Hoek klopt Spui in streekdüel ies man Axel winnaar in Sas van lissingen Trainer De Block: 'Alles staat of valt met resultaat' Mare Willaert beste Zeeuws-Viatiiiiig UITSLAGEN STANDEN B6 werk ermann eerser ede wint sterke >de helft DESTEM SPORT ZEELAND B7 jrouwenvoetbal Vrouwen Terneuzense Boys zegevieren gemakkelijk VIERDE KLASSE H Terneuzen BI nipt onderuit ATLETIEK Vorm VIERDE KLASSE H Corn Boys krijgt niet wat het verdient Perfect Serge de Ruijsscher scoort drie keer Hoofdplaat pakt ruime winst VIERDE KLASSE H BER 1993 de met wisselvallig ïtitie. In Vlissingen sh verloren en van -3, Piet Provo-Bart u, Jan Trimpe Burger- 'aauw 2-3, Rob van de Provoost 0-3. portmedewerker In de Hulster zaal- mpetitie heeft ann fiks gestunt ende Man met maar te verslaan. Negen ielen er in het duel Poel/Ros Beijaart- Laatstgenoemde evecht met 5-4. 't Anker werd 3-2 en ert-DLC werd afgelo- het meest doelpuntrij- Met 12-6 zegevierde G 4-7, Neckermann 4-7, 3-6, DLC 5-6, Reizende Tan der Poel/Ros Beijaart yter 4-4, Meerpaal 5-3, 4-2, The Corner 4-2, Den 0, 't Anker 5-0. Wemeldinge er triomfeerde Eric emeldinge. Opnieuw erser in de categorie wee ronden kon zijn lijke tred houden. in totaal 85 vertrekkers t veldrijden in Zeeland n de grond te komen, s van drie ritten dief nge op het programma n wordt zaterdag afge- an wordt er ook een ssement opgemaakt. EN trimmers: 1. E. Vereecken W Bastiaanse (Hooger- J. van Cadsand (Wachte- Raadgever (Roosendaal), 5. s (Roosendaal), 6 R. Bijvank e), 7. P. Picavet (Hulst), 8. C. tten-Leur), 9. D. Verhulst 10. M. Rommers (Rilland), de Vijver (Zuiddorpe), 12. J. s (Nieuw-Vossemeer), 13. F. (Hulst), 14. J. Minnaard (We- 15. P. van Bellen (Koe- 6. G van Gessel ('s-Heeren- W. van Hoof (Hoogerheide), k (Kruiningen), 19. E. Koets ke), 20. W. Geijs (Kwaden- 1. R. Klippel (Schijf), 2. E Wolphaartsdijk), 3. J. Gun- eke). gen: 1. R. de Bruijn (St.-Wil- 2. D. Raadgever (Roosendaal), Haaften (Stavenisse), 4. E. de Gravenpolder), 5 R. Kuijlen cht). 6. T. van Gurp (Wouw), Dreu ('s-Gravenpolder), 8. F (Hoogerheide). 1. E. Enthoven (Stekene), 2. r Ploeg (Nieuwdorp), 3. J. van Dost-Souburg), 4. E. van Loo erk), 5. D. Mesu (Middelburg), ossen (Wolphaartsdijk), 7. M. erseke), 8. J. Schrijver (Ka- L. Schenk (Huijbergen), 10. ser (Lewedorp). Wemeldinge, staat op FOTO JAAP WOLTERBEEK het landelijk amateur- n gisteren met 2-0 van srsloeg DIVO met 1-0. ze sportmedewerker ïzen - Groede won in de klasse D van het afde- jetbal op zondag via een tweede helft nog ruim van izen 5:1-4. drie minuten kwam Groe- 3 voorsprong door Alex 5. Daarna speelden de be- rs te tam om de wedstrijd /erkelijk naar de hand te Pas toen Terneuzen 5 in eede helft via Pieter van.'t inde op 1-1 kwam, schrok- e bezoekers wakker. Daar- mineerde Groede nadruk- en wist tevens de weg naar te vinden. Door treffers udie Bolijn, Johnny Tissink e lob) en Rudie Simpelaar i de ruime eindstand op het MAANDAG 8 NOVEMBER 1993 leriieuzen - Ih de eerste klas se van het landelijk voetbal voor vrouwen won Terneu- zense Boys gemakkelijk met 7-0 van het gehavende HOV uit Rotterdam/Kralingen. De bezoeksters konden maar ne gen speelsters in het veld brengen en zagen tijdens de rust een tijdens de eerste helft ziek geworden speelster het team verlaten. Koploper Oostkapelle versloeg Katwijk met 4-0. Yerseke was niet opgewassen tegen Capelle en verloor thuis met 3-1. In de tweede klasse werd de derby Spui-Hoek door Hoek met 2-0 gewonnen. Serooskerke nam geem halve maatregelen tegen DBGC en versloeg de vrouwen uit Oude Tonge met 9-0. EERSTE