Popsterren voor de rechter Levensverhaal van Tina Turner en Ike TV-sliow moet geld opleveren voor gehandicaptensport Massaal afscheid van Fellini UIT 4Cultureel Gekleurd' in teken Arabische wereld Dom blondje wordt dame Verloting van kunstwerk op Dag van Kunstuitleen Nederlandse programma's in de race voor 'Emmy V Vierluik over Thatcher SUSKE WISK HAMBONE Omstreden platencontract, smaad en een ontkend vaderschap Mooie Chinese vertelling in eigen land verboden DE STEM 'Pro Vida' tegen optreden Madonna Hoe KHl VAVjVMWA „Als je nooit gewend geweest bent om geld te hebben, dan weet je niet beter dan dat je geld uitgeeft" P. F. Thomése, schrijver Terwijl Reginald Dwight (Elton John) maandag getuigde in zaal 13 van het hooggerechtshof aan The Strand was collega Georgios Kyriacos Panayiotou (George Michael) aan de beurt in zaal 39 op hetzelfde adres. Michael, wiens eerste soloplaat 'Faith' wereldwijd 14 miljoen exempla ren verkocht maar die bedui dend minder succesvol was met zijn laatste cd, voelt zich slecht behandeld door Sony dat in 1988 de platenmaatschappij CBS overnam. Volgens Michaels ad vocaat verdient Sony zeven maal zoveel aan Michaels platen als de zanger zelf. Ook omdat hij door het Japanse management slechts zou worden gezien als een 'Walkman met .benen' vraagt de zanger ontbin ding van zijn contract dat hem nog verplicht tot het uitbrengen van zes nieuwe cd's. Het juridi sche gevecht van de popster wordt met argusogen gevolgd door de internationale muziekin dustrie, gezien de verstrekkende consequenties die het kan heb ben als ook andere artiesten hun soms wurgende contracten kun nen verbreken. Vraatzucht Ook Elton John haalde zijn gram. Hij klaagde de populaire krant Sunday Mirror aan, dat december vorig jaar meldde dat de exentrieke componist er een bizar 'dieet' op na hield door voedsel te kauwen en vervolgens uit te spugen. De Mirror be schuldigde de ster meteen van 'hypocrisie, verslaving, misluk king' en 'leugens op de weg naar de dood' omdat hij had laten weten hersteld te zijn van buli mia nervosa (vraatzucht). John zei diep geschokt te zijn toen zijn moeder hem door de telefoon het gewraakte artikel Van onze kunstredactie Breda - 'De Arabische wereld' is het thema van het festival Cultureel Gekleurd 1994, dat van 10 tot 24 april in Breda wordt gehouden. Stadsschouwburg Concordia is bezig om theater, dans en zang uit de Arabische wereld te strikken voor het festival. Een buitenkansje voor Cultu reel Gekleurd leken de Thea terdagen van Carthago, die onlangs in de Tunesische hoofdstad Tunis werden geor ganiseerd, en waar het puikje van het Arabische toneel aan wezig zou zijn. „Daar in Tunis tracht men een beeld gegeven van wat er in de Arabische wereld op toneelge bied aan de hand is. Met de nadruk op tracht", aldus Michiel Otten, stafmedewer ker van Concordia. Otten heeft in Tunis voorstellingen bekeken van groepen uit Egypte, Palestina, Jordanië, Syrië, Irak, Saoedi-Arabië, de Emiraten en een aantal Euro pese en Afrikaanse landen. Met op zak in ieder geval één voorstelling, een hoop contac ten en een nieuw inzicht in de Arabische cultuur, is Otten te rug. „Ik heb het idee dat voor al ons vrouwbeeld van de Ara bische wereld aan een correc tie toe is. Ik heb gemerkt dat er een heel sterke vrouwenbe weging in de Arabische cul tuur gaande is, merkbaar in de literatuur en de film". Er