sCmk Nederlandse vrijgesproken Dublin wil claim op Ulster 'neutraliseren' om impasse te doorbreken Hooggerechtshof Singapore acht smokkel 1,5 kilo heroïne niet bewezen Zwaar Amerikaans materieel gelost reugde en voldoening in 6 B ankfurt-am-Main Europol: een baby die nog flink moet groeien BUITENLAND any Lerares dels vakken RLING-STOFFEERDER OGESCHOOL EST BRABANT TGEZINNEN E ZOCHT oor de periode 01-1994/01-04-1994 JENT ER ZO. Beroep Ellende 'Hulp Bosnië desnoods met geweld brengen' Japanse soldaten aten krijgsgevangenen op BUITENLAND KORT 11,3% Belastingvrij is mogelijk. DB STEM ZATERDAG 30 OKTOBER 1993 A4 r Economisch Onderwijs te Breda anging wegens ziekte op korte ter- nten op voor de functie van ange opleiding handel en de korte ministratie. geldt niet alleen voor bevoegde do- raads niveau), maar ook voor geïnte- udenten in dit vakgebied. Voor deze de bepalingen van de T.W.A.O. niet ing. belangstellenden uit hun schriftelijke oor zaterdag 6 november a.s. te rich- heer A. Hooymayers, lid Centrale Di- us 9355, 4801 LJ Breda. fonische informatie is te verkrijgen bi van der Kaa, telefoonnummer 076- antoormeubelen bv tapijt b v iit-Kantoormeuhelen BV is een onderneming in woning- en pro ng en in kantoorinrichting. otiveerd team is plaats voor: full-time ren bij installatie van harde en erbedekking, raambeklcding en ubelen. en otivatie tandig kunnen werken an geldig rijbewijs enden voor deze functie kunnen chrijven naar: Üt-Kantoormeubelen BV k 52 osterhout 15 school West-Brabant, lokatie r, zoekt gastgezinnen m Breda voor ide Franse Informaticastudenten. iodevan 14 januari t/m 1 april 1994 e studenten mee aan een 11 weken opleiding en zij willen bij voorkeur st worden in gastgezinnen waar zij mnen spreken. sr informatie en/of aanmelding ntact opnemen met Francis Pullens/ tan der Straten van het Training Etten-Leur van de Hogeschool bant, telefoon 01608-14021 is stokbrood nou eenmaal net iets lek- n gewoon Hollands melkwit. Zo hebben den nèt dat beetje meer te bieden, ijvoorbeeld. Meer skiliften. Meer pistes, uw. Zodat een weekje wintersport in i nóg meer vakantie is. !e bon in en u ontvangt de gratis brochure 93/'94. Stuur de bon naar: rinsengracht 670,1017 KX Amsterdam. gratis brochure Wintergids 1 Van onze correspondent Bob van Huët Londen - In een overleg tussen de Britse premier Major en zijn Ierse collega Reynolds heeft Dublin het voorstel gedaan de Ierse claim op hereniging van de beide Ierlanden te 'neutraliseren'. Op die manier hoopt de Ierse Republiek de politie ke impasse rond Noord-Ierland te doorbreken. Volgens de Ierse minister van Buiten landse Zaken, Dick Spring, heeft Du blin in totaal zes voorstellen gedaan. Een daarvan zou zijn de in de Ierse grondwet vastgelegde claim op hereni ging af te zwakken. De andere voorstellen zouden elemen ten bevatten van de omstreden 'vredes- gesprekken' tussen Sinn Fein en de gematigde katholieke SDLP en op den duur streven naar een plaats voor de IRA aan de onderhandelingstafel. Het laatste punt is vooralsnog onaan vaardbaar voor de Britse regering en werken als een rode lap op de ontketen de loyalisten die zeggen dat de IRA feitelijk wordt 'beloond' voor al het geweld van de laatste 25 jaar. Zowel Londen als Dublin zijn uiterst bezorgd over de extreem gewelddadige gebeurtenissen in Noord-Ierland waar de laatste zes dagen 17 doden zijn gevallen. Na de IRA-bomaanslag op de protestantse Shankill Road zijn loyalis tische terreurgroepen bezig met een dagelijkse represaille op katholieken. Enkele uren voor overleg in Brussel tussen de Britse premier Major en zijn Ierse collega Reynolds heeft het geweld in Ulster opnieuw twee slachtoffers geëist. Twee katholieke broers van 18 en 20 werden voor de ogen van hun jarige zusje geëxecuteerd door gemaskerde mannen. De slachtoffers waren neven van een vorig jaar doodgeschoten Sinn Fein-activiste. De moordaanslag is vrijwel zeker het werk van de protestantse Ulster Freedom Fighters. Gezien de Sinn Fein- relatie van de slachtoffers verwacht de politie een bloedige represaille van de IRA. Gisteren arresteerde de politie van Belfast bij een grootschalige operatie in verschillende protestantse wijken acht mensen. De politie onderzoekt de recen te moorden op rooms-katholieke inwo- nerts van de stad. Singapore (afp/anp) - Het Hooggerechtshof in Singapore heeft de Nederlandse Maria Krol en de Nigeriaan Peter Johnson vrijgesproken. Beiden waren beschuldigd van smokkel van 1,5 heroïne. Volgens een woordvoerster van het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag wordt Krol nog steeds vastgehouden. Tegen de Nederlandse zou nog een aan klacht lopen wegens drugge bruik. Het is niet bekend wan neer Krol naar Nederland komt. Buitenlandse Zaken meldt dat haar advocaat uitgaat van 'en kele dagen'. Het is niet duidelijk of de vrouw opnieuw moet voor komen. Indien Krol en Johnson schuldig waren bevonden, zouden beiden ter dood zijn veroordeeld. In Singapore staat voor de smokkel van 15 gram heroïne al de dood straf. Krol en Johnson hadden ruim 1,5 kilo in hun bezit. „Bei den werden vrijgesproken omdat zij niets wisten van de heroïne die in de machineonderdelen werd gevonden," aldus Pakris- amy Suppiah, de advocaat van Krol. Eerder dit jaar werd de Neder landse ingenieur Johannes van Damme (57) in Singapore ter dood veroordeeld wegens smok kel van 4,3 kilogram heroïne. Hij .werd op de luchthaven Changi aangehouden met de drugs die hij van Thailand naar Europa wilde smokkelen. Van Damme heeft beroep aangetekend, maar de kans dat hij dat wint, wordt niet hoog aangeslagen. De Ne derlander zegt dat iemand an ders de heroïne in zijn koffer heeft gestopt. Ook Krol, die in Singapore ruim twee jaar vastzat op verdenking van drugsmokkel, ontkende dat zij wist dat er drugs in haar bagage zaten. De 59-jarige vrouw had een pakket machi neonderdelen bij zich, waarin Ondanks het voorbehoud, dat de komst van de bank pas zeker is, als alle EG-partners het ook eens zijn over de verdeling van de vestigingsplaatsen van andere centraal-Europese instituten. Bondskanselier Helmut Kohl en de stad Frankfurt gaan er opge- Brussel (anp) - De EG-leiders willen dat de humanitaire hulp in Bosnië-Herzegowina desnoods met geweld op de plaats van bestemming wordt gebracht. Zij vinden dat er speciale beveiligde routes moeten komen, met name naar Sarajevo, waarlangs de hulp kan worden vervoerd. De staats- en regeringsleiders van de EG veroordelen met kracht de aanslag van afgelopen maandag op een hulpkonvooi die de VN ertoe heeft gebracht alle hulptransporten voorlopig stop te zetten. Bij die aanslag kwam een Deense hulpverlener om het leven en raakten negen Neder landse militairen gewond. De Twaalf zeggen niet langer te kunnen toestaan dat de vrije doorgang van hulptransporten onmogelijk wordt gemaakt. Ook zal er meer geld voor de bedreig de bevolking op tafel moeten komen, zeggen de EG-leiders. Zij doen tevens een beroep op andere dan EG-landen om ook hun financiële bijdrage te verho gen. De Europese top eiste van de strijdende partijen in het voor malige Joegoslavië, Serviërs, Kroaten en moslims, dat zij, ze ker nu de winter nadert, garan ties geven dat humanitaire hulp transporten kunnen doorgaan. agenten van de narcoticabrigade heroïne aantroffen. „Maar ik wist niet dat er iets in de onderdelen verstopt zat. Ik wist niet dat het me al deze ellende zou bezorgen. Ik wist niet dat het me mijn leven zou gaan kosten," vertelde Krol hui lend aan rechter Lai Kew Chai, op de derde dag van haar proces. De aanklager beschuldigde Krol van het in bezit hebben van ruim anderhalve kilo heroïne op 19 april 1991. Haar medeplichtige, de 36-jarige Johnson, was op 13 april aangehouden met ruim 330 gram heroïne. Agenten ontdek ten de drugs in hun hotelkamers. Krol en Johnson werken voor een Nigeriaanse handelsmaat schappij. Voordat ze naar Singa pore kwam, bezocht Krol vol gens eigen zeggen Bangkok. In de Thaise hoofdstad ontmoette ze een man met de naam Oloo. Die vroeg haar machineonderde len mee te nemen naar Singapo re. Vandaar zou Krol ze per vliegtuig naar Nigeria moeten sturen. Johnson, die zich al in Singapore bevond, zou Krol bij de verdere afhandeling helpen. Instructies Op de vraag van de aanklager, waarom Krol geen argwaan kreeg toen Oloo geen contact met haar opnam vanuit Bangkok om verdere instructies te geven, zei ze: „Ik heb er niet aan ge dacht." Ze was van plan de onderdelen weg te gooien, mocht de man te lang op zich laten wachten. Twee weken geleden veroordeel de de rechtbank nog een 29-jari- ge vrouw uit Hong Kong wegens drugsmokkel ter dood. Zij had ruim vier kilo heroïne bij zich. Singapore veroordeelde sinds 1975 toen de stadstaat strenge maatregelen tegen de drughan del afkondigde, 42 personen tot de strop. Amerikaanse troepen losten gisteren zwaar militair materi eel, zoals Ml-Al tanks, ge pantserde personeelsvoertui- gen en houwitsers in de haven van Mogadishu, die bestemd zijn voor extra bescherming van de Amerikaanse en overige VN-troepen in het land. In New York verlengde gisteren de Veiligheidsraad het man daat van de VN-troepen met achttien dagen. Daarna zal op basis van een rapport van se cretaris-generaal Boutros Gha- li een besluit worden genomen over een nieuw mandaat van zes maanden. foto epa Sydney (ap) - Japanse soldaten die tijdens de Tweede Wereld oorlog in de jungle van Azië door hun generaals aan hun lot waren overgelaten, hebben Ame rikanen, Australiërs en zelfs hun eigen doden opgegeten om te kunnen overleven. Dit schrijft Toshi-yuki Tanaka in zijn boek 'Onbekende Oor logsmisdaden: hoe de Japanse troepen de Australiërs behan deld hebben'. De auteur, hoogle raar politicologie aan de univer siteit in Melbourne, baseert zich op Japanse oorlogsarchieven, waaruit blijkt dat kannibalisme 'zeer veel voorkwam' onder de hongerende Japanse soldaten. Hij heeft bewijzen gevonden dat ten minste 100 Australiërs zijn opgegeten; een ander document vermeldde 80 slachtoffers van kannibalisme. Volgens Tanaka werden vooral de lijken van in de jungle omge komen soldaten opgegeten, maar in enkele gevallen werden gealli eerde krijgsgevangenen doelbe wust omgebracht om opgegeten te worden. Tanaka legt de schuld vooral bij de Japanse generaals, die hun door de geallieerden in gesloten troepen vaak zonder bevoorrading achterlieten in de jungle. Tanaka beschrijft ook hoe de Japanners 2500 Australische en Britse krijgsgevangenen hebben afgeslacht op Borneo in 1945. De krijgsgevangenen werden afge slacht tijdens het zogenaamde Bloedbad van Sandakan, omdat de mannen te zwak waren om de lange mars van 160 kilometer door de jungle naar een kamp In Ranau te voltooien. Door onze correspondent Frans Wijnands Frankfurt - Dat de toekomstige Europese Centrale Bank in het Duitse Frankfurt aan de Main gevestigd wordt, heeft in Duitsland tot voorzichtige vreugde en vanzelfsprekende vol doening geleid. lucht en blij van uit dat de race gelopen én gewonnen is. De minister van Financiën van de deelstaat Hessen zei dat 'Frankfurt als geen andere stad geschikt is als vestigingsplaats voor de Europese bank'. Het is een opvatting die al eerder en algemeen in de Bondsrepubliek te horen was. De Duitse regering heeft alle mogelijke Invloed en diplomatieke druk uitgeoefend om de bank naar Frankfurt te krijgen. De stad zelf daarentegen heeft heel bewust een bijna terughou dende wervingscampgane ge voerd om te voorkomen, dat een teveel aan schreeuwerige recla me irritatie bij de concurrentie zou oproepen. De stad heeft alles bij elkaar dik drie miljoen mark in de werving geïnvesteerd; een bescheiden bedrag ten opzichte van het uiteindelijke gewin. Burgemeester Andreas von Schoeler (SPD) reageerde opge lucht. Hij hoopt op een groot aantal nieuwe arbeidsplaatsen en een noodzakelijke economi sche impuls. Want hoewel Frankfurt de poenerige bijna men van 'Mainhattan' en 'Bank- furt-am-Main' heeft, wordt de gemeentelijke begroting met ro de cijfers ingevuld. Waar precies in de stad de nieu we bank gehuisvest zal worden is nog niet zeker. Het zal onge twijfeld in, of vlak bij de finan ciële wijk zijn waar nu al meer dan 60.000 mensen werkzaam zijn in de banken- en verzeke ringsbranche. Meer dan 430 ban ken hebben in Frankfurt hun hoofd- of een bijkantoor. In CDU-kringen is de keuze van Frankfurt vanzelfsprekend zeer goed gevallen. Het wordt be schouwd als een bevestiging van de Europa-politiek van Kohl, en als een pluspunt in de verkie zingsstrijd volgend jaar. Informatie-uitwisseling Europese misdaad-gegevens moet activiteiten criminelen bemoeilijken Door Elaine de Boer (anp) 1992 zouden wegvallen. Ee Europese Drugs Intelligem Door Elaine de Boer (anp) Brussel - Europol dat Ne derland gisteren in de schoot is geworpen, is voor lopig niet meer dan een in stituut waar informatie tus sen EG-lidstaten zal worden uitgewisseld. Zelfs voor het vullen van geza menlijke informatiebestanden met criminelen die in de afzon derlijke lidstaten actief zijn, ontbreekt de wettelijke basis. Nederland heeft een baby ge kregen, maar eentje die nog groot kan groeien. De aanslagen op de Italiaanse maffiajagers Falcone en Bor- cellino hebben het opstarten van Europol feitelijk de crucia le zet gegeven. Na die aansla gen kwamen de Trevi-ministers van Binnenlandse Zaken en Justitie tussentijds bijeen en besloten dat er snel een vroeg tijdig Europol moest komen. Op de daaropvolgende Europe se Top in Kopenhagen in juni werd op basis van een ministe riële overeenkomst besloten tot de oprichting van de Europese Drugs Unit (EDU), de eerste fase van Europol. Maar omdat er geen verdragsbasis is, waar in bijvoorbeeld de wettelijke bevoegdheden in verband met privacybescherming zijn vast gelegd, heeft het EDU beperkte bevoegdheden. Tijdens de eerste fase van de Europol zullen politiemensen, zogenoemde liaison-officers, van de twaalf lidstaten in het oude pand van de Centrale Re cherche Informatiedienst (CRI) in Den Haag elkaar informatie geven over misdadigers en hun activiteiten. In feite gebeurt die uitwisseling van informatie nu ook al, maar de winst kan worden behaald doordat politiemensen bij el kaar zitten en zij hun informa tie bij diverse collega's tegelijk kunnen halen. Bovendien kan alvast droog Het gebouw van de Centrale Recherche-Informatiedienst (CRI) in Den Haag waarin de Europol gevestigd zou moeten worden. foto anp worden geoefend voor de vol gende stap, waarbij een infor matiesysteem voor heel Europa zal worden opgezet waartoe al le lidstaten toegang hebben. De begrippen, de aanpak van mis daad en tactieken zullen daar voor op elkaar afgestemd moe ten worden. De misdaadanalyse zal zich in deze beginfase moeten beper ken tot het in kaart brengen van trends en routes. In de tweede fase, als de verdragsba sis er is, zullen ook de activitei ten, werkterreinen en identiteit van (groepen) misdadigers in kaart gebracht kunnen worden. De verwachting van betrokke nen is dat de wetgeving voor het verdrag in 1994 tot stand komt, zodat de tweede fase van Europol begin 1995 tot stand kan komen. Tijdens de derde fase zal het werkveld van Europol zich uit breiden naar andere beleidster reinen dan alleen drugs. In de ad hoc-groep Europol, die voor de Europese ministers van Bin nenlandse Zaken en Justitie studeert op het doel van Euro pol, denkt men aan de aanpak van money laundring en mi lieucriminaliteit. De eis daarbij zal wel steeds zijn dat het om misdaad gaat die in meer dan twee EG-landen speelt. De vierde en laatste fase zou het toevoegen van executieve (uitvoerende)opsporingsbe- voegdheden kunnen zijn. Een bevoegdheid waar de Duitse minister-president Kohl op de Top in Luxemburg in juni '91 al openlijk overspeculeerde. Volgens betrokkenen zal een dergelijke bevoegdheid echter heel wat voeten in de aarde hebben. Het vereist immers op zijn minst een Europees Wet boek van Strafvordering. Het oorpronkelijke idee voor Europol stamt overigens al van eind jaren tachtig. De Europese ministers van binnenlandse za ken en justitie bedachten toen reeds dat er compenserende maatregelen moesten komen als de binnengrenzen in Europa in 1992 zouden wegvallen. Een Europese Drugs Intelligence Unit was reeds onderdeel van het programma. Een werkgroep onder leiding van Groot-Brit- tannië startte een studie naar de mogelijkheden. Dat alles kwam in een stroom versnelling toen de Duitse mi nister-president Kohl in juni 1991 in Luxemburg riep dat er zo snel mogelijk een Europese politie moest komen met execu tieve bevoegdheden, die op alle criminaliteitsterreinen actief moest kunnen zijn en informa tie bijeen zou brengen. Daarop besloten de Trevi-ministers eind 1991 dat Europol er moest komen. Het werd als artikel KI sub 9 van het Verdrag van Maastricht opgenomen. Daar mee was de juridische basis gelegd. Hoe het toekomstige Europol zich zal verhouden tot het be staande internationale Interpol is nog niet geheel duidelijk. Interpol vervult nu in feite een brievenbusfunctie, waarbij ie der land informatie over mis dadige personen in één van de andere 179 landen kan inwin nen. Europol zal weliswaar alleen op het grondgebied van Europa werken, maar de informatie die Europol in de toekomst over criminelen en syndicaten zal kunnen verstrekken zal volgens betrokkenen veel completer zijn. Men verwacht dat Europol en Interpol in de verre toe komst aanvullend kunnen wer ken. Verwacht wordt dat met de komst van Europol het net om een crimineel die nu nog ge bruikmaakt van de versnippe ring van informatie van crimi nele opsporingsdiensten verder zal sluiten. Als het aan de EG ligt zal de bende die de vlucht auto steelt in België, de wapens ontvreemt op een militaire ba sis in Nederland en een bank in Milaan overvalt in de toekomst eerder in de gaten lopen. Beschietingen in zuiden van Libanon Marjayoun - In het zuiden van Libanon hebben gisteren de zwaarste artillerie-gevechten gewoed sinds de ondertekening van het vredesakkoord tussen Israël en de Palestijnse Bevrij dingsorganisatie (PLO). Het Israëlische leger beschoot in samen werking met de christelijke militie SLA vermeende guerrilla- bolwerken. De fundamentalistische guerrillabeweging Hezbol lah vuurde granaten en later ook Katjoesja-raketten af op de door Israël ingestelde zogenoemde 'veiligheidszone'. Een SLA- stelling werd daarbij geraakt. Er waren geen berichten over eventuele slachtoffers. Op de Westelijke Jordaanoever werd gisteren een zoekactie op touw gezet naar een Israëlische man, die door vier gemaskerde Palestijnen zou zijn neergestoken en ontvoerd. Het Israëlische leger ontkende dat het ontzielde lichaam van de kolonist is gevonden bij het dorp Beiteen, enkele uren nadat hij was ontvoerd door drie gemaskerde mannen. 'Zonder hulp weer storting kernafval' Moskou - Rusland heeft gisteren gewaarschuwd dat de storting van radio-actief afval in zee zal worden hervat als er niet snel een stortingsplaats op land beschikbaar komt. Moskou eist buitenlandse hulp om een dergelijke stortplaats op te zetten. Een woordvoerder van het ministerie van Milieu zei dat Moskou slechts het beleid van de stortingen van licht radio-actief afval in zee heeft opgeschort, niet gestaakt. Tegen deze lozingen is fors protest gerezen in Japan, Zuid-Korea en de Verenigde Staten. De milieu-beweging Greenpeace beschuldigt Moskou er van de wereld in gijzeling te houden. Geen vredesmacht voor Burundi Bujumbura - De VN sturen misschien 100 man vredestroepen naar Burundi om leden van de regering te beschermen, maar zeker geen grote internationale vredesmacht om het etnische geweld in de Middenafrikaanse staat te bedwingen. „Met onze ervaringen in Somalië zullen de lidstaten niet bereid zijn tot het sturen van een vredesmacht die hier nodig is," verklaarde James Jonah, ondersecretaris-generaal van de VN voor politieke aan gelegenheden. Branden Californië onder controle Los Angeles - Brandbestrijders in zuidelijk Californië hebben gisteren meer controle gekregen over het door woestijnwinden aangewakkerde loopvuur dat verwoestend door grote delen van Zuid-Californië trekt. Op vijftien verschillende plaatsen raast het vuur sinds woensdag, voortgedreven door zogenaamde 'Santa Ana' winden die eerder windsnelheden van 100 kilometer per uur bereikten. Circa 600 huizen werden door het vuur verteerd. De schade wordt op honderden miljoenen dollars geschat. President Bill Clinton heeft 'alle mogelijke federale steun' toegezegd. De brandbestrijders vrezen evenwel dat een ver wachte toename van de windsnelheid de vuurstormen vandaag zal doen opleven. Aanslag op Turkse bank in Parijs Parijs - Bij een aanslag op een Turkse bank in het centrum van Parijs zijn gistermiddag vier mensen gewond geraakt, van wie een ernstig. Vooralsnog heeft niemand de verantwoordelijkheid voor de aanslag opgeëist, die volgens ooggetuigen het werk was van drie mannen. Zij renden langs het gebouw en gooiden molotov-cocktails door de hoofdingang naar binnen. Een klant liep ernstige brandwonden op aan zijn gezicht en borst. Een andere klant en twee medewerkers van de Banque de Bosphore raakten licht gewond. De bank is vaker het doelwit van aanslagen. (ADVERTENTIE) 22 ia/weer ffetJcrpyi Sparen. 2/ ia/-n<rvc%> jweergeiJcrPn Sparge, 2/ ia/■riov/fc weerSpxasen. 2/ ia/-nev/6 weer^eroezm gparen 2/ ia/ aievü/ -weer YjjaJtTïïïi Sparen. 2/£a/'aurv/fc ■Meer^etJazm gparen. 2/ ia/'Höv/fc weer Sp>a*en. 22 ia/'nevil/ -meer ffeiJtr&yi sparen. 2/ ia/n<rvc6> meeryetJcrvn Sparen* 2/ ia/weerSp>aren. 2/ ia/-nevc/ weercjetJezm paren 2/ ia/-novc/2 -TreerqaJJün Sparen. sy. 2/ iat mevrfs -treercjeAJjzm gparen. 2/ iaZ-Ktrv/t; weer getJezm Sparen. 22 ia/-meer ffenicnw Sparen. 2/ ia/■nevcó weergeiJcrz>H Sparen. Wie gewoon spaart, straft zichzelf met een lage rente. Kies daarom voor KoersPlan. Want KoersPlan van Spaarbeleg staat voor belastingvrij sparen met een hoog rendement: 11,3%* over de spaarperiode tJm 1992. Als u dit vergelijkt met de rente op uw gewone spaarrekening, dan kunt u met KoersPlan de opbrengst van uw spaargeld waarschijnlijk verdubbelen. Vraag dus snel de brochure aan. U kunt ook direct bellen: 03402- 37322 of uw verzekeringsadviseur raadplegen. Gerealiseerde rendementen vormen geen garantie voor de toekomst. SPAARBELEG,100% DOCHTER VAN fEGON 1 Ja, stuur mij - vrijblijvend - meer informatie over het hoge, belastingvrije rendement van KoersPlan. Naam en voorl.:M/V I Straat: Postcode:BRA93403 Plaats: Telefoon: In een envelop zonder postzegel zenden aan: Spaarbeleg N.V„ t.a.v. Karin van Dam, Antwoordnummer 7012, 3430 VM Nieuwegein. SPAAR BELEG

de Stem | 1993 | | pagina 5