KLASSE TERNEUZENSE BOYS-HOV t-0 - Zoals hierboven vermeld een gehavend HOV. Door de griep geteisterd kon het team slechts negen speelsters binnen de lijnen brengen en moest de tweede helft zelfs met acht speelsters verder het karwei zien te klaren. Toen al was de stand 2-0 door evenzoveel treffers van Wanda Zegers. Na de hervatting een nog sterker Terneuzense Boys. HOV kwam er niet meer aan te pas. Door doelpunten van Petra de Braai (2x), gevolgd door een hattrick van Inge Suy, werd het tenslotte gemakkelijk 7-0. SPUI-HOEK 0-2 - Een over de hele wedstrijd genomen sterker Hoek. De 0-1-stand bij rust was maar een magere afspiegeling van het overwicht. Verder mis ten de bezoeksters die periode verschillende opgelegde kansen om tot scoren te komen. Tot vier keer toe misten Joyce Buijze en Marcia Bosten, elk twee keer alleen voor Spui-keepster Sakia Smollenaar staande, te doelpun ten. Spui daarentegen kwam nauwelijks in het stuk voor. Het miste daar de inzet voor. Al kort na de aftrrap kwam Hoek op voorsprong door een doelpunt van Marcia Bosten. Daarbij bleef het in de eerste helft. Na tfe hervatting bleef Hoek het spel dicteren en ging daarbij ook door in het missen van kansen die er wel waren, maar onbenut bleven. Slechts één keer had Joyce Buijze succes en zo eindig de de derby verdiend öi 0-2. UITSLAGEN Hoofdklasse: Vlissingen«MKV,29 1-3, Ter Leede-Saestu» Ö-6, DSVT- HBSS 2-1, HZ W-Kloetinge 3-1, Velocitas-Hijsoord 1-8. Eerste klasse: Yerseke-Capelle 1-3, Zwart Wït'28 2-Deita Sport 3-3, Oostkapeiie-Katwijk 4-0. Ter Leede 2-Berkel 7-0 Terneuzense Boys- HOV 7-0, SC Botlek-Rijsoord 2 2-3. Tweede klasse: Spui-Hoek 0-2, AS- WH-Rockanje 2-8, SHO-Sliedrecht 1-5, Serooskerke-DBGC 9-0, Papen- drecht-Wit-Rood-Wit 0-3, KMD- Woudrichem 3-2. STANDEN Hoofdklasse: Saestum 9-16, Rijsoord 9-12, Stedoco 8-11, HZVV 8-11, HBSS 8-9, Ter Leede 8-9, MKV'29 9-9 Velocitas 6-8, DSVP 9-8, SC Muiden 8-5, Vlissingen 9-2, Kloetinge 9-0. Eerste klasse: Oostkapelle 8-15, Ca pelle 8-13, Terneuzense Boys 7-11, Zwart Wit'28 2 8-9, Katwijk 8-9, Yerseke 8-8, SC Botlek 8-7, Rijsoord 2 9-6, Delta Sport 8-5, Ter Leede 2 7-4, HOV 8-4, Berkel 9-3. Tweede klasse: Wit-Rood-Wit 9-18, Serooskerke 7-14, Rockanje 9-12, Woudriehem 9-10, Hoek 8-9, DBGC 9-8, Papendrecght 7-7, Sliedrecht 6-6, AS WH 9-5, Spui 8-4, SHO 8-2, KMD 9-2 Terneuzen baas over Door onze medewerker Sjaak Begijn. Clinge - Na de nederlagen tegen Vogelwaarde en Corn Boys heeft Terneuzen in de uitwedstrijd tegen Clinge eindelijk weer eens twee punten gepakt. Een half uur voor rust speelde Terneuzen goed voetbal tegen een verrassend sterk acterend Clinge. In het tweede bedrijf zakte het spelpeil aan beide kanten tot een bedenkelijk niveau. Beide ploegen wisten zitfe «ver de hele wedstrijd bekeken legio kansen te scheppen. Vooral Clin ge was het eerste kwartier dicht bij enkele treffers, maar het vi zier van de grensdorpbewoners stond deze middag niet op scherp. Bij die kansen had het wel de hulp van de Temeuzefi- verdediging nodig, die vooral op links gaten liet vallen. Jan de Visser profiteerde hier dankbaar van en was levensgevaarlijk. Zijn voorzetten bereikten Bou- Cowijn van Craenenbroeck en Beter Drumont, maar deze spe lers stonden niet scherp genoeg om doeltreffend af te ronden. Terneuzenaar Michel de Vries moest op de doellijn redding brengen op een inzet van Ronald de Block. Terneuzen kreeg eveneens kan sen via Gerard Maas en Mark de Kunder. Toch stond dit tweetal in de 25e minuut garant voor de openingstreffer. De Kunder be diende Maas, die