waren wel meer dingen anders dan verwacht. Otten: „Je gaat naar die wereld, er zijn daar veel problemen, dus je denkt: het zullen wel diep- serieuze stukken zijn, maar dat is dus niet zo. Wat ik heb gezien waren bijna allemaal komedies, veilig repertoire. Experimenteel, vooruitstre vend of geëngageerd toneel bestaat wel in de Arabische wereld, maar het was op dit festival niet te zien. Sterker: er was speciaal een sympo sium georganiseerd over 'Het theater en de lach'." Slechts één voorstelling kon Michiel Otten echt bekoren. „Ik was enthousiast over een voorstelling uit Saoedi-Ara bië, gespeeld door veertien mannen. Een stuk over een opstandige eenling die het af legt tegen de overheid en de meute. Deze voorstelling is zo goed dat je de taal vergeet, en is dus geschikt voor een pu bliek in Nederland." Cultureel Gekleurd heeft voor komend voorjaar reeds twee stukken uit Macedonië, een Spaans-Tunesische groep, een Berberzangeres en het Turks Nationaal Toneel vastgelegd. Door onze correspondent Bob van Huët Londen - Drie bekende Engelse popsterren hebben dezer dagen 'optredens' in de Londense rechtszalen. De zangers George Michael, Elton John en Boy George staan met hun ware namen op de rol voor afzonderlijke processen, respectie velijk om een omstreden platencontract, smaad en een ont kend vaderschap. voorlas. Hij verklaarde voor de rechtbank dat hij na zestien jaar drugs-, en alcohol- en voedsel- verslaving meer dan 1.350 bij eenkomsten had meegemaakt van diverse anonieme praatgroe pen en nu heel wat gezonder leefde. Elton John neemt geen genoegen met de late veront schuldigingen van de Mirror die een 'persoonsverwisseling' aan voerde. Hij eist smartegeld. Een miljoen John kan wat dat betreft op een ruime ervaring bogen. In 1987 bracht The Sun een serie verha len, opgetekend uit de mond van een mannelijke prostituée. Dat kostte Elton bijna zijn carriere en zijn platencontract, maar na 17 processen kreeg hij de groot ste schadevergoeding uit de ge schiedenis van het Engelse ge recht: The Sun moest één mil joen pond ophoesten, die de pop ster onmiddellijk doorschoof naar liefdadigheid. Vaderschap George O'Dowd, beter bekend als Boy George, ontkende voor de Rechtbank voor Gezinszaken dat hij de vader was van een zevenjarige Amerikaanse jongen. De homofiele zanger zei bereid te zijn tot een DNA-test. „Als dit mijn zoon is dan moet dit een nieuwe maagdelijke geboorte zijn", aldus George. Nadat de turbulente hoorzitting was geschorst verklaarde de 32-jarige popster dat van de vele processen die mensen hem had den aangedaan wegens ver meend plagiaat en andere loze beschuldigingen deze aanklacht wel een van de origineelste was: „Mijn vriend en mijn moeder vinden dit om te gillen." Van onze filmredactie SINDS de autobiografie 'I, Ti- na' van Tina Turner is de le venswandel van superster Tina Turner geen geheim meer. Ze is er ook uit naar voren gekomen als een sterke, onafhankelijke vrouw die haar eigen weg wist te kiezen. Haar stormachtige leven is verfilmd door de En gelse tv-maker Brian Gibson onder de titel 'Tina, what's love got to do with it'. Met Angela Bassett als de zangeres. De film volgt Tina's levensver haal op de voet, vanaf haar jeugd toen ze nog Anna Mae Bullock heette, tot en met haar eerste grote successen. Als kind zingt Tina in de kerk in een gospel-koortje, maar wordt er uit gezet