 11.30 uur begint werken mee de Koninklijke Harmonie De Vrede uit Gooik (België) onder leiding van Dany de Dobbeleer en fanfare Weldoen door Vermaak onder leiding van Leo Verstiggel. Op het programma staan onder meer werken van Ron Sebregts, Brian Adams, Haydn, Warren Barker, Van Lijnschoten en Edward Elgar. De toegang is gratis en ieder een is welkom. HULST - Café De Kroon, 14 uur kaarting. SAS VAN GENT - De Regenboog, 14 uur prijs- kaarting bieden en jokeren AN- BO. AARDENBURG - Coensdike, 14 uur kaarting voor ouderen. CLINGE -Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO ST.-JANSTEEN -Café 't Centrum, 13 30 uur be- jaardenschieting. De ijlings gealarmeerde vrijwil lige Axelse brandweer rukte met twee wagens uit, waarvan er overigens maar een in actie hoefde te komen. De brandweer lieden waren het vuur binnen een kwartier meester. Het na blussen duurde nog geruime tijd. „Toen we aankwamen stond de keuken al in lichterlaaie", aldus bevelvoerder H. Martens. „Onze eerste zorg was te voorkomen dat de vlammen naar de rest van de woning zouden overslaan. Dat is gelukt". De keuken brandde volledig uit. Brand weercommandant C. de Pooter kon gisteravond nog geen exacte schatting maken van de schade. „De keuken is vernield, maar ook in de rest van de woning is flink wat rook en roetschade ontstaan, dus aan een dertig tot veertigduizend gulden zit je al snel". Schietingen Koewacht - Zaal 't Hoekske met 33 personen. Hoge vogel: F. Martens, eerste zijvogel: J. van de Waele, tweede zij vogel: J. de Witte, grootste aantal (4): J. Lijbaart. Hulst - Zaal De Kroon met 33 Ï)ersonen. Hoge vogel: J. Dobbe- aar, eerste zijvogel: P. Vercau- teren, tweede zijvogel: P. van Kerkhoven, grootste aantal (7): F. Boussen. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 31 personen. Eerste hoge vogel; R. d'Hondt, tweede hoge vogel: H. d'Hondt, eerste zijvo gel: J. Verstraeten, tweede zij vogel: F. Rottier, grootste aantal (6): A. Wellens. Koewacht - Zaal 't Hoekske met 29 personen. Hoge vogel: P. Ivens, eerste en tweede zij vogel: F. Martens, grootste aantal (4): O. de Moor. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 28 personen. Hoge vogel en eerste zijvogel: L. van Eekhout, tweede zij vogel: E. Hulshout, grootste aantal (6): mevrouw Hulshout. Koewacht - Zaal 't Hoekse, be- jaardenschieting met 30 perso nen. Hoge vogel: E. Goossen, eerste zij vogel: P. de Meul, tweede zijvogel en grootste aan tal (4): G. Suy. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren met 33 personen. Hoge vo gel: B. Verwey, eerste en tweede zijvogel: A. Leenknegt, grootste aantal (5): J. van Meelen. Walsoorden - Zaal Rue du Nord, bejaardenschieting met 17 personen. Hoge vogel: en eerste zijvogel: F. de Meyer, tweede zij vogel: R. de Rijk, grootste aantal (4): B. Verscho ten. Zuiddorpe - Sint-Sebastiaan, schieting liggende wip met 77 personen. Wip 1: eerste hoge vogel en eerste zij vogel: M. Suy, tweede hoge vogel: J. Ferket, tweede zijvogel: M. de Cock, derde