vanaf rechts uit een moeilijke hoek Van den Berg met een diagonaal schot feet na kijken gaf: 0-1. Dit doelpunt werkte voor de be zoekers bevrijdend. De ploeg van trainer George de Block draaide vanaf dit moment plotseling goed en Clinge had weinig tot niets in te brengen. Door een aantal tactische aanwijzingen van de trainer werd het gevaar De Visser op links de kop inge drukt. Katachtig Clinge begon het tweede bedrijf sterk, maar een prima acterende doelman De Letter van Terneu zen wist zijn doel Iftet katachtige reflexen schoon te houden. De beste kans uit het tweede bedrijf vam de wedstrijd kwam op naam van het duo Ralf Baumgarte- Mark de Kunder. Doelman Sieg fried van den Berg trapte een terugspeelbal voor de voeten vah Baumgarte, die met een breedte pass De Kunder bediende. De Kunder was echter niet attent genoeg en liet de bal aan zich voorbij gaan. Het was slechts uitstel van executie. Met nog een kwartier te spelen zette De Kunder met een li chaamsbeweging zijn tegenstan der op het verkeerde been, be diende de tot dan toe onzichtba re Jochem Gajewskl, die op zijn beurt deze buitenkans niet aan zich voorbij liet gaan: 0-2. De wedstrijd leek gespeeld, maar vier minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd pikte Boudewijn van Craenenbroeck zijn doelpuntje mee en zorgde daarmee voor de aansluiter: 1-2. Trainer George de Block was na afloop zichtbaar tevreden met de overwinning: „Beide ploegen hebben veel kansen gehad en verprutst. De uitslag had veel hoger kunnen uitvallen. Ik moet toegeven dat Clinge mij positief verrast heeft. Onbegrijpelijk dat die ploeg zo laag geklasserd staat." Op de vraag of de hand van technisch directeur Han van der Hooft deze middag zichtbaar was antwoordde hij: „Ik doe geen concessies. Alles staat of valt met het resultaat. De ploeg heeft hier hard voor gewerkt. Clinge-aanvaller Boudewijn van Craenenbroeck (liggend) schiet met een halve Omhaal richting Terneuzen-doel. foto wim kooyman. Van onze atietiekmedewerker Ondanks sanitaire stop winst Peter de Vocht in Graauw fan onze sportmedewerker Terneuzen - In de tweede divisie B van het landelijk voetbal voor ^-junioren leed Terneuzen BI e® krappe 1-0-nederlaag tegen NAC Bl. TERNEUZEN Bl-NAC Bl 0-1 - Terneuzen Bl speelde een goede wedstrijd. Met uitzondering van ®n korte periode vlak na rust was de formatie van coach Han van der Hooft gelijkwaardig aan he Bredanaars. Ook deze keer b'eef het pechvogeltje de rood zwarten achtervolgen. Nu eens ®et in het net missen van opge legde kansen. Een kwartier tijd bad Michel Mullaert een onge- •ukkig moment doer de tel in e'gen doel te koppel. Daardoor °ntging Terneuzen Bl een punt w dit duel. Een puntje dat het ÏÉS; had verdiend. OVERIGE UITSLAGEN wick Boys Bl-UVS Bl 1-3, RVC Bl- "«drecht'90 Bl 2-6, SC Fevenoord -ADO Bl 2-3, Sparta Bl-E*celsior ^MtSCBLSWBl 4-1. ^Jvyenoord Bl 9-16, NAC Bl 0-14, «SC BI 9-11, Excelsior Bl 8-10, A&O ;L5"L°. Sparta Bl 9-10, UVS Bl, 0-8, ïSLgJ 9-8, Quick Beys BI 8-9, Öerd- »R° 81 9-5. Temeuzen Bl 9-4. a"C Bl 9-3 Graauw - Peter de Vocht won zaterdag de zestien kilometer lange Sint-Niklaasloop in Graauw. Dit ondanks dat de 33-jarige atleet uit het Bel gische Keerbergen rond de twaalfde kilometer de berm moest opzoeken om zijn dar men te ledigen. „Die begon nen dusdanig op te spelen dat ik de slootkant moest opzoe ken. Het verstoorde mijn rit me nauwelijks. Sterker nog, ik voelde me duidelijk opge lucht." De Vocht is bepaald geen kleine jongen. Komende week vertrekt hij naar New York om er zijn achttiende marathon