PS Geen nieuwbouw Walsoorden Hulst sluit verhoging onroerend-goedbelasting niet langer uit 'Elke les gaat de EHBO-koffer mee' Ambtelijke verhuizing naar nieuw stadskantoor begonnen POLITIE RAPPORT PLAATSELIJK NIEUWS UITSLAGEN DAG KLAPPER ENHEID Gemeente moet bouwvergunning weigeren wegens te veel industrielawaai lulieren DE STEM ZEELAND C2 Strobbe generaal kampioen van Herleving Hulst Zilveren Schor Eén jaar rijverbod voor hardnekkige Koewachtse vrouw Heikantse schooljeugd gymt op gladde vloer Valse franken Snelheidscontrole Axel Hulst x 61 |ce zoenen It I jubileum, receptie, pving, overwinning, fraham, openbare br, mag best eens in [>p de pagina is dat niet en duur Prijs per regel of B2", één grote regel Iresp. 3,57". Tan een foto of J-maat van 35 x 45 |75 resp. 19,69" pn op aanvraag. Bij hg wordt 4,50 iFoto's worden niet Ï236442 of geef uw ltsing af bij één van |iftelijke opgaven accepteerd indien J zijn, ook indien uw Ivoegd is. recht voor teksten tenen te weigeren, (hten bereiken over ehoudt de uitgever i de naam van de kend te geven, bsnieuws lom op donderdag ^nieuws |im op donderdag 16-09-93 :ELICITEERD bda, Fien Jongejan in WOENSDAG 3 NOVEMBER 1993 Van onze verslaggever Hulst - De gemeente Hulst kan het wellicht niet blijven volhouden om de onroerend goedbelasting (ogb) ieder jaar maar weer op hetzelfde peil te handhaven. Burgemeester en wethouders laten dat doorschemeren in hun visie op de de Hulster financiële positie. Na de verkiezingen in 1990 hebben de politieke partijen en groeperingen in Hulst afgesproken dat er vier jaar lang niet aan de ogb getornd mocht worden. Dat is ook gelukt. Omdat het Rijk inmiddels wel doorging met het door voeren van bezuinigingen moest er in Hulst jaarlijks wel heel wat kunst- en vliegwerk worden verricht om de be grotingseindjes aan elkaar te knopen. Dat kan echter niet blijven duren. De financiële vooruitzichten zijn voor de gemeente op middellange termijn weinig rooskleurig en dat noopt volgens burgemeester en wethouders 'tot een jaarlijkse bezinning over een trendma tige aanpassing van de gemeentelijke belastingen en rechten'. Behalve de uit gangspunten in de beleidsnota 1990-1994 speelden ook de forse toena me van de reinigingsrechten en de in voering van rioolrecht een rol bij het niet verhogen van de ogb. „De budgettaire ruimten voor 1995 en de volgende jaren zullen ons verplich ten om volgend jaar opnieuw stil te staan bij de vraag of deze doelstelling kan worden nagestreefd", aldus B en W. Het college wijst er op dat de sombere omstandigheden op korte termijn niet zullen wijzigen. Zonder aanvullende maatregelen kan de gemeente geen nieuwe wensen vervullen, of zelfs maar gestelde prioriteiten realiseren. Nu al ligt er een lange lijst van noodzakelijke investeringen waarvoor geen geld is. B en W waarschuwen de gemeenteraad nu al dat er principe-uitspraken gedaan zullen moeten worden. Niet alleen over de belastingen, maar ook over het sub sidiebeleid en over de uitvoering van eigen gemeentelijke taken. Wat dat be treft komt het goed uit dat er in maart verkiezingen zijn, want dan zal er een nieuw politiek beleidsplan voor