omdat ze te veel soul en blues in haar stem legt. Onderweg naar huis ziet ze haar moeder en zusje naar bui ten vluchten. Haar moeder heeft er genoeg van om nog langer door haar man geslagen te worden. Anna Mae wordt achtergelaten bij oma. In 1958 is ze weer terug bij haar moe- ,der en zusje, nu in St. Louis. In de muziekclub waar haar zusje werkt, treedt Ike Turner op. Een even succesvolle zanger als vrouwenversierder. Bij ieder optreden laat Ike de microfoon de zaal rondgaan, op zoek naar talentvolle zangeres jes en seksuele veroveringen. Hij herkent onmiddellijk het talent van Anna Mae („ze zingt als een kerel, maar is op en top vrouw") en lijft haar in zijn groep in. Ike is dan nog ge trouwd, maar haalt Anna Mae in zijn huis, doopt haar om tot Tina en trouwt met haar. Ike boetseert Tina's stem en schrijft succesvolle songs voor haar. Haar carrière gaat hem voor alles. Nog maar net beval len van haar eerste kind en eigenlijk te zwak om op haar benen te staan dwingt hij haar voor tv op te treden. De invloedrijke producer Phil Spector drijft onbedoeld een wig in het huwelijk. Hij neemt een nummer op alleen met Tina ('River deep, mountain high') dat een gigantische hit wordt. Ike is jaloers op Tina's succes. Hij raakt aan de cocaïne, slaat haar in elkaar en bedriegt haar met andere vrouwen. Als hij haar opnieuw mishandelt, vlucht ze naar een vriendin die haar vertrouwd maakt met het boeddhisme. Deze godsdienst geeft haar de moed om Ike te verlaten en een eigen carrière op te bouwen. Regisseur Brian Gibson heeft uitsluitend een televisieachter grond en dat is wel te zien. 'Tina' heeft net zo weinig ka rakter en diepte als een door snee televisiefilm. Het verhaal wordt plichtmatig, zonder dra matische vondsten afgewerkt. Met als gevolg dat de huwelijk sellende van de Turners nauwe lijks indruk maakt. Het aan trekkelijkst is de muziek, met name de oudere rhythm- and bluesnummers uit hun beginpe riode Angela Bassett heeft als Tina ook niet dat geweldige charis ma dat de vrouw kenmerkt die zij moet uitbeelden. Larry Fishburne daarentegen is een geloofwaardige rotzak als Ike. Het enige dramatische moment in de film is wanneer Ike drie jaar na hun echtscheiding plot seling met een pistool in Tina's kleedkamer staat en haar dreigt te vermoorden. Hij voelt dat hij niet meer tegen haar opgewassen is en verdwijnt door een achteruitgang in een donkere steeg. De echte Tina Turner staat dan al te springen voor een juichende massa. 'Tina' van Brian Gibson draait in Cinésol 1 in Breda en Heuvel poort 3 in Tilburg. John Goodman en Melanie Griffith in de romantische filmkomedie 'Born Yesterday'. foto buena vista MELANIE Griffith is geknipt voor de rol van het domme blondje dat omgeturnd wordt in een beschaafde, ontwikkelde dame in de romantische filmkomedie 'Born Yesterday'. De film is gebaseerd op een klassiek geworden toneelstuk uit 1946 van Garson Kanin. De immorele schrootmagnaat Harry Brock (John Goodman) wil het maken in Washington. Maar hij schaamt zich voor zijn onontwikkelde minnares, de mooie, frivole Billie Dawn (Melanie Griffith); een meisje met een gouden hart overigens. Hij durft niet met deze opzichtige en luidruchtige schoonheid in de hoogste kringen te verschijnen. Daarom neemt hij de schrandere journalist Paul Verral (Don Johnson) in dienst, die haar privé-les moet geven. Terwijl Paul de snel lerende Billie verandert in een redelijk onderlegde en gecultiveerde dame geeft de warmvoelende Billie op haar beurt Paul lessen in liefde. Tegen de tijd dat de onsympa thieke Brock in de gaten krijgt wat er aan de hand is en wil ingrijpen, is het te laat. De intellectueel en het domme blondje zijn dan allang stapelgek op elkaar en hebben ontdekt dat de aantrekkingskracht tussen twee tegenpolen onweerstaanbaar kan zijn. Ze spannen samen om de gewetenloze Broek een lesje in menselijkheid te geven. 