af te wer ken. „In België heb je weinig stratenlopen in deze tijd van het jaar en daarom was deze zestien kilometer een uitstekende scha kel in mijn voorbereiding. Zon der diep te gaan kon ik hier de winst pakken en dat geeft toch de nodige moraal voor New York." De Vocht heeft 2 uur en 14 minuten staan op de mara thon (twee jaar terug in Londen liep hij deze tijd) en behoort in zijn land tot de top-vijf op de 42 kilometer en 195 meter. Voor de zestien kilometer kwa men zich in Graauw maar liefst 250 deelnemers melden. Van die 250 was Henrik Fabri de eerste aanvaller. In Zandberg, na zo'n 2 kilometer wedstrijd, liep hij alleen aan de leiding, gevolgd door een kwartet bestaande uit Yvan Ghijslen, Yvan Thyssen, Peter de .Vocht en Christophe Antheunis. Daarachter een groepje van een man of tien met als Zeeuws-Vlamingen Marlon Roels, Mare Willaert en Frank Verschorre. De Vocht ging alleen op jacht naar Fabri. Een vlotte jacht, want na 3 kilometer had hij Fabri al te pakken om vervol gens alleen de kale en koude polders in te duiken, om zijn zegetocht vervolgens met de no dige reserves solerend af te slui ten ondanks zijn eeTder om schreven noodstop. Achter hem liep Yvan Thyssen naar de tweede plaats, voor de man die de knuppel in het hoen derhok deponeerde, Fabri. Mare Willaert verkeert in de vorm van zijn leven. De Hulstenaar, ook vorige week al eerste Zeeuws- Vlaming in Stekene-Graauw, kwam ook nu als eerste niet- Belg binnen op een keurige ze vende plaats. Hij bewees gereed te zijn voor het optreden voor eigen publiek komende zondag in de Moerschanscross. Marion Roels en Frank Verschorre lie pen zich evenens nog binnen de eerste tien. Addie Dieleman blijft verbazen. Nu was de Sasse in haar catego rie eveneens iedereen de baas. „Ik heb er geen verklaring voor, maar het gaat de laatste maan den vanzelf." „Het wordt tijd Mare Willaert uit Hulst (rechts) op weg naar de finish FOTO WIM kSÖYMAtó. dat jij je eens binnen de KNAU laat zien," gaf Jo David haar na afloop te kennen. Naast de zestien kilometer ston den er ook nog een acht, vijf en twee kilometer op het program ma. De jeugd had een 500 meter en ook hier was de belangstel ling met 37 deelnemers groot. Graairw blijft trouwens een gro te aantrekkingskracht uitoefe nen op de tritniopers. Reffly Magnus: „Ik denk dat dit komt door onze organisatie. Dat is ons sterke wapen. Een andere ver klaring waarom het bij ons wel blijft lopen en ergens a'niters niet, zou ik er niet voor hebben." Van onze sportmedewerker Sas van Gent - Com Boys is <4e goede weg ingeslagen. Dit mag na het duel tegen Axel geconstateerd worden. Dat het nog verzuimt dit in pun ten om te zetten heeft het aan eigen falen te danken. Axel kon mede daardoor met 1-3 winnen, nadat het in de eer ste termijn de toon had gezet. Wie Corn Boys enkele weken geleden bezig heeft gezien en ook gisteren, moet simpelweg constateren dat er progressie in het Sasse kamp zit. Dit alles nog zonder tot groots voetbal te ko men. Veelal moet de dadendrang nög uit inzet komen. En die lijkt momenteel voorhanden. Een verbetering waarop Axel bijna stuk liep. Rinus Zegers, trainer van Axel, was dat evenmin ontgaan. Met name toen Corn Boys na de thee bijzonder wilskrachtig speelde, moest hij toezien hoe moeizaam het zijn gisteren in het blauw gestoken ploeg verging. „We verloren de greep op het mid denveld, omdat we niet opge wassen waren tegen het fysiek sterke Corn Boys," aldus Zegers. Het was voor hem een tegenval ler. Want zoals de meésten dach ten, en hij waarschijnlijk ook, moest