de ko mende vier jaar moeten komen. Van onze verslaggever Walsoorden - De gemeente Hontenisse mag in het bestemmingsplan Walsoorden geen mogelijkheden voor woningbouw opnemen. Volgens de Wet Geluidhinder is de geluidsbelasting van het dorp als gevolg van industrielawaai veel te hoog om nog nieuwe woningen toe te staan. Geensen wil dat de gemeente dan ook bij Gedeputeerde Staten aan te dringt op een ontheffing van de vastgestelde grenswaar de. Zo niet, dan krijgt de ge meente een verzoek om schade vergoeding aan de broek. De commissie bezwaarschriften kan best wel begrip opbrengen voor het verzoek van de be zwaarmaker. Het feit ligt er ech ter dat er ter plaatse een geluids belasting is van tussen de 55 en 60 decibel. Dat betekent volgens de Wet Geluidhinder dat een verzoek om vaststelling van een hogere grenswaarde niet moge lijk is. Met de wettelijke bepa lingen in het achterhoofd rest de gemeente geen andere keus dan het bezwaarschrift ongegrond te verklaren en het verzoek af te Burgemeester en wethouders leggen dat de gemeenteraad uit naar aanleiding van een bezwaar dat Hulstenaar P. Geensen had ingediend tegen de herziening van het bestemmingsplan Wals oorden. Geensen heeft al gerui me tijd een perceel aan de Stoof- straat in eigendom. Hij had het destijds gekocht met de bedoe ling er bouwgrond van de ma ken. Dat bleek te kunnen, want de gemeente Hontenisse liet in 1979 weten dat er tegen bebou wing van het bewuste perceel geen bezwaar bestond. Geluidhinder Totdat twee jaar later de Wet Geluidhinder in werking trad. Daarin is bepaald dat bij meer dan 55 decibel industrielawaai geen nieuwe woningen mogen worden gebouwd. Het perceel van Geensen valt ruimschoots binnen die grens. De gemeente probeerde alsnog de woningbe stemming te verwerken in het bestemmingsplan, maar dat werd door Gedeputeerde Staten geschrapt. Een daarop volgende procedure tot bij de Kroon lever de hetzelfde resultaat op. Ontheffing Tijdens de zitting van de com missie bezwaarschriften stelde Geensen dat er destijds ver wachtingen zijn gewekt. Hij vindt dat hij nu ten onrechte de dupe is geworden van de ge luidsoverlast die afkomstig is van het betonbedrijf Belijko. Hulst - Bij de dit jaar zeventig jaar bestaande postduivenver eniging Herleving te Hulst werd Ed. Strobbe generaal kampioen. Dit dan met een snavellengte voorsprong op J. van Spaandon- ck, die met hetzelfde puntento taal tweede werd. De derde plaats is voor F. Janssen. Aangeduide kampioenschappen: Vitesse oude duiven: 1. J. Dhanis, 2. T Taelman, 3. F. Janssen. Asduif: T. Taelman. Vitesse jaarlingen: 1. J. Dhanis, 2. E. Strobbe, 3. A. d'Olieslagers. Asduif: J. van Spaan- donck. Dagfond oude duiven: 1. P. Antheunis, 2. Combinatie Provoost, 3 P. d'Hondt. Asduif: P. Antheunis. Overnachtfond: 1. W. Geers, 2. P. de Koster, 3. Combinatie Beeldens. As duif: W. Geers. Najaarsvluchten oude duiven: 1. E. Strobbe, 2. J. de Witte, 3. J. van Spaandonck. Mid- fond jonge duiven: 1. W. Geers, 2. Combinatie De Schrijver, 3. J. de Cock. Jonge duiven: 1. E. Strobbe, 2. L. de Wilde, 3. W. Boddaert. Asduif: E. Strobbe. Najaarsvluchten jonge duiven: 1. J. van