'Born Yesterday' is verfilmd door Luis Mandoki die eerder met 'White Palace' (met Susan Sarandon en James Spader) de romantiek probeerde te dienen. Hij werd onder meer opgeleid in Londen waar zijn eerste korte film, 'Silent Music' werd gemaakt. Deze won in 1976 een hoofdprijs op het amateurfilmfestival in Cannes. Zijn voorlaatste film 'Gaby a True Story' werd genomi neerd voor twee Golden Globes en een Oscar voor actrice Norma Aleandro. 'Bom Yesterday' is te zien in Cinésol 1 in Breda. DAT er heel mooie speelfilms uit China komen, is de afgelo pen jaren meer dan eens bewe zen. Zhang Yimou ('Raise the red lantern') en Chen Kaige ('Farewell to my concubine', Gouden Palm 1993) behoren in middels tot de belangrijkste ci neasten ter wereld. Wu Ziniu stamt net als zij uit de zogenaamde Vijfde Genera tie van Chinese filmers. Wu Ziniu's kleine meesterwerk 'Da Mo Fang' (De Grote Molen) is nog altijd in eigen land verbo den. Wellicht vanwege de toe spelingen op de gruwelijke in cidenten op het Plein van de Hemelse Vrede. 'De Grote Molen' is een mooi en teer filmwerkje dat in flash backs het verhaal vertelt van de jonge, rode soldaat Qing Guo. Op een zomerse dag neemt hij afscheid van zijn mooie verloofde om zich aan te sluiten bij de Rode Legers van Mao. Na jaren komt hij terug. Zijn verloofde is intussen voor wat opium door haar ouders aan het invalide districtshoofd verkocht, een meedogenloze feodale heerser. De soldaat wordt door de ge meenschap met de nek aange keken. Hij vermomt zich als molenaar om zijn leven veilig te stellen en in het geheim zijn geliefde te kunnen ontmoeten in de papiermolen. Wanneer haar echtgenoot dit ontdekt, geeft hij opdracht om alle rode gardisten in zijn district te la ten doden. Qing Guo gaat een bloedige strijd aan met zijn vijanden. Hij neemt ze mee naar zijn molen. Daar legt hij ze in de bak waar de molensteen anders stro fijnmaalt, totdat er niet Dramatische scène uit de Chinese speelfilm 'De Grote Molen'. foto contact film veel meer van hen over is. Ook doodt hij uiteindelijk het dis trictshoofd. Zijn geliefde vlucht de bergen in en vindt bescher ming in een klooster. Vijftig jaar later ziet een gebroken, zwervende oude man hoe ande ren rouwen om zijn jeugdliefde. Regisseur Wu Ziniu heeft de grote geschiedenis van het Chi nese volk in een kleine film gevangen. Zijdelings wordt het verhaal verteld van de bloedige strijd tussen Mao's Rode Leger en de traditionele Chinese krijgsmachten. Verder is het vooral een mooie liefdesge schiedenis, die bestaat uit de herinneringen van de oude Qing Guo aan zijn geliefde, welke boven komen wanneer hij haar begrafenisstoet voorbij ziet komen. 