Axel nog een keer scoren om 0-3 op de bordjes te krijgen en vanaf dat moment met de handen in de zakken het eindsig naal halen. Een logische gedach te na 45 minuten voetbal waarin Axel de toon zette via leuke acties van met name Hubert van de Hemel. Daarbij zat het Axel mee. Nauwelijks vijf minuten na het eerste fluitsignaal knalde Pascal Lensen 0-1 binnen door attent te reageren op een van de lat terug springende bal. Een meevaller die zijn oorsprbng kende in een keihard door Ko de Jonge geno men vrije trap, die boven doel man Mutsaars te pletter sloeg. Dezelfde Lensen kreeg niet veel later een dot van een kans op 0-2 na voorbereidend werk van Pa trick Dankaart en Elmar Beu- zenberg. Aan de andere kant testte Mare Maes doelman Tonny Gommers van afstand en liep de doorge broken Hans Cornells stuk op deze Axelse sluitpost op een mo ment dat hij oog in oog met hem kwam en de hoek als het ware voor het uitzoeken had. Gom mers redde zijn ploeg dus voor de gelijkmaker en kwam daarna nog meerdere keren nadrukke lijk in beeld. Mede aan hem was het te danken dat Axel met 0-2 in de zak aan de thee kon begin nen. Aan de basis van dit tweede doelpunt lag Harold Verschuren. Hij was het die door het afgeven van een perfecte crosspass Mi chael Pieters op links alle vrij heid gaf om door te gaan. Deze zette gepast voor tot bij de inko mende Pascal Lensen, die ver volgens doelman Mutsaars via een keiharde uithaal het nakij ken gaf. Dat Gerben Bteyaert pal voor de thee verzuimde kop pend 2-1 te scoren, was voor de Axelaars mooi meegenomen. Na de thee kreeg zoals gemeld het duel een totaal ander ge zicht. Corn Boys knokte voor wat het waard was, gaf geen meter ruimte en drong Axel te rug. Een taetMÉ die succes moest hebben. Zij het dat arbiter De Noier een magnifieke inzet van Joep Frush, die 1-3 betekend zou hebbeti, inmiddelshad afgé- keurd. „Onterecht," meende Ze gers. Gorn Boys maalde er ftiSt om en zag de hard zwolgende spits Marc Dhaene ten aafzelihg Door onze medewerker Guus Heutinck Koewacht - Met 1-4 pakte Hoofdplaat de winst in en tegen Koewacht. Deze winst had het voornamelijk te danken aan Serge de Ruijsscher, die gistermiddag duidelijk op scherp stond. Liefst drie keer haalde hij doeltreffend uit en deed daarmee persoonlijk Koewacht de das om. de slof genomen en later stond goaltjesdief Mare Boeckhout op de juiste plek om ontzettend ge klungel in de defensie van Koe wacht af te straffen. Koewacht kon daar maar één treffer tegenover plaatsen. Na tuurlijk was weer Jacky Lam bert succesvol. Aangespeeld in de dekking draaide hij weg van zijn tegenspeler om vervolgens met een lange schuiver via de paal te scoren. Na rust had Koewacht het betere van het spel. Hooofdplaat be perkte zich tot schaarse uitval len en uiteindelijk bleek deze tactiek resultaat af te werpen. Daarvoor was men wel dank verschuldigd aan de spitsen van Koewacht, die het vizier niet op scherp hadden staan of Pol van de Vijver op hun weg vonden. De lob van Jacky Lambert ging naast, Boudewijn Rietjens schoot hoog over en Jack van Nieulande voorlangs. Trainer Rudie Rietjens besloot alles op de aanval te gooien en achterin man tegen man te gaan spelen. Alles of niets. Het werd dus niets. Bij een uitval legde Patrick Sutin de bal breed op Serge de Ruijsscher en deze pas seerde met een lang schot Rob Wieland. Dezelfde De Ruijsscher deelde nauwelijks een minuut later de genadeklap uit aan het murw gespeelde Koewacht. Een prachtig afstandsschot van hem verdween in de rechter boven hoek. Vrouwe Fortuna was de Koe wachtenaren