Spaandonck, 2. J. de Witte, 3. W. Boddaert. Onaangeduide kampioenschappen: Vitesse oude duiven: 1. W. Boddaert, 2. F. Janssen, 3. J. Dhanis. Vitesse jaarlingen: 1. F. Janssen, 2. J. Dha nis, 3. P. Antheunis. Dagfond oude duiven: 1. P. d'Hondt, 2. J. van Spaandonck, 3. P. Antheunis. Over nachtfond oude duiven: 1. P. de Koster, 2. J. van de Branden, 3. R. van Kerkhoven. Najaarsvluchten oude duiven: 1. E. Strobbe, 2. J. van Spaandonck, 3. J. de Witte. Najaars vluchten jonge duiven: 1. Th. Cas teels, 2. J van Spaandonck, 3. F. Janssen. Jonge duiven: 1. E. Strob be, 2. J. de Cock, 3 W. Boddaert. Midfond jonge duiven: 1. Combina tie De Schrijver, 2. J. van Spaan donck, 3. P. d'Hondt. Goes - Uit het bericht in deze krant van gisteren over het feit dat Gedeputeerde Staten (GS) Provinciale Staten maanden te laat hebben ingelicht over de slechte financiële voortgang van het sportcentrum Het Zilveren Schor NCS, is een belangrijke zin weggevallen. Voor de zinssnede 'dat GS niet vroeger op de hoogte waren dan in het najaar van 1993, zoals GS beweren', had moeten staan dat gedeputeerde De Kok de Staten heeft meegedeeld dat GS in mei van dit jaar wisten dat het cen trum in grote problemen zat, tnaar de volle omvang van het probleem bleek pas uit het ex terne onderzoek dat dit najaar werd afgerond. wijzen. Van onze verslaggever Terneuzen - 'Effe op en neer' naar een winkel in Axel le verde J.S. uit Koewacht ach teraf tamelijk dure bood schappen op. Zij reed onver zekerd en dat was niet voor het eerst. Gisteren verscheen de vrouw voor kantonrechter Melens. Twee keer, in mei en in juli, was zij bekeurd omdat ze haar auto niet had verzekerd. Bovendien stond er nog een voorwaardelij ke gevangenisstraf op haar conto die, nu ze binnen de proeftijd weer in de fout was gegaan, wel eens omgezet kon worden in een onvoorwaardelijke straf. „Het is heel hardnekkig wat met u ge beurt", zei de kantonrechter en bracht overtredingen uit 1988, 1989 en 1990 in herinnering. Officier van justitie Van Nooijen vond de feiten heel ernstig, maar kon zich de persoonlijke omstan digheden van de vrouw wel voorstellen. In haar eis beperkte ze daarom de geldboete tot 200 gulden, maar stelde daar wel een rijontzegging tegenover van 1 jaar. De voorwaardelijke straf wilde ze nog niet omzetten, maar ze vroeg wel om verlenging van de proeftijd van 2 'naar 3 jaar. „Er komt eens een eind aan het begrip. U zit moeilijk, maar u maakt steeds de verkeerde keu zes", merkte Melens op. Hij nam de eis van de officier onverkort over. Van onze correspondente Heikant - De groepen drie tot en met acht van de ba sisschool in Heikant moeten tot begin februari nog gym men in een noodlokaal met een spekgladde vloer. Het lokaal, een aanbouw aan het gemeenschapscentrum 't Heike, geeft de indruk van een grote huiskamer, de jeugd zelf trekt zich weinig van de moeilijke omstandig heden aan. Het probleem speelt al veertig jaar en het is dus echt nodig dat de nieuwe gymzaal er komt. Naast 't Heike is het terrein al uitgezet, de zaal zal 22 bij 12 meter meten. Kostprijs 425.000' gulden. Tot februari 1994 is het echter behelpen geblazen in de zaal