'Da Mo Fang' (De Grote Molen) van Wu Ziniu „«aait in Filmhuis Concordia in Breda, 4-10 novem ber (19.30 uur). Om 22.00 uur: 'Medea' van Pasolini. donderdag 4 november 1993 deelE Van onze rtv-redactie Baarn - Talrijke topsporters en de meeste oud-internationals van de WK-voetbalfinale van 1974 komen in actie tijdens de drie uur durende show 'Sporters voor sporters' zaterdagavond 6 november op de AVRO-televisie. Doel van het programma in de studio te Baarn is via een loterij geld in te zamelen voor de gehandicaptensport. Italië is gisteren massaal uitgelopen voor de staatsbegrafenis van filmregisseur Federico Fellini. Bijna 100.000 mensen kwamen een kijkje nemen bij de plechtige uitvaartmis in de Santa Maria degli Angeli-basiliek in Rome ofwel langs de route van de uitvaartstoet. Het was een nationale gebeurtenis, zoals vroeger altijd een première van een Fellini-film in heel Italië de harten sneller deed kloppen. foto epa Van de twaalf onderdelen waar de uitzending uit bestaat, moe ten de meesten eerder opgeno men worden. Dat betreft de over te spelen finale van '74, die nu bestaat uit een zaalvoetbaltref- fen vrijdagavond in de Haagse Houtrusthallen. Daar vindt ook het tennisduel plaats tussen Tom Okker en Ilie Nastase. Erik Breukink en Claudio Chiappucci beproeven eikaars krachten de ochtend van de uit zending tegen de Cauberg, waar na Leontien van Moorsel en In- grid Haringa volgen. De springruiters Jos Lansink en Piet Raymakers zitten bij Jumping Amsterdam die zaterdag dichter bij huis en datzelfde geldt voor een partij golf tussen de coaches Rinus Michels en Leo Beenhak ker. Voor de confrontaties tussen de schaatsers Falko Zandstra Johann Olov Koss en die tussen de coureurs Jan Lammers en Verstappen in formule 3 wagens moet men echter eerder komen, de week opnamen maken. Niettemin blijven genoeg onder delen over tijdens de uitzending dankzij de toezeggingen van Jo- han Cruijff en Wim van Hane- gem (strafschoppenduel), de ma rathonlopers Marti ten Kate en John Vermeule (sprint), de tafel- tennisters Bettine Vriesekoop en Mirjam Hooman (twee games) en de hockeysters. Het bedrag dat men bij elkaar hoopt te krijgen, gaat naar de Nederlandse Bond voor Aangepaste Sporten (NE- BAS, voorheen de Nederlandse Invaliden Sportbond NIS) voor aanschaf van materialen en uit breiding van de trainingsfacili teiten. Van onze kunstredactie Breda - Zaterdag 6 november is voor 53 kunstuitleeninstellingen, waaronder de Artotheek Breda en Kunstuitleen De Nobelaer in Etten-Leur, de landelijke Dag van de Kunstuitleen. De instellingen houden van 10 tot 17 uur open huis en wijden hun activiteiten aan het thema 'Het hedendaagse realisme'. Er wordt een kunstwerk verloot en voor nieuwe abonnees zijn er vele aanbiedingen. Voor de Federatie Kunstuitleen hebben de kunstenaars Rommert Boonstra, Leslie Browne, Nour-Eddine Jarram, Kinke Kooi, Helma Pantus en Carolein Smit prenten gemaakt, die zijn samengevoegd in de map 'De vreemde wereld' en voor het publiek te huur zijn. Abonnees kunnen uit de map hun favoriete kunstwerk kiezen. Aan het eind van de dag wordt een kunstwerk verloot onder de deelnemers. Van Carolein Smit uit Breda wordt tot en met 13 november recent werk tentoongesteld in de Bredase Artotheek aan de Boschstraat, naast de expositie over het hedendaagse realisme. Frits Achten houdt vandaag, donderdag 4 november, in de Artotheek om 20 uur een lezing over het hedendaagse realisme. Kunstuitleen De Nobelaer in Etten-Leur toont zaterdag de laatste aanwinsten. Hilversum (anp) - Drie Neder landse televisie-programma's