niet gunstig gezind. Ondanks het feit dat het betere voetbal door de oranje-gelen ge speeld werd, moest het machte loos toezien hoe de mannen uit het Durp met de punten naar huis gingen. Dat lag voorname lijk aan de manier waarp met de kansen omgesprongen werd. Terwijl de voorwaartsen van Ru die Rietjens de vele kansen lieten liggen, wisten de spitsen aan de andere kant wel raad met de weinige mogelijkheden die hen geboden werden. Daarnaast werden de vlassers nog eens gedupeerd door het wegzenden van Dennis Aerts. Vlak voor het rustsignaal sprint te hij samen met Peter Catsburg naar een diepe bal. Er ontstond een duw- en trekduel, waarbij Catsburg ten val kwam. Een vrije bal, zo leek de logische reactie, maar tot ieders verba zing trok arbiter Broekhoven nog een rode kaart voor Aerts. Veel te zwaar gestraft. Dat betekende dus dat Koe wacht in de tweede helft met tien man moest proberen de op gelopen achterstand weg te wer ken. Hoofdplaat had in de eerste termijn namelijk al twee keer doel getroffen. Eerst had Serge de Ruijsscher een voorzet van Martin Scherbeijn in een keer op In totaal waren er 583 deelne mers. UITSLAGEN 500 METER Jongens: 1. Sven Verheecke 1.13, 2. Christof de Zutter 1.19, 3. Maarten Veijs (allen België) 1.20 Meisjes: 1. Lies Veijs 1.16, 2. Ine £»oosveldt (beiden België) 1.24, 3. Remske Doedee (Graauw) 1.40 MANNEN 2 km: 1. Theo Drubbel (België) 4.51, 2. Samil Aksoy (Terneuzen) 5.02, 3. Evert Doedee (Graauw) 5.09, 4 Stan Vermeulen (België) 5.15, 5. Eimert- Jan Goossens (Axel) 5.23. 5,6 km: 1. Eddy Schwegler (Hulst) 19.23, 2. Georges Valckx (Ossenisse) 19.41, 3. Luciën Hoop (Klooster- zande) 20.27, 4. Remco van de Win kel (Axel) 20.30, 5. Marcel Ver- scbueren (Graauw) 20.33. 8 km: 1. Erwin Camphens 26.23, 2. Benny Cornu 26.29, 3. Johan Lange- raert (allen België) 27.04, 4. Mat- thieu Warrens (Kloosterzande) 27.14, 5. Pieter Pladdet (Terneuzen) 28.35. 16 km: 1. Peter de Vocht 52.00, 2. Yvan Thyssen 52.39, 3. Henrik Fabri 52.42, 4. Yvan Ghijselen 53.41, 5. Dirk van de Veire 53.44, 6. Filip Verdonck (allen België) 54.11, 7. Mare Willaert (Hulst) 54.20, 8. Frans van Mieghem (België) 54.38, 9. Mar lon Roels (Vlissingen) 55.35, 10. Frank Verschorre (Breskens) 55.38, 15. Jo David (Koewacht) 56.50, 17. Fons Warrens (Kloosterzande) 57.12, 18. Harvey van Hauten (St.- Jansteen) 57.21. VROUWEN 2 km: 1. Natasja Picavet 5.13, 2. Liesbeth Breepoel (beiden Hulst) 5.17, 3. Christel David (Koewacht) 6.19. 5,6 km: 1. Baukje Doedee (Graauw) 23.17, 2. Debbie van Dorsselaer (Hulst) 25.15, 3. Marjen de Wachter (België) 25.48. 8 km: 1. Domenique van Poucke (België) 36.05, 2. Hester Vink (West- dorpe) 37.28, 3. Jante Heethuis (Ter neuzen) 37.51. 16 km: 1 Addie Dieleman (Sas van Gent) 1.00.22, 2. Marianne van de Burgt (Ossendrecht) 1.03.45, 3. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 1.09.20, 4. Christianne Heyman 1.09.53, 5. Dina de Wijs (beiden Terneuzen) 1.10.01. in de Axelse afweer afstraffen door keurig de bal over de uitko mende doelman Gommers te plaatsen: 1-2. Deze opsteker gaf de Sassenaren moed. Temeer daar Pascal van Vliet, de 'Romario' uit Sas, een kans had laten liggen en later Gommers tot een uiterste inspanning dwong en dat arbiter De Noier een tweede treffer wegen buiten spel afkeurde. Dit alles tijdens de jacht op de gelijkmaker met toenemend risico achterin. Hier van kon Elmar Beuzenberg bijna profiteren. Zijn lob ging echter naast. De definitieve tik kwam uitein delijk pal voor tijd. Dit als ge volg van een reeks van missers. Ten eerste vergat