met zijn de stenen vloer, de harde stenen wanden, zijn hoekigheid, de glazen wand. de radiatoren en het lawaai. Als er dertig kinderen oefeningen doen gonst het geluid de wan den op. Gymleraar Edy de Wit te heeft een speciaal program ma samengesteld, aangepast aan het lokaal. „Het is niet gemakkelijk, elke les gaat de EHBO-koffer mee, de school heeft de ouders ge vraagd om goed schoeisel te kopen tegen het uitglijden, dat helpt echt, maar we moeten ons steeds aanpassen en eerlijk ge zegd dat lukt aardig." Enkele kinderen zijn al eens lelijk gevallen. „Dat doet echt pijn en ik heb weken blauwe plekken gehad, maar die ver kleurt al aardig," vertelt een van de leerlingen. De Witte geeft veel aandacht aan behendigheidsoefeningen en het extra bewegen en soepel houden van de spieren. Hij werkt met kringspelen, ouder wetse grondoefeningen op mat ten en circuits. Tijdens de les gisteren werkten 33 kinderen van de groepen 7 en 8 een circuit af. De grote hulskamer vergt van de leraar en de leerlingen een portie creativiteit, leraar de Witte is inventief en bereid zijn lessen grondig voor. „In de zo mer is het geen probleem, dan gaan we naar het sportveldje, maar bij deze temperaturen moet je naar binnen. De kinde ren leggen een grote zelfstan digheid aan de dag en de disci- 1 Gymles op een spekgladde vloer: de jeugd trekt zich weinig van de moeilijke omstandigheden .an FOTO CAMILE SCHELSTRAETE te kastruimte, dus geen plaats om de spulletjes op te ruimen. We sjouwen nogal wat met at tributen heen en weer," besluit De Witte. De kinderen kermen het klappen van de zweep, aan het einde van de les, ruimt ieder wat op en het omkleden is een kwestie van enkele minu ten. De zaal ziet er na de gym les weer er stenig uit. pline van het onderwijs zorgt voor een stukje verantwoorde lijkheidsgevoel." Er wordt ook niet gemopperd, wel kijken enkelen een beetje moeilijk omdat ze al eens ge vallen zijn. Femke van groep 7 vindt het allemaal leuk. „We krijgen steeds iets anders, maar de nieuwe gymzaal is echt wel nodig." Veronique beaamt dit. „Het is helemaal anders dan in een gewone gymzaal, maar ik zal blij zijn als de nieuwe zaal er is." Loop- en klauteroefeningen zijn in deze zaal onmogelijk, ringen en touwen zijn afwezig. Er is prachtig materiaal voor 10.000 gulden aangekocht, maar dat is niet te gebruiken. „We hebben hier ook geen ech- Van onze verslaggever Hulst - In ambtelijk Hulst is de grote volksverhuizing naar het nieuwe stadskantoor be gonnen. Om alles soepeitjes te laten ver lopen wordt gewerkt van boven naar beneden. Vandaar dat gis teren eerst de mensen van de afdeling gemeentewerken aan de beurt waren. Zij krijgen een stekje op de tweede verdieping van het gebouw. Vervolgens verhuizen de de af delingen financiën en bestuurlij ke zaken, het college van bur germeester en wethouders en de gemeentesecretaris naar de eer ste verdieping. De afdeling bur gerzaken tenslotte komt te zitten op de begane grond. In totaal komen er in het nieuwe pand negentig mensen te werken. Op dit moment zitten de ambtena ren nog verspreid over vier ver schillende locaties. Volgens de planning moet vanaf 15 