zijn genomineerd voor de '1993 International Emmy Awards'. Dat zijn prestigieuze prijzen van The National Academy of Tele vision Arts and Sciences voor tv-programma's die buiten de Verenigde Staten zijn vertoond. Dat heeft de NOS gisteren, woensdag, meegedeeld. Het gaat om de aids-aflevering van de 'De Schreeuw van De Leeuw' (Vara) in de categorie 'Popular Arts'. In de categorie 'Children and Young People' is de jeugddrama serie 'Het zakmes' van Ben Som- bogaart genomineerd. Verder staat in de categorie 'Performing Arts' de jeugdopera 'Idomeneo' door Frank Groothof op de no minatie. De laatste twee zijn programma's van de Avro. Het 'International Emmy Awards Gala' vindt plaats op maandag 22 november in New York. Alle makers van de geno- FILMS GOES -Grand Theater 20 u. Jurassic Park. HULST - De Koning van Engeland 20 u. Jurassic Park. 20 u. In the line of fire. 20 u. The firm. 20 u. The vanishing. 20 u. The fugitive. MIDDELBURG - Cinema 20 u. Daens. mineerde programma's worden geacht bij de gala-avond aanwe zig te zijn. In zes categoriën zijn steeds drie programma's geno mineerd, waarvan er één de Em my krijgt. Mexico stad, (ap) - Een Mexi caanse anti-abortusgroep heeft de regering opgeroepen Madon na, die deze maand drie concer ten zal geven, een visum te wei geren omdat zij een 'satanische' artieste is die op het toneel ho moseksuele handelingen na bootst. Pro-Vida, een organisatie die ook campagne heeft gevoerd te gen televisie-advertenties voor condooms, zegt dat de Ameri kaanse artieste daarmee de anti- pornowetten van het land schendt. VLISSINGEN - Alhambra 1 20 u. Jurassic Park. - Alhambra 2 20 u. The firm. - Alhambra 3 20 u. The piano. - Alhambra 4 20 u. The fugitive. BERGEN OP ZOOM - Cinem'actueel 1-2-3 20 u. The piano. 20 u. The fugitive. 20 u. Jurassic Park. - Roxy 1 - 20 u. The firm. - Roxy 2 - 20.15 u. Sliver. 1 - J 1 iëiiiiiiim 1 Van onze rtv-redactie Een openhartig over haar leven in de Britse politiek pratende Margaret Thatcher is te zien in de documentaire-serie 'The Downing Street Years'. Dit vierluik heeft RTL5 van de BBC gekocht. Het wordt uitgezonden op de maandagen 29 november, 6, 13 en 20 december. Thatcher was de eerste vrouwelijke premier die Engeland gekend heeft. Sinds de Tweede Wereldoorlog en Winston Churchill had dit land geen politiek leider met zo'n charisma. Thatcher werd door velen gerespecteerd, maar door net zo veel personen gehaat. In de reeks 'The Downing Street Years' gaat Thatcher onder meer in op de Koude Oorlog. Zij was mede-verantwoordelijk voor de dooi tussen Oost en West. Daarin droeg Thatcher haar steentje bij aan de relatie tussen Amerika's president Ronald Reagan en zijn Russische ambtsgenoot Mikhail Gorbatsjov. RADIO 1 Elk heel uur en 7.30, 8.30, 12.30, 13.30,17.30,18.30 en 06.30 Nieuws. EO: 7.07 Tijdsein. KRO: 12.07 Echo. 14.05 Dingen die gebeuren. AVRO: 17.07 Radiojournaal. KRO: 20.05 On der tafel. AVRO: 22.04 Sportpanora- ma. NOS: 23.07 Met het oog op morgen. VPRO: 0 04-7.00 Nachtle ven, met om 0.04 Street beats; 3.02 Het paradijs; 4.02 Grand disco clas- sique, 5.02-7.00 De gezamenlijke zenders Paesens Moddergat RADIO 2 Elk heel uur Nieuws. NCRV: 7.04 Goedemorgen Nederland (met om 7.53 Woord onderweg. 8.04-8.15 Hier en Nu). 9.04 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.04 Muziek bij de koffie. 11.04 Plein publiek. 