de Sasse grens rechter te vlaggen voor buiten spel en ten tweede greep doel man Mutsaars onvoldoende in. Harold Verschuren maakte van dit alles gebruik door in alle vrijheid 1-3 binnen te tikken. Dat hij samen met de Sassenaren Remco Steyaert, Manuel Dhont en Johan de Craene met geel werd bedacht, geeft aan dat er behoorlijk 'scherp' gespeeld werd. KNVB-RESERVEKLASSEN ZATERDAGVOETBAL UITSLAGEN Reserve tweede klasse: Hoek 2-WHS 2 2-1, Arnemuiden 2-Yerseke 2 6-1, Kapelle 2-Nivo Sparta 2 1-3, Kloetinge 2-Tricht 2 3-1, Good-Luck 2- Seroosker ke 2 1-6, Roda Boys 2-AZW 2 5-1. Reserve derde klasse A: WHS 3-Veere 2 0-0, Oostkapelle 2-FSV 2 2-1, De Meeuwen 1-Dinteloord 2 1-1, Bevelanders 2-SSC 2 2-2, Tholense Boys 2- Arnemuiden 3 3-1, Zwaluwe 3-Terneuzense Boys 2 1-3. Reserve derde klasse B: ONI 2-Zwaluwe 2 0-2, SSC 3-Heu- kel um 2 2-3, PTT Breda 2-Alm- kerk 2 0-2, Woudriehem 2-BLC 2 0-0, Klundert 2-BVC54 2 1-6, Seolto 2-Wilhelmina 2 1-6. STANDEN Reserve tweede klasse: Roda Boys 2 10-17, Arnemuiden 2 10-12, Hoek 2 10-11, Kloetinge 2 10-11, Se2"ooskerke 2 8-10, Tricht 2 9-10, Nivo Sparta 2 9-9, AZW 2 10-8, Yerseke 2 10-8, WHS 2 10-8, Good-Luck 2 10-6, Kapelle 2 10-6. Reserve derde klasse A: De Meeuwen 2 10-17, Tholense Boys 2 10-12, Zwaluwe 3 10-12, Ter neuzense Boys 2 10-11, Veere 2 10-11, SSC 2 10-10, Oostkapelle 2 10-10, Arnemuiden 3 10-9, Dinteloord 2 10-8, WHS 3 10-7, Bevelanders 2 10-7, FSV 2 10-6. ZATERDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND Eerste klasse: Heinkenszand 1-Brouwershaven 1 4-0, Mevo 1-Nieuwland 1 2-6, Hoedekens- kerke 1-Kruiningen 11-5, Krab- bendijke 1-VCK 1 1-3, SVD 1-Meeuwen 11-3. Reserve eerste klasse: Yerseke 3-Rillandia 2 4-4, Veere 3-Bruse Boys 2 1-1, Terneuzense Boys 3-'s-Heer Arendskerke 2 0-6, GPC 2-Dauwendaele 2 0-7, Serooskerke 3-Kloetinge 3 2-1, VCK 2-Kapelle 3 1-0. Tweede klasse A: DFS 1-Waarde 1 2-3, Wolphaartsdijk 1-Wissen- kerke 12-1, Apollo 1-Borssele 1 2-1, Duiveland 1-Cadzand 1 1-2, Spui 1-Kats 1 2-1. Tweede klasse B: SKNWK 2-Nieuwdorp 2 2-2, Mevo 2-Dui- veland 2 4-1, Nieuwland 2-GPC 3 2-2, Brouwershaven 2-DFS 2 4-0, Meeuwen 3-WIK 2 2-2, Mid delburg 2-Serooskerke 4 6-2. Tweede klasse C: 's-Heer Arendskerke 3-Terneuzense Boys 4 5-4, Kruiningen 2-Hoek 3 1-2, Zaamslag 2-Wemeldinge 3 1-2, SSV'65 2-Heinkenszand 2 4-1, Wemeldinge 2-Spui 2 Spui 2 niet opgekomen. Colijnsplaatse Boys 2-Krabbendijke 2 2-4. Derde klasse A: Zaamslag 3-Vo- gel waarde 1 8-1, Hontenisse 1-Terneuzense Bovs 5 0-2, Hoek 4-AZW 3 2-3, Graauw 1-Bier- vliet 1 2-4, Hoofdplaat 1-Cad- zand 2 1-7. Derde klasse B: Dauwendaele 3-GPC 4 5-0, Arnemuiden 5-Nieuwland 3 1-2, Oostkapelle 3-Arnemuiden 4 3-3, Seroosker ke 5-Ritthem 1 3-4, Meeuwen 5-Middelburg 3 5-4, Vlissingen 1-Meeuwen 4 2-1. Derde klasse C: Bevelanders 3-Apollo 2 5-3, Wissenkerke 2-Hoedekenskerke 2 0-6, Bruse Boys 3-ZSC 2 1-2, Wolphaarts- dijk 3-Duiveland 2 4-2, SSV'65 3-Colijnsplaatse Boys 3 5-0, Ka pelle 4-Kloetinge 4 2-4. Derde klasse D: Yerseke 5-Ril- landia 3 8-3, 's-Heer Arendsker ke 4-Heinkenszand 3 1-5, Waar de 2-Yerseke 4 4-3, Kruiningen 3-Kloetinge 5 1-4, SSV'65 4-Robur 1 2-7. Vierde klasse A: WIK 4-DFS 3 1-1, SKNWK 3-Brouwershaven 4 7-1, Brouwershaven 3-WIK 3 1-5, Bruse Boys 4-SKNWK 4 0-1. Vierde klasse B: GPC 5-Seroos- kerke 6 1-0, DFS 4-Veere 4 Veere 4 niet opgekomen, Middel burg 4-Dauwendaele 4 3-0, Zee- landia 1-VCK 4 4-0, VCK 3-Meeuwen 6 8-1. Vierde klasse C: Borssele 3-Apollo 3 Apollo 3 niet opgeko men, Krabbendijke 4-Hoede- kenskerke 3 3-1, ZPR'84 5-Kloe- tinge 6 4-2, SVD 2-Kruiningen 