november iedereen op zijn og haar plaats zitten en kunnen de ambtelijke molens weer normaal in werking treden. De officiële opening van het nieuwe stads kantoor is op vrijdag 10 decem ber. Een dag later kan de bevol king van Hulst met het nieuwe gebouw kennis maken tijdens een open dag. Hulst Bij een bank aan de Steenstraat te Hulst werden gisteren een tiental bankbil jetten vantien duizend frank ter inwisseling in Nederlands aangeboden. Bij een controle bleek dat een van de biljetten vals was. Westdorpe Bij een snel heidscontrole op de Tractaat- weg werden maandagmiddag 31 automobilisten geverbali seerd. Gecontroleerd werden 617 voertuigen. De hoogstge- meten snelheid bedroeg 110 kilometer per uur, terwijl maximum 70 is toegestaan. VERGADERING - De afde ling Oost-Zeeuws-Vlaanderen van de Nederlandse Bond voor Pensioenbelangen houdt mor gen (donderdag) in het Cultu reel centrum De Halle te Axel haar najaarsvergadering, aan vang 14 uur. De heer J. de Bliek van de regionale brand weer Zeeland houdt een spreekbeurt over het onder werp Brandpreventie. Namens het hoofdbestuur is aanwezig mevrouw J. Philipse-Buijs. HONDEN - De politievereni- ging Saeftinghe hield haar jaarlijkse wedstrijd voor het kampioenschap Politiehonden I 1993. Als keurmeesters tra den op P. Babijn, J. Capon en R. Pardon. Helpers bij dit eve nement waren J. de Vries en J. Colaris. Kampioen werd C. Vael met 424 punten. Tweede werd R. Loos met 400 punten terwijl hij tevens de waarderebde titel van beste steller verdiende. Derde en vierde werden J. Hoefnagels met 385,5 punten en A. Boone met 370 punten. Schietingen St.-Jansteen - Cafe 't Centrum met 25 personen. Hoge vogel: G. de Maeyer, eerste zijvogel: H. Dhondt, tweede zijvogel: Th. de Caluwé, grootste aantal (4): G. van Goethem. Heikant - Café Du Commerce met 33 personen. Hoge vogel: A. de Vos, eerste en tweede zijvogel: E. de Kort, grootste aantal (4): M. de Klerk. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve met 34 personen. Eerste hoge vogel: J. Cocqheyt, tweede hoge vogel: O. van Laar, eerste zijvo gel: J. Bogaert, tweede zij vogel: F. de Meijer, grootste aantal (6): J. de Munck. Koewacht - Zaal 't Hoekske met 41 personen. Hoge vogel: Th. de Caluwé, eerste zijvogel: L. de Block, tweede zijvogel: J. Mar tens, grootste aantal (4): R. Ro- maest. Hulst - Zaal De Kroon met 24 personen. Hoge vogel: P. van Kerkhoven, eerste zij vogel: L. van kerkhoven, tweede zijvogel: A. der Waal, grootste aantal (8): P. Vercauteren. Heikant - Café Du Commerce met 66 personen. Hoge vogel: H de Vos, eerste zijvogel: B. de Klerk, tweede zijvogel: F. Bous- sen, grootste aantal (5): J. de Dekker. Zuiddorpe - Zaal Gemeentehuis met 36 personen. Eerste hoge vogel en tweede zijvogel: M. Suy, tweede hoge vogel: M. van Hoe- ke, eerste zij vogel: E. Jansen, grootste aantal (6): T. Baart. Heikant - Café Du Commerce met 63 personen. Hoge vogel: M. van de Berg, eerste zijvogel: J. de Vos, tweede zijvogel: R. de Vos, grootste aantal (5): M. de Bot. Graauw - De Friezen, schieting staande wip met 83 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: P. Roels, tweede hoge vogel: E. Seg- hers, eerste zijvogel: E. Inghels, tweede zijvogel: J. Bella, derde zijvogel: H. Sorber, vierde zijvo gel: J. Jonkheym. Wip 2: eerste hoge vogel: G. Verkruysen, twee de hoge vogel: J. van Glansbeek, eerste zijvogel: A. de Cousema- ker, tweede zijvogel: K. Wanzee- le, derde zijvogel: G. d'Haens, vierde zijvogel: C. Hoogstrate. Wip 3: eerste hoge vogel: G. Vol leman, tweede hoge vogel: A. Verdonk, eerste zij vogel: J. Sa- man, tweede zijvogel: C. Verman dei, derde zijvogel: Chr. Ver- eecken, vierde zijvogel: E. Ver- schueren. Lamswaarde - Zaal De Lamso ren met 29 personen. Hoge vogel en tweede zij vogel: L. Eekhout, eerste zijvogel: E. Hulshout, grootste aantal (5): L. Eekhout en R. Meerschaert. Hoofdplaat - Café De Vriend schap met 32 personen. Hoge vogel: M. Vereecken, eerste zijvo gel: E. Kesbulck, tweede zijvogel: R. Oogaert, grootste aantal (3): L. Martens. Koewacht - Sint-Sebastiaan, schieting staande wip met 75 personen. Wip 1: eerste hoge vo gel: L. »van Poucke, tweede hoge vogel: J. Waterschoot, eerste zij vogel: J. Weemaes, tweede zijvo gel: R. van Haver, derde zijvogel: W. Jacobs, vierde zijvogel: J. Ver- berkmoes. Wip 2: J. Weemaes, tweede zij vogel: J. Vermeire, eer ste zijvogel: W. Jacobs, tweede zijvogel: A. Stegeman, derde zij vogel: P. Baart, vierde zijvogel: R. van Hoeke. Wip 3: eerste hoge vogel: L. Vermeulen, tweede hoge vogel: Paul Steyaert, eerste zijvo gel: E. Joossen, tweede zijvogel: E. van Eetvelde, derde zij vogel: M. Suy, vierde zij vogel: D. de Vrieze. Heikant - Café Du Commerce met 24 personen. Hoge vogel en eerste en tweede zij vogel: E. Hulshout, grootste aantal (4): N. Warrens. Aardenburg Sint-Sebastiaan met 28 personen. Eerste hoge vogel: J. de Muink, tweede/derde hoge vo gel en derde/vierde zij vogel: R. Pielaet, eerste zij vogel: M. Min- naert, tweede zijvogel: N. van de Wijnckel, vliegende vogel: R. Pie laet. Kwadendamme - Café 's-Lands Welvaren met 41 personen. Wip 1: eerste hoge vogel en eerste en tweede zijvogel: A. Dekker, twee de hoge vogel: P. Repkes, derde zijvogel: R. Klippel, vierde zijvo gel: Ron Vermeulen, grootste aantal (6): B. Breemer. Wip 2: eerste hoge vogel: Fr. Koens, tweede hoge vogel: R. Klippel, eerste zijvogel: P. Vette, tweede zijvogel; Pat Kroonen, derde zij vogel: J. de Jonge, vierde zijvo gel: John Repkes, grootste aantal (6): L. de Jonge, vliegende vogel- prijs: Sj. Raas. 's-Heerenhoek - Zaal De Koren beurs met 31 personen. Wip 1: eerste hoge vogel: Sj. Haas, twee de hoge vogel: A. Pikkaart, eerste zij vogel: G. van Garsel, tweede zij vogel: R. Klippel, derde zij vo gel: Fr. Koens, grootste aantal (7): J. Bek. Vliegende vogelprijs: H. Breemer. Wip 2: eerste hoge vogel: Fr. Koens, tweede hoge vogel: H. Boonman, eerste zijvo gel: J. van de Guchte, tweede zij vogel: S. Dekker, derde zij vo gel: G. van Garsel, vierde zij vo gel: C. Rentmeester, grootste aantal (8): H. Breemer. Kaartingen Nieuw-Namen - Verenigde Kaar ters: 1. A. Vergauwen/G. Bogaert, 2. M. de Berger/F. de Maayer, 3. L. Timmermans/E. Blommaert, 4. H. van de Eede/K. Waterschoot, 5. J. de Loos/G. Geleijn Clinge - Zaal de Gouden Kroon met 22 personen. Jokeren: 1. R. de Vos, 2. mevrouw Van der Lee, 3. A. van Overmeire. Hulst - Zaal De Lieve met 32 personen. Jokeren: 1. mevrouw Vergouwen, 2. mevrouw Taal man, 3. mevrouw Cornelissen- Goossen. Kloosterzande - Zaal De Reizen de Man met 33 personen. Bieden: I. A. van Eerdenburg, 2. T. Ke gels, 3. A. de Bruijn. Jokeren: 1. mevrouw De Waal-Valckx, 2. R. de Waal, 3. mevrouw Van der Hooft. Sas van Gent - Zaal De Roselaer met 30 personen. Bieden: 1. E. Buyse, 2. C. Bezee, 3. C. Smit. Jokeren: 1. mevrouw Frusch, 2. mevrouw Saeye, 3. P. de Bruijn. Clinge - Zaal De Gouden Kroon met 12 personen. Bieden: 1. F. Giezen, 2. P. Bracke, 3. P. de Nijs. Hulst - Zaal De Blaauwe Hoeve met 65 personen. Bieden: 1. me vrouw Van Hooye, 2. P. de Ca luwé, 3. Ch. de Bruijn. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 35 personen. Bieden: 1. J. de Rijk, 2. P. Valent, 3. T. Sturm. Jokeren: 1. M. Pieters, 2. F. Buys, 3. M. Schalje. Koewacht - Zaal De Lange Ak kers met 22 personen. Bieden: 1. A. Bonne, 2. J. Elegeert, 3. J. van Hove. Hengstdijk - Zaal 't Jagershuis met 28 personen. Bieden: 1. me vrouw Baart, 2. P. Coalone, 3. mevrouw De Winkel. Jokeren: 1. mevrouw De Waal, 2. mevrouw De Kort, 3. mevrouw Van Goethem. Graauw - Zaal Gemeenschaps huis met 18 personen. Bieden: 1. C. van Hooye, 2. P. van Gassen, 3. V. de Caluwé, 3. mevrouw van Hooye, 5. G. Maerman. Westdorpe - Zaal Concordia met 20 personen. Bieden: 1. J. Oud water, 2. W. Guineau, 3. P. Die- rickx. Hulst - Zaal De Vrijbuiter met 18 personen. Bieden: 1. E. Bogaert, 2. L. Blommaert, 3. P. van Delft. Jokeren: 1. C. van Kerkhoven, 2. mevrouw Bogaert, 3. F. Buys. Kloosterzande - Zaal De Kastan je met 20 personen. Bieden: 1. J. Hemelaar, 2. mevrouw Hemelaar, 3. mevrouw Hoop. Jokeren: 1. mevrouw Van Eerdenburg, 2. mevrouw Verschuren, 3. A. de Waal. St.-Jansteen - Zaal De Kroon met 26 personen. Bieden: 1. F. Zwartelee, 2. H. Coalone, 3. C. van Leeuwen. Jokeren: 1. M. Taalman, 2. M. de Nijs, 3. M. Ferket. Eede - Zaal Hof van Eede met 28 personen. Bieden: 1. A. Snouwae- rt, 2. P. Laridaen, 3. M. Engels. Axel - Zaal Gregoriuscentrum met 53 personen. Bieden: 1. C. de Deijn, 2. G. van Opdorp, 3. S. Bolleman. Jokeren: 1. mevrouw A. Verhelst, 2. N. de Beer, 3. mevrouw R. Theunissen. Hengstdijk - Camping De Vogel met 56 personen. Bieden: 1. M. Dierickx, 2. J. Lauwers, 3. J. Zwanink. Jokeren: 1. D. van Driessen, 2. mevrouw Hulshout, 3. mevrouw Pauwen. Sluiskil - Zaal Atlanta met 70 personen. Bieden: 1. H. Prins, 2. R. de Caluwé, 3. mevrouw Reyers. Jokeren: 1. mevrouw Vonhout, 2. J. Smale, 3. mevrouw Manhave. Hulst - Zaal De Kroon met 48 personen. Bieden: 1. T. Kegels, 2. J. Bogaert, 3. L. Blommaert. Jo keren: 1. mevrouw Long-Bogaert, 2. S. Dupont, 3. N. Schalje. Ambtenaren van dorps- en stadsplanning in hun nieuwe werkruimte. FOTO CAMILE SCHELSTRAETE OSSENISSE -Café De Jachthoorn, 14 uur kaarting. CLINGE -Zaal Malpertuus, 13.30 uur koersbal ANBO. ST.-JANSTEEN -De Warande, 13.30 uur prijs- kaarting bieden KBO. -Café 't Centrum, 13.30 uur be- jaardenschietmg. SAS VAN GENT -Zaal Engelenroos, 14 uur prijs- kaarting.

de Stem | 1993 | | pagina 13