12.04 Middag-magazine. (13.04-13.15 NCRV's Hier en nu). 14.04 G'oud nieuw. 15.04 Reislus tig, reislastig. 16.04 Discogram. 16.47 Iets anders. EO: 17.04 Alle mensen. VPRO: 18.04 Ekkel horizon taal. TROS: 19.04 Poster. 20.04 Mu sic all in. 21.04 Voor wie graag luisteren wil. 22.30 Coulissen. 23.04-24.00 Sesjun RADIO 3 Elk heel uur Nieuws. AKN: 6.02 Breakfast-club. 9.04 Arbeidsvitami nen. 11.04 Baas van de dag. VARA: 12.04 Denk aan Henk. 14.04 Carola AKN: 15.04 Popsjop (I en II). VOO: 17.04 Rinkeldekinkel. NOS: 18.04 De avondspits. EO: 19.04 Spoor 7. NCRV: 20.04 Paperclip magazine. VPRO: 21.04 Villa 65. TROS: 0.04 Nachtwacht. VARA: 2.02 Mol of Mark. AKN: 4.02-6.00 Pyjama FM RADIO 4 Om 7.00, 8.00, 13.00,18.00 en 20.00 Nieuws. VOO: 7.02 Ochtendstem ming. 9.00 Muziek voor miljoenen. 11.00 Het ochtendconcert. I. Nieuw Sinfonietta Amsterdam met fluit, hobo en hoorn; 12.44 il Piano- muz.13.04 Klassiek op verzoek. VA RA: 14.00 Middagconcert: Uit VA- RA's archief. Sjostakovitsj Kwartet. 16.00 De Nederlanden: Barok oud en nieuw. KRO: 17.00 Zin in muziek. KRO: 18.04 KRO Klassiek. 19.30 Het orgel. 20.02 Avondconcert, Homma ge aan Theo Bruins. 22.00 Laudate. 23.00 Deze eeuw. VOO: 0.00-1.00 Vier na middernacht RADIO 5 Elk heel uurt/m 18.00 Nieuws. NOS: 6.45-6.50 Mededelingenrubriek met uitgebreid weerbericht en scheepsvaartberichten. 7.05 Vroeg op 5.8.55 Waterstanden. TROS: 9.02 Perspectief. 10.02 De duvel is oud. RVU: 11.02 Kleur bekennen. NOS: 12.02 Weldenkende mensen. 13.10 Bijlage. 14.02 Een leven lang. NCRV: 15.02 Schuim en as. NOS: 17.10 Radio UIT PP: 17.50 PvdA. NMO: 18.02 Actualiteitenprogramma in drie talen: 18.02 Nederlands; 18.30 Arabisch; 18.45 Turks. EO: 19.00 Waar waren we ook alweer? NOS: 19.15 Nieuws en actualiteiten in het Turks. 19.50 Nieuws en actualitei ten in het Marokkaans en Berbers. 20,40 Nieuws en actualiteiten in het Chinees. TELEAC: 21.00 Urinever- lies. 21.30 Knoop in je zakdoek II. TROS: 22.00 Finale. NOS: 23.07-24.00 Met het oog op morgen OMROEP BRABANT ANP-nieuws: Zie Radio 1.7.05 Bra bants nieuws, actualiteiten en de krant in Brabant. 7.55 Weerman Johan Verschuuren. 8.08 Brabants nieuws. 8.11 Radio Nieuws Centra le. 8.32 Brabants nieuws, actualitei ten en weerman. 9.03 Brabants nieuws. 9.07 Muziekkiosk. 10.03 Brabants nieuws. 10.07 Draai-bank. 11.03 Brabants nieuws. 11.07 Van harte. 12.05 Brabants nieuws en actualiteiten. 12.55 Bericht voor boer en tuinder. 13.08 Brabants nieuws. 13.11 Radio Nieuws Cen trale. 13.32 Brabants nieuws. 13.34 Muziek. 14.03 Brabants nieuws. 14.07 Muziekkiosk. 15.03 Brabants nieuws. Aansl. Tussen Amsterdam en Brussel. 16.03 Brabants nieuws. Aansl.: Sociaal economisch pro gramma 17.05 Brabants nieuws, .actualiteiten en achtergrondpro gramma. 17.45 De agenda. 17.55 -18.00 Nieuwsoverzicht OMROEP ZEELAND ANP-nieuws: Zie Radio 1. 7.05 Nieuws en actualiteiten met om 7.15 Het weer in de provincie. 7.32 Regionaal nieuwsoverzicht. 7.40 De dag van... 7.45 Overzicht ochtend bladen. 7.50 Agendatip en agenda. 8.08 Landelijke en internationale actualiteitem Radio 1. 12.05 Nieuws en actualiteiten, met om 12.15 Het weer in de provincie. 12.32 Regionaal nieuws. 12.35 Vra gen staat vrij. 12.55-13.00 De agen da. 13.08 Landelijke en internatio nale actualiteiten Radio 1. 16.03 Een vak apart. 17.03 Nieuws en actualiteiten met om 17.15 Het weer in de provincie.

de Stem | 1993 | | pagina 26