4 3-0. Vierde klasse D: Borssele 2-Kruinigen 6' 1-1, Wemeldinge 4-Wolphaartsdijk 4 1-4, Rillan- dia 4-Yerseke 6 0-1, Kloetinge 7-Bevelanders 5 3-0, Kapelle 5-SSV65 5 4-2. Vierde klasse E: Heinkenszand 6-Bhondu 1 3-3, Ritthem 2-Wolphaartsdijk 5 7-3, Nieuw dorp 3 -Heinkenszand 5 7-0, 's- Heer Arendskerke 5-SVD 3 3-4, Bevelanders 4-Robur 2 0-3. Vierde klasse F: Koewacht 1-AZW 5 0-6, Hoek 6-Aarden- burg 1 0-1. Hoek 5-Zaamslag 4 7-0, Corn Boys 1-Spui 3 5-0, Spui 4-Terneuzense Boys 7 5-0. KNVB-RESERVEKLASSEN ZONDAGVOETBAL Reserve eerste klasse: OJC Ros malen 2-De Valk 2 2-2, Moerse Boys 2-Baronie 2 3-0, Margriet 2-Schijndel 2 3-1, Gemert 2-Geldrop/AEK 2 5-1, UDI'19 2-Someren 2 0-1, Middelburg 2-UNA 2 0-3. Reserve tweede klasse B: Longa 2-Rood Wit 2 1-4, RKTW 2-MOC17 2 2-0, TSC 2-VOAB 2 1-4, DOSKO 2-Roosendaal 2 1-2, Dongen 2-Goes 2 3-1, Steenber gen 2-Halsteren 2 1-3. Reserve derde klasse A: Hoofd plaat 2-HW24 2 1-5, STEEN 2-Vlissingen 2 2-0, RCS 2-Hon- tenisse 2 1-0 (gestaakt), Axel 2-Breskens 2 4-1, Terneuzen 2-Zierikzee 2 0-2, Terheijden 2-Sluiskil 2 3-3. Reserve derde klasse B: Beek- Vooruit 2-Alliance 2 3-2, GSBW 2-Jong Brabant 2 1-2, Audacia 2-Sarto 2 0-2, RKDVC 2-Gilze 2 0-0, Virtus 2-RAC 2 3-1, Uno Animo 2-NOAD 2 2-1. ZONDAGVOETBAL KNVB AFDELING ZEELAND Eerste klasse: Biervliet 1-Jong Ambon 13-1, Graauw 1-Zeeland Sport 1 1-1, Oostburg 1-Honte nisse 1 0-2, RIA 1-Hulsterloo 1 0-2, IJzendijke 1-Robur 1 4-1, Zeelandia 1-Lewedorpse Boys 1 1-1. Reserve eerste klasse: Zeeland Sport 2-Koewacht 2 4-1, Wal cheren 2-Luctor'88 2 1-3, Patrij zen 2-Vogelwaarde 2 1-1, HVV'24 3-Breskens 3 13-1, RCS 3-STEEN 3 6-3. Tweede klasse A: SDO 1-Hans- weertse Boys 12-1, Aardenburg 1-Kwadendamme 1 2-0, Schoon- dijke 1-Dreischor 1 1-1, Sluis 1-Ouwerkerk 1 2-2, Renesse 1-Domburg 1 2-0, Noormannen 1-Terhole 1 0-2. Tweede klasse B: Corn Boys 2-Vogelwaarde 3 0-0, Hontenisse 3-HVV24 4 7-1, HW'24 5-Aar- denburg 2 0-3, RIA 2-Biervliet 2 4-1, Clinge 2-STEEN 4 0-5, Phi lippine 2-IJzendijke 2 6-1. Tweede klasse C: Zierikzee 3-Zeeland Sport 3 2-2, Vlissin gen 3-Patrijzen 3 6-2, Middel burg 4-Zierikzee 4 2-4, Zeelan dia 2-Noormannen 2 2-2, Dom burg 2-RCS 4 3-2. Derde klasse A: Ouwerkerk 2-Jong Ambon 2 2-0, Volharding l-Luctor'88 3 8-3, Dostana 1-Zonnemaire 1 1-2, Jong Am- bon 4-Cortgene 1 1-6, Goes 4-Robur 2 3-2, Goes 3-Renesse 2 2-0. Derde klasse B: RCS 5-Vlis- singen 4 0-3, Walcheren 5-RCS 6 5-2, Walcheren 4-Volharding 2 2-0, Jong Ambon 3-Vlissingen 5 5-0, Middelburg 5-Zeeland Sport 4 1-1, Zeeland Sport 5-Zeelandia 3 2-5. Derde klasse C: Hulsterloo 2-RIA 3 1-2, Graauw 2-Oostburg 2 0-0, Terneuzen 6-Hontenisse 4 5-2, Terneuzen 4-Clinge 4 4-0, Philippine 3-Axel 3 7-1. Derde klasse D: Breskens 4-HW24 6 6-2, Terneuzen 5-Groede 1 1-4, Schoondijke 2-Graauw 3 2-2, Axel 4-SDO 2 4-3, Sluiskil 4-Clinge 3 0-2, STEEN 5-Terneuzen 3 0-3. Vierde klasse A: Ouwerkerk 3-Lewedorpse Boys 3 5-2, Vol harding 3-Kwadendamme 2 2-4, Hansweertse Boys 3-Cortgene 2 2-0, Zierikzee 5-Renesse 3 0-3. Vierde klasse B: Aardenburg 3-Groede 2 5-0, Oostburg 3-Ter- neuzen 7 4-2, Sluis 2-Corn Boys 3 2-1, IJzendijke 3-Philippine 4 3-1. Vierde klasse C: SDO 3-Axel 5 1-2, Hontenisse 5-Koewacht 4 0-3, Koewacht 3-Graauw 4 4-1, Vogelwaarde 4-Corn Boys 4 2-0, STEEN 6-Terhole 2 2-1. Vierde klasse D: Zeelandia 4-Zeeland Sport 7 3-4, Patrijzen 4-Luctor'88 5 1-5, Vlissingen 6-Zeeland Sport 8 8-0, Noor mannen 3-Zeelandia 6 6-2. Vierde klasse E: Kwadendamme 3-Volharding 4 3-0, Zeeland Sport 6-Zeelandia 5 2-4, Robur 3-Goes 5 1-1.

de Stem | 1993 | | pagina 17