zijvogel: G. Samijn, vier-, de zijvogel: A. de Mey. Wip 2: eerste hoge vogel: W. de Vrieze, tweede hoge vogel: J. d'Hae- nens, eerste zijvogel: J. Ferket, tweede zij vogel: M. Suy, derde zijvogel: G. Samijn, vierde zij vogel: A. Hoogstraate. IJzendijke - Zaal Hofzicht met 19 personen. Hoge vogel en eer ste zijvogel: W. Ongenae, twee de zijvogel: F. Blaakman, groot ste aantal (5): M. Breyaert. Aardenburg - Sint-Sebastiaan met 23 personen. Eerste hoge vogel: R. de Wispelaere, tweede hoge vogel: M. Minnaert, eerste en vierde zij vogel: G. de Valcke, tweede zijvogel: G. de Vriend, derde zijvogel: J. Thilleman, grootste aantal (5): P. van Vooren en F. Lampaert. Stand kampioenschap: 1. D. van Her- mon 16 punten, 2. R. de Wispe laere 16, 3. M. Minnaert 16, 4. P. van Vooren 14 punten. •en 14 pu Kaarti ingen Hulst - Negende wedstrijd na jaarscompetitie Bridgeclub Hulst. Groep A: 1. Beuzenberg/ Aarts, 2. Biesbroeck/Kint, 3. Bruijns/Van Weijnsberghe. Groep B: 1. Holla/Vroome, 2. Snuverink/Beuzenberg en De Boer/Smulders. Groep C: 1. echtpaar De Cock, 2. Van Gae- ver/Van Waterschoot, 3. Ter Burg/Bastiaansen. Groep D: 1. echtpaar Veldhoen, 2. Huys- kens/Vereecken, 3. Romson/De Nijs. Groep E: 1. De Rijck/Van Overmeiren, 2. Seydlitz/Van Opstal, 3. Bral/Bral. Sluiskil - Zaal Dallinga met 94 personen. Bieden: 1. A. van Driel, 2. C. van Aert, 3. G. Boerjan. Jokeren: 1. mevrouw Hamelink, 2. mevrouw Rutters, 3. mevrouw Dieleman. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 34 personen. Bieden: 1. M. de Bruijn, 2. R. de Cock, 3. P. Poppe. Jokeren: 1. F. Buys, 2. M. Pieters, 3. M. van Kerkho ven. Hulst - Zaal De Lieve met 48 personen. Bieden: 1. H. Berkel- mans, 2. mevrouw Sturm, 3. A. Boone. Sas van Gent - Zaal De Rose- laer met 48 personen. Bieden: 1. E. de Causemaecker, 2. C. Smit, 3. P. Dierickx. Jokeren: 1. P. de Bruijn, 2. mevrouw Bode, 3. mevrouw A. Timmerman. Clinge - Zaal De Gouden Kroon met 22 personen. Bieden: 1. M. de Block, 2. mevrouw Tilleman, 3. A. de Bruijn. Jokeren: 1. J. Verbrugge, 2. S. van der lee, 3. M. Haulez. Kloosterzande - Zaal De Rei zende Man met 36 personen. Bieden: 1. mevrouw Goossen, 2. A. van Eerdenburg, 3. J. van der Hooft. Jokeren: 1. mevrouw Ne ve, 2. mevrouw Freyser, 3. me vrouw Verschuren. Sas van Gent - Zaal De Enge lenroos met 30 personen. Bie den: 1. F. Pieters, 2. P. Poppe, 3. A. Stampers. Jokeren: 1. me vrouw Verplanken, 2. mevrouw Bode, 3. mevrouw De Wit. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers met 28 personen. Bieden: 1. mevrouw Celie-De Meester, 2. J. van Hove, 3. H. Poppe. Ossenisse - Zaal De Jachthoorn met 43 personen. Bieden: 1. J. Bogaert, 2. mevrouw Reyers, 3. mevrouw Lucasse. Jokeren: 1. mevrouw Van Vooren, 2. F. Buys, 3. mevrouw De Rijk. Stoppeldijk - Zaal 't Gelaag met 26 personen. Bieden: 1. J. Sturm, 2. J. de Rijk, 3. J. Tiele- man. Jokeren: 1. mevrouw Ro- drigo, 2. mevrouw Dupont, 3. mevrouw De Waal. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 30 personen. Bieden: 1. A. Vereecken, 2. W. Sorber, 3. J. van de Hende, 4. H. Berkel- mans, 5. V. de Caluwé. Westdorpe - Zaal Concordia met 24 personen. Bieden: 1. me vrouw De Moor-De Smet, 2. mevrouw Geerinckx-Kesbeke, 3. A. Plasschaert. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 20 personen. Bieden: 1. L. Blommaert, 2. E. Bogaert, 3. J. Bakkers. Jokeren: 1. L. Bruijns, 2. G. Domines, 3. mevrouw Bo gaert. Kloosterzande - Zaal De Kas tanje met 25 personen. Biden: 1. R. Verschuren, 2. mevrouw He- melaar, 3. mevrouw De Waal- Baart. Jokeren: 1. mevrouw De Waal-De Waal, 2. E. van Vooren, 3. A. de Waal. Heikant - Zaal Du Commerce met 26 personen. Bieden: 1. Th. de Block, 2. G. Ferket, 3. W. Sturm. Jokeren: 1. mevrouw d'Hooghe, 2. mevrouw Domines, 3. mevrouw Van Campenhout. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 19 personen. Bieden: 1. J. van de Ende, 2. R. Cock, 3. M. van de Hemel. Jokeren: 1. A. Patijn, 2. F. Buys, 3. M. Taal man. Walsoorden - Zaal Rue du Nord met 30 personen. Bieden: 1. E. Zwartelee, 2. J. Pauwels, 3. M. van Leeuwen. Jokeren: 1. E. van Vooren, 2. R. de Waal, 3. me vrouw Van Vooren. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 17 personen. Jokeren: 1. mevrouw De Koster, 2. me vrouw Kouijzer, 3. A. de Bruijn, 4. mevrouw Delforge, 5. me vrouw Tieleman. Kloosterzande - Zaal De Rei zende Man met 15 personen. Bieden: 1. C. de Kort, 2. Th. Kegels, 3. mevrouw Hemelaar. Axel - Zaal De Boemerang met 51 personen. Bieden: 1. me vrouw L. Riemens, 2. L. van Cadsand, 3. J. Vonhout. Joke ren: 1. mevrouw Oshea, 2. me vrouw Haver, 3. C. Veer. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 86 personen. Bieden: 1. J. Tieleman, 2. A. Vereecken, 3. H. de Ruyter. Jokeren: 1. A. de Kort, 2. mevrouw Himbrecht, 3. mevrouw Boerjan. Terneuzen - Zaal Du Commerce met 52 personen: 1. mevrouw Verhelst, 2. J. Oosterling, 3. R. Linthout. Koersbal Ossenisse - Zaal Hof ter Nesse met 12 personen: 1. E de Maat/ M. Rademakers-Warrens, 2. A. Mannaert/R. Reijns-De Kort, 3. A. Rottier/M. de Maat-De Waal. Kloosterzande - Zaal Rozenhof met 31 personen: 1. B. Kint/L. Ivens, 2. H. de Gucht/L. Kint, 3. A. de Roeck/C. van Meelen. Sas van Gent - Zaal De Rose- laer met 12 personen: 1. F. de Kort/J. de Pan, 2. A. de Kort/W. ten Hoor, 3. M. de Pan/M. Weg- Hulst - Er is tegenwoordig weer grote belangstelling voor het kopen van een eigen huis. Dat bleek tijdens de 'hypo theekinformatiedag' die door de Rabobank Hulst was ge houden. Tijdens de dag kon den belangstellenden informa tie krijgen over financieringen en verzekeringen. Tevens wa ren de gemeente Hulst, de bei de notariskantoren en make laars uit Hulst aanwezig. De aanloop was groot. Velen maakten gebruik van de mo gelijkheid om op een vrijblij vende manier kennis te nemen van zaken die te maken heb ben met het kopen en bouwen van een woning en het afslui ten van een hypotheek. belangstelling was zo groot dat wordt overwogen om in april volgend jaar opnieuw zo'n dag te organiseren